Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar yeni haftamız,  Ay-Başak geçişiyle başlıyor. Bu seyir, aşk hayatınızla ilgili konularda rahatlık ve güven olgusunun sizin açınızdan önemini gösterir. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk alabilmelidir. Ancak böyle olursa insan hissettiğinin tadına varabilir diye düşünürsünüz.  Tabii ki sorumluluklarımız da bugün önem taşıyor. Bir taraftan hayatımızı kazanırken, günlük işlerimizi  yerine getirirken, diğer taraftan da isteriz ki nefes aldığımızın farkına varabilelim. Eğer beraberlikte taraflardan biri sorun çıkarıyorsa bugün kendiyle yüzleşmeli gerekirse eleştiriye açık olmalıdır.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü tek başına onca mücadele verdiğiniz meseleler üzerinde geri adım atmaya niyetiniz olmadığını gösteriyor. İstemeden takıntılı düşünebilirsiniz. Bazı kişileri suçlayabilirsiniz. İşlerin umduğunuz gibi gitmemesi nedeniyle stres yaşayabilirsiniz.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü,  ortaklık ilişkilerini hem iş hem de maddi anlamda ele almanızı  sağlar. Borçlarınızın bir kısmını ödeyebilir, işinize daha fazla önem vererek, fırsatları değerlendirebilirsiniz. İş ortamında birlik ve beraberliğe önem vermekte yarar var. Size ufak bir tavsiyem olacak, eğer bazı kişilerden beklediğiniz destekler gecikiyorsa veya yatırım-kredi veya borçlarınızla ilgili bir sıkışıklık varsa, bunlar ay sonunda yapılacak görüşme veya gelişmeler sayesinde yerine oturabilir. Bu durumda olanların, biraz daha sabırlı olmasını tavsiye ediyorum.

Saat  23:32 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizle alakalı konularda fazlasıyla tutkulu davranmanıza neden olabilir. Partnerinizle aranızdaki çekişmelerin özünde yatan duygu, kıskançlık veya kızgınlıkla eşdeğerdir. Bir yandan onu şiddetle arzularsınız diğer yandan ona karşı tatsız duygular besleyebilirsiniz. Ailevi konularda fazlasıyla hassaslaşırsınız. Değerlerinize bir tek kişinin bile dil uzatmasına izin vermezsiniz.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, akşam saatlerinde iş hayatımız, maddi konular ve ailemizi ilgilendiren meseleler üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Başkalarının hayatımızdaki yerini, önemini, iş ortamında birlikte olduğumuz insanlarla alakalı konuları da gözden geçiriyoruz. Öğreniyoruz, gelişmeye önem veriyoruz.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN