Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 04:00  Ay-Chiron görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerji, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü ancak bir çok şeyden mahrum yaşadığınızı, yeterince özgür olamadığınızı düşünmenize yol açar. Bu sizin gibi biri için bir hayli rahatsız edicidir.

Saat 04:46  Ay-Uranüs olumlu görünümü, kendinizi hafife almamanızı söylüyor. Çünkü sosyal kimliğiniz, zekanız ve popülerliğinizle her zaman gözdesiniz. Hoş sürprizler yaşanabilir.

Saat 06:29-1 Ekim saat 07:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde,   planlarınızı dış dünyaya sunma konusunda zorluklar yaşanabileceğini gösterse de, sakin olmanız halinde bu zorlukları güce dönüştürmeniz mümkündür. Grup ortamlarındaki davranış tarzınıza ve çevrenizdeki kişileri etkileşim biçiminize ayna tutacak bu oluşum altında, elinizden geldiğince  olgun hareket etmek, ani tepkilerde bulunmamak faydalıdır. Eğer düşündüğünüz bazı yenilik ve değişimler varsa, bunları yürürlüğe koymadan önce etraflıca düşünmeyi ihmal etmeyiniz. Somut ve belli bir çizgide yürümeye çalışınız. İçinde bulunduğunuz durum ve şartların, moralinizi bozmasına izin vermeyiniz. Yeni çıkış yolları bulmak için güvendiğiniz insanlarla görüş alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

Gün boyu,  iç huzurunuz her dem yerinde olsun. Esenlikler dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN