Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler,  burcunuzun üzerinde saat 00:36 itibariyle ilerleyen Ay, günün tümünde etkili olacak. Bu enerji geçişinde, hangi konuda olursa olsun verdiğiniz mücadele, sabır ve emeğin  karşılığını almak istersiniz. Karşınıza çıkacak kişinin veya hayatınızda bulunan insanın size karşı sıcak, ilgili, sadık ve güvenilir davranmasını bekleyebilirsiniz.

Saat 03:57 itibariyle Ay-Venüs arasındaki görünüm özellikle bağlılık duyduğunuz veya sizin için yaşamsal önemi olan kişilerle daha dikkatli konuşmak gerektiğini gösteriyor. Bazı kişiler tatlı sitemlerde bulunabilirler. Belki bunu kaldıracak gücünüz yoktur. Ancak sabırlı olmakta, köprüleri atmamakta fayda vardır.

Saat 06:44 Ay-Satürn karşıtlığı, kendimizi her konuda ifade etmek, dinletmek, kabul ettirmek arzumuzu işaret ediyor. Ancak partnerimiz aynı düşünmeyebilir. Hatta aranızdaki görüş farklılığı nedeniyle size karşı toleranslı davranmaması mümkündür. Tartışmak, baskı kurmak zamanı değil.

Saat 12:10 Ay-Neptün görünümü, işlerimizi  yoluna koymak arzunuzu işaret ediyor. Ancak doğru bir iş üzerinde miyiz, kimlerle bağlantımız var, bunlara dikkat edelim.

Saat 18:07 Ay-Güneş görünümü hızlı ve aktif bir şekilde harekete geçmemizi, uygulamak istediğimiz yenilikleri hayata geçirmemizi sağlarken, sizleri  bir hayli aktif kılıyor. Ancak bu demek değil ki, her aklımıza geleni yapacağız. Tabii ki düşüneceğiz ve üzerinde analizde bulunacağız.

Saat 21:35 itibariyle Ay-Merkür arasındaki görünüm nedeniyle,  bazı kişilerin sitemli sözleriyle karşılaşabilirsiniz.  Sizin de kaldıracak gücünüz olmadığından cevap verirsiniz.  Ancak şu aralar, hepimizin aklı karışık. Bazen iyi niyetimizden kimi zaman da huzursuzluktan ne dediğimizi bilmiyoruz. Sonra pişman olmayalım.

Gün içinde tüm işlerinizin kolaylıkla halledilmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN