Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"2","burc_ad":"Bo\u011fa","tarih":"2016-10-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Boğalar Salı gününe, saat 06:16 Ay-Başak burcu geçişiyle adım atacağız. Bu enerji, sizi ilgilendiren meseleler üzerinde özellikle söz konusu olan aşk veya çalışma hayatınız ise, inceden inceye titiz düşünmeniz, detayları fazlasıyla önemsemeniz anlamına gelir. Yaşadığınız ilişkinin ciddiyeti veya iş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli durabilirsiniz.

Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, disiplinli bir şekilde çalışma ve kariyer yolunuzda ilerlemek için güçlü insanlarla işbirliği bugün son derece önemlidir. Çünkü zirveye çıkmak ve toplumda bir yer edinmek için her şeyden önce iyi bir konumda olmanız gerektiğinin farkındasınızdır. Bugün bazı kişilerce anlaşılması zor biri olarak görülseniz de, bu şekilde günü geçirmekten yana olabilirsiniz. Çünkü bu sizin hayatınız ve kimsenin eline bırakılmayacak kadar değerli ve siz bunun gayet iyi bilincindesiniz.

Saat 10:43 Ay-Güneş olumlu görünümü aşk hayatınızla ilgili konularda, iş ortaklıklarında titiz ve bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Karşı cinsle olan her türlü bağlantınızı güçlendiriyor.

Saat 23:55 Ay-Venüs arasındaki mücadeleci görünüm,  hem parasal hem yenilik hem de ilişki meselelerinde zorlayıcıdır. Kişi bu durumda kimi zaman her şeye boş verir ne olacaksa olsun der akışa bırakır kendini ancak sonra bir ufak terslik olduğunda isyan eder ve abartılı tepkiler verir. Oysa ki ne kadar sakin olabilirsek, o denli rahat ederiz. Biliyorum belki kolay değil ama imkansız da değil. Aklı başımızda hareket etmemiz gereken günlerdeyiz.

Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2