Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Cuma gününe,  saat 00:57 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının yansımaları altında adım atıyoruz. Anlamı ve önemini, tüm görünümleriyle ele alarak incelemek yararlı olur.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmanın ilişkinizle alakalı konular üzerinde bir hayli etkili olacağını gösteriyor. Partnerinizin sözleri ve davranışlarında tutkulu, ilişkisinde baskın tavırlı olduğunu görüyoruz. Eğer beraberliğinizde sevgi birliği yüksekse, bu Tutulma sizi birbirinize kenetler, kavuşturur. Tam tersine, sorunlar varsa eğer, karşı taraf haklı olduğunu düşünür. Bir yandan problemleri çözmeye  çalışırsınız diğer taraftan ne olacaksa olsun  artık diyerek tavır alabilirsiniz.

Saat 00:57 Akrep burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması iş ortaklıkları, yasal davalar, anlaşmazlıklar, evlilik veya boşanmalar gibi konularda 9 Kasım tarihine kadar beklemede kalarak durumu gözden geçirmenin yararlı olacağını gösteriyor.  Bu tarih sonrası oturup konuşursunuz, ona göre kararınızı verirsiniz. 11 Kasım sonrası çok güçleneceksiniz. Başka bir yere yerleşebilir, işe başlayabilir, başarılı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın ilişki ve iş ortaklarımızla  alakalı konular üzerinde bizi düşündürdüğünü gösteriyor. Dostlarımızdan, can bildiklerimizden destek bekliyoruz. Koyduğumuz hedeflere ulaşmak ve amacımıza uygun gelişmelerle karşılaşmaktan yanayız. Bu enerji, yapıcı değişimden yana olan bireyin, dış dünyadaki ideallerine sarılışının işaretçisi. Hani bazen, bir yanımız kırık döküktür ancak bir yanımızla ayakta durmaya çalışırız. Aynen öyle. Bu görünüm biraz olsun moralimizi güçlendirici gözüküyor.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, her şeye rağmen insanın asla güçsüz olmadığını, mutlaka bir çıkış yolunun olduğunu hatırlatıyor. Sezgilerimiz güçleniyor ve iç sesimize kulak vermemiz kolaylaşıyor.  Evet bir şeyler değişecek. Ancak hayrınıza olacağı görülüyor.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN