Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar saat 09:08  itibariyle Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, gün boyunca özellikle çalışma hayatınız veya gündelik temponuzla alakalı konularda etkili olabilir. Birlikte olduğunuz insanlardan, dostlarınızdan veya ailenizden bugün beklediğiniz tek şey, takdir edilmektir. Bir dost olarak yardımınıza ihtiyacı olan kişilere sunduklarınız, bir evlat olarak ailenize olan duygularınız, bir anne veya baba olarak yavrunuza gösterdiğiniz sevgi ve fedakarlık, bir çalışan olarak işinize duyduğunuz sadakat ve özverinin karşılığında sadece, iyi ki varsın denilmesi, sizin için çekilen tüm sıkıntıların bir anda yok olması anlamına gelebilir.

Saat 18:55 Ay-Venüs görünümü, iyi niyetliliğin sınırlarını belirlemenin bazen ne kadar önemli olduğunu anlamanızı sağlıyor. Ayrıca kısa vadede elde etmemiz imkansız gibi görünen isteklerimizin, sabırlı olmamız halinde zamanla yoluna girebileceği yönünde bizi destekliyor.

Saat 21:20 Ay-Neptün görünüm etkisiyle, kendinizi  dış dünyada kolayca beğendirmeyi başarabilirsiniz. Ancak gerçekten mutlu musunuz? Bu sorunun cevabı sizde gizli.

Keyifli bir cumartesi günü geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN