Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar  Salı günümüz, saat 07:19 Ay-Neptün zorlu görünümüyle başlıyor.  Hedefine odaklanan kişi başarı  özlemiyle yanıp tutuşuyor. Çevresiyle olan  ilişkisini önemsiyor ve ileriye dönük olarak düşünülen işlerde  yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmekten yana olmamızda yarar var. Benim günlük aktivitede size tavsiyem her zaman bir  açık bir kapı bırakmanızdır. Bu sizi yanılmaktan koruyabilir.

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini sürdürecek. Bir taraftan işlerimizi hızlı biçimde yoluna koyacak, akıllıca hareket edecek, derleyip toparlayacağız. Diğer taraftan, aynı ortamda yaşadığımız kişilerle nazik bir üslup içinde iletişimde bulunacağız. Yeteneklerimizi geliştirmek adına kurs görebiliriz. Bir ustanın yanında eğitimden geçebiliriz. El sanatları öğrenebiliriz. Başkalarına öğretebiliriz. Ellerimizin bakımı, güzelliğiyle ilgilenebiliriz. Ek işlerden para kazanabilirsiniz. Becerikli olduğunuz bir işi, başkalarına öğreterek gelir elde edebilirsiniz. Bu süreçte,  çalışma ortamında insanlarla olan ilişkilerinize veya günlük hayatta karşılaştığınız kişilerle olan iletişiminize  dikkat ediniz.  Onları dinlemeli ve ortaklaşa düşünmeye çalışmalıyız. Nezaket çok önemlidir. Sanatsal faaliyetler için etkili bir geçiştir.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşan ilkdördün, finansal konularda ve ilişki anlamında abartılı düşünmeye ve kararlar almaya neden olabilir.  Ne olacaksa olsun diyerek, bir borcun altına imza atabilir veya yanlış bir ilişkiye, iş ortaklığına evet diyebilirsiniz. Amacınız biraz rahatlamak, hayatın güzelliklerinin keyfini çıkarmak, sorunlardan uzak kalmak, yenilikte bulunmaktır. Ancak bütün bu kararlar ne derece doğru olur veya ne derece kalıcı bir çözümdür. Lütfen akıllıca hareket etmeye çalışınız.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, borçlarınız, ortaklık ilişkileriniz ve evinizle alakalı konularda etkili olup, araştırmak, bilgilenmek, neler yapabilirim diye düşünmek açısından önem taşıyor. Kişi kendini huzurlu ve özgür hissetmekten yana. Konuşarak, iletişimde bulunarak çevrenizle bağlantılar kurabilirsiniz. Sanki bir çıkış yolu arıyor gibisiniz.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN