Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar cumartesi gününe, saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle başlarken, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırsızlıktan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor.  Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı kullanmalıyız.

Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı maddi konularda durumumuzu gözden geçirerek ona göre hareket etmenin, kararlar almanın önemini vurguluyor. Yoksa açılabilir, sonra da zorlanabiliriz.

Saat 08:22-18:37 arasında Ay-boşluk etkisi, acil kararlar almanıza neden olabilir. Tabii ki durup şöyle bir mantıklı düşünmekte yarar var.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, iş hayatının zorlukları, birlikte çalışılan insanların yaklaşımları, mali konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Bir de Ay-Boşluk zaman dilimine rastladığı için, sizi düşünmeye sevk eder. Bu yanıyla olumludur. Sizin bir çok anlamda sorumluluklarınız var. İnsanların işinize, hayatınıza, kararlarınıza saygı duymasını bekliyorsunuz. Eh bunda da haksız sayılmazsınız.

Saat 18:37 itibariyle Balık burcunda ilerleyen Ay, sizi diğerlerinden farklı kılan niteliklerinizi dışa yansıtmanızda,  hoş ve yumuşak yönlerinizle insanları kucaklamanızda ışığınız oluyor. Kişi inandığı yolun üzerindeki pürüzleri kolayca aşabileceğini hisseder. Her anlamda dostluk, inanç, saygı ve sevgi ilkesini benimseyerek bunların tekine bile zarar gelmemesi için çaba sarf edebiliriz.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN