Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler, saat 03:07 Merkür-Uranüs görünüm etkisi altında güne adım atacağız. Enerjiler bugün bir hayli yoğun. Bu görünüm,  gerek mesleki, gerek ailevi ve gerekse ilişki meseleleri baş planda yer almakta ve bu meseleler birbiriyle zincirleme bağlı  olduğu için bunları birbirinden ayırarak düşünmek kolay olmaz. Bu görünüm, iş hayatınız ve ilişkinizle alakalı konularda zorlayıcıdır.  Ne yönde ilerlemek, hangi yoldan sonuca varmak,  kimle nasıl bağlantı kurmak lazım bunları tespit etmekte zorlanabilirsiniz. Bir yanda istikrarsız bir ilişki, diğer tarafta iç dünyanızda eviniz sınırları içinde yürütülmesi mümkün olmayan düzen ve bunların ortasında mutlak başarılı olması gereken bir insan. Ne yapılmalıdır? öncelikle ilişkinizden başlamak üzere her konuda bilinçli düşünmekte yarar var.

Saat 05:11 Merkür-Satürn görünümü, gerek mesleki konularda ve gerekse toplumsal konularda iç güvenliğiniz, geleceğinizle alakalı meseleleri bir hayli hassas şekilde ele alırsınız. Mali konularda bütçenizle ilgili düzenlemeleri derinlikli bir şekilde gözden geçirirsiniz. İş hayatınız, aileniz, değerleriniz gayet önemlidir. Dış etkenlerin üzerinizdeki baskıları hassas düşünmenize neden olabilir.

Saat 05:23 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde yaşama  arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize,  üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Saat 12:42 Merkür-Chiron görünümü değişim olgusunu hayatınızda daha fazla belirginleştiricidir. Kişi  hem mesleki yönden eskiyle alakalı meseleleri halletmek ister  hem de bedensel ve ruhsal açıdan güçlenmek niyetindedir. Burada sağlık konusu çok önemli hale gelir. Sizi rahatsız eden meseleler direkt olarak etki edicidir. Bunlar düzeltilmeden verimli olmak zorlaşmaktadır. Bu görünüm size bu yönde bir uyarıcıdır. Kendini düşün ve içine atmak yerine hangi konularda sıkılıyorsan bunları hayatında bir düzene kavuştur demektedir.

Saat 14:49 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz. Gün boyunca bu meseleler üzerinde bir hayli yoğunlaşabilir, duygusal düşünebilirsiniz.

Saat 16:53-26 Temmuz saat 17:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Bugününüz dünden güzel, yarınlarınız her dem güzel olsun. Gönlümce sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN