Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar saat 09:55 Ay-Balık burcu seyri ile Perşembe günümüz başlıyor. Olumlu düşünmeye, gerçeklerin can acıtıcı yanlarını görmezden gelmeye çalışacağız. Hayatı algılama biçiminiz, çevrenizdeki insanları değerlendirme şekliniz ve olaylara verdiğiniz yanıtların temelinde iyi niyet, şefkat ve vefa duygusu ön planda olacaktır.  Kimseyle tartışmayayım,  kimse de bana bulaşmasın, iç huzurum önemli şeklinde düşüneceğiz.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, duygusal anlamda rahatlatıcı bir etkiye sahip. Ancak kafamızın içinde parasal konular da ayrı bir öneme sahip. Görülüyor ki, hem huzur bulmak hem de kendimizi güvende hissetmekten yanayız.

Saat 17:14 Ay-Güneş olumlu görünümü, uzun vadeli düşünmenin işareti. Her konuda bu böyle. Bastığınız yeri, hem iş hem de özel hayatınızda bilmek istersiniz. Bu enerji bir çok açıdan güç aşılayıcıdır.  Ancak merdivenleri tırmanırken yavaş ve emin adımlarla çıkmaya çalışmak gayet mantıklıdır.

Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu ruhsal manada rahatlatıcı ve inancı güçlendiricidir. Evet bazılarımızı hayat şartları zorluyor olsa da, kişi kendi değerlerine sahip çıkarak ve olumlu düşünerek enerjisini güçlendirebilir.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN