Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler gün boyu Başak burcunda ilerleyecek Ay, eşinizle, ailenizle ve varsa çocuklarınızla bizzat yakından ilgilenmeniz, sorunlarına çare bulmanız anlamında önemlidir. Bugün, kararlarınızı bilinçli şekilde gözden geçirmeniz  halinde nerelerde sorun yaşanıyor kolayca tespit etmeniz mümkün. En fazla yoğun olduğunuz alan, eviniz, ailenizle ilgili meseleler olabilir.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü, özellikle ortaklaşa yürütülen işlerde problemlere yol açabilir. Birileri üzerinizde hakimiyet kurmaya, kendi isteklerini dayatmaya çalışabilirler. Aslında sezgileriniz sizi gayet iyi koruyucudur. Her ne olursa olsun akıllıca hareket ediniz ve çıkarlarınızı düşünmeyi ihmal etmeyiniz.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, bir yeni tanışmanın-iş girişiminde bulunmanın-karşınıza çıkabilecek bir teklifin, işin, projenin göstergesidir. Seyahatler, eğlenceli aktiviteler, sanatsal anlamdaki çalışmalar açısından bu görünüm yüzünüzü güldürücü ve keyiflendiricidir. İlişkileri zevkli hale getirir. Moraliniz yerine gelir. Kısmetiniz açılır.

Saat  23:32 Ay-Satürn görünümü, ilişki-para-iş konularında ilişkilerimize dikkat etmek gerekir. Fazla tutkulu, hatta yeri geldiğinde sadece kendi çıkarlarımıza düşkünlük gösterebiliriz. Eğer birileri duygularımızı hafife alıyorsa, bizi umursamıyorsa bu enerji altında tepkilerimiz ve sözlerimiz sertleşebilir.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, akşam saatlerini yeni tanışmalar, çevrenizle güçlü iletişim, yolculuklar anlamında bir hayli aktif kılıyor. Anlaşmak, görüşmek, bir araya gelmek, el sıkışmak, karar vermek yönünde de bu görünüm gayet olumludur.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN