Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

 

KOÇ EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Merkür iki burç üzerinde geri hareket yapacaktır. İlki Akrep burcunda gerçekleşiyor. Yakın çevre ilişkileri, iş hayatıyla ilgili konular ve finansal ortaklıklar üzerinde duracağız. Bekleme dönemi olarak değerlendirilebilir. Çalışma hayatı ve sağlıkla ilgili konuları gözden geçireceğiz. Geçmiş bir takım meselelerin halledilmesi yönünde olumlu, ancak yeni bir karar vermek anlamında dikkatli olunması gereken bir zamandır. 4-10 Ekim tarihleri arasında olumlu gelişmeler için gözden geçirmede fayda vardır.


10-25 Ekim tarihlerinde geri hareket Terazi burcunda devam edecek. İlişkiyi gözden geçireceğiz, partnerle alakalı meseleler, ilişkinin sorunları ve kriterlerini ele alacağız. Yeni tanışma olduğunda acil hareket etmemek gerekir. 

8 Ekim tarihinde burcunuzda tam ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmada arzu ve isteklerimiz son derece etkilidir. İlişki gözden geçirilir. Duyguların ve arzuların ne durumda olduğu önemlidir, daha çok kendimizi öne alıyoruz. Bu ay tutulmasında gerginlikten uzak durmak gereklidir. Yeni ufuklar ve yeni girişimler olabilir ancak sabırlı olunması lazımdır. 

24 Ekim tarihinde 00.17'de parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Mali ve finansal ortaklıklar bizim için önemlidir. Elimizde bulunan değerleri ve başkalarıyla olan paylaşımı önemseyeceğiz. Bu alanda problemler varsa çok dikkatli hareket edilmelidir. Bu tutulmada vadesini doldurmuş bir ortaklık sona erebilir. Sağlam, köklü, tutarlı ve dengeli olarak finansal ilişkileri yerli yerine oturtmak gereklidir. Bilgilenmeyi, eğitimi ve kendimizi geliştirmeyi önemseyelim. 

26 Ekim tarihinde de Mars Oğlak burcunda iş hayatıyla ilgili konularda size büyük bir kuvvet verecektir.

 

Ekim ayı özel dosyası

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: Merkür,  4-10 Ekim arasında Akrep burcunda gerileyecek. İş veya özel anlamdaki finansal hesaplarınızı kontrol ediniz. Kardeşleriniz, çocuklarınız veya yakınlarınızla ilgili mali konuları, bir malın paylaşımını, işletimini, bir mülkün devredilmesi gibi durumları da gözden geçiriniz. Genel olarak Akrep burcundaki gerileme süreçlerinde size birilerinin finansal anlamda desteği olmaz. Bu yüzden de, kredi çekmek, miras konularında sonuç almak, birilerinden finansal yardım istemek mümkün değildir.  Bir ortaklığı bitirmek, başka bir ortakla yola devam etmek, kurulmuş bir mali anlaşmayı iptal etmek doğru olmaz. Beklemede kalınmalıdır. Paranızı başkasının işletmesine izin vermek,  bir mülkü satmak, devretmek, bir iş kurmak gibi planlarınızı beklemeye alınız. Ayrıca çalışma hayatınız nedeniyle yaşanan finansal sıkıntı, kriz veya problemleriniz varsa bunları da bu süreçte gözden geçiriniz.

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması ve aynı gün gerçekleşecek görünümler her ne kadar bireysel hareket etmenize neden olsa da, bu ilişki bir ortaklıktır. Partneriniz ve siz bu beraberliği yeniden yapılandırmak, dengeli hale getirmek için üzerinde düşüneceksiniz. Yeni bir ilişki, ortaklık gündeme gelebilir.  İki ayrı alanda etkili olacak Merkür geri hareketleri de aslında size yardımcıdır. Evet, bir gerginlik oluşacak. Fakat sabırlı olursanız kazançlı çıkarsınız.

Merkür, 10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür, bu seferde ikili ilişkileri ele alış biçiminiz, evlilik, uzun süreli ciddi beraberliklerdeki tutum ve davranışların, iletişim anlamındaki durumunuzun gözden geçirilmesi yönünde önem taşımaktadır. Mutlaka karşı tarafı da dinlemelisiniz. İster olumlu ister olumsuz yönde olsun hep dengeyi muhafaza ederek düşünmeye çalışınız.

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması, ortaklaşa kazançlar, hisseli paraların bölüşümü, kredi, miras, nafaka davalarında 9 Kasım tarihine kadar sabırlı olmanız, uyumlu davranmanız gerekir.  Bu tarih sonrası netleşme başlar. Eğer bir iş kurmak veya iş ortaklığında bulunmak istiyorsanız 11 Kasım tarihi uygundur.

 

EKİM   Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-12-13-17-18-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-22-23-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 10


Yeniay : 7-8-9
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23-24
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN