Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"7","burc_ad":"Terazi","tarih":"2016-06-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Teraziler saat 01:37 Jüpiter-Kuzey düğüm görünümü, yetenekli, becerikli olduğunuz alanlarda kendinizi geliştirmenin  önemini vurguluyor. Gelişim için bunlar şart diyor.  Zorluklar karşısında yılmak yerine, onları aşabilmek için mücadele son derece önemli.  Elinden geleni yapan kişi, tevekkül etmeyi bilmelidir. Kimsenin iyi niyetinizi suistimal etmesine izin vermeyiniz. Ancak siz de sürekli birileri tarafından her an zarara uğratılacakmış gibi şüphelere düşmeyin. Mistik, sanatsal, yaratıcı, insanı rahatlatan, motivasyonunu yükselten, hayata daha akılcı ve inançlı bakmanızı sağlayacak çalışmalara, kişisel bakım ve egzersizlere yönelebilirsiniz.  Bunlar iş gücünüzü artırır ve sizin bedensel ve ruhsal anlamda kendinize güven duymanızı sağlar.

Saat 05:30 itibariyle sevgi, şefkat hisleriyle örülü olmak ve yaşamın zorlukları karşısında farklı bir bakış açısıyla hareket etmek Ay-Balık burcu etkisi altında kolaydır. Bu enerji sıradan dünyanın kuralları, yasakları karşısında içinizdeki yaşam sevincini ve inancını yükseltici bir etki yaratabilir. Hem maddi hem de manevi açıdan sizi destekleyici olabilir. Birlikte aynı hayatı paylaştığınız kişilerle aranızdaki güç birliğini yükselticidir. Balık burcunda ilerleyecek Ay, beklediğimiz gelişmeler konusunda sabırlı olmamız  gerektiğini söyler. Ancak biz sinirleniriz, öfkeleniriz ve isyan ederiz. İstediğimiz sonuçların alınamıyor oluşu bizi hiddetlendirir. Oysaki zaman en zorlu yaraları bile tedavi edicidir ve hayat bizim için en güzel armağandır. Umudumuzu yüksek tutmamız için bu enerji bize yardımcıdır.

Saat 13:06 Ay-Güneş ve saat 22:58 sonrası etkili olacak Ay-Venüs görünümü, sağlıklı bir yaşam, huzur ve güvence ihtiyacınızın işaretçisidir. Bulunduğunuz ortamdaki insanlardan anlayış beklersiniz. Sunduğunuz güzelliklerin kıymetinin bilinmesini arzularsınız. Fiziksel ve ruhsal anlamda bedeninize özen gösterirsiniz. Kendinizle barışık olmanızı sağlayan işlere, uğraşılara, insanlara, ortamlara yönelirsiniz.

Keyifli bir  Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla