Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Koçlar yeni haftamız hızlılık, canlılık, değişiklik işaretçisi bir görünümle başlıyor. Saat 00:31 itibariyle Venüs-Uranüs arasındaki enerji akışı, bir çok alanda sizi aktif kılabilir. Sözgelimi partnerinizle bir yolculuğa çıkmak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni yerler görmek gibi. Bekar Koçlar bu etki altında yeni biriyle tanışabilirler. Bir arkadaşınız da tanışmanızda aracı olabilir. Bu görünüm, bazıları için bir seyahat kararının işaretçisi olabilir. Şimdiden yer ayırtabilirsiniz. İlişkilerde sürpriz gelişmeleri işaret eden bu enerji, alacağınız güzel bir haber sayesinde canlanmanızı sağlayabilir. Hareketlilik bir hayli artabilir. Problemleri olan çiftlerin yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilir.

Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünümü sayesinde, yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz. Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir.

Saat 03:22 Ay-Venüs olumlu görünümü, eğlenceli, heyecan verici her şeyin ilginizi çekebileceğini gösteriyor. Belki olayları derinlemesine incelemek istemeyebilirsiniz. Sizi istemediğiniz bir mesele üzerinde ikna etmeye çalışan kişilere kanmazsınız.

Saat 06:34 Ay-Mars görünümü parasal konularda risk faktörünü devre dışı bırakmadan hareket etmenin önemini gösteriyor. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini bilmesiyle mümkündür. İşte o zaman insan, doğru  ve yerinde kararlar alabilir. Çünkü bugün aşırı hırs bize yanlışlar yaptırabilir.

Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Geleceğinizi yakından ilgilendiren konularda, bir şey olmaz diye yürürlüğe koyduğunuz bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız.

Not: Mayıs aylık videolarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir

 

Yeni haftanın sizlere olumlu değişimlerde start olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN