Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Teraziler Salı  günümüz,  saat 05:00  Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji,  yolunda gitmeyen ilişkimiz, iş ortaklığımızla alakalı meselelerin aslında gözümüzü dört açmamız gerektiğini gösteriyor. İstikrarsız bir şeyin devamı mümkün olmaz diye düşünebiliriz.

Saat 16:37-21:47 arası Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu kısa süre içinde,  huzura fazlasıyla ihtiyacımız var. Öyle bir şeyleri kurcalamak, didiklemek gerekmiyor. Bırakın hayat kendi bir nehir gibi kendi akışında ilerlesin.

Saat 21:47 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçiş etkinli altında, duygularımız mesafeli, hatta bazen oldukça soğuk tarzdadır. Etrafımızdaki insanlara öyle pek sıcak, samimi davranmayız. Sorumluluklar bizi sıkar, kendimizi sanki denetim altında gibi hissedebiliriz. Elden geldiğince günün geri kalanındaki işlerimize ağırlık vermekte yarar var.

Saat 22:44 Ay-Venüs görünümü, Venüs geri hareket döneminde oluştuğu için, her konuda sakin düşünmeli, uzun vadeli amaçlarınızın bilincinde olarak, ne  yapmanız gerektiğini bir daha gözden geçirmelisiniz.

Huzurlu  bir gün geçirmenizi  diliyorum. Gönlümüzde mutluluk daim olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN