Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar saat 04:37 itibariyle etkili olacak Merkür-Satürn kavuşumu eşiniz veya sevgilinizle olan paylaşımların, iş ortağınızla alakalı durumların, kardeşinizle aranızdaki meselelerin, çalışma hayatınız ve sağlığınızı ilgilendiren bir takım konuların ciddiyetle gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. Eğer bu kişilerle aranızdaki problemleri güç kullanarak çözümlemek yanlıştır. Zaten bu görünüm, tarafların birbirlerine karşı mantıklı davranmaları yönünde yardımcıdır. İşi zorlaştırmak yerine, birbirinize nasıl yaklaşmaktasınız buna bir bakmak gerekiyor. Ayrıca mali yatırımlar, borçlar, krediler, kredi kartlarınızla ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Finansal anlamda bir söz vermeden önce iyi düşününüz. Hesabınızı iyi yapınız. Bütün bu konular trafikteki Dur işaretine benzer. Dur ve bir daha düşün anlamına gelir. Acelemiz yok. Ancak gerçekçi olmamızda yarar var.

Saat 10:07 Ay-Mars kavuşumu, aileniz veya partnerinizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmanızda, oluşabilecek mesafe duygusunu ılımlı davranarak yumuşatmanızda fayda vardır. Gecikme ve ilerlemedeki güçlükler canınızı sıksa da, sabırlı olmaya çalışmanız hem kendiniz hem de birlikte olduğunun insanların rahat etmesi açısından yararlıdır. Sevdikleriniz tarafından onaylanmak ve emeğinize, verdiğiniz mücadeleye saygı gösterilmesi sizin için gayet önemlidir.

Saat 17:30-21:23 arası  boşlukta kalacak Ay, işleri aceleye getirmemeniz, kararlarınızı gözden geçirmeniz gayet faydalıdır. Bu gözden geçirme, daha sonra girişimde bulunacağınız konularda başarılı olmanızı sağlayabilir.

Saat 21:23 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay, eskimiş ve artık geçerliliğini yitirmiş her şeyi devre dışı bırakma isteğinizi körükleyicidir. Bu saatlerde ne geçmişe dair bir şey konuşmak ne de duymak istemezsiniz. Akşam saatleri bağımsızlık yanlısı olduğunuz için, dayatılmış hiç bir planın içinde yer almak istemezsiniz.

Yüzünüzden gülümseme, gönlünüzden huzurun eksik olmadığı bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN