Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler  cumartesi gününe,  saat 02:41 Ay-Mars saat 08:27 Ay-Venüs mücadeleci görünümleriyle adım atacağız. Bu iki oluşum,  mesleki konularda ve kişiler arası ilişkilerde sizi temkinli olmaya, akıllı davranmaya çağırıyor.  Hassasiyetiniz yoğun  ve takdir edilme arzunuz ön planda.  İtibarınızı fazlasıyla önemsemektesiniz. Kendinizden, ailenizden, başarılarınızdan  söz ettirmek istiyorsunuz. Geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmek için var gücünüzle çalışıp çabalamaktasınız. Bu duygularla güne uyanırken, seçeneklerinizi şöyle güzel bir şekilde gözden geçiriniz. Evham yapmadan, aşırı duyarlı davranmadan olana bitene bir bakınız.

Saat 04:58 Ay-Neptün olumlu görünümü, aile hayatınız, çocuklar, güvenceniz, parasal konular üzerinde bir hayli hassas düşünebilirsiniz.

Saat 08:54 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm, sizi rahatsız eden konuları şöyle bir yana koyarak, hayatın keyifli yanlarına doğru yönelmeniz için destekleyici olabilir. Tabii ki siz de bunu isterseniz. Yoksa tam tersine, hadi şunu çözeyim, hadi bunu halledeyim derseniz güzelim saatler  heba olur gider.

Saat 18:49 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında, ilişkiniz, girişimleriniz, aile hayatınız ve mesleki konularda hassasiyetiniz gayet yüksek. Bunların yerli yerine oturması,  sağlamlaştırılması gerektiğini düşünmektesiniz.

Saat 19:53-2 Mart saat 01:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Nelere dikkat edeceğimizi birlikte gözden geçirelim. İş ilişkilerinde öncelikle güvensizlik duygusu üzerinizde hakim olabilir. Mücadele etmek isteğiniz azalır. Eğer son günlerde birisiyle  anlaşmazlık yaşadıysanız ve bir de aynı ortamda iseniz, bugün sözcükler dilinizin ucuna gelir. Ancak dışa yansıtamadığınız için sıkılırsınız. Aslında yansıtamamak iyidir. Fakat sizde baskı yaratabilir. Artık elden geldiğince sakin olmaya çalışacağız. Bugün benim tavsiyem her zaman yaptığınız işlerinize devam etmek. Ailevi konularda biraz gerginlik yaşanabilir veya siz hassas düşünürsünüz. Durumları sübjektif bakış açısıyla ele alma riskiniz yüksek. Eh bazı kişiler sizin gibi düşünmeyince alınabilirsiniz. İş meselelerinde ben dikkatli olmanız, notlar almanız, birine söz vermeden önce bir daha düşünmenizden yanayım. Geçmişe dönük bazı meseleler üzerinde düşünmek gereği duyabilirsiniz.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN