Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler  saat 03:26-19:16 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Çarşamba gününe başlıyoruz. Zihin sürekli olarak içinde bulunduğu durumu, maddi konulardaki güvenliğini, geleceğini sorgulama gereği duyabilir. Ancak bu saatlerde verilecek bir karar daha sonra pişmanlık uyandırabilir. Sakin ve kendi akışı içinde durumları ele almak yararlıdır.

Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumunda, bugüne dek edindiğiniz bilgi ve tecrübelerinizi, yaşadıklarınızı, çevrenizdeki insanları gözden geçireceksiniz. Şöyle bir baktığınızda bir çok şey size eskisi gibi tat vermiyor olabilir. Sanki bir şeyler değişiyor gibidir.  Bazen etrafınızdaki insanları yetersiz bulursunuz kimi zaman da sizi anlamadıklarını düşünürsünüz. Bütün bunlar abartılı bir bakış açısının da sonucu olabilir. Daha geniş bir çevre, daha az sorumluluk, daha çok kendi istediğiniz gibi yaşamayı düşlersiniz. Ancak bunun için çok iyi düşünmeniz ve hedefinizi doğru belirlemeniz gerekir.

Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünümü, söylediklerinizle uyguladıklarınız arasındaki çelişkiyi işaret ediyor. Özellikle mesleki konularda doğru bir karar vermek için, bizzat işin mutfağında olmanız gerekiyor.

Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, düşünceleri sizinle aynı doğrultuda olan kişilerle konuşmaktan, paylaşımda bulunmaktan  zevk alırsınız.  Fikirlerinizi öne sürersiniz, onlar da kendi görüşlerinden bahsederler. Ortaklaşa bir şeyleri kotarmaya çalışırsınız.

Saat 19:16 Ay-İkizler burcu etkinliği, istediklerimizi elde etmek arzumuz fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi. Yurtdışı ve  yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek iki gün boyunca epeyce etkili olacaktır.

Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN