Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"7","burc_ad":"Terazi","tarih":"2016-10-21","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Teraziler, saat 09:41 Ay-Jüpiter görünümü,  evimiz-iş hayatımız, ailevi konularda hassasız. Fakat güçsüz değiliz. Jüpiter sizleri destekliyor. Kendinize güveniniz. Geçmişe değil bugüne bakınız. Siz isterseniz her konuda başarılı olursunuz.

Saat 10:33 Ay-Neptün görünümü, çıkarlarınızı düşünme ve korumada hassas olduğunuzu, ideallerinize uygun şekilde uzun vadeli düşünmenin de önemini vurguluyor.

Saat 11:28 Ay-Kuzey düğüm görünümü, mevcut işimizin geleceği üzerinde düşünmeyi sağlar. Tabii ki gelişim, büyümeden yana olmalıyız. Buna göre karar vermeliyiz.

Saat 20:13 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde yaşama arzusu diğer yandan sorumlulukların baskısı bizi zorlayabilir. Hayat bize, üstümüze düşenleri yapmamız gerektiği yolunda bir uyarıda bulunmaktadır.

Saat 23:04 Ay-Mars karşıt  görünümü bazı Teraziler için, kişisel ilişkilerin bozulması veya sadece bir arada durabilmek adına birbirine katlanmaya çalışan iki kişinin simgesi olabilir. Bazıları için bu görünümün anlamı, iş-ev arasında dengeyi sağlamak için verilen mücadeleyi gösterir. Kadın ve erkek üstlerine düşeni yaptıklarını iddia ederler ve kendilerince haklıdırlar. Böyle bir etki altında, bir tarafın hırslı oluşu, öbür tarafın tembelliği sorun çıkartabilir. Benim tavsiyem tartışmak yerine, birbirinizi dinlemeye çalışmak ve tabii ki olayları tek yönlü ele almamaktır.

Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2