Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"1","burc_ad":"Ko\u00e7","tarih":"2016-05-29","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Koçlar Saat 00:06  itibariyle Balık burcunda ilerleyecek Ayın ılımlı desteğiyle Pazar günümüzü karşılayacağız. Aşkı, tenimizde, yüreğimizde hissetmekten yanayız. Bu enerji altında ruhumuz huzur bulmak ister. Her türlü olumsuzluktan, tuhaflıktan uzak durmak isteriz.

Saat 10:48 Ay-Venüs zorlu görünümü altında, moral gücümüzün yükselmesi için, işlerimizin düzgün bir şekilde gelişmesini, ilişkimizde partnerimizin bizimle aynı yolun yolcusu olması gerekir. Bu etki altında her durumu çelişkili bir şekilde ele alabiliriz.   

Saat 15:12 itibariyle sondördün oluşacak. İletişimde bulunmak ve işlerinizi bir an önce bitirmek istersiniz. Ancak diğer yandan huzura, rahatlamaya, laftan sözden uzak durmaya ihtiyacınız vardır. Bu saatlerde benim tavsiyem, işlerinizi dikkatli bir şekilde yapmanız ancak kısa molalar vermeyi de ihmal etmemenizdir.  

Saat 21:12 Ay-Neptün kavuşumu, ruhumuzu dinlendirici gayet hoş bir yansımadır. Yumuşacık bir enerjidir. Rüyalarımız, hislerimiz, hayatı algılayış biçimimiz sertlikten uzaktır. Kimseyi kırmak, gücendirmek, rahatsız etmek ve edilmek istemeyiz. Gönül can arar, sevdiğini arar, onunla buluşmak ister. Huzur ihtiyacı çok daha fazladır.

Saat 23:45 Ay-Satürn görünümünde, ruh dünyamız gayet hassas ve hayatı uhrevi yönüyle ele aldığımız için mücadele etmek istemiyoruz. Ancak sorumluluklarımız var ve bunları yerine getirmek için, bilgilenmemiz, kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Bu iki farklı ele alış biçimi, bizi duygusal anlamda zorluyor.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla