Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

İKİZLER EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4-10 Ekim tarihlerindeki hareket çalışma hayatıyla ilgili meseleleri kapsıyor. Sağlık kontrollerini yaptırmamız açısından önemlidir. Eğer acil bir problem varsa bunu ertelememeliyiz. İş ortamında bulunan kişilerle olan ilişki son derece kıymetlidir. Karşılıklı çıkarların korunması beklenmelidir. Problemler varsa çözüme kavuşturmanın üzerinde duracağız. 

Yönetici gezegeninizin ikinci geri hareketi 10-25 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda oluşuyor. Özellikle aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşecek. Özellikle ikili ilişkilerde, çevreyle alakalı meselelerde yenilik arzumuzun yüksek olduğunu görüyoruz. Ay tutulması mali konular ve ileriye dönük hedefler anlamında da kıymet taşıyor. Sosyal hayatta, toplumsal ilişkilerde olsun kazanç elde etmek istiyoruz. Bu nedenle de aktifiz. Ayrıca evlilik ve çevre değişimleri anlamında sakin bir şekilde mevcut duruma bakmayı sağlıyor.

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Çalışma hayatı ve sağlıkla ilgili konuları bir hayli vurguluyor. İlişkilere ve çevre değişimlerine bakılmalı, sabırlı olunmalıdır. Sağlıkla ilgili meseleleri gözden geçireceğiz. 

26 Ekim tarihinde Mars Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir boyunca mali ortaklıklar, finansal ilişkiler konusunda çok ciddi bir şekilde duracağız. Mevcut durum, işten elde edilen gelir ve bağlantıların restore edilmesi gerekir. Aklı başında, ciddi ve disiplinli hareket edilmelidir.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasındaki Merkür geri hareketi, iş bağlantılarınız  veya iş ortaklıkların ele alınması ve gözden geçirilmesi vaktidir. Hizmet alanınızla ilgili bir sıkıntınız, sağlık probleminiz varsa bunların mutlaka tetkik edilmesinde yarar vardır. Geri harekette odaklanma gücünüz çok yükselecek. İşiniz araştırmayla, bir konuyu derinlemesine öğrenme ile alakalı ise bu geri hareket işinize yarar. Bu geri hareket ailevi ilişkiler başta olmak üzere aile sağlığı, iş durumumuz, ailemize ait kalıtsal hastalıklarla ilgili araştırmalar için uygun zamandır.  İşe girmek amaçlı sağlık raporu, hamilelik araştırmaları, çocuk sahibi olmayla ilgili konuları gözden geçirebiliriz. Acil ameliyatlar ertelenmemeli, yarım kalan tedaviler yaptırılmalıdır. Geri hareketin bir başka etkisi, maddi konularda olabilir.  Eğer bir iş gücü kaybınız varsa, işinizle alakalı bir sorun nedeniyle alacaklarınızı tahsil edemiyorsanız hukuksal açıdan durumunuzu inceleyiniz. İşsizlik sigortası veya sosyal güvencenizle alakalı konular üzerinde durunuz. Kaparo almadan işe başlamayınız. İş sözleşmenizdeki maddi kısımları tekrar gözden geçiriniz.

 

6-12 Ekim haftası: Ay Tutulması 8 Ekim tarihinde Koç burcunda gerçekleşecek. İsteklerinizi elde etmek, hedefinize ulaşmak, sosyal ilişkilerde lider pozisyona çıkmak, grup ve organize çalışmalarda başa geçmek gibi bencil isteklere, çabuk karar vermelere, hırsa sebep olur. Oysaki tutulmanın görünümlerine baktığımızda başkalarıyla ortaklaşa hareket etmenin önemi ortaya çıkıyor. Merkür geri hareketini de göz önüne alırsak iş ve ilişki ortaklıklarındaki işbirliği kazandırıcı olacaktır.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcunda gerileyecek. Aşk hayatınız, çocuklarla alakalı konular, yetenekleriniz, becerileriniz ve gerçekleştirmek istediklerinizi lütfen bir daha gözden geçiriniz. Bireysel ani kararlar vermeyiniz.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması çalışma hayatınız, sağlığınız, günlük hayattaki uğraşılarınız, projeleriniz, işteki verimliliğiniz gibi konuların 9 Kasım tarihi itibariyle ele alınmasında yarar var. Gelişmelere göre kararlarınızı verirsiniz. 11 Kasım sonrası mali konularda başkalarından güçlü destekler görebilirsiniz.

 

EKİM  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-12-13-17-18-22-23-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-19-20-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 22-23
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 14-15

Yeniay : 11-12-13-14
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 26-27-28
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN