Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Boğa

(20 Nisan - 20 Mayıs)
Boğa
Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

BOĞA ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayında ilk etkili enerji Mars Kova burcu geçişidir. Kariyer hayatımızla ilgili konularda önem arz ediyor. Toplumsal görevlerimiz, iş hayatımızla ilgili konularda aktif olmaya çalışıyoruz. Boğalar için öne atılma arzusunu içerir. İş hayatında çeşitli gruplarla bir araya gelerek bildiklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Sabit fikirli düşünmeden yenilikleri takip etmek gerekir. Böylelikle toplum içerisindeki yerimizi sağlamlaştırabiliriz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Boğalar genelde mali konular üzerinde son derece dikkatli insanlardır. O yüzden de tutumlu davranmaya çalışırlar. Bu dolunayda tamamen bir isteklilik halinin ortaya çıktığını, ek kazanç isteğinin arttığını görüyoruz. İki farklı işte çalışabiliriz. Parasal meselelerde gayret gösterirken, sağlığınızı ihmal etmemeli ya da yanlış insanlarla ortaklık kurmamaya özen göstermeliyiz. Kimlerle ilişkiye gireceğimizi bilelim. 

10 Aralık tarihinde Venüs ve Merkür arka arkaya Oğlak burcunda seyrediyor. Boğalar sağlamcı oldukları için, bu dönemde dışarıya doğru açılarak para kazanmak, kendilerini ifade etmek, güçlü insanlarla ilişkide bulunmak, iletişime geçmek, farklı bir şeyler yaparak kendilerini geliştirmek isterler. Bilgilenir ve çeşitli insanlarla kurdukları bağ neticesinde fikirlerini açıklarlar. İş hayatında ciddiyet daha fazla ön plandadır. Partnerlerinin daha aklı başında hareket etmesini isterler. Bekar Boğalar da, kendini toplum içerisinde kabul ettirmiş ve saygınlık uyandıran kişilere yönelirler. Bu iki geçiş, düzgün insanlarla bir araya gelmede etkili olacak ve sizi rahatlatacaktır.

22 Aralık tarihinde Güneş burcunuz ile uyumlu bir görünüm yaptığı Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Aynı gün yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bundan sonraki 2,5 yıllık süreç içerisinde Satürn'ün etkisini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız. Ortaklaşa kaynaklar gözden geçirilmeli, kimlerle işbirliği yapıldığına dikkat edilmelidir. Miras, hukuk, yasalarla ilgili konularda iyi araştırmalar yapılmalıdır. Bundan sonra kimse destek olmasa da, herkes kendi ilişkilerini veya mali konularını kimseye güvenmeden düzgün bir hale getirmeyi öğrenmeliyiz. Zaten bu süre içerisinde maddi konularda daha dikkatli olmanız açısından önem arz ediyor. Mali işlerinizde mutlaka doğru bütçe, doğru yatırımlar ve doğru insanlarla olmaya özen gösterilmelidir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: Bu hafta Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, bunların sebeplerini birlikte gözden geçirmelisiniz. Birbirinizin hedefi farklı ise bu dönemde inatlaşırsınız. Oysaki beraberliğin artı ve eksikleri tartılmalı. Genel duruma bir bakılmalıdır. Karşınıza çıkan kişinin iş durumunu, ailesini, hayata bakış açısını mutlaka gözden geçiriniz.

8-14 Aralık haftası: Venüs-Oğlak burcu geçişi, ciddi ilişkilerin temelini atmamızda yardımcı olacak. Romantik paylaşımlar için 14 Aralık tarihi gayet uygun.

15-21 Aralık haftası: 17 Aralık Merkür-Oğlak burcu geçişi, aşk hayatınızla ilgili konularda ciddiyetle düşünmenizi sağlar. Karşınıza çıkan kişi hakkında ciddi bilgi edinmeyi ve gerçekçi düşünmeyi tercih edersiniz. İlişkiyi sağlam bir temel üzerinde oturtmak istersiniz. Dürüstlük, netlik ve sağlamlık sözlerinize yansır.

22-28 Aralık haftası: Karşınıza her an güçlü, kendinden emin ve oldukça etkileyici biri çıkabilir. İlişkinizde tek vücut olma zamanı. Beraberliğiniz bir hayli güçleniyor.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık tarihinde Mars-Kova burcunda ilerleyecek. Koordine halinde yapılan işlerin faydası büyük. Projeleriniz uygulanabilir, yenilikçi,  birçok kişiyi harekete geçirici ve yararlı olmalı. Ekip halinde çalışmalara önem verin. İşiniz ufak bir sermayede kurulsa bile, aynı ortamda diğer kişilerin de görüşleri alınmalıdır. İşinize değişiklik, yenilik, farklılık katabilmelisiniz. Sizi diğerlerinden ayıran beceri ve yeteneklerinizi öne çıkartmalısınız. Sizi tercih etmelerini sağlamalısınız.

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişinde, işlerinizi ciddi biçimde organize edersiniz. Disiplin ve sorumluluk ister iş ister özel bütün ilişkilerinizde göze çarpar. Kendinizden kuşku duymadan, sabırlı bir şekilde çalışırsınız. İnsanların takdirini kazanmak ve güzellikleri onlarla paylaşmak arzunuz yoğun olacaktır.

15-21 Aralık haftası: 15 Aralık tarihi tüm burçlar için önemli. Uranüs-Pluto zorlu görünümü. Eğitimden yaşam stilinize, dünyaya bakış açınızdan inancınıza kadar birçok alanda değişimler yaşanabilir. Yaşanılan deneyimler ve edindiğiniz bilgileri doğru ve yerinde kullanmayı bilmelisiniz. Gelişmek, birilerinin üstüne çıkmak, onlar üzerinde egemenlik kurmak anlamına gelmemelidir. Kafanızı bir şeylere takarak, gereksiz zaman kaybetmeyiniz. 20 Aralık tarihinde sakin ve aklı başında hareket edelim. Dış baskılar bir hayli yoğun olabilir. Düşünmeden kararlar vermeyelim. Sağlığa dikkat.

22-28 Aralık haftası: 22 Aralık Güneş-Oğlak burcu seyri, eğitim, iş hayatınız, ihtisaslaşma konuları, işe hazırlık dönemi, iş arama anlamında etkili, gayet olumlu, disiplinli hareket ettiğiniz, sorumluluklarınızın farkında olduğunuz bir zaman dilimidir. İş kurmak veya işimizi sağlam bir temele oturtmak isteriz. Bizi güvenilir, çalışkan ve disiplinli biri olarak görmelerini, saygı duymalarını isteriz.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: 1 Aralıkta mali konularda dikkatlice düşünmekte yarar var. 4-5 Aralık olumlu. 6 Aralık sürpriz paraların işaretçisidir.

8-14 Aralık haftası: Hafta boyunca mali açıdan güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 8, 12 ve 14 Aralık tarihleri bu anlamda olumludur.

15-21 Aralık haftası: Merkür-Oğlak geçişi 17 Aralık tarihi itibariyle mali konularda olumlu girişimlerin ve iktisatlı gidişin işaretçisidir.

22-28 Aralık haftası: 25 ve 26 Aralık tarihlerinde mali konularda dikkatli olmakta yarar var.  Ani kararlar vererek harcamalarda bulunmayalım.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-13-14-22-23-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
10-11-18-19-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   :
13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
6

Yeniay : 3-4-5-30-31
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 17-18-19
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN