Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler, 23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38 tarihleri arasında, Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, önümüzdeki bir aylık süreçte çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Aklınıza bir problem gelmesin. Sadece gerekli olanla olmayan arasındaki farkı belirleyip, zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek, verimli bir şekilde çalışmak için bu gereklidir. Beslenmemiz, uyku düzenimiz kısaca sağlığımızı ihmal etmemeliyiz. Şikayetlerimizi mutlaka bir doktora göstermeli, tedavilerimizi ihmal etmemeliyiz. Astrolojik geçişler bize yol gösteren trafik ışıkları gibidir. Biz bu uyarıya göre emniyetle yol alabiliriz. Yine bu dönemde evcil hayvanlarınız, yanınızda çalışan kişilerin sağlığı, iş anlaşmaları, alacak verecek konuları, iş ortaklığıyla ilgili meseleleri ele alabilir, iş tercihlerinizi bir daha ciddi manada gözden geçirebilirsiniz.

Güneş-Akrep geçişindeki en etkini tarih 18 Kasımdır. Bu tarihte Güneş-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Anlamı nedir? Mali konular başta olmak üzere, iş sözleşmeleri, iş görüşmeleri, sorumlulukların artışıdır. Ciddi bir şekilde iş meseleleri ele alınmalıdır. Eğer aksaklıklar varsa, bunlar mutlaka düzenlenmelidir. Şu aralar kim üzerinize gelse, ne zaman kendinizi fiziksel ve psikolojik anlamda yalnız hissetseniz ya içinize atıyor kimseye belli etmiyorsunuz veyahut alınıyor, güceniyor tepkide bulunuyorsunuz. Dile getirmekte zorlandığınız problemlerinizi anlayabilecek, bir sürü yoğunlukla baş ederken yanınızda destek olabilecek birilerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Bunu bulamadığınızda kendinizi güçsüz hissediyorsunuz. Bu kavuşum bir çok meseleyi, ilişkiyi veya iş anlamında elinize, yüreğinize batanları temizlemeniz için, öncelikle kendinize fazlasıyla önem vermeniz gerektiğini gösteriyor. Siz yoksanız hiçbir şeyin önemi olmayacağına göre, lütfen sizi üzmelerine izin vermeyin. Ancak siz de her şeyi kafanıza takıp kendinizi rahatsız etmeyin.


23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 arasında tarihleri arasında Venüs, Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Bu dönem, çalışma ortamınızdaki ilişkilerinizle birebir alakalı olup, fiziksel ve ruhsal sağlığınızı etkileyen koşulları ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri de kapsamaktadır. Venüs-Akrep   burcu geçişinin en önemli görünüm tarihi, 13 Kasımdır. Bu tarihte Satürn ile kavuşum yapacak Venüs,  çalışma hayatınızla ilgili konularda şartların,  ilişkilerin, maddi anlamdaki doyumluluğun, işinizdeki verimliliğinizin azaldığı  ve kendinizi  huzurlu hissetmediğiniz bir gündür. Bu durumun devam etmesi  halinde verimli çalışmanız zordur. Kurallar, kısıtlamalar, engeller yüzünden sıkılabilirsiniz. Bu kavuşum,  aşk hayatınızdaki aşırı baskı, kıskançlık veya farklı problemleri işaret edebilir.  Psikolojik ve fiziksel açıdan sağlığınızı zorlanabilir. Önemli bir şikayetiniz varsa  mutlaka bir uzman tarafından kontrol edilmesi gerekir. İster çalışma ister ilişki anlamında olsun bu tarihte yaşanan veya yaşanması muhtemel sıkıntıları kulak arkası etmeyin. Ne gibi düzenlemelere ihtiyacınız var bunlar üzerinde yüzleşmede bulunun.

Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN