İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler saat 12:33 olana dek sürecek Ay boşluk etkisi altında, yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arz ediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır.

Saat 12:33 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, hırslarımızın, tutkularımızın, kimi zaman endişelerimizin üzerimizdeki baskınlığını işaret eder. Bazen üste çıkmaya çalışırız bazen de gereksiz yere kendi kendimize eziyet ederiz. Her şeyi sorgular, yargılar ancak bir türlü rahat edemeyiz.

Saat 19:56 Güneş-Merkür kavuşumu, Merkür geri hareket döneminde gerçekleşiyor. İş, yakın çevre, eğitim, yolculuklar, aile yaşamınızla ilgili konuları tekrar gözden geçireceğiz. Ani kararlar vermeyeceğiz. İyice emin olacağız. Tabii ki hayat durmuyor, devam ediyor. Biz de tam emin olduğumuz bir şeyden şüpheye düşmeyeceğiz. Ancak bakacağız, araştıracağız.  Mantığımızı belli konularda odaklayarak tespitlerde bulunacağız.  Bir mesele üzerinde durup mevcut hale bakma, son haftalarda yaşananları ele alma, kararlarınızı tekrar bir tartma yönünde bu kavuşum faydalıdır. Bizler bu incelemelerin faydasını, 16 Haziran tarihinde burcunuzda doğacak Yeniayın güçlü tesiri altında göreceğiz.

Mutlu, huzurlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN