Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar cumartesi günümüz, Ay-İkizler burcu geçişiyle başlıyor. İletişimle birebir alakalı her konuda aktif hareket edebileceğiniz bugün, yenilik anlamındaki her türlü konu, ilgi alanınız içinde yer alabilir. Sizin için bugün en önemli konu geçmişten ziyade bugünü mutlu ve huzurlu geçirmektir.

Saat 05:22 Ay-Neptün zorlu görünümü, aşkta ne kadar açık, değişime ne kadar hazırlıklı biri olsanız da, değerlendirmelerde bulunmadan kararlar vermeyiniz. Bu enerji, sosyal ve iletişime dönük Kovalar için biraz zorlayıcıdır.

Saat 07:10 Ay-Merkür görünümü, zihnimizi rahatlatıcı bir enerji. İletişimde bulunmaktan zevk alacağız. Hayatın güzelliklerini duymak, görmek arzumuz yükselecek. Anlaşmak, konuşmak ne güzel diye içimizden geçireceğiz.

Saat 12:54 itibariyle, İkizler burcunda ilerleyen Ay ile Başak burcundaki Güneş arasında sondördün oluşacak Bir yandan aşk hayatınız, çocuklarınız, diğer yandan yaşanan bazı iş ve özel sorunlar üzerinde mantıklı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır. Çıkarlarınız, iş hayatınızla ilgili konulardaki sıkıntılarınız cinsel yaşamınız, bazı sağlık şikayetlerinizin nedeni stres yüzünden olabilir. Belki bir çok durumu fazla endişeli bir şekilde ele alıyor olabilirsiniz. Siz problemlerden kaçtıkça, kendini kendinize baskı uyguluyor olabilirsiniz. Hayatın güzelliklerinin keyfine varmak, her yeni günü aktif ve gayet neşeli bir şekilde karşılamak isteyen gönlünüz, henüz yerli yerine oturtulmamış meseleler nedeniyle sıkılsa da, akıllı ve gerçekçi bir şekilde durumunuzu ele aldığınızda endişe etmenize gerek yoktur. İletişim kurmakta zorlandığınız kişiler veya durumlar, aslında birer uyarı olarak görülürse, eksiklerinizi tespit etmeniz daha kolay olacaktır. Günü olumlu geçirmenin yolu kendinize iyi davranmakla mümkündür.

Saat 16:15  Ay-Venüs olumlu görünümü partnerinizin sizinle konuşmaktan zevk aldığını gösterir. Ancak sürekli onu övmenizi, problemlerinizi es geçmenizi bekler. Bu durum canınızı sıksa da, huzursuzluk çıkmasın diye razı olabilirsiniz. Ancak her Kova bu anlayışı göstermekte zorlanabilir.

Mutlu, huzurlu, keyifli bir Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN