Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Boğalar saat 06:42 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay, partnerin ilişkide kendi duygularını, değerlerini baskın bir şekilde kabul ettirmeye çalışması anlamına gelebilir. Her iki taraf da, benim dediğim olacak şekilde inatlaşabilir. Bu durum huzursuzluklara sebep olabilir.  Eğer bu ilişkinin sürmesini istiyorsanız, birbirinizin değerlerine, kişilik haklarına anlayışlı olmak gerekir. Bu Dolunay, temeli güçlü ilişkilerde sorun yaratmaz. Ancak problemli beraberlikte gerilim epeyce yükselir. Şimdi görünümlere de bir bakalım ve Dolunayın yansımaları bize ne söylüyor daha geniş anlamda görelim.

Saat 07:05 Ay-Jüpiter görünümü,  bu Dolunayda ilişkilerimizi ve aile yaşamımızı, güvenliğimizi, geleceğimizi önemsediğimizi işaret ediyor. Ne fazla iyi niyetli ne de gereğinden fazla abartarak hareket etmemek lazım. Kendinize ve başkalarına karşı tarafsız bir şekilde bakınız. Hoşunuza gitmeyen durumlar varsa bunları es geçmeyiniz. Çünkü bu uyarıları umursamazsak, tekrar bunlarla uğraşmak zorunda kalırız. İlişkilerimizde merkez aldığımız nokta nedir, yolunda gitmeyen durumlar var mı, fazla mı abartıyorsunuz yoksa yanlışları görmezden mi geliyorsunuz. Bu Dolunayda bunları önemsemek gerekiyor.

Saat 12:02 Güneş-Jüpiter görünümü, bu Dolunayda, şu andaki mevcut durumunuzu maddi ve manevi yönde iyileştirmek, düzenlemek, verimli hale getirmek arzunuzu işaret ediyor. Aileye ait olan mal ve mülkün doğru şekilde paylaşımı, bir evin satış-alış kiralanışı gibi işlemlerinin piyasa koşullarına göre tespiti yönünde akıllıca düşünülmesini gerektiriyor. Siz bir yandan her şey istediğiniz gibi olsun istersiniz. Arzularınız bir hayli yükselir. Sağlama alayım kendimi diye düşünürsünüz. Fakat yalnız değilseniz, kararınızı verirken, başkalarının da ne istediğini hesaba katmalısınız. Böylece hakikaten ne yapılması gerektiğini doğru şekilde tespit edebilirsiniz.

Bu Dolunayın hepimiz için aydınlatıcı gelişmelere vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN