Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"1","burc_ad":"Ko\u00e7","tarih":"2016-08-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Koçlar Saat 01:29 Venüs-Jüpiter kavuşumu, ihtiyaçlarımıza, gereksinimlerimize göre ilişkileri ele alma halidir. İş ortamından, ev yaşantısına kadar her alanda mantık süzgecinden geçirilen ve tam not alan kişiler, ortamlar ve  durumlar önemsenir. Öyle sıcacık değilizdir. Çabucak kapılmayız bir şeylere. İnceleriz, anlamaya çalışırız. Aynı şekilde insanlar da bizi inceleyip, gözlemde bulunurlar. Çevremizin temizliği, düzeni, verimliliği bizim için kıymetlidir. işimizi seçeriz, insanları inceleriz, üstümüze başımıza ve başkalarının da aynı şekilde duruşuna, tavırlarına  dikkat ederiz. Anlayacağınız, ince eleriz sık dokuruz. Yaş tahtaya ayak basmayız. Destek oluruz biz de birilerine, isteriz ki onlar da aynı niyetle yaklaşsınlar bize. bir sağlık sorunu bugünlerde şifa bulabilir, bir iş tamamına erebilir, bir problem mantıklı şekilde çözümlenebilir.

saat 04:42 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş ve aile hayatımızla ilgili konularda seçici, detayların farkında ve gelişim anlamında karar vermemizi, artık geçmişi değil, geleceği düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor.

Saat 08:39 Ay-Pluto karşıtlığı, tüm  kararların derinlikli gözden ve gerçeklerin göz ardı edilmemesi  lazım. Geçmişin etkisinde kalmamak, geleceği önemsemekte fayda var.

Mutlu ve keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla