Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar saat 09:42 de, Yengeç burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altında Cuma gününe uyanıyoruz.  İlişkinizle alakalı konularda üstünü örttüğünüz ve düşünmek istemediğiniz bazı mevzuların ön plana gelmesi mümkündür. Anılar, yaşanmışlıklar üzerinde duruyoruz. Bir yandan ilişkinize sahip çıkmaya çalışırsınız diğer yandan yalnız başınıza yol almak istersiniz.  İçinizdeki ses, hadi bir şeyler yap, şöyle bir hayatına çeki düzen ver diyerek uyarır. Diğer bir ses, gerçekten emin misin yapacaklarından diyerek durdurur. Bizim burada dikkat etmemiz gereken nokta, tabii ki gerçekçi düşünmek, şartların farkında olmak, bilinçli bir şekilde önümüzdeki durumu ele almaktır.

Saat 13:13 Ay-Neptün görünümü, yaratıcı kabiliyetlerinizi öne çıkarır. Hayaller, hoş görünümler, renkler, huzur duygusu yükseliştedir.

Saat 21:29 Ay-Venüs olumlu görünümü, partnerinizle anlaşabilmenizi kolaylaştırıcıdır. En azından her iki tarafın da, birbirine karşı saygılı ve anlayışlı davranmasını sağlar. Bu arada şu anki durumunuzu, ileriye dönük olarak hayatınızı olumlu hisler içinde ele almanızda yardımcı olur.

Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN