Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar saat 05:26 Ay-Merkür karşıtlığı, ısrarcı olmanın, bencil düşünmenin, illa ben haklıyım diyerek konuşmanın, birlikteliğinizde gereksiz polemiklere neden olacağını unutmayalım. Özellikle karşı tarafın sizin üzerinizdeki etkisi bir hayli fazla. Onun kendinden bu denli emin oluşu hoş gibi dursa da, bugün sizin de onun üzerinizdeki etkiniz gayet olumlu.

Saat 10:12 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duygularımızı dışarıya kendimizden emin bir şekilde ifade ederiz. Yeniliklere açığızdır. Özgürlüğümüzü hiçbir şeye değişmeyiz.

Saat 22:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişkimizi hem kendi isteklerimiz hem de karşı tarafın beklentileri doğrultusunda ele almamız gerektiğini gösteriyor. Hayatımıza girebilecek veya girmiş kişiyle aramızda ölçülü ve dengeli bir sevgi alışverişi olması gerekiyor.

Saat 22:50 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, kendimizi en güçlü şekilde ortaya koyma arzumuzu işaret ediyor. Ancak, iş ve toplumsal hayatta baskılar  altındayız. Bu saatlerde hırslanabilir, bir çok meseleye içerleyebiliriz.

Keyifli paylaşımlarda ve sevgilerde buluşmak dileğimle,

Not: Ağustos aylık yorumlarımız video ve detaylı yorumlar aşağıdaki linktedir.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aylik-burc-yorumlari.htmlAŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN