Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 04:28 Ay-Oğlak burcu geçişiyle Pazar günümüz başlayacak. Etrafınızdaki insanlarla bugün iletişimde bulunurken, öncelikle sorumluluk dolu konuşmalarınız ardından da özgüvenli haliniz, size artılar kazandırabilir. Gerçeklerin çizdiği yoldan giderek, düş kırıklığı veya sıkıntı yaşadığınız her olayı güce dönüştürebilirsiniz.

20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş, burcunuzda ilerleyecek. Bu süreç çalışma hayatınız, sağlık, eviniz ve ailenizle ilgili konularda kendinizi dış dünyada ifade edebilmeniz yönünde olumludur. Hayatınızı garanti altına alacak şekilde düşünürsünüz. Attığınız adımın ve vereceğiniz kararların sağlam olmasına dikkat edersiniz. Doğum gününüzü şimdiden kutluyorum. Nice mutlu 365 günlere.

Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, olumlu, huzur verici olan duygulara, düşüncelere işarettir.

Saat 20:40 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum dostluklarımızı, ilişkimizi, umutlarımızı veya umutsuzluklarımızı, insanlara bakış açımızı, sosyal yaşamdaki zorluk ve kolaylıklarımızı, yeteneklerimizi veya başarısızlıklarımızı, hedeflerimizi veya tembelliklerimizi tümüyle gözden geçirmemizi, gerçekçi olmamızı söylüyor. Nasıl bir yol, bir amaç belirlemek lazım. Daha başarılı olmak için neler yapmak gerekiyor. Biz mi ağırdan alıyoruz işleri, yoksa geçtiğimiz süreç mi yoruyor bizi. İşte bütün bunları ele alalım. Hayatla ve kendimizle yüzleşelim, hesaplaşalım.

Not:

Jüpiter-Uranüs-Pluto arasında 20 ve 21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek öncü kare görünüm, gelişim ve büyümenin işaretçileridir. Uranüs beklenmedik bir takım problemler yaratsa da, Pluto size büyük bir kuvvet ve dayanıklılık sunarak destek verir. Hani büyüklerimiz der ki,  bir kapı kapanırsa başka bir kapı açılır ve hiçbir şey nedensiz ve tesadüf değildir diye. Aynen öyle. İnsan hayatında kış da olacak, yaz da olacak. Önemli olan Güneşin her sabah bizim için yeniden doğduğunu unutmadan korkularımızın esiri olmak yerine, neler yaparsak enerjimizi doğru yönlendiririz bunun üzerinde durmaktır. Bilgilenin, araştırın, kendinizi garanti altına alacak işlere yönelin.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN