Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"2","burc_ad":"Bo\u011fa","tarih":"2016-08-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Boğalar Saat 01:29 Venüs-Jüpiter kavuşumu, astrolojik olarak aşkı, hayatın güzelliklerini, çocuklarımızı, çocuk sahibi olma kararlılığımızı mantıklı şekilde ele aldığımız zamandır. Hiçbir şeyi hafife almadan gözden geçiririz. İsteriz ki, işlerliği, sağlamlığı, verimliliği her zaman geçerli olsun. Bu yönde baktığımız için, en ince detayları gözlemleriz. Her şey güzel olsun isteriz. Ancak ipleri de kimsenin eline vermeyiz. Cömertiz ancak saf değiliz. Bizi kendine çeken bir şeylere çabucak kanmayız. Nedir ne değildir anlamaya çalışırız. Böyle bakınca her şeye, hakikaten sağlam olan bir şeyse gönül kapımızı açarız. Temizlik, işlerlik, süreklilik, destek vermek ve almak gibi olgular başımızın tacıdır. Boğalar bu etki altında, yaşama anlam katan ne varsa onu önemserler. Öylesine değil, anlamlı olana yönelirler.

saat 04:42 Ay-Kuzey düğüm görünümü gayet kıymetlidir. Hem yakın çevremiz hem de hayatı gözlemlemede size algı gücü veriyor. Neyin gerekli ve gereksiz olduğunu tespitte yardımcıdır. Gelişimden yanasınız.

Saat 08:39 Ay-Pluto karşıtlığı, yolculukları, ailenizle olan bağlantınızı, işlerinizi yoluna koymak amaçlı görüşmeleri, derinlikli düşünmeyi sağlıyor. Fikirlerinizi, planlarınızı hayata geçirmek kolaylaşıyor.

Mutlu ve keyifli bir hafta sonu geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla