Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler, Cuma gününe, saat 14:49 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişiyle başlıyoruz. Yeni bir karar alınması veya alınmış olan bir kararın bugün değiştirilmesinin yanlış olacağını söylemek isterim. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Belli bir konu üzerinde odaklamanız zor olabilir.

Saat 12:05 Merkür, Kuzey düğüm noktasıyla olumlu görünüm yapacak. Gerek aşk hayatınız ve gerekse dış dünyada kendinizi gayet güçlü şekilde ifade edebilirsiniz. Siz her ne kadar toplum içinde bireysel egonuz gereği, kendi liderliğinizden yana olsanız da, bu görünümler başkalarının görüşlerinin, varlığının, öneminin farkında olarak hareket etmenin yararını gösteriyor. Öyle tek başınalık değil, birlik ve bütünlük içinde düşündüğünüzde insanların sizi daha fazla önemsediklerini fark edebilirsiniz.

Saat 14:49 Ay-Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Çevrenizle ilişkinizi, içinde bulunduğunuz durumu güven çerçevesi içinde gözden geçirirsiniz. Gözlemlerde bulunursunuz. Bazen insanlar sizin hakkınızda önyargılı düşünürler. Oysaki bir dinleseler, belki de bir çok problemlerini, sizin önerinizle kolaylıkla halledebilirler.

Not: Sevgili İkizler, Mart aylık yorumunuz alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/24832-mart-2015-aylik-burc-yorumlari.html?start=2

Günün tüm gelişmeleri sizlere  huzur, güvence, mutluluk getirsin. Kalben sevgilerimle

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN