Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Terazi

(23 Eylül - 22 Ekim)
Terazi
Gezegeni : Venüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Pembe, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Opal
Uğurlu Gün : Cuma

 

EKİM  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

Akrep burcundaki geri hareket 4-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Mali konuları bir hayli vurguluyor, iş girişimleri, çevre ilişkileri ve güvensiz hissettiren konuları ele almamızı sağlıyor. Kazanç ve kayıp ilişkisine bakılmalıdır. Bizi maddi anlamda doyurmayan, başkalarının eline ya da desteğin ihtiyaç duyuran meseleleri gözden geçirmemiz gerekiyor. Çıkarları düşünmek de önem taşıyor. 

10-25 Ekim tarihlerinde burcunuz üzerinde bir geri hareket gerçekleşecek. Kişisel girişimleriniz ve yaşamı ele alış şekliniz son derece önemlidir. Burada adaletli, hakkaniyetli bir şekilde dışarıdan size doğru nezaketin olması gerekir. Aynı şekilde sizin de dışa karşı belirli bir dengelemeyi yapmanızda fayda vardır. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda oluşacak. Mesleki kariyer hayatınızla ilgili meseleler ve ikili ilişkiler tamamen önemli hale gelmektedir. Partnerin ya da iş ortağının bencil yaklaşabileceğini görmekteyiz. En yakınımızdaki kişiler refleks tepkiler verebilir. Bu süreçte ilişkilere gerçekçi bir şekilde bakılmalıdır. Evlilik ve boşanma konusunda ani karar verilmemelidir. 

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda güneş tutulması meydana geliyor. Mali konularda birebir etkilidir. Yanlış ortaklıklar ve yanlış ilişkilerin bitişinin ve yeni kapıların açılacağı sürecin başlangıcının işaretçisidir. 

26 Ekim tarihinde de Mars Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Ailevi konularda disiplinli bir şekilde ilişkilerin ele alınması gereklidir. Ekim ayının geneli gelecek adına olumlu, şu anda baskı getirecek bir tarzda olabilir. Sabırlı olmakta fayda vardır.

 

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu dönem maddi konular üzerinde birebir etkilidir. Yatırımlar, alış satışlar, miras, hisseli paralar, eş veya iş ortaklı kazançlar tümüyle gözden geçirilmeli, araştırılmadan, piyasanın durumuna bakılmadan yeni bir harekette bulunulmamalıdır. Beklemede kalmak gerekir. Bu geri hareket parasal kazanç elde etmek amaçlı kurulan gizli ortaklık ilişkileri, mistik bir alanda yapılacak işler,  gizli bir araştırma görevi, hastane kurulma çalışmaları, kapalı mekanda yapılacak tüm işlerin ve ortaklıkların gözden geçirilmesinde, tetkik edilmesinde önem taşıyor.  Bu işler üzerinde araştırmadan bir karar verilmemesi gerekir. Bu geri hareket ayrıca yabancı ülke bağlantılı kazanç ortaklıkları ve kurulan ilişkiler, eğitim veya iş harcamaları, yükseköğrenim harçları,  hukuk davalarıyla ilgili harcama ve kazançlar, yabancı ülkeye veya başka bir şehre yerleşimle ilgili yapılan bürokratik harcamalar, kurulan iş ortaklıklarıyla alakalı konularını da içermektedir.

 

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde karşıt burcunuzda oluşacak Ay Tutulması partnerinizin ilişkisinde bencil hırsının, ani kararlarının, kendisini düşünmesinin ve ilişkide yarattığı sıkıntıların işaretçisidir. Bu sıkıntılar ev içindeki huzuru da bir hayli kaçırabilir. Oysaki tutulmanın görünümlerine baktığımızda evin içinde tansiyonun bir hayli yükseleceğini söylemek mümkündür. Bu da, problemli ilişkilerde özellikle kopuşlara neden olur. Oysaki birlikte hareket edilse, abartıya kaçmadan konuşulsa, hedefler birlikte saptansa sorun çıkmayabilir. İki ucundan çekiştirilen ip kopar tabii ki. Merkür geri hareketinde her iki tarafın da oturup geçmişte yaşanmışları bir yana bırakıp, bu beraberliği nasıl düzene koyabiliriz sorusuna cevap vermektir.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür,  adil bir ilişki ve dengelerin yerli yerinde olduğu bir ortak yaşamın düzenlenmesi, bozulanların tamir edilmesi, yanlış olanın gözden geçirilmesi, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasını sağlayabilecek gözden geçirmeleri işaret ediyor. Tabii ki ilişkinizin bunca yıllık grafiği de önemli. İnişler, sorunlar, fikirsel çatışmaların olduğu bir beraberlik epeyce yıpratıcıdır. Bu tarihler arasında makul ve mantıklı bir şekilde düşünmekte yarar vardır.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması kazanç anlamındaki girişimler, mali konulardaki durumunuzla ilgili olarak 9 Kasım sonrası kararlar verebilirsiniz. 11 Kasım tarihinde aileniz, eviniz ve geleceğinizle ilgili güçleniyorsunuz. Kendinize yeni bir dünya kurabilirsiniz.

 

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-12-13-17-18-22-23-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-8-14-15-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 4-31
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 24-25

Yeniay : 21-22-23-24
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 7-8-9
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN