Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar Cumartesi gününe, saat 03:15 Venüs-Pluto kavuşum etkisinde adım atıyoruz. Bu enerji, kendinizi dış dünyaya ifade edişinizden tutun da, girişimlerinize kadar her konuda güç ve iktidar tutkunuzu yükselticidir. Gayet kendinizden emin bir şekilde ilişkilerinizi ele almanızı, güçlenmenizi, güçlü insanlar tarafından desteklenmenizi, yeni bir dönüşümün hayatınızda başlamasını sağlayıcıdır. Eğer doğum haritanızda buna benzer bir enerji etkinliği varsa, biliniz ki, iki misli şansınız yüksek. Gayet güçlü bir adım atmak üzeresiniz. Venüs, aşk evinizin yöneticisi olduğu için, bu kavuşum size çok kuvvetli, tutkulu, köklü bir aşk hediye edebilir. İlişkinizi güçlendirebilir.

Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşumu, çevrenizde bulunan insanların sizin fikirlerinize, sunduklarınıza, duruşunuza saygı göstermelerini bekleyeceksiniz. Siz kendi doğanıza uygun şekilde toplumsal ilişkilerinizi düzenlemekten yanasınız.

Saat 09:52 itibariyle Ay-Uranüs arasında oluşan zorlu görünüm, otoriteyi sorgulamanız, bazı duyarsızlıklara karşı çıkışınız, öfkenizi kimi zaman dışa karşı boşaltmanız ve üzerinize gelindiği takdirde sert tepkilerde bulunmanız anlamındadır. Tabii ki dikkatli olmanızda yarar var.

Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, çevrenizle ılımlı ve nazik biçimde iletişime geçebilirsiniz. Sorumluluklarınıza sahip çıkabilir, hedefinize  göre ilerleyebilirsiniz.

Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu kendinizi ciddi biçimde ele aldığınızı, dış ortamlarda titiz bir şekilde kendinizi ifade ettiğinizi, çalışıp çabaladığınızı, eksiklerinizi gözden geçirdiğinizi gösteriyor.

Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak,  veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve  sakin düşünmeniz, gündelik normal seyirde giden işlerinizle ilgilenmeniz yeterlidir. Böylece  hem yanlış kararlar almamış hem de ertesi gün işlerinizi daha çabuk halletmiş olursunuz.

Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü gelir gider konuları,  ev içinde yaşanan ve bazen sizi sinirlendiren meseleler abartılı bir şekilde tepki koymanıza neden olabilir. Aslında haksız değilsiniz. Bir yandan üç beş kuruş kenara atayım diyorsunuz diğer yandan masraflar bitmiyor. Bu enerji, sosyal yaşamınızı, ilişkilerinizi  gözden geçirmeniz  yönünde de önem taşıyor. Sizin gibi her şeyi yerli yerine oturtmak, düzgün hale getirip sağlamlaştırmak isteyen kişiler için para her zaman kıymetli olmuştur. Ayrıca dürüstlük en önemsediğiniz husustur. Ancak bu enerji, bazı kişilerin sizin gibi düşünmediğini bu yüzden de biraz daha geniş bir şekilde hayata bakmanız gerektiğini işaret ediyor.

Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görünümü, eş veya partnerle yolların ayrılması anlamına gelse de, bu bildiğimiz bir ayrılıktan ziyade, bir yolculuğun işaretçisi olabilir. İş veya eğitimle alakalı bir konu nedeniyle siz veya partnerinizin başka bir yere gitmesi gerekebilir. İlişkisi olmayanlar için bu durum, kişisel anlamda verilen titiz kararların, girişimlerin işaretçisidir.

 

İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN