Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler yeni haftamız,  burcunuzda  ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor.  Yeni fikirlere ve gelişmelere açıksınız. Ancak yanılmamak için dikkatli olmayı bilmemiz lazım. Sözgelimi sözleşmeler, iş konuları, imza gerektiren evraklar, görüşmeler bunların tümünde aklı başında hareket edelim.

Saat 07:16 Ay-Venüs görünümü ifade gücümüzü kuvvetlendirecek. Sağlığımızla alakalı konular üzerinde duracağız. Biraz gerginlik ve endişe yaratabilecek görünüm olduğu için, ilişkilerde dikkatli olmamızı gerektiriyor.

Saat 09:44 Ay-Jüpiter görünümü sizleri heveslendirici, canlandırıcı, etrafınızdaki her insanı etkilemenizde yardımcı aktif bir enerjidir. Özünde hareketlilik, iletişim, bildiklerinizi paylaşmak ve takdir edilmek ihtiyacı vardır. Bu saatler bir hayli aktif geçebilir.  Enerjiniz epeyce yüksektir. Göz önünde olmaktan hoşlanırsınız.

Saat 14:12 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle partnerinizle ve diğer kişilerle olan ilişkilerinize  mantıklı bir şekilde bakmaya çalışınız. Olgun ve ılımlı bir şekilde olayları ele aldığınızda altından kalkamayacağınız bir sorun kalmaz.

Saat 19:52 Ay-Merkür görünümü, düşüncelerimizi ifade etmemizin işaretçisi olurken, nazik konuşmaların özellikle aşk hayatımızda fazlasıyla etkili olmasını sağlıyor. Karşılıklı fikir paylaşımları hoşumuza gidiyor. Sen ve ben yerine biz olmaktan yanayız.

Yeni eğitim hayatında tüm ailelere ve öğrencilerimize başarılar dileğimle, Mutlu haftalar ve can-ı gönülden sevgilerimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN