Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  saat 07:19 Ay-Neptün mücadeleci görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Gerçekler yerine düşlerinizi, yanlışlar yerine kendi doğrularınızı koyarak rahatlamanızı sağlıyor. Huzur bulmak, sıkıntılar olsa bile biraz olsun bunlardan uzak durmak arzumuz yoğun olacaktır.

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında etkili olacak, Merkür-Terazi burcu geçişi, çalışma hayatınız ve çevre ilişkilerinde  size yeni kapılar açabilir. Hangi konuda yetenekli veya tecrübeli iseniz ona göre insanlarla bir araya gelerek düşüncelerinizden bahsedebilirsiniz. Nazik sözleriniz başkaları tarafından çok beğenilir. Eğer mesleğiniz sanatsal alanda ise, size yeni bir teklif sunabilirler. Bir müddet bu iş için hazırlık yapmanız, çalışmanız gerekebilir. Bu dönemde  haberleşip konuşacağız, istediklerimizi ifade edeceğiz ve insanları etkileyeceğiz. Dış dünyada bizi dinleyen ve alkışlayan insanlarla karşılaşacağız. İfade ettiklerimizin arkasında duracağız. Benim tavsiyem bu süreçte, iletişimi öne alınız ve akıllıca düşününüz. Fırsatlar ayağınıza gelsin diye beklemek yerine siz yetenekli olduğunuz alanlarda insanlarla birebir görüşmelere ağırlık veriniz. Bunun size finansal anlamda geri dönüşü olabilir.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşan ilkdördün, bir an önce yenilik anlamında kararlar vererek hayatımızda değişiklik yapmamıza neden olur ki, bu noktada çok iyi düşünmeliyiz. Gerçekten bu karar ne derece doğru. Biraz abartılı düşünüyor muyuz? Her şeyi çok mu gözümüzde büyütüyoruz? Biz nasıl bir yaşam istiyoruz? Arzu ettiğiniz şekilde yaşamak için neler gerekiyor? İşte bütün bunları lütfen iyice gözden geçiriniz.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, işlerinizi düzenlemek adına yapılacak yolculukları, görüşmeleri, haberleşmeleri işaret ediyor. Sosyalleşmenin, konuşmanın, iletişimde bulunmanın bu saat sonrası bir hayli arttığını söyleyebilirim.Kendinizi gayet iyi hissedersiniz. Duygularınız zenginleşir, moraliniz yükselir.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN