Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

TERAZİ BURCU  KASIM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

Ayın hemen başında 7 Kasım tarihinde Boğa burcunda bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay ortaklaşa olan bütün mali ve manevi ilişkilerin gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. Bu Dolunayı yöneten güç  Venüs,  karşıt burçta etkin olduğu için, bizim isteğimiz kimsenin baskısı ya da çıkarlarının altında ezilmeden kendi ayaklarımızın üzerinde durabilmektedir. Birçok kişi için ilişkiden elde edilen gelir veya bir ilişkideki sevgi birliği üzerinde durulacaktır. Herhangi bir yargıya ihtiyaç duymadan kendimi mutlu, tatminkar ve güven içerisinde hissediyorum diye düşünmek isteyeceksiniz. Ayrıca biraz tutkulu ve daha çok kazanmaktan yanayız. Bir yandan huzuru ararken diğer taraftan bağlantıda olduğumuz insanların bize doğru olup olmadığına bakacağız.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu da aynı şekilde çıkar ilişkilerini, kazançları, ortaklıkları değerlendirme açısından önemlidir. Hem kendi işimizden elde ettiğimiz gelir üzerinde duracağız hem de bu gelirden borçlarımızı ve ödemelerimizi gözden geçireceğiz. Bütçemizle ilgili konular üzerinde duracağız. Çıkar ilişkisine dayanan bir beraberlik yaşanıyorsa, bu hesaplar bizi düşündürecektir. Birbirini parasal anlamda idare eden çiftler için rahatsızlık verici bir geçiştir.

16 Kasım tarihinden itibaren Teraziler rahat bir nefes çekebilirler. Çünkü Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. İleriye dönük hedefler anlamında rahatlayacaksınız. Diğer taraftan da çevre ilişkilerinde mutlu tesadüfler sizinle olacak. Güzel yolculuklar, görüşmeler, tanışmalar olacaktır. Sosyal çevreniz büyüyebilir, yenilikler olacaktır.

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcunda seyrine başladığında bunlara ek olarak kişisel anlamda da kendinizi enerjik, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Her yeri görebilir, bilginizi genişletebilirsiniz. Hayatı güzelleştiren paylaşımlarda bulunmak için de son derece güzel bir zamandır.

28 Kasım tarihinde Merkür Yay burcunda ilerliyor. Terazilerin epey bir yolculukları söz konusudur, çevresel ilişkilerde çok güzel gelişmeler vardır. Sosyal iletişim bir hayli kuvvetlidir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

 

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım itibariyle etkili olacak Merkür-Akrep burcunda derinlemesine düşünme, gizlilik, çıkarları gözetme, etkili ve baskın olma tarzında bir süreç olduğu için, öyle pek ılımlı düşünmeyiz. Çıkarlarımızı gözetiriz. Hesabımızı iyi biliriz. Risk altına girmekten çekiniriz. Çünkü kaybetmek istemeyiz. Uzağı görür gözlerimiz ve gayet akıllı bir şekilde olan bitene bakarız. Ne kazanıyorum, ne kaybediyorum diyerek ilişkilerimizi gözden geçiririz.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişinde coşkuyla, hevesle ilişkiler kurulur, ilişkilerimiz canlanır, çevremizle olan bağlantılar tazelenir, yenilenir. Bizimle ortaklık kuracak insanlar karşımıza çıkar. Bunlar ister maddi ister manevi anlamda olsun, iletişimin türlü yollarıyla hayatımıza dahil olurlar. İnternet üzerinden, bir etkinlikte, yolculukta, sosyal bir aktivede bir bakarsınız karşılaşmışsınız.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki hafta boyunca çevre değişimi, hedef belirleme ve ilişkinizle alakalı konular üzerinde etkili olup, şimdiden bu meselelere eğilmenin faydalı olacağını gösteriyor. Bu olumlu bir Yeniay. İletişim, girişim, bilgilenme, keşif, seyahat konularında da etkilidir. Hayatınıza bir anda yepyeni birisi girebilir. Bir projeniz kabul edilir. Görüşmelerde bulunabilirsiniz.

24-30 Kasım haftası:  27 Kasım tarihinde iletişim yoluyla tanışacağımız bir kişi, bizi bir hayli heyecanlandırabilir. Bekar Teraziler için hoş bir gelişme olabilir. Ancak hemen kapılmayalım.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası: İş hayatında ve günlük uğraşılarımızda her ne kadar mesafeli gibi dursak da aslında güvenilir birileriyle konuşmak, sıkıntılarımızı paylaşmaktan yanayız. Bu hafta maddi konular üzerinde daha fazla durabiliriz.

10-16 Kasım haftası:  13 Kasım tarihinde bir gerginlik yaşanabilir. Bir yanıyla sorumluluklar ve diğer taraftan insanların bencil tavırları rahatsız edicidir. Biz de bu baskı karşısında bir hayli gerilebiliriz. Ekip çalışmaları ve iş ortaklıklarında dikkatli olmak lazım.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım Güneş-Yay burcu seyri, eğitimden iş hayatına kadar geniş bir alanda yapmak istediğiniz yenilikleri işaret eder. Neyi kafanıza koymuşsanız, onu ideal etmişseniz bunu başarmaya kararlı olunuz. Hem çevrelerindeki insanlarla hem de iş birliğinde bulunacağınız kişilerle iletişime geçiniz.  Geçmişi bırakın, boş yere yargılamayın. Ondan size bir fayda yok. Bu tarih pozitif düşünme zamanıdır.

24-30 Kasım haftası: 28 Kasım tarihinde Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Bu geçişi dispozite eden Jüpiter size destektir. Geçen 2013 yılındaki geçişe göre olumlu bulmaktayım. İletişim-bilgilenme-yolculuklar-çevre değişimi-evlilik-uzun süreli ilişki-sağlık ve düzenlemeler konusunda şimdi yenilikler üzerinde cesur düşüneceksiniz. Uygulamalı eğitim, deneyim, yaratıcılığı dönük projeler, tasarımlarda bulunabilirsiniz. Grup faaliyetleri, kulis çalışmaları, oyun yazarlığı, ticaret ve iş girişimleri açısından da olumlu düşünme zamanıdır. Dağılmazsınız, amaca dönük şekilde incelemelerde bulunursunuz.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunayda, bankalarla alakalı her türlü ilişkinizde hesabınızı biliniz.  Elden borç almak veya bir alacak ilişkisi içinde kefil olmak gibi durumlardan uzak durunuz. Yatırımlarınız konusunda beklemede kalmalı, ayrıca sizden biri borç talebinde bulunulduğunda bunu daha sonra düşünebileceğinizi söylemelisiniz.

10-16 Kasım haftası:  Maddi konularda önemli bir haftaya adım atıyorsunuz. Bir iş ortaklığı kurulabilir. Bu güçlü bir ortaklıktır. Ancak şunu söylemeliyim ki, bir hayli sorumluluk alabilirsiniz. Bir iş ortaklığının sona erişi olabilir. Bir iş sözleşmesinin imzalanması şeklinde gelişmeler yaşanabilir. Uzunca süredir devam eden finansal bir görüşmede son aşamaya gelinir. Hangi seçenek olursa olsun menfaatlerinizi düşünerek hareket edeceksiniz.

17-23 Kasım haftası:  21 Kasım tarihinde, finansal konularda hırslı düşüneceğiz. Çünkü evimizin, ailemizin ihtiyaçları bizim için çok önemli. Zorlayıcı bir gün değil. Hesabımızı bildiğimiz gün olacak.

24-30 Kasım haftası:  Bu hafta finansal konularda yapılacak görüşmelerde çok akıllıca hesaplarınızı yapınız.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                       : 8-9-13-14-18-19-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler             : 4-5-11-25
Aşkta En Şanslı Günler                    : 27-28
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 20-21

Yeniay : 17-18-19-20
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

 

Dolunay : 3-4-5

(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN