Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Kovalar Cumartesi günümüz, saat 01:37 Merkür-Chiron olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji,  maddi konularda gerçekçi ve  paranın öneminin farkında olacağız. İlişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yenilik yapmak istiyorsanız öncelikle yeteneklerinizin ne olduğunu saptayınız. Sistemli yaşamanın size hakikaten faydası olacağını biliniz.

Saat 16:12 itibariyle  Ay-Aslan geçişinde duygularımız, partnerinizin size, sizin de ona olan bakış açınıza göre değişiklik gösterir. Bekar bir Kova, kendini ifade edebilen, güçlü, cömert yaradılışta olan bir kişiye ihtiyaç duyabilir. Evli Kovalar, eşlerinin ilgili davranmasını beklerler. Yalnız Kovalar sosyal ilişkilere önem vererek,   kafalarına uygun bir kişiyle tanışma fırsatı bulabilirler.  Kendisini gizleyen, sürekli bencil davranan bir kişiyle anlaşmanız bugün pek kolay olmaz. Ay-Aslan geçiş günlerinde hiçbir şey için zorlanmaya gelemeyiz. Karşıt burcumuzda ilerlediği için, toplumsal konularda bir hayli hassas oluruz.

Saat 23:09 Ay-Satürn görünümü, ilişkimiz veya ortaklaşa olan tüm işlerimizin ciddiyetle gelişimini sağlar. Karşı cins üzerindeki etkimiz yükselir. Kendimizi daha net ifade edebilmemiz yönünde bize kuvvet verir.

Mutluluk dolu bir Cumartesi günü diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN