Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Perşembe gününün  tümünde etkili olacak Ay-Balık burcu geçişi saat 09:55 itibariyle başlıyor. Bazen iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. İsteriz ki, problemlerimiz bir an önce çözülsün ve hayatımızda artık güzellikler var olsun. Mutlu bir ilişkimiz varsa, bu enerjiler altında huzurumuz iki misli artar. Sevgiyle kucaklaşmak kolaylaşır.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, ilişkimizde partnerin duyarlılığı ve bize güven hissi vermesini önemseyeceğiz. Olan biteni iyi incelemek ve yüzeysel düşünmemekte yarar var. Kaldı ki, Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için sağlamlık, verilen sözlerin tutulması sizin bugünlerde çok daha önemli olacak.

Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünümü, başkalarıyla ortak hareket etmek ve farklı düşüncelere saygı göstermek anlamındadır. İşimize gelmese de, bunu yapmakta yarar var.

Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, kendiliğinden oluşan bir  iyimserlik, huzur ve empati bu saatlerde ön plandadır.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN