Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler yeni haftaya Ay-Başak burcu geçişiyle merhaba diyoruz.  Karşınızdaki kişi ne kadar güvenilir olsa da, konuşmalarına, hal ve tavırlarına bir hayli önem verirsiniz. Bunun nedeni bilinçaltınızdaki mükemmeli isteme, arama dürtünüzdür. Duygularınızı paylaşmanız zor olduğu gibi,  geri planda kalarak incelemeyi tercih edebilirsiniz. Merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olmaya çalışabilir, durumları artı ve eksi, gerekli ve gereksiz olarak ikiye ayırarak ele alabilirsiniz. Bunun size oldukça faydası dokunur.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü, bilinçaltınızda yerleşmiş geçmiş tatsız olayları hatırlatabilir. Siz bu deneyimleri unutmadığınız için, fevri davranabilirsiniz. Özellikle partnerinizle aranızda bu yüzden sorunlar yaşanabilir.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, çabucak verilen seyahat kararlarını gösterdiği gibi, dış dünyada aktif şekilde hareket etmenin, ilişkilerinizde doyuma ulaşmanın, düşüncelerinizi güzel, pozitif şekilde dışa yansıtmanın işaretçisidir. Bu enerji, hakikaten sizleri bir hayli rahatlatacak, imajınızı güçlendirecek, karşı cins üzerinde de bir hayli etkili olmanızı sağlayacaktır.

Saat  23:32 Ay-Satürn  görünümü altında hem ilişkilerinizde hem parasal meselelerde hem de hedefinize varma anlamında tutkularınız oldukça yoğundur. İster konuşarak isterse eylemde bulunarak inandıklarınıza sahip çıkabilir, liderlik  gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Sizin için önemli olan güçlü olmak, güçlü görünmektir. Etrafınızda bulunan kişiler sizden fazlasıyla etkilenebilirler.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, size gayet keyifli bir akşamı hediye ediyor. Dostlarla muhabbet etmek, sevdiklerinizle buluşmak, görüşmeler, tanışmalar, yolculuk anlamında gayet etkili enerjilere sahipsiniz.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN