Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"11","burc_ad":"Kova","tarih":"2016-08-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Kovalar Saat 06:41 itibariyle, İkizler burcunda ilerleyen Ay ile Başak burcundaki Güneş arasında sondördün oluşacak Bir yandan aşk hayatınız, çocuklarınız, diğer yandan yaşanan bazı iş ve özel sorunlar üzerinde mantıklı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır. Çıkarlarınız, iş hayatınızla ilgili konulardaki sıkıntılarınız cinsel yaşamınız, bazı sağlık şikayetlerinizin nedeni stres yüzünden olabilir. Belki bir çok durumu fazla endişeli bir şekilde ele alıyor olabilirsiniz. Siz problemlerden kaçtıkça, kendini kendinize baskı uyguluyor olabilirsiniz. Hayatın güzelliklerinin keyfine varmak, her yeni günü aktif ve gayet neşeli bir şekilde karşılamak isteyen gönlünüz, henüz yerli yerine oturtulmamış meseleler nedeniyle sıkılsa da, akıllı ve gerçekçi bir şekilde durumunuzu ele aldığınızda endişe etmenize gerek yoktur. İletişim kurmakta zorlandığınız kişiler veya durumlar, aslında birer uyarı olarak görülürse, eksiklerinizi tespit etmeniz daha kolay olacaktır. Günü olumlu geçirmenin yolu kendinize iyi davranmakla mümkündür.

Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, ilerisi adına düşünmek ve sorumluluklarımızın farkında olarak aşk hayatımızı ve toplumsal ilişkilerimizi gözden geçirmemiz lazım. Plan ve projelerimizin alt yapısını sağlamlaştırmamız, seçeneklerimizi artı ve eksi yönleri hesaba katarak ele almamız faydalıdır. Hayalci olmamak lazım. Farkındalık önemli. Sorunlar, engeller, bazı kişilerle görüş farklılıkları yaşanabilir. Bu durumlarda dinlemeyi bilmek, konuştuğumuza dikkat etmek gerekir.

Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, gayet olumlu buluyorum. Aşk hayatınız, çocuklar, sosyal ilişkiler, yolculuklar anlamında kararlar alınabilir.

Saat 21:06 Ay-Neptün zorlu görünümü, aşkta ne kadar açık, değişime ne kadar hazırlıklı biri olsanız da, değerlendirmelerde bulunmadan kararlar vermeyiniz. Sosyal ve iletişime dönük Kovalar için akşam saatlerinde biraz huzursuzluk, gergin konuşmalar söz konusu olabilir.

İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla