Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar, 20 ve 21 Nisan tarihlerinde Jüpiter-Uranüs-Pluto gezegenleri arasında oluşacak  büyük kare görünüm, farkındalık yaratıcı ve kişiyi belli bir baskı altına alıcı olsa da, harekete geçiricidir. Her şeyden önce yaşınız, şartlar ve konumunuz olarak bir takım değişimler yaşanıyor. Bunların tümü hem iş hayatınız hem toplum içindeki yeriniz hem de kişisel anlamda sizi yepyeni bir yaşama hazırlamaktadır. Bazen baskı altında bazen de sürpriz bir şekilde h gerçekleşen değişimleri doğal karşılayıp, -Değişiyorum ve hayatıma yepyeni bir sayfa açıyorum diyerek karşıladığınızda kazanan siz olursunuz.

Saat 03:27 Ay-Uranüs görünümü, iş ortamında ve dış dünyada esnek düşünmenin önüne geçebilir. Çünkü kişi, bireysel olarak kendini ortaya koymaktan yanadır. Ancak üzerindeki sorumluluklar buna engel olabilir. Her şeyden uzak durmak ve özgürce hareket etmek arzumuz bir hayli yüksektir. Baskı altında kalmaktan hoşlanmayız.

Saat 03:32 Ay-Pluto kavuşumu, geçmişe ait bazı meseleleri hatırlatıcı ve üzerimizde baskı oluşturucudur.

Saat 03:33 Ay-Jüpiter karşıtlığı ailevi ve mesleki konular üzerinde bir şeye mecbur bırakılmaktan hoşlanmadığınızın işaretçisidir. Kısıtlanmaktan hoşlanmazsınız.

Saat 04:56  Ay-Mars görünümü iş hayatımız, sorumluluklarımız, ilişkimizle ilgili konularda yaşanan baskıyı işaret ediyor. Birilerine veya  hayatın şartlarına uymak zorunda bırakıyor bizi. Bu mecbur kalmalardan hoşlanmıyoruz.

Not: 21-27 Nisan haftası yorumlarınızı aşağıdaki linkimiz aracılığıyla gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.


http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/22954-21-27-nisan-2014-haftalik-burc-yorumlari.html

Mutlu haftalar diliyorum. İşimizde huzur, gönlümüzde mutluluk daim olsun. Gönülden sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN