Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, Ay-Akrep burcu etkinliği Pazar gününün tümünde bizimle beraber. Derinlerimizde yatan her mesele, duygu, durum ve kişi varsa onunla bizi buluşturuyor ve derinlikli gözden geçirmemizi sağlıyor. Saat 02:16 itibariyle etkili olacak Güneş-Ay olumlu görünümü, gündelik aktiviteniz içinde hem planlı hareket etmenizi  hem de arzuladığınız şekilde işlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Kişisel bakımınız ve sağlığınıza bilhassa önem verirsiniz.

Saat 07:00 Ay-Jüpiter görünümü, aşkta cinselliğin önemini vurguluyor. Hatta ilk kez deneyimlemekten zevk alacağınız heyecanlara açıksınız. Arzularınıza sınır koymaktan yana değilsiniz.

Saat 09:09 Ay-Pluto olumlu görünümünde, arzularınız ön plandadır. İstediklerinizi elde ettiğinizde,  kendinizi daha güçlü ve daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Hatta sorunlarınızı, bu paylaşımı ön planda tutarak çözmeniz bile mümkündür. Aktif ve enerjik yapınız, gücünüzü belli amaçlar için yönlendirmenizde de bugün size yardımcıdır.

Saat 22:10 Ay-Satürn kavuşum etkisi altında şartlarımızı mutlaka göz önüne alarak, kimsenin üzerimizde baskı kurmasına izin vermeden ve biz de ne yaptığımızı bilerek hareket edersek iyi olur. Eğer birileriyle ortaklığımız varsa,  bu kişilerle aramızda bir problem yaşanması halinde mutlaka hukuki haklarımızın farkında olalım.

Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN