Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

Sevgili Oğlaklar Salı gününün ilk etkili enerjisi,  saat 07:19 Ay-Neptün görünümüdür. İç sesiniz, huzur  çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor.  İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak veriniz olur mu?

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. İş hayatında ve gerekli ortamlarda  iletişimi önemsemek gerekiyor. Hem fikir alışverişlerinde bulunalım hem de tarafsız şekilde düşünelim. Bunu yapmak kolay mıdır? Bir Oğlak zaten kimseyle çok içli dışlı olmadığından, ayarını bilecektir. Otorite konumunda bulunan kişilerle veya hizmet ettiğimiz insanlarla nazik bir şekilde konuşursak, yaptığımız işe önem vermelerini, bize saygı göstermelerini sağlayabiliriz. Sanatsal faaliyetler, yaratıcı çalışmalar, elle yapılan güzelleştirmeler, halkla ilişkiler, danışmanlık dönem boyunca başarılı işler çıkarabileceğimiz alanlar arasında sayılabilir. İş problemi olanlar yeni görüşmeler yapabilir. Bu süreçte, başkalarıyla işbirliğine dönük konuşmalı, ortaklaşa çalışmalı, ekip veya  takım çalışmalarına önem verilmelidir.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, yaşamınızı ilgilendiren konularda artık özgür olmak, dilediğiniz gibi bir yol çizmek, huzura kavuşmak arzunuzun yükseldiğini gösterir. Bir yandan her şeyi gözünüzde büyütürsünüz, diğer yandan hiç bir şeyi umursamadan yaşamak istersiniz. Bu iki farklı duygu altında kimi zaman sıkılırsınız. Net bir şeyler duymak, görmek, bilmekten yanasınızdır. Öylesine hayaller kurmak değil, bizzat içinde yer alacağınız bir dünya özlemi yüreğinizde büyümektedir.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, karşıt görüşte olan insanlarla ister özel,  ister iş veya finansal konularda belli bir kaygının göstergesi olsa da, kendinizden emin olduğunuz sürece kazanırsınız.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN