Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

 

EKİM   AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcunda bir geri hareket olacaktır. Bu geri hareketle mali konular üzerindeki ortaklıkları ele alacağız. Aşk hayatıyla ilgili meseleler üzerinde duracağız. Mali ortaklıklarda rahatsız edici konuları gözden geçireceğiz. Bunlar olgun bir tavır içerisinde değerlendirilmeli, yeni bir bakışla durumun resmi çekilmelidir. Yeni tanışılan bir insanla hemen ilişkiye girmemek gerekir. Bütçenin tanzimine dikkat edilmelidir. Bunlar yapıldığı zaman geri hareket sürecinde hiçbir sorun yaşanmayacaktır. İnatlaşmalardan özellikle kaçınılmalıdır.


10-25 Ekim tarihlerinde Merkür ikinci geri hareketini Terazi burcuna doğru gerileyerek yapacaktır. Burada da çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri ve projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşiyor. Fiziksel ve ruhsal anlamda gerginlik yaşamak mümkün olabilir. Yenilik yapmak isteyebiliriz fakat koşullardan dolayı yapamayabiliriz. Biraz sakinleşmeye, morali yüksek tutmaya, durumu hakikatler çerçevesinde ele almaya ihtiyaç vardır. 

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda parçalı güneş tutulması meydana gelecek. Bu da ikili ilişkiler, finansal ortaklıklar anlamında kıymet taşıyor. Bu tutulmada gelişim anlamında çıkarlarımızı da ele almamız lazımdır. Ortaklıklarda kendi arzularımızı ifade etmek isteyeceğiz. Ancak burada bireysel adım atamayız. 

Mars, 26 Ekim tarihinden sonra olumlu gelişmeleri ifade etmektedir. Onun için sakin olalım, psikolojiyi düzgün tutalım ve Mars bizi desteklediğinde yeniliklere adım atacağımız bilerek Ekim ayını geçirelim.

 

Ekim ayı özel dosyası- Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Evlenmek veya iş ortaklığı kurmak amaçlı birliktelikler tekrar derinlikli olarak ele alınmalı ve bu kararlar üzerinde düşünülmelidir. Yeni tanışmalarda, birbirinizin fikirlerini, ilişkideki tutumunuzu çok iyi gözlemleyiniz.  Boşanmak isteyenler, ayrılmış veya geri dönmeyi düşünenler, sizler de tekrar sorunlarınızı bir daha ele alınız. Bu analizler yapılmadan karar vermeyiniz. Bu süreçte yeteneklerinizi, liderlik özelliklerinizi, hobilerinizi,  belli bir alanda sergilemek, öğretmek, yaşatmak amaçlı kurulacak iş veya özel ortaklıkların da gözden geçirilmesi yönünde önem taşır. Bunları hangi alanda, hangi şekilde ortaya sürmek istiyorsanız iyice bir düşününüz. Ayrıca İş veya özel anlamda kurulmuş beraberliklerde mali konular aranızda tekrar bir gözden geçirilmelidir. Evlilik yoluyla kazanılacak paralar veya yaşanan parasal krizlerle ilgili meseleler de yine derinlikli şekilde ele alınarak bir bakılır.

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihindeki Ay Tutulması Koç burcunda oluşacak. Fiziksel ve ruhsal anlamda sizi gerginleştirici ve rahatsız edici olabilir. Sinirlenirsiniz, dışa pek belli etmezsiniz. Çalışma hayatınızda insanları idare etmeniz gerekir. Bu da sizi yorar. Tutulmanın gerçekleştiği günkü görünümlere baktığımda, yenilikçi ve hayata güvenle bakmanın önemini gösteriyor. Siz her şeyi kafanıza takmayınız. Sağlığınızı önemseyiniz. Gelişim yönünde düşününüz. Bilgileniniz. Dinleniniz. Sinirlenmeyiniz. Ancak mali ortaklıklar ve ailevi konularda abartılı kararlar da vermeyiniz.

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür çalışma hayatınız, sağlığınız, (tedavide kullanılacak ilaçlar, sorunu giderme amaçlı estetik veya acil ameliyatlar) kronik rahatsızlıkların gözden geçirilmesi, muayene olunması yönünde önem taşıyor. Ancak keyfi ameliyatları tavsiye etmiyorum.

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması ilişkiler, iş ortaklıkları, yasal davalar, anlaşmazlıklar, evlilik veya boşanmalar gibi konularda 9 Kasım tarihine kadar beklemede kalınız. Bu tarih sonrası oturup konuşursunuz, ona göre kararınızı verirsiniz. 11 Kasım sonrası çok güçleneceksiniz. Başka bir yere yerleşebilir, işe başlayabilir, başarılı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

EKİM   Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-14-15-19-20-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 4-17-18-24-25-31
Aşkta En Şanslı Günler                   : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 12-13

Yeniay : 9-10-11
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 24-25-26
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN