Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar 23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında Aslan burcunda seyrini sürdürecek Güneş dönemini genel anlamıyla ele aldığımızda, finansal iş ortaklıkları, gelir sağlayan destekler yönünde olumlu buluyorum. Ancak dikkat edilmesi gereken yönleri de var. Dediğim dedik tarzda hareket etmemek, ilişkide esnek davranmayı da bilmek lazım. Ginansal konularda kazanç ve kayıp şeklinde değerlendirme yapmak, yatırımlar yönünde faydalıdır. Şuradan şu gelir veya şöyle bir yatırımda bulunulursa bana getirisi ne olur diye bir bakmak lazım. Jüpiter artık Aslan burcunda olduğuna göre, geçtiğimiz yıllara göre ben Güneş-Aslan burcu seyrinin olumlu geçeceğini söylemeliyim. Yeter ki abartmadan hareket etmeyi bilelim. Güneş geçişinin ilk etkili görünümü 24 Temmuz tarihinde oluşacak. Hem finansal hem ilişki konularındaki hızlı kararların, gelişmelerin işaretçisi. Elinize toplu bir para geçebilir. Bu miras veya bir paranın size nakli şeklinde olabilir. Beklenmedik bir yardımı da işaret edebilir. 27 Temmuz tarihindeki Yeniay, yine buna benzer şekilde yeni bir girişim için parasal yöndeki aktif kararların göstergesi olabilir.

Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümü seçimlerinizi, geçmişe ait meseleleri  mantıklı bir şekilde gözden geçirmekte fayda var. Hızlı düşünen aklımız, yenilikten yana olan gönlümüz bizi şaşırtmasın. Olana bitene iyice bakalım.

Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN