İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"3","burc_ad":"\u0130kizler","tarih":"2016-08-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili İkizler Saat 06:41 itibariyle, İkizler burcunuzda ilerlemekte olan Ay ile Başak burcunda seyrini sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün, eviniz, iç dünyanız ve ailevi ilişkileriniz konusunda duygusal ve ruhsal anlamda aşırı endişeli tepkiler vermeye kalkışabilirsiniz. Size göre aksaklıklar bulunmaktadır ve bunların mutlaka düzene kavuşturulması gerekmektedir. Her ayrıntının üzerinde dikkatli bir şekilde durmanız, kimi zaman sorunlara neden olabilir. Çünkü kusursuzluk arayışınız fazlasıyla ön plandadır, bu yüzden de, aile bireylerinizi aşırı şekilde analiz edebilir, içinde bulunduğunuz durumu fazlasıyla hassas bir şekilde ele alabilir, kontrolü sağlamaya çalışabilirsiniz. Bu kontrolü ise iki türlü gerçekleştirmeniz mümkündür. Birincisi ılımlı bir tarzda hareket ederek, olgun bir kişi havası yaratabilirsiniz. İkincisi ise, eleştirel tepkiler göstererek farkında olmadan etrafınızdaki insanlara baskıda bulunabilirsiniz.

Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, ilişkinizi veya ilişki, iş ortaklığı gibi meselelerin biraz yorucu, hayli zorlayıcı, hatta anlaşmazlıklara davetiye çıkartıcı yönü olduğunu işaret ediyor. Görmezden gelemeyeceğimiz, üstünü kapatamayacağımız problemleri çözümlemek için, yapılması gereken ciddiyetle duruma bakmak olmalıdır. Uzun vadeli düşünmeliyiz. Evet iletişimdeki farklılık, beklentilerin ayrı oluşu can sıkıyor. Gerçekten gideceğimiz yolu, vermemiz gereken kararı iyi tespit etmek için bugünlerde bilinçli olmak zorundayız.

Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, ikili ilişkilerde biraz gerilim yaratabilir. Siz kendinizi ifade etmekten yanasınız, ancak karşı taraf da aynı şekilde hedefine uygun hareket etmekten yanadır. Anlaşmazlığın önüne geçmek için, ortayı bulmak en doğrusudur.

Saat 21:06 Ay-Neptün zorlu görünümü, bir planı, bir düşünceyi, bir eylemi ortaya koymak isterken, önyargılı olmamamız gerektiğini işaret ediyor. Hayale kapılmayalım. Kabul edilebilir veya edilmeyecek taraflarını iyice düşünelim.

İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla