Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Boğalar saat 02:57 Ay-Uranüs görünümü Pazar günümüzün ilk etkili enerjisidir. İş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Duygusal yönde gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları, dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

Saat 10:03 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, çevremizde gelişen olayları, durumları, meseleleri hep güvenlik anlamında ele alacağız. Ne kadar huzurluyuz veya ne kadar güvendeyiz. Ailemiz, sevdiklerimiz, evlatlarımız, bastığımız toprak, yaşadığımız dünyayı bu olgular çerçevesinde titizlikle gözlemleyeceğiz.

Saat 14:46 - 30 Kasım saat 02:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, yakın çevrenizde bulunan insanlarla veya girişimleriniz konusunda tasdik edilme ihtiyacınız yoğundur. Sizin düşündüğünüz konular ve üzerinde önemle durduğunuz her mevzuda iletişimde bulunurken ister istemez hassas düşünebilirsiniz. Bunun en önemli sebebi işi sağlama almak güvenliği sağlamak ihtiyacınızdır. Boşluktaki saatlerde rutin işler her zamanki gibi yerine getirebilir, özellikle seyahatle ilgili konularda bir sakınca yoktur fakat ani bir yolculuk kendiniz veya bir tanıdığınız yapsa dahi dikkatli olmak gerekebilir.

Saat 16:49 Güneş-Neptün görünümü, hiç kimsenin mali veya manevi anlamda bizi sınırlandırmasından, bağlamasından, çıkarları doğrultusunda hareket etmesinden hoşlanmadığımızı işaret ediyor. Birçok kereler bu konuda yanıldığımız için, artık pek söylenenlere inanmıyor, atımızı sağlam kazığa bağlamak istiyoruz. Bu görünüm, ideallerine sahip çıkmak isteyen kişinin duyduğu tatminsizliği işaret ederken, verdiği mücadelelerin de göstergesidir. İç görülerine başvurur ve ortaklaşa olan her konuda dikkatli olması gerektiğini hissedebilir.

Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN