Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz saat 07:41 itibariyle, hem toplumsal hem de mesleki hayatımıza uygun ciddiyet içinde hareket etmemizi sağlayan Ay-Oğlak burcu geçişiyle başlıyor. Bu nedenle  sorumluluklarımızı görmezden gelemeyiz.

Saat 10:37 Ay-Merkür olumlu görünümü, eğri ile doğruyu  birbirinden ayırmanız, akıllıca düşünmeniz, adil olmanız gerektiğini hatırlatıyor. Hani olur da bazı gelişmeler, haberler hoşunuza gitmezse biraz durup bekleyin ve durumu bir gözden geçirin.

Saat 10:51 Ay-Venüs görünümü, ilişki ve iş ortaklığı konularında huzuru bulmak ve güven içinde yol almak ve dengeli hareket etmek mecburiyeti vardır. Siz baskın davranır, yönetmeye kalkışırsanız, partner buna izin vermeyebilir. Sert davranmaz ancak yaklaşım tarzınızı veya düşüncelerinizi onaylamadığı açıktır.

Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü en azından üzerimizdeki ağırlığı hafifleten, dinlendirici, sakinleştirici bir enerjidir.

Saat 22:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak ilkdördün,  sizleri  iki konuda sıkıştırabilir. Sorumluluklarınız ve ilişkiniz. Sorumluluklar derken bu ister ailenize ister topluma isterse kendinize karşı olsun farketmez. Anne ve babamıza hesap vermek durumundayız. Öyle istediğimiz gibi kararlar vermemiz  pek  mümkün değil. Kimimiz çalışıyoruz, ekmek paramızı kazanmaya gayret ediyoruz. Burada da,  iş yerinin kuralları ve patronlarımızın istediği gibi davranmak durumundayız. Bazılarımız iş sorunu yaşıyor belki de yıllardır iş bulmak, hayatını düzene koyabilmek için mücadele veriyor. Kimimiz farklı bir şeyler yapmak istiyor ancak para ve sektörün içinde bulunduğu durum nedeniyle çekiniyor. Bir çoğumuz evladına yardım ediyor, torununa bakıyor, anne ve babasına destek oluyor. Bu arada bir de kendimize karşı sorumluluğumuz var. İlkdördün etkisi altında,  hayatla mücadele etmek  bizleri bunaltabilir. Bir yandan dış dünyada sorumluluklarınızla başa çıkmaya çalışacak diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda dengenizi sağlamak için güç sarfedeceksiniz. Haklısınız pek kolay değil. Ancak  ilkdördün etkisi altında yapılması gereken elden geldiğince sakin bir şekilde düşünmek ve kendimize fazla yüklenmeden düşünmeye çalışmamız gerekecek.

Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/koc-burcu-aylik-yorumu.html

Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN