Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler Cuma günümüz, saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının güçlü tesirleri altında başlayacak. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber ele alırsak, anlamını daha iyi kavramış oluruz.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmada, kazanımları konusunda hırslı olan kişi, gerekirse bir ortakla birleşerek maddi anlamda kendini güçlendirmek isteyebilir. Bu görünüm, ticari anlamda yapılacak görünümlerin de işaretçisidir. Böyle bir etki altındayken insan, parayı kolayca harcar ancak sonra da pişmanlık duyabilir.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, mali konularda birebir etkilidir. Yanlış ortaklıklar ve yanlış ilişkilerin bitişinin ve yeni kapıların açılacağı sürecin başlangıcının işaretçisidir. Kazanç anlamındaki girişimler ve kararlar, 9 Kasım sonrası olumludur.  11 Kasım tarihinde aileniz, eviniz ve geleceğinizle ilgili güçleniyorsunuz. Kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın parayla alakalı meseleler üzerinde derinlikli düşünmemize yardımcı olurken, diğer taraftan kafamızın içinde hayalini kurduğumuz şekilde yaşamadığımızı hissetmemize neden oluyor. Evet bir gelirimiz var veyahut en azından bir işimiz var. Ancak çok daha iyi durumda olmamız gerekiyor. Tabii ki işin güvenliği, sağlık durumumuz, şu anki mevcut işimiz ileriye dönük düşündüğümüzde çok da rahat değiliz. Oturmayan şartlar veya piyasanın durumu bizi ister istemez kaygılandırıyor. Bu tutulma,  finansal, iş hayatımızla ilgili konuların ve de ilişkimizle alakalı özel durumların, sağlığımızın gözden geçirilmesinde önem arzediyor.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmada ailemiz, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların varlığına duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Fazla didikliyoruz bir çok meseleyi. Öyle ki, bu didikleme çoğu zaman kendi kendimizi engellememize neden olabilir. Oysaki bu tutulma sayesinde güçleniyoruz, destek görüyoruz.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN