Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 07:19 Ay-Neptün görünüm etkisi altında başlıyor ve biz  yepyeni ve hiç denenmemiş olan ne varsa onu yaşamaktan yana. Ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok.  Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız.

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini sürdürecek. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevremizde bulunan kişilerle bağlantımızı güçlendirebiliriz. Kendimize güvenimiz artar. Bilgi ve tecrübelerimizi çeşitli etkinlikler yoluyla insanlara sunabiliriz.  Bu dönemde eğitimden kültür hayatına, sanatsal çevrelerden iş hayatına kadar geniş bir alanda birçok kişiyle irtibatta bulunuruz. Merkür-Terazi geçiş enerjisini iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Sanat, halkla ilişkiler, organizasyonla ilgili mesleğimiz varsa, bu dönemde kurulan bağlantılar, yapılan yolculuklar faydalar getiricidir. Bilgimizi hem iletişim hem de insanlarla tanışmak amacıyla ifade edeceğimiz bir dönemdir. Maddi konularda da etkili olan Merkür-Terazi geçişinde ortaklaşa iş yapma şeklinde teklifler gelebilir. Ayrıca belirli bir dönem için işler alırız.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, seçmekte zorlandığınızı, akıntıya doğru yol aldığınızı, hedefsiz ve gerçekçi olmayan bir yaşamı sürdürdüğünüzü düşünmemize yol açabilir. -Benim amacım böyle bir hayat sürmek değil, ben şu şekilde olsun istiyorum, ancak arzu ettiğim gibi maddi ve manevi anlamda doyuma ulaşamıyorum diyebilirsiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıkları yüzünden kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Bu baskı özellikle bu saatlerde epeyce yoğunlaşır.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal hayatı canlandırıcı ve karşı cinsle olan temasınızı güçlendiricidir. Bir şeyleri yerli yerine koymak, düzenlemek ve işler hale getirmek için gayet olumludur. Biraz endişe taşıyorsak olsak da, dostlarımızın desteği ve güven duygumuzla her işin üstesinden gelebiliriz.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN