Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

İKİZLER BURCU ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayının ilk etkili enerjisi Mars Kova burcu geçişidir. Bu geçiş, İkizler için son derece olumludur, ayrıca mutlu oldukları bir enerjidir. Hem yeni arkadaşlıklar edinir, hem de yenilikleri takip edip bilgiler edinebilirler. Bir yanlarıyla keşfe açıktırlar. Diğer taraftan da kendilerini ifade etme anlamında girişimlerde bulunma yönünde kıymetlidir. Yüksek eğitimde olanlar için de gelecekleri tayin etme anlamında bir seçimde bulunma zamanını işaret eder. Akademik anlamda seçim yapma zamanı ve sıkı çalışma halidir. Yenilikçi ve maceracı düşünceler öndedir. 

6 Aralık tarihinde burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunayda İkizler biraz yenilik isteyecek, baskı altında olmak istemeyecek, ilişkisini ele alacaktır. Kendi değişimleri için daha bencil düşünmeye adaydır. Bu dolunay, İkizler açısından kendine dönük düşünmeye etki etmektedir. 

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. İkizler için özellikle mali konularda önem taşıyor. Eş ve iş ortağıyla ilgili paylaşımlar bizi düşündürüyor. Çünkü bazı şeyleri hesaba kitaba uydurmaya çalışıyoruz. İş ortaklığındaki kazanç gözden geçirilmelidir. Miras ve hisseli paralar söz konusu olabilir, belirli bir zaman taahhüdü konulabilir. 

Yeni bir yıla adım atılıyor ve bundan sonraki Oğlak yeni ayında ve 2,5 yıl süresince etkili olacak çok önemli bir geçiş vardır. Bundan sonraki süreçte daha sağlam beraberlikler ve ortaklıklar kurulmalı, kişisel gelişim sürdürülmelidir. İlişkiler test alanı oluyor fakat Satürn'ün şöyle bir özelliği var ki; her bir test bizi daha iyi yapılandırmayı sağlar. 

22 Aralık sabahı uyandığımızda hem mali konulardaki paylaşımları ele alacağız, hem de kimlerle işbirliğimiz veya ilişkimiz varsa, dengelerin yerli yerine oturtulması anlamında adım atacağız.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: 4, 5, 6 Aralık tarihleri gayet olumludur. İlişkide sorunları sürpriz bir şekilde çözüme kavuşturur. Yeni beraberlikler kolayca kurulur. İletişim sevgililer arasında gayet hızlı bir şekilde gelişir. Yazışmalar, telefonlaşmalar ve buluşmalar. Bu tarihlerde karşınıza çıkan kişi başınızı döndürebilir.

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişinde biraz sıkılırsınız. Özgür olamadığınızı, bir şeyleri sürekli köşelemek zorunda kaldığınızı, aşkta aradığınızı bulamadığınızı hissedersiniz. Keyfiniz biraz kaçar. Bir yandan sosyal ilişkilerde aktif hareket ederken, diğer yandan özel hayatınızdaki durgunluk sizi yorsa da, bu hafta enerjiler gayet olumludur. Arkadaşlarınızla birlikte olmak, size iyi gelecektir.

15-21 Aralık haftası: 21 Aralık tarihinde baskılara gelemezsiniz. Tavrınızı ortaya koyarsınız ve bunu da gayet akıllıca yaparsınız. Eğer beraberlikte sorunlar varsa, partneriniz bu tür bir davranışı saygıyla karşılamak zorunda kalır.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık itibariyle Satürn-Yay burcunda seyrine başlıyor. İki buçuk yıl boyunca ciddi ilişki ve evlilik konularında zorlanmalar, gecikme, kısıtlanmalar yoluyla sınanacaksınız. Bu bir yol, bu bir öğretidir. Satürn hangi alanda geçiyorsa, orada kişiyi eğitir. Farklı görüşte olan partneriniz veya karşılaşacağınız partner adayı sizi disiplin altına alır. Boşanmak kolay değildir. Evlilik yapma arzusu azalır.  Mutlaka ilişkilerinizi, son yedi yılda yaşadıklarınızı, tercihlerinizi gözden geçiriniz.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık tarihinde Mars-Kova burcunda seyrine başlayacak. Girişimci davranacağız. Yolculuklar, grup temasları, organize işler, bir projenin yürürlüğe konması çalışmaları, yeni hedef belirleme, yurtdışı-yurtiçi bağlantılarında bulunabilirsiniz. Sıradan işler yerine farklı ve yenilik anlamındaki çalışmalara ağırlık verebilirsiniz.

8-14 Aralık haftası: İş hayatıyla ilgili önemli bir görünüm bu hafta yok. Daha çok parasal konular ve sosyal ilişkiler ağırlıklı olacak.

15-21 Aralık haftası: 15 Aralık Uranüs-Pluto görünümünde, eskimiş, hiçbir anlamı kalmamış ve size faydası olmayan dostlarınızla yollarınız ayrılabilir. Amacınız, hedefleriniz değişime uğrar. Bu bir yenilenmenin işaretçisidir. Hedefleriniz değişir. Çünkü siz değişirsiniz.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık tarihinde olumlu bir görünüm var. Yenilik ve değişim anlamında girişimleri işaret ediyor. Topluluk önünde, bir organize işte, bir grubun içinde itibar kazandırıcı ve sizi takdirle karşılamalarını sağlayıcıdır.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: Dolunay etkisi, kazanç anlamında önem taşıyor. Para evinizin yöneticisi olan Ay, ortaklık, eş veya farklı kişilerle olan parasal alışverişlere dikkat edilmesi gerektiğini işaret ediyor.

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişi, ortaklaşa kazançlar, başkalarıyla bölüşülen miras, hisseli paralar veya boşanma nedeniyle oluşan durumların sizi biraz yoracağının göstergesidir.

15-21 Aralık haftası: 17 Aralık tarihinde ortaklaşa kazançların ciddiyetle ele alınması ve gözden geçirilmesi gerekir. Maddi kaynaklar hangi kanaldan elinize ulaşıyor. Bunlar ne kadar düzgün ve garantilidir, bunlara bakalım. Vergilerimizi ihmal etmeyelim. Kredi borçlarımızı zamanında ödeyelim. 20 Aralık tarihinde önemli bir kavuşum gerçekleşecek. Özellikle ortaklaşa kazançlarda eş veya iş ortağınızla kenetlenmek gerekir. Yoksa her iki taraf da gücünü karşısındakine kabul ettirmeye çalışabilir.

22-28 Aralık haftası: Haftanın tümünde mali ortaklıkların yeniden gözden geçirilmesi, maliye ile ilgili konular, nafaka, bankalarla ilgili meseleler üzerinde sizi epeyce uğraştırabilir. Hukuki konularda mutlaka konusunda uzman bir kişiye danışınız.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-11-15-16-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       :
13-14-20-21-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   :
15-16
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
8-9

Yeniay : 5-6-7
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21-22
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN