Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

TERAZİ BURCU ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayının ilk etkili enerjisi 5 Aralık'ta aşk evinizdeki Mars Kova geçişidir. Bu da özellikle popülerlik ve sosyalleşme anlamında etkin olduğu gibi, sizi aşkta da bir hayli etkin kılacaktır. Bu süreçte partnerimizle birlikte sosyalleşme ve yeni yerler keşfetme arzumuz yoğun olmaktadır. Aşk hayatı biraz sorunlu olanlar için de gönül hanesine yeni birini davet etmektedir. Yeni girişimlerde bulunup yeteneklerimizi ortaya koyuyoruz. Bu da bizim için yeni arkadaşlar edinme anlamında etkilidir. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. İki hafta önce yakın çevremizle ilgili konular üzerinde bir keşifte bulunmuştuk. Yakın çevremizdeki insanlarla ilişkilerimizde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Şimdi bu dolunayla iki ayrı projeler içerisinde yer almak, farklı insanlara yeteneklerimizi göstermek ve deneyim kazanmak yönünde hareket ediyoruz. İletişimin ve bilginin önemli olduğu bir dönemdir, yenilikler takip edilmelidir. 

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs, ardından da Merkür Oğlak geçişi vardır. Genelde bu geçişlerde aile olgusu çok kıymetlidir. Ailemizdeki büyüklerimiz, onlarla ilgili sorumluluklar gözden geçirilmelidir. Teraziler tutarsız bir yaşam sürüyorlarsa, eş veya aileden belirli bir disiplin gelebilir. Biraz ağırbaşlı düşünmek ve aileyle ilgili konulara önem verdiğimiz geçişler olmaktadır. 

22 Aralık'ta Güneş yuva evimizde seyrine başlıyor ve yeni ay doğuyor. Bu da bize baskı uygulayan, düşündüren, kendimizi ifade etme anlamında daha istikrarlı olmamızı sağlayan ufak bir uyarı getirmektedir. Biz de sorumluluk almak için istekli olmalıyız. Yeni bir yere taşınma, satın alma gibi durumlar varsa şu andaki mali durumlar gözden geçirilebilir. Teraziler Satürn Yay geçişiyle de bilgi ve eğitime, deneyim sahibi olmaya önem verecekler.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık tarihinde Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Bu süreç bir yanıyla aktif bir şekilde aşkı yaşama arzumuzu diğer yanıyla özgürlük ihtiyacımızı simgeliyor. Bu durumda kolayca aşka kapılarımızı açarız ancak baskı altında kaldığımızda hoşça kal deriz. İlişkilerde arkadaşlık olgusu, farklı bir şeyler yapma isteği ön planda olacaktır. Bireysel yapımızı koruyacağız. Bir başkasının onu ele geçirmesine, yönetmesine izin vermeyeceğiz. Bu Teraziler için çok önemli olacak. Birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alacağız. Ancak bir şeyi yapmak istemediğimizde DUR sinyalini vereceğiz.

8-14 Aralık haftası: Kısa seyirli bir yolculuğun planlanması, arkadaşlarınızla bir araya gelme, ailenizle düşündüğünüz bir program, evinizle ilgili konular ön planda olacaktır. Bir buluşma, görüşme için 8 ve 14 Aralık tarihleri olumludur.

15-21 Aralık haftası: 20 Aralık tarihinde partnerinizle aranızda tatsız bir gelişme yaşanabilir. Bir taraf ciddiyete davet edici tarzda hareket ederken, karşı taraf bu baskıdan hoşlanmadığını dile getirebilir. 21 Aralık tarihinde partneriniz kendi isteklerini kabul ettirmeyi başarır.

22-28 Aralık haftası: 23 Eylül tarihinde Satürn-Yay burcunda seyrine başlayacak. 2,5 yıl sürecek bu dönemde eğitim hayatınız, yakın çevrenizde bulunan kişiler, kardeşlerinizle ilgilenmek, onların sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. Sizin yaşınız küçükse ablanız ve ağabeyinize destek vermek durumundasınız. Çocuğunuzun dersleriyle ilgilenmelisiniz. Yolculuklar kısıtlanabilir. Yabancı ülke ve kişilerle alakalı işlerde baskılar yaşayabilirsiniz. İletişim kısıtlanabilir. Bütün bunlar evrensel bir eğitim süreci gibidir. Bu derslere göre kendinizi ayarlayarak, farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: 1 Aralık tarihinde iş ortamında sizi rahatsız edici ancak çok da zorlayıcı olmayan durumlar yaşanabilir. Zihniniz yorulur. 4 Aralık tarihi olumludur. İşleriniz hızlı biter, çevrenizle aranız iyidir. İş ortaklıları veya başkalarıyla olan temasınız 5 Aralıkta yolunda gider. 6 Aralık tarihindeki Dolunay, bir gelişmenin umduğunuz şekilde sonuçlanması anlamına gelir.

8-14 Aralık haftası: 8 Aralık tarihinde enerjiniz gayet olumludur. İşlerinizi kolaylıkla halledersiniz. Bir başka yere taşınmak veya bir yere gitmeyi düşünüyorsanız planlamalarda bulunabilirsiniz. Ancak bu hafta ailevi ve evle ilgili konular bir hayli etkili olacaktır.

15-21 Aralık haftası:15 Aralık Uranüs-Pluto görünümü işlemeyen, size hiçbir şey kazandırmayan, eskimiş olan beraberlikler sona erebilir. Yanlış gittiği halde sürdürdüğümüz ısrarla devam ettirdiğimiz ortaklıklara tahammül etmemiz pek mümkün değildir. Hangi şekilde yürütülürse yürütülsün Uranüs geçtiği alanda değişimi işaret ettiği için, beraberliklere bakış açınız bir hayli değişir. Beklenmedik bir şekilde ayrılabilir veya aynı şekilde evlenebilirsiniz.


22-28 Aralık haftası: Evin içindeki veya ailevi konuların daha fazla ön planda olduğu bir haftadayız. 25 Aralık tarihinde iş ortaklıkları veya ofis içinde iletişime çok dikkat ediniz.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: Mali konularda özellikle ev ve ofis tarzı giderlerin yoğun olduğu bir haftadayız. Bunlar bir yeniliği işaret ediyor. Ancak tümü de bir hayli uğraştırıcı olacaktır.

8-14 Aralık haftası: Ev borcu olanlar veya evini taşıyacaklar, satın alacaklar, yatırımda bulunacaklar, ofis kurmayı düşünenler lütfen her şeyi iyice hesaplayınız. 10 Aralık tarihindeki Venüs-Oğlak burcu geçişinde ekstradan paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Diyelim ki ev almayı düşünüyorsunuz. Kredi geri ödemelerine dikkat ediniz. Veraset veya miras davanız olabilir. Bir mülkün paylaşımı konuları gündeme gelebilir.

15-21 Aralık haftası: Eğer bir boşanma veya bir iş ortaklığının kurulması-devre dışı bırakılması durumu varsa bunları mali anlamda uzlaşarak çözmekte yarar var

22-28 Aralık haftası: Bu hafta maddi konularda özellikle ev-ofis-iş ortaklığı-boşanma-kredi alımı gibi konularda çok dikkatli düşününüz.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 6-10-11-15-16-20-21-24-25
Zayıf Enerjili Günler                       :
1-2-8-9-22-23-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   :
24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
18-19

Yeniay : 15-16-17
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN