Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, maddi-manevi anlamdaki tüm kazançlarımız üzerindeki kişisel etkimizi, alacaklarımızı, borçlarımızı, kendimizi  yeniden güçlü hissetmek adına yapılacakları ele almak yönünde önem taşıyor. Her önümüze gelen kişiyi dost sanmayacağız. Hele yaşamımız söz konusuysa. İnceleyeceğiz, düşüneceğiz. Eğer bir borcumuz varsa, bunu nasıl ödeyebiliriz, gücümüz var mı bunlara bir bakacağız. Bir yatırım düşünüyorsak, enine boyuna ele alacağız.

Güneş-Akrep burcu geçişindeki en önemli tarih, 18 Kasımdır. Çünkü o gün, Güneş-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm, sorumlulukların işaretçisi olduğu gibi, yeniden mali ve manevi konuların üzerinde bir planlama yapılması, ciddi bir şekilde kendinizi gösterme yönünde kıymet taşıyor.  Otoritelerle, ailenizle, iş ortaklarınızla görüşmelerde bulunabilirsiniz. İşe başlayabilir  veya farklı bir iş için mücadele verebilirsiniz. Evlilik veya boşanma kararı verebilir,  mal mülk taksiminde bulunabilirsiniz. Bu kavuşum, sizi yeteneklerinizi tespit ederek hayatınızı kazanma anlamında yönlendiriyor.

23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 tarihleri arasında yöneticiniz Venüs, Akrep burcunda ilerleyecek. Bu süreç, parasal konularla birebir alakalı olup,  kazanma ve harcama biçiminizle de alakalıdır.  Venüsün 13 Kasım tarihinde Satürn ile yapacağı son kavuşum önemlidir.  Hem ilişkiler hem yuvamızla alakalı meselelerimiz  hem de kişisel kararlarımız yönünde bir etkidir. Öncelikle ilişkilerde karşılıklı olarak bir güven tazelemesine ihtiyaç var. Çünkü nasıl bir beraberlik yaşıyoruz ve bu beraberlikteki paylaşımlar gerçek manada tatmin edici mi? yoksa bizi bir arada tutan alışkanlık mı, bağımlılık mı? Ardından mali konular üzerinde şu anki durumun mutlaka gözden geçirilmesi lazım. Paramızı nasıl değerlendiriyoruz, yatırım veya bir ortaklık kurmayı düşünüyor muyuz? Bunların da ciddi olarak çözümlenmesi gerekiyor. Ev yaşantımızda eşimiz veya ailemizle yaşıyorsak, bütçe nasıl yapılıyor? Boşanmış bir çiftsek, mal taksimi veya nafaka konuları konuşuldu mu? Ayrıca biz, kendi paramızı nasıl idare ediyoruz? Bunları da ele almamız lazım. Yaşanılan zorlukların nedenleri, beraberlikte aksayan noktaların görüşülmesi mutlaka gerekiyor. Zoraki değil, bilakis her iki tarafın da kendiyle yüzleşmesi lazım. Üstünü örterek değil, inadına açarak aksaklıkların tamir edilmesi yararlı olur.

 

Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN