Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Teraziler  saat 04:48 Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün,  aşk hayatınız başta olmak üzere, varsa çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz, hayatı güzel hissetmenizi sağlayacak olan her şeyi arzularsınız.  Sosyalleşme isteğiniz ön plandadır. Etrafınızda gelişen olaylara ve durumlara gerçekçi bir şekilde yaklaşabilir, bağımsızlığınıza son derece önem verebilirsiniz. Bu isteklerinize karşın, eğer gelir durumunuz, kazancınız yetersiz ise veya dilediğiniz gibi yaşama arzunuza rağmen olanaklarınız sınırlı ise doğal olarak günü gerilimli geçirebilirsiniz.

Bazılarınızda ise durum daha farklı gelişebilir. Yaşamın güzelliklerinin tadına varmak istediğiniz halde sırf elinizdekileri kaybetmemek için para harcamaktan çekinebilirsiniz. Bir kısmınız ise çocuklarını daha iyi şartlarda yetiştirmek veya çocuk sahibi olmak isteyebilir ancak maddi durumunuz buna elverişli değilse arzularınızı gerçekleştirmeniz zor olabilir. İşte bugün bu farklılıklar nedeniyle içsel sorgulamalarda bulunabilir, ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Bu durumda şu soru kafanızı kurcalayabilir. Özgür mü yaşamalıyım yoksa maddi ve manevi açıdan güvende yaşamak için mücadele mi etmeliyim. Tabi ki bu sorunun cevabını verecek olan sizlersiniz. Ancak şunu belirteyim ki, bunlar birbirine son derece bağlı gerçeklerdir. Biri olmazsa diğerinin hissedilmesi, yaşanması kolay değildir.

Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek aşk ilişkilerimizde gerekse mali konular üzerinde rahatsız edici olabilir. Sarfettiğimiz emeğin maddi ve manevi olarak karşılığını bekliyoruz.   İhtiyaçlarımız, isteklerimiz, hayallerimiz var. Doğal olarak hayattan zevk almak da çoğu zaman paraya bağlı olduğu için, bu görünüm altında kaygılanmamız mümkündür. Elden geldiğince günü sakin geçirmeye çalışmakta yarar var.

Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, aşk hayatınızı ilgilendiren konularda fikirsel alışverişi önemsediğinizi gösterir.  Size göre,  eğer partnerinizle  konuşabiliyor, birlikte hareket edebiliyor, birbiriniz üzerinde baskı kurmadan el ele yürüyorsanız,  ondan  vazgeçmek kolay değildir.

Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN