İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler yeni haftamız saat 02:16 Güneş-Satürn kavuşumuyla başlarken, ilişkinizi ciddiyet ve sorumluluk çerçevesi içinde ele almak vaktidir. Eğer bir sorun varsa şimdi bunu çözebilmek için odaklanmak gerekir. Bu odaklanma aslında sağlamlaştırmak içindir. Gönlünüz varsa bu ilişkiyi sürdürmeye, bu kavuşum her iki tarafın da kenetlenerek problemlere çareler üretebilmesi için gayet olumludur. Yeni başlayan ilişkide zorluklar, mücadeleler tabii ki doğaldır. Ancak bunun sonunda elde edilen mutluluk kıymetli bir hazinedir.

Ay-Aslan burcu geçişi saat 02:47 itibariyle etkili olacak. Bu enerji, sözlerinizi ustaca kullanmanızı, düşüncelerinizi belli bir konu üzerinde başarıyla odaklamanızı sağlayacak.  Hızlıca işlerimizi yoluna koymak ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek isteyeceğiz.

Saat 16:47 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle alakalı konularda birbirinize karşı daha hoşgörülü yaklaşımların önemini vurguladığı gibi, gelir geçer tarzda değil, meseleleri ciddi biçimde ele alacağınızı işaret ediyor.

Saat 17:54 Ay-Güneş arasındaki görünümü ile rahat bir nefes alıyoruz. Sıcak ve özgüvenli bir şekilde hayatı karşılamak isteyen birey, bir an önce işlerini bitirmek ve rahatlamaktan yana. Böyle bir enerji,  yaratıcı yönlerinizi dışa karşı güçlü bir güven duygusuyla sunabilmenizde yardımcınız.  Takdir görmek, ruhunuzu okşayıcı bir tesir yaratabilir.

Saat 22:47 itibariyle gerçekleşecek Ay-Mars olumlu görünümü, aşk hayatımızla ilgili konular üzerinde olumlu bir tesir yaratıyor. Kararlarımızı adil ve dengeli bir şekilde ele alarak gözden geçiriyoruz. Yaratıcı çalışmalara yöneliyoruz. Artistik ve estetik anlamda yaratıcı çalışmalara yönelebiliriz. Nazik tavırlarımız, başkalarıyla gayet iyi kontak kurmamızda yardımcıdır. İsteklerimizi elde edebilme gücümüz yüksek olacak ve aktif bir şekilde hareket edebileceğiz.

Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Can-ı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN