Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  saat 09:55 Ay-Balık burcu geçişiyle Perşembe gününe uyanıyoruz. Problemlerimiz olsa da, bu enerjiler yaşam sevincinizi ve hayata olan inancınızı yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyicidir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir. Etrafınızdaki insanlara karşı ılımlı, sevgi dolu oluşunuz, sizi onların gözünde farklı bir kişi haline getirebilir. İçinizdeki sevgi gücü artacağından moral duygunuz da otomatik olarak artar ve eğer sağlık problemleriniz varsa bugün azalmaya başlar.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, işlerimizi düzenleme, günlük tempoda yapılaması gerekenleri planlama yönünde etkilidir. Kendimizi güvende hissetmek ve hayal ettiğimiz şekilde ilerlemek isteriz.

Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm partnerinizle olan  iletişiminizi güçlendiricidir. Birbirinize destek vermeniz, hayatı birlikte kotarmaya çalışmanız, el birliğinde  bulunmanız gayet olumludur.

Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu hayatı güzel yanlarıyla ele almamızı, dua ve zikir, meditasyon gibi uğraşılarla rahatlamamızı sağlar.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN