Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"7","burc_ad":"Terazi","tarih":"2016-08-26","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Teraziler Saat 09:56 Mars-Neptün zorlayıcı görünümü,  çevrenizle olan her türlü ilişkinizde ve çalışma hayatınızla ilgili konularda aklınız başınızda olmanızı  gerektiriyor. Koşullarınız nedeniyle bazen kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Sizi boyun eğmeye zorlayan şartlar yüzünden stres altında kalabilirsiniz. Amacınız ileri bir hamlede bulunmak ise, o zaman lütfen enine boyuna düşününüz. Enerjinizi azaltacak, sizi gerilimli davranmaya zorlayacak kişi ve konulardan uzak durunuz. Ani öfke, sinirlilik halinde hayati kararlar vermeyiniz.

Saat 20:03 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle etrafınızla temasa geçmek, bilgilenmek, bildiklerinizi  başkalarıyla paylaşmak size hem zevk verir hem de etrafınızdaki insanlara örnek olmanızı sağlar.

Saat 23:12 Ay-Venüs görünümü, sözleriniz, davranışlarınızla toplum içinde dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sözünü sakınmaz, kimseye taviz vermezsiniz. Sizin için görüştüğünüz insanlar ve değerli bulduklarınız önemli. Seçici davranmakta ve kaliteli olanı istemektesiniz.

Not: Eylül aylık videolarımız yayındadır. Güneş ve Ay Tutulmaları gayet önemlidir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

http://kadin.mynet.com/kadintv/Terazi-burcu-2016-Eylul-ayi-yorumlari-nelerdir


Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla