Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

BOĞA BURCU KASIM  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

Kasım ayımız, burcunuz üzerinde 7 Kasım tarihinde oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Bu dolunay ilişki, iş ortaklığı konularında öncelikle önem taşıyor. Hayata güven duymak ve güzellikleri yaşamak istiyoruz, huzur arıyoruz. Dış dünya ile olan her türlü ilişkimizde karmaşadan hoşlanmayacağız. Huzur, güven çok önemli. Özel ve iş ortaklığımızla ilgili meseleler gündemimizde yer alacak.


9 Kasım tarihinde Merkür karşıt burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Partnerimizin veya paylaşım içerisinde olduğumuz kişilerin bize doğru yaklaşımlarında baskın bir hal vardır. Ancak bu sizi çok rahatsız etmesin. Dolunayda ortaklık veya ilişki bittiyse, bu dönem size yepyeni bir tanışıklık getirebilir. Yeni iş görüşmeleri veya yeni biriyle tanışmak söz konusu olabilir.

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu da özellikle işbirliği ve ortaklık ilişkisi içerisinde olduğumuz kişilerin yenileşme sürecinden geçtiğini gösteriyor. Ortaklıklar yenileniyor. Bu da gösteriyor ki önümüzde yeni yollar açılıyor. Biraz daha pozitif düşünebiliyoruz. Bu dönemde kısmetlilik hali vardır. Bu tarihte bir kredi borcumuz varsa tekrar bir borcun altına girmemeye dikkat etmeliyiz.

22 Kasım tarihinde Yeniay-Yay burcunda oluşuyor. Hem duygularımız hem isteklerimiz birbirine arkadaşlık ediyor. Öncelikli arzumuz iyi bir ortaklık kurmaktır. Hakların ve bölüşümün adil yapıldığı, iyi niyetin kullanılmadığı bir yeni ay dönemidir. Bu yeni ayda evimizle ilgili giderler ya da değişimler üzerinde daha dikkatli duracağız. Çok açılmadan görevlerimizi ve sorumluluklarımızı bileceğiz.

28 Kasım tarihinde de Merkür bu bölgede geçişine başlıyor. Bu da yine ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelmeler gibi konularda etkili olacaktır. Çok fazla açılmadan, zihnimizi doğru manadaki işlere yönlendirmek gereklidir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım Merkür-Akrep geçişinde evlilikler, uzun süren ilişkiler, bizden farklı görüşte olan kişilerle ilişkilerimiz, finansal ve ilişki anlamındaki kanuni davalar, başkalarıyla olan her türlü anlaşma ve yasal konular üzerinde duracağız. Bu kişilerle aramızdaki ilişkinin hayatımızdaki önemi üzerine düşüneceğiz. Biz ilişkilerimize nasıl yaklaşmaktayız, ortaklaşa bir hayat sürdürüyorsak, uyum ve uyumsuzluklarımız nelerdir? Veyahut bir ilişkiden neler bekliyoruz, neye göre seçimlerde bulunuyoruz? Bunlara bakmamız gereken zamandayız.

10-16 Kasım haftası:  11 Kasım tarihinde evlilik ve uzun süreli ilişkilerde karar aşamasıdır. Bekarlar için güçlü biriyle evlilik anlamına gelir. Sorunlu ilişkilerde iki kişi de birbirine kenetlenir. Bu uzun zaman sonra her iki kişinin de şapkalarını önlerine alarak karar verme zamanlarıdır. Ya hep ya hiç deme haftasıdır.  13 Kasım tarihi ise, ayrılıklara neden olabilir.

17-23 Kasım haftası:  18 Kasım tarihi ciddi ilişkilerde geleceğe dönük düşünülmesi ve aksayan noktaların tekrar ele alınmasını gerektiricidir.

24-30 Kasım haftası:  26 Kasım tarihinde birbirinizle konuşunuz. Susmak bir çözüm değil, bunu biliniz.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihinde burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay, çevrenizle olan irtibatınızda, kimliğinizin ve amaçlarınızın farkında olmanızdır. Çalışma şekliniz, kendinizi ifade biçiminiz, kullandığınız sözcükler bu etki altında son derece önemlidir. Etrafınızla bağlantı kurarken, inatçılıktan, illa sizin söylediklerinizin doğruluğundan dem vurmayınız.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişinde, genel açıdan baktığımızda bu dönemde ilişkilerimizde maddi ve manevi bölüşümler de bulunmak için kendimize ortaklar ararız. Bu eş veya iş anlamında olsun fark etmeyecektir. Desteklenmek ve rahat etmek arzusu ön plandadır. Bana yardımcı olunsun, ben de elimden geleni yaparım tarzında ilişkiler kurarız. Devam eden ortaklıklarda bazı belirsizlikler canımızı sıkabilir. Fakat bozulmasını istemeyiz. Çünkü bir alışverişimiz vardır, risk etmek istemeyiz.

17-23 Kasım haftası: 20 Kasım tarihinde iş ilişkilerinde dikkatli olalım. Kararlarımızı aceleci tarzda vermeyelim. Sağlığımıza da dikkat edelim.

24-30 Kasım haftası:  27 Kasım tarihinde yeni bir gelişme ve fırsat sizi heyecanlandıracaktır. Bu bir proje veya bir teklif olabilir.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  1 Kasım tarihinde yapılacak görüşmeler umut vaat edici görünüyor. Ortaklaşa bir işten para kazanabilirsiniz

10-16 Kasım haftası:  12 ve 16 Kasım tarihleri para anlamında olumlu. 13 Kasım tarihinde dikkatli olacağız. Bir ürün alırken uzun ömürlü olana yönelmemizde yarar var.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım Güneş-Yay burcu geçişinde güvenceniz çok önemli. Yaptığınız gönül veya iş birliğinin kazandırıcı olması önemli. Eğer kaybettirici oluyorsa,  bunun üstünü örtemeyiz. Birlikte sürüklenmek yerine, el ele sağlam olana yürümek şart. Aynı gün Yay burcunda Yeniay oluşacak. Ortaklaşa kazanç veya yatırım konularında iki hafta içindeki gelişmelerin işaretçisi olacak. Yeni bir yere taşınmak, bir sağlık probleminden kurtulmak gibi etkileri olacak.

24-30 Kasım haftası:  28 Kasım Merkür-Yay burcu geçişinde, ortaklaşa kazançlar, mali konular, vergiler, çıkar ilişkileri, yatırımlar gibi konular üzerinde düşüneceğiz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Kredi çekmek, bir borcun altına girmeden önce iyi düşünelim.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                       : 2-6-7-11-16-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler             : 13-14-20-21-27-28
Aşkta En Şanslı Günler                    : 16
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 8-9

Yeniay : 5-6-7-8
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

 

Dolunay : 20-21-22
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN