İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"3","burc_ad":"\u0130kizler","tarih":"2016-05-03","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili İkizler Saat 06:25-11:55 arasında Ay  boşlukta kalacaktır. Dilediğimiz biçimde kendimizi  ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır. Duyguların esiri olduğunuz zaman, gözünüzün önündeki hakikati görmeniz zor olur. Bu durum tabii ki yanlış bir saptamada bulunmanıza yol açabilir.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, iyimserlik sınırlarımızı ayarlamamız gerektiğini vurguluyor. Kimlere anlayışlı olmak kimlere karşı kendimizi korumak lazım, bunları gözden geçirmeliyiz. Dar günümüzde yanımızda oluyorlar mı, yoksa arkamızdan kuyu kazıyorlar mı, bunlar çok önemli. Eksikliğini hissettiğimiz aile özlemimiz, geçmişimiz ve bugünümüzle ilgili her şeyi akıllıca, dikkatli şekilde ele almamızda yarar var.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında gücünüzü herkesin yararına olacak şekilde ortaya koyabilirsiniz. Bir yerde haksızlık mı var. Hemen müdahalede bulunur, savaşırsınız. Herkesin sizin gibi bir dosta, arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünürsünüz. Bu saatlerde sizi aktif olarak her yerde görebiliriz.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla