Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

OĞLAK BURCU ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, kazanç evimizde yaşanacak Mars Kova geçişidir. 5 Aralık tarihinde başlayacaktır. Para konusunda aktif olmak, isteklere ve ihtiyaçlara yönelmek arzusunu güçlendirir. Para kazanma anlamında da bir meseleyi düşünmeye neden olabilir. Karşınıza bir proje çıkabilir. Bunun mali getirileri üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinizi mutlu etme isteği etkin olabilir. 

6 Aralık tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda aktif bir dolunay meydana geliyor. Yıl sonu olması itibariyle işlerin hızlıca bitirilmesinin önemli olduğu bir dönemdir. Önümüze çıkan projeleri değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Sağlık ve çalışma hayatıyla ilgili alandaki bu dolunayda, yılın sonuna yaklaşmış olmanın ve önümüzü görememenin yarattığı gerginlik vardır. Çalışma hayatımızla ilgili önemli sonuçlar alabiliriz. Mevcut işimizde herhangi bir sorun yaşamıyorsak, iki ayrı projeye birden destek vermemiz söylenebilir. Eğitim, bilgilenme gibi konularda hızlı bir şekilde karar almaya dönük fırsatlar ortaya çıkabilir. Sağlığa da çok dikkat edilmelidir. 

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından da Merkür burcunuzda seyrine başlayacak. Bu da gösteriyor ki yeni bir yıla sorumluluklarımız, iletişim ve ilişkiler anlamında istikrarlı bir gelecek için adım atmış bulunuyoruz. Venüs, ayakları yere sağlam basan, duruşuyla güven uyandıran kişilere yönelmenin işaretçisidir. 

22 Aralık tarihinde de Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Aynı gün de yeni ay oluşuyor. Bu yeni ay, önümüzdeki yılda iş hayatında yükselme, insanlar üzerinde etkin olma, fırsatları değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Dispozitör güç Satürn, 23 Aralık'ta Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatı kendi akışına bırakmayı, kendimize özen göstermeyi, iç dünyadaki barışıklığın değerini öne çıkaracaktır. Sakinleşip rahatlamak gereklidir, kişi elinden geleni bilmeli ve bunlara gayret göstermelidir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: Dış dünya ile pek iletişimde bulunmak istemeyeceğiz. Kafamızı kurcalayan konular üzerinde duracağız bir gün. Bunlar biraz da bizim kendi içimizdeki meseleler olabilir. İçimizde, kendi dünyamızda bazı olayları büyütmezsek, şöyle akıllıca ele alırsak, abartmazsak iyi olacak dostlarım.

8-14 Aralık haftası: 8 ve 12 Aralık tarihleri yine biraz sakıntılı geçebilir. İş konuları baskındır. Bitirilmesi gerekenler nedeniyle neşemiz yoktur. 10 Aralık tarihinde Venüs, burcunuzda ilerlediğinde yavaş yavaş toparlanırsınız. 14 Aralık tarihi olumludur.

15-21 Aralık haftası: 15 Aralık Uranüs-Pluto görünümü 6.kez gerçekleşiyor. Hepimiz sırayla değiştik ve Mart 2015 de bu değişimler tamamlanmış olacak. Gelişiminiz adına gerekli olan bu görünüm sayesinde eski düzen yerini yeniye açmaktadır. Yaşadığınız acı deneyimler size hayatı öğretiyor ve öğretmeye devam ediyor. İnatlaşmalardan vazgeçmelisiniz. Hayatı kendi akışına bırakmalı ve kendiniz için en hayırlısı olanı istemelisiniz. İnsanlar sizin gibi düşünmek ve hareket etmek zorunda değil. Bunu artık biliniz. Değişen koşulları esneklikle karşılamalısınız.

22-28 Aralık haftası: 22 Aralık burcunuzda oluşan Yeniay ve Güneş seyri sizler için yeni kararların, düzgün ve mantıklı bir şekilde alınmasını sağlar. Geçtiğimiz haftaların baskıcı enerjilerinden sonra bu hafta evinizle, ailenizle ilgilenirsiniz. Çok yüksek enerjiler olmasa da, dayanıklılığınız artar. Bu da dış dünya ile olan bağlantılarda size kuvvet vericidir.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: İş anlamında ve özel hayat bakımından pek aktif ve olumlu enerjilerimiz yok. 1 Aralıkta bir olumlu görünüm var. Dayanıklı kılacaktır sizi. Genel olarak bakıldığında, mecburiyetler veya elde olmayan nedenlerle sorumluluklarınız üzerinde baskındır. Para ve iş konuları üzerinde durabilirsiniz. Bu hafta iş girişimleri veya görüşmeler açısından uygun enerjimiz yok.

8-14 Aralık haftası: Haftanın başında iş hayatında uzlaşıya açık olmak, iş ilişkilerinde ortaklaşa düşünmek mecburiyetindesiniz. Ancak sağlığınıza da dikkat ediniz. Onu idare edeyim buna susayım derken sıkılırsınız. Çok büyük yüklerin altına girmeyiniz. 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda seyrine başladığında, mesleki konularda sizi destekleyicidir. İş ilişkilerinde saygı ve takdir görmenizi sağlar.

15-21 Aralık haftası: 17 Aralıkta Merkür, burcunuzda seyrine başlıyor ve 20 Aralık tarihinde çok olumlu bir görünüm meydana geliyor. Bu sizi kuvvetlendirici olacaktır. Tanışacağınız bir kişi veya patronunuz sizi güçlendirici bir karar verebilir. İş sorununuz varsa, sizin lehinize olacak şekilde sonuçlanır. İş görüşmelerinde tercih edilen siz olursunuz.

22-28 Aralık haftası: 23 Eylül tarihinde yöneticiniz Satürn-Yay burcunda seyrine başlayacak. Bu dönemde, iç dünyanıza çekilerek kendi moral ve motivasyonunuzu yükseltme çalışmalarında bulununuz. İnancınız birçok kereler sınanacaktır. Hayatın içindeki insan ve imtihan edilen insan, doğru olanın dışına çıkmamalıdır. Eğri büğrü işlerden uzak durmalıdır. Kadere isyan dönemi değil, bilakis kendi içinizdeki öz ile barış yapmak zamanıdır.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık tarihindeki Mars-Kova burcunda seyrine başlayacak. Finansal harcamalar evimizle alakalı olabilir veya sosyal aktiviteler, alışverişler, grup faaliyetleri şeklinde gerçekleşir. Aktif gelirlerimiz olur. Bunlar istikrarlı olmasa da, bu dönemde bütçemizi rahatlatır. Elimizdekini tutmak kolay olmasa da, tedbirli olmayı da bilmek gerekir. Yardımlaşma bu süreçte görülebilir. Ufak veya büyük miktarda birilerine destek verebiliriz. Bu amaçla kermeslere katılabiliriz. İnternet üzerinden alışverişler de dönemin etkileri arasında yer alır.

8-14 Aralık haftası: 12 Aralık tarihinde mali açıdan sizin yararınıza olacak şekilde miras, hisseli para, ortaklaşa kazançlar yönünde şansınız artar. Eğer bir maddi sorununuz varsa, bir davanız veya ödenmesi gereken bir borç, bunları halledersiniz.

15-21 Aralık haftası: Eviniz ve ailenizi ilgilendiren konularda eğer bir kiralama, satış, elden çıkarma, yatırımda bulunmak düşünceniz varsa, ben bu hafta beklemede kalmanızı tavsiye ediyorum. İş anlamında olumlu gelişmeler var. Hele onlar bir yoluna girsin. Ondan sonra karar verirsiniz.

22-28 Aralık haftası: Başkaları aracılığıyla elde edilecek paralar açısından ki bunların içinde miras, veraset davaları, eş kazancını sayabilirim. İşte bu kaynaklar açısından etkili bir haftaya adım atıyorsunuz. Tabii ki yine bilen birine danışmak, bu işleri doğru bir şekilde yapmamızı sağlayacaktır. Maaş artışı veya iş görüşmelerindeki parasal mevzuları ciddi biçimde ele alacağız.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-13-14-18-19-22-23-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
1-2-8-9-15-16-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   :
3-4-31
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
24-25

Yeniay : 22-23-24
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 7-8-9-10
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN