Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle, cumartesi günümüz başlayacak. Bu enerji, doğru bir karar verebilmek için,  adil düşünülmesi gerektiğini işaret ediyor.  karar vermeniz gerektiği hususunda sizi uyandırıcıdır. Arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Ancak bağımlılık içeren duygusal bir ilişkide kaybolup gitmekten hoşlanmayabilirsiniz. Sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır.

Saat 21:11 Ay-Jüpiter karşıtlığı belli bir grubun içinde, aşkta veya çocuklarımızla ilgili konulara tarafsız bir şekilde bakmaya çalışsak da, biz  önde olmak,  takdir edilmek ve kıymetli bulunmak istiyoruz.

Saat 08:22-18:37 arasında Ay-boşluk etkisi altında, özgür olmak istersiniz. Kimseye uymaktan yana değilsiniz. Ancak çevrenizdeki insanlara anlayış göstermeyi de bilelim.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, Ay-boşluk zaman diliminde gerçekleşecek. Dostlarla muhabbet etmek açısından gayet olumlu.  Ancak ilk  görüşme, yeni bir tanışma, ani bir yolculuk söz konusu olursa, temkinli olmayı da bilelim.

Saat 18:37 Ay-Balık burcunda ilerlediğinde, insanların gönlünü kazanmak, yeri geldiğinde onları yüreklendirmekte yarar var. Aynı şekilde biz de bunu bekleyeceğiz.  Mantıklı biri olmamıza rağmen duygusal düşünebiliriz. Eğer birileri haksız yere bizi suçlarsa veya iyi niyetimizi kullanırsa buna göz yummayız.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN