Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler, Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde Perşembe gününe uyanıyoruz. Kendimizi pek açık etmekten hoşlanmayacağız. Anlayan anlar halimden diye düşünürüz. Hatta bazı anlarda, oldukça kırılganlaşırsınız. İsteklerinizi elde etmek için öne atılmak yerine,  olursa olur diyerek tepkisiz kalırsınız.

Saat 00:29 Ay-Neptün görünümü, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde daha fazla durabiliriz.

Saat 07:59 Ay-Merkür görünüm etkisinde,  başkalarına  sorunlarında yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Kişisel anlamda ise, geçmişe takılı kalmadan, geleceğinizi ilgilendiren meselelere öncelik tanımanız yerinde olur.

Saat 10:07 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde yaşama  arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize,  üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Saat 17:48 Ay-Mars olumlu görünümü, mali konularda ve mesleki anlamdaki işler üzerine yoğunlaşmanızı sağlar. Hassas düşünürsünüz. Çünkü kaybetmek ve sonra da huzursuz olmak istemezsiniz. Hesabınıza, aklınıza yatıyorsa, gelecekte yarar sağlayacaksa harekete geçmeyi tercih edersiniz.

Saat 19:54 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz.

Saat 22:20 Merkür-Pluto olumlu görünümü, sizin pek bilinmeyen, gizlediğiniz veya ifade etmekten çekindiğiniz konular üzerinde bir hayli düşündüğünüzü gösteriyor. Kimi zaman uzak kalmak istediğiniz bir şeyin sizi kendine doğru çektiğini hissedebilirsiniz. Geri planda kalmaya,  pek öne çıkmamaya çalışıyorsunuz. Öncelikle her şeyi iyice hesapladıktan sonra uygulamaktan yanasınız. Zaten bu görünüm her anlamda inceden inceye düşünmenin işaretçisi.

Saat 22:34-22 Ağustos saat 23:49 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN