Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

 

MART AYINA GENEL BİR BAKIŞ

5 Mart tarihinde Başak burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay uzakları işaret edecek. Sıkı çalışarak, kendimizi restore ederek doğru ve düzgün işler yapmak isterken, gerçekten huzur bulacağımız şeyleri yapabilmek için moral gücümüzü yüksek tutmamız gerekiyor.

13 Mart tarihinde Merkür balık burcunda seyrine başladığında birçok şeyi daha ılımlı ele almanız anlamına geliyor. Her şeyin geri planda bir hazırlık döneminin olduğuna da işaret eder.

14 Mart-2 Ağustos tarihleri arasında yöneticiniz Satürn iki ayrı burçta gerileyecek. İlk bölümü Yay'da olacak. Oğlaklar pek dışarı yansıtmasalar da iç dünyalarında birçok meseleyi geri planda Satürn geri hareketinde tekrar gözden geçirecekler. Biraz bakış açılarını, ne beklediklerini, umutlarını, etrafındakilerle olan meselelerini bir yana koyarak bakacaklar, gözden geçirecekler.
İç dünyalarındaki moral ve motivasyonlarını tazeleyecekler.

17 Mart tarihinde Venüs-Boğa geçişi olacak. Aşkı getirecek. Sağlam ve uzun vadeli bir aşk olması söz konusu.

20 Mart tarihinde tam güneş tutulması balık burcunda, aşk hayatımızla ilgili olan alanda meydana gelecek. Finansal anlamda da destek görülmesini isteyecek, hayalleri süsleyen bir aşkın isteği içerisinde olacağız. Ailevi hayatın önemi vurgulanacak. Bir yanımız tatlı rehavet duygusu içindeyken, en çok aktif olduğumuz alan evimiz olacak.

21 Mart tarihinde güneş Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu yeni bir bahar döngüsü olacak. Hesabınızı bilmenizde fayda var. Refleks hareketler aile içinde sıkıntı yaratabilir.

31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcu geçişi başlayacak. Aşkın güzel yanları ile birlikte dayanıklılık ve güç Oğlak'larla olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

2-8 Mart arası: 2 Mart tarihindeki görünümde bizi bir şeylerin hareketlendirdiğini fark edeceğiz. Ben de önemliyim diyeceğiz. Yaşama hevesimiz gayet yüksek. Kendimize dönük olacağız.

4 Mart tarihindeki görünüm, ev-aile-yerleşim-büyüklerinizle olan ilişkiniz-aynı evi paylaştığınız kişilerle olan paylaşımlarınız anlamında önemlidir. Kişi böyle bir etki altında son derece hızlı ve heyecanlı bir biçimde değişimler yaşayabilir. Yerleşim alanını değiştirebilir, aile kurabilir veya  yuvasından ayrılabilir, iş hayatıyla ilgili yeniliğe kalkışabilir, üzerindeki tüm baskılardan uzak durmak isteyebilir, yaşamıyla ilgili konularda radikal kararlar verebilir.

9-15 Mart arası: 11 Mart tarihindeki Mars-Uranüs kavuşumu başka bir eve taşınmak, satın almak veya oturduğunuz yerle ilgili bir değişimin işaretçisidir. Ancak bu olumlu değişimlerin yanı sıra aile içi ilişkilerde tartışmalara da neden olabilir. Bir anda eski bir mesele veya yeni gelişen bir olay, kavgaya neden olabilir. Tartışma uzar da uzar. Önemli olan sonuç değil, soruna neden olan durumun ortadan kaldırılmasına çalışmaktır. Eş-anne-baba-çocuklar arasında yaşanabilecek gerginlikten kaçınmakta yarar var.

16-22 Mart arası: 17 Mart tarihinde Boğa burcunda ilerleyecek  Venüs, aşkta güven, huzur ve mutluluk gibi ilkeleri önemsediğimiz zaman dilimidir. Güzelliklere düşkün olacağız. Keyifli yaşamak isteyeceğiz. İlerisi adına düşüneceğiz. Gelir geçer aşklardan uzak duracağız. Bir yuva kurmak, evlenmek, aile olmak isteyeceğiz. Hedeflerimizi gözden geçireceğiz.  İş ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Hem sıkı çalışacağız hem de hakkımız olanı isteyeceğiz. Sağlam kararlar alarak güçlenmek, yeteneklerinizi değerlendirmek, varsa çocuklarınızla alakalı meseleler üzerine eğilmek, dönemin etkileri arasında yer alıyor.

23-31 Mart arası: 24 Mart tarihinde, Venüs-Neptün görünümü, sizleri rahatlatıcı, güven duygusuyla sarıp sarmalayıcı, ideallerinize sahip çıkmanızı destekleyicidir. Size yararı olabilecek girişimler için şifalandırıcıdır. Dışarıda aradığınız gücü, kendi içinizde bulabilmenizde yardımcıdır. Zor deneyimlerin  yarattığı endişeleri gidermenizde size fırsatlar sunabilir. Tam aşkı kaybettim derken, sizi aşkla yeniden buluşturabilir. 31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcunda geçişine başlayacak. Aşk hayatınızı ilgilendiren her konuda, gayet olumlu bir dönem geçirebilir, sadakat, güven, kalıcılık, tutarlılık, ihtiras, tutkular, cinsellik gibi duyguların tadına varabilirsiniz. Güzel ortamlarda bulunmak, evin içinde her an hissedilen huzuru demlemek, sevgi ve barış duygusu içinde hareket etmek, bu tarihler arasında yaşanan etkiler olarak göze çarpabilir.

İŞ VE KARİYER

2-8 Mart arası: 2 Mart tarihinde,  iş hayatımız ve sorumluluklarımız bizi yorduğunda, dış dünya ile aramızdaki sınırı koruyacağız. İçimizde ne kadar gergin olsak da, iş hayatında gerekli kişi ve gereken durumlarda geleceğimizi düşünerek dengeli hareket etmemiz yerinde olur.

5 Mart tarihinde, her işin altından kalkabilirsiniz. Tutkularınız sizi yönlendiriyor. İhtirasınız gayet yüksek. Ancak başarısızlığa bir an bile tahammülünüz yok. Ektiklerinizi başarıyla biçmek niyetindesiniz. Bu tarih, sizi mücadele etmeye ve ne olursa olsun kazanmaya teşvik ediyor. Ajandanıza işaretlemenizde fayda var.

6 Mart tarihindeki Dolunay, eğitim hayatınız başta  olmak üzere, mesleki ihtisas konularında,  yayıncılık alanında,  bulunduğunuz konumdaki yerinizi belirlemeniz adına yaşayabileceğiniz deneyimleri göstermektedir. Hedefinize varabilmek için tüm gücünüzle gayret ediniz. İnandığınız yolda karşınıza çıkabilecek engellerde pes etmek yerine, amacınıza odaklanarak mücadelenizi sürdürünüz. Öyle seçimler yapınız ki, daha sonra pişmanlık duymanız mümkün olmasın.

9-15 Mart arası: 13 Mart tarihinde Merkür-Balık burcu geçişi,  çalışma hayatınız, sağlık, yurtdışı, eğitim, ihtisas, tayin terfi, inanç ve hayata bakış açınızla da birebir ilgilidir. Hayali düşünmeye, ayrıntıları gözden kaçırmaya neden olur. Biz akıllı olalım. Bu süreçte çalışma hayatımızı da ele alalım. Nasıl bir ortamda görev yapıyoruz. Çabuk dağılıyor muyuz. Kolay etki altında kalıyor muyuz? Mesleğimizden memnun muyuz? Bunlara bir bakalım. Bazen çok iyi niyetli davranırız. Ancak bir bakarız bazı kişiler bu iyi niyeti suistimal ediyor. Sonra oturup üzülürüz. Neden böyle davrandı, niye böyle konuştu diye. İşte bu dönemde bunları bir gözden geçirelim. İyi niyetin sınırları nereye kadar olmalı bunları ele almalıyız.

16-22 Mart arası: 16 Mart tarihinde ruhumuza iyi gelen, kafamızı rahatlatan, güzel duygular hissetmemizi sağlayan iletişimin bizim için önemi büyük. Yakın çevremizde bulunan kişilerle duygusal temasımız bir hayli yüksek olacak. Aslında bütün bunlar tabii ki iyi. Fakat içimizde bir yerlerde hala bizi kaygılandıran, duygularımızı sınırlayan ve bizi kısıtlayan düşünceler yüzünden tatmin olamıyoruz. Bugüne dek yaşadıklarımızın üzerimizdeki izleri için kendimize zaman tanımamız gerekiyor.

23-31 Mart arası: 31 Mart tarihinde Merkür-Koç burcunda seyrine başlıyor. Güneş de bu bölgede ilerliyor. Bizler de, yuvamız içerisinde fikirlerimizi bir hayli aktif ve ateşli bir şekilde ifade etmek istiyoruz. İstiyoruz da, bunun ayarını bilmek gerekiyor. Ailemizle, işverenimizle, toplumsal ilişkilerimizle bir bütün oluşturduğumuzu unutmayalım. Dış şartlara bakalım. Öyle alelacele kararlar vermeyelim.

PARA

2-8 Mart arası: 3 Mart tarihindeki görünüm, bir yanıyla finansal anlamdaki gelişim, yenilik  ve fırsatların işaretçisi olurken, diğer yanıyla da ev içinde, ailevi konularda, yerleşim yerinizle alakalı değişimlerin 2018 yılına kadar tamamlanacağını gösteriyor. Yeni ortaklıklar, kazanımlar, destekler sayesinde büyümekte olduğunuzu, gelişeceğinizi,  canlanacağınızı söylüyor. Elinize geçeni veya geçecek olanı değerlendirmeniz için size destek veriyor.

9-15 Mart arası: Maddi konularda ev veya farklı bir yatırım düşünüyorsanız piyasanın durumuna, faiz oranlarına, yatırım yapmak istediğiniz alana göre bilgi sahibi olmanızda yarar var. Enerjiler bir hayli aktif edici gözükse de, biz yine bastığımız yeri bilelim.

16-22 Mart arası: 20 Mart tarihinde Balık burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlar, evliliğimiz, iş ortaklığımız, ikili ilişkilerimiz yönünde iç görümüzü yükseltiyor. Duyarlıyız, insanız, şefkatliyiz ve güzellikleri diliyoruz. Kavgaları bir yana bırakıp çevremizle bir bütün halinde olmamızı destekliyor. Güzel niyetlerle hayatı ele almamızda yardımcı oluyor. Bu tutulmanın gerçekleştiği günkü gökyüzü konumlarına baktığımızda, ailevi ilişkilerimiz, yerleşim yerimiz, yuvamızla ilgili konularda bir hayli aktifiz. Yenilik istiyoruz, girişimde bulunmaktan yanayız. Artık bir şeylere tahammül etmek, aynı hayatı sürdürmekten yana değiliz. Ayrıca bu Tutulma, aşk hayatımızla ilgili konular da huzuru bilhassa önemsediğimizi gösteriyor.

23-31 Mart arası: 25 Mart tarihindeki görünüm, ailevi, iş veya bir başka şekildeki mali ortaklıkların, gelirlerin, desteklerin işaretçisidir. Ancak bütün bunların hesabının dikkatli bir şekilde yapılmasında yarar vardır. Ev almak, satmak, kiralamak, aileyi ilgilendiren konular, tümüyle kıymetli. Her şeye uygun tarzda ve hesaplar iyice gözden geçirilerek yapılırsa iyi olacaktır. Ayrıca bir bölüşme, bir pay ediş söz konusu olduğunda her bir nokta titizlikle gözden geçirilmesi halinde düzgün ilerleyecektir.

MART Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 5-6-10-11-14-15-19-23
Zayıf Enerjili Günler                       :
1-7-8-21-27-28
Aşkta En Şanslı Günler                   :
23
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
17

Yeniay : 14-15-16
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-26-27-28-29
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MART ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN