Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler  Cuma günümüz, Boğa burcunda ilerlemekte olan Ay etkisi altında başlıyor. Mali hesaplarımızı bir daha gözden geçirerek, ödenecekleri halletmekte yarar var. Önceden planladığınız işlerinizi, görüşmelerinizi de halledebilirsiniz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı,  hem güven unsurunu ön planda tutarak hem de doğru bir karar vermek için akıllıca hareket etmenin önemini vurguluyor. Ayrıca kafamızı kurcalayan meseleleri  tekrar bir ele almak, derinlikli olarak gözden geçirmek iyi olacaktır. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda gerçekçi olalım. Başka insanlarla gerek duygusal gerekse her türlü alış verişinizde sizin düşüncelerinizle onlarınki arasında farklılıklar oluşabilir. Bu durumu,  bir kriz gibi değerlendirmeyiniz. Sizin isteğiniz, karşınızdaki insanla ortak bir nokta oluşturmak ve olumlu bir şekilde bağlantı kurmaktır.

Saat 14:48 Ay-İkizler burcu geçişi,  iki gün boyunca istediklerimizi  elde etmek arzumuz  fazlasıyla ön planda olacaktır. Bize kimsenin, hiç bir olayın duvar örmesini istemiyoruz. Meraklılığımız her türlü konuda bilgi sahibi olmak için bizi itekliyor gibi. Yurtdışı ve  yurtiçi haberleşme, internet üzerinden bilgilenmek, yazışmalarda bulunmak, kısa bir yürüyüş, dostlarla bir araya gelmek mümkündür.

Hepimizin anlayış, sevgi, barış ve kardeşlikte buluşması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN