Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma


Sevgili Boğalar Perşembe günümüz Başak burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Neleri işaret etmekte olduğunu anlamak için, Dolunay ile örtüşen tüm görünümleri dikkate almamız gerekiyor. Şimdi birlikte bunları gözden geçirelim.

Saat 05:14 Ay-Neptün karşıtlığı bu Dolunayda aşk hayatınızla ilgili konularda ılımlılık kadar,  güven olgusunun da  sizin açınızdan önemini işaret ediyor. İlişkide engeller olmamalı, her iki taraf da  hayattan zevk almalıdır diye düşüneceksiniz.

Saat 05:14 Venüs-Pluto görünümü, bu Dolunayda kişinin, isteklerini elde etmek adına olan mücadele ettiğini görüyoruz. Kişinin asıl arzusu,  endişelerinden kurtulmak. Çünkü biliyor ki, bu endişeler giderilmediğinde,  hayat lezzetsiz hale gelecek. Bazılarınız için  gerilim işareti olabilir. İçinizdeki öfke ve aşırı arzuların sizi teslim alması mümkündür. Peki ne yapılmalıdır? Tabii ki bilinçli davranılmalı, sakin bir şekilde durum incelenmelidir.

Saat 20:05 itibariyle Başak burcunda oluşacak Dolunay, beraberliğinizde  sorunlar  varsa, kendinizi mutsuz hissediyorsanız, ilişkinizin geleceği konusunda tepkisel düşünmeniz, eleştirel yönde hareket etmeniz mümkündür. Bir yandan özverili davranmak diğer yandan aradığınızı bulamadığınızı düşünmek zorlayıcıdır. Karşınızdakini mutlu etmek için kendinizden ödün vermeyiniz veya tam tersine yanlış yapan siz iseniz buna bir son veriniz. Bu Dolunay, aşk hakkındaki görüşlerinizi titizleştirici, ince eleyip sık dokurken kendinizi garanti altına alma ihtiyacınızı yükseltici  bir oluşumdur.

Saat 20:36 Pluto görümünün ardından Ay,  7 Mart saat 02:54 olana dek boşlukta ilerleyecek. Aşk hayatımızı ve yenilikleri, karşılaştığımız yeni bir durumu mercek altına almadan kararlar vermemek gerekiyor.

Bu Dolunayın, hepimiz için düzenleme, yeniden yapılanma, işlerimizi hale yola koymada ışığımız olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN