Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar 23 Eylül saat 05:29-23 Ekim saat 14:57 tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Güneş süresince, farklı görüşten insanlarla karşılaşabilir, tanışabilir, iş birliğinde bulunabiliriz. Sanatsal ortamlar, sergiler, davetler, trend olan her şey, ilişkiler, yolculuklar, organizasyonlar, eğlenceli geziler, turlar, insanları bir araya getirici her şey hoşumuza gider. Kovalar bu dönemde bazı meseleler üzerinde ikilemde kalsalar da,  bir çıkış yolu mutlaka bulunur diye düşünürler.  Artıları, eksileri bir kefeye koyarak problemlerin üstesinden gelmeye çalışırlar. Yenilik ve değişik ihtiyacınız bu süreçte  bir hayli yüksektir.

Bu geçişte 4, 7, 8 Ekim tarihlerindeki görünümler bir hayli önemlidir. 4 Ekimde bir yandan uyumlu davranmaya çalışırken, diğer  yandan  korkularınızın esiri olabilirsiniz.  Baskılar karşısında zorlanabiliriz. Güven duygumuz azalabilir.  Girişim, ilişkiler, yenilikler anlamında bir adım atmak isterken,  sorumluluklar nedeniyle uymamız gerekenler önümüze konabilir. Biz  derinlemesine düşünmek ve sakin olmak durumundayız.

7 Ekim tarihinde, hayatın acımasız yanlarının farkındayız. Zaten bu nedenle değişimde bulunmak isteyeceğiz. Artık işlemeyen ne varsa onu geride bırakmaktan yanayız.  Yeniliklere açığız ve bu yöndeki her  kıpırtı bizi  kendisine delice çekebilir. Çevremizle olan ilişkimizden, hayatımızda olmasını istediğimiz her ne varsa ona doğru yönelebiliriz. Ben buradayım deme cesaretine sahip olacağız. Bir sürpriz gelişme,  bir heyecan kapımızı çaldığında onu buyur edebiliriz.

Saat 15:14-24 Eylül saat 06:59 arasında etkili olacak  bu süreçte, planlarınızı titizlikle uygulamakta zorluklar yaşanabilir. Bir yerden başka bir yere ulaşmamızda gecikmeler yaşanabilir. Bu zaman süresince, değişmesini, düzenlenmesini, bir şekilde yoluna koyulmasını istediğimiz işleri tam olarak halletmemiz kolay olmayabilir.

Güneş-Terazi sürecinin her birimiz için adalet, barış, huzur ve güzelliklere vesile olması, haklı ile haksız arasındaki ayrımın doğru biçimde yapılmasına vesile olması dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN