İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler saat 00:32  itibariyle Ay-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Sizi tedirgin eden durumları sakin bir şekilde gözden geçiriniz. Huzur duygunuz önemli. Ancak kendiniz huzur kaçırırsanız, bir başkasını suçlamaya hakkınız yok. Bol bol dinlenin. Gerekirse kısa bir yürüyüş yapın. Ama ne olursunuz, durup dururken gereksiz meseleleri kafanıza takmayınız.

Saat 10:12 Merkür-Neptün olumlu görünümü, arzularınıza kavuşmanın,  maddi-manevi anlamda güce ulaşmanın,  sizin için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.  Kendinizi güvende hissetmeniz için ailevi-iş-ilişki anlamında güçlenmekten yanasınız.  Bunlar olmadan hayatı olumlu bir pencereden görmeniz kolay değil. Şöyle bir düşündüğünüzde hayatınızda bir çok eksik bulmaktasınız. İşte bu görünüm, iş konularında ve ailenizi ilgilendiren meseleler üzerinde gerçekçi düşünürsek, inatlaşmazsak doğru bir tespitte bulunmamız kolay olur.

Saat 13:29 Venüs-Neptün arasındaki zorlu görünümü, dış dünyada kendinizi  sunuş biçiminiz, kabul ettirmeniz, hataya düşmeden doğru kararlar verebilmeniz anlamında dikkatli olmanız ve  bastığınız yeri bilmeniz gerektiğinin işaretidir. Eğer mesleki anlamda doyuma ulaşmak, zirveye ulaşmak istiyorsanız iş seçimlerinizde yeteneklerinizi ve tecrübenizi mutlaka gözden geçiriniz. Günün akımlarını ve gelecekteki gelişmeleri takip ediniz. Acele kararlar vermeden önce iyice düşününüz.

Saat 15:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, iç dünyanızdaki güvenlik hissinizi kuvvetlendirici ve ne  yönde ilerlemek istediğinizi kafanızın içinde oturtmanızda yardımcıdır. Sizi çelişkilerden kurtarır. Boş ümitler yerine, doğru ve sağlam adımlar atabilmenin ne kadar önemli olduğunu hissettirir.

Saat 16:19 Venüs-Kuzey düğüm görünümü,  eğlenceli, canlandırıcı, moralinizi yükseltici bağlantıları işaret ediyor. Sosyal dünyanın aktif hale gelmesini sağlayan bu görünüm, ilişkilerde iletişimi güçlendirici bir etki yaratıyor. Sanat, güzellik ve estetik çevremizin güzelleşmesini sağladığı gibi, insanları birbirine kaynaşmasında da yardımcı oluyor. Venüsün burcunuzda ilerliyor olması, tabii ki sizler açısından olumlu bir esintidir. Bugünlerde yeni biriyle tanışabilir, ailenizle olumlu bir ilişki kurabilirsiniz. Aşk hayatınız ve gelecekle ilgili konularda umutlu düşünebilirsiniz.

Saat 21:32 Ay-Jüpiter zorlu görünümü, çevrenizdekilerin sizden hep sıcaklık, cömertlik, iyilik, güzellik beklerken, sizin aslında ne kadar huzura ihtiyacınız olduğunu görüyoruz. Biraz da beni anlasalar,  içimdekileri bilseler ne iyi olurdu diye düşünürsünüz.

Saat 23:39  itibariyle Ay-Mars kavuşumu gerçekleşecek.  Hem maddi hem de manevi konularda,  güvenebileceğimiz insanlar arıyoruz. Geleceğimizi garanti altına almak için daha dikkatli davranmamız, kaybetmememiz gerektiğini biliyoruz.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmemiz ve gönlümüzce değerlendirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN