Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Perşembe gününe, saat 00:38 Ay-Uranüs görünümüyle adım atacağız. Finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda güvencenize özel önem verdiğinizi ve gün boyu zorlanmadan hareket etme  istediğinizi gösteriyor. İş  meselelerini, duygusal bazı sorunlarınızı  bir an önce çözmekten yanasınız.

Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, maddi konularda hassas düşünmemizi sağlıyor. Güvence arıyoruz ve bunu her konuda önemsiyoruz. İnsanların bize karşı adil davranmasını, nezaketle konuşmasını bekliyoruz.

Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10  arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, maddi konularda sağlamlığı, güvenilirliği mutlaka önde tutmalıyız. Şuraya para yatırayım, buna borç vereyim, şu istediğimiz alayım diye düşünmek yerine daha dikkatli olmakta yarar var. Bu zaman dilimi içinde,  duyarlılık yüksek olabilir.  Sevdiklerinizi çemberiniz içinde tutmak istersiniz. Çocuklarınıza, değerlerinize fazlasıyla düşkün olursunuz. Ancak bunun dozunu da bilmek lazım. Kendi duygularınıza verdiğiniz önem kadar, başka insanların da kendisini ifade etmesine izin veriniz. Gözden geçirmeler anlamında  boşluktaki saatler uygundur ancak daha önce verdiğiniz bir kararı değiştirmek yanlış olur.

Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır
Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU

 

Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN