Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar 08:15 Venüs-Satürn görünümüyle  Cuma gününe adım atıyoruz. Bu sayede, ortaklaşa yürütülen işler, bankacılıkla alakalı konular, yatırımlarınız, miras ve hisseli paraların bir daha gözden geçirilmesi mümkün olacak. Kimlerle parasal ilişkiniz varsa, kimlerle bölüşüm içindeyseniz iyi niyetliliğin sınırlarını belirleyeceğiz. Yasal anlamda bir sorun çıkmaması için, taraflar olarak düşüneceğiz. Tabii ki risk faktörünü yine göz önüne alacağız. Gecikmeler dolayısıyla yaşanan sıkışmaları da, piyasanın, işinizin durumuna göre ele alarak biraz sabırlı olmayı bileceğiz. Rahat yaşamak hakkınız. Ancak koşulların da ciddi anlamda ele alınması ve buna göre ayarlamada bulunulmasında yarar görüyorum. Eğer bir kredi alımı düşünüyorsanız, hesabımıza, ödeme koşullarımıza akıllıca bir bakalım ki, sonrasında sıkıntı yaşamayalım. Aile hayatımız, partnerimiz veya genel olarak ilişki, evlilik gibi konulardaki durumumuza da bir bakalım. Huzurlu muyuz, karşılıklı dayanışma içinde miyiz, her şey yolunda mı şöyle bir ele alalım.

Saat 08:54 Ay-Pluto olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji güç aşılayıcıdır diyebiliriz.

Saat 09:54 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, aile sıcaklığı ve güven duygusunun ne kadar kıymetli olduğunu hissetmemizi sağlar. Sevdiklerimizi yanımızda isteriz. Biz söylemeden, birileri bizi düşünsün, kolunun kanadının altına alsın isteriz.

Saat 21:48 Ay-Satürn olumlu görünümü, ortaklık ve ilişki konularında kendimize güvenmemizde yardımcı olacak. Saat 23:03-26 Nisan saat 13:01 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir Cuma günü geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN