Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi


Sevgili Oğlaklar  Çarşamba gününe, saat 13:57 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerlemesi altında adım atıyoruz. Bu süre içinde, ne olup bittiğini tam olarak anlamadığımız konular üzerinde hemen karar vermeyelim, önyargılı olmayalım. Bir anlamak bir dinlemek lazım.

Saat 13:57  itibariyle Başak  burcunda ilerleyecek Ay, sağlığınıza,  hijyeninize, kişisel bakımınıza bir hayli önem verebilirsiniz. Bilgi sahibi olmak, araştırmak, keşfetmek ve bulduklarınızı belli bir alanda verimli bir şekilde kullanmak açısından bu enerji gayet yararlıdır.

Saat 17:14 Venüs-Jüpiter olumlu görünümü, ev yaşamında, ailevi konularda gücünüzü yükselten ve eğer bir zorluk varsa, bunu hırsla aşarak kendi istediğiniz yolda yürümenizi sağlayan bir enerjidir. Oğlakların yenilikleri hevesle istemelerini sağlar ki, bu ilginçtir. Çünkü bir Oğlak öyle kolayca karar vermez. Ancak bu görünümün etkisi tüm burçları farklı alanlarda heveslendiricidir ve tabii ki sizin için de belirttiğim konularda aktif güçle kararlar almanızda destekleyicidir. Bu enerji, kimi Oğlakları yeni bir ev, yer, mekan yönünde karar vermelerini sağladığı için, taşınma kararı, ev almak, kiralamak gibi konularda etkili olur. Ailenizle ilgili meselelerde de sizin söylediğiniz dinlenirken, aynı şekilde mali yönde verilecek kararlarda da etkili olabilir.

Saat 20:46 Venüs-Uranüs kavuşumu, ev-aile-yerleşim-büyüklerinizle olan ilişkiniz-aynı evi paylaştığınız kişilerle olan paylaşımlarınız anlamında önemlidir. Kişi böyle bir etki altında son derece hızlı ve heyecanlı bir biçimde değişimler yaşayabilir. Yerleşim alanını değiştirebilir, aile kurabilir veya  yuvasından ayrılabilir, iş hayatıyla ilgili yeniliğe  kalkışabilir, üzerindeki tüm baskılardan uzak durmak isteyebilir, yaşamıyla ilgili konularda radikal kararlar verebilir.

Saat 23:48 Ay-Satürn görünümü, insanlarla aramızdaki görüş alışverişinde durgunluk, zorlanma, endişelenme hallerine sebebiyet verebilir. Sanki görünmeyen ve bir türlü düzeltemediğimiz meseleler, zamanımızı alabilir.

İşlerimizde kolaylıklar, çevremizle olan paylaşımımızda sevgiler bizimle olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN