Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, sizin gibi konuşma ustalarının  ilgi uyandırmanızda gayet olumludur. Fikirlerinizi dış dünyaya sunuş biçiminiz artistik ve çok etkileyicidir. Sanatçılar için bu hem taklit gücünün artması hem de yeni bir karakter üzerinde çalışılması yönünde olumludur. Bildiklerimizi açıklamak, öğretmek, tasdik edilmek hoşunuza gider. Bu süreç, aşk hayatınızla ilgili konularda da etkili olup farklı yerler görmek, insanlarla tanışmak anlamında parlak bir zamandır. Ancak sabırsızlık yüksektir. Çabuk tanışırsınız sonra bir anda vazgeçersiniz. İlişkinize renk katmak, sorunları gözden geçirmek, verimli bir beraberlik için şarttır.

Saat 07:43 Venüs-Uranüs zorlu görünümü düşündüğünüz yenilikler, atılımlar, değişimler konusunda bir hayli istekli olduğunuzu gösteriyor. Daha fazla eskiye bağlı kalmanız, yetinmeniz, mevcut şartlar çerçevesinde yaşamanız pek mümkün değil. Özgür olmak ve hayatınızı dilediğiniz biçimde kazanmaktan yanasınız. Bir baskı veya bir sorun oluşursa ani bir karar verebilirsiniz.

Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, mali konularda hesaplı davranmanızı  ve güvencenize önem vermenizi sağlıyor. Kazanmak için ne varsa yapmaya hazırsınız. Yeter ki, kendinizi güvende hissetmenizi sağlasın. Gün içinde  bir takım hesaplamalarda bulunabilir, durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

Yıllar sonra anladım ki,
Bağırıp çağırmaya gerek yok
Sesini duymak isteyene
Bir fısıltın yeter..................iremSU

 

Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN