Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Perşembe günümüz saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Bu ilişkiyi yenileştiren, tazelendiren, canlandıran bir enerjidir. Siz ideallerinizi, arzularınızı ona anlatın. O da ilişkide beklentilerini ortaya koysun. İlişkinizi yeniden canlandıracak olan sizlersiniz. Bu enerji size bunu yapabilmenizde yardımcıdır. İlişkisi olmayanlar için de ümitlendirici ve yüreklendiricidir. Fikirleriniz birbiriniz arasında köprü oluşturur ve bu köprüde buluşmanız gayet kolaydır. Ayrıca kim ne derse desin. Herkes kendi aşkının tarihini yazar. Kimse kimsenin aşkına benzemek zorunda değildir. Çünkü insanlar aynı değildir. Burada önemli olan iki kişi arasındaki uyumdur.

Saat 05:28 Ay-Güneş olumlu görünümü, geleceği görmenizi sağlayan bilinciniz, hangi konuda nasıl karar vermeniz gerektiği hususunda sizi uyandırıcıdır. Arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Ancak bağımlılık içeren duygusal bir ilişkide kaybolup gitmekten hoşlanmayabilirsiniz. Bugün sizinle bir arada olan kişiler, heyecan verici yanlarınıza tanık oldukları gibi, sizin ne kadar orijinal ve farklı bir kişi olduğunuzu fark edebilirler. Ancak sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü,  ilişkinizle alakalı konular üzerinde birlikte yol almanın, ideallerinizi gerçekleştirmenin, öncelikle birbirinize karşı dürüst olmanın önemini işarete ediyor. Partnerinizin özlemleriyle, sizinkiler örtüşüyor mu? Bu beraberlikte fantezileriniz aynı yönde mi? Bağlanma sorunları yaşıyor musunuz? Birbiriniz üzerinde baskı uygulayarak, tatminsizliğe neden oluyor musunuz? Bunların tümü önemlidir. Birbiriniz hakkında iç görüleriniz ne diyor? Bazen masumiyet bazen şüpheler içinde kalıyor musunuz? İşte bunları gerçekçi bir şekilde bugün tekrar ele alınız.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, aşk hayatınızla ilgili mevzularda ciddi bir karar almanın önünü tıkayıcı veya sizin bir nedenle baskı altında kaldığınızı düşünmenize yol açıcıdır. İş hayatınız, toplumsal yaşamınızdaki güçlükler nedeniyle sakin düşünmeniz kolay olmayabilir. Yoğun mücadelenizi ve başarıya olan açlığınızı birilerinin anlamaması, yolunuza çıkması veya sizin istediğiniz gibi kendinizi ifade edemememiz gün boyu sıkılmanız anlamına gelebilir.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN