Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"7","burc_ad":"Terazi","tarih":"2016-05-26","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Teraziler saat 04:11-17:27 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Her konuda kendimizi birileri tarafından kısıtlanmış gibi hissedebiliriz. Sorumluluklarımız ağır basar. Mecburen uymamız gereken kurallar nedeniyle bazı işlerimizi yoluna koymakta biraz zorlanırız.

Saat 15:28 Jüpiter-Satürn görünümü, sizin başkalarıyla aranızdaki sınırları çizdiren bir etki. Kim nereye kadar önem taşıyor ve ben ne istiyorum sorusuna cevap bulunacak. Kendimizi onarıyoruz aslında. Duygularımızı, hayatımızı ve yaşadıklarımızı tekrar ele alarak durmak gereken noktayı belirliyoruz. Biraz dışa karşı belki duvar öreceğiz veya kendimize göre kimlerle iletişimde bulunacağız bunları belirleyeceğiz. Gerektiği yerde tavrınızı belli etmeyi, gereken kişilere karşı esnek düşünmeyi bileceksiniz. Öyle herkese bol keseden lütuflar yok. Siz de şartlara, ortama göre davranmayı tercih edeceksiniz. Aslında bu hiç de zor bir şey değil. Teraziler artık neyin ne olduğunu, olması gerektiğini, kendilerini ve çevrelerini tanıyorlar. Bu zorlayıcı olsa da, güçlü bir yapılandırma dönemi. Yeri gelecek kendinizle yüzleşecek, bu yanlışım var bundan vazgeçeyim diyeceksiniz. Yeri gelecek bunu siz başkalarına söyleyeceksiniz.

Saat 17:27 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, yeni olan her şeyi istiyoruz. Eski olan hiçbir şeyi hayatımızda istemeyeceğiz. Kişisel ilişkilerimizde özellikle açık görüşlü,  tarafsız, dengeli davranılmasını bekliyoruz. Bir haksızlıkla karşılaştığımızda ister istemez tavır alıyoruz. Çünkü artık yorulmuş durumdayız. Ne olacaksa, ne konuşulacaksa konuşulsun ama yeni bir sayfa açılsın istiyoruz.

Saat 18:04 Ay-Mars görünümü, hedefimize uygun ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacak bir enerjidir. Bu sayede, iletişim, aşk hayatı, çocuklarımız varsa onlarla ilgili konularda yeni kararlar aldırabilir. Ancak Mars geri hareket dönemindeyiz. Lütfen iyice gözden geçirelim. Geçtiğimiz Nisan ayındaki gelişmeler tekrar karşımıza çıkabilir. Bu meseleleri bilinçli şekilde ele alalım. Hemen adım atmayalım.

Saat 22:59 Ay-Venüs olumlu görünümü arkadaşlık merkezli paylaşımların aşk hayatınız ve sizi ilgilendiren meselelerde başarılı olmanız anlamına gelebilir. Eğer çocuklarınız varsa onların gelişimi ve ileride iyi bir meslek sahibi olmaları için elinizden gelen desteği verebilirsiniz. Ailenizle yakından ilgilenebilirsiniz.

Gönlünüzden geçen isteklerinizin gerçekleşmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla