Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Cuma gününe  saat 08:30 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında uyanmaktayız.  İş hayatımızla ilgili konularda kimlerle irtibat halindeysek, bu kişilerle ilişkilerimize dikkat etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Nezaket çok önemli. Ancak bir yandan da, Uranüs iç dünyamızda, boş ver, ona buna uymayı, yetti artık diyerek bizi tepkisel davranmaya itiyor. Tabii ki dikkatli olmak lazım. Dengeyi korumakta yarar var. Tartışmalardan kaçınmak gerekiyor. Yenilikleri, değişimleri akıllıca ele almak, ev içi-dışarısı arasındaki uyumu sabah saatlerinde dengede tutmak lazım.

Saat 17:33 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi gün boyunca her burç için dikkatlice hareket edilmesini gerektiriyor. Sizin açınızdan güne baktığımızda tam olarak kendinizi ifade etmekte, birilerine laf anlatmakta, işleri yoluna koyarak şöyle bir rahat etmekte zorluklar yaşanabilir. Gönlünüzce hareket etmek isteğiniz yoğundur. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve hayatınızı dilediğiniz biçimde yaşamaktan yanasınızdır. Fakat özellikle ilişkiniz ve yakınlarınızla alakalı konularda bir hayli hayal kırıklığınız vardır. -Şöyle olsa daha iyi olur, -Şu iş umduğum gibi sonuçlansa rahat ederim gibi cümleler kurabilirsiniz. Aslında bunlar olmayacak şeyler değildir. Ancak umudunuz pek yüksek olmadığından kendi kendinize hayıflanabilirsiniz.

Saat 18:59-30 Ağustos saat 11:52 arasında Ay-Boşluk etkisi  altında olacağımızdan bu süre içinde biriyle buluşacaksanız  gecikebileceğinizi düşünerek karşı tarafı bilgilendirmek, işlerinizi ona göre ayarlamakta yarar var. Eğer yeni bir şey almak istiyorsanız, ben derim ki bekleyin. Fiyat araştırmasında bulunun. Genel olarak bir kararsızlık hali söz konusu olabilir. Enine boyuna düşünmekte yarar var.

Saat 23:07 Venüs-Kuzey düğüm görünümü Ay-boşluk etkisi altında meydana geldiğinden, mali ilişkilerimizin, durumumuzun, meslek hayatımızla ilgili konuların ileriye dönük şekilde ele alınmasında yarar var. Kimlerle ilişkimiz, bağlantımız, ortaklığımız varsa, bunlara bir bakmamızda yarar görüyorum.

Hangi gecenin koynunda uyursan uyu, Güneş her gün yeniden doğar unutma bunu….iremSU

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN