Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Oğlak

(22 Aralık - 19 Ocak)
Oğlak
Gezegeni : Satürn
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Yeşil, kahverengi
Uğurlu Sayısı : 2, 8
Uğurlu Taş : Lâl
Uğurlu Gün : Cumartesi

OĞLAK BURCU KASIM AYINA GENEL BİR BAKIŞ


Kasım ayımız, Boğa burcunda 7 Kasım tarihinde oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor.  Aşk hayatınız, ileriye dönük hedefler ve aktiviteleriniz, çevrenizle olan ilişkileriniz  gibi konularda etkili olacaktır. Ancak en fazla odaklandığımız alan sağlam bir beraberlik yaşamaktır. Sevdiğimiz bütün değerlere önem verdiğimiz bir dolunay olacaktır. Hayatı gözden geçirme, maddi ve manevi açıdan inanç, evlatlarla ilgili konularda annelik olgusunun çok yüksek olduğu bir zamandır. Aşkta da sadakatin ele alındığı bir zaman dilimidir. Dolunayın gücü duygularımızı çok iyi tartmayı sağlayacaktır. Diğer taraftan da sosyal ilişkilerimiz ve arkadaşlık ilişkilerimizle yüzleşmemiz söz konusudur.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcu geçişi olacaktır. Sosyal ilişkilerde çok daha köklü, tabanı güçlü arkadaşlıklar yer alacaktır. Projeler çok daha ciddileşecek ve insanların sizi başarılı bulduğu bir geçiş olacaktır. Daha sıkı, güçlü ve baskın çalışacağız. Yorgunluklar yerini yavaş yavaş yeni ama güçlü adımlar atmaya bırakacaktır.

16 Kasım tarihinde de Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Duygusal anlamda özgür olma isteği vardır, ilişkinin veya ortaklıkların içimizdeki baskısını olumlama yaparak ele alma vaktidir. Pozitif düşünce hakimdir. Birazcık daha rahat olmaya çalışacağız, çünkü hayatta her şeyi yönetemeyiz.

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcu geçişi olacak ve ardından yeni ay doğacaktır. Bu yeni ay, hayatta beklenmedik durumlara karşı insanın kendi kendine olan inancıdır. Yarım kalan işleri tamamlamak için bize kuvvet verecektir. Arka planda yapılacak işler gözden geçirilecek, hazırlık dönemi gibi değerlendirilecektir.

28 Kasım tarihinde Merkür Yay burcu seyri vardır. Yarım kalan projelerin tamamlanması anlamında önemlidir. Mali konularda Jüpiterin yardımıyla destekler görebiliriz. Bu biraz da bizim inanç gücümüze ve pozitif düşünmemize bağlıdır. Karamsar bakış açısından uzak durursak hakikaten mucizevi getirileri olabilir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunay, aşk hayatınızla alakalı konular başta olmak üzere, varsa çocuklarınız, sanatsal faaliyetleriniz, yaratıcılık ihtiva eden her türlü aktivitenizde dikkatli ve temkinli hareket etmeniz gerektiğinin işaretidir. Dolunay zamanlarında duygular ve düşünceler birbiriyle zıtlaştığı için, kişinin kendi içinde veya çevresiyle olan ilişkisinde sorunlar yaşaması mümkündür.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay geçişinde bilgece düşünüldüğünde birçok meselenin derinlerine inebilir ve iç yüzünü öğrenebiliriz. İlişkilerimizi gözden geçirir, ideallerimizi, felsefemizi, mevcut durumumuzu, yapmak istediklerimizi ele alabiliriz. İlişkilerimiz ruhsal anlamda gelişim dersimiz gibidir. Dışa karşı belli etmeyiz ama iç dünyamız renklidir. İşlerimiz yoğunsa, canımız sıkkınsa, bu süreçte dinlenmemiz faydalıdır.

17-23 Kasım haftası:  Sosyal ilişkilerde güven unsuru sizin için kıymetli. Bu nedenle herkese güvenmemektesiniz. İkili ilişkilerde 22 Kasım tarihindeki Yeniay, sizi heveslendiricidir. Pozitif anlamda destekleyicidir.

24-30 Kasım haftası:  28 Kasım tarihindeki Merkür-Yay burcu geçişi ve ardındaki güçlere baktığımda, hem bir içe yöneliş hem de bir gözden geçirişin işaretçisidir. Neler üzerinde duracağız? Finansal meseleler, maddi ve manevi anlamdaki zenginliklerimiz, enerjimizi doğru kullanma teknikleri, yaratıcı düşünme ve temel dürtülerimiz. Bizi biz yapan birçok olgu üzerinde duracağız. Düşüncelerimiz dış dünyadan ziyade iç aleme yönelik olsa da, bize gerçekten güzel niyetle yaklaşanlara can olmaya hazırız.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım Merkür-Akrep burcu geçişinde, sosyal yaşam, hedeflerimiz, eğitim ve ticari konular, çalışma hayatımızla ilgili meselelerin derinlikli olarak ele alındığı zaman dilimidir.  Oğlaklar için bir arayış, problemlerin ana nedenlerine bir bakış ve odaklanma süreci anlamı da taşır.  Etrafımızdaki her şeyi gözlem altına alırız. Bilinenle, görünenle yetinmeyiz. Her şeyiyle anlamak isteriz. Sanki gözlerimiz bir kamera gibidir. İzleriz, saptamalarda bulunuruz ve kendimizce anlamlandırırız.

10-16 Kasım haftası:  Haftanın en önemli görünümü 13 Kasım tarihinde gerçekleşecek. İş anlamında kuvvetli ve üstün konumda olan birinden büyük bir destek göreceksiniz. Bu bir iş teklifi veya ileriye yönelik olarak atılmış önemli bir adım, sorumluluktur.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım Güneş-Yay burcu geçişi,  yoğun bir çalışma döneminin işaretçisi olduğu gibi, kendi içinizde zenginlikleri keşif sürecinin de simgesidir. Sosyal yaşam kısıtlıdır. Pek dışarıyla irtibatta bulunmak istemezsiniz. Bir proje üzerinde çalışabilirsiniz veya olumlamalarda bulunursunuz. Hayat çoğu zaman kolay değil,  ancak nefes aldığımız sürece her zaman umut vardır cümlesini tekrarlarsınız. Karamsarlıktan uzak, bilakis bilgece düşünürsünüz.

24-30 Kasım haftası: Bir müddet, bir proje üzerinde sıkı çalışmanız gerekiyor. Ancak bu gelişim anlamında gayet faydalıdır. Bu tarihlerde özgür olmak çok zor. Fakat işiniz gereği buna değer olacak.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  4 Kasım tarihi mali konularda fırsat getirici ve destekleyicidir. 7 Kasım tarihindeki Dolunay, finansal açıdan olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.

10-16 Kasım haftası:  13 ve 14 Kasım tarihlerinde taşınma veya evinizle alakalı parasal harcamaların işaretçisi. Kimileri için anlamı, mali yönde bir borcun sizi sıkıştırması şeklinde yorumlanabilir.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Yay burcunda oluşan Yeniay, iç dünyanızda iki konuyu çok iyi düşünmenizi gerektiriyor. Para ve ailevi durum. Hatta buna yuvanızla ilgili konuları da katabilirim. İki hafta içinde, şu anda elinizde bulunan proje veya işleri bitirmenizde yarar var. Mali konularda açılmayın. Altına imza atacağınız belgelere dikkat edin. Sağlığınıza da önem verin.

24-30 Kasım haftası:  27 Kasım tarihindeki görünümler, finansal anlamda beklenmedik masrafları işaret ediyor.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                       : 2-6-7-16-20-21-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler             : 4-5-11-18-19
Aşkta En Şanslı Günler                    : 6-7
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 27-28

Yeniay : 24-25-26
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 10-11-12

(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN