Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler Pazar gününe saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü etkisi altında uyanacağız. Bu oluşum aşk hayatınız ve hayatın genelinde özgür hareket etmek istediğinizi gösteriyor. Tabii ki ilişkinizin niteliği burada önemlidir. İnsan burada şöyle düşünebilir. Ben hem hayatın tadını çıkarmak istiyorum hem de ilişkimde beklenmedik durumlar yaşamak istemiyorum. Öyle bir beraberliğim olmalı ki, birlikte yaşamın tadını çıkarmalı, birbirimizin canı olmalıyız. Kimse kimseye baskıda bulunmamalı, özgürlüğünü engellememeli. Ancak biz olmayı da bilmeliyiz.

Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü geleceğimizi ciddi anlamda ve her konuda gözden geçirmemiz yönünde bizi teşvik ediyor. Bu teşvik aslında birçok meselenin köküne inilerek detaylı bir şekilde analiz edilmesini sağlayacaktır. Böylece üstünde durmadığımız, dikkat etmediğimiz problemler mercek altına alınarak çözüme kavuşturulabilir. Sözgelimi evimizdeki huzurumuz ne durumda, iş hayatımız bizi tatmin ediyor mu, sağlığımız yerinde mi, hangi konularda vericiyiz, hangi konularda mükemmeliyetçiyiz, kararlarımızı sabırla uyguluyor muyuz? Kendimize özen gösteriyor muyuz? Sözgelimi çok mu çalışıyoruz, yoksa hareketsiz bir yaşam mı sürüyoruz? Bir yanıyla ikaz edici ancak bu konularla ilgilenmemizi sağlayıcı yanıyla şifalandırıcı olduğunu söylemeliyim.

Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arası Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Bu zaman diliminde huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat kendi bir nehir gibi kendi akışında ilerlesin. Siz sadece rahat olun. Bir şeyleri kontrol edeceksiniz, düzelteceksiniz diye enerjinizi boşuna akıtmayın. Kimse değişmeye kabul etmiyor. Kendinizi üzmeyin boş yere.

Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN