Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Koçlar saat 05:00 Ay-Uranüs olumlu  görünüm etkisinde Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji, yeni ve farklı olan deneyimlere hevesli bir şekilde katılmamızı veya açık olmamızı  sağlıyor. Heyecanımız yüksek ve özgürce hareket etmekten yanayız. Farklı insanlar ve ortamlar dikkatimizi bir hayli çekebilir.

Saat 16:37-21:47 arası kısa sürecek Ay-boşluk etkisi altında geçerken, derinden derine sizi rahatsız eden konular üzerinde hayatı doğal akışı içinde değerlendiriniz.

Saat 21:47 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçiş etkinli altındayız. Önümüzdeki iki gün boyunca, zorunlu işlere öncelik tanımak durumundayız. Evimizin ihtiyaçları, ailemizle ve çocuklarımızla ilgilenme ve  ciddi bir şekilde meselelere eğilmek gibi. Dışa karşı duygularımızı göstermekte zorlanabiliriz veya bilerek göstermekten sakınabiliriz. Doğru ve mantıklı şekilde düşünmek, sorumluluk bilinci içinde hareket etmek durumundayız.

Saat 22:44 Ay-Venüs görünümü, uzun vadeli hedeflerinizi, ilişkilerinizi tekrar gözden geçirmek anlamında yararlıdır. Venüs geri hareketinde, ailenizle problemleriniz varsa gerilimli, ateşli duygularınızı kontrol altına alarak mantıklı bir şekilde ele almakta yarar var.

Huzurlu  bir gün geçirmenizi  diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN