Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 08:15 Venüs-Satürn görünümüyle  Cuma gününe adım atıyoruz. Bu güçlü enerji sayesinde finansal konularda cesaret ve güçlenmiş bir moralle neler yapabileceğimiz ciddi anlamda gözden geçireceğiz. Çoğu zaman bir blokaj, piyasa şartları nedeniyle arzuladığımız kazançları elde etmek kolay olmuyor. Bir çok burç mensubu gibi sizler de artan sorumlulukların ağırlığı nedeniyle yoruluyorsunuz. Belki bu görünüm, bütün problemleri ortadan kaldırmayabilir. Fakat şu var ki, mücadele gücünüzü, kendinize olan inancınızı yükseltir ve motive eder. Günümüz dünyasında olumlu düşünmek pek kolay değil. Elimizden geleni yapıyoruz. Fakat öyle günler oluyor ki, kaygı duyuyoruz. İşte bu kaygılanma, bu görünüm sayesinde azalıyor. İç sıkıntımız hafifliyor. Hepsinden önemlisi hayata olan inancımız yükseliyor. O zaman gücümüzü hafife almadan, yaşamın bize sağlayabileceği güzel gelişmeler için gün boyu olumlu niyetlerde bulunalım.

Saat 08:54 Ay-Pluto görünümü maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor.  Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor.

Saat 09:54 Ay-Jüpiter olumlu görünümü,  çalışma hayatımız ve sağlığımızla ilgili konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Biraz rahatlamak, stresten uzak durmak isteyeceğiz. Bu saatlerde güzel bir söz ve davranış gönlümüzü huzurlandırır.

Saat 21:48 Ay-Satürn olumlu görünümü, iş hayatımız-ailevi yaşantımız ve maddi konularda ciddi bir gözlemde bulunmanın, dağılmamak gerektiğinin işaretçisidir. Bir yanımız rehavete yatkındır ancak sorumluluklarımız yine önemini koruyacaktır. Saat 23:03-26 Nisan saat 13:01 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir Cuma günü geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN