Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

 

EKİM  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

Merkür gerilemesi, 4-10 Ekim arasında sosyal ilişkiler ve ileriye dönük hedefler anlamında duruma bakmamızı sağlayacaktır. Arkadaşlık ilişkilerini gözden geçireceğiz. Gerçekçi olunmalı ve hedeflere bakılmalıdır. Amaçlar ve çıkarlar ele alınmalıdır. Eğitim ve sağlık konuları son derece önemlidir. Daha önce alınmış ya da daha önce başlanmış işler açısından bu geri hareket yarım kalan projeleri ve çalışmaları bitirme anlamında kıymet taşıyor. 

10-25 Ekim tarihleri arasında da iş ilişkileri ve kariyer hayatıyla ilgili konulara bir bakıyoruz. Şu anki mevcut işimizle ilgili meselelerde işverenle alışveriş gözden geçirilmeli, işin tatmin edip etmediğine bakılmalıdır. Bitirilmesi ve halledilmesi gereken işler varsa onlar bir sonuca erdirilmelidir. Yeni bir iş teklifi alırsak da durup bir resme bakalım. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşecek. Ailevi konuların gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. Aileyle ilişkiler, yuvayla ilgili konular, yuvanın içerisinde kendini ifade etme sıkıntılarının ele alınması söz konusudur. Yenilikleri kucaklamak istiyoruz fakat şartlar gereği dış dünya şu andaki mevcut durumu korumalısın diyor. 

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. Bu da Mars denetiminde bir tutulma olmaktadır. Hem sosyal ilişkiler anlamında hem de bununla birebir alakalı konularda size lütuf verecektir. 

Mars, 26 Ekim tarihinde burcunuzda seyrine başlıyor. Bu tutulma ileriye dönük hedefler ve toplumsal ilişkilerde öne çıkmanız anlamında önem taşıyor. Ekim ayı olan bitenin net görülmesi anlamında bir başlangıçtır, ilerisi için umut verici olacaktır.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasındaki Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu süre içinde sosyal ilişkilerinizi, arkadaşlıklarınızı, grup faaliyetlerinizi, ekip çalışmalarınızı derinlikli bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz konularda bilgilenme ve araştırmalarda bulunabilirsiniz. Pek konuşmazsınız. Genelde sessiz bir haliniz vardır. Fakat o sessizlikte birçok gözlemde bulunursunuz. Eski bir arkadaşınızla tekrar karşılaşabilirsiniz. Bir meseleyi araştırırsınız. Düşünce zamanıdır. Ancak uygulamada bulunulmaz. Sadece incelenir.  Bu süreçte akademik anlamdaki çalışmalarınızı bir grup içinde göstermek, araştırma yapmak,  bilgilenmeye dönük sosyal çalışmalarda bulunmak, gönüllü olarak yapılan işler, ortaklaşa bir hedef için bir araya gelinmesi gibi konular üzerinde tekrar düşünülmesi gerekir. Bu işlerin mali anlamdaki bütçesi ve bir araya geldiğiniz kişilerin düzgün ve doğru kişiler olup olmadığının araştırılması gerekir. Ayrıca kazanç anlamında işlere yönelmek, mali gücü ve otoritesi olan kişilerle temasta bulunmak, kaynak arayışı (mali yönde) bir işe, ürüne veya projeye para yatırmak anlamındaki her türlü planın bu kısa süreçte gözden geçirilmesinde yarar vardır.

 

6-12 Ekim haftası: 8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması ailevi konularda en başta etkili olup, evinizdeki değişimlerin, hareketliliğin de göstergesidir. Zaten Uranüs’ün etkisiyle bu epeydir var. Sırayla hepimiz, bu değişimi yaşayacağız. Kimi evini satacak başka yere taşınacak. Kimi kiraya çıkacak. Kimi satın alacak. Kimi aile kuracak. İşte şimdi kim bilir kaç Oğlak bu tutulmayla harekete geçiyor. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz ve bizim bu değişimler için çok iyi düşünmemiz lazım. Tutulmanın görünümlerine baktığımızda bütün değişimlerin,   mesleki, ortaklaşa kazançlar yönünde de ele alınması gerekiyor. Bunlara uygunluğuna bakmak lazım.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür, iş hayatımız, otorite konumundaki kişilerle ilişkimiz, arzularımız ve hedeflerimiz işte bütün bunları gözden geçireceğiz. Venüs bu bölgede, geri hareketi olumlu yönde destekliyor. Demek oluyor ki, düşündüğümüz yeniliklerde sabırlı olursak, gerginleşip kararlar vermezsek, dış dünyada ilişkilerimizi güçlü tutarsak her şey yoluna girer.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması sosyal ilişkiler, faaliyetler, hedefleriniz anlamında 9 Kasım tarihi sonrası yapılacak görüşmeleri işaret ediyor. Bunların tümü olumludur. 11 Kasım sonrası çok olumlu, kuvvetlendirici bir döneme adım atmış olacaksınız. Çok olumlu bir gelişmeler, dönüşüm yaşayacaksınız. Çok güçleneceksiniz.

 

EKİM  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-19-20-24-25-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 8-14-15-22-23
Aşkta En Şanslı Günler                   : 10
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 4-31

Yeniay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN