Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler Çarşamba gününe,  saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünümüyle merhaba diyeceğiz. Sıhhatiniz, işiniz  veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır.  Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Umutsuzca düşünmeyiz ve panik olmayız.

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, bir mesele üzerinde eşiniz, iş ortağınız veya bazı kişilerle hararetli bir şekilde yapılan konuşmaların, tartışmaların işaretçisi olabilir. Biraz sabırlı olunsa bu konu çözüme kavuşacaktır. Aceleci olmayınız, beklemede kalınız.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, maddi açıdan güçlenme arzumuzu işaret ediyor. Çalışma hayatımıza daha fazla önem vermemiz ve bir de sağlığımıza özen göstermemiz iyi olacaktır. Kafanızın içindeki kuşkular bazen sizi yoruyor olmalı. Lütfen olumlamalarda bulununuz. Her şey olması gerektiği şekilde hayrıma gelişecek demek size iyi gelecektir.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, inandığımız doğrulardan vazgeçmeyeceğiz. Evet bazı meseleleri kafamıza takabiliriz. Bunun sebebi, haklı olduğumuzu ispat etme arzumuzdur.

Saat 19:46 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünüm, ne olursa olsun kazançlı çıkma arzunuz yoğunlaşır. Geleceğimizi garanti altına alma ihtiyacınız her zamankinden çok daha yükselir.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN