İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler Pazar  günümüz,  saat 01:36 Ay-Balık burcu geçişiyle başlıyor.  Yaşam biçimimiz,  aynı ortamı paylaştığımız  insanlarla aramızdaki uyumu düşünüyoruz. Bu enerji bize, Hayatından memnun olmak istiyorsan, çelişkilerinden, endişelerinden kurtul, gereksizleri artık ayıkla ve huzur bul diyor.

Saat 16:28 Ay-Neptün kavuşumu, büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu enerjiler son derece yararlıdır. İçinde bulunduğunuz sistemin bir parçası olarak, bir yanımızla düzene bağlıyız. Toplumsal yaşamda karşılaştığımız insanlar ve yakın çevremizle aramızdaki ilişkilerde saygı, sevgi güven üçlüsü oldukça önemli. Bu görünümün etkisi altında,  hayatınızın anlamı, değerleriniz konularında iyimser düşünebilir, yüreğinizin içinde huzuru hissedebilirsiniz.

Saat 17:50 Merkür-Uranüs olumlu görünümü hoş bir yansıma ve harekete geçirici aktif bir enerjidir. Girişimlerde bulunmak isteğiniz yoğundur. Kısa yolculuklar, farklı kişilerle sohbet ve bağlantılar ilginizi çekebilir. Bildiklerinizi göstermek, onaylanmaktan hoşlanırsınız. Bu görünüm altında hoş sürprizlere açıksınızdır. Hele heyecanlandırıcı bir gelişme olursa, bir de arzu ettiğiniz gibi bir şeyse, değmeyin keyfinize.

Saat 23:40 Ay-Pluto görünüm etkisi altında yine,  maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN