Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Boğalar cumartesi gününe, saat 03:14 Ay-Pluto karşıtlık etkisinde başlayacağız. Eğitim, iş, yolculuk, iletişim ve haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmenizi sağlar.

Saat 04:09 Ay-Uranüs görünümü, iş hayatınız, sağlığınız, keşif ve bilgilenme, duygusal ve fiziksel durumunuzla alakalı konularda etkilidir. Gerginlik yaratabilir. Çünkü kişi kendini güvende hissetmek ister. Doğal olarak çevresinde gelişen olayları, insanları,  dünyayı duygusal anlamda değerlendirir. Bu değerlendirme biçimi aşırı olursa, zorlanmanıza neden olabilir.

Saat 04:11 Venüs-Jüpiter görünümü, güzel görünmek, güzellikler hissetmek ve dış dünyada kendimizi moral olarak güçlü görmek arzumuzu işaret ediyor. Bununla da kalmıyor. Evimiz, ailemizle ilgili konularda hem maddi hem de manevi anlamda rahat etmek istiyoruz. Sorunlarımızın bir an önce çözüme kavuşmasından yanayız. Hayatımızı garanti altına almaktan yanayız. İnsanlar bizi güçlü, kimseye muhtaç olmayan,  ayakları üzerinde duran bir kişi olarak görsünler istiyoruz.  İlerisi adına düşünüyoruz. İç huzurumuz önemli. Konforlu bir yaşamın moralimiz üzerindeki etkisi büyük. Şöyle sabah olduğunda işimize gitmek, akşam evimize dönmek ve kenarımızda bir miktar para, aile huzuru gibi olguları baş tacımız yaptığımız günlerdeyiz. Bu görünüm birkaç gün boyunca etkili ve bizim de bu süre içinde çalışma hayatımız, sağlığımız ve kişisel anlamdaki tüm girişimlerimizde, bağlantılarımızda üzerinde hassasiyetle durduğumuz konu başlıkları olarak dikkat çekiyor.

Keyifli, kendinizle barışık bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN