Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

YAY BURCU KASIM  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

7 Kasım tarihinde Boğa burcundaki Dolunay ile aya merhaba diyeceğiz. Özellikle çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Sağlığımız çok önemlidir. Huzur ve güven içerisinde yaşama arzusu fazlasıyla öne çıkmaktadır. Eğer iş hayatında bir takım sorunlarımız varsa, birlikte çalıştığımız insanlarla anlaşmakta güçlük çekiyorsak bu bizi yorabilir. İşimizde doyuruculuk yoksa bu dolunayda maddi anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Beklenmedik durumlar bizi zorlayabilir. Çevremizdeki kişilerin huzursuz yapıları ve bizim kendimizi tam olarak tatminkar hissetmememiz yüzeye çıkacaktır. Biraz daha sakin olmakta, inatlaşmamak ve esnek düşünmekte fayda vardır.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerliyor. Özellikle iletişim anlamında, ev ve ofis ortamlarında bizi baskı altına alacaktır. Yayların neleri kafaya taktığı ve kendisini rahatsız eden şeylerle ilgili konularda yüzleşmede bulunmaları gerekecektir. Problemleri derinlikli olarak ele almak gereklidir. Sabırlı olunması gereken bir dönemdir. Bütçenin sınırlarını aşmamaya dikkat edilmelidir.

16 Kasım tarihinde Venüs sizin burcunuzda seyrine başladığında yüzünüzde çiçekler açacaktır. İletişim ve hareketlilik anlamında, baskıları ve sıkıntıları geride bırakarak güzelliklere yelken açma anlamında etkili olacaktır. Yeni tanışmalar, bir takım pürüzlerin ortadan kaldırılması, yolculuklar içeren önemli ve kıymetli bir zamandır.

22 Kasım tarihinde Güneş burcunuzda ilerleyecek. Pozitif bir yeni ay da o gün başlayacaktır. Bu yeni ay size şans getirecek, arzu edilen ilerlemeyi sağlamaya kapı açacaktır. Tecrübelerimizi ve bilgilerimizi daha iyi ifade edebileceğimiz yeni projelere adım atabiliriz. Farklı yerlerden iş teklifleri ve fırsatlar alabiliriz.

28 Kasım tarihinde Merkür burcunuzda ilerleyecektir. İletişim kurmak, hareket etmek, bağlantı kurmak ve görüşmek, kendi fikirlerinize uygun insanlarla etkinlikte bulunmak, yolculuklar, haberleşme, ticaret ve inanç gibi hemen hemen her konuda sizin için etkili bir dönemdir.AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım Merkür-Akrep burcu geçişinde düşüncelerimizi, planlarımızı kimseyle paylaşmaya, konuşmaya niyetimiz yoktur. Önce kendi içimizde bir ele alırız, gözden geçiririz, sonra da yapacaklarımız üzerinde dururuz. Bazen canımız sıkılır, içten içe kızarız, kendimizi yükleniriz, bazen de yüklenmemiz gereken insanlara diyeceklerimizi deriz, hiç de çekinmeyiz. Ancak şu var ki, kim dost kim düşman bize diye düşünmeden edemeyiz.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişinde sosyal yaşamınız, hedeflerinizle alakalı olarak ilişkiler kurulur, bunlar yenilenir, canlanır. Sizi öne atılmaya, bağlantılar kurmaya teşvik eden Venüs, girişimci olmaya teşvik eder. Amacınıza ulaşmanızın önündeki engellerin üzerinden kolayca atlanılır. Pozitif şekilde bağlantılar kurulur, bu bağlantılar sosyal hayatta isminizi duyurmanızı sağlar. Yanınızda bulunmaktan zevk alırlar. Karşı cins üzerinde etkinliğiniz yükselir. Özgür kararlar alabilecek bir cesarete sahip olursunuz.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde burcunuzda oluşacak Yeniay gayet olumludur. Hem girişim arzusu hem kendinizi ifade gücü hem de değişimleri işaret etmektedir. İki hafta içinde bir yolculuğa çıkabilir, yapacağınız görüşme ile güçlenirsiniz. Aşkta şansınız açılıyor. Uzak bir yerde yaşayan bir kişiyle tanışabilir, aşık olabilirsiniz.

24-30 Kasım haftası:  27 ve 30 Kasım tarihleri aşk hayatınızla ilgili konularda gayet olumludur. Aşkta şansınız yine yüksek. İlerisi adına umut verici gelişmeler yaşanabilir.İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunay, işinizle alakalı görüşmelerde yanlış anlaşılma veya gecikmelere karşı tedbirli olmak gerektiğini gösteriyor. Aşırı çalışmanın veya zorlu iş şartları altında mücadele etmenin getirdiği sıkıntılar karşısında gerekirse işverenlerinizle görüşmeli, uzlaşmazlıklardan uzak durmaya çalışmalısınız. Sağlığımıza dikkat. İş arkadaşlarınızla olumlu bir diyalog içinde olunuz.

10-16 Kasım haftası:  Hafta başındaki görünüm, iş ilişkisinde olduğunuz kişilere dikkat ediniz. Bundan böyle artık doğru seçimlerde bulunmaya çalışınız. Yaşadığınız son iki buçuk yılı unutmayınız.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihi sizler için yeni bir yaş, yeni umutlar, yeni güzellikler zamanıdır. Enerjinizin yükselişe geçtiği, girişimlerde bulunmaya istekli, pozitif düşünme vaktidir. Kararlar cesaretle alınır. İnsan kendini çok daha güçlü hisseder. Moral ve motivasyon yükselir. Fikirlerimiz sık sık değişse de,  bilgilenmek, gezmek, dünyayı tanımak olguları bir hayli kıymetlidir. Fiziksel açıdan değişimde bulunma arzusu bu zamanda bir hayli yoğundur. Sabırsızlık bazen haddinden fazla artabilir.

24-30 Kasım haftası:  28 Kasım Merkür-Yay burcu geçişini gayet olumlu buluyorum. Hayatı keşif, tecrübe sahibi olma, eğitimden ticari konulara kadar yurtdışıyla bağlantılar kurma yönünden de pozitif düşünmenin işaretçisi olarak görüyorum. Arkasındaki güç Jüpiter-Aslan burcunda ilerlediği için büyümenin, gelişmenin, verimli düşünmenin zamanıdır. Aşk, iş, eğitim, sanat, spor, artistik yetenekler bu süreçte zihninizin odaklandığı alanlardan bir kaçıdır. Hem ifade gücünüzü yükseltici hem de olumlu fikirlerinizle hayata sarılmanızı sağlayacaktır.PARA

3-9 Kasım haftası:  2, 4, 7, 9 Kasım tarihleri neredeyse haftanın tümünde maddi konularda dikkatli hareket etmekte yarar var.

10-16 Kasım haftası:  Mali konularda ciddiyet ve disiplinli olmakta yarar var. Gizlenen bir takım şeyler ortaya çıkabilir. Sözgelimi bir parayı kendiniz adına bir yere ayırmışsınızdır. Fakat bu hesap dışıdır. Ortaya çıkabilir. 11 Kasım tarihi bu yönde sizi uyarıcıdır. Ortaklıklara dikkat etmeniz ve doğru kişilerle bağlantıda bulunmanız yönünde uyarıyor

17-23 Kasım haftası: Finansal konularda 18 Kasım tarihinde hesaplarınızı bir daha gözden geçiriniz. Abartılı alışverişlerden kaçınınız. Henüz önünüzü tam olarak görmüyorsunuz. Bir şeyler hoş gibi dursa da, aslında ayıklanması çözüme kavuşması gereken durumlar var. Onlar önümüzdeki ayın sonunda bittiğinde rahatlamaya başlarsınız.

24-30 Kasım haftası:  Maddi konularda 26 Kasım tarihindeki görünüm zorlayıcıdır. Bu yeni bir şey değil. Neredeyse son iki yıldır yaşadığınız beklenmedik gelişmeler ve kayıplar. Bunlar sizi bir hayli yordu. Özellikle ortaklaşa yapılan işler bir hayli zarar vericiydi. Önümüzdeki 23 Aralık tarihinde artık bu sıkıntılar geride kalacak. Ancak o tarihe kadar mali konularda sakin olacağız.KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler        : 4-5-13-14-18-19-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler        : 2-8-9-16-29-30
Aşkta En Şanslı Günler        : 4-5
Parasal Açıdan Şanslı Günler    : 25
Yeniay : 22-23-24
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)


Dolunay : 8-9-10
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN