Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, akıllıca konuşarak ve de  ilişkilerde menfaatlerinizi göz ardı etmeden durumları ele alınız. Bir ortaklık yapılacaksa zekice düşününüz.  Para hesabınızı iyi yapınız. Bu dönemde,  hem ilişkilerimizi her anlamda gözden geçireceğiz hem çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız hem de yapmak istediğimiz bir takım işler ve girişimlerin önündeki engelleri, zorlukları ele alacağız. Güneş ve Jüpiter de, Aslan burcunda ilerlediği için, geçen yıllara göre durumumuz olumludur. Tabii ki, çalışma hayatında verdiğimiz hizmetlere dikkat edeceğiz. En iyisini ortaya koymaya çalışacağız. Özel ilişkilerde ise, var olan krizlerin aşılması veya yeni bir ilişki gündeme geldiğinde, her iki tarafın da, birbirlerinin hayatlarındaki önemi üzerinde durmak lazım. Bir taraf güven istiyorsa diğer tarafın da bunu sağlayıp sağlamayacağına önem verelim.

Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, ilişkinizle ilgili sorunlara, kararsızlık ve tutarsızlıklara dayanmakta zorlandığınızı gösteriyor.  Kimileri bu etki altında evlenip mutlu bir yuva kurmak isteyebilir. Bazıları partnerinin vereceği bir kararla önemli bir değişimle karşılaşabilir.

Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, her türlü ilişkide kendimizi güvence altına alma arzumuzun simgesi. Bir yandan toplumsal anlamda durumumuzu derinlikli bir şekilde ele alıyoruz. Diğer yandan hislerimizi, duygularımızı belli etmekten yana değiliz. Ancak güvendiğimiz insanlarla temas edebiliriz.

Yıllar sonra anladım ki,
Bağırıp çağırmaya gerek yok
Sesini duymak isteyene
Bir fısıltın yeter..................iremSU

 

Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN