Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 00:54 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, Perşembe günümüzün tümünde etkili olacak. Bu enerji, aşk hayatınızla ilgili konularda dengeleri yerli yerine oturtmak kolay. Bu hem sizin hem de partneriniz açısından huzurlu bir gün geçilmesinde etkilidir. Sosyal ilişkileriniz de aynı şekilde canlanır. Bir çok kişiyle yan yana gelme, arkadaşça paylaşımlarda bulunma anlamında gayet olumludur. Ay-Terazi burcu geçişi, zevklerimiz konusunda seçici olmamızı sağlıyor. Aşka kapılarımızı açmaya, birlikte el ele yürümeye, güzellikler yaşamaya olan ihtiyacımız büyüyor.

Saat 19:43 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, içimizden geldiği gibi davranmamızı, konuşmamızı, aşkla buluşmamızı, çocuklarımız varsa onlarla ilgilenmemizi, hayatın güzelliklerinin tadına varmamızı sağlar. Paylaşmak, biz olmak, insanlarla bağlantılar kurmak akşam saatlerinde bir hayli hoşumuza gidebilir.

Saat 23:03 Ay-Pluto aşk hayatınızla ilgili konularda sizi destekliyor. Ancak iş hayatınızla ilgili bazı meselelerin mutlaka çözüme kavuşturulmasını gerektiriyor.

Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın. Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun.


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN