Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"7","burc_ad":"Terazi","tarih":"2016-05-03","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Teraziler  Saat 06:25-11:55 arasında Ay boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine  kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de  göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, her türlü maddi ve manevi konuda başkalarının üzerinizdeki olumsuz etkisini uzaklaştırmanızda yardımcıdır. Kimler sadece kendi çıkarını düşünüyor, kimler bencilce davranıyor, sizi zor durumda bırakıyor, bütün bunları tespit etmenizi sağlar. Bu görünüm, bir korunma kalkanı diyebiliriz. Kendinize çeki düzen vererek işlerinizi akılcı biçimde düzenlemenizde faydalıdır.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, hırs ve rekabetin insanlarla olan ilişkilerde zorlayıcı yanlarını işaret ediyor. Tabii ki insan, öncelikle kendinden yana düşünebilir. Fakat adil olmak sizin burcunuza has bir özellikse, eğriyi doğruyu iyice tartıp hareket etmekte yarar vardır. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları bu bakış açısıyla ele almamız yerinde olacaktır.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla