Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Perşembe günümüz  saat 09:55 itibariyle Balık burcunda ilerleyecek  Maddi ve manevi değerlerimizi korumaya çalışacağız. Bu enerji etkisi,  yaşam biçimimiz,  birlikte aynı ortamı paylaştığımız  insanlarla aramızdaki uyumun önemini işaret ediyor. Kendine güvenmenin önemini hatırlatırken aynı zamanda gerçekçi düşünmenin de altını çiziyor.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, hayallerimize uygun bir iş ve güven içinde yaşama arzumuz yoğun. Merkür-Boğa burcunda seyrine başladığı için, biraz suspus olabiliriz. Fazla konuşmaktan hoşlanmayabiliriz veya düşüncelerimizi kendimize saklamayı tercih edebiliriz.

Saat 17:14 Ay-Güneş olumlu görünümü, maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz.

Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşumu hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissediyoruz.  Engin duygularımız, koruyucu ve olumlu bir duygusal hassasiyet içinde birbiriyle harmanlanıyor.  Böylesi bir görünüm güçlü bir sinerjinin ruhumuzda oluşması anlamına gelir ki, hakikaten son derece rahatlatıcıdır.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

 

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN