Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar gerek iş gerek sosyal ilişkileriniz ve gerekse hedefleriniz konusunda hevesli bir güne adım atıyorsunuz. Sizi bu gücü sunan Ay-Yay burcu geçişi iki gün boyunca etkili olacak. Bir çok konuyla ilgilenmek, yenilikte bulunmak, kendinizi önde görmek arzunuz bir hayli yoğun olacaktır.

Saat 08:57 Ay-Neptün görünüm etkisinde, ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya değerlendirdiğinin önemli yok. Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız.

Saat 11:31 Merkür-Neptün olumlu görünümü, kişisel tecrübelerinize ve geçmişte yaşanılanlara göre düşünmeniz anlamında etkilidir. Bu nedenle önyargılı davranabilirsiniz. İnsan böyle bir etki altında, ister istemez ruhunu okşayan, ona moral aşılayan, hayatı sevdiren kişi ve durumlarla ilgilenmeyi tercih edebilir. Ayrıca bu oluşum para kazanma, harcama ve koruma konularına verdiğiniz önemin işaretçisidir. Kişi, alışkanlıkları ve bağımlılıklarını gerçekçi bir şekilde gözden geçirdiğinde sezgileri ona rehberdir. Böylece kimsenin esiri olmadan ilerleyerek doğru yönde karar verebilir.

Saat 19:08 itibariyle etkili olacak, Venüs ve Uranüs arasındaki mücadeleci görünümüyle, ilişkinizi, hayatınızı ve kendinizi gözden geçireceksiniz. Nereye doğru yol alıyorum ve önümde duran değişimler neyi işaret ediyor. Burada önemli olan, sizin ne istediğinizdir. Uranüsün mükemmel insanları olarak, değişim demek siz demektir. O zaman yeniliklerden korkmanıza gerek yok. O yenilikler size yepyeni kapılar açacak. Ben hazırım demeniz kafidir.

Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, öyle çok fazla yorulmadan değişimin kapısının önünde durduğunuzu işaret ediyor. Sizin kendinizi hafife almamanızı söylüyor.

Saat 23:33 Venüs-Pluto görünümü gayet önemlidir. Ailevi ilişkiler, kişisel gelişim, sırlarınız ve geçmişte yaşananların üzerinde bıraktığı izleri ciddi manada düşünmenizi sağlıyor hatta bizi dikkatli olmaya çağırıyor. Eğer amacımız doğru bir karar vermekse, içinde bulunduğunuz durumu çok iyi analiz etmeniz lazım.

Zamanı en olumlu şekilde değerlendireceğiniz bir gün diliyorum. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN