Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

YAY BURCU TEMMUZ  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Merkür geri hareketi, gölgeli günler de hesaba katıldığında 7 Temmuz tarihinde sona ermiş olacaktır. Böylece Haziran ayının ilk 3 haftası içerisinde beklemede kaldığımız konularda önümüz açılmaya başlayacaktır. Kişisel ilişkimizde karşı tarafı dinlemek ve ortak bir noktada buluşmak için zihnimiz çok daha pırıl pırıl haldedir. İş ortağımızın önümüze koyacağı hesaplar daha akılca olacak ve net bir şekilde görebileceğiz. Yeni bir ilişkide soru işaretleri varsa, 13 Temmuz'a kadar bu işaretleri giderecek nüanslarla karşılaşacağız.

12 Temmuz tarihinde kazanç evinizde bir dolunay meydana geliyor. Oğlak burcu dolunayı kişiye her zaman sorumluluk ve tutumluluk yükler. Yaylar da bonkör ve cömert oldukları için, bu dönemde bütçelerinin sınırlı olduğunu görecekler. Para kazanma anlamında sınırları hatırlatacaktır. Dolunay, dikkatli ve sorumluluklara düşkün olmayı sağlayan bir uyarı vazifesi görecektir.

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda düz seyirle ilerleyecek. Biz de işle ilgili konuları ya da genel anlamda maddi konuları, duygulardan arınarak ele alacağız.

16 Temmuz tarihinde Jüpiter Aslan burcunda seyrine başlıyor. Hayata bakış açısı ve kendinize duyduğunuz güven artacaktır. Bu enerji geniş bir aks üzerinde etkili olacak. İş ve ticari anlamda kendinizi daha iyi ifade edebilecek, keşiflerde bulunmak isteyecek, aşk anlamında duyulan güven anlamında etkilidir. Yayların özellikle 1 yıl daha sabırlı olmalarını istiyorum. Bu Jüpiterin uhrevi değerler ve güven anlamında altın bir ışıltı kazandıracağını düşünüyorum.

23 Temmuz tarihinde de Güneş Aslan burcunda seyrine başlıyor. 27 Temmuz tarihinde yeni ay Aslan burcunda oluşuyor. İnanç ve büyüme evimizde, verimlilik, üniversite yaşamı ve yurtdışıyla alakalı konularda lütuf vermektedir.

26 Temmuz tarihinde de Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Neye bağımlı olduğumuza dikkat etmeliyiz. Bu dönemin bir hazırlık aşaması olduğunu söylemeliyim. Güven duygusu bir hayli yüksektir. Size zarar veren ve enerjinizi engelleyen her şeyden uzak durulmalıdır.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

 

1-6 Temmuz haftası: Merkür geri hareketinin bitişiyle ilişkilerde iletişim hızlanmaya başlayacak. Partneriniz ve siz geçtiğimiz aydan bu yana olan meseleleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yeni tanışmaların çoğunluğu yazışma, konuşma, fikirlerin paylaşımıyla başlar ve arkadaşlık kurulur. Evlilik meseleleri bu hafta görüşülebilir. Boşanma veya iş ortaklığı gibi konular üzerinde açık ve net bir şekilde konuşulmasında yarar vardır.

7-13 Temmuz haftası: İlişkiler açısından haftayı gayet olumlu buluyorum. Hem birlikte fikirlerimizi paylaşırız hem de değişik bir şeyler yapabiliriz. Cinsellik genel olarak ılımlı duygular ve tenlerin şefkatle birbirine değmesi gibidir. Ancak fanteziler de bir hayli yoğundur. 13 Temmuz tarihinde ilişkide uyum kadar hedeflerin de ortak bir şekilde konuşulması için enerjiler gayet uygun. Birlikte olmanın önemi, anlaşmanın güzelliği bu tarihte çok kıymetli. Konuşun ve birbirinizi dinlemeyi ihmal etmeyin. Çelişkili davranırsanız, karşı taraf da aynı şekilde tavır alır.

14-20 Temmuz haftası:  14 Temmuz tarihinde aşkta hem aktif taraf hem de uyumu kollayan kişi olmanız mümkündür. Siz sosyal hayatın içinde olmaktan her zaman mutlusunuz. Böylece canlandığınızı, böylece tatmin olduğunuzu düşünmektesiniz. Bu tarihte, hem karşı cins üzerinde etkinliğiniz yüksek hem de fiziksel anlamda bir hayli çekicisiniz. Yazışmak, söyleşmek, paylaşmak sizi mutlu ediyor. Bazen sınırlarınızı bilemezsiniz ama size kimse pek kimse kızmaz.

21-27 Temmuz haftası: 22 Temmuz tarihinde partnerinizle aranızdaki iletişime dikkat ediniz.  Düşüncelerinizin farklı yönde ise, birbirinize baskı uygulamayınız. Aynı gün Güneş-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu sizler için aktif düşünmenin, özgüven ve kendinizi ifade etmenin işaretçisidir. 24 Temmuz tarihinde yolculuklar, yeni insanlarla tanışmanızda etkilidir 25 Temmuz tarihinde bazı meseleler aranızda duygusal anlamda sıkıntı yaratabilir. Özgürce fikrinizi söylemek, hareket etmek istersiniz. Fakat bu partnerinize uymaz. 26 Temmuz tarihinde Mars-Akrepte seyrine başlayacak. Tutkulu cinsel ilişkiler, aşkta fanteziler, gizli saklı kaçamaklar yaşanabilir. 27 Temmuz tarihindeki Yeniay, sağlıklı bir iletişimin her zaman dinlemekle mümkün olacağını, sadece kendimize dönük düşünmemek gerektiğini de hatırlatır.

 

İŞ VE KARİYER

 

1-6 Temmuz haftası: Çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda geçtiğimiz aydan bu yana etkili olan Merkür geri hareketi sona ermiş bulunmakta. Şimdi iş sözleşmeleri veya kurulacak ortaklıkları mutlaka etraflıca ele alarak konuşmakta yarar var. Kariyer hayatınızla ilgili konularda gelişmeler olumlu yönde seyredecektir. Birkaç toplantıya girebilirsiniz. İş için çağrılabilirsiniz. Siz de başvuruda bulunabilirsiniz.

7-13 Temmuz haftası: İş bağlantıları anlamında haftanın girişindeki enerjiler gayet olumlu. 13 Temmuz tarihinde kariyer hayatımızı ilgilendiren konularda hassas düşünebiliriz. Maddi hesaplarımızı aynı kısır döngü içinde değerlendirmek istemiyoruz. Çünkü bu, rutin bir hayat geçirmeye neden olduğu için, bizim daha fazlasına ihtiyacımız var. 13 Temmuz tarihinde farklı işlere, iletişimle alakalı paylaşımlara yöneleceğiz. Ortaklaşa çalışmalarda bulunacağız. Bir projemizi ilgili kişilere gösterebiliriz.

14-20 Temmuz haftası: 14 Temmuz tarihindeki görünüm, aktif bir şekilde hedefinize kilitlenmek,   hangi insanla nasıl bir kontak kurmayı bilmek lazım. Yeri geldiğinde isteklerimizi beyan ederek, yeri geldiğinde uyumlu davranarak ilerlersek kariyer anlamında güçleniriz. Jüpiter-Aslan burcu seyri 16 Temmuz tarihinde başlıyor ve Ağustos 2015 dek sürecek. Bu eğitim, bilgilenme, gelişim, uzmanlık, deneyim sahibi olma, medya ve yayıncılık, ticaret, sanat, yaratıcı yetenekler, büyütme, projelendirme gibi geniş bir alanda size gelişim imkanı sunar. Abartmadan, sabırla, tevazu içinde ve herkesi kucaklayacak şekilde ilerlemeniz yararlıdır. Sizi ancak korkularınız, tembellik, düzensizlik ve kaygılar durdurabilir. Bunları aşabilirseniz, kendinizi de aşmış olacaksınız. 18 Temmuz tarihinde Venüs-Yengeç burcunda ilerleyecek. Birbirinize nazik bir şekilde davranmak, her iki tarafın da duygularını önem vermek zamanıdır.

21-27 Temmuz haftası: Kariyer hayatınızla ilgili meselelerde ve ortaklaşa iş ilişkilerinde, proje veya yeni çalışmalarda mali konular üzerinde akıllıca durmak gerekiyor. Getirici olduğu kadar güven veren insanlarla da çalışmak çok önemli. Güneş-Aslan burcu geçişi 22 Temmuz tarihinde başlayacak. Bize yeni iş alanları, yeni insanlarla tanışmak, kendimizi yeteneklerimizi, tecrübelerimizi sunmak yönünde kuvvet verecek. Bizim üzerinde durmamız nokta, başkalarıyla ilişkimizde gözümüzü açık tutmak. Paylaşmayı bilmek ancak muhatap olduğumuz insanları da iyi tanımak lazım. 24 Temmuz tarihinde bağlantılar, yolculuklar, görüşmelerde bulunursunuz. Farklı ve yenilikçi tarzda olan işleri, gelişmeleri takip edersiniz. 25 Temmuzda bir düşünün. Neler edindiniz, ne gibi gelişmeler yaşandı, neler yapmayı düşünüyorsunuz, bunları gözden geçiriniz.

 

PARA

 

1-6 Temmuz haftası: Maddi konularda dikkatli olunması gereken tarih 4 Temmuz. Ev borçlanmalarında geri ödemelerde sıkışıklık yaşanabilir. İş ortaklıklarında iki taraf anlaşmakta zorlanabilir. Kredi çekilecekse çok iyi düşünülmelidir. Boşanma davalarında karar sonuca bağlanır ancak miktar beklenen kadar olmayabilir. Buna itiraz edebilirsiniz. Gereksiz borçların altına girmeyiniz. Maliye ile vergi anlamında sorunlar yaşayabilirsiniz. Lütfen hesaplarınızı gözden geçiriniz. Bilmediğiniz işlere, borçlara girmeyiniz.

7-13 Temmuz haftası: Mali konularda zorlayan durumlar var. Özellikle kredi borcu olanlar biraz sıkışabilirler. 12 Temmuz tarihindeki Dolunay, böyle bir durumun göstergesidir. Hem fazlasıyla duyarlıyız hem de belli bir parayla idare etmenin huzurumuzu kaçırdığını düşüneceğiz. Bu bizi keyifsizleştirebilir. Merkür-Yengeç burcu seyri 13 Temmuz tarihinde devreye giriyor. Ailemiz, biz destek veren kardeşlerimiz veya eşimiz sıkışık olduğumuz konularda destek verebilirler. Biz ailemize bakan bir kişiysek her tarafa yetişmek zorunda kalmak zihnimizi yorabilir.

14-20 Temmuz haftası: 18 Temmuz tarihinde ortaklaşa kazançlar anlamında biraz ayarı bilmek lazım. Eğer evliyseniz eşinizin isteklerini, beklentilerini nazik biçimde dinlemekte yarar var. Ayrıca ortak bütçenin karşılıklı uzlaşı ve duyarlı bir şekilde tanzim edilmesi gerekiyor. Mali anlamda ayarınızı bilmenizde yarar var. Çünkü canınız sıkıldığında veya bir şey sizi mutsuz ettiğinde alışverişin dozu kaçabilir. Evinizin ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılayınız.

21-27 Temmuz haftası:  Bu hafta, mali konularda ellikle ortaklaşa kazançlar, miras, eş veya iş ortağıyla olan parasal alışverişlerde, harcamalarda yine dikkatli olalım. Kimseye kefil olmayalım ve iyice hesap etmeden borçlar altına girmeyelim. Bu iş veya eşimizle aramızda istenmeyen durumlara yol açabilir.

 

TEMMUZ  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 1-5-6-9-10-13-14-17-18-27-28

Zayıf Enerjili Günler                                         : 2-3-15-16-22-23-29-30

Aşkta En Şanslı Günler                        : 17-18

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 11-12

Yeniay : 9-10-11

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23-24

(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Temmuz ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN