Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, hem kendinizden emin konuşursunuz hem fikirlerinizle karşı cins üzerinde bir hayli ilgi uyandırırsınız.  Esprileriniz, cömert sözleriniz, ikna kabiliyetiniz yüksektir. Sosyal ilişkilerde de,  zekanız, artistik yetenekleriniz, organize etme kabiliyetiniz, sesiniz, taklit yeteneğiniz bir hayli parlaktır.  Animasyon, tiyatro, televizyon şovları, spor, eğlence dünyası, arkadaşlıklar tümüyle ön plandadır. Ortaklaşa işlerde tarafların birbirine karşı dürüst olmasında yarar görüyorum. Ne gibi yenilikler düşünülüyorsa veya sorunlarınız varsa bunu ele almak lazım. İşinizde yenilikler yapmak istiyorsanız bunların çok akıllıca düzenlenmesi ve sağlam olması gerekir. Ancak, 2 ve 3 Ağustos tarihlerinde iletişimde, tartışmalardan kaçınmak yararlı olur.

Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, ilişkiniz, iş ortaklığınızla  alakalı konularda zorlayıcıdır. Sağlıklı bir şekilde yürümeyen, bir türlü yolunda gitmeyen beraberliklerde tahammül sınırı bir hayli güçleşir. Artık bu ilişkiyi verimli bir şekilde sürdürmek kolay değildir. Ancak ben, sakin olmanızı tavsiye ediyorum. Yakında Venüs-Aslan burcunda seyrine başlayacak. Olumlu yönde değişimler gündeme gelir.

Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, amacımız ve hırslarımız, başarı hedeflerimiz anlamında bir hayli hassasız. Yaşadığımız ortamda, çalıştığımız iş yerinde ilişkilerimizde güvenlik unsurunu bir hayli önemseyeceğiz. Maddi konularda dikkatli hareket etmeye çalışacağız. Olan biteni iyi incelemek, analiz etmek gerekiyor.

Yıllar sonra anladım ki,
Bağırıp çağırmaya gerek yok
Sesini duymak isteyene
Bir fısıltın yeter..................iremSU

 

Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN