Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar saat 00:32  itibariyle Boğa burcunda seyrine başlayacak Ay, sağlam duyguların, huzurun işaretçisi. Venüs yönetiminde ilerleyen Ay, hayatın keyifli yanlarını hissetmemizde yardımcı olacak.

Saat 10:12 Merkür-Neptün olumlu görünümü,  çevrenizdeki insanların düşüncelerini algılamanızda, iletişimin her türlüsünde başarılı olmanızda ve değerlerinize sağlam bir şekilde sarılmanızda rehberlik ediyor. Bilginizi söze dökmek, resmetmek, geniş bir hayal gücüyle yaratıcı biçimde sunmak kolay. Maddi ve manevi ihtiyaçlarınızda yardımcı olan bu görünüm arzu duyduğunuz yaşamsal lezzete ulaşmanızda da rehberlik ediyor. Neyi savunuyorsanız onu hayata geçirmek istediğinizde, sadece hayal etmeniz yeterli. Hayallerinize öyle bir sarılın ki, başarıya ulaşmanız mümkün olsun. Bu görünüm altında, zihnimiz huzur ve güvenliği arzuluyor ve güçlü sezgilerimiz bize rehberlik ediyor. Böylece hem emniyet duygusu içinde durumları ele alıyoruz hem de ideallerimize göre kararlarımızı veririz.

Saat 13:29 Venüs-Neptün arasında zorlu bir görünüm oluşacak. Yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda, iş hayatınızla ilgili konularda ve de ilişkilerinizde aklımız başımızda olsun. Bazen insan en yakınındaki kişiler nedeniyle kendinden bir çok özveride bulunur. Ancak bu özverinin sınırı ayarlanmadığında bir müddet sonra  zorlanmanız mümkündür. İş alanınızla ilgili bazı konularda prensiplerinizden vazgeçmenize, haklarınızın çiğnenmesine ve sizi gergin hale getirebilecek kişilere karşı tedbirli olunuz. Zekice analizler yapınız. Bu size becerikli çözümler bulmanızda yardımcı olur. Hayali ve gerçekle yakından uzaktan ilişkisi olmayan işlerle uğraşmayınız. Kendi düşünceleriniz ile başkalarınınki arasındaki farkı gözeterek hareket ederseniz, sizi kimsenin iş ortamında veya farklı konularda üzmesine izin vermemiş olursunuz.

Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetme yönünde rahatlatıcı, huzurlandırıcı ve güven hissi vericidir. İnsan böyle bir etki altında, olumlu yönde düşünür, hayal eder veya umutlarının yükseldiğini hisseder.

Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü,  ilişkilerin hem günlük hayatta hem de kariyerinizle ilgili konulardaki önemini vurguluyor. Herkesle anlaşmak tabii ki kolay değil. Bazı kişilerle ortak bir noktada buluşamıyoruz. Ancak eğer hedefimiz gelişim ise, farklı düşüncelere sahip kişileri de dinlemeyi bilmek gerekiyor. Sosyal ağları zamanımızda doğru şekilde kullananlar çevrelerini geliştiriyor. Bu görünümler de zaten bunu işaret ediyor. Görüş alışverişinde bulunmanın, hem kendimizi ifade etmemizde hem bizi tanımalarında hem de gelişim yönünde bize getireceği faydalı olacağını söylüyor.

Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, her türlü ilişkimizde abartıya yer vermeden, bilinçli hareket etmenin, gözlemci olmanın, gerçekçi düşünmenin önemli olacağını vurguluyor. Paranı, değerlerini korumayı bil, kimseden kimseye pek hayır yok diyor.

Saat 23:39  Ay-Mars kavuşumu sevdiğimiz, beğendiğimiz insanlara, toplum içindeki itibarımıza özel önem vermemiz demektir.  Kaybetmek değil kazanmak isteriz. Aşkın peşinde koşmak yerine onun bizzat bizi gelip bulmasından yanayız. Kadın ve erkek ilkesinin astrolojik temsilcisi olan Ay ve Mars yan yana geldiğine göre, gecenin ilerleyen saatlerinde birlik ve bütünlük duygusu içinde hareket etmemiz yerinde olur. Öfkelenmek, illa ben demek, inatlaşmak gereksizdir.  Aşkta sorunları olanlar, bir arada olmanın zorluklarını bildikleri gibi, birbirlerinden vazgeçemeyeceklerinin de farkındadırlar.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN