Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 04:48 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördün, kendinize özgü yöntem ve bakış açısı içinde ufkunuzu genişletmek, eğitim hayatınızdan tutun da mesleki uzmanlığınıza kadar her konuda bağımsız davranmak ve kararlar almak niyetinde olduğunuzu gösteriyor.  Olaylara gerçekçi bir şekilde yanaşır, ideallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarfedebilirsiniz. Bireyselliğinizin önündeki engellere tahammülünüz yoktur. Yeni bir dünya kurmak arzunuz yoğundur. Rutin giden her şeyden uzak durarak kendi gerçeğinizi yaratmak sevdanız, ülkünüz yüksektir. Yabancı ülkelerle olan temaslar, dış dünya ile olan irtibatlar, yeni insanlar tanıma arzunuz yoğundur. Bu içgüdüsel isteklerinizin doyurulması halinde kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz açıktır.

Geçen hafta başlattığınız fakat yolunda gitmeyen girişimlerinizi bugün gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Neler eksik veya neler önünüzde engel oluşturmaktadır. Ancak bunları yaparken iş hayatının kendi içindeki yoğunluğu, çevrenizdeki kişilerle olan ilişkiniz ve hayatın zorunlulukları buna müsaade etmeyebilir. Bu durumda sizin gelişiminiz mi yoksa çalışma hayatınızla ilgili işler mi daha önemlidir sorusu gerilim yaratabilir. Bir karar vermeniz icap edebilir. Bu karar verilirken, içinizden çalışmak, emek sarfetmek gelmeyebilir. Sanki boşa kürek sallıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Yapılması gereken her şeyi sakin bir şekilde gözden geçirmektir.

Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, hala çözümlenmemiş ve bizi rahatsız eden bazı problemlerin göstergesidir. Sözgelimi,  ilişkimizle alakalı konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Düşünürüz ama işin içinden çıkmakta zorlanırız.

Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, her insanla gayet rahatlıkla iletişimde ve bağlantılarda bulunmanızı sağlayıcıdır.

Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN