Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Kovalar saat 04:37 Merkür-Satürn kavuşumu, kariyer ve aşk hayatımız, çocuklar, finansal meseleler üzerinde bizi ciddiyetle ve derinlikli bir şekilde düşünmeye zorlayacak. Hem etrafımızdaki dünyaya bir bakacağız hem içinde bulunduğumuz durumu gözden geçireceğiz. Bazen niyetini anlamadığımız insanlar canımızı sıkacak. Bazen de hiç düşünmediğimiz kişiler bize işbirliğinde bulunmayı önerecekler. Burada, bizim kendimize ve işimize olan güvenimiz çok önemli. Öyle sağlam yere basmalıyız ki, birileri ayağımıza kaydırmaya kalkışsa bile başarılı olamayacaklar. Bunun için, kimlerle iş yaptığınızı bağlantınız olduğunu, olması gerektiğini bilmenizde yarar var. Kaygılarımız kariyer ve toplumsal alanda olabilir. Fakat bu kaygıları gidermenin yolu, çok akıllı gözlemlerde bulunmanıza, çok çalışmanıza, çıkar ilişkilerinizi iyi kollamanıza,  ne yaptığınızı bilmenizden geçiyor. Hani büyüklerimiz der ya, kaz gelen yerden tavuk esirgeme diye. İşte biz de çaktırmadan bunu yapacağız. Bir de lütfen hayatı zorlaştırmayın. Basit yaşayın, anın tadına varın.

Saat 10:07 Ay-Mars kavuşum etkisi altında, hedeflerinizi tespit etme, çevresel konularda düşünme, amacınıza uygun şekilde nasıl hareket edeceğinizi belirleme anlamında etkilidir.  Sabır, kararlılık, direnç kazandırıcıdır. Sizler özgür yapıda insanlarsınız. Bu kavuşum bazı Kovalarda karamsarlık ve enerji düşüklüğüne yol açabilir. Ancak sorumluluklarınızdan kaçamayacağımızı biliyoruz değil mi?

Saat 17:30-21:23 arasında, dışarıdan gelen baskılar karşısında çaresiz biriymişsiniz gibi düşünmemeli, bazı durumları zamanın akışına bırakmayı tercih etmelisiniz.

Saat 21:23 sonrası burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, dış dünyada fark edilmenizi sağlayıcı ve ruhen güçlendiricidir. Böylece akşam saatlerini gönlünüzce değerlendirebilirsiniz.

Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,

 

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN