Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Koçlar yeni haftamız, burcunuzda ilerleyen ve sizlere cesur yaklaşımlar, güçlü duruş ve  dünyaya kim olduğunuzu gösterme olanağı sunan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 16:23 olana dek içinizden geldiği gibi hareket edebilir, işlerinizi düzenleyebilir, çabucak bitirebilirsiniz.  Kurallar, dayatmalar, sık boğaz edilmelerden hoşlanmazsınız.

Saat 16:23-18:37 arasında Ay-Boşlukta ilerleyecek. Duygusal olarak bizi etkileyen, kendimizi güvende hissetmememize yol açan her durumu hassasiyetle ele alabiliriz. Aslında haklı sebeplerimiz vardır. Fakat dış dünyadaki insanların anlaması pek mümkün değildir. Kendimiz veya ailemizi ilgilendiren konulardaki tüm eksikler ve hatalara isyan edebiliriz. Boşluk etkisi altında tabii ki sakin olmamızda yarar var.

Saat 18:37 itibariyle Ay-Boğa burcunda seyredecek. Bütçemizi gözden geçirebilir ne kadar güvende olduğumuzu, elimizdeki miktarın ihtiyaçlarımızı karşılamada yeterli olup olmadığını hesaplamaya çalışabiliriz. Ay-Boğa burcu geçişleri Koçlar için mali konularda genelde destekleyicidir. Ayrıca sakinleştirir, duygularınızı kuvvetlendirir.

Yeni haftanın her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN