Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Ay-Akrep burcu seyri altında Pazar günümüz başlıyor. Olumlu veya olumsuz yönde dışa verdiğimiz her tepki, aslında ruhsal olarak içinde bulunduğumuz durumun bir işaretidir.

Saat 02:16 Güneş-Ay görünümü altında, Toplumsal alanda kendinizi güçlü bir şekilde lanse etmek ihtiyacınız yoğundur. Duygularınızla düşünceleriniz arasındaki keskin çizginin farkındasınızdır. Bu yüzden de dikkatli konuşmaya çalışmakta yarar görüyorum.

Saat 07:00 Ay-Jüpiter görünümü, bir çok mesele üzerinde bazen abartılı düşünmenize neden olabilir. Yaptığınız planların dışına çıkıldığında, bir aksilik olduğunda veya bir şeylere zorlandığınızda lafınızı hiç esirgemezsiniz.

Saat 09:09 Ay-Pluto görünüm etkisinde, çevrenizden destek görme arzunuz yoğundur. Ancak birilerine ağız eğmek istemezsiniz. Çünkü bunun bedelinin ağır olabileceğini düşünürsünüz.

Saat 22:10 Ay-Satürn kavuşum etkisi altında, sorumluluklarımız bir hayli önem kazanıyor. Ancak bunların çoğu, pek de isteyerek yaptığımız işler, görevler olmayabilir. Yapmak, uymak, yerine getirmek zorunda kalabiliriz. Olabildiğince şartlara esnek bir bakış açısıyla bakalım.

Gün boyu bir yıldız gibi parlamanız, huzur içinde paylaşımlarda bulunmanız dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla