Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

 

EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Merkür geri hareketi 4-10 Ekim tarihleri arasında özellikle ikili ilişkiler ve kariyer hayatıyla ilgili konular üzerinde etkili olacaktır, bu konular üzerinde biraz geriye çekiliyoruz. İç yüzleşme geri hareketi olarak yorumlanmaktadır. Mevcut işin maddi ve manevi tatminini ele alacağız. Sakin olmakta fayda vardır.

10-25 Ekim tarihleri arasında da sosyal ilişkilerle ilgili yaşam alanında geri hareket söz konusudur. Bu da bizim toplumla birebir ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda geriye dönük olarak düşündüğümüz umutlarımız ve hedeflerimiz anlamında gözlemde bulunma dönemidir. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda oluşacak. Bu tutulma çocuklar ya da çocuk yapma ilgili konular, mali kazançlar, yeni bir aşkın türünün gözden geçirilmesi gibi konuları kapsayacaktır. Refleks hareketlerin olmaması gereken bir dönemdeyiz. 

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Akademik uzmanlık ya da yetenekli olduğumuz konuları bir türlü dışarıya istediğimiz gibi yansıtamıyoruz. Parçalı güneş tutulması da bunları vurgulamaktadır. 

26 Ekim'den itibaren Mars para evimizde seyrine başlayacak. Bu da ciddi şekilde özellikle parasal getirisi olan işler ve kendini özgür bir şekilde ifade edebileceğin işleri tercih et diyor. Sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar anlamında da olgun bir şekilde resme bakma zamanıdır.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu süreçte oldukça ketum davranırsınız. Sırlarınızı kimseyle paylaşmazsınız. Bir konu üzerinde derin bir analize geçersiniz. Araştırırsınız, soruşturursunuz. Gizli bir göreviniz vardır. O nedenle de sessiz kalıyor olabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda güvenliğiniz üzerine düşünürsünüz. Dış dünya ile bağlantınız iletişim anlamında azaltarak gözden geçirmelerde bulunursunuz.  Bu geri hareket iş konularında da etkilidir. Bu süreçte kariyer hayatınızla ilgili konular genelde arka planda gözden geçirilir. Bunu pek kimse bilmez. Siz kendinizce tahliller yaparsınız. Mesleğiniz hasta bakıcılığı, doktorluk, fizyoterapistlik, danışmanlık, psikoloji, yazarlık, perde arkası gibi alanlarda olanlar için bir araştırma, çalışma, karar verme süreci olabilir. Bir işin arka planda hazırlanma, eksiklerin ele alınma zamanıdır. Boşluk ardından bunlar yürürlüğe konabilir. Bu süreçte etrafınızda dost gibi görünen kişilere karşı dikkatli olunuz. Bunlar kurnazlık etmeye çalışabilirler.

 

6-12 Ekim haftası:  6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması aşk hayatınızla ilgili konularda harekete geçirici, cesaret vericidir. İçinizdeki dürtüler, arzu ve hevesler sizi değişimde bulunmaya çağırır. Tutulmanın görünümlerine baktığımızda macera hevesi bir hayli yükselir. Uzaklara gitmek keşfetmek, anlamak, hissetmek ve yaşamak istersiniz. Tekdüze bir işte çalışmak, rutin bir hayat sürmek size göre değildir. Öyle bir şeyler yapılmalıdır ki, çok para kazanılmalı, içimizden geldiği gibi yaşamalıdır. Tutulmanın görünümleri de bunları işaret etmektedir. Ancak Merkür gerileme dönemindeyiz ve hedeflerin mutlaka gözden geçirilmesi, ani kararlardan kaçınılması lazımdır.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür, geleceğe dönük bir şekilde ilişkilerin, hedeflerin, ortaklıkların, yeniliklerin gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. Ekip çalışmaları, sosyal ilişkiler, boş zamanların değerlendirilmesi, becerileriniz, yenilikçi fikirleriniz, ürünlerinizin değerlendirilmesi, arkadaşlıklar gibi konuların da ele alınmasında yarar var. Bunlar gözden geçirildikten sonra, bir yön belirleriz, bir adım atabiliriz.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması fiziksel ve psikolojik anlamda sizi baskı altına alan ve sizin de üzerinde nicedir düşündüğünüz meselelerin artık geride kalacağını gösteriyor. Bu geride kalma durumu bir bitişin, sonlanışın, ayrılığın işaretçisi olabilir. 9 Kasım tarihi sonrası bunlar netleşmeye başlar. 11 Kasım sonrası mali konularda çok güçlü kararlar vererek, yeni bir adım atabilirsiniz. Tutulma bir yanıyla zorlarken diğer yanıyla bir kapı açıyor size.

 

EKİM  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-17-18-22-23-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-12-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler                   : 8
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 1-2-29

Yeniay : 26-27-28
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 11-12-13-14
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN