İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba
{"burc_id":"3","burc_ad":"\u0130kizler","tarih":"","zaman_tipi":"Ayl\u0131k"}

GENEL BAKIŞ

 

Sevgili İkizler, 1 Ekim tarihinde aşk evinizde Terazi brucunda doğan bir Yeniay var. Yeni bir ilişki arayışı, mevcut ilişkideki sorunları çözmek bu Yeniay’ın getirileri. Nelerin aksadığını ve nelere ihtiyacınız olduğunu inceleyeceksiniz. Sağlığınızı da buna katıp her şeyi bir potada eriterek hareket etmek isteyeceksiniz. İşbirliklerine ve ilişkilere açık faydalı bir Yeniay olacak gibi görünüyor. İlişkilerinizdeki artı ve eksileri test edeceksiniz.


7 Ekim tarihinde Merkür, Terazi burcunda olacak. Bu da aşk evinizde ılımlı bir süreç ve uzlaşıya açık olmak işaretçisi. Sadece aşk değil zihninizi yönlendirdiğiniz her alanda karar verme motivasyonunuzu öne çıkartacak. Yeni biriyle tanışmaktan ve mevcut ilişkilerinizi paylaşımları incelemekten mutluluk duyacaksınız. Aşkta iletişim ve paylaşımı bu hareket vurgulayacak.


16 Ekim tarihinde Koç burcunda Dolunay oluşacak. Yeniay’da düşündüğünüz iş ve sağlık konularıyla ilgili ileriye dönük hedefleriniz bu Dolunay’da önemsenecek. Bu Dolunay’da mali konular vurgulanacak. Borç ve yatırımlar incelenecek. Etrafınızdaki insanların size baskısını görebilirsiniz. Huzura yönelmek ve molalar vermek faydalı olabilir.


18 Ekim tarihinde Venüs Yay burcunda. Bir yandan aşk istiyor, bir yandan da evliliği bile düşünebileceğinizi fark ediyorsunuz. Heyecanlı bir yaşam isteği dolacaksınız.


24 Ekim’de ise Merkür Akrep burcunda olacak. Sağlığınızla ilgili konuların üzerinde özellikle duracaksınız. İş hayatınızla ilgili konularda etrafınızdaki insanların konuşmalarına şahit olabilirsiniz. Ne istediğinizi ve nelerin yanlış geldiğini böylelikle tespit edeceksiniz.


30 Ekim’de ikinci Yeniay, Akrep burcunda oluşacak. Bu Yeniay ise tamamıyla iş hayatı ve mali meseleleri inceleme evresi olacak. Huzur bulmaktan ve rahat olmaktan yana olacaksınız. Rahat edebileceğiniz ve kazanabileceğiniz bir işten yana olacaksınız. Ne kadar alıyorsanız o kadar vermek isteyeceksiniz. Sağlığınıza mutlaka dikkat etmelisiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

 

HAFTALARA GÖRE EKİM YORUMLARINIZ

1-9 Ekim arası:

Sevgili İkizler, 1 Ekim saat 03:11 Terazi burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatınızdaki ortak uyum, nezaket, sevgi bağını güçlendirici, aşkı yüreğinizde, teninizde, asil ve oldukça dokunaklı bir şekilde hissetmenin, yaşamanın işaretçisidir. İsteriz ki, gelir geçer olmayan, dar ve yar günlerinizde yanınızda olan, size önem veren, sizinle aynı ekmeği bölüşebilecek kadar yüce gönüllü olsun karşınızdaki kişi. İşte bu duygularla Yeniayın oluştuğu güne adım atarken, görünümler bu konuda bizi yönlendiricidir. Ay-Satürn görünümü, fikirsel ve yaşamsal konularda anlaşmak arzunuzu işaret ediyor. Aşk güzel tabii ki, ancak kısa sürelidir genelde. Biz bu görünümde, uzun soluklu bir ilişki istiyoruz. İlişkimizi bu bakış açısıyla gözden geçireceğiz. Eğer karşımıza birisi çıkarsa, bu kriterler çerçevesinde aşkı ele alacağız. Bizim için çocuk sahibi olmak, sanatsal bir alanda çalışmak, bir iş ortaklığı kurmak gibi konular da bir hayli etkili olacak. Bunlar üzerinde ciddiyetle düşünmekte yarar var. Ay-Pluto görünümü, cinsel arzularımızın yoğunluğu ve gizli saklı mahrem duygularımızın etkinliğini işaret ediyor. Sevdiğimizi kaybetmekten, sevilmemekten, ayrılıktan veya gücümüzü yitirmekten çekiniyoruz. Venüs-Neptün görünümü, kariyer hayatımızla ilgili verilecek kararların simgesidir. Sanatsal becerilerimizi, yeteneklerimizi daha geniş bir çevrede sürdürmek ve tanıtmak isteriz. Kısa süreli işler yerine, uzun soluklu bir iş özlemi duyarız. Geçici değil, tam da gönlümüze uygun bir ortamda çalışmayı arzularız. Bu yönde kararlar veririz. Tabii ki iyicene gözden geçirmek, artı ve eksileriyle tartmak faydalıdır.

7 Ekim- 24 Ekim tarihleri arasında Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımızda iletişim ve paylaşımın önemi belirginleşiyor. Kendimizi hoş, uyumlu, nazik ve kibar bir şekilde ifade edeceğiz. Bir problem olduğunda tartışmak yerine çözümlemek isteyeceğiz. Kaba saba sözlerden hiç hoşlanmayacağız. Güzel sözler duymak, dengeli ve huzurlu ortamlarda bulunmak bize keyiflendirecek. İletişim ve haberleşme yoluyla biriyle tanışabiliriz. Sanatsal ve yaratıcı tarzda çalışanlar için Merkür-Terazi geçişi para kazandırıcıdır.  Bir mekanda, bir ortamda sunumlarda bulunabilirsiniz. İlişkiler üzerine söyleşiler yapabilirsiniz. İnsanları bir araya getirebilir, tanışmalarını sağlayabilirsiniz. El becerilerinizi sergileyebilir, gelir elde edebilirsiniz.

 

10-16 Ekim arası:

Sevgili İkizler, 16 Ekim saat 07:23 Koç burcunda oluşacak Dolunay, hedefimize ulaşmak ve kendi isteklerimizi bir grup içinde bireysel olarak ifade etmek arzumuz bir hayli yükseliyor. Bu Dolunay sizin özel yeteneklerinizi ve insanlarla olan güçlü ilişkilerinizi test etmenizi sağlayacak. Kimlerle bağlantınız var ve aklınızdaki projeleri, fikirleri nasıl sunabilirsiniz. Yeterli oranda bilgi ve tecrübeye sahipseniz o zaman hiç çekinmeyiniz. İster tek başına isterseniz diğerleriyle bağlantı kurarak ekip çalışmalarında görev alabilirsiniz. Burada önemli olan, yeniliklere açık olmak, mücadele etmek, gereksiz gerginlik ve bireysel ihtirastan kaçınmaktır. Dolunayın görünümleri içinde en etkin olanı Merkür-Pluto arasında gerçekleşecek. İşbirliğinin adil ve paylaşıma dönük şekilde ayarlanmasının önemini vurgulayacak. Tabii ki bir işin başarılı şekilde gerçekleşmesi için, kimlerle çalışmanız gerektiğini iyi düşünmelisiniz. Aşk hayatınız ve sosyal ilişkilerinizde de durum budur. Sadece çıkar ilişkine dayalı yürütülen veya sadece bir takım arzuların doyurulması temeline dayalı beraberlikler uzun sürmez. Burada niyet önemlidir. Bir yola çıkılmışsa, bir hedef belirlenmişse, zorlukların da birlikte aşılması gerekir. Bunun tersi bir durumda, ilişkiler bozulur, kişiler birbirine karşı baskı uygular ve anlaşmazlık yaşanır. Bundan herkesin kaçınmasında fayda var. Ay-Uranüs görünümü yenilik hevesimiz, değişim arzumuzun yükselişidir. Sizin sosyal ilişkilerinizi güçlendirici, bazı projeler için, diğerleriyle bir araya gelmenizi, hevesli ve katılımcı olmanızı sağlıyor. Ekip çalışmalarının faydalı olacağını işaret ediyor.

 

17-23 Ekim arası:

18 Ekim- 12 Kasım tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek. Evli ve ilişkisinde mesut olanlar için birlikte yapılan güzel iletişimlerin ve yolculukların işaretçisidir. İlişkisinde problemler olanlar iletişimi güçlü tutmalı. Bekar İkizler birisiyle tanışabilirler. Yeni bir iş teklifi geldiğinde bunun artıları ve eksileri dikkatlice değerlendirilmelidir. Venüs-Yay burcu geçişi, fırsatların arttığı, bağlantılar kurulduğu zamanlardır. Pozitif yaklaşımlar ön plandadır. İleride ne olur veya ne gibi problemler yaşanır diye düşünülmez. Arzu ettiğiniz tüm heyecanlara açık bir süreçtir. Karşı taraf tüm hoşluğuyla, çekiciliğiyle, aktifliğiyle size yaklaşır.

23 Ekim- 21 Kasım tarihleri arasında, Akrep burcunda ilerleyecek Güneş, önümüzdeki bir aylık süreçte çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda durumunuzu gözden geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Aklınıza bir problem gelmesin. Sadece gerekli olanla olmayan arasındaki farkı belirleyip, zamanı iyi bir şekilde değerlendirmek, verimli bir şekilde çalışmak için bu gereklidir. Beslenmemiz, uyku düzenimiz, sağlığımız önemli. Şikayetlerimizi mutlaka bir doktora göstermeli, tedavilerimizi ihmal etmemeliyiz. Evcil hayvanlarınız, yanınızda çalışan kişilerin sağlığı, iş anlaşmaları, alacak verecek konuları, iş ortaklığıyla ilgili meseleleri ele alabilir, iş tercihlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

 

24-31 Ekim arası:

Sevgili İkizler, 30 Ekim saat 19:38 Akrep burcunda doğacak Yeniay, sağlığınızı ilgilendiren konularda ve günlük hayatta yapılacak değişim ve düzenlemelerle kendinizi komple yenilemenizdir. Bu Yenilenme, tabii ki dış etkenler veya sizin bilhassa artık buna ihtiyaç duymanız nedeniyle olur ve gereklidir. Burada önemli husus, artık o eski çalışma, yaşama, beslenme şeklinizin işlememesidir. Mutlaka bir düzenlemeye ihtiyaç duyulması kaçınılmaz olur. Yeniayın görünümleri de bize bu konudaki değişim ve dönüşümleri işaret ediyor. İlişkinizle alakalı konularda yeni bir karar verebilirsiniz, evlilik veya birlikte yaşamak gibi. Çalışma hayatınızı kendi hayalleriniz ve idealleriniz çerçevesinde düzenleyebilirsiniz. Bir diyete başlayabilir, kilo verebilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir, sağlıksız iş ortamınızdan ayrılabilirsiniz. Nicedir düşündüğünüz bir projeye başlayabilir, gerekli görüşmelerde bulunabilirsiniz. İş yerinde bir pozisyon değişikliği yaşanabilir. Bu durum size uygunsa cnala başla kabul edebilirsiniz. Değilse, bunu bahane ederek, başka bir tercihinde bulunabilirsiniz. Kimi İkizler bu dönemde evden taşınabilir, başka bir yere yerleşebilir. Bu Yeniayda önemli olan ilk başta da söylediğim gibi hayatımıza işlerlik, verimlilik, yenilik katmaktır. Bu yeniliklerin sorumluluğu alanlar veya bu değişimlere göre yaşamlarını yeniden düzenleyenler kazançlı çıkarlar.

 

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler            : 1-10-11-15-19-23-24-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       :
6-7-13-25-26
Aşkta En Şanslı Günler                   :
1-28-29
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
21-22

Yeniay : 18-19-20
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6-7
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2