İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili İkizler, gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay, potansiyel gücümüzü, farklılıklarımızı kolayca ortaya koymamızı sağladığı gibi, aşkı özgürce yaşamak, günü hoş bir şekilde geçirmek ihtiyacımızı da  yükselticidir.

Saat 07:24 Ay-Mars karşıtlığı, arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yazışmak, konuşmak  kişiyi size kendinizi iyi hissettirebilir. Anne-Baba İkizler günlük aktivitede çocuklarıyla ilgilenmek, ihtiyaçlarında yanlarında olmak, destek vermekten zevk alabilirler.

Saat 13:19 Ay-Venüs karşıtlığı yakın veya uzak çevremizle alakalı ilişkilerimizde yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisidir. Bir yandan dost canlısı ve paylaşımcı hareket ederiz. Diğer yandan ilgi uyandırmayı, beğenilmeyi, takdir edilmeyi bekleriz. Yolculuk, üyelik işlemleri, faaliyetlerde bulunmak adına bir araya gelme şeklinde gelişmeler yaşanabilir.

Saat 19:56 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeniliklere, güzel sürprizlere duyduğunuz arzunun işaretçisidir. Bağımsız olmak  isteyen birey, kendini ve sevdiklerini mutlu edebilecek gelişmelere bir hayli heveslidir.

Zorlukların  sizi yıldırmaması ve doğru bildiğiniz yolun size başarılar kazandırması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN