Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Yay

(22 Kasım - 21 Aralık )
Yay
Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

YAY BURCU ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş bizi bir hayli aktif hale getiriyor. Çevremizle ilişkiler artar, farklı insanlarla tanışma arzusu yükselir. Aynı ortamda yaşadığımız insanlarla olan ilişkimiz de çok daha güçlü hale gelir. Kendimizi baskın görmek istiyoruz. Daha hızlı öğrenmek ve daha fazla bilgilenmek istiyoruz. 

6 Aralık tarihinde ilişki evinizde bir dolunay meydana geliyor. 15 gün önceki dolunayda bireysel anlamda hedefleri değerlendirmiştik. İlişkimizle ilgili problem varsa bizi bir karar aşamasına getirmişti. Bu dolunayda partnerle bağ belki de çoktan sona ermiştir fakat sizi bir arada tutan bir takım faktörler vardır. Kararsız kişiler için iki ilişkinin işaretçisi olabilir. Bu dolunayda duygular huzursuz akmaktadır, ilişki konusunda öyle çok rahat değilizdir. Ama ne olursa olsun artık bir yenilik olması gerektiği bariz bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Sorunlu ilişkiler sona eriyor. İş ortaklıkları anlamında da baskı kuran ve bizi rahatsız eden bir ortaklık bitebilir. Bazıları için de eşin iş veya akademik durumu nedeniyle bir süre ayrı kalmak söz konusu olabilir. 

10 Aralık ve 17 Aralık tarihlerinde, sırasıyla Venüs ve Merkür Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Bu seyirde para olgusu son derece kıymetlidir. Çünkü yaşantımızı sürdürmek, ilişkide başarılı olabilmek ve yeni bir hayat kurabilmek için çok tutumlu bir şekilde mali konular ele alınmalıdır. Yaylar için belirli bir bütçe içerisinde yapılacakları gözden geçirme zamanıdır. İş hayatında da para ve getirisi önemsenecektir. 

22 Aralık tarihinde de Güneş parasal konularda seyrine başlıyor. Aynı gün yeni ay doğuyor. Yeni ay, önümüzdeki bir aylık süreç içerisinde mali konuları dikkatli bir şekilde ayarladığımız bir dönemi getirecektir. Bu yeni ayın dispozitör gücü olan Satürn ise burcunuzda seyrine başlıyor. Kariyer, ilişki ve ailevi anlamda sorumlulukların işaretçisidir. Biz ne kadar olgun, istikrarlı ve disiplinli olmaya çalışırsak o kadar başarılı bir 2,5 yıl geçiririz.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık tarihinde Mars-Kova burcunda seyrine başladığında, aşk hayatınız bir hayli aktif hale gelir. Tanışmalar bu tarihte daha yoğundur. Grup faaliyetleri, kültürel etkinliklerde bulunmak hoşunuza gider. Aktiviteler genelde yakın çevrenizle ve belli bir grup içinde daha yoğundur. Çok fazla yabancıyla temas yerine, bildiğimiz dostlarla temas etmeyi tercih ederiz. İnternet üzerindeki paylaşımlar da buna dahildir. Zorlayıcı olan hiçbir şeyden hoşlanmazsınız.

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihleri sosyal ilişkilerde ve özel paylaşımlarda güçlendirici ve ışıklandırıcıdır. Çevrenizde birçok kişinin sizinle tanışmaktan, beraber olmaktan mutluluk duyduğuna şahit olacaksınız. Bu yeni birisini hayatınıza dahil edebilir. İlişkileri canlandırır, hayatı aktif hale getirir.

15-21 Aralık haftası: 21 Aralık tarihi enerjik bir gün. İlk kez buluşanlar için o günkü görünüm hayli etkileyicidir. Eğer siz de böyle bir şey düşünüyorsanız, bu tarihi tercih edebilirsiniz. Arkadaşlıklar, aşk, aktif yönde hareketlilik görülecektir.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık tarihini olumlu buluyorum. Haftanın genelinde zaten mali konular daha fazla ön planda olacak. Ancak bu tarih gelişim yönündeki ilişkileri işaret ediyor. Böyle bir günde hem dostluklar olumlu hem de kurulan beraberlikler güzel ilerler.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: 4 Aralık tarihi iş ilişkileri, kurulacak bağlantılar ve yeni girişimler anlamında gayet olumludur. Bir iş görüşmesinde bulunmak istiyorsanız, bu tarihi tavsiye edebilirim. 5 Aralık tarihi de gayet faydalı. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. 6 Aralık tarihinde de gelişmeler de sizi hem motive edici, yeteneklerinizi göstermenizde destekleyicidir.

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihlerini hedefinize uygun şekilde ilerleme yönünde olumlu buluyorum. Eğer birileriyle bir organize iş, ekip çalışması veya  proje sunumu düşünüyorsanız, bu iki tarihi tavsiye ediyorum

15-21 Aralık haftası: 21 Aralık tarihi olumludur. Tasarım, yenilikler rahatlıkla sunulur ve göz doldurur.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık tarihinde burcunuz üzerinde 2,5 yıllık seyrine başlayacak Satürn süresince kendi kendinizin sorumluluğunu almak zorundasınız. Size hiç kimseden pek destek gelmez. Bu olgunlaşma süreci zorlayıcıdır ancak kişi bu sürenin sonunda hayatın ne olduğunun bir kez daha farkına varır. Sağlık önemlidir ve asla ihmale gelmez. Kazanç konularında da kısıtlanma oluşabilir.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: Maddi konularda açıkça söylemem gerekirse, hem alışverişlerde hem iş anlamında 1 Aralık tarihini tavsiye etmiyorum. Sakıncalı etkiler söz konusudur. 4 Aralık dışında dikkatli olmanız gereken bir haftadayız.

8-14 Aralık haftası: Venüs, 10 Aralık tarihinde Oğlak burcunda ilerleyecek. Kazanç evinizde etkili olacak. Ayrıca bu hafta 12 ve 14 Aralık tarihleri de yine parasal konularda önemlidir. Genel olarak tutumluluk ve tedbirlilik geçerli olacaktır. Bastığınız adıma dikkat edersiniz. Görüşmeler olumludur. Ancak mali konuları da göz ardı etmezsek haftayı güzel geçiririz.

15-21 Aralık haftası:15 Aralık Uranüs-Pluto görünümü, maddi ve manevi kazanımlarınız anlamında yaşanması muhtemel değişim ve dönüşümlerin işaretçisidir. Eğer parayı güç sahibi olmanızda bir amaç olarak gören yapıdaysanız, yaşanması muhtemel olaylarla kaybetmeyi öğrenebilirsiniz. O nedenle lütfen öyle fazla hırslı davranmayınız. Bu enerji sizin parayı bakış açınızı değişime uğratır. Eliniz açıksa, tutumlu olmayı öğrenirsiniz. Yeni kazanç alanları keşfetmenizi sağlar. Bugüne dek hiç denemediğiniz bir alanda para kazanabilirsiniz. Kimseye güvenmeden kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı öğreten bu görünüm, sürekli olarak para ve iktidar peşinde koşmanın sizi yorabileceğini işaret eder.

22-28 Aralık haftası: Maddi açıdan önemli bir haftadayız. 22 Aralık tarihindeki etkiler, ciddiyetle finansal konular üzerinde durmanızı sağlayacak. Güçlendirici gelişmeler yaşanacaktır. Kalıcı ve kuvvetli mali kaynaklar, destekler, gelişmeler sizi yeni bir yıla adım atarken güvende hissettirecektir.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-10-11-15-16-20-21-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       :
6-13-14-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   :
1-2-28-29
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
22-23

Yeniay : 19-20-21-22
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6-7
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN