Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar Cuma günümüz, saat 09:42 itibariyle Yengeç-Koç burçları arasındaki ilkdördün etkisi altında başlıyor. Geçtiğimiz 20 mart  tarihinden bu yana verdiğiniz kararları, yaşanan gelişmeleri gözden geçireceğiz. Elinizden geleni yaptığınız halde, çevrenizde bulunan kişiler, işiniz, maddi meseleler veya  geçmişte yaşanmış bir takım durumlar önemini koruyor. Özellikle iş ortamınızdaki belirsizlik, ailenizle sevdiklerinizle aranızdaki bir duvar oluşmasına neden olabilir. Aslında çalışma güdünüz son derece yüksektir. Ancak sizin isteğiniz yeni bir şeyler yapmak, cesaretle ilerlemek ve ne kadar güçlü biri olduğunuzu dünyaya göstermektir. Eğer hayatınızda bazı belirsizlikler, adı konmamış veya yerli yerine oturmamış durumlar varsa, bugün hassasiyetiniz ve bir o kadar gerilim duymanız mümkündür.  Benim size tavsiyem, iş konularında güvencenizi, çevrenizle olan ilişkiniz ve girişimlerinizde akıllıca hareket etmeyi bilmenizdir.

Saat 13:13 Ay-Neptün görünüm etkisiyle, kendinizi  dış dünyada kolayca beğendirmeyi başarabilirsiniz. Ancak gerçekten mutlu musunuz? Bu sorunun cevabı sizde gizli.

Saat 21:29 Ay-Venüs olumlu görünümü, hem ailevi konular üzerinde huzur ve güvenliğin önemini belirginleştirir hem de iş hayatı ve sağlık konularına verdiğimiz kıymeti yükseltir. Ayrıca geçmişte yaşananları hatırlatıcı ve geleceğe umutla bakmamızı sağlayıcıdır. Duygularımız kimi zaman bizi hüzünlendirse de, iç dünyamızdaki sevinç pırıltıları görülmeye değerdir.

Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN