Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar Pazar  günümüz saat 01:36 Ay-Balık burcu ve diğer önemli bir görünümün etkisi  altında geçecek.  Koca dünyada  yalnız olmadığımızı, hayatın asıl anlamını, kendi özümüzün değerini ve eğer istersek hiçbir şeyi kafamıza takmadan günü değerlendirebileceğimizi bize öğretebilecek bir enerjiyle çevrelenmiş haldeyiz.  Bu sayede korkularımızdan arınmamız,  birilerinin, olayların ve durumların bizi yenmesine izin vermeden sakinleşebilmemiz mümkün.

Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, etrafımızdaki ılımlı havanın hem ruhsal hem bedensel anlamda bizi sarıp sarmalamasını sağlıyor. Nefes aldığımız dünyanın ve yaşadığımız her günün ne kadar kıymetli olduğunu yüreğimizin içinde  hissediyoruz.  Merhamet duygumuzla  tüm insanlığı kucaklıyoruz. İnancımız yükseliyor.

Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü çıkarlarınızı gözetme, ilişkilerde iki yönlü düşünme, hatta bazen abartılı bir şekilde gücünüzü ortaya koymanızı sağlar. Özveride bulunup, karşılığını görmediğiniz insanlarla aranıza belli bir mesafe koyarken, gerçekten inandığınız güvendiğiniz kişilerle samimi olabilirsiniz. Amacınız, hayatınızı garanti altına almak, kimsenin kulu kölesi olmamaktır.

Saat 23:40 Ay-Pluto görünümü devreye giriyor.  Bu enerji,  hem size destek veriyor hem kuvvet aşılıyor hem de inancınızın besliyor. Çevrenizde bulunan kişileri gayet rahatlıkla etkileyebilir, bir mıknatıs gibi kendinize çekebilirsiniz. Bu görünümün olumlu tesirleri,  gün boyu sizinle beraberdir.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN