Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 07:39 Ay-Neptün olumlu etkileşimi günün ilk etkili enerjisidir. Sabah saatlerinde yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yapmamız halinde,  işlerimizde  başarılı olacağımızı söylüyor.

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, bu saatlerde yapılan işlerin gayet aktif bir şekilde gelişeceğini gösteriyor. Hızlı düşünüyor, çabucak harekete geçiyorsunuz. Gelen haberler sevindirici olabilir. Fakat hemen kabul etmeyelim. Üzerinde düşünelim.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü, çıkarlarımızı iş hayatımız ve ilişkilerimizde bir hayli öne alacağız. Fakat bu yanılmamak ve sonradan üzülmemek içindir. Niyetimiz güzel, insanlara değer veriyoruz. Ancak bizi yanıltabilirler diye de bir yandan kuşku duyuyoruz.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü, başta iş hayatımız olmak üzere her konuda güvence altında olmak isteğimizin göstergesidir.  Uzun vadeli olmayacaksa, hiçbir işte verimli bir şekilde çalışmamız, düşünmemiz mümkün değildir.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü, zihinsel  ve duygusal anlamda  derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı  daha fazla önemseriz.  Kim bize  karşı ve kim bizimle beraber?   bunları bilmek isteriz.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN