İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler, Perşembe günümüz, saat 05:05 Ay-Merkür görünümüyle başlıyor. Ay, burcunuzda  ilerlemeye devam ediyor. Yeni fikirlere ve gelişmelere açıksınız. Ancak yanılmamak için dikkatli olmayı bilmemiz lazım. Sözgelimi sözleşmeler, iş konuları, imza gerektiren evraklar, görüşmeler bunların tümünde aklı başında hareket edelim.

Saat 14:35-21:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yeni bir kararın verilmesi, dün verilmiş olan bir kararın bugün değiştirilmesi yanlış olur. Durumları gözlem altına almak, olur ve olmazları tespit etmek çok daha faydalıdır. Bu zaman süresi içinde bir çoğunuz işlerin yavaşladığını, hatta gereksiz yere zaman aldığını, huzursuz ettiğini  farkedersiniz. Ancak boşluk etkisi bir yanıyla koruyucudur. Yanlış verilecek bir kararın önüne geçebilir.

Saat 21:45 sonrası Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında, ekmeğinizi kazanma, kimseye muhtaç olmadan ayaklarınızın üzerinde durma, değerlerinizi koruma, sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma arzunuz büyür.  Sahip olduklarınızı korumak, geleceğinizi  inşa etmek, girişimlerinizde başarılı olmak istersiniz. Hayata  güvenle bakayım, düzgün bir gelir sahibi olayım, sağlığım yerinde olsun, huzurlu bir yuvada soluklanayım  diye içinizden geçirirsiniz.

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN