İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler Salı gününe,  saat 06:38 Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında adım atacağız. Evimiz, ailevi ilişkilerimiz, iş hayatımız ve mesleki konular üzerinde mutlaka gerçekçi düşünmemizde yarar var. Bazen her şeyi fazlasıyla endişeli bir şekilde ele alabilirsiniz. Doyumsuz, saplantılı ve psikolojik anlamda huzursuz bir kişi gibi davranabilirsiniz. Hiç bir şeyden memnun olmadığınız için ani kararlar vererek yenilikte bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak ben derim ki, bugün sakin olunuz ve durumunuzu iyice gözden geçirerek neye ihtiyacınız var? neler yapılmalı sorularını akıllıca yanıtlayınız.

Saat 08:05 Venüs-Mars kavuşumu, gönlünüzün içinde hiç kimsenin bilmediği bazı özel sıkıntıların sizi yorduğunun göstergesidir. Bunlar aslında geçmişle alakalıdır. Aşk hayatınız, çocuklar, yakın çevrenizle ilişkinizin bilinçli şekilde gözden geçirilmesinde yarar var. Ne de olsa Venüs geri hareket dönemindeyiz. Bu gözden geçirmeler işinize yarayabilir. Görünene değil, onun ardında olan nedir, buna bakmak gerekiyor.

Saat 08:33 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 11:25 Ay-Venüs olumlu görünümü aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda, duygularınızı özgürce yaşamak ve kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek ihtiyacınız yükselebilir. Etrafınızdaki dünya ile olan her türlü temasınızda sizi güçlü kılar. Karşınızdaki kişi veya kişileri etkilemek için fazla çaba sarfetmenize bugün gerek yoktur. Çünkü sizi, diğerlerinden üstün kılan özellikleriniz kolaylıkla farkedilebilir. İlişki kurma tarzınızda uyum ve paylaşım üst noktadır ve yüreğinizdeki inancınız her konuda huzur ve mutluluk bulmanız adına sizi destekleyebilir.

Saat 11:37 Ay-Mars olumlu görünümü, amaçlarınızı gerçekleştirme konusunda gayet istekli olduğunuzun göstergesidir. Hem kendinizi ifade etmekten hem de arzularınızı gerçekleştirmekten yanasınızdır.

Saat 19:38 Ay-Uranüs kavuşumu aktif bir hareketliliğin göstergesidir. Özgürce, dilediğiniz şekilde fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Eskiye bağımlı kalmak yerine, yeniye yer açmak için sabırsızlanırsınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Ancak bazı kişilerle görüş ayrılığınız nedeniyle bağlantınızı kesebilirsiniz. Bu görünümün ardından 2 Eylül saat 12:02 olana dek boşluk etkisindeyiz.

Güneşin ışıkları altında, mutlu bir güne uyanmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN