İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 05:17 Ay-Chiron kavuşum etkisinde başlayacak. Bu enerji, mesleki kariyerimiz, toplum içindeki konumumuzla alakalı meselelere bir hayli önem vermemizi sağlıyor. Ruhsal anlamda huzurlu bir ortam arayışımız bir hayli yükseliyor. Rehberlik hizmetleri, alternatif yöntemler, insanlara destek olma yönünde işler ilgimizi çekebilir. Biz de aynı şekilde, zayıf yönlerimizi güçlendiren kişi ve alanlara ilgi duyabiliriz.

Saat 15:56 Ay-Merkür görünümünde, iş hayatımızı ilgilendiren konularda size verilen sözlerin ne kadar doğru olduğunu araştırınız. Bugün evet derler iki gün sonra vazgeçerler. İyice bir bakalım. İyi niyetlilik tabii ki olumludur. Ancak bunun ayarını bilmeliyiz.

Saat 17:36 Ay-Satürn görünümü, kariyer hayatımız, sağlığımız ve çalışma hayatımızla ilgili her türlü konunun bilinçli bir şekilde ele alınmasını sağlıyor. Nasıl bir ortamda çalışıyoruz, kimlerle bir aradayız. Ne gibi hedefimiz var, nasıl bir iş düşünüyoruz. Şu andaki ortamda verimli çalışıyor muyuz? Bütün bunları gözden geçireceğiz. Bu görünümün ardından saat 19:38 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde, işimize, ailemize yönelik konularda duygusallaşırız. Çocuk meselelerini, aşk hayatımızı, mali durumumuzu, hedeflerimizi ele alarak, neler yapabiliriz bunları gözden geçirirsek, doğru bir çözüm yolu bulabiliriz.

Saat 19:38 Ay-Koç burcu seyir etkinliğinde, planlarınızı gerçekleştirme azminiz yükselecek. Daha istekli ve kararlı olabilirsiniz. Ne olursa olsun amacınıza ulaşmak ve başarılı olmak istersiniz. Güven duygunuz özellikle girişimde bulunma konusunda bir hayli etkilidir.

Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN