Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar, saat 05:59 itibariyle etkili olan Ay-Yengeç burcu seyri Perşembe günü boyunca bizleri güçlendiriyor. İnancımızı ve hayata olan güven duygumuzu onarıyor. Ailenin önemini, sevdiklerimize olan hislerimizi ve duyarlı yönlerimizi vurguluyor.  Gönlümüzün derinliklerinde sevilmeye olan ihtiyacımız belirgin hale geliyor.

Saat 14:09 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde iç huzurumuzu temin edebilmemizi kolaydır. Hayatımızda neyi önemsiyor, neyi merkez alıyorsak gün boyunca bu meseleler üzerinde hassasiyetle durabiliriz. Maddi  ve manevi sahip olduklarınız sizi tatmin etmiyorsa, üzülmeyiniz. Çünkü bu görünüm sayesinde kendimizle barışıklığımız yükseliyor.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşumu,  hayata, ilişkinize, iş hayatınıza, sevdiklerinize tümüyle güven içinde olma arzunuz bir hayli ön plandadır. Değerlerinize zarar gelmesinden çekinirsiniz.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumu, ilişkinin olumlu yönde gelişimi anlamında gayet faydalı tesirdir. Kimileri için, yeni bir beraberliğin doğuşudur. Partnerinizle ortak bir amaç ve hedefe doğru yol almanın işaretçisidir. Genel olarak böyle bir görünüm, bir ilişkinin gelişimi, büyümesi, serpilmesi yönünde gayet yararlı olup, keyiflendiricidir. Eğer bir problem varsa, bunları düzeltmenizde, yeni bir pencereden hayatı ele almanızda yardımcıdır. Bir evlilik kararı veya bu yönde alınacak bir teklifin de göstergesi olabilir. Arkadaşlarınızdan destek görmenizde, toplumsal ilişkilerinizi kuvvetlendirmenizde de size ışık olabilecek güçtedir.

Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN