İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler, Pazar günümüz saat 03:22  Ay-Yengeç burcu seyir etkinliğinde geçecek.  İnsanlarla aranıza belirli bir mesafe koymak, hislerinizi anlatmaktan çekinme veya size ulaşılmasına engel olma gibi tavırlarınız  vardır. Hiç bir şeyi beğenmez, kendinizce eleştirir ve daha mükemmel şeylere layık olduğunuzu düşünebilirsiniz. Parasal konularda bir hayli önemlidir. Mali durumunuza göre moraliniz yüksek veya düşük olabilir. Sizin için güvence bilhassa önem taşır.

Saat 09:27 Ay-Merkür görünümü, maddi konularda hassas düşünmemizi sağlıyor. Güvence arıyoruz ve bunu her konuda önemsiyoruz. İnsanların bize karşı adil davranmasını, nezaketle konuşmasını bekliyoruz.

Saat 14:00 Ay-Mars görünüm etkisi altında sosyal hayatınızı yakından ilgilendiren fakat bir türlü arzuladığınız gibi adım atamadığınız meselelere de gün içinde daha iyimser bakabilirsiniz. Son zamanlarda kendi dünyasına çekilmiş, sorunlarına  çare bulmaya çalışanlar  bu enerji sayesinde  biraz olsun rahatlayabilirler.

Saat 17:08 Ay-Neptün olumlu görünümü sizi rahatlatıcı, en azından yakın çevrenizde bulunan kişiler tarafından sahiplenmenizi destekleyicidir.

Keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN