Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Kova

(20 Ocak - 18 Şubat)
Kova
Gezegeni : Uranüs
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Koyu mavi
Uğurlu Sayısı : 4, 8
Uğurlu Taş : Ametist
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcunda geri hareket gerçekleşecektir. Burada aşk hayatıyla ilgili konular ele alınacak hem de mali konular gözden geçirilecektir. Önemli olan kariyer hayatında durmak istenen yola bir bakılmasıdır. Duruyoruz ve resmi gözlemliyoruz. Tatmin olmadığımız durumlar söz konusu olabilir fakat hemen karar vermiyor ve mevcut işimizi sürdürüyoruz. Aniden çıkan bir teklifte ise beklemeye alıyoruz. 

İkinci geri hareket 10-25 Ekim tarihleri arasında burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapacaktır. İnsanlarla olan ilişkiler, seviyeli dostluklar, bilgi ve tecrübeleri insanlara sunmanız yönünde şu anki duruma bakılmalıdır. Çevre değişimi olabilir, akademik hayata önem verilmelidir. Yurt dışı ile alakalı konular ele alınabilir, çabuk hareket edilmemelidir.

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşecek. Yakın çevreyle alakalı konularda önem arz etmektedir. Özellikle aktif olmak ve kendimizi ifade etmek, arzuları ve hedefleri elde etmek isteyeceğiz. Fakat bireysel düşünemeyiz, sisteme dikkat etmek gerekir. 

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. Bu da ilişki, iş ortaklıkları ve kariyer hayatını fazlasıyla vurguluyor. Sistemin ve şartların farkında olunması lazımdır. Kendinizle yüzleşmede bulunması da gerekir. 

26 Ekim'den sonra Mars Oğlak burcunda ilerlemeye başladığında, bizler için özellikle sistemli çalışmanın, işimizde gelişmek adına sorumlulukları üzerimize almanın gayet kıymetli olduğunu söylüyor.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu süreç kariyer hayatınızı ilgilendiren astrolojik yaşam alanında birebir etkilidir. Ayrıca, aşk hayatınız ve maddi konularda da yansımalarını ilgili bölümlerinde ele aldım. Bu süreçte mesleki durumunuzu hem konum hem mali hem de otoritelerle ilişki anlamında ele almak gerekiyor. Amacınız, hedefiniz, kazanç ortaklığı anlamındaki işler, kurmak istediğiniz iş gibi geniş bir alanda inceleyiniz. Ancak beklemede kalınız. Ani kararlar vermeyiniz. Bu süreç, aşk hayatınızla ilgili konularda da etkilidir. Çünkü Merkür aşk evinizin yöneticisidir. Şimdi bu süreçte aşka bakış açınızı ciddi ve derinlikli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Sadece eğlence bölümü değil, tutarlılık yönünde de ele almak lazım. Yaratıcı becerilerinizi, yetenekli olduğunuz konuları dış dünyada sergilemek tabii ki toplumsal ilişkilere de bağlıdır. Bunları gözden geçiriniz, piyasanın durumuna bakınız. Derinlemesine inceleyiniz. Geri hareket dönemini mali konularda da ele alırsak,  eş-iş ortağıyla kazanç getirici bir iş kurmak veya sonlandırmak, mali açıdan iş ortaklığınızı tescil ettirmek, vergileriniz, hissedarlığını yaptığınız şirketin dış piyasadaki durumu, şirket kurulması, yeni bir şube açmak gibi konuları bu altı günlük süreçte ele alınız, gözden geçiriniz. Kararınızı veya durumunuzu derinlikli bir şekilde ele alınız.

 

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması ve tüm görünümlere baktığımda, sizi her alanda harekete geçmeye hazır, dinamik bir ruhsal ateşliliğin teşvik ettiğini görmekteyim. Ne yap et ve istediğine sahip ol diyor. Kıpır kıpır bir enerji ancak bunu öyle dengeli bir şekilde kullanmalı ki, bir işe yarasın. Bu tutulma sosyal çevrenizdeki canlılığın da simgesi. Arkadaşlıklar, birlikte faaliyetler nasıl da keyiflendirir sizi. İkili ilişkilerde aynı derecede aktif. Birlikte olmak, dokumak, yaşamak arzusu. Fakat bu arada Merkür geri hareketi devam ediyor. Böyle olunca bizim de şöyle oturup bu yenilikleri gözden geçirmemiz lazım.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür bir yere yerleşmek, birisiyle beraber olmak, yolculuklar, arkadaşlıklar, bilgilenmek, güzel ile çirkin arasındaki ayrımı belirlemek, algılamak hepsi önemli. Ancak her şeyin bir ölçüsü, ayarı olmalı. İşte siz, bu tarihler arasında bütün bunları gözden geçireceksiniz. Bir kapıdan geçmek gibi. Bir köprüden karşı kıyıya ulaşmak gibi. Kısaca ayağımıza gelene, karşımıza çıkana iyice bakmak lazım.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması meslek hayatınızla ilgili konular üzerinde yaşanan durgunluk, sıkıntı, kriz ve sorunların tekrar ele alınması yönünde 9 Kasım tarihinin önemli olduğunu gösteriyor. İşbirliğine açık olunuz. İnatçı davranmayınız. 11 Kasım tarihi itibariyle büyük bir proje veya önemli bir iş için karar verebilirsiniz.

 

EKİM   Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-12-13-22-23-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 10-17-18-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 6

Yeniay : 3-4-5-30-31
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18-19
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN