Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Koç

(21 Mart - 19 Nisan)
Koç
Gezegeni : Mars
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı
Uğurlu Sayısı : 9
Uğurlu Taş : Pırlanta, yakut
Uğurlu Gün : Salı

KOÇ EYLÜL  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

2 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcu geçişi başlıyor. İlişkide iletişimsel anlamda etkin bir dönem bu.  Hayatınıza yeni biri girmişse, en önemli konu birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmeniz. Hakça adilce barış içinde konuşmakta yarar var. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışacağız.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Çalışma ortamındaki ilişkiler ve mali konular üzerinde duracağız. Titiz ve düzenli bir şekilde bütçeyi kontrolden geçirmek gereklidir. İş ilişkilerinde de ortamdaki insanlarla olan bağlantıyı nezaketli bir şekilde sürdürmekte yarar vardır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda mevcut durumunuzu  gözden geçireceksiniz. Hayatın biraz bize lütufta bulunmasını istiyoruz. Üzerimizde baskılar söz konusudur. Bir yandan sıkı çalışmanın diğer yandan ruhumuzu dinlendirme arzusunun işaretçisidir. Partner ve iş ortaklarıyla ilişkiye önem vermek gereklidir. Kariyer hayatı ve toplumsal alandaki konumla ilgilenmemiz gerekmektedir.

14 Eylül tarihinde yöneticiniz Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. 2 yıl sonra bu noktaya geliyor. Ancak Jüpiter'den de çok iyi bir görünüm almaktadır. Demek oluyor ki bu geçişle yurt dışı faaliyetleri, ticari alan, inanç ve güven duygusu son derece aktiftir. Aşk hayatıyla ilgili konularda lütuflar gelirken, özgür olmak istemekteyiz. Girişimde bulunma arzusu kıymetlidir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bir gün sonra da yeni ay Terazi burcunda oluşuyor. Bütün bunlar yine ikili ilişkileri gözlem altına almamızı sağlıyor. Yeni ay demek, yenilik ve yeni bir karar vermek demektir. Hem aşk hayatıyla ilgili konularda, hem de özgürce seçimlerde bulunmada, yeni bir şeyler yapma arzusunu işaret etmektedir. Ancak mali konularda biraz dikkat etmek gereklidir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor ve hemen aynı gün gölgeli günleri de başlıyor. Geçmişle alakalı konuları düşünmek, kredi ve yatırımlar gibi konuları halletmek anlamında etkilidir. Hesabı bilmek gereklidir.

29 Eylül tarihinde Venüs ilişki evinizde olacaktır. Bu Venüs Terazi'yi çok seveceksiniz. Çünkü hem Jüpiter hem de Uranüs'den iyi bir destek alacaktır. O nedenle bu geçişi sizler için beraberlikleri yeniden toparlama, bekarlar için yeni bir aşkın işaretçisi olarak görüyorum. İlişkide pürüzleri olanlar için de, dengeyi oluşturarak biz demek adına büyük hediyeler getirecektir. Sadece mali konular ölçülmelidir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  2 Eylül tarihinde Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. İlişkinizle ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Bir yandan akıllıca duruma bakmak diğer taraftan partnerinizin de fikirlerini almak yararlı olur. Ortaklaşa düşünme zamanı da diyebiliriz. Kararlar alınabilir ve sorunlar varsa bunlar birlikte çözüme kavuşturulur. Eğer partnerimizle yeni tanışmışsak,  hem kişisel düşüncelerini hem de ilişkilere bakış açısını öğrenelim.  Biz bu hafta ilişkilerde titiz ve seçici davranacağız.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihinde şartlar gereği partnerimizle iyi geçinmemiz,  dikkatli konuşmamızda yarar var. Bu işimize gelmeyecek. Ancak sözlerimize ve davranışlarınıza dikkat edelim. 13 Eylül tarihinde, cesaretle ilerlemek ve kendi yolunuzu  çizmek isteyeceksiniz. İlişkilerde köprüleri yıkmadan aklı başında düşünmelisiniz. 14 Eylül tarihinde Mars-Yay burcunda ilerleyecek. Yenilenmek, hayatı keşfetmek, deneyimler yaşamak üzere seyahate çıkabilirsiniz. Yeni birçok kişiyle tanışabilirsiniz.

15-21 Eylül haftası:  17 Eylül tarihinde iki önemli görünüm oluşacak. İlişkinizle alakalı konularda bireysel yaklaşımda bulunabilirsiniz. Kendinize dönük düşünüp, endişeli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Oysaki bugün, tarafsız, mantıklı, artı-eksi yönleriyle meseleleri ele almalısınız. İster dargınlık, ister evlilik, ister yeni tanışıklık olsun fark etmez. Bugün geleceğe dönük düşünmek ve ilişkilerde dengeli hareket etmek durumundasınız. Mantıklı olmak kazanç getirir.

22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihi harika bir gün. Attığınız her adım başarıyla sonuçlanır. 23 Eylül tarihinde Güneş-Terazi burcunda seyrine başlıyor. İlişki hayatınızla birebir konularda etkili olan bu geçiş sizin istek ve arzularınız ile partnerimizin beklentileri arasındaki farklılığın ortaya konduğu, her iki kişinin de birbirine ayna olduğu zamandır. Sağlam ilişkilerde birlik ve beraberlik içinde bütünlük sağlanır. Ancak problemli çiftlerde uyumsuzluk rahatsız edici olabilir. 25 Eylül tarihinde Jüpiter-Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. Aşk hayatınızda çok şanslı bir dönemdesiniz. Çocuk sahibi olabilirsiniz. Hayatınızda yepyeni bir değişim meydana gelecek.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  Bu hafta iş ortaklıkları, sözleşme, çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde düşüneceksiniz. Yeni bir işe başlanacaksa, mutlaka sözleşme yapınız.  İş şartları, ortam, kazanç ve konumunuzla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Venüs-Başak burcu geçişi 5 Eylül tarihinde gerçekleşecek. İş alanındaki ilişkiler, ortam ve maddi konular üzerinde durabiliriz. Eğer bir iş ortaklığı düşünüyorsak şartları gözden geçirebiliriz.

8-14 Eylül haftası:  9 Eylül tarihindeki Dolunay, bir yandan hayatın üzerimizdeki baskılarından, karmaşasından, problemlerinden, çaresizliğimizden kaçış arzumuzun işaretçisi, ancak diğer taraftan çalışmamız, çaba sarf etmemiz, hayatımızı düzene koymamız gerektiği yolundaki bir ikaz ışığı. 10 Eylül tarihi zorlu gibi dursa da, çalışma hayatınızı ilgilendiren tüm konularda durumunuzu titizlikle gözden geçiriniz. Zevk aldığınız bir işte çalışıyor musunuz?  Çalıştığınız alanda bilgi ve deneyiminiz yeterli mi? burada çalışmaya devam etmek size ne faydalar sağlar? Bunları gerçekçi bir şekilde yanıtladınız mı sorun kalmaz.

15-21 Eylül haftası:  17 Eylül tarihinde gerek ilişkiniz ve gerekse çalışma hayatınızla ilgili konularda değer yargılarınıza ters düşen ve sizi bir hayli rahatsız eden, gerilim yaratan meseleler üzerinde bugün geleceğe dönük bir karar alabilirsiniz. Stres altında kalmamak için çok mantıklı ve tarafsız bir şekilde düşünmelisiniz.

22-28 Eylül haftası: Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili konularda derinlikli bir şekilde düşüneceksiniz. Yakın çevrenizden biriyle veya dışarıdan bir kişiyle mali anlamda bir ortaklık kurmayı düşünüyorsanız, öncelikle bu kişilerin güvenilirliği hususunda mutlaka iyi düşününüz. Sigortasız ve sözleşmesiz işe başlamayın.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  5 Eylül tarihinde Venüs-Başak burcunda seyrine başlayacak. Sizin için önemli olan, yapılacak işe alınacak bedelin hakkaniyetli bir şekilde olmasıdır. Devam eden işinizdeki gelir yetersiz ise, aynı ortamda çalıştığınız kişilerle aranızda ücret farklılığı varsa bunlar üzerinde görüşmelerde bulunabilirsiniz. Çalışmamız, kazanmamız, görevlerimizi yerine getirmemiz, emek sarf etmemiz gerekiyor. Bu iki hususu öyle bir ayarlamalıyız ki, hem ruhsal anlamda huzur bulalım hem de sağlıklı bir şekilde yaşayarak hayatımızı düzenleyelim.

8-14 Eylül haftası: 11 Eylül tarihinde çalışma hayatımızı ve ortaklaşa kazançlarımızı bilinçli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmamızda yarar var. Sadece kendi bakış açımızla hareket etmeyelim. Titiz dikkatli bir şekilde olan bitene bakalım.

15-21 Eylül haftası: 21 Eylül tarihinde iş hayatınız ve ortaklaşa kazanç ilişkisi içinde olduğunuz insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Miras ve hisseli paralarla alakalı görüşebilirsiniz. Eğer bir iş ortaklığı söz konusuysa bütün şartları gözden geçirebilirsiniz.

22-28 Eylül haftası: 28 Eylül tarihinde Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Ortaklaşa kazanıp bölüştüğümüz insanlarla olan ilişkimizi, mali hesaplarımızı, bankalarla alakalı işlerimizi gözden geçirmeye başlayacağız. Miras bölüşümü, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızın mali durumu, borçlarımız, ödememiz gereken vergiler, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgeler, kredi başvuruları gibi meseleler üzerinde düşüneceğiz.

 

EYLÜL  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 2-3-6-7-10-11-14-15-19-20-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                         : 4-5-17-18-24-25

Aşkta En Şanslı Günler                        : 19-20

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 12-13

Yeniay : 10-11-12

(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 24-25-26

(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN