Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

İKİZLER BURCU KASIM AYINA GENEL  BAKIŞ

7 Kasım'da Boğa burcundaki dolunay ile  bu aya adım atıyoruz. İç huzurumuz anlamında çok kıymetli bir dönemdir. Stres, hayat yükü, karmaşıklıklar, parasal konular hepimizin üzerinde bir baskı yaratıyor. Bu Dolunayda da moral gücümüz üzerinde özellikle duracağız. Huzurumuzu ve mutluluğumuzu sorgulayacağız. Bu sorgulamada öncelikle kendimize ne kadar inandığımız ve güvendiğimiz çok kıymetli bir olgudur. Hem ilişkilerimize hem de çalışma hayatımıza bir bakacağız.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak. Çalışma hayatı net olarak odaklandığımız alan haline geliyor. İşimizdeki verimlilik gözden geçirilecektir. Sağlık problemimiz varsa bu dönemde kontrollerimizi yaptırmamız gerekir. İşimizden elde ettiğimiz gelir ve gider durumuna bir bakalım.

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir özellikle ikili ilişkilerde, evli ve ilişkisinde mesut olanlar için birlikte yapılan güzel iletişimlerin ve yolculukların işaretçisidir. İlişkisinde problemler olanlar için, özellikle bu geçişte partnerle ortak iletişimi çok iyi sağlamak gereklidir. Bekar İkizler için de yakın çevrenizden birinin sizi yeni birisiyle tanıştırması anlamında güzel bir geçiştir. Yeni bir iş teklifi geldiğinde bunun artıları ve eksileri dikkatlice değerlendirilmelidir.

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve ardından yeni ay doğacaktır. Bu yeni ay yenilikler içeriyor. Kişisel anlamda pozitif düşünen, iyi niyetli kişilerle karşı karşıya geliyoruz. Yeni ay beraberliklerde biraz da farklı kişilere yönelmemizi sağlıyor. Partnerimizin de inatçı bir şekilde değil, hayatın güzelliklerini birlikte götürmeye istekli olmasını bekliyoruz. Geçmişi geride bırakmak, geçmişin problemlerini üstümüzden atmak ve yeniye yer açmak istiyoruz.

28 Kasım'da da Merkür bu bölgede etkili oluyor. Bu da konuşmaların simgesidir. Yani partnerle olan iletişimin simgesidir. Eğer yeni ayda yeni bir insanla karşılaşıldıysa, birbirinizi tanıma anlamında etkin bir süreç geçiriyorsunuz demektir. Evlilikte ise fikirleri tartışmak, hafta sonlarını kısa yolculuklarla değerlendirmek, güzel bir hayatın izlerini beraber götürmekten yanayız.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunay, güven duygunuzu ayakta tutarak, sağlığınıza önem vererek, her türlü güçlüğün üstesinden gelebileceğinize inanınız. Güven hissi uyandırmayan, soru işareti taşıyan kişilere karşı temkinli olunuz. Ayrıca beraber çalıştığınız kişilere dikkat ediniz.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişi, ilişkilerde gelişim fırsatların yoğunlaştığı, hevesli bir şekilde karşı cinsle bağlantılar kurulduğu zamanlardır.  Devam eden ilişkilerde iyimser paylaşımlar, pozitif yaklaşımlar ön plandadır. İleride ne olur veya ne gibi problemler yaşanır diye düşünülmez. Arzu ettiğiniz tüm heyecanlara açık bir süreçtir. Karşı taraf tüm hoşluğuyla, çekiciliğiyle, aktifliğiyle size yaklaşır.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım Güneş-Yay burcu geçişinde, sorunları olan çiftler, problemlerini ortaklaşa gözden geçirmeliler. Evlenmeyi düşünenler öncelikle birbirlerine en başında dürüst davranmalılar.  İş ortaklığı, sözleşmeler ve yasal konularda da, uzman kişilere danışmakta yarar var. Aynı gün oluşan Yay burcundaki Yeniay, önümüzdeki iki hafta içinde hem ilişki hem hedef hem de çevre konularında sizi güçlendiricidir. Kararlarınızı verirken, ideallerinize göre düşünün ve bunun gerçekleşeceğine inanın.

24-30 Kasım haftası: 28 Kasım tarihinde Merkür-Yay burcu seyri başlıyor. Eğer bir iş ortaklığı kurulacaksa, her bir noktanın iyice konuşulmasında yarar var. Sözleşme şarttır. Evlilik veya ayrılık gibi kararların da aceleye getirilmemesi şarttır. Bugün anlaşıyorum yarın da anlaşırım dememeli, birbirinizi iyi tanımalısınız. Bir yolculuk, iletişim,  bir arkadaşı vasıtasıyla veyahut sürpriz bir şekilde yeni biriyle tanışabilirsiniz.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım tarihindeki Dolunay, çalışma hayatında olanlar için durumlarını gözden geçirme, evde yaşayanlar için günlük hayatlarını düzenleme, sağlık yönünde şikayeti olanların tetkiklerde bulunmaları yönünde etkili olduğu gibi, kişisel anlamdaki meseleler ve ailevi konularda da önem taşımaktadır. İş ortamındaki ilişkilerin niteliği, işinizle alakalı meselelere bakış açınız, iş tercihleriniz ve şu andaki mevcut işinizle alakalı finansal konular bu süreçte bir hayli önem kazanır.

10-16 Kasım haftası: 11 Kasım tarihi önemli bir projeye imza atabilirsiniz. Ancak  sağlığınıza dikkat etme zamanınızdır. Enerji çok yüksektir. Gerginlik de yaratabilir. Problemli bir iş ortamında çalışıyorsanız dikkatli olmamızda yarar var.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihindeki Güneş-Yay burcu süreçlerinde genelde iyimser düşünürüz ve her şeyin olasılıklar dahilinde olduğuna  inanırız. Bu yüzden de özünde iyimserlik yatan bir cesarete sahibimizdir. Uzak yollara gitmek, oralarda yaşamak, çalışmak veya yerleşmek, özgür olmak bizim için gayet önemlidir. Farklı fikirlere sahip insanlarla tanışma, değişik yerler görerek hayatın  farkına varma, eğitim-iş ve kişisel anlamda yeni kararlar almak ihtiyacımız yoğundur.

24-30 Kasım haftası:  İş sorumluluğunun yüksek olduğu 26 Kasım tarihinde derinlikli bir şekilde düşünmek ve ona göre karar vermek zamanıdır. Özellikle ortaklaşa bir projede yer almanız veya bir iş başvurusunda bulunmanız mümkündür. Mali konuları mutlaka gözden geçiriniz.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunay, maddi konularda restleşmenin ve kendi çıkarlarınızı gözetmek isteğinizin işaretçisidir. Duygusal bir baskı ve tatminsizliğin sizi bir hayli gerebileceğini gösteriyor. Sakin ve mantıklı hareket etmekte yarar var.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım tarihindeki görüşmeler, mali konularda bağlayıcı, sağlamlaştırıcıdır. Ancak bu sizin arzu ettiğiniz oranın altında olabilir.

17-23 Kasım haftası:  18 Kasım tarihinde parasal konularda isteklerinizi, iş yaptığınız kişilere veya işverenlerinize bildirebilirsiniz.

24-30 Kasım haftası:  26 Kasım tarihinde yapılacak görüşmelerde maddi konularda bir karara varılır. Şartlara göre karar verilecektir. Sizin de bu şartlar çerçevesinde düşünmenizde yarar var.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                       : 4-5-8-9-13-14-18-19-27-28
Zayıf Enerjili Günler             : 2-16-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                    : 18-19
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 11

Yeniay : 8-9-10
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

 

Dolunay : 22-23-24
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN