Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar Salı günümüz, Ay-Aslan burcu geçişiyle başlıyor. Ruhsal yönden güven hissimizi yükseltici olan bu enerji, başkaları aracılığıyla maddi ve manevi destek bulmamızı sağlıyor.

Saat 10:27 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yasal davalar veya farklı işler yoluyla elde etmeyi düşündüğünüz parasal gelirlerin zamanla halledileceğinin işaretçisidir. Bunların üstüne yılmadan düşersek, pes etmezsek sonunda kazanan biz olabiliriz. Eviniz, aileniz veya bizzat sizinle alakalı konularla bizzat ilgileniniz, gerekirse bazı kişilerden yardım isteyiniz.

Saat 16:00 Merkür-Uranüs görünümü, her ne kadar hızlı bir şekilde olaylara müdahalede bulunma arzumuzu gösteriyorsa da, bir şeyler önümüze engel koymaya devam etmektedir. İç baskılar ister istemez isyan etmemize neden olabilir. İki dağ arasında sıkışmış gibiyizdir. Böyle bir durumda belki zor ama benim tavsiyem eğer yerine yeni bir şey koyamayacaksanız, eskiyi düzenlemek için ılımlı hareket etmenizdir.

Saat 18:01 Merkür-Chiron arasındaki zorlu görünümü, tecrübelerimizi, inandıklarımızı daha güçlü bir ortamda, iş yerinde veya bir başka şehirde-ülkede sergileme arzumuzu gösterir. Yeter ki yenilik olsun ve yeter ki haksızlıklar bir son bulsun.

Not: 2016 yılında gerçekleşecek Yeniay, Dolunay ve Tutulmaların analizini kapsayan özel dosyamız alttaki linktedir.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/27132-2016-yeniay-dolunay-ve-tutulmalar.html

52 Haftayı kapsayan 2016 YILLIK YORUMLARIMIZ ise, 20 Aralık tarihinde yayınlayacağız. Bilginize. Hürmetlerimle,

 

Yüzünüzü gülümseten, yüreğinizi ferahlandıran güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN