Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler bayramın ilk gününe,  saat 03:14 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyoruz.   Fazla çaba sarfetmeden  diğer insanlar üzerinde bir hayli etkili olabilirsiniz. Birilerinin sizi önemsediğini, söylediklerinizi dikkate alacaklarını söyleyebiliriz.

Saat 03:37-29 Temmuz saat 06:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Çok fazla kalabalıkta bulunmak yerine şöyle  gönlünüzce günü değerlendirebilirsiniz. Eğer istiyorsanız, arkadaşlarınızla da bir araya gelebilirsiniz Malum bayram tatilindeyiz. Kişisel anlamda hoşunuza giden ne varsa onları yapabilirsiniz. Müzik dinleyebilir, kısa bir geziye çıkabilir, enerjinizi yenileyecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Ancak acil kararlar vermeden önce, hele bir de önemli ise, çok iyi düşününüz.

Saat 09:39 Venüs-Pluto karşıtlığı, para ve gücün ne kadar önemli olduğunu, kariyer hayatımızla ilgili konularda ileriye bakmamız gerektiğini gösteriyor. Bugün duyarlıyız. Hani zayıf noktalarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz ya. Bugün kendimize ait olan her şeyi korumaktan, savunmaktan yanayız. Kendimizi göstermek, sevilmek, ilgi çekmek niyetindeyiz. Eğer gerçekten değecekse yeni bir aşka bile yelken açabiliriz. Yeter ki, karşımızdaki kişi buna değsin. Belki hemen güvenmeyebiliriz, hatta kimi zaman onun üzerinde hakimiyet kurabiliriz. Kendinden emin bir kişinin özlemini çekebiliriz. Bütün bunlar günlük aktivite içinde yaşanabilir. Ancak şu var ki, hiçbir şeyi oluruna bırakmak niyetinde olmadığımız gayet açık görünüyor.

Mutluluğu, sevinci, barış ve kardeşliği el ele, gönül gönüle paylaşacağımız Nice Bayramlara,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN