Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar cumartesi günümüzün astrolojik olarak dikkat çekici  görünümü, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek olan Güneş-Venüs kavuşumudur. Bu görünüm size büyük bir kuvvet, başkaları üzerinde iş veya ilişki anlamında destek verir. İhtirasla, arzu duyduğunuz zirveye çıkabilecek gücü kendinizde bulursunuz. Ancak bazen fazla baskın olmak tabii ki, diğerleri tarafından yanlış değerlendirebilir. Rakiplerinizi aşabilmek için, yanlış işlere kalkışmamak lazımdır. Açık ve gayet net olmak, hatta önce kendinize dürüst olmak sonra başkasından bunu beklemek adına bu kavuşum sizi uyarıyor. İnsan ilişkilerinin özel veya iş anlamında olsun, benden yana değilsen potansiyel düşmanımsın tarzında yapılmasının sonrasında zararlı olabileceğini de hatırlatıyor. Ayrıca iş hayatınızdaki tüm ilişkilerde yaşanması muhtemel dönüşümlerin de işaretçisi oluyor.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, dış baskıların, aşırı ihtirasların, bazen gereğinden fazla olan her şeyin bizi rahatsız etmesine yol açabilir. Dilediğimiz gibi davranmaktan yanayız. Sınırlar çizilmesinden hoşlanmıyoruz.

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duygusal ihtiyaçlarımız, bedensel arzularımız bu zaman içinde gayet baskındır. Etrafımızdaki kişileri ve mahremiyet alanımızda olan her şeyi koruma altına alarak, onları dış etkenlerden uzak tutmaya çalışırız. Boşluk epeyce uzun sürecek. O nedenle, karşımıza çıkabilecek bir teklifi kabul etmeyelim. Yenilik anlamında kararlar vermeyelim.

25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz olarak ilerleyecek. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevremizde bulunan kişilerle bağlantımızı güçlendirebiliriz. Kendimize güvenimiz artar. Bilgi ve tecrübelerimizi çeşitli etkinlikler yoluyla insanlara sunabiliriz.  Bu dönemde eğitimden kültür hayatına, sanatsal çevrelerden iş hayatına kadar geniş bir alanda birçok kişiyle irtibatta bulunuruz. Merkür-Terazi geçiş enerjisini iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Sanat, halkla ilişkiler, organizasyonla ilgili mesleğimiz varsa, bu dönemde kurulan bağlantılar, yapılan yolculuklar faydalar getiricidir. Bilgimizi hem iletişim hem de insanlarla tanışmak amacıyla ifade edeceğimiz bir dönemdir. Maddi konularda da etkili olan Merkür-Terazi geçişinde ortaklaşa iş yapma şeklinde teklifler gelebilir. Ayrıca belirli bir dönem için işler alırız.

Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.

Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN