Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler saat 00:42 itibariyle burcunuzda  ilerleyecek Ay, seçkinliğin timsali olan sizler için hakikaten olumlu bir enerjidir. Toplum içinde, ikili ilişkilerinizde gün boyu nezaketinizi muhafaza edersiniz. Güzel görünmek, beğenilmek istersiniz. Gönlünüz şenlensin, ruhunuz canlansın diye bakarsınız etrafınıza. Bir güzel söz, bir cümle hayat verir size.

Saat 03:16 Ay-Satürn görünümü, bizim doğamızda olan nezaketi, sevgiyi, asaleti tüm insanlara sunmak istediğimizi işaret eder. Gerçekten yaraya derman olan, cana can olan insanlarla aramız bu enerji sayesinde güçlenir, köklenir.

Saat 14:30 Ay-Güneş görünümü, sizi rahatlatır, canlandırır ve günün bu saatlerini keyiflendiricidir. Olumlu hisler, huzur verici paylaşımların vaktidir diyebiliriz. Özel ilişkilerde  her şey yolunda gider.

Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu görünüm, aile, partneriniz, sevdiklerinizle bir arada hoşça vakit geçirmenizi sağlar. Daha önce gittiğiniz bir yere tekrar gidebilirsiniz. Kısa bir yolculuk için yeni bir karar verebilirsiniz. Geçmiş bir mesele hakkında doğru bir karar verebilirsiniz.

Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü seyahat, ticaret, hukuk, iletişim, medya faaliyetleri, görüşmeler, yabancılarla olumlu ilişkiler yönünde gayet faydalıdır. Kişisel anlamda güçlenmenizi sağlar. Başkalarıyla doğru bir iletişimde bulunarak kendinizi ifade etmenizde yarar sağlar. Bu görünüm sayesinde, dengenizi koruyabilir, tarafsız bir bakış açısıyla olayları ele alabilir, barış yanlısı olursunuz. Bu haliniz, bir çok kişi üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir. Sahip olduğunuz değerlerinizi kıymetini çok daha fazla bileceğiniz bugünlerde, dış etkenlerin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeyeceksiniz.

Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN