İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"3","burc_ad":"\u0130kizler","tarih":"2016-10-21","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili İkizler, saat 09:41 Ay-Jüpiter görünümü, konu para olduğunda hassas düşünmemize neden olur. Elimizdeki miktar yüksek dahi olsa kaygılanırız. Yetersizse bir şeyleri kafamıza takabiliriz. Maneviyattan ziyade, maddi kazancı önemseriz. Çünkü güvence bizim için, yarınların teminatıdır. Çocuklarımızın üzerine titreriz. Ufak problemleri gözümüzde büyütebiliriz.

Saat 10:33 Ay-Neptün görünümü, kendinizi geliştirmeniz, aklı başında hareket etmeniz halinde zorlukları geride bırakacağınızı ve arzu ettiğiniz zirveye çıkacağınızı söylemektedir. Özellikle iş sahasında ve toplumsal yaşamda seçtiğiniz alanda başarılı olmanın kuralı budur.

Saat 11:28 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır.

Saat 20:13 Ay-Pluto karşıtlığı, bir yandan kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz yönünde etkileyicidir.

Saat 23:04 Ay-Mars karşıt  görünümü altında kişi,  bir yandan güven içinde  yaşamak için parasına, sevdiklerine sahip çıkmak ister, ancak diğer yandan sürekli sorumlulukları tarafından kuşatılmış olduğu için bunalır. Özel hayatında ve dış dünyada hayat onu disiplin altına almaktadır. Ailesiyle tartışabilir, annesiyle uzlaşmazlık yaşayabilir, eşiyle karşı karşıya gelebilir. Bütün bunlar, onu bir hayli bunaltır.

 

Güzel yüreğiniz mutlulukla buluşsun, kalben sevgilerim sizlerle olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2