Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar yeni gün, kararlılık etkisi veren Boğa burcunun güçlü ışığı altında başlıyor. Ailemiz başta olmak üzere iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde de sağlam ve istikrarlı şekilde ilerlememiz adına bize güç katıyor. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümü görünümüyle düşüncelerimizi mantıklı bir şekilde ifade etmemiz kolaylaşıyor.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü,  her durumu derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlayacak. Kafamızın içindekileri uygulamak için tüm ihtimallerin ele alınması gerekiyor.  Hani derler ya, kaçışımız yok diye. Aynen öyle.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, ilişkinizde hem huzuru hem de tutkuyu hissetme ihtiyacınızı simgeler. Farklı bir şeyler yaşamak isteğiniz bir hayli yoğundur.

Saat 15:24 Ay-Mars arasındaki görünüm, hem maddi hem de manevi anlamda huzur ve güvenliğiniz için, bazı kişilerle veya bizzat partnerinizle aranızda yaşanabilecek gerilimi işaret ediyor. Siz huzurdan yanasınız ancak karşınızdaki kişinin kendini düşünmekten başka bir şey yapmadığı yok. İşte bu da sizi rahatsız ediyor ve ister istemez hırslanmanıza neden oluyor. Güvenliğinizi tehdit eden kişilere karşı öfke duyabilirsiniz.

Saat 20:53 Ay- Chiron olumlu görünümü,  yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hayata bakış açımız çok önemli. Bazen en sevdiğimiz şeylerden vazgeçebiliyoruz. Kimi zaman da tutunuyoruz bir şeylere. Burada önemli olan bizim kendimize verdiğimiz değer. Çünkü biz yoksak, hiçbir sorunun bir anlamı kalmıyor.

İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN