Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar 23 Ağustos saat 07:46-23 Eylül saat 05:29 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Başak burcu dönemi başkalarıyla, iş veya özel  anlamdaki ilişkileriniz üzerinde incelemede bulunma anlamında etkili olan bu dönemdir. Özellikle aşk hayatınız, çocuklarınız ve ciddi beraberlik anlamındaki tüm mevzular bu süreçte mercek altına alınır. Kimi Kovalar için bütün bunlar ruhsal anlamda etkili olurken, bazı Kovalar için oldukça hayati bir değer taşır. Çünkü bu süreçte meseleler bizzat önünüze gelir ve ilgilenmenizi gerektirecek durumlar söz konusu olur. Ortağınız, partneriniz finansal, sağlık  ve işiyle alakalı konularda sizin desteğinize ihtiyaç duyabilir veyahut ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeniz gerekebilir.  Çocuğunuzun bir sorunu varsa, ona yardımcı olmanız gerekebilir. Riskli işlerden uzak durulması, önemli meselelerin masaya yatırılması gerekir. Biraz önce belirttiğim gibi öyle bir dönemdir ki, insanlar tarafından test edildiğinizi düşünürsünüz. Parasal konularda çok dikkatli olunmalı, önünüzü görmediğiniz bir iş veya girişimde bulunmamalısınız. Şimdi dönemin etkin görünümlerinin siz Kovalar açısından  nelere işaret olduğuna bir bakalım.

Güneş-Başak geçişinin etkin görünümleri: 25, 29 Ağustos ve  3, 8, 11 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.  25 Ağustos tarihinde, kariyer hayatınızı yenilemek amaçlı bir değişim işaretçisidir. Bugüne dek arzu etmediğiniz bir alanda veya konumda görev yapan bir kişiyseniz lütfen durumunuzu, hedefinizi tekrar gözden geçiriniz. Ortaklaşa ilişkiler, kredi, miras, hisseli paralar, borçlarınızla ilgili konularda baskı yaşanabilir.

29 Ağustos Güneş-Neptün karşıtlık etkisi İş hayatınız, mali durumunuz, sağlığınız, ortaklarınız, ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde çok iyi düşünmemiz gerektiğini gösteriyor.  Ne fazla endişeli olalım ne de çok rahat davranalım.

Gönlünüzce bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN