Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Cuma gününe önemli bir görünümle merhaba diyeceğiz. 08:15 Venüs-Satürn arasındaki olumlu akış, evlilik-iş ortaklığı gibi konularda yaşanan sıkışmaları, engellemeleri, dışarıdan bir takım desteklerle giderebilmeniz yönünde rahatlama sağlıyor. Sorunlar tabii ki tam anlamıyla bitmiş değil. Bu konularda daralmalar çoğu zaman etkili oluyor. Ancak bugün en azından biraz rahat nefes alabiliriz. Arkadaşlarımız yardımcı olabilir. Sosyal anlamda koşullar bir parça düzelir. Elimize geçebilecek ufak bir miktar para moralimiz üzerinde olumlu bir tesir yaratabilir. Sabrımızı test etmekte olan Satürn, bugün Venüs ile yapacağı bu kısa süreli olumlu etkisi, her şey güzel olacak, elbet sorunlarımı aşacağız diyerek kendinizi sakinleştirmenizde de destekleyici olacaktır. Ciddiyet, köklülük, uzun vadelilik sizin için bugün çok daha kıymetli olgular haline gelecektir. Çevrenizle olan ilişkiniz, çalışma hayatınızla ilgili konular üzerinde de bugün huzurlu bir şekilde gözden geçirmede bulunmamız kolay olacak.

Saat 08:54 Ay-Pluto görünümü inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz.

Saat 09:54 Ay-Jüpiter olumlu görünümü de hesaba katınca görüyoruz ki, güne olumlu duygular eşliğinde başlamamız mümkün oluyor diyebiliriz.

Saat 21:48 Ay-Satürn olumlu görünümü, ilişkimiz, iş ortaklığı ve yakın çevremizle alakalı konulara olumlu ve ciddi bir şekilde bakmamızı sağlayacak. Saat 23:03-26 Nisan saat 13:01 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Günün tüm güzellikleri sizlerden yana olsun. Huzurlu, mutlu bir Cuma günü geçirmemiz dileğimle,

 

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN