Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar cumartesi günümüz, saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle başlıyor. Bu enerjinin etkisi altında, sizi olduğunuz gibi kabul etmeleri, söylediğiniz bir söze  ters karşılık vermeleri, muhalefet etmelerinden hoşlanmazsınız. Çekici sevimli sıra dışı yanlarınızla bir bütünsünüzdür.  Ruhunuz özgür olmak ister.

Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı ilişkimizi hem kendi isteklerimiz hem de karşı tarafın beklentileri doğrultusunda ele almamız gerektiğini gösteriyor. Hayatımıza girebilecek veya girmiş kişiyle aramızda ölçülü ve dengeli bir sevgi alışverişi olması gerekiyor.

Saat 08:22-18:37 arasında Ay, burcunuz üzerinde boşlukta ilerleyecektir. Boşluk süresini, kendiniz adına gerekli olan her şeyi yeniden gözden geçirmeniz anlamında bir mola gibi düşünmekte yarar var. Bu çok işinize yarayabilir. Aksaklıkları veya gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yeter ki görmek isteyin. İnanın sizi rahatlatacak bir çok detayın farkına varabilirsiniz.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, ilişkide her iki tarafın da görüşlerini nazik bir şekilde dile getirmesini sağlıyor. Bu yeni bir tanışmaya da vesile olabilir. Yolculuk, eğitim, kişisel gelişim, kitap okuma, görüşmeler yönünde de yararlıdır. Ancak Ay-Boşluk diliminde gerçekleştiği için, aceleci kararlar vermeyelim. Düşünmeyi de ihmal etmeyelim.

Saat 18:37 Ay-Balık burcunda ilerlemeye başladığında, dünyanın çirkinliklerine karşın güzelliklerinin de bulunduğunu düşünüyoruz. Hayallerimiz neler, hangisini gerçekleştirebiliriz gibi soruları cevaplama günündeyiz. Maddi konularda şans veren Balık günleri, çift kısmetliliğin işareti. Bir yerden bir şekilde imdadınıza birinin yetişmesi mümkün.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN