Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü, Pazar günümüzün ilk etkili enerjisidir. Bu görünüm, hem uzakları keşif hem eğitim ve akademik kariyerinizle ilgili yenilikler hem de hedefinize giden yolda güç kazandırır. Kişinin kendiyle barışıklığı ne güzeldir bilirsiniz. İşte bu enerji o barışıklığı sağlıyor. Ruh, özgür olduğunu hissediyor ve bu his hedefine ulaşmasında onu kuvvetlendiriyor.

Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü, her türlü ilişkinin yararlı ve zararlı olup olmadığını, size kazandırıcı yanlarını, kaybettirici taraflarını tümüyle gözden geçirmeniz adına uyarıcıdır. Buradaki uyarıcı sözcüğü aslında şifalandırıcı olarak da ele alınabilir. Çünkü bazen insan yanlış kişilerle ilişki kurabilir, güvendiği insanlara parasını, sırlarını emanet edebilir. Ancak bu emanete ihanet eden kişiler bizi bir hayli zorlayabilir. İşte bu görünüm, hem mali hem ortaklıklar hem de kişisel bağlantıların daha düzgün bir şekilde kurulabilmesi için bizi dikkatli seçimlerde bulunmaya çağırır. Bu sayede mesleki ve toplumsal alanda bize engel çıkaran, yanlış yönlendiren, hakkımızı almamızın önüne geçen kişilerden uzak durmamız gerektiğini öğreniriz.

Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında,  güven arzunuzu başkalarının desteğiyle hissetmeniz pek mümkün olmasa da, pozitif düşüncelerinizle kendinizi sakinleştirmeyi başarabilirsiniz. Birilerinin değerinizi anlamasını beklemek yerine kendinizi mutlu edecek şekilde gününüzü planlayabilirsiniz.

Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN