Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar saat 00:24  Ay-Mars olumlu görünüm etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji, çevrenizde olup bitenleri, aşk hayatınızla ilgili meseleleri mantıklı bir şekilde ele almanızı sağlar. Kısa bir seyahat düşünebilirsiniz. Yeni birileriyle tanışabilirsiniz, aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Ancak geri hareket dönemindeyiz. Yepyeni bir karar vermeden önce, tekrar gözden geçirmeliyiz.

Saat 07:10  Ay-Pluto mücadeleci görünümü,  kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır. Bazı insanlara altın tepsiyle sunulanları, zorlukla elde etmek sizi yormaktadır. Böylesi özel ve farklı bir insanın sisteme boyun eğmesi yanlışlık, haksızlık diye içinizden geçirirsiniz.

Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, karşı cinsle temasın güçlendiği, sevdiğiniz kişiyle beraber olmanın rahatlatıcı etkisini bu enerji sayesinde hissedersiniz. Yeni bir tanışma veya bir mesele üzerinde partnerinizle konuşmak gibi durumlarda bilinçli olmak faydalıdır.

Saat 10:19  itibariyle ikinci kez gerçekleşen, Merkür-Neptün görünümü,  izlediğiniz veya düşündüğünüz her şeyi bir daha gözden geçirmeniz demektir. Aklımız başımızda olmalıdır.  Yaşam tek düze değil biliyorsunuz. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak bilinçli olursak, kimsenin bizi yanıltmasına izin vermeyiz.

Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi başkalarına daha farklı şekilde ifade edebilme gücümüzün işaretçisi yaratıcı tarzda ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz. Ancak dış seslere, insanlara da kulaklarınızı kapatmayınız. Tarafsız davranmayı bildiğiniz sürece el üstünde tutabilirsiniz.

Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte planlarınızı mantık süzgecinden geçirmekte yarar var. Sorumluluklar önemli.  Acil kararlardan kaçınınız. Siz hayatınızı düzene sokmak istiyorsanız, önce buna kendinizden başlamalısınız. Yetersiz olduğunuz konular üzerinde tekrar düşünmekte yarar var.

Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN