Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümüyle Pazar gününe uyanacağız. Bu oluşum, aktif bir iletişimi tercih ettiğinizi, çevrenizi etkileme gücünüzü, sıra dışı fikirlerinizi sunmaktan hoşlandığınızı, hayata yenilikçi gözlerle baktığınızı gösteriyor. Size verilen bu güçle, değişimde bulunmak istediğiniz alanlarda başarılı olabilirsiniz. Siz asla kapalı bir dünyada, bağnaz insanlarla, kendini geliştirmeyen kişilerle bir arada olamazsınız. Böyle bir enerji altında kendinize güzel bakmayı, dünyayı kucaklamayı kolayca başarabilirsiniz.

Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü, her insanla dost, arkadaş olmaya çalışan Kovaların ilişkilerini gayet ciddi biçimde gözden geçirerek hareket etmelerini teşvik ediyor. Fedakarlığın bir sınırı olması gerektiğini hatırlatıyor. Aslında sizi hem maddi hem iş hem de ruhsal anlamda şifalandırıyor diyebiliriz. Maddi güvence, parasal konular, kendinize gösterdiğiniz önem, paylaşımlarınızın hepsi tümüyle mercek altına alınıyor. Biz hangi yüklerin altındayız, bizi bağlayan, kısıtlayan veya rahatsız eden meseleler nedir? Bunlara yakından bakıyoruz. Özellikle yanlış dostları, ilişkileri, fırsatçı insanları ve maneviyatımızı bozan her şeyi ciddi olarak ele alabiliriz. İşte bu ciddiyet, bizi aslında bir çok sıkıntıdan kurtaracak kararlar almamızı sağlayabilir. Bu yönüyle düşünürsek şifacı bir görünüm dememiz mümkündür.

Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Duygusal ihtiyaçlarımız, bedensel arzularımız bu zaman içinde gayet baskındır. Etrafımızdaki kişileri ve mahremiyet alanımızda olan her şeyi koruma altına alarak, onları dış etkenlerden uzak tutmaya çalışırız.

Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN