Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"11","burc_ad":"Kova","tarih":"2016-05-31","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Kovalar Ay-Koç burcu geçişi saat 04:09 itibariyle etkili olacak. Hareket özgürlüğüne sahipsiniz. İçinizden geldiği gibi konuşursunuz ve  aklınıza eseni yaparsınız. Fiziksel olarak gayet güçlüsünüzdür. Canınızı sıkan bir olay olduğunda buna kayıtsız kalmaz, gerekli mücadelede bulunabilirsiniz. Kısa görüşmeler, haberleşmeler, gezi, seminer, sunum, eğitim, iş bağlantıları gün içinde bir hayli etkilidir.

Saat 06:09  Merkür-Pluto görünümü, güven içinde yaşamanın önemini anlamamızda rehberlik ediyor. Aile içi güvenlik, geleceğimizle alakalı güvenlik, maddi ve manevi anlamda güvenlik gibi. Kendimize ne kadar güveniyoruz, hayata inanıyor muyuz, güven içinde olduğumuzu düşünüyor muyuz? Bu sorulara cevap ararken, ne kadar güçlü olduğumuzu da sorgulayacağız. Bağımlılıklarımızı ele alacağız, hangi alanlara, konulara, meselelere işlere öncelik verdiğimizi gözden geçireceğiz. Bu görünüm derinlikli bir analiz için gayet faydalıdır.

Saat 19:09 itibariyle Ay-Venüs olumlu görünümü bizleri aktif hale getiriyor.  Hem etrafımızdaki kişilerle gayet hızlı irtibatlarda bulunmamızı sağlıyor hem de bazı önemli meselelerin konuşularak halledilmesinde yardımcı oluyor. Eğer girişimde bulunmak istiyorsak, sözgelimi parasal veya iş ile alakalı konularda, bu enerjiyi arkamızda destek olarak kabul ederek şöyle bir araştırmakta yarar var. Aşk konusunda daha bir kendimize güvenli şekilde hareket etmemizde yardımcı olan bu görünüm, öyle kolay kolay beğenmediğimizi gösteriyor. Sizin için bazı noktalar çok önemli. Bu görünüm, bilgi  edinmeniz, iletişime geçmeniz, bağlantılar kurmanız anlamında faydalıdır.

Saat 22:10 Ay-Güneş görünümünde, sizin için neyin doğru veya yanlış olduğunu saptamanız mümkündür.

Not: Haziran aylık yorumunuz detaylı şekilde alttaki linktedir.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aylik-burc-yorumlari.html

Her isteğiniz hayırlısıyla gerçekleşsin. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla