Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar saat 06:48  itibariyle oluşacak ilkdördün etkisi altında özgür olmak, dilediğince yaşamak ve kendi istediği şekilde hayatını sürdürmek isteyen bireyin, para ve güvenliği nedeniyle sıkışıp kalması anlamı taşır. İç dünyasında sahip olduklarını sakınıp koruması gerektiği için, doğal olarak tam bir özgürlük söz konusu değildir. Kişi böyle bir durumda sürünün içinde kaybolup gideceğinden, yaşamı boyunca geleneksel bakış açılarının hücumuna uğrayacağından korku duyabilir. Kafasının içinde bir çok plan, fikir, değişim ve yenilik yatmaktadır. Ancak şartları gereği attığı her adıma dikkat etmek zorundadır. Çünkü risk alacak halde değildir. Peki kişi günü olumlu yönde nasıl geçirebilir? Öncelikle son bir hafta olan biten ne varsa mantıklı bir şekilde gerçekçi gözden geçirmelidir.

27 Ocak saat 16:59-20 Şubat saat 22:05 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek. Bu süreç, mali konular üzerinde, özellikle evimizle ve ailemizle ilgili konularda kazanç durumumuza bakmamızı gerektirir. Sevdiklerimiz söz konusu olduğunda parayı pek önemsemeyiz. Hoşumuza giden bir şey varsa, kendimizi iyi hissetmemizi sağlıyorsa onu alırız. Parayı sorun yapan insanlardan hoşlanmayız. Evimizi güzelleştiren özellikle sanatsal eserler, güzellik ve bakımla ilgili kozmetik malzemeleri, kısa seyirli seyahatler, tatile çıkmak anlamında harcamalarda bulunabiliriz. Ancak geri hareket dönemindeyiz. Öyle aklımıza estiği gibi hareket edemeyiz. Hesabı bilmekte yarar var. Bu geçişte hırs, rekabet gibi duygular yoktur, daha ılımlıdır. Biraz huzur duygusunu önemsemek, kendimizi rahat hissetmek için hareket edeceğimiz ulvi bir enerji denebilir. Sanatla uğraşanlar, yaratıcı becerileri olanlar, insanların kendilerini hoş ve olumlu hissetmesini sağlayan danışmanlar,  kozmetik sektöründe görev yapanlar ve mistik faaliyetlerde bulunanlar için kazanç getirici olabilir. Benim tavsiyem geleni doğru anlamda kullanmayı bilmek, rehavete kapılmamaktır. Yeteneklerimize güveneceğiz. İdeallerimize sahip çıkacağız. Kime güveneceğimizi bileceğiz.

Saat 23:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. Kendi görüşlerimize uygun kişilerle  iletişime önem vermemizi sağlıyor. Toplumsal anlamda da durum bu yönde gelişebilir. Dış dünya ile yaşadığımız ülke veya bilindik çevremiz ile yabancı kişiler arasındaki farkların bir hayli belirginleşmesi söz konusudur. Hani kısaca şunu diyebiliriz ki, yeni insanlara açığız, alışkın olduğumuz çevremize pek tolerans göstermeyebiliriz.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Varsa eğer bir derdimiz, sıkıntımız şifa bulsun. Kalben sevgilerimle,



AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN