Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar saat 00:38 Ay-Uranüs görünümü, Perşembe günümüzün ilk etkili enerjisidir. Hem ilişkimiz hem dış dünyada  yarınlarımızı garanti altına alabilme arzumuzu gösteriyor. Ancak bu görünüm, dış dünyadaki haksızlıklara, yanlışlıklara, bazı kişilere, durumlara sabır göstermekte zorlanmamıza neden olabilir.  İçimizden bir çok şey söylemek geçiyor.  Biz, herkesin dürüst davranmasını istiyoruz. Fakat bunu göremediğimiz için sinirleniyoruz.

Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, hedefimizi gerçekleştirme, irademizle olayların üstesinden gelebilme, neyin üzerinde yürüdüğümüzün farkına varma gibi geniş bir alanda gözlemde bulunmamızı sağlayacak.

Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, ilişkimiz ve iş hayatımızla ilgili konular üzerinde hassas konuşmaya, düşünmeye neden olur. Bir yandan sorumluluklar diğer taraftan destek görme ihtiyacımız yükselir. İsteriz ki, bize anlayışlı davranılsın, yardımcı olunsun. En azından bu saatlerde nasılsın diyen bir dosta, insana fazlasıyla ihtiyaç duyarız.

Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10 arası, Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Yengeç burcundaki boşluk zamanları her zaman hassasiyet yaratır.  Güven unsuru öne çıkar. İlişkinizle ilgili bir problem varsa boşluk süresince,  kendinizi savunmak, birileri tarafından yargılanmak istemezsiniz. Herkes kendi sınırlarını, sorumluluklarını bilmeli diye düşünürsünüz. Bazılarınızda bu durum tam tersi gelişebilir. Siz ilgi beklersiniz, görmediğinizde üzülürsünüz. Siz söylemeden yanınızda olunsun, derdiniz dinlensin  istersiniz.

Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır
Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU

 

Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN