Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Koçlar önemli bir görünümle Salı günümüz başlayacak. Saat 09.07 Güneş-Kuzey arasındaki karşıtlık, bir yanıyla kendinize dönük bir şekilde, isteklerinizi elde etmek adına hareket etmenizi sağlasa da, ikili ilişkilerde el ve gönül birliğinde bulunmanın çok daha yararlı olacağını söylüyor. Bir sorun varsa eğer, bunu sevdiğinle, eşinle, partnerinle, iş ortağınla birlikte çözümlemelisin diyerek biz olmaya davet ediyor. Tabii ki karşınızdaki kişinin de buna istekli olması önemlidir. İşte bu, ilişkinizin niteliği, aranızdaki sevgi ve anlaşımın gücüne bağlı olarak gerçekleşir.

31 Mart saat 04:43-15 Nisan saat 01:51 tarihlerinde Merkür burcunuzda ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Ancak ikili ilişkilerde partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkilerden bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken süreçteyiz.

31 Mart saat 19:26-12 Mayıs saat 05:40 tarihleri arasında Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. Hem hesabımızı bileceğiz hem de bastığımız yere dikkat edeceğiz. Bu enerji maddecilik ve kişinin kendi değerini sahip olduklarıyla ölçmesi şeklinde bir yansıma yaratabilir. Risk faktörü göz önüne alınmalıdır. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini tam manasıyla bilmesiyle mümkündür.

Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,