Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, Perşembe günümüz, saat 00:38 Ay-Uranüs görünümüyle başlıyor. Meslek ve özel hayat, ilişkimiz ve kişisel girişimlerinizle alakalı konularda hem hassasız hem yenilikten yanayız. Mücadele etmek zorunda hissediyoruz kendimizi. Sisteme ve haksızlıklara dayanamayan bir kişi olarak, birileriyle çatışabilirsiniz. Değerlerinize son derece önem verdiğiniz için, birileri bunları hafife aldığında ve size baskı uygulandığında pek sabırlı olmazsınız.

Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, aileniz, eviniz ve çıkarlarınız söz konusu olan her durumda  güvenliğe önem vermenizi sağlar.

Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, ailemizi ilgilendiren mevzularda hassas düşünmenin işaretçisidir. Evimiz sınırları içindeki her durumu önemseriz. Düşüncelerimize karşı çıkan veya desteklemeyen, uzlaşıya açık olmayan  kişilerle anlaşmak bu saatlerde zor olabilir.

Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10  arasındaki  Ay-Boşluk etkisi  süresince, bizi tedirgin eden korku ve endişelerimizden uzak durarak, güven duygumuzu asla kaybetmeden akşamı geçirmemiz açısından önemlidir. Boşluk etkisi Yengeç burcunda oluştuğu için, evimiz, ailemizle yakından alakalı konular üzerinde daha hassas davranabiliriz. Dışarıdan bakıldığında sert ve taviz vermez görüntümüze karşılık, iç dünyamızda bir hayli alıngan olabiliriz. Duygusal konularda içimize dönerek, geçmişte bu yana yaşananları gözden geçirebiliriz. Bazen kızarız, içerleriz, sıkılırız ancak biliriz ki, köklerimizden kopmamız zordur. Güven içinde yaşamak bizim için son derece önemlidir. Kimi anlarda sarılacak bir dost, yaren ararız, kimi zaman kendi kendimize yetebilmenin yollarını araştırırız. Bugün, yenilik anlamındaki işlerde  tedbirli olmalı,  işimize, ilişkimize, evimize, ailemize ve kendimize karşı iyi davranmalıyız.

Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır

Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU

Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN