Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Koçlar bugün,  saat 00:10-22:50 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Takdir edilmeyi, söylediklerinizin onaylanmasını, size karşı gelinmemesini istersiniz. Ancak önerileriniz kabul görmeyebilir veya uygulanması zor olabilir. Üzerinde biraz daha düşünmeniz gerekebilir.

8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Aynı ortamda çalıştığımız kişilerle olan ilişkimiz, bir iş amacıyla karşı karşıya geldiğimiz insanlarla olan temasımız, partnerimizle aramızdaki sevgi alışverişimiz tümüyle mercek altına alınır, incelenir. İşlerliği var mı, yoksa zoraki mi yürüyor, emek sarf ediyor muyuz, bize de aynı şekilde özen gösteriliyor mu, bunlar üzerinde duracağız. Venüs-Başak geçişi, kazancımızla ilgili konularda da etkilidir. Titiz ve düzenli bir şekilde bütçeyi kontrolden geçirmek gereklidir. Sizin için önemli olan, yapılacak işe alınacak bedelin hakkaniyetli bir şekilde olmasıdır. Devam eden işinizdeki gelir yetersiz ise, aynı ortamda çalıştığınız kişilerle aranızda ücret farklılığı varsa bunlar üzerinde görüşmelerde bulunabilirsiniz. Çalışmamız, kazanmamız, görevlerimizi yerine getirmemiz, emek sarf etmemiz gerekiyor. Bu iki hususu öyle bir ayarlamalıyız ki, hem ruhsal anlamda huzur bulalım hem de sağlıklı bir şekilde yaşayarak hayatımızı düzenleyelim.

Saat 23:01 Ay-Venüs kavuşumu Başak burcunda gerçekleşecek. Etrafınızda bulunan insanlarla başta iş olmak üzere ilişkilerinizi bu enerjinin sağladığı destekle analiz edebilirsiniz. Bu analiz daha sonra yanılmanızın önüne geçicidir. Herhangi bir konuda adım atmak istediğinizde incelemeyi kesinlikle unutmayın. Bir işe mi başlayacaksınız. İstatistikleri gözden geçirin. Böylece nasıl bir olgunun içinde yer aldığınızı kolaylıkla sentezler, yaş tahtaya ayak basmamış olursunuz.

Kıymet bilen gönüllerle karşılaşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN