Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 07:19 Ay-Neptün  zorlu bir görünümüyle Salı gününe adım atıyoruz. Bu enerji,  düzeltmeye çalıştığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda sizi zorluyor. Bir yandan sorumluluklarınız var, diğer yandan yapmak istedikleriniz. Her ikisinde de başarılı olmaya çalışmak zorlayıcıdır.

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Terazi burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatımızda iletişim ve paylaşımın önemi belirginleşiyor. Kendimizi hoş, uyumlu, nazik ve kibar bir şekilde ifade edeceğiz. Bir problem olduğunda tartışmak yerine çözümlemek isteyeceğiz. Kaba saba sözlerden hiç hoşlanmayacağız. Güzel sözler duymak, dengeli ve huzurlu ortamlarda bulunmak bize keyiflendirecek. İletişim ve haberleşme yoluyla biriyle tanışabiliriz. Sanatsal ortamlarda şarkı söylemek, konuşmak, insanları bir araya toplamak onlara güzelliklerden bahsetmek  dönemin  yansımaları arasındadır. Sanatsal ve yaratıcı tarzda çalışanlar için Merkür-Terazi geçişi gayet yararlıdır. Bir mekanda, bir ortamda sunumlarda bulunabilirsiniz. İlişkiler üzerine söyleşiler yapabilirsiniz. İnsanları bir araya getirebilir, tanışmalarını sağlayabilirsiniz. El becerinizle hazırladığınız ürünleri sergileyebilirsiniz.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşan ilkdördün, evlilik ve ilişkinizle alakalı konular üzerinde verilmesi muhtemel acil ve abartılı kararların işaretçisi olabilir. Partneriniz sizinle ilgili yanıldığını dile getirebilir veya siz mevcut ilişkinizle alakalı konularda aradığınızı bulamadığınızı düşünebilirsiniz. Amaçsız öylesine yaşadığınıza karar vererek, olumsuz yönde çıkışlarda bulunabilirsiniz. Oysaki aklımız başımızda olmamız gereken bir gündeyiz. Eğer bir şeyler yerine oturmuyorsa, düzeltme imkanımız şu an yoksa, önümüzü net göremiyorsak, sabırlı olmamız gerekiyor.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkilerde iletişimi güçlendirir. Fikirlerinizi ifade etmenizde destekleyicidir. Bazıları için, yeni biriyle tanışmanın göstergesi, kimileri için bir yolculuğa çıkmanın işaretçisi veya birinden haber almanın simgesi de olabilir. Bu saatlerde bir hayli aktif olacağınızı söylemek mümkündür.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN