Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar  yeni haftamızın ilk gününe, saat 11:51 olana dek etkili , Ay-Boşluk ilerleyişiyle adım atıyoruz. İlişkimizle alakalı meseleleri gözden geçirebiliriz. Ancak  bir konu üzerinde karar vermişsek geri dönmek, kararımızı değiştirmek boşluk süresince yanlış olur. Parasal konularda dikkatli olmalı,  yeni bir girişimde bulunmamalısınız.

Saat 11:51 itibariyle etkili Başak  burcunda ilerleyecek Ay, sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza, etrafınızda olan bitene, insanlara, durumlara titizlikle baktığımız bir gündeyiz. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak durumundayız. Böyle günü verimli şekilde değerlendirmek mümkün olacaktır.

Saat 20:09 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, ilişkinizle ilgili sorunlara, kararsızlık ve tutarsızlıklara dayanmakta zorlandığınızı gösteriyor.  Kimileri bu etki altında evlenip mutlu bir yuva kurmak isteyebilir. Bazıları partnerinin vereceği bir kararla önemli bir değişimle karşılaşabilir.

Saat 20:18 Başak burcunda oluşacak ilkdördün etkisi altında insanların sevgisine, sıcaklığına ilgi duymaktasınızdır. Size güzel sözler söylemeleri, en azından başardıklarınız adına kutlamaları size daha fazla hırs kazandırabilir. Hiç kimsenin negatif bir sözüne tahammülünüz olmayabilir. İşinizle alakalı konularda şu an için en fazla istediğiniz şey sakinlik ve destek görmektir. Eğer birileri sizi eleştirmeye, yönlendirmeye kalkarsa kırıcı olabilirsiniz. Benim tavsiyem hem geçtiğimiz bir hafta önceki durumları bir daha gözden geçirmek, kendinizi ve yaptığınız işi özgüven duygunuzla ortaya koymak, eksikleriniz varsa bunları tamamlamaktır.

Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN