Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz, saat 10:30 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Venüs kavuşumuyla başlayacak. Bu enerji, hedefine ulaşmak ve herkes tarafından kabul edilir kişi olmak arzumuzu bir hayli yükseltiyor. Seçiciyiz ve oldukça kararlı bir şekilde amacımıza yönelecek gücümüz açığa çıkıyor. İlişkilerde baskın olan taraf biziz. Bir arzumuz varsa, bunu elde etmek için içimizden öyle çözümler, yöntemler geçer ki, bunların çoğu da başarılıdır. Bazı kişilerin oyunlarına, tuhaf  hallerine karşı şerbetli gibi oluruz. Biliriz ki, şu dosttur, şu da düşman. Ona göre taktik geliştiririz. Tatminkar bir ilişki, güçlendirici arkadaşlıklar, kazançlı çıkacağımız işlere yöneliriz. İnsanlar bizi son derece azimli, ihtiraslı hatta güçlü biri olduğumuzu düşünürler. Özel hayatımızda karşı cins tarafından bir hayli beğeniliriz. Gözler üzerimize çevrilir. Rakiplerimizi geçebiliriz. Sevdiğimiz her şeye sahip çıkarız. Amacımızı biliriz.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, kızım sana söylüyorum gelinim sen anla misali hareket ederiz ve inandığımız değerlerimizden asla taviz vermeyiniz.

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Boşluk süresince enerjinizi yenileyecek, size kendinizi huzurlu  hissettirecek bir şeyler yapmak istiyorsanız, size –Harikasınız diyebilirim. Çünkü bu zaman dilimi içinde en iyi yöntemlerden biri budur. Sosyal hayatta, sizi anlayacak, güven duyabileceğiniz kişilerle iletişimde bulunmanızı, bu zaman içinde yenilik anlamında kararlar almamanızı tavsiye ediyorum. Elinizdeki işlerinizi bitirmek en doğrusudur.

25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz olarak ilerleyecek. İş hayatında ve gerekli ortamlarda  iletişimi önemsemek gerekiyor. Hem fikir alışverişlerinde bulunalım hem de tarafsız şekilde düşünelim. Bunu yapmak kolay mıdır? Bir Oğlak zaten kimseyle çok içli dışlı olmadığından, ayarını bilecektir. Otorite konumunda bulunan kişilerle veya hizmet ettiğimiz insanlarla nazik bir şekilde konuşursak, yaptığımız işe önem vermelerini, bize saygı göstermelerini sağlayabiliriz. Sanatsal faaliyetler, yaratıcı çalışmalar, elle yapılan güzelleştirmeler, halkla ilişkiler, danışmanlık dönem boyunca başarılı işler çıkarabileceğimiz alanlar arasında sayılabilir. İş problemi olanlar yeni görüşmeler yapabilir. Bu süreçte, başkalarıyla işbirliğine dönük konuşmalı, ortaklaşa çalışmalı, ekip veya  takım çalışmalarına önem verilmelidir.

Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.

Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,



AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN