Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar saat 03:10 Güneş-Ay görünümüyle Cumartesi gününe adım atıyoruz. Güneş burcunuzda ilerlediği için değişik bir şeyler yapma arzunuz yoğun. Bazı konularda geriliminiz varsa da, bu görünüm size yaşanılan anın keyfini çıkarmanızda yardımcıdır. Stres ve gerginlikten uzaksınız. Hem hareketli hem de günü  güzel geçirmenizi sağlayacak yenilikleri hiç düşünmeden uygulayabilirsiniz.

Saat 05:15 Ay-Venüs olumlu görünümü yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların hissedilmesini sağlar.  Hani insan kimi zaman içinde bulunduğu son durumu, geçmişe dönük tecrübeleri doğrultusunda ele alır ya, işte bu enerji bu türden hissedişlere yol açabilir. Biraz ciddiyet içerebilir. Kişi hangi konularda güvende olup olmadığını tespit etme gereği duyabilir.

Saat 12:32-13:36 arasındaki  kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.

Saat 13:36 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, evimiz ailemiz ve kişisel güvenliğimizi önemseyeceğiz.  Şartlarımızı gözden geçireceğiz. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alacak. Duyarlılık ve huzurun gün boyu önemi büyük olacak.

Cumartesi gününün her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN