Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

 

MART AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4 Mart tarihinde Başak burcunda bir dolunay meydana gelecek ve aya bu dolunayla adım atmış olacağız. Öncelikle çalışma hayatı ile ilgili konularda önemli bir dolunay olacak. Burada bir hassasiyet olacak. Bir yandan da rutin hayatımıza bir bakacağız. Diğer yandan ise sezgiler güçlenecek.

Merkür 13 Mart tarihinde Balık burcunda seyrine başlayacağı için bu dolunay iç sezgilerimizin yükselmesini sağlayacak. Mantığınızı daha fazla öne almanızı tavsiye ederim.

Bu dolunayda çalışma hayatı incelenecek Merkür-Balık burcu geçişinden sonra da gerçekleri göz önüne alarak kendi dünyamıza ve iş hayatımıza önem vereceğiz.

14 Mart- 2 Ağustos tarihleri arasında Satürn gerileyecek. İlk bölümü 14 Haziran'a kadar Yay burcunda olacak. Aralık ayından bu yana olan gelişmelere bir bakacağız. Finansal ortaklıklar, bankalar, krediler, kredi borçları, ödemeler konusunda bir düşünmek isteyeceksiniz. İçsel anlamda yeniden bir yapılanma sürecinde olacaksınız.

Satürn geri hareketinde köklenmeye önem vermek gerekir, tekrar borçlanmadan mevcut durumunuza bakmanız gerekiyor.

14 Mart -2 Ağustos tarihleri arasında Satürn geri hareketi gerçekleşecek. Koçlar için bunun anlamı: Yüksek eğitim, yurt dışı, akademik eğitim ve kariyer hayatınıza hazırlık dönemindeki üniversite hayatının ele alınması konusunda size yardımcı olacak. Hayata bakış açınızı yeniden içsel anlamda restore etmenizde kıymetli olacak. Yeni bir planlama yapabilirsiniz.

17 Mart tarihinde Venüs Boğa burcunda seyredecek. Gerek mali konularda gerek ikili ilişkilerde güvenilirlik duygusunu esas alacaksınız.

20 Mart tarihinde tam güneş tutulması Balık burcunda gerçekleşecek. Balık burcu güneş tutulmaları iç sezgi ve ruhani bir bakış açısı, farklı bir pencereden dünyayı görmek anlamındadır.

Güneş tutulması oluştuğu 29 derece ile moral motivasyon gücümüzün yüksek olduğunu gösterir. Güneş tutulması size lidersiniz diyecek.

21 Mart tarihinde güneş Koç burcunda seyrine başlayacak. Koç burcu canlılıktır, yiğitliktir, güzelliktir. 21 Mart tarihi herkes için canlandırıcı olsun dileklerimle. Endişe ortadan kalkacak, aktivite gelecek ve canlanma olacak.

31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcuna giriyor. Genellikle sağlam olan ne varsa onu hedefleyeceğiz belki yavaş hareket edeceğiz ama gayet olumlu bir ay olduğunu söylemeliyim.

AŞK VE İLİŞKİLER

2-8 Mart arası: İlişkiler açısından bu hafta oldukça yoğun enerjilere ev sahipliği yapacak. Öyle bir hafta ki, hakikaten tüm yılın ilişkiler anlamında en önemli dönemi diyebiliriz. 1 Mart tarihinde sosyal ilişkiler canlanıyor. Bazı Koçlar eski aşkına geri dönerken, bazıları yeni bir ilişkiye başlayabilirler. 2 Mart tarihindeki görünüm, evlenmeler veya ayrılık anlamında verilecek kararları işaret ediyor. 3 Mart tarihindeki önemli bir görünüm, aşkta aktif ve oldukça coşkulu olmanızı sağlıyor. Kararlarınızı özgür bir şekilde verebilmeniz için sizi destekliyor. Bu gayet hızlandırıcı, aşkı sizlere getirici, pozitif düşünmeyi sağlayıcı ve kendinizden emin olmanızı teşvik edici bir enerjidir. 4 Mart tarihinde, eğer ilişkinizden memnunsanız, partnerinizle yeni bir hayata adım atarsınız. Eğer sorunlar varsa, kendi yolunuza gidebilirsiniz.

9-15 Mart arası: Aşk hayatınızdaki hareketlenme 10 Mart tarihindeki görünümle bir hayli artıyor. Bütün güçlü yönlerinizi ilişkide en ateşli şekilde gösterebileceğiniz bir gündesiniz. Doğru bildiğiniz yoldan şaşmadan aşkın peşinden koşabilirsiniz. Bu güçlü enerjiniz aşkta sizi beğenilen, cesur, aktif bir kişi olarak öne çıkarıyor. Önümüzdeki bir gün boyunca aşk size, siz de aşka gülümseye, onunla sarmaş dolaş olmaya hazırlanın.

16-22 Mart arası: 17 Mart tarihinde başlayacak Venüs-Boğa geçişinde, aşkta sadakati önemseriz. Değerlerimize bizim kadar sahip çıkacak bir sevgili ararız. Sevgilimizin bize saygı duymasını bekleriz. Bekar Koçlar bu dönemde çalışan kişileri, hali vakti yerinde olan insanları tercih ederler. Cinselliğimizi ön planda tutarız.

20 Mart tarihinde Balık burcunda Tam Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu tutulma, bir yanıyla aşk hayatınız, ailevi yaşamınızla ilgili konularda zihninizi ve bedeninizi sakinleştirme, hayatı oluruna bırakmaya çağırsa da, gökyüzündeki diğer işaretlere baktığımızda siz hem maddi konularda arzulusunuz hem de yenilikler için heveslisiniz. Görülüyor ki bu Tutulma benzetme yerindeyse şarj ediyor ve hedefiniz için harekete geçiriyor.

23-31 Mart arası: 31 Mart tarihinde, Merkür burcunuzda ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmenizi sağlayacak. Ancak ikili ilişkilerde partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkilerden bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken günlerdeyiz.

 

İŞ VE KARİYER

2-8 Mart arası: 5 Mart tarihindeki görünüm, iş hayatında güçlenmek, toplum içindeki yerinizi sağlamlaştırmak, durduğunuz yeri bilmek istediğinizi gösteriyor. Hedefinize varmak, isteklerinizi elde etmek amaçlı aceleci ve baskın davranabilirsiniz. Ancak dış etkenler nedeniyle sabırlı olmak zorundadır. Bu kişi açısından yorucudur. 6 Mart tarihindeki Dolunay, çalışma hayatınız, iş çevrenizde yaşanabilecek gelişmelerin simgesi olabilir. Sorumluluklarınız fazlasıyla ağır gelebilir. Üst konumda bulunan kişiler istekleri konusunda direnebilirler. Sistemin iyi bir şekilde işlemesi için düzenlemelerde bulunabilirler. Detaylı işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Patronlarınızla ilişkinize dikkat etmeniz lazımdır.

9-15 Mart arası: 11 Mart tarihinde, özgürlük arzusu sizi olur olmadık girişimlerde bulunmaya, yanlış kararlar almaya sevk edebilir.  Önünüzü göremediğiniz hangi konuda olursa olsun beklemede kalarak resmin bütünü görmeye çalışınız. Kendinize olan aşırı güven duygunuzun nedeniyle boyunuzu aşan kararlar vermeyiniz. Ne kadar bilginiz var, nerelerde zorluklar yaşayabilirsiniz bunları mutlaka gözden geçiriniz. Yeni başlangıçlarda bulunmadan önce varacağınız sonucu, önünüzdeki seçenekleri ve gücünüzü lütfen hesaba katınız.

16-22 Mart arası: 16 Mart tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda zihniniz biraz karışabilir. Ne yöne gitmeli, nasıl kararlar vermeli, bunları tam olarak oturtmak zor olabilir. Karşınıza çıkan engeller veya zorluklar aslında uyarıcıdır. Sizin aklınızı başınıza toplamanız, işlerinizi daha düzgün şekilde yapmanız, gereksiz meselelerin üzerinde durarak vakit kaybetmemeniz içindir.

23-31 Mart arası: 25 Mart tarihindeki Güneş-Satürn görünümü, uzun vadeli planlar yapmanın ve bunları kararlılıkla uygulama arzunuzun işaretçisidir. Mars burcunuzda ilerlediği için, 31 Mart tarihine kadar kişisel girişim, eğitim, ticaret, yolculuklar, akademik uzmanlık veya ilgilendiğiniz bir alanda kendinizi gayet rahatlıkla ifade edebilir, hedefinize ulaşabilirsiniz.

PARA

2-8 Mart arası: 2 Mart tarihinde finansal konularda kendi isteklerimizi elde etmekten yanayız. Ne olursa olsun kazancımız hususunda bencil düşüneceğiz. İş veya evlilik türü kurulan birlikteliklerde kazançlı çıkmaktan yanayız. 4 Mart tarihinde maddi konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Elimize bir miktar para geçebilir. 5 Mart tarihinde kazandırıcı işlere yöneleceğiz. İşimizden elde etmek istediğimiz geliri önemseyeceğiz. Bu konuda ne düşündüğümüzü öne süreceğiz.

9-15 Mart arası: Maddi çıkarlarımızı zedeleyebilecek kişi ve durumlara karşı sert tepkilerde bulunabiliriz. Sözgelimi işimizi iyi yaptığımız halde birileri hakkımız olanı vermemekte ısrar ediyorsa, üzerimizde baskı kuruyorsa buna göz yummayız, gerekeni yaparız. Parasal konularda takibimizi iyi yaparız. Alacağımızın peşini bırakmayız. 12 Mart tarihindeki görünüm, iş veya kişisel anlamda mücadeleci olacağımızın göstergesidir.

16-22 Mart arası: 17 Mart tarihinde Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Maddi kazanç, huzur, güven ve konfor duygumuz ön planda olacak. Seçkin bir zevk anlayışımız olacak ve kaliteli olana yöneleceğiz. Elimizde olanı koruruz.  Paranın gücünün farkına varırız. Gördüğümüz kaliteli ve uzun seneler kullanacağımız ürünleri tercih ederiz.

23-31 Mart arası: 24 Mart tarihindeki Venüs-Neptün görünümü, parasal konulardaki işlerinizi halletmeniz için size ışık oluyor. Ben derim ki, ideallerinize sahip çıkınız, hesabınızı iyi biliniz ve değerlerinizi koruyunuz. Çünkü bu görünüm, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için gerçekçi olmanın da gerekli olduğunu gösteriyor.

31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcunda ilerlemeye başlıyor. Hem hesabımızı bileceğiz hem de bastığımız yere dikkat edeceğiz. Bu enerji maddecilik ve kişinin kendi değerini sahip olduklarıyla ölçmesi şeklinde bir yansıma yaratabilir. Risk faktörü göz önüne alınmalıdır. Başarısız girişimlerin önüne geçilmesinin yolu, kişinin ne yapmak istediğini tam manasıyla bilmesiyle mümkündür.

MART Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 2-3-12-13-17-21-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
1-7-8-14-15-27-28
Aşkta En Şanslı Günler                   :
2-3-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
23


Yeniay : 20-21-22
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 7-8-9
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MART ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN