Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İkizler

(21 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler
Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

İKİZLER EYLÜL AYINA GENEL BİR BAKIŞ

2 Eylül'de Merkür Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu da aşkta iletişimin öne geçmesi anlamına gelir. Yeni tanışmaları, devam eden ilişkide sen ve ben olgusunun bize dönüşmesini, karşılıklı dinlemeyi ve özellikle de zihinsel anlamda aşka kendimizi odaklamayı sağlaması açısından son derece kıymetli buluyorum.

5 Eylül tarihinde yuva evinizde Venüs Başak burcu seyrini deneyimlemek mümkündür. Ev işleri, tadilat, bakım konularıyla ilgilenebilirsiniz. Genelde bütçenin bir kontrolden geçirilmesi gereklidir. Aile büyükleriyle sağlık veya iş anlamında temasta bulunulabilir. Biraz eleştirel davranabiliriz. Yeni bir taşınma söz konusuysa alışma dönemidir. Biraz hesabı bilmek ve ortamda huzuru gözetmekte yarar vardır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Hem mali ortaklıklar anlamında hem aşk hayatıyla ilgili konularda ve hepsinden önemlisi şu anki mesleki kariyerle ilgili meseleler üzerinde hassasiyet ile durmamızı sağlayacaktır. İş ve ev arasındaki dengeye bakacağız. Aşkta ve mali konularda özellikle hesabımızı bilmeyi sağlayan bir uyarı olacaktır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Yeni tanışmalar açısından etkili, var olan ilişkide partnerin aktif oluşu, yeni projelerde yer almak arzusu yönünde değer taşıyor. Aktif bir ilişki dönemidir. Bir arada olmanın getirdiği tat çıkarılır, evlilerde çocuk düşünme arzusu olabilir.

23 Eylül tarihinde burcunuz ile uyumlu görünüm yapacak Güneş, Terazi burcunda yani aşk evinizde seyrine başlıyor. Bir gün sonra yine aynı alanda bir yeni ay meydana gelecektir. Bu yeni ay aslında olumlu olarak görünüyor. Yakın çevre ilişkileri ve iletişimde rahatlık getirecektir. Hem de kendinizi ifade etme anlamında önem taşıyacaktır. Evli olanlar için bebek haberi olabilir. Hayatınızla ilgili konularda sürpriz haberler alırsanız hiç şaşırmayın. Hepsi genelde olumlu yönde olacaktır.

28 Eylül tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Gölgeli günleriyle başlayacaktır. Yeni bir proje varsa ön hazırlıklarını yapacağız, ancak üzerinde düşüneceğiz. Analiz yapmadığımız konular üzerinde kararlar vermeyeceğiz. Eski işlerimizi gözden geçireceğiz. Mali anlamda doyurmayan bir işte çalışıyorsak, bunları da bir ele alacağız.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda ve aşk evinizde seyrine başlıyor. Bu geçişte aşk için kendinize bir dilek tutmanızı öneriyorum. Bu geçişle değişime, yenilenmeye hazır olun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  2 Eylül tarihinde Merkür-Terazi burcunda seyrine başlıyor. Aşk hayatımızda iletişim ve paylaşımın önemi belirginleşiyor. Kendimizi hoş, uyumlu, nazik ve kibar bir şekilde ifade edeceğiz. Bir problem olduğunda tartışmak yerine çözümlemek isteyeceğiz. Kaba saba sözlerden hiç hoşlanmayacağız. Güzel sözler duymak, dengeli ve huzurlu ortamlarda bulunmak bize keyiflendirecek. İletişim ve haberleşme yoluyla biriyle tanışabiliriz. Sanatsal ortamlarda şarkı söylemek, konuşmak, insanları bir araya toplamak onlara güzelliklerden bahsetmek haftanın yansımaları arasındadır.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihindeki görünüm, aşkta dikkatli ve dengeli konuşmanız gerektiğinin işaretidir. Bazen sözcükler keskindir ve insanı oldukça zor duruma sokar, bazen de sözcükler sihirli bir güçtür, mucizeler yaratır. Uzlaşıya açık tarzda ve akıllı bir şekilde iletişimde bulunursanız,  isteklerinizi daha kolay elde edebilirsiniz.  11 Eylül tarihinde, aile,  iş hayatımız ve ileriye yönelik hedeflerinizi olumlu yönde ilerletecek gelişmelerle karşılaşacaksınız. 13 Eylül tarihinde aşk hayatınız, varsa çocuklarınız, sanatsal çalışmalarınız, kısaca kendinizi en güçlü şekilde ifade etmek istediğiniz alanlarda gayet ılımlı, nazik ve tarafsız bir şekilde düşünmek önemli. 14 Eylül Mars-Yay burcu geçişinde karşınıza maceradan hoşlanan, özgür ilişkiler kurmak isteyen biri çıkabilir. Evli iseniz, eşiniz kendine dönük şekilde hareket edebilir. Abartılı davranabilir.

15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihinde aşk hayatınız, çocuk, yaratıcı yetenekleriniz, ortaklaşa projeler, sanatsal faaliyetler başta olmak üzere her konuda ilerisi adına düşünmekte yarar var. Bu önemli bir karar günüdür. Sizin gelişiminiz adına faydalı olacaktır.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihi ilişki anlamında şanslı bir gündür.  Hatta duble kısmetlilik desem yerinde olur. 23 Eylül tarihinde, aşk hayatınız, sosyal aktiviteler, çocuklarınız, hobileriniz, enerjinizi odakladığınız alanlardır. Estetik, güzellik, bakım, nezaket, uyum ve dengenin aşkta bilhassa öne alındığı zamandır. Hayatın keyifli ve güzel yanlarının tadını çıkarabilmeniz, düzenlemelerde bulunarak yaşamınıza olumlu anlamda bir yön çizebilmeniz gayet kolaydır. İster yeni tanışmalarda, ister uzun süredir birlikte olanlarda fiziksel güzellik veya çekicilik bir hayli önemsenir.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  Sanatsal ve yaratıcı tarzda çalışanlar için Merkür-Terazi geçişi gayet yararlıdır. Bir mekanda, bir ortamda sunumlarda bulunabilirsiniz. İlişkiler üzerine söyleşiler yapabilirsiniz. İnsanları bir araya getirebilir, tanışmalarını sağlayabilirsiniz. El becerinizle hazırladığınız ürünleri sergileyebilirsiniz. Bu hafta iş hayatında paylaşım, ortaklaşa hareket etmek, güvencenizi sağlamak yönünde düşüneceksiniz.

8-14 Eylül haftası:  9 Eylül tarihindeki Dolunay, mesleki konularda bilinçli düşünmenin önemini vurguluyor. Dağınık, her şeyi kadere teslim etmiş, mücadeleden kaçarak başarılı olamazsınız. 10 Eylül tarihinde ailevi konular üzerinde gerçekçi olmak yerine, birbirinizi eleştirmek, armudun sapı var misali her şeyde kusur almak nasıl yanlışsa, iş hayatınızla ilgili meselelerde de hayalperest olmak sakıncalıdır.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta iş hayatınızla ilgili konularda her şeyi  büyük bir titizlikle ele alırsınız. Kimse bilmez ama eğer problemleriniz varsa bunları çözmeden rahat etmeniz mümkün değildir. 21 Eylül tarihinde, evimiz ve çalışma hayatımızı ilgilendiren konularda gözden geçirmelerde bulunalım.

22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihindeki Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, hem zengin bir düşünce ve iletişim gücü verir hem de özgürce kararlar vererek yeni yol, hedefler tayin etmenizi sağlar.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Parasal konularda güçlü olma arzumuz bir hayli yoğun. Geleceğin teminat altına alınması, güvence altında tutulması için başınızı sokacak bir ev, şöyle bankada biraz para sizin en büyük isteğiniz. Bu yüzden de bir muhasebeci gibi düşünebilir, bir işveren gibi piyasanın durumunu inceleyebilirsiniz.

8-14 Eylül haftası:  9 Eylül tarihindeki Dolunay, maddi konularda da etkilidir. Kendiniz için sağlam bir iş ve kazanç sağlayıcı alanlara yönelmelisiniz. İyi niyet veya ne yaptığını bilmez hallerde geleceğinizi garanti altına alamazsınız. Jüpiter size destek veriyor. 25 Eylüldeki özel görünüm sizi destekleyicidir.

15-21 Eylül haftası:  21 Eylül tarihindeki görünüm, eş veya iş ortağınızdan kaynaklanan mali sorunlarla uğraşabilirsiniz veyahut bu kaynakları verimli bir şekilde kullanmak için mücadele verirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var.

22-28 Eylül haftası: 24 Eylül tarihinde Terazi burcunda oluşan Yeniay, maddi açıdan olumlu gelişmelerin işaretçisidir. Ortaklaşa işler, sanatsal konular, çocuklar ve aileyle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanır.

 

EYLÜL  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 6-7-10-11-14-15-19-20-24-25

Zayıf Enerjili Günler                                         : 2-3-8-9-22-23-29-30

Aşkta En Şanslı Günler                        : 24-25

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 17-18

Yeniay : 14-15-16

(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-3-4-29-30

(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN