Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler  Perşembe  gününe keyiflenmenizi  sağlayan Ay-İkizler seyir etkinliği altında başlıyor. Saat 00:36 itibariyle başlayan bu geçiş, samimiyetin, arkadaşlarınızla bir araya gelmenin, sohbet etmenin, işlerinizi hızlıca yoluna koymanın, haberleşmenin ve aktif bir şekilde günü değerlendirmenin işaretçisidir.

Saat 03:57 itibariyle Ay-Venüs ile mücadeleci bir görünüm oluşturacak. Pek istekli olmadığınız ancak yapmak zorunda kaldığınız bir iş nedeniyle kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. İyi niyetinizin, merhametinizin birileri tarafından kullanılmasından pek hoşlanmazsınız.

Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığı dış dünyada kendinizi her anlamda ifade etmek, bildiklerinizi kabul ettirmek, aktif olmak ihtiyacı duyuyorsunuz. İnsanlarla konuşmak, merak ettiklerinizi öğrenmek arzusu da yoğun. Ancak yakın çevrenizdeki insanlar, yaşadığınız ortam, çalıştığınız yer, nefes aldığınız dünyanın kuralları sizi yoruyor. Keşke biraz daha anlayışlı olabilseler, keşke biraz daha samimi olabilseler diye düşünürsünüz.

Saat 12:10 Ay-Neptün görünümü, farklı yollar arayışınızı işaret eder. İrtibatlarda bulunarak, haberleşerek bir şeyler yapmaya çalışırsınız. Ancak bugün  yanıltıcı durumlar oluşabilir. Dikkatli olalım.

Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü olumludur.  Hem yenilik anlamında gelişimlerin karşınıza çıkmasını sağlıyor hem de aşk hayatınız, çalışma yaşamınız, sağlığınızla ilgili konularda umutlandırıyor. Yenilik hevesimiz de yüksek. Ancak Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için aklımıza eseni de yapmayalım. Bir bakalım olan bitene.

Saat 21:35 itibariyle Ay-Merkür arasındaki görünüm bir yakınınızı ziyaret, sağlığınızla ilgilenmek, herhangi bir konuda karar vermeye çalışmanın simgesidir. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Verdiğimiz bir karardan sonra vazgeçebiliriz. İyimser düşünürüz ancak yanılan biz oluruz. Dikkat etmekte yarar var.

Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN