Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler Akrep burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Sorguluyoruz bir çok meseleyi ve şu anki durumu. İşin içinden çıkamadığımızda da  bir şeylere sarılmak ve teselli bulmak istiyoruz. Bize nasıl hareket etmeniz gerektiği söyleyenler, hatta  kafana fazla  takıyorsun diyenlere kızıyoruz içimizden. İnsanların  bizi anlamadığını düşünüyoruz. Eh insanız tabii ki, sıkıntılarımız var elbet. Ancak kendimizi de iyileştirmeyi biliriz. Her günümüz aynı olacak değil ya.

Saat 10:26 Ay-Jüpiter görünümü, bir çok mesele üzerinde bazen abartılı düşünmenize neden olabilir. Yaptığınız planların dışına çıkıldığında, bir aksilik olduğunda veya bir şeylere zorlandığınızda lafınızı hiç esirgemezsiniz.

Saat 23-11-23:55 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Pek kimseye belli etmeseniz de, iş hayatınız, sağlık ve özel meseleler üzerinde tedirginlik duyabiliriz. Aslında siz insanlarla aranıza mesafe koymaktan yana değilsiniz. Ancak bazı kişilerin kendini bilmez halleri, boş konuşmaları, kıskançlıkları canınızı sıkmaktadır. Fakat kendinizi dizginlemeniz gerektiğini biliniz.

Güzel gönüllerle buluşmamız, mutluluğa kavuşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN