Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Perşembe günümüz,  saat 09:55 Ay-Balık burcu geçişi etkinliği altındadır. İster işlerimizde ister ilişkimizde istersek gelişmemizde kullanabiliriz. Burcumuzla uyumlu bir geçiş olduğu için, inancımız, kendimize olan güven duygumuz yükseliştedir. Yaptığımız iyiliklerin kıymeti bilinsin isteriz.   Ay-Balık burcu geçişlerinde, iyi niyetlilik çok önemlidir. Sezgilerimiz güçlüdür. Bir durum hakkında iç sesimiz bize rehberdir. Sakinleştirir ve akışa bırak kendini diyerek rahatlatır.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, beklentilerimizin karşılanması amacıyla yapılan görüşmeleri işaret ediyor. İhtiyaçlarımızı karşılamak ve hayal ettiklerimizi gerçekleştirme yönünde istekli olacağız.

Saat 17:14 Ay-Güneş olumlu görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz.

Saat 21:49 Neptünle kavuşum yapan Ay, duygularımızı hem  bakış açımızı pozitif yönde destekliyor. Değerlerimizin hayatımızdaki yerini, onlara olan sevgimizi ve düşkünlüğümüzü yükseltiyor. Gönlümüz huzuru,  rahatı, mutluluğu istiyor. Düşünmek istemiyor insan, eğrileri, çirkinlikleri. Görmezden gelmek isteyecektir bütün kötülükleri.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN