İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler saat 02:57 Ay-Uranüs görünümüyle Pazar günümüz başlıyor. Bu enerji altında finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen isteklerinizi elde edemeyeceğinizi düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 10:03 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, maddi açıdan güvende yaşamak arzumuz çok önemli. Çünkü ailemiz veya kendi huzurumuz için güçlü olmak gerektiğinin farkındayız. Ev içinde veya yaşadığımız dünyada her bir gelişmeye kulak vereceğiz. Sağlıklı ve verimli bir yaşam sürmek için neler yapmamız gerektiği üzerinde duracağız. İnce eleyeceğiz, sık dokuyacağız. Attığımız adımların başarılı sonuçlanmasını umut edeceğiz.

Saat 14:46 - 30 Kasım saat 02:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında parasal konularda hassas düşünürüz. Güvenli yaşamak arzumuz daha fazla öne çıkar. Ancak bu saat diliminde, acil kararlar verilmemelidir. Finansal anlamda tabii ki, iki misli dikkat gerekiyor. Önceden ayarlanmış ödemelerinizi yapabilir, bütçenizle ilgili, aylık rutininiz için gereken hesaplamaları gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak yerinde olur.

Saat 16:49 Güneş-Neptün görünümü,  ilişkinizle alakalı konular üzerinde birlikte yol almanın, ideallerinizi gerçekleştirmenin, öncelikle birbirinize karşı dürüst olmanın önemini işarete ediyor. Partnerinizin özlemleriyle, sizinkiler örtüşüyor mu? Bu beraberlikte fantezileriniz aynı yönde mi? Bağlanma sorunları yaşıyor musunuz? Birbiriniz üzerinde baskı uygulayarak, tatminsizliğe neden oluyor musunuz? Bunların tümü önemlidir. Birbiriniz hakkında iç görüleriniz ne diyor? Bazen masumiyet bazen şüpheler içinde kalıyor musunuz? İşte bunları gerçekçi bir şekilde bugün tekrar ele alınız.

Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN