Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler saat 03:10 Güneş-Ay görünümüyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  aşkın hızlı ve insanı değiştiren, yenileyen gücüne hayran olmanızı sağlar. Ancak partnerin bencil yaklaşımları ve taviz vermeyen halleri kimi zaman sinirinizi bozar. Rahat tavırlar sergileyerek,  sanki onun bu halini pek dert etmiyormuş gibi durabilirsiniz. Ancak sabrınız taştığında gerekeni söylemekten çekinmezsiniz. Kimileri için bu enerji, aşkın tadını çıkarmak ve olan biteni kafanıza takmadan günü geçirme arzunuzun işaretçisidir. Farklı insanlarla bir arada olmaktan zevk alırsınız.

Saat 05:15 Ay-Venüs olumlu görünümü,  yaşamınızı yakından ilgilendiren, uzun süredir aklınızı meşgul eden konular üzerinde düşünmenizi sağlayıcı ve  uygun çıkış yolları bulmanızda destekleyicidir.   Hani insanız ya,  bazen öyle bir ruh halinde oluruz ki,  canımıza  tak etmedikçe bir şeyleri görmezden geliriz. O zaman gelin bu enerjiden yararlanarak,  bütçenizi bir gözden geçiriniz. Ayrıca partnerinizle karşılıklı olarak bazı meseleler üzerinde konuşabilirsiniz.

Saat 12:32-13:36 arasında kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında olacağız.  Partnerinizin tutumu, işlerinizin istediğiniz gibi gitmeyişi, aşırı yoğunluk ve hassasiyet, yaşadığınız dünyadaki sorunlar gibi geniş bir alanda hassas tepkilerde bulunabilirsiniz. Olaylara, durumlara müdahalede bulunmanız pek mümkün olmaz. Mecburen sakin olmanız gerekir.

Saat 13:36 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay, hem başkalarının hem de bizim, kendimizi garanti altına alma eğilimimizi işaret eder. Bir ilişkiden, bir işten, bir girişimden neler kazanabiliriz veya kaybedebiliriz bunları hesap etmemiz daha kolay olacaktır. Kısaca menfaatlerimizi iki gün boyunca önemseyeceğiz.

Cumartesi gününün her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN