Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

TERAZİ EYLÜL AYINA GENEL BİR BAKIŞ

2 Eylül tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Bunun anlamı haberleşip konuşacağız, istediklerimizi ifade edeceğiz ve insanları etkileyeceğiz. Dış dünyada bizi dinleyen ve alkışlayan insanlarla karşılaşacağız. İfade ettiklerimizin arkasında duracağız.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Bu geçişte biraz endişeliyiz. Yeni atılan adımlar beklenmedik sorunlar getirebilir mi diye endişe hali olacaktır. Ancak unutmayalım ki bir geçişin arkasındaki gücü iyice analiz etmeden bu endişeye gerek yoktur.

9 Eylül tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda, sağlığınızla ilgili meseleler üzerinde etkin bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda bir yanımızla iyi niyetimizi suistimal edebilecek, iş hayatında hakkımızın yenmesine neden olan şartları ele almamızı gerektiren bir dolunayı yaşıyoruz. Birilerinin etkisi altında kalarak da kendimizi sıkıştırmamamız gerekiyor. Rahat olmalısınız. Fedakarlıklarınızı ele almakta, hayatı kendi akışına bırakmakta ve aksaklıklar varsa bunun altındaki sebeplere bilinçli şekilde bakmakta fayda vardır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyirle insanlarla olan bütün temaslarınızda ateşli, güzel, genişleme anlamında olumlu enerjiler vardır. Kısa veya uzun seyirli yolculuklar olabilir. Eğitim hayatı, ticari konular da Teraziler için gayet olumlu olmaktadır. Bu geçiş sizi bir hayli aktif kılacaktır.

23 Eylül tarihinde Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Bu da yeni bir yaş döngüsüdür. Hemen ertesi gün burcunuzda yeni ay meydana gelecektir. Bu yeni ay olumludur ve yenilikleri işaret etmektedir. İkili ilişkilerde, iş ortaklıklarında, çevre ilişkilerinde, sosyal gruplarda, toplumsal anlamda insanlar sizi çok dikkat çekici bulacaklardır.

28 Eylül tarihinde Merkür geri hareketi gölgeli günlere yol açacaktır. Gölgeli günlerde mali konular gözden geçirilmelidir. Çıkar ilişkileri ele alınmalı, yeni bir proje varsa beklenmelidir. Çabuk hareket edilmemeli, finansal konularda piyasanın durumuna bir bakılmalıdır.

29 Eylül tarihinde de Venüs burcunuzda seyrine başlayacaktır. Bu seyirle kendiniz için ne kadar güzelleştiğinizi, nasıl kendinize olan güveninizin yerine geldiğini, etrafınızdaki insanların sizde farklı özellikleri keşfettiğini, belki de yeni bir aşkı, devam eden ilişkide yükselişi, huzurun yerine gelmesini yaşayacaksınız.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası: 2 Eylül tarihinde Merkür, burcunuzda ilerleyecek. İletişiminiz ve insanlarla olan başarılı paylaşımlar karşı cins üzerinde bir hayli etkili olabilir. Kim nasıl bir hitaptan hoşlanır, kime ne söylemek gönül okşar, kim ne bekler ne ister? Bütün bunları iç sesiniz size söyleyecektir. Ancak bu demek değil ki, herkese mavi boncuk dağıtacaksınız. Ancak Venüs-Başak burcunda ilerlediği için ağzınız laf yapsa da, öyle kolay kolay aşkta tatmin olmanız zordur.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihinde, ailenize yönelik konularda sizin o meşhur adil ve tarafsız, mantıklı düşünmenizi gerektiricidir. Evet, geri planda sizi bir çok mesele zorluyor. Ancak sabırlı olunuz lütfen ve planlarınızı tekrar gözden geçirin.10 Eylül tarihinde, ilişki-iş hayatı ve genel olarak şöyle bir geriye dönerek, yaşadığımız tecrübeler ışığında ele almalıyız. Sizi neler kısıtlıyor, neler engelliyor, neler sağlıklı bir karar vermenizin önüne geçiyor. Bunlara gerçekçi bir şekilde bakınız. 13 Eylül tarihinde, partnerinizle aranızdaki görüş farklılıkları sorun yaratabilir. Karşı karşıya gelebilirsiniz. Fikirsel anlamda taban tabana zıt düşebilirsiniz.

15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihinde geleceğini yakından ilgilendiren bir teklif alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz bir konuda başkalarının dikkatini çekebilirsiniz. Mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte yarar var. İlişkinizle alakalı konularda vereceğiniz kararla ilgili yine tarafsız bir bakış açısıyla hareket edin. Bu tarihte yapılacak görüşmeler sizin adınıza hayırlıdır.

22-28 Eylül haftası: 23 Eylül tarihinde Güneş burcunuzda ilerleyecek. Dış dünyada kişisel anlamda kendimizi merkeze almak ihtiyacı duyabiliriz. Bir yaş daha büyümek, ister istemez hüzün veya heyecan yaratır. İlişkilerimizi doğru şekilde yönlendirmek isteyeceğiz. Uyum ve paylaşımdan yana olacağız.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  Merkür-Terazi geçişi, çalışma hayatınız ve çevre ilişkilerinde de size kapılar açabilir. Hangi konuda yetenekli veya tecrübeli iseniz ona göre insanlarla bir araya gelerek düşüncelerinizden bahsedebilirsiniz. Nazik sözleriniz başkaları tarafından çok beğenilir. Eğer mesleğiniz sanatsal alanda ise, size yeni bir teklif sunabilirler. Bir müddet bu iş için hazırlık yapmanız, çalışmanız gerekebilir.

8-14 Eylül haftası:  3 Eylül tarihindeki Dolunay, şifa teknikleri, arınma ve ruhsal farkındalık gibi alanlarda insanlara destek vermenizi, yol yöntem öğretmenizi sağlayıcıdır. Hem zihinsel hem de ruhsal anlamda kendinizin, sağlığınızın, iş gücünüzün, verimliliğin ne kadar kıymetli olduğunu anlamanızda, keşfetmenizde yardımcıdır. İşlerinizin akıllıca planlanması, günlük rutin hayatınızın düzene kavuşturulması, fedakarlıklarınızın sınırlarının belirlenmesi anlamında da uyarıcıdır. Özel yeteneklerinizi, ilham gücünüzü, sezgilerinizi ortaya çıkarmanızı ve bu alanda çalışmanızı teşvik edicidir. 14 Eylül tarihinde yolculuklar, yeni girişimler, birçok kişiyle görüşme, özgürce kararlar verme zamanıdır.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta, çalışma hayatınız başta olmak üzere, iç dünyanızda fazla endişeli düşünebilirsiniz. Kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Eğer içinizden gelmiyorsa kimseye ağam paşam demek zorunda değilsiniz. Sakin ama mantıklı bir şekilde durumları ele almakta yarar var.

22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihinde çok önemli bir görüşmeniz başarıyla sonuçlanacaktır. Karşınıza çok güzel bir fırsat çıkabilir. Başka bir şehre yerleşim, eğitim hayatında çok olumlu bir gelişme, istediğiniz hedefe ulaşmanızı sağlayacak güzel bir haber alabilirsiniz. Her anlamda sizi memnun edecek gelişmelere hazırlıklı olunuz.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Mali konularda şu anda bir sıkışıklık dönemi yaşıyor olabilirsiniz. Bu sıkışıklığı gidermek adına bir hayli endişeli olabilirsiniz. Haftanın tümüne baktığımızda ben derim ki, iletişimi öne alınız ve akıllıca düşününüz. Fırsatlar ayağınıza gelsin diye beklemek yerine siz yetenekli olduğunuz alanlarda insanlarla birebir görüşmelere ağırlık veriniz. Bunun size finansal anlamda geri dönüşü olabilir.

8-14 Eylül haftası:  11 Eylül tarihinde, canınızı sıkan, kafanıza takılan bir meseleyi sakin ve bilinçli bir şekilde ele alırsanız panik olmazsınız. Özellikle mali konularda daha dikkatli düşünmemizde yarar var.

15-21 Eylül haftası:  21 Eylül tarihinde finansal konularda çok dikkatli olunuz. Bilip bilmediğiniz kişilerle parasal alışverişlerde bulunmayınız. Nakit sıkıntısı çekmemek için alışverişlerinize dikkat ediniz. Kimseye borç vermeyiniz.

22-28 Eylül haftası:  28 Eylül tarihinde Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Maddi konularda çıkarlarınızı gözetecek şekilde düşünürsünüz. İnsanları nasıl etkileyeceğinizi, kimden ne gibi yararlar elde edebileceğinizi, doğru yatırımlarda bulunacağınızı bilirsiniz.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 2-3-6-7-14-15-19-20-24-25-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                         : 4-5-10-11-17-18

Aşkta En Şanslı Günler                        : 6-7

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 27-28

Yeniay : 24-25-26

(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 10-11-12

(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN