Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler  saat 05:26 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında, fikirlerinizi özgürce ve farklı, yaratıcı biçimde ortaya koymanızı sağlar. Bazen farkında bile olmadan, öyle kararlar verirsiniz ki, kendine şaşarsınız. Bir rüzgar sanki sizi peşine takmış götürüyor gibidir. Ancak ben derim ki, nereye gittiğinize bir bakınız, ona göre hareket ediniz.

Saat 10:12 Ay-Uranüs olumlu görünümü, partnerinizle aranızdaki  buzların çözülmesini sağlar. İlişkiniz düzgün seyirde ilerliyorsa, minik tatsızlıklar kendiliğinden ortadan kalkar. Eğer sorun büyükse, her iki kişinin de birbirine karşı saygılı olmasında  fayda vardır.

Saat 22:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, belli bir grubun içinde, aşkta veya çocuklarımızla ilgili konulara tarafsız bir şekilde bakmaya çalışsak da, biz  önde olmak,  takdir edilmek ve kıymetli bulunmak istiyoruz.

Saat 22:50 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, özgürce yaşama arzumuzu işaret ediyor. Ancak maddi konularda hala tam olarak rahat değiliz. İşte bu durum, istediğimiz gibi hareket etmenin önüne geçtiği için, bu saatlerde sıkılabiliriz.

Keyifli paylaşımlarda ve sevgilerde buluşmak dileğimle,

Not: Ağustos aylık yorumlarımız video ve detaylı yorumlar aşağıdaki linktedir.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aylik-burc-yorumlari.htmlAŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN