Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

YAY EYLÜL  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Eylül ayının ilk etkili enerjisi, 2 Eylül  Merkür-Terazi burcu geçişidir. Sosyal faaliyetlerde el ele olma zamanıdır. İletişimde bulunun, yeni insanlarla tanışın, kendinizi ifade edin. Kimle bağlantı kurmak istiyorsanız o kişilere doğru yönelin. Özellikle karşı cinsle olan sosyalleşme anlamında da bu enerjiyi çok olumlu buluyorum.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak geçişi olacak. Çalışma hayatınızla ilgili konularda yerli yerine oturmayan bir takım problemler varsa titizlikle ele alacağız. Sıkı çalışacağız, programlı olmakta fayda vardır. İş hayatında olan insanlarla bağlantı kuracağız. İyi incelenirse ve dikkatli bir şekilde gözden geçirilirse gayet olumlu çalışmalar ortaya çıkabilir.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda ev alanı içerisinde bir dolunay meydana geliyor. Ailevi ilişkilerdeki sadakat, vericilik, evin içerisindeki huzur, ılımlılık, hoşgörü gibi duyguları baskın kılan bir dolunaydır. Diğer yanıyla da mali konuları ve amaca uygun bir şekilde ilerleyip ilerlenmediği sorgusunu yaratmaktadır. İş hayatıyla ev arasındaki dengede biraz sıkılıyoruz. Arzu ettiğimiz gibi bir denge yok. Bu tip hassasiyetler yükseliş gösterebilir.

14 Eylül tarihinde Mars burcunuzda seyrine başlıyor. Bu dönemde girişimlerde bulunabilir, daha aktif hareket edebiliriz. Problemleri çözmek için harekete geçebiliriz.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Ertesi gün de Terazi burcunda bir yeni ay oluşacak. Sosyal ilişkiler dünyasında liderlik, arkadaşlarla el ele vermek, insanın kendine yaşıyorum dediği bir andır. Olumlu bir yeni aydır. Aşktan ilişkilere, yeniliklerden parasal konulara kadar bize lütuflar göndermektedir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu seyrin başlangıcından itibaren gölgeli günler bulunmaktadır. Mali konular, bütçeyle alakalı meseleler, özellikle de iletişim konusunda gizli düşmanlar bu dönemin etkili konularıdır. Dostu ve düşmanı tanımayı sağlar. Mali konulara dikkat edilmeli, yeni projeler gözden geçirilmelidir. Geçmiş işlerin tamamlanması sağlanır.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyir gösterecektir. Bu seyir yeni bir aşk verebilir, ilişkideki problemleri tolore edebilir, yeni projeler içerisine davet ediliriz, sanatsal alanda çalışıyorsak çok başarılı eserler çıkarırız.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  Toplumsal ilişkilerde iletişimin önemi, 2 Eylül tarihindeki Merkür-Terazi burcu geçişiyle ortaya çıkıyor. Fikirlerimizi dile getirip, insanların ne düşündüklerini öğrenmek isteyeceğiz. Bazen artistik bir şekilde bunu yapacağız. İnsanlarla belli bir konu üzerinde sohbet etmek, yazışmak, düşünce alışverişinde bulunmak haftanın etkileri arasında yer alır. Dostlarımızla bir araya gelmek, çeşitli etkinliklere katılmak, sanatla alakalı mekanlarda bulunmak faydalıdır. Sadece birebir konuşma değil sosyal medyayı da yakından takip edebiliriz.

8-14 Eylül haftası:  3 Eylül tarihindeki Dolunay, ailevi-duygusal-yuvanızla alakalı konularda rahatlatıcıdır. Ruhsal açıdan size olumlu yönde tesirleri vardır. Her durumun mutlaka bir çaresi, çözümü olduğunu hatırlatır. 13 Eylül tarihinde sosyal ilişkiler ve aşk hayatınızda hızlı gelişmeler yaşanacak. Özgür bir şekilde karar verebilir, kendinize yeni bir hedef belirleyebilirsiniz. 14 Eylül Mars, burcunuzda ilerleyecek. Hedefinize dönük özgürce kararlar alabilirsiniz. Çok hareketli, son derece atak davranacaksınız. Maceralar sizi bekliyor.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta ailevi konular üzerinde hassasiyet gösterebilirsiniz. Kafanız başka şeylere takılıdır. Sözgelimi şu andaki işiniz sizi tatmin etmiyordur. İş ilişkilerinizde sorunlar vardır veya ailenizle ilgili bazı konular kafanıza takılıyordur.

22-28 Eylül haftası:  23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, sosyal yaşamda birebir bağlantımız olan kişilerle ilişkimize önem verdiğimiz zamandır. Uyumlu ve dengeli insanlarla bir arada olmak isteriz. Kaprisli, bencil insanlardan uzak dururuz. Yeni kişilerle tanışırız. Bu da dönemin hoş etkileri arasındadır. Elit, kaliteli, popüler mekanları tercih ederiz. Özellikle davetler, organizasyonlar, insanların bir araya geldiği sanat mekanları ilgimizi çeker.

İŞ VE KARİYER

 

1-7 Eylül haftası: 5 Eylül tarihinde Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatındaki ilişkilerde tatlı ahenkli gitmekte yarar var. Öyle insanlarla karşı karşıya geliriz ki, selam vermeye değmez deriz. Ancak bu kişi bizim için çok önemli bir konumdadır. Ona göre de davranmayı bilelim. Bu dönem belli mesafede ilişkilerin işaretçisidir. Başkaları da bize karşı seçici davranacaktır. İşimizdeki güzellikler, başarı, insanlarla olan münasebetimiz göz önüne alınacaktır.

8-14 Eylül haftası: 3 Eylül tarihindeki Dolunay,  iş yaşamınız, mesleki faaliyetleriniz, otorite konumundaki insanlarla olan ilişkinizi düzenleme anlamında uyarıcıdır. Hayattan umudunuzu kesmeden ancak sizi kurban durumuna düşüren fedakarlıkların sınırlarını belirlemeniz anlamında da uyarıcıdır. 10 Eylül tarihide iş hayatı ve ilişkilerinizin tekrar gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. İşinizde sorunlar veya beraberliğinizde problemler yaşıyorsanız düşünmeden karar vermeyiniz. Olan bitenlere bilinçli bir şekilde bakmamız lazım. 11 Eylül tarihinde iş hayatı, ailevi konular, sağlığımızı ilgilendiren meseleler üzerinde derinlikli düşünelim.

15-21 Eylül haftası:  17 Eylül tarihinde sosyal ilişkileriniz, arkadaşlıklar,  ortaklaşa bir şeyler yapma arzunuz yükselir. Aynı düşüncede olan kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Bunlar sosyal yaşantınızı güçlendirici, hedefler belirlemenizi sağlayıcıdır. Mevcut işinizden ziyade, farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihinde harika fırsatlarla dolu bir yolculuğu çıkabilirsiniz. Yurtdışına gezmek veya iş amaçlı gidebilirsiniz. Ticari, hukuk, eğitim, uzmanlık, turizm, sanat vb. alanlarda ihtisas yapabilirsiniz. Bir projeniz kabul edilebilir. Teklifler alırsınız. Eğitim hayatınızla ilgili burç kazanabilirsiniz.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Maddi konularda etkili olacak 3 Eylül tarihindeki paranın hangi alan ve işlerden gelebileceği yolunda güç kazandırır. Sezgilerimiz ve yaptığımız işe olan güvenimiz de bunda etkilidir. Ben bu işte ustayım diyenler için gelişmeler olumlu yöndedir. İşe başlayanlar için bu dönem sunulan ücret az miktarda olsa da, zamanla artış gösterecektir.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihinde para konusunda endişeli olabiliriz.  Gecikmiş bir alacağın tahsilat zamanı artık gelmiştir veya beklediğimiz bir haberin gelmeyişi nedeniyle vakit kaybetmektesinizdir. Bu durum nedeniyle gerilirsiniz ancak   mecburen birilerine uymak zorunda kalırsınız. Konuşsanız olmaz, sussanız kimsenin kılını kıpırdatacağı yoktur.

15-21 Eylül haftası:  Mevcut işinizden elde ettiğiniz geliri yetersiz bulduğunuz için, farklı bir şeyler yaparak kazanç elde etmek istersiniz. Ancak tam anlamıyla sağlam olmadıkça risk altına girmeyiniz.  Serbest çalışma fikri size daha cazip gelebilir.

22-28 Eylül haftası: 24 Eylül tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, mali konularda tatminkar gelişmelerin işaretçisidir. Arzu ettiğiniz yetenekli olduğunuz bir alanda başkalarından büyük fayda ve destekler görürsünüz. Bunlar 29 Eylül tarihi itibariyle görülmeye başlar.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 2-3-6-7-10-11-19-20-24-25-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                         : 8-9-14-15-22-23

Aşkta En Şanslı Günler                        : 10-11

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 4-5

Yeniay : 1-2-3-4-29-30

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16

(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN