Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar Perşembe günümüz, Boğa burcunda ilerleyen Ay ışığının rahatlatıcı yansımaları altında başlıyor. Kendimizle hayatla barışığız. Karmaşa, zorluklar, tuhaflıklar bizden uzak olsun istiyoruz. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü, bir yandan huzur ve güveni her anlamda hissetmenizi diğer yandan fikirlerinizi uygun bir dille akıllıca ifade etmenizi sağlar. Bu görünüm sizler için gayet olumludur. Hem duygular hem aklınız gayet verimli çalışır.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü, güçlendirici, güven hissi verici ve tutkularımızı kuvvetlendirici bir etki yaratıyor. Aşkta, çocuklarımızla olan ilişkimizde, içinden çıkamadığımız her meselede ipi elinden tutan tarafız.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, borcumuz olmadan yaşamak isteğinizi vurgulayıcıdır. Ayrıca tek başınıza değil, size dışarıdan destek verecek bir insana duyduğunuz gereksinimi işaret eder.

Saat 15:24 Ay-Mars görünümü,  cinsel arzularınızı uyandırıcıdır. Kafanızın içinde her ne kadar maddi konular veya sorunlar rahatsız edici olsa da, aşka olan özleminiz her şeyden daha fazladır.

Saat 20:53 Ay- Chiron arasındaki şifalı görünümü, hem maddi-manevi hem de aşk hayatınızla ilgili konularda güven duygumuzu yükseltecek. Zayıf noktalarımızı şifalandıracak. Birilerine hesap vermekten uyarı almaktan, yanlışa sapmaktan uzak duracağız. Bu görünüm, bize kuvvet verecek, kalkan olacak.

İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN