Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar Perşembe günümüz, saat 01:17 Merkür-Kuzey düğüm kavuşum etkisi altında başlıyor. Bu oluşum, ikili ilişkilerde işbirliğini mutlaka öğrenmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Ben demek yerine biz demelisin,  buna yönelik iletişimde bulunmalısın, adil olmalısın diyor. Bu kavuşum kimi Koçlar için beraberlikteki sorunları çözebilmek adına konuşmanın, bazı Koçlar için gerginlikten uzak durarak partnerle ortak bir yol belirlemenin, kısaca bencilliği bırakmanın işaretçisidir. Bekar Koçların, evlilikle ilgili mantıklı karar vermelerini sağlayan bu görünüm, yakın çevremiz ve iş ortaklıklarımızla ilgili konulardaki görüşmelerin işaretçisi olabilir.

Saat 05:01-15:52 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemli girişim ve ilk adım niteliği taşıyan kararları bu saat dilimi içinde mutlaka gözden geçirelim. Ani kararlar vermeyelim.

Saat 15:52 itibariyle etkili olacak  Ay-Kova burcu geçişi, problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir.   Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez

Günün gelişmeleri yüzümüzü güldürsün. Bugünümüz dünden daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN