Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

İKİZLER AĞUSTOS AYINA GENEL BİR BAKIŞ


Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, 1 Ağustos tarihinde burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Merkür Aslan geçişidir. Bu hem yolculukları, hem yeni tanışmaları, aşkı ve çevremizle olan ilişkilerde fikirlerimizi öne koymamızda önem taşıyor. Yolculuklara çıkılabilir, yeni biriyle tanışılabilir, bir hareketlilik söz konusudur.

10 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda uzaklara açılmak söz konusu olabilir, yeniliklere heves vardır. Daha önce başvurulan bir iş ya da girişim varsa sonuçları alınacaktır. Eğitimle ilgili konularda, yapılan tercihleri yürürlüğe koyma vaktidir. Bir yandan özgür olma isteği çok fazlasıyla öndedir. Diğer yandan da yakın çevremizde kendimizi ifade etmek isteriz.

12 Ağustos tarihinde, Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Evrensel enerjiler, ilişkilerdeki gücü size hediye edecektir. Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişkiye adım atılabilir. İlişki zaten sürüyorsa birlikte aktivitelerde bulunulabilir. Pürüzler varsa siz daha çok etkin olmaya ve kendinizi kabul ettirmeye çalışırsınız. Takdir edilmek istersiniz. Paylaşım, iletişim ve kendimizi gösterme yönünde etkili olacaktır.

15 Ağustos tarihinde ev içerisindeki bir takım düzenlemeleri işaret eden Merkür Başak burcu geçişi başlıyor. Evdeki onarım, tamirat ya da düzeltilmesi gereken işler varsa, bunların toparlanması gerekir. Ailevi konularda ve evle ilgili meselelerde analizin çok iyi yapılması gerekir. Detaylara bakıp bütüne ulaşmakta fayda vardır.

23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. O da ev ve ailevi konularda etkilidir. Ardından 25 Ağustos tarihinde bu alanda yeni ay oluşuyor. Yeni ay, evin içerisindeki bir yeniliği işaret ediyor olabilir. İş hayatındaki duruma bakarak kararlar verilmelidir. Sağlık anlamında durumumuzun buna müsait olup olmadığına bakılması lazımdır. Çok fazla endişeli ve kuruntulu olmamak gerekir. Hem çalışma hayatını hem de ailevi konuları çok iyi restore edebiliriz.

 

AŞK VE İLİŞKİLER


1-3 Ağustos arası:  1 Ağustos tarihinde Merkür-Aslan burcu geçişi aşk hayatınızla ilgili konularda da etkili olup farklı yerler görmek, insanlarla tanışmak anlamında parlak bir zamandır. Ancak sabırsızlık yüksektir. Çabuk tanışırsınız sonra bir anda vazgeçersiniz. İlişkinize renk katmak, sorunları gözden geçirmek, verimli bir beraberlik için şarttır.

4-10 Ağustos haftası:  8 Ağustos tarihindeki görünüm, hem cesaretli hem de yenilikçi bir tarzla düşünmenizi, hareket etmenizi, parlak fikirlerinizi insanlara sunmanız yönünde bir enerjidir.  Heyecan vericidir. Konuşmalarınız oldukça etkileyicidir. Çevrenizdeki insanların ilgisini kolaylıkla çekebilirsiniz. Sosyal hayatta, yakın çevrenizde bulunan kişileri motive edersiniz. Bir anda karar verip uygulamaya geçersiniz. Bu tarih, haftanın en aktif günüdür.

11-17 Ağustos haftası:  Bu hafta aşkta iki tarih gayet olumludur. 11, 12 ve 15 Ağustos. Güven duygunuzu sözlerinize yansıdığı bu tarihlerde esprileriniz, zekanız, yaratıcı buluşlarınızla karşı cins üzerinde bir hayli etkili olursunuz. Sizi kibar ve oldukça etkileyici bulurlar. Çok yakışıklı veya çok güzel olmanızdan ziyade iletişim beceriniz, tavırlarınızla gönülleri fethedersiniz. 12 Ağustos tarihindeki Venüs-Aslan geçişiyle fiziksel anlamda ışık ışık parlarsınız. Şimdi gözlere, kulaklara hitap etme vaktiniz gelmiştir. Aşkta isteyip de elde edemeyeceğiniz pek kimse yoktur. Çevrenizdeki herkes sizinle beraber olmanın şans anlamına geldiğini düşünürler.

18-24 Ağustos haftası: Hareketli, sevinçli, mutlu ve gayet aktif şekilde haftaya başlıyorsunuz. Hani bir dilek tutun dersem, hemen içinizden ilk geçenleri sıralayın hayata. Çünkü hafta başındaki görünüm aşk, çocuklar, ilişki, evlilik konularında son derece olumlu. Hem kendinizi hem de başkalarını mutlu edebilecek gücünüz var. Partnerinizle tensel uyumunuz çok yüksek. Aşk kapınızı çaldığında onu coşkuyla misafir edebilirsiniz. Bir bebeğin doğumu, hamilelik rutin hayatınızı bir anda değiştirebilir.

25-31 Ağustos haftası: 25 Ağustos tarihindeki görünüm, hızlıca gerçekleşen tanışmaları, flörtleri işaret etmekte. Çekici görünen, kafa yapısı bize uyan, sosyallikten hoşlanan kişilerle muhabbeti seviyorsunuz. Size göre akıllı bir insan, karşı cinsin dikkatini mutlaka çekebilir. İşte bunu yapabilen partneriniz ise, ne mutlu size. Başak burcunda oluşacak Yeniay, ailevi konularda önem taşıyor. Her şeyin yerli yerince olmasını istiyoruz. Haftanın ilerleyen günlerinde bir tarafın baskınlığı gözle görülür şekilde artıyor. Kıskançlıklar gereksiz yere sorun oluşturabilir. Hafta sonunda sular duruluyor. Aşk yine sizleri göz kırparak selamlıyor.

 

İŞ VE KARİYER


1-3 Ağustos arası: 1 Ağustos tarihinde Merkür-Aslan burcunda seyrine başlıyor ve sizin gibi konuşma ustaları için bu dönem sözlerinizle ilgi uyandırmanızı sağlıyor. Kafanızın içindeki parlak fikirleri dış dünyaya sunuş biçiminiz artistik ve çok etkileyicidir. Sanatçılar için bu hem taklit gücünün artması hem de yeni bir karakter üzerinde çalışılması yönünde olumludur. Bildiklerimizi açıklamak, öğretmek, tasdik edilmek hoşunuza gider. 2 ve 3 Ağustos işlerinizi yaparken mutlaka dikkatli olunuz. Acele etmeyiniz. Kullandığınız aletlerin bakımını yapınız İş kazalarına yol açabilecek durumlara karşı tedbir almamız faydalıdır.

4-10 Ağustos haftası: İş hayatımızı ilgilendiren konularda seçimlerimizi  doğru biçimde yapmalıyız. Biz brüt bir maaşla çalışıp seneler sonra emekli olayım düşüncesinde miyiz, yoksa kariyer yaparak daha iyi kazanç mı elde etmek lazım. 5 Ağustos tarihinde seçeneklerinizi, iş durumunuzu ilerisi adına bir düşününüz.  8 Ağustos tarihi yeni hedef ve uygulamaların işaretçisidir. Karşınıza çıkabilecek bir sürpriz teklif, bir anda yeni bir işe veya projeye atılmanızı sağlayabilir. 10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek Dolunay, eğitim bilgilenme, tecrübe yoluyla edindiğiniz bilgileri, yeteneklerinizi şimdi daha geniş bir alanda ifade edebilirsiniz.  Master yapmak, büyük bir projenin içinde yer almak, toplumda tanınmak gibi.

11-17 Ağustos haftası: 15 Ağustos tarihinde iş hayatınızla ilgili konularda gayet güçlü ve kendinizden emin şekilde hareket ederek işinize hakim olursunuz. Liderlik gücünüz yüksektir. Kimsenin size bir söz söylemesi veya karşı gelmesi mümkün olmaz. Çünkü siz zaten duruşunuzla buna izin vermezsiniz. İnsanları etkileme gücünüz, baskın karakteriniz, sezgileriniz sizi farklı kılar.

18-24 Ağustos haftası:  19 Ağustos tarihinde iş konularında  bir yandan çok akıllıca bir analiz yapmak diğer taraftan bütün olasılıkları gözden geçirmek lazım. Bir projeye başlayacaksanız mutlaka iş-ev arasındaki dengeyi kurmanızda yarar var. Yeri gelecek evde de çalışıp bitirmek zorundasınız. Başvuruda bulunmak istiyorsanız, çalışma şartları size en uygun olanı tercih ediniz. Biraz kararsız kalabilirsiniz veya gözünüzü boyayan bir işi doğru seçenek zannedebilirsiniz. Yanılmamak için mutlaka araştırmakta yarar var.

25-31 Ağustos haftası: Çalışma hayatında bu hafta enerjiler bir hayli yoğun olacak. Hem mali konular üzerinde ilişkilerimizi gözden geçireceğiz hem de iş ve ev arasındaki dengeyi yerli yerine koymak için çabalayacağız. İşimizde hakimiyetçi tavırlar içinde olabiliriz. Aynı şekilde başkaları da üzerimizde egemenlik kurmaya çalışabilir. Biz de buna pek pabuç bırakmayız. Bize nasıl yanaşılıyorsa aynı şekilde karşılığını veririz. Fakat bu gerginlik sıhhatimizi bozabiliriz. Onun için dikkatli olmalıyız.

 

PARA


1-3 Ağustos arası: Maddi konularda hesabımızı bilelim. Yaptığımız işin ücretini en başında belirleyelim ve zamanında alacağımız şekilde düzenleyelim. Arkadaş hatırıdır, eski bir dosttur diyerek zor durumda kalmayalım. İşimizde nasıl daha iyi kazanç elde edebiliriz bunları düşünelim. Trendleri takip edelim.

4-10 Ağustos haftası:  6 Ağustos tarihinde parasal harcamalarda ölçüyü kaçırmamakta yarar var. Bir davet veya bir kutlama için yapılacak alışverişlere yine dikkat edelim. Bu tarihteki görünüm, bir şeyleri birlikte yapabilmek amaçlı ayrılan paranın işaretçisi de olabilir. Sözgelimi tatile gitmek, bir yakınımıza yardımcı olmak gibi.

11-17 Ağustos haftası:  15 Ağustos tarihinde Merkür-Başak burcunda seyrine başlayacak. Bu bir iş üzerinde analiz yapmanız, akıllıca kararlar vermeniz yönünde önemlidir. Ev ve ailevi konularda mükemmel olanı istersiniz. Belki bu nedenle kazandırıcı işlere daha fazla öncelik tanırsınız.

18-24 Ağustos haftası:  Maddi konularda özellikle birileri destekli veya ortaklaşa kazanç anlamında destekler görebiliriz. Evimiz veya ofisimizin ihtiyaçları için 21 Ağustos tarihinde alışverişlerimiz olabilir. Bunları ekonomik anlamda yapmaya gayret edelim. Bir muhasebeci gibi düşünelim. Aldığımıza verdiğimize iyi bakalım. Dengeyi bozmayalım, ölçümüz kaçmasın.

25-31 Ağustos haftası: Maddi konularda hesabımızı bileceğiz. İhtiyaçlarımızı da iyice plan yaparak karşılarsak rahat ederiz. Sağlam ve uzun vadeli olanı tercih etmeliyiz. İnternet ortamında yapılan alımlardan kaçınalım. Gidip yerinde görüp almayı tercih edelim. Yeniay-Başak burcunda oluşacağı için, evimizle ilgili alışverişimiz olabilir. İşe yeni başlamışsak kişisel ihtiyaçlarımızı alabiliriz.

 

AĞUSTOS  Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                           : 1-2-10-14-18-19-23-24-28-29

Zayıf Enerjili Günler                                         : 6-12-26-27

Aşkta En Şanslı Günler                        : 1-2-28-29

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 21-22

Yeniay : 18-19-20

(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6-7

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Ağustos   ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN