Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Cuma günümüz, saat 03:07 Merkür-Uranüs görünümüyle başlıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirme ve sorunlarınızı  tamamıyla ortadan kaldırma isteğiniz ön plandadır. Tabii ki bu isteğin yarattığı baskı parasal meseleleri gündeminizin baş köşesine oturtur. Para varsa amaçlar gerçekleşebilecek, yine para varsa sorunlar ortadan kalkacaktır. Durum böyle olunca kişi ister istemez atak ve cesur davranması gerektiğini düşünür. Ancak işin içine duygular karışırsa ve bu duygular mantığınızla çelişirse ne yönde atım atmanız gerektiğini bilmeniz zorlaşabilir. Şöyle ki, madem kafanızın içinde para kazanma arzusu var. O zaman yapılması gereken düşünmeden konuşmamak, aşırı duygusal davranmamak ve gerektiğinde diplomatik davranmayı bilmektir.

Saat 05:11 Merkür-Satürn görünümü, bir yandan  maddi ve manevi güvenliğimiz diğer yandan günlük tempoda yaşadığımız bir takım problemler üzerinde hassasiyetle duracağız.  Duygularımız daha fazla ön planda olacağı için, tarafsız hareket etmekte zorlanabiliriz.

Saat 05:23 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde, kimseye muhtaç olmadan yaşamak için, ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz lazım.

Saat 12:42 Merkür-Chiron görünümü, kariyer hayatınız ve parasal konular üzerinde şu aralar hassasiyet içinde olduğunuzu gösterir. Hem dış dünyadan gelen uyarılara açıksınızdır hem de kendi içinizde sorgulamalarda bulunursunuz. Çoğunlukla size uymayan kişilerle veya durumlarla çevrili olduğunuzu, bu nedenle çok fazla geciktiğinizi düşünürsünüz. Bütün bu hissedişler sizi içten içe rahatsız edebilir. Başarılı olmadığını düşünen veya gelirinin düşüklüğünden şikayet eden birey, aslında kendi kendisini daha fazla engellemiş olur. Burada yapılması gereken, kişinin kendini yetersiz hissetmek yerine, neler yapabileceğine dair bilinçli bir şekilde düşünmesidir. Oysaki sürekli bir şeylerden endişe etmek ve devamlı çaresiz olduğunu düşünmek insana zarar verir.

Saat 14:49 Ay-Uranüs görünümü,  finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 16:53-26 Temmuz saat 17:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Bugününüz dünden güzel, yarınlarınız her dem güzel olsun. Gönlümce sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN