Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

KOVA BURCU KASIM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

Kasım ayının ilk etkili oluşumu, ailevi konularda, 7 Kasım tarihinde gerçekleşecek Dolunaydır. Boğa burcunda oluşacak ve huzur olgusunu fazlasıyla önemseyeceğiz. Yaşadığımız yer bize güven veriyor mu, mali açıdan durumumuz nedir gibi sorular sorulacaktır. Daha iyi şartlar altında yaşamak arzusu baskın olacaktır. İş hayatıyla ilgili bir takım gelişmeler olabilir. İş ve ev arasındaki dengenin sağlanması anlamında da kıymetli bir dolunaydır. Huzuru baskın kılacaktır. Maddi açıdan şu andaki mevcut durumumuza bakmayı sağlayacaktır. Getiri ve götürü hesabını yaptığımız bir dolunaydır. Zorlayıcı bir dönem değildir, evden ziyade dış dünyadaki tepkilerin bizi iç tarafta huzursuz edip etmeyeceğini anladığımız bir dönemdir. İşimizde huzurluysak evimizdeki huzuru da sağlayacağız.

9 Kasım tarihinde kariyer hayatıyla ilgili alanda Merkür Akrep burcu geçişi vardır. Burada önemli olan mevcut işimizin ve konumumuzun bizim için gerçekten sağlam olup olmadığını ve güven verip vermediğini kontrolden geçirmemizdir. Sıkı çalışmak gerekir. Tutarlı, dengeli, disiplinli bir şekilde işimize önem vermemiz lazımdır. Özellikle planlı ve programlı çalışmanın bu geçişte önemi büyüktür. Belki bir projenin hazırlanması, planlamanın yeniden yapılması, şu andaki iş ilişkilerimizin yeniden gözden geçirilmesi söz konusu olabilir.

16 Kasım tarihinde güzel enerjilerden ilki Venüs Yay geçişidir. Bu geçişte sosyal ilişkiler canlanacaktır. Özellikle de kendimizi çok daha mutlu hissettiğimiz ve rahatladığımız bir dönemdir. Hem Jüpiterden destek alıyor, hem de kendimizi daha iyi ifade edebildiğimiz ilişkilere açılıyoruz. Farklı dünyalara girebilir, farklı bilgiler öğrenebiliriz. İnsanları olumlu yönde destekleyebileceğimiz moral gücüne sahibiz. Hayatı çok iyi bir şekilde ele alabiliriz. Aktif olmak istiyoruz, haberleşmeler ve bağlantılar kuruluyor. Dış dünyada sosyal ilişkiler ve özel hayatımızda canlanmalar vardır. Bekar Kovalar için bu süreç yeni bir ilişkinin başlamasını da simgeleyebilir.

22 Kasım tarihinde de Güneş Yay burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu da aynı şekilde sosyal hayatı canlandırıyor, gruplarla temas, kendimizi tanıtma, ilişkilerde popülerlik yükseliyor. Pozitif düşüncelerimiz arkadaşlarımız arasında büyük bir örnek teşkil ediyor. Daha olumluyuz, hayatı daha güzel yanlarıyla ele alıyoruz. İnancımız çok güçlü, azmimiz çok yüksek ve aşkta pürüzler ortadan kalkıyor. İlişkiler daha yeni hale geliyor. Partnerle bir araya geldiğimizde ortak aktivitelerde bulunabiliyoruz. Macera hevesimiz yüksektir, özgür olmak isteyeceğiz, baskılara gelemeyeceğiz. Aynı tarihte yeni ay Yay burcunda oluştuğunda, bir kat daha hatta fazlasıyla popüler dünyanın isimleri içerisinde yer almaya başlayacağız. Evde bile yaşasak o aktivite fazlasıyla öne çıkar. Toplum içerisinde herkes bizi parmakla gösterir, bilgimiz ve tecrübemizle birlikte bu yeni ayın nimetlerinden yararlanacaksınız.

28 Kasım tarihinde de Merkür Yay burcunda seyrine başlıyor. Yolculuklar, iş girişimleri ve başarılı projelerin olduğu enerjik bir döneme işaret eder.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası: 7 Kasım tarihindeki Dolunay,  ailesiyle birlikte yaşayan genç kardeşlerimizin sorumluluklarının bilinci içinde hareket etmeleri gayet faydalıdır. Evli olanlar ise, eşleriyle aralarında meydana gelebilecek sorunlar karşısında, ne vurdumduymaz tavırlar içinde olmalı ne de olayları büyütebilecek herhangi bir duruma meydan vermemelidirler. Mesleki konularda da sakinliğinizi korumalı, inatlaşmalardan uzak durmalısınız.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişinde arkadaşlıklar olsun, özel hayat olsun, ailenizle ilgili konularda olsun bunu arzularız. Öğrendiklerimizi, başkalarıyla paylaşmak bu dönemde etkilidir. Ancak bütün bunlar her şekilde kişinin arzuları çerçevesinde olduğunda tadı çıkar. Kova da buna zaten her zaman önem verir. Hani bazen insan topluma uymak, kurallara boyun eğmek zorundadır ya, Venüs-Yay geçişinde buna izin verilmez. İlişkiler rüzgar nereden eserse ona göre yaşanır. Genelde de çabuk aşık olunur, çabucak bıkılır.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki hafta içinde yapılacak olumlu görüşmelerin işaretçisi. Bir grup içinde söz sahibi olabilirsiniz. Bir girişimde bulunabilirsiniz. Bir yolculukta yeni biriyle tanışabilirsiniz. Evlilik kararı alabilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

24-30 Kasım haftası:  27, 28, 30 Kasım tarihleri gayet olumlu paylaşımları, arkadaşlıkları, coşkulu bir haftayı işaret ediyor. İlişki anlamında olumlu bir haftaya adım atıyorsunuz. Özgürce paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası: 9 Kasım Merkür-Akrep burcu geçişinde meslek hayatınız, aşk yaşantınız, başkalarıyla olan paylaşımlarınız anlamında önemli olup, bu konular üzerine bilhassa odaklanmanızı sağlayacaktır. İçgüdüsel olarak çalıştığımız ortamdaki insanlara biraz kuşkulu, kimi zaman kaygılı bir şekilde yanaşabilirsiniz. Kimseye güven olmaz sözünü kendinize ilke edindiğiniz için, bu kişilerle aranızda belli bir mesafe oluşabilir.

10-16 Kasım haftası:  Çok ciddi bir şekilde işlerimize odaklanmamız gerekiyor. Fakat bu hafta mücadelemiz bir hayli yoğun olacak. İnatçılık, taviz vermez yaklaşımlar sakıncalıdır.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım Güneş-Yay burcu seyri sosyal ilişkilerin canlandığı, yeni arkadaşlıkların kurulduğu, girişimde bulunulduğu zamandır. Yaklaşım tarzı, bencillikten uzak olan Kovalar bu dönemde fikir alışverişinde bulunmayı, ortaklaşa bir şeyler yapmayı, insanları bir araya getirmeyi bilirler. Toplumla iç içe olmaktan zevk alırlar. Enerjik, hevesli ve girişkendirler. Değişim, yenilik, bilgilenme, keşif önümüzdeki bir ay boyunca etkilidir.

24-30 Kasım haftası:  22 Kasım Merkür-Yay burcu geçişinde sosyal ilişkilerin önemi ve gücü yükseliyor. Yeni dostlarımız veya nicedir tanıdıklarımızla fikir paylaşımında bulunmak, bilgi dağarcığımızı genişletmek, ortaklaşa bir şeyler yapmak zamanı. Sosyal becerilerimiz, bilgilenmek amaçlı girişimler gelişimimiz açısından değerli olacaktır. Tecrübemizi, gücümüzü, bilgimizi ortak hedefler için yönlendirebiliriz. Bir projede yer alabiliriz veya bir işi organize edebiliriz. Ekip halinde bir işe gönül verebiliriz. Birilerine destek olabiliriz.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  1 Kasım tarihi olumludur. Güzellik, bakım, arkadaşlık, sosyal ilişkiler, aktiviteler para harcama alanlarımız olacak. Alışveriş yapmak hoşumuza gider. Sevdiklerimizi memnun etmek çabası yoğundur. Ancak 2, 4, 7, 9 Kasım tarihlerinde dikkatli olalım. bütçemizin sınırlarını aşmayalım.

10-16 Kasım haftası: 11, 12, 13 Kasım tarihlerinde mali konularda zorlanabiliriz. Gereksiz harcamalardan kaçınacağız. Yanlış işlere yatırım yapmayalım. Yanlış kişilerle iş yapmayalım. Kazandırıcı gibi durur ancak ileride sorun yaratabilir. Mali açıdan jölemsi bir hafta. Netlik yok ve avucumuzdakini kıymetini bilmek lazım.

17-23 Kasım haftası: Başkalarına yardım amaçlı işlerde çok iyi düşünmek lazım. Birilerinin oyununa gelmeyelim. Alışverişlerde ölçülü davranalım.

24-30 Kasım haftası:  27 Kasım tarihinde dikkat edeceğiz. Yaptığımız bir görüşme eğer parasal anlamda olursa, ne kadar sağlam diye bir inceleyelim. 28 Kasım tarihinde Merkür-Yay burcunda seyrine başlayacak. Harcamalar artacaktır. Ancak elimize de para geçmeye başlayacak.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                       : 4-5-8-9-18-19-23-27-28
Zayıf Enerjili Günler             : 6-7-13-14-20-21
Aşkta En Şanslı Günler                    : 8-9-
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 2-29-30

Yeniay : 26-27-28-29
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

 

Dolunay : 12-13-14-15(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN