Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"1","burc_ad":"Ko\u00e7","tarih":"2016-10-26","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Koçlar Saat 01:06 Ay-Kuzey düğüm kavuşumunda, ilişkide paylaşımın, ortaklaşa hareket etmenin, huzurlu beraberlik yaşamanın ve bu ilişkiyi geleceğe taşımanın önemi üzerinde duracağız.

Saat 04:54 de gerçekleşecek Venüs-Neptün zorlayıcı enerjisi, bizim biraz da hayatın baskılarından, kurallarından, sorunlarından kaçma arzumuzun işaretçisi. Herkes kendince bir şeylerden uzaklaşmak istiyor. Bu gayet doğaldır. Çünkü hayat yoruyor bedenlerimizi ve ruhumuzu. İşte sizler de bu etki altında, olur veya olmazlarını düşünmeden bir ilişkiye, bir arkadaşlığa adım atabilirsiniz. Bir yolculuğa çıkabilir, gözlerden uzak kalabilirsiniz. Kimileri, kısa bir süreliğine şehir dışına çıkarak farklı bir şeyler yaşamak isteyebilir. Peki, bütün bunlar uzun süreli bir çözüm olur mu, devamı gelir mi? diyelim yaptık, kalıcı olur mu? Genelde hayır. Bizim kısa soluklu bu kaçış özlemimiz belli bir zaman dilimi olarak görülmeli, kendimizi kaptırmamalı, ayarımızı bilmeliyiz. Her şeyin farkında olursak, yanılmayız. Sorun çıkmaz da çıkmaz.

Saat 08:56 Ay-Satürn görünümü, iş veya özel hayatımızla ilgili bazı durumların bizi endişeye sürüklemesi halidir. Daha fazla meselelerin üzerinde dururuz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, iş ve finansal ilişkilerimizde nasıl davranacağımızı bilmenin ve kontrolümüzü kaybetmeden hareket etmenin göstergesidir.

Saat 18:19 Venüs-Jüpiter görünümü, hukuk davalarında karşı tarafla anlaşmamızı sağlıyor. İlişkilerde partnerle olan zevkli paylaşımların göstergesi oluyor. içimize bir su serpiyor ve umutlandırıyor.

Saat 21:32-27 Ekim saat 16:50 arası Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bazı kişiler canınızı sıkabilirler. Ancak bunu kafanıza takmayın. Boşluk etkisi altında olur böyle şeyler. Siz kafanızın  içinde aksaklık yaratan durumları şöyle bir sakince ele alın. Canınızı sıkan bir şey olursa, halledilecek ufak bir problemse halledin. Baktınız ki, epeyce önemli, Ay-Boşluk etkisinin bitmesini bekleyin. İş, sağlık, ilişki konularında aceleci davranmayın.

Gönlünüzden geçen olumlu niyetlerin karşılığını en güzel şekilde alabilmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2