Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Çarşamba günümüz  saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs arasında meydana gelecek karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu bir kutuplaşma, çekişme niteliği taşıyan bir görünümdür. O nedenle, en azından bu hafta, iş hayatınızla ilgili konularda sakin ve son derece ılımlı hareket etmek, işbirliğine açık olmak gerekecektir.  Sorumluluklarınızın sizi yorması, sürekli aynı çember içinde dolanıyor gibi hissetmenin getirdiği sıkıntılar bugün sizi daha fazla sıkabilir. Benim tavsiyem gerek aileniz ve yuvanızla ilgili meselelerde ve gerekse iş hayatınızla ilgili konularda yapmak istediklerinizi sakince gözden geçirmektir.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız, çocuklar, günlük yaşantımız, yerleşim ve eğitimle alakalı meseleler üzerinde ciddiyetle duracağız.  Sağlam olanı isteyeceğiz ve ona göre düşüneceğiz. Ayrıca sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek için gayret göstereceğiz. Ancak 3 Mayıs ve civarı günlerde saplantılı, takıntılı tarzda düşünmekten uzak duralım. Sakinlikle durumları gözden geçirmemiz yerinde olacaktır.

Saat 16:38 Mars-Pluto zorlayıcı görünümü, bu mecburiyetler nedeniyle gerilimin işaretçisi olarak gün boyu etkili. Bir anda yanlış bir karar verebilir, birileriyle istemeden tartışabilir, psikolojik anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Rakipleriniz veya dış dünyanın kuralları üzerinizde öylesine etkili olur ki, bildiklerinizi dahi unuttuğunuzu düşünebilirsiniz. Güçlü olmak, ayakta kalmak, doğru yapmak için bu denli özveride bulunurken, başınıza gelen bu tersliklere isyan edebilirsiniz. Mars-Terazi geri hareketi bugünlerde hepimizi zorluyor. Sanki bizi dize getirmeye çalışıyor. Lütfen sakin olmaya çalışalım.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN