Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler saat 00:03 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ay, cumartesi gününün etkili enerji geçişidir. İşimizde ve günlük hayatımızda disiplin olmakta zorlanacağız. Bu nedenle daha ağır çalışabiliriz. Hassasiyet görülebilir. Ancak yine de, Balık burcundaki Ay, güçlüdür. En azından gerilimi önleyicidir. Sanatsal, mistik çalışmalar, ruhsal konularda bir hayli olumludur. İnsanlara destek veririz, empatide bulunuruz. Karşımızdaki kişiyi anlamaya çalışırız.

Saat 02:31 Ay-Merkür görünümü, bilinçaltımızda kendi kendimizi tedavi etmemizi sağlıyor. Ne kadar kendimiz gibi olursak o kadar huzur bulacağımızı, yenileneceğimizi biliyoruz.

Saat 08:17 itibariyle etkili olacak Ay-Neptün kavuşumu problemlerimiz olsa da, içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir.

Saat 12:06 itibariyle Yay-Balık burçları arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında, ufak bir terslik olduğunda çabucak tepki göstermeniz mümkündür. Sanki insanların tümü size karşı ve sizinle anlaşmaya yanaşmaktan uzak, muhalif davranmakta gibidirler. Kime canım deseniz sanki canın çıksın demektedir. Doğal olarak siz de bir insansınız. Bunlara sabır göstermek kolay olmayabilir. Huzursuzluğun ana sebebi yakınlarınız veya bağlantıda bulunduğunuz insanlardır. Fikirsel ve yaşamsal görüş ayrılıkları sizi yorar. Bulunduğunuz ortamdaki kıskançlıklar sizi yorar. Yeni bir dünya kurmak, kendinizi ifade etmek ve liderliğinizi ortaya koymak istersiniz. İlkdördün yorucudur. Bir hafta önce kararlaştırdığınız işleri tekrar gözden geçirme zamanınızdır. Sakin olmak gerekir. Sizin de bunun bilincinde kendinizi ayarlamanız yerinde olacaktır. Özverinizin de sınırlarını çizmeniz gerekir. Ona sus, buna katlan sonuçta sizi hasta eder. Gerektiğinde mesafe koymayı ve dinlenmeyi, kendinizi mutlu edecek bir şeylerle uğraşmayı denemelisiniz.

Günün güzellikleri, yüreğinizdeki sıkıntıları alıp götürsün. Bugün ve her dem mutlu olun inşallah. Can-ı gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN