Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  Pazar gününe, saat 07:33-18:53 arasında Ay-Boşluk etkisi altında uyanıyoruz.  Bu zaman dilimi içinde aşk hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde ve sizi  birebir ilgilendiren konularda makul olmaya çalışınız.  Kişisel bakımınız, rutin kontrolleriniz, yarım kalan işleriniz, çocuklarınızla alakalı konular, sanatsal anlamdaki çalışmalar bu saatler arasında faydalı olacaktır. Ancak,  üzerinde düşünmeden, hesap yapmadan yenilik anlamında bir karar vermeyiniz.

Saat 16:03 Venüs-Satürn görünümü, hem duygu dünyanızı hem de değerlerinizi gözden geçirmeniz anlamındadır. Bu gözden geçirmede size yük teşkil eden unsurların tespit edilmesi  ve  gereksizlerin ayıklanması şarttır. Bunlar hayatınızda devam ettiği sürece, ne kazanç anlamında ne de ruhsal manada tatmin olmanız zordur.  

Saat 18:53 itibariyle Başak burcunda seyrine başlayacak Ay, etkisi altında sizi  endişelendiren durumları mantıklı bir şekilde ele alınız. Her şeyi sürekli kurcalayıp, endişelenmeyiniz. Üzerinde düşününüz. Fakat mükemmel değil diye bir şeyleri kafanıza takmayınız.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN