Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

MART AYINA GENEL BİR BAKIŞ

5 Mart tarihinde Başak burcunda bir dolunay oluşacak. Bu dolunay yuvamız, ailemiz açısından son derece kıymetli aynı zamanda da iş ve ev arasındaki konuların gözden geçirilmesi anlamında da önem taşıyor. İnce eleyip sık dokuyacağız.

İleriye dönük olarak baktığımızda da mali konularımız üzerinde de dolunayın etkili olacağını görüyoruz.

Bu dolunay Merkür'ün 13 Mart tarihinde Balık burcunda seyrine başlayacak olması nedeniyle özellikle hesap konusunda da şaşmamamız gerektiğini söylüyor.

5 Mart tarihinde verilen bir kararı çok iyi bir şekilde düşünmek gerekiyor ki yanlış bir karar vermeyelim.

İş ve ev konusundaki dengeyi çok iyi kurgulayalım, yuvadan ayrılacaksak, bir nafaka sorunumuz bir mutsuzluk varsa evin içinde bunların da hukuki açıdan ele alınması gerekiyor.

13 Mart tarihinde Merkür Balık burcunda seyredecek. Özellikle iş hayatımız üzerinde mutlaka durmak gerekiyor. Mevcut işimizin bizi yanılttığı konular varsa, mantığımızı devreye sokmamız gerekiyor.

14 Mart 2 Ağustos tarihleri arasında Satürn geri hareketini deneyimleyeceğiz. Bu da ilişkimiz ile ilgili konulara dikkat çekmemizi sağlayacak.

Satürn geri hareketleri dayanıklılıktır, insana tahammül ve sabır kuvveti verir. Ancak biz burada karşıt burcumuzda olduğu için bu tahammül sınırlarını iyi bilmeliyiz.

17 Mart tarihinde Venüs Boğa burcunda seyrine başlıyor ve gizli bir dünyaya çekiliyoruz. Hayatı lezzetli yanlarıyla görmek istiyor, finansal yönden de kaliteli bir yaşam arzu ediyoruz.

Venüs-Boğa bu devrede iki yönlü hareket ettirebilir.

20 Mart tarihinde Balık burcunda tam güneş tutulması meydana gelecek. Bir şeyler bitecek ve ertesi gün güneş Koç burcuna geçecek. Fedakarlıklar ve mevcut işimizin bizi tatmin edip etmediği üzerinde duracağız.

Bu tutulmayı olumlu yönleriyle ele alacak olursak hoş bir tutulma etkisindeyiz diyebiliriz.

21 Mart tarihinde Güneş Koç burcunda seyrine başlıyor. Ekip çalışmaları ve takım çalışmalarında lider olmak istiyoruz. Rehaveti bırakırsak takım lideri olabiliriz.

İleriye dönük planlarımız ve projelerimiz anlamında da Güneş-Koç burcu seyri bizi oldukça hareket ettirecek.

31 Mart tarihinde de Mars-Boğa burcu seyrine başlayacak. İlişkilerimizde ne istediğimizi ele alacağız ve içsel dayanıklılık sağlanacak.

Mart ayı olumlu, iş ev arasındaki dengenin kurulduğu, finansal ilişkilerin gözden geçirildiği, hedeflerin tekrar belirlendiği bir ay olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

2-8 Mart arası: 2 Mart tarihindeki görünüm, sosyal ilişkilerimiz başta olmak üzere, özel anlamdaki her türlü paylaşımın adil, dengeli, ölçülü ve işbirliğine açık şekilde yapılması gerekiyor. Sadece ben diyerek başkalarına önemsememek nasıl yanlışsa,  başkalarına öncelik tanıyıp kendi haklarımızdan vazgeçmek de o denli yanlıştır. Her şeyin bir ayarı olması gerekir. Dostlarınız, sevgiliniz ve dünya ile olan temasınızda nezaketlilik esastır. Eskilerin deyimiyle yol yordam bilmek gerekiyor.

9-15 Mart arası: 10 Mart tarihindeki görünüm, ciddi ilişkilerde hareketlendirici, fikirsel anlaşmaları güçlendirici, yeni tanışmaları işaret edicidir. Devam eden ilişkide taraflar birbiriyle olmaktan, ortak aktivitelerde bulunmaktan büyük haz duyarlar. Hedeflerinizin aynı oluşu, motive edici moral sözcükleri, aynı yöne gidiyor olmanın sevinci hakikaten rahatlatıcıdır. Ayrıca sosyal ilişkiler güçlenir. Sizler için bu tarihin olumlu yönde ve bir hayli aktif edici olacağını söylemek isterim.

16-22 Mart arası: 17 Mart tarihinde Boğa burcunda ilerleyecek Venüs süreci  huzur bulmak, güven duymak, rahatlamak ve sizi rahatsız eden her şeyden uzak durmak arzunuzu işaret eder. Kendinizi yormak ve üzmek istemezsiniz. Fiziksel ve duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda geriye çekilip, olan bitene bakarsınız. Suya sabuna pek dokunmadan, fazla zora gelmeden yaşamak istersiniz. Size göre aşk,  ruhumuzu canlandıran, hayatı güzel yaşamımızı sağlayan bir duygudur. Bunun dışındaki ihtimaller yorucudur. Sizin de yorulmaya, üzülmeye müsaadeniz yoktur. Sanat, müzik, huzurlu  ve seçkin  ortamlarda bulunma arzusu, dönemin etkileri arasında yer alır.

23-31 Mart arası: 31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkide,  ilerisi adına kararların gözden geçirilmesini sağlıyor. İlişkisi olmayanlar biraz geriye çekilip, aşkta ne aradıklarını tam olarak kafalarında oturtmaya çalışırlar. Bir yandan maddi güvence arayışınız diğer yandan aktif bir partner arzunuz yoğundur. 25 Mar tarihindeki Güneş-Satürn görünümü, ilişki meselelerinde karşı tarafın kararlılığını gösteriyor. Pek taviz vermek istemeyecektir. Onunla ılımlı bir şekilde konuşmakta yarar var. İlişkinin bir ortaklık olduğunu, fikirlerin, hedeflerin, hayata bakış açılarımız ayrı olsa da, yönümüzün aynılığı önemlidir. Olgun tavırlı olmakta yarar var.

İŞ VE KARİYER

2-8 Mart arası: 3 Mart tarihindeki özel görünüm,  eğitim-iş-ticari konularda kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz yeniliklerin göstergesidir. Hızlı öğreniyor, hızlı gelişiyorsunuz. İşte aradığınız yenilikler, işte kendinizi en güçlü şekilde ifade edeceğiniz değişimler yakın bir süre içinde sizi kucaklıyor. Hevesle, cesaretle bunları karşılamaya hazır olunuz.

4 Mart tarihindeki görünüm, somut, belirli ve kendine  özgü bir yön ve hedef duygusu içinde yenilikte bulunmak isteyen bireyin simgesidir. Kendini tanıyan, özünün farkında olan kişi doğal olarak sürüklenmeden, hedefinin üzerine gidebilir. Ancak tam tersine gelip geçici hedefleri olan kişi karmaşıktır ve yanılgılar içindedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, hedeflerinize uygun kişilerle ilişkilerinizi güçlü tutmak ve ne yolda ilerlemek istediğinizi bilmektir.  İşte o zaman üzerinizdeki baskılardan kurtularak kendiniz adına en doğru tercihi yapabilirsiniz.

6 Mart tarihindeki Dolunay,  yerleşim konuları, satın alma-kiralama, ev sahibiniz, kiracınızla ilgili yaşanması muhtemel durumlar da aynı şekilde önemli gelişmelere neden olabilir, sorumluluklarınız artabilir. Mesleki konularda değişime açık olmalı, yeniden durumları  ele alarak sisteme uygun şekilde eksikleri tamamlamalı, inancınızı güçlü tutmalısınız.

9-15 Mart arası: 10 Mart tarihindeki görünüm bir hayli yüksek enerji anlamına geliyor. Yenilik yapmak, yeni insanlarla bir araya gelmek, özgürce karar vermek ve uygulamak adına önem taşıyor.  Beklentilerinizin neler olduğunu bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Yeni planlamalarda bulunmadan önce enine boyuna düşünmelisiniz. Geleceğiniz için bir amaç belirlemeli ve bu amacı gerçekleştirmek neler yapılması gerekiyor bunları ele almalısınız.

16-22 Mart arası: 16 Mart tarihinde evliliğiniz, iş ortağınız veya rakiplerinizle aranızda iletişimsel anlamda zorluklar yaşanabilir. Anlaşmazlıkların ardında yatan en önemli sorun görüş, inanç, hayata bakış açınızın farklılığıdır. Bu farklılık karşısında kaygısız olmak, görmezden gelmek pek mümkün değildir. Problemin çözülmesi için, her iki tarafın da kendini ayarlamasında yarar vardır.

23-31 Mart arası: 24 Mart tarihinde, Venüs-Neptün arasında oluşan faydalı görünüm yeteneklerinizi ortaya koyabilmeniz, insanlara beğendirmeniz yönünde olumlu bir tesirdir. Burada önemli olan, hayata nasıl tutunduğunuzdur. En ufak bir rüzgarda yıkılmamak, en zorlu engelde pes etmemek gerekir. Hayallerinizi gerçek kılmak sizin elinizdedir. 31 Mart tarihinde Merkür Koç burcunda ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu.

PARA

2-8 Mart arası: 5 Mart tarihinde zorlayıcı bir görünüm var. Maddi ve manevi paylaşımlar anlamındaki hassasiyetin göstergesidir. Tutkularınız oldukça yoğundur. Karşı konulamaz bir güçle sahip olmayı istediğiniz her şeyin peşinden koşabilirsiniz. Bu mücadelede sabırla hareket etmenizi tavsiye ediyorum. Sizi kimsenin etkilemesine veya üzmesine izin vermeyiniz.

9-15 Mart arası: 12 Mart tarihinde çıkarlarımıza uygun şekilde başkalarıyla ortaklaşa çalışmalar yoluyla para kazanabiliriz. Projelerimizi sunduğumuzda insanların dikkatini kolaylıkla çekebiliriz. Eğer kafamızda iyi bir plan varsa buna sponsor olabilecek kişilerle bağlantıya geçebiliriz. Güçlü kişilerden destek alarak mali anlamdaki işlerimizi halledelim. Bu pek öyle kolay değil ancak denemeye değer.

16-22 Mart arası: 20 Mart tarihinde Balık burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, yakın çevre, maddi kazanç elde etme yolunda kariyer planlamanızı yapmanız gerektiğini gösteriyor. İşleri oluruna bırakmak, Allah ne verdiyse diyerek tembellik etmek zamanı değil. Çünkü gökyüzündeki diğer işaretlere baktığımızda bu Tutulma, aslında size hedefinize ulaşmanız yolunda destek veriyor. Gruplar, ekip çalışmaları, ileriye dönük düşünmek, harekete geçmek anlamında enerjiniz gayet yüksek. O zaman dağılmadan, şu zihninizi, enerjinizi işinize odaklayınız.

23-31 Mart arası: 25 Mart tarihindeki Güneş-Satürn görünümü, mali ortaklıklar yönünde önem taşıyor. Kimlerle ilişkimiz veya meselemiz varsa, bunların karşılıklı şekilde sağlamlaştırılması veya sorun varsa görüşülmesi gerekir. Miras, hukuk, kredi, yatırımlar, bölüşümler gibi konularda tutarlılık çok önemlidir. Eğer bir iş yapılacaksa, bunun temelinin sağlam olması için en başında her şeyin prensipler çerçevesinde ele alınması gerekir.

 

MART Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 2-3-7-8-17-21-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
5-6-12-13-19
Aşkta En Şanslı Günler                   :
7-8
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
1-27-28

Yeniay : 24-25-26
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 12-13-14
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MART ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN