Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

OĞLAK EYLÜL  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Kariyer hayatınızla ilgili konularda etkili olacak Merkür-Terazi geçişi, 2 Eylül tarihinde başlıyor.  İletişim bir hayli yoğun olacaktır. Özellikle iş ortamınızdaki ilişkiler, sanatsal faaliyetler, yaratıcı faaliyetler anlamında da önemlidir. İş sıkıntısı olanlar görüşmeler yapabilir. Sorumluluklar ağır basabilir. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmanızda yarar vardır.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlayacak. Bu dönemde ilişkilerimizde daha seçici ve özenli davranacağız. Beraberlikleri titiz bir şekilde ele alacağız. Dış dünyada insanlara hizmet konusunda daha istekli olacağız. Hayatımızdaki insandan destek göreceğiz. Olumlu bir dönem olacaktır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana geliyor. Yakın çevremizle alakalı konular üzerindeki hassasiyeti simgeliyor. Bir yandan çevremizden destek bekliyoruz. Yeni döneme adapte olamama gibi haller söz konusu olabilir. Diğer taraftan da dış dünyada yeni projeler içerisinde yer alma, sıkı bir çalışma dönemi olabilir.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlayacak. Çok fazla kendimizi gösteremiyoruz, ileri adım atmak istiyoruz fakat projeler üzerinde gözden geçirmede bulunmak gerekiyor. Özgürlüğümüz kısıtlanmış gibi hissediyoruz. Ailevi meseleler üzerinde duruyoruz. Gerginlik bazen olacaktır, kariyer hayatıyla ilgili meseleler öne çıkacaktır.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlayacak. Ertesi gün de bir yeni ay oluşacaktır. Bütün bunlar; aşk, kariyer, iş hayatıyla ilgili meseleler üzerinde yeni adım atma arzusunun belirtisi olacaktır. Çok hassas düşünüyoruz, fazlasıyla dışarıdan bir şeyler bekliyoruz. Yeni bir iş arayışı, sanatla ilgili konular üzerinde olumlu çalışmalar söz konusu olabilir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. İletişimden sosyal hayata kadar yeni projeler üzerinde çalışma, bulunduğumuz gruplar içerisindeki konumumuzu belirleme, derinlemesine düşünme, kontrolü ele geçirme arzusunun da yüksek olduğu bir zamandır. Ancak bu tarihten itibaren gölgeli günlerine girmiş oluyoruz. Demek oluyor ki yeni bir girişim olacaksa bunun için kendinize zaman tanımanız gerekiyor. Hedefler yeniden gözden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde ise Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Venüs bu bölgede son derece etkilidir. Kariyer hayatında olumlu gelişmeler beklenebilir. Önümüze güzel fırsatlar gelecektir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  Venüs, 5 Eylül tarihinde Başak burcunda ilerleyecek. Oğlaklar için bu dönem hayatın bir başka yönüyle tanışmak gibidir. Farklı insanlar görürüz, selamlaşırız, konuşuruz. Ancak prensiplerimize uymayan tarzda hareket edildiğinde mesafemizi koyarız. Oysaki bu süreçte bu denli keskin yargılar pek hoş olmaz.  Şu kişi işe yaramaz, bu kişi tuhaf desek de, bir aradaysak ve aynı dünyada nefes alıyorsak, insanları oldukları gibi kabul etmek durumundayız. İkili ilişkilerde bu dönemde partnerimizin davranışlarına daha fazla dikkat ederiz. Bize karşı titiz ve dikkatli olmasını bekleriz. Görünümler bu hafta olumlu olduğu için, bu katı prensiplerimiz sorun yaratmaz. İnsanlar bize karşı saygılı, biz de kendimize güvenli hareket ederiz.

8-14 Eylül haftası:  3 Eylül tarihindeki Dolunay, iyi niyetli ve şefkatli yaklaşımlarda bulunmanızı, yaratıcı şekilde düşünmenizi, mistik konularla yakından ilgilenmenizi sağlar. Sizler ruhsal anlamda arındığınızı, hayata sevgi ile sarıldığınızı hissedebilirsiniz. Çevre ilişkilerinde duyarlısınızdır. Eğer gerçekçi bir hedef belirlerseniz ona ulaşmanızı sağlayacak güçlü yeteneklere sahip olduğunuzu anlarsınız. 14 Eylül tarihindeki Mars-Yay geçişi, kişisel projelerinize eğilme ve bunlar üzerinde çalışma zamanı olarak gayet etkili bir enerjidir. Uygulamaya koyacağınız yenilikler için geri planda çalışabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek olacaktır. Sağlığınız açısından risk taşıyabilir. Egzersiz yapmakta yarar var.

15-21 Eylül haftası:  17 Eylül tarihinde, çevremizdeki insanlar ve iletişimde bulunduğumuz diğerleriyle aramızda fikirsel anlaşmazlıklar yaşanabilir. Anlayışlı olmaya çalışabiliriz veya dayanamayıp insanları eleştirebiliriz. Bir problem varsa, ılımlı şekilde konuşalım. Beklentilere girmeyelim, kimseyi değiştiremeyiz, sakin olalım.

22-28 Eylül haftası: 24 Eylül tarihinde oluşacak Yeniay, ilişkinizle alakalı konularda da etkilidir. Partnerinizin ailesiyle bir mesele üzerinde konuşması mümkündür. Bu özel de olabilir, beraberliğinizle ilgili konuları da kapsayabilir. Uyum sağlamak adına iki yönlü düşünebilir.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  2 Eylül tarihindeki Merkür-Terazi burcu geçişi, iş hayatında ve önemli ortamlarda yapılacak görüşmelerde dengeli ve ölçülü bir iletişimin önemini işaret eder. Hem fikir alışverişlerinde bulunulur hem de tarafsız şekilde düşünülür. Bunu yapmak kolay mıdır? Bir Oğlak zaten kimseyle çok içli dışlı olmadığından, gereken yerde ayarlamayı bilir. Otorite konumunda bulunan kişilere fikrini beyan eder. Onların da saygı çerçevesinde bu fikre önem vermelerini ister. Bu süreçte bunu görmekte zorluk yaşanabilir. Sert tavırlı konuşmalar Oğlakların canını sıkabilir. Uzlaşmaya yanaşmak ile karşı durmak arasında kalabilir.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihinde birilerine veya sisteme uymak zorundayız. Bir yandan tarafsız düşüneceksiniz diğer yandan gücü elde etmek için yoğun bir çalışmayı kabul edeceksiniz. Bunlar zor gibi görünebilir. Ancak şu aralar hünerli, önündeki şartlara göre hareket edebilen kişiler kazançlı çıkar. Yüksek eğitimden, uzak ülkelere, ahlaki değerlerinizden inancınıza kadar geniş bir alandaki özel veya iş ilişkilerinizi, planlarınızı gözden geçiriniz. 11 Eylül tarihi gayet olumlu. Güzel gelişmeler, fırsatlar sayesinde amacınıza ulaşabilirsiniz. 13 Eylül tarihinde iş ve ev hayatınızla ilgili konularda lütfen bilinçli şekilde düşününüz. Aceleyle kararlar vermeyiniz.

15-21 Eylül haftası:  17 Eylül tarihinde önemli bir görünüm oluşacak. Mesleki konularda gayet önemli görüşmelerde bulunabilirsiniz. Teklifler alabilirsiniz. Eğitmenlik, yolculuk, ticari ve iletişimle alakalı bir alanla ilgili olabilir. Bu gelişiminiz yönünde gayet önemlidir. Toplumsal alanda yükseliyorsunuz. Bu gelişmeler daha da devam edecek. Uzun vadeli düşünün ve sorumluluk yükleyici olsa da kabul edin.

22-28 Eylül haftası:  23 Eylül tarihinde Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. İş hayatında uyum, huzur, iş birliğinin önemsendiği zamandır. Otoritelerle aramızda belli bir ölçü, mesafe vardır. Sorumluluklar yerine getirilir. Fakat bunun karşılığında değer bilirlik bizim için önemlidir. Ortama uyarız. Nazik davranmaya çalışırız. İstersiniz ki, insanlar hiçbir şeyi çarpıtmasınlar, iyi niyetimizden istifade etmeye kalkışmasınlar

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Maddi açıdan 2 Eylül tarihindeki görünüm olumludur. Bağlantımız olan kişiler veya görüşmede bulunduğumuz insanlardan kazanç elde edebiliriz. Yeteneğimiz olan işlerden para kazanabiliriz.

8-14 Eylül haftası:  Maddi konularda bu hafta 11 Eylül tarihi olumlu. Ancak 13 Eylül tarihinde ani kararlar vermeyiniz.

15-21 Eylül haftası:  Bu hafta mali konularda etkili bir geçiş veya görünüm yok. Ancak önümüzdeki hafta 25 Eylül tarihinde ortaklaşa kazançlar ve aileyi ilgilendiren konularda önem taşıyacaktır.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihinde maddi konularda çabuk karar vermeyiniz. 25 Eylül tarihinde Jüpiter-Satürn arasında hızlı kararlar vermeyi işaret eden bir görünüm oluşturacak. Ev satın almaya kalkışabilirsiniz. Bir kredi çekmek isteyebilirsiniz. Miras veya ortaklaşa bir mülkün paylaşılması için harekete geçebilirsiniz. İçinizdeki baskın duygular değişimden yanadır. Böyle hızlı kararların mutlaka gözden geçirilmesinde yarar var. Kendi gerçeğinize ve arzularınıza bir hayli düşkün olacaksınız.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                           : 4-5-8-9-12-13-22-23-27-28

Zayıf Enerjili Günler                                         : 10-11-17-18-24-25

Aşkta En Şanslı Günler                        : 12-13

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 6-7

Yeniay : 4-5-6

(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18-19

(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN