Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Boğalar saat 11:29 Ay-Chiron kavuşum etkisinde yeni haftamızı karşılıyoruz. Bu enerji, sosyal hayattaki ilişkilerimizi, arkadaşlıklarımızı, dostluklarımızı ve ayrıca hedeflerimizi ele almamızda önem taşıyor. Kimlere destek ve yardımda bulunuyoruz. Kimlerle ruhumuz güçleniyor, şifa buluyor. Başkalarının üzerimizdeki etkisi nedir. Bütün bunları gözden geçirmemizde yarar var. Gereğinden fazla iyi niyet ne kadar yanlışsa alınganlık da bir o kadar yanlış olur.

Saat 13:37 Jüpiter-Satürn görünümü, ailevi, evlilik, iş ortaklığıyla ilgili maddi konuların tekrar ele alınmasını gerektiriyor. Bu görünüm ve bu haftaki enerjiler,  ölçülü, dikkatli olmamızı gerektiricidir. Ev satışı, alımı, iş ortağınızla ilgili parasal bölüşümlerde yaşanması muhtemel sıkışıklığa karşı tedbirli olmakta yarar var.

Saat 23:35 Ay-Satürn görünümü, ilişkimizi, iş ortaklığımızı, evliliğimizi veya yalnızlığımızı vurguluyor ve ayrıca hedefin nedir, nasıl bir yaşam sürüyorsun, güvende misin diye kendimize sorular sormamızı sağlıyor. Bu görünümün ardından 4 Ağustos saat 02:34  olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizlerle olsun. Gönülden sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN