Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"11","burc_ad":"Kova","tarih":"2016-09-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Kovalar Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, her türlü finansal konunun, ortaklaşa paylaşımların, eş veya iş ortağınızla ilgili meselelerin, bankalar, krediler, yatırım konularının titizlikle ele alınmasını gerektirir. Öyle aklınızın estiği şekilde hareket etmemelisiniz. Yararlı olanla olmayanı tespit edecek şekilde düşünmelisiniz.

Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, maddi konularda hiçbir şeyi göz ardı etmemeli, sizi zor duruma sokabilecek kararlardan uzak durmalıyız. Zaten siz de, yaşadıklarınızdan çok şey öğrendiniz.

Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımıza uygun şekilde hareket ederek, hem finansal hem de işimizle alakalı sorunları aşabiliriz.

Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, gün boyu hukuk, devlet, bankalarla alakalı işler, ortaklarımız, eşimizle aramızdaki hesaplar, paylaşımlar, bölüşümler yormuş olmalı sizi.  İşte tam bu saatte, şöyle bir rahatlamak için insan kendisine zaman ayırmayı bilmeliyiz. Çünkü en büyük zenginlik huzurdur. Bu huzuru yaratmak da en azından bizim elimizde. Sakince hayatı kendi haline bırakmak ve içimizdeki çocukla el sıkışmak. Deneyelim mi ne dersiniz?

Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların göstergesidir. Eşiniz-partneriniz veya dostlarınızla bir araya gelerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda bu enerji size gelişim yönünde umut verir. Aşk hayatınız, çocuklarınız varsa onlarla olan bağınız güçlenir. Aşk baş köşenize oturur. İlişkiler gayet keyifli yürür.

Saat 22:42 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.

İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla