Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


{"burc_id":"2","burc_ad":"Bo\u011fa","tarih":"2016-05-03","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Boğalar Saat 06:25-11:55 arasında Ay  boşlukta kalacaktır. Bu süre,  ilerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Kişi alışkanlıklarının esiridir ve bunların tekini dahi kaybetmek istemez. Gerçekçi olmayan düşler kurabilir. Oysaki bu düşlerin ne kadar doğru olduğu hususunda iyi düşünmesi gerekir. İşte bütün bunlar boşluk etkisinin yarattığı ruh halleridir. Sakin olunup, mantıklı düşünülmeye çalışılır.

Saat 10:58 Güneş-Jüpiter görünümü, değerlerimizi her anlamda korumamızı, maddi anlamda kazançlı işlere yönelmemizi, kendimize her şekilde güvenmemizi sağlıyor. Aşk, çocuklarımız, kıymetli bulduğumuz her şeye sahip çıkmamızda etkin bir güce sahip oluyoruz. Moral ve motivasyonumuz yükseliyor. Detaylı şekilde analiz yapabiliyoruz. Böylece neyi isteyip istemediğimizi tespit etmemiz mümkün oluyor.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, her anlamda kendiniz güçlü hissetmeye duyduğunuz ihtiyacı işaret eder. Kişi dış etkenlerin baskısı altında bunalır. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak tekniklere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla