Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar Ay-Koç burcu geçişiyle Çarşamba günümüz başlıyor. Etrafınızdaki kişilerin gönlünü fethetmekten yanasınız. Olumlu ve kendine güvenli hareket edebilirsiniz. Amacınıza erişmek için gayet kuvvetli bir hareket özgürlüğüne sahipsiniz. Sizin gibi sıra dışı düşünen biri için Ay-Koç burcu geçişi  gayet enerjik bir günü göstermektedir. Tutkularınız güçlüdür ve bir o kadar kontrolsüz. Ancak bu  durum hoşunuza gidebilir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizde yardımcıdır. Bireysel düşünürsünüz ve yanlışa müsaade etmezsiniz. Arzularınız doğrultusunda hareket edersiniz. Ancak bir yandan da güvenliğinizi düşünmek durumundasınız.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemediğimizi işaret ediyor. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi bilelim.

8-23 Temmuz tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür döneminde başta, aşk hayatınız olmak üzere, ortaklaşa gelirler, çalışma ve sağlıkla alakalı meseleler bir hayli hassas ele alınır. Kişi hem kendi hem de değer verdiği insanların ihtiyaçlarına öncelik tanımak hem de kendisiyle alakalı meselelere eğilmek durumundadır. Ancak duygular, mantığımızın önüne geçmemelidir. Tamam yardımcı olacağız, başkalarına destek çıkacağız ama kendimize dikkat edeceğiz. Eğer  iş hayatı, aşk yaşamı, maddi konularda belirsizlik yaşıyorsak, bunları gerçekçi bir şekilde ele alacağız. Geçmişte yaşanmış problemlerin etkisi altında kalmayacağız ve bunların bilinçaltımızda yarattığı baskılarla hareket etmeyeceğiz. Önümüzdeki duruma bakacağız. Nasıl çalışıyoruz, nasıl ilişki yaşıyoruz, kimlerden destek görüyoruz ve kimlere hizmet ediyoruz. Bunları ele alacağız.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, duygusal güvenliğinize fazlasıyla önem verdiğinizi,   gerek ailevi, gerek sağlığınız, gerekse çalışma hayatınızla ilgili konularda hassaslaştığınızı gösteriyor. Bazen  güvensizliğinizi  gizlemek bazen de korkularınıza yenik düşmemek için elinizdekilere sıkı sıkıya sahip çıkıyorsunuz. Ancak diğer taraftan çevrenizle olan ilişkinizde gayet  aktif, yenilikçi, her şeyi denemekten hoşlanan, girişimci bir profil çizmektesiniz. Bu iki farklı duygu hali sizi bir hayli yorabilir. Bu durumda yapılması gereken, dış dünya ile  sağlıklı bir iletişimde bulunmak,  iş ve   günlük yaşamda aşırı hassasiyete yol açan etkenleri gözden geçirerek huzur bulmaktır.

Çıkarılıp toplanan, çarpılıp bölünen  şu dünyada, hesap kitap yapmadan sevmek ve sevilmek en güzeli.........iremSU

Hesapsız sevgilerde buluşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN