Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  saat 10:08  itibariyle burcunuzda gerilemekte olan Mars, Uranüs ile karşı karşıya gelecek.  Bu durum özellikle ilişkinizle alakalı mevzularda fazlasıyla önemlidir. Kişisel olarak özgürlük ve değişimden yana düşünen ve kendine has görüşleriyle beraberlikte ne yapacağı bilmez tarzda hareket eden partnerinizi dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu dengeleme esnasında karşı tarafın da buna gönüllü davranması ve asi tavırlar sergilememesi gerekir. Zaten üzerinizde baskın olan hayatla mücadele ederken bir yandan da tepkisel davranan kimi zaman aşırı gergin reaksiyonlarda bulunan bir kişiyle anlaşmak zor olabilir. Eğer temeliniz güçlü değilse, bu her iki tarafın da ilişkiyi koparıp atması ani bir kararla birbirinden uzaklaşması anlamındadır. Oysaki yapılması gereken yatıştırıcı, uzlaştırıcı olmaya çalışmak ve birbirinizi güzellikler uyum adına teşvik etmektir. Zaten ilişki böyle olursa faydalı bir ortaklığa dönüşebilir, huzur bulunabilir.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Merkür süresince, bazı durumları aydınlığa kavuşturmak, alacaklarınız, borçlarınızla alakalı konulardaki krizleri çözmek isteyeceğiz. Kişi risk altına girmeyecek şekilde iş veya özel ortaklıklarını gözden geçirilmelidir. Karşı tarafın ne dediği, nasıl düşündüğü, güvenilir biri olup olmadığına iyi bakmak lazım. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde parasal alışverişlere, banka-kredi-iş ortaklığı gibi meselelerde aklımız başımızda olmalıdır. Hesabı bilmek gerekiyor.

Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü, biraz önce sözünü ettiğimiz arzularınızı elde etme anlamında önünüze çıkan engellerin işaretidir. Bu engeller sizi bir hayli gerginleştirebilir. Psikolojik anlamda kendinizi kısıtlanmış, özgürlüğü elinden alınmış, başkalarına uymak zorunda kalan bir kişi olarak görürsünüz. Bir yandan değişim isteği, diğer taraftan dur diyen kişiler, mazeretler, sorumluluklar arasında kalmak kolay değildir. Bunları savuşturmak için tepkisel davranabilir, inatla isteklerinizi savunabilirsiniz. Benim tavsiyem, birileriyle çatışmamanız, kendinize yüklenmemeniz, dengenizi kaybetmemek için elden geldiğince soğukkanlı düşünmenizdir.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN