Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

 

MART AYINA GENEL BİR BAKIŞ

5 Mart tarihinde Başak burcunda oluşacak dolunayla ilk etkileşim gerçeklemiş olacak. Bu dolunay ile sadece kariyer hayatımız değil ailevi yaşantımız ve aşk yaşantımız da önemli olacak. İnce eleyip sık dokuyacağımız bir dönem olacak. Bir yandan da aile hayatında merhamet olgusuna ve şefkatli paylaşımlara çok ihtiyacımız olacak.

13 Mart tarihinde Merkür Balık'ta seyredecek. Bu da aile içinde iletişimin olmasını beklediğimiz bir durum olacak. Birbirinize dürüst ve açık davranmak, doğruyu konuşmak çok kıymetli olacak.

14 Mart-2 Ağustos tarihleri arasında gerileme hareketi meydana gelecek. Bu dönemde, Satürn dizginleyici olacağı için Aralık ayından bu yana verdiğiniz kişisel kararları bir kez daha ele almanız gerekecek.

17 Mart tarihinde Venüs Boğa burcunda ilerleyecek. Bu da çalışma hayatınızda plan ve projelerin ele alınması demek olacak.

20 Mart tarihinde tam güneş tutulması aile evinizde oluşacak. Bu güneş tutulmasında merkezde aile yer alacak. Her şeyi çok idealize etmek yerine güzel günlerin sizi beklediğine inanmanız gerekecek.

21 Mart tarihinde güneş istediğiniz bir hareketle sizleri selamlayacak. Yayların istediği gibi özgürlüğün ve hayatın eğlenceli yanlarının tadını çıkarırken bir anda aşk kapınızı çalacak. Anın tadını çıkaracak ve hayatın mutlu yanlarını göreceksiniz.

31 Mart tarihinde Mars Boğa burcu seyri yaşanacak. Çalışma hayatı ile ilgili konularda huzurun hakim olması sağlanacak. Şüphelerden arınacak ve kuvvetleneceksiniz.

AŞK VE İLİŞKİLER

2-8 Mart arası: 2 Mart tarihinde, aşkta bizzat elde etmekten yanayız. Kovalayan değil, kaçan tarafız. Dünyayı tanımak, gezmek, görmek, yaşamak istiyoruz. Öyle uzun sürmese de olur belki, ancak aşık olmak, aşkla başımız dönsün diye düşüneceğiz. İçgüdüsel bir şekilde hayatın tüm lezzetlerinin tadına varmak için bir çocuk kadar hevesliyiz. Kim ne düşünmüş, ne der, ne söyler umurumuzda değil. Ancak unutmayalım ki, bir toplumda yaşıyoruz. Başkaları söz konusu olduğunda bu kadar bireysel davranmak yanlış olabilir. Onun ayarını bilirsek, enerjiyi doğru manada kullanmış oluruz.

4 Mart tarihindeki görünüm, aşk hayatınız başta olmak üzere, kendinizi öne çıkarmak istediğiniz her konuda söz sahibi olmak, sivrilmek arzunuzun işaretidir. Yenilik arzunuz öylesine büyür ki yüreğinizde, size keyif katabilecek, gerçek özünüzü ortaya çıkarabilecek her alanda özgürce kararlar verebilirsiniz. Ancak biraz sonra izah edeceğim gibi Ay, tüm gün boşlukta olacak. Lütfen kararlarınızı iyice gözden geçiriniz.

5 Mart tarihindeki görünüm, etrafınızdaki insanların gözlerini üzerinizde hissederseniz hiç şaşırmayın. Hele karşı cins üzerinde etkiniz oldukça yükselişte.

9-15 Mart arası: 10 Mart tarihinde öyle güçlü bir enerjiniz var ki, aşk kapınızı öyle bir güçlü şekilde çalar ki, hiç şaşırmayınız. Bugün aşk erosun okuyla tam da hedeften vurulacak. Yazdığınız her sözcük, aşk, her eyleminiz aşka dair, yüreğinizdeki sıcaklık aşkla bezenmiş şekilde karşı cinse ulaşacak. Sevdiğiniz kişiyle birbirinize aşkı fısıldayacağınız bir gündesiniz. Bekar Yaylar, aşk bugün size gülümsüyor. Ne zamandır hoşlandığı kişiyle konuşmak için zamanı kollayanlar sizler için harika bir gün. Ona ulaşın ve onu ne kadar istediğinizi söyleyin. Geri çevirmesi mümkün değil. 11 Mart tarihindeki önemli görünüm, yıldırım aşkı dedikleri türden gelişmeye sebep olabilir. Bir anda aşık olursunuz veya bir anda ayrılırsınız. Yenilik anlamında değişim öylesine hızlı gerçekleşir ki, ne olduğunu anlamak dahi mümkün olmaz. Olumlu yönleri de vardır. Bir bebeğin erkenden doğumu, hamile kalmak, piyango biletinize para çıkması v.b durumlar da yaşanabilir.

16-22 Mart arası: 16 Mart tarihinde, ev içinde, ailevi ilişkilerde veya bir takım özel meselelerde huzurumuzu kaçırabilecek durumlara karşı uyanık olalım. Sırf sorunlardan kaçmak, bizi kısıtlayan her ne varsa ondan uzaklaşmak için fazladan sorumluluk alabiliriz. Şu sıralarda dış dünya üstümüze geldikçe bize kendimizi iyi hissettirecek sözlere ihtiyacımız var. Fakat bütün bunlar bir yere kadar etkilidir bilesiniz.

23-31 Mart arası: 24 Mart tarihinde, Venüs-Neptün görünümünde hem ilişki hem iş konularında güven olgusu kıymetlidir. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen kişi olumlu yöndeki sürprizlere açıktır.  İşte bu görünüm bir şifalı elin, size dokunması haline benzer. Rüyalarını gerçekleştirmeniz için sizi teşvik eder. Neye inanıyorsanız onu idealleştirmenizde destekleyicidir. Fırsatları kovalayarak, kendinize sahip çıkarak, pozitif düşünerek inandığınız yolda korkmadan ilerleyebilirsiniz. 31 Mart tarihinde Koç burcunda ilerleyecek Merkür, bekar Yay'lar için yeni tanışmaları simgeler. İletişim anlamında fikirlerinizi gayet cesur şekilde öne sürebilirsiniz. Bu haliniz yeni tanışmalarda partner üzerinde epeyce etkili olur. Ancak bir problem varsa, biraz lafımızı bilmemizde yarar var.

İŞ VE KARİYER

2-8 Mart arası: 3 Mart tarihindeki görünüm, sizi başka diyarlara, başka yollara, güzelliklere, başarılara, yeni hedeflere, yeniliklere, olumlu yöndeki değişimlere çağırıyor. Çağırmakla kalmayıp, önünüze fırsatlar çıkarıyor, hevesli kılıyor, cesaretlendiriyor, hadi artık önünde bir hayat var ne duruyorsun diyor. Değişimi isteyenler,  yeniliklere kucak açarlar. Bu tarihteki özel görünümü, bir start gibi düşünelim.

6 Mart tarihindeki Dolunay mesleki konulardaki sorumluluklarınızı hatırlatabilir, üzerinizdeki baskıları arttırabilir, kimi zaman ani tepkilerde bulunmanıza neden olabilir. Bilgi ve tecrübenizden emin olduğunuz müddetçe yani kendinize güven duyduğunuz sürece Dolunayın ışığı altında bugüne dek göremediğiniz birçok ayrıntıyı fark edebilirsiniz.  Üst pozisyonda bulunan kişilerle ilişkinizi olumlu ve ılımlı bir şekilde sürdürmeye çalışınız.

9-15 Mart arası: 13 Mart tarihindeki Merkür-Balık burcu geçişi, ilişki- iş hayatınız-eviniz ve ailenizle ilgili konularda etkilidir. İş hayatınızla alakalı konuların eviniz alanı içinde görüşülmesi, tarafsız ve gerçekçi bir şekilde ele alınması, karar verilmesi iyi olur. Eğer sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız, kafanız dalgın, ne yapmanız gerektiğini tam olarak bilmiyorsanız, benim tavsiyem, duygusal düşünmek yerine gerçekçi bir şekilde durumunuzu analiz etmenizdir. Bazen dışarıdaki dünyanın zorlukları, karmaşası evimizdeki huzuru da etkiler. Biz sakince neler yapabileceğimizi düşünelim.

16-22 Mart arası: 17 Mart itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Venüs, çalışma hayatınızdaki verimlilik, huzur ve güven duygusu, maddi ve manevi kazancınız, iş ilişkileriniz, sağlığınız gibi geniş bir alanda önem taşıyor. Huzurlu musunuz, beklentileriniz nedir, güven içinde misiniz, geleceğe dönük düşündüğünüzde kaygılanıyor musunuz yoksa rahatınız yerinde mi? işte bütün bunları Venüs-Boğa geçişinde düşüneceğiz ve duruma bir bakacağız. Bu süreçte, kalıcı olanı isteyeceğiz. İşlerimizi dikkatli ve sabırlı bir şekilde yapacağız. Sıkı çalışacağız ve prensiplerimizden  ödün vermeyeceğiz. Venüs lezzet duygusudur. Boğa burcunda kilo alımınıza dikkat ediniz.

23-31 Mart arası: 25 Mart tarihindeki Güneş-Satürn görünümü, gayet dürüst bir şekilde isteklerinizi ilgili kişilerle iletmeniz, kendinizden emin ve kurallar çerçevesinde hareket etmeniz yönünde olumludur. İnancınız çok güçlüdür. Elinizi attığınız bir işi başarılı şekilde yerine getireceğinizi bilirsiniz. Kimseye de kolay kolay eğilmezsiniz. Özverili bir şekilde çalışarak girişimlerinizde arzu ettiğiniz sonucu alırsınız. Burada önemli olan yaptığınız işten zevk almanız ve zaten istediğiniz bir yönde ilerlemenizdir. Yayıncılık, bilgi paylaşımı, iletişim, sunum, tanıtım işlerinde başarılı olursunuz. 31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcunda ilerleyecek.  Döneme pozitif açıdan bakarsak, size olan en önemli faydası, dağılmanızın önüne geçmesi böylece işlerinizi yaparken zaman kazandırması, ayrıca hedefleriniz konusunda kararlılık vermesi şeklinde özetlenebilir. Sanatsal konulardaki çalışmalar, parayla birebir alakalı meslekler, hizmet olgusu, moda ve güzellik endüstrisi, artistik kabiliyetleriniz bu dönemde yoğunlukla ön plandadır.

PARA

2-8 Mart arası: 5 Mart tarihindeki görünüm, hayatın tüm nimetlerinden yararlanma arzunuzu yükseltiyor. Yenilik hevesiniz oldukça yüksek. Yaşamınızda ileri adımlar atabilmek için paranın sağlayacağı güce fazlasıyla ihtiyaç duymaktasınız. İşte bunun için her türlü mücadeleyi verebilirsiniz. Yeter ki arzularınızı elde etmeniz mümkün olsun.

9-15 Mart arası: 13 Mart tarihinde, ev değiştirme, evden ayrılma, satın alma, ailevi konularda hayalci olmayalım. Bir bakalım duruma. Paramıza, işimize, ilişkimize güvenerek yola çıkmadan önce, durumu iyi analiz edelim.  Merkür Balık burcunda gerçekçi düşünmenin önüne geçebilir. Biz tedbirli olmayı bilelim. Bu dönemde ev alanı içinde yaratıcı ve hayal gücüne dayalı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Home-ofis tarzı çalışabilirsiniz. Huzur bulmak adına yapılan ritüel çalışmaları da yine bu süreçte tercih edilebilir.

16-22 Mart arası: 20 Mart tarihinde Balık burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, yüksek eğitim, ticari konular, girişimlerimiz, maddi ilişkilerimiz, yatırımlar, miras bölüşümü, kredilerle ilgili konuları gündemimize taşıyor. Ev içinde, alevi ilişkilerde ve geleceğimizi teminat altına alma yönünde inancımızı yükseltiyor. Ektiğimiz güzellikleri, niyetimizin karşılığını almak istiyoruz. Bizi duyarlı kılıyor. Her şey güzel olacak, olmalı diye düşündürüyor. Kaderin ne olduğunu, tevekkülün anlamını artık biliyoruz. Ancak tabii ki hayalci davranmayacağız. Hesabımızı da iyi yapmalıyız. Bu tutulmanın gerçekleştiği günkü gökyüzüne baktığımızda görüyoruz ki, aşk hayatımız canlanıyor, kendimizi ifade gücümüz yükseliyor. Harekete geçiyoruz. Çünkü maddi ve manevi anlamda güçlenmekten yanayız.

23-31 Mart arası: Maddi konularda 25 Mart tarihindeki görünüm, gayet olumludur. Bir işin başarılı sonuçlanmasını, maddi açıdan sizi tatmin edici olmasını sağlar. Parasal açıdan hoş bir gün ve getiri anlamında da rahatlatıcıdır. Çok çalışıyor, mücadele ediyorsunuz ancak karşılığı da alındığında insan mutlu oluyor tabii ki.

MART  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 2-3-7-8-12-13-17-21-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
5-6-19-25
Aşkta En Şanslı Günler                   :
21
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
14-15

Yeniay : 12-13-14
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 24-25-26
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MART ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN