Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar saat 05:33  Ay-Pluto görünümü ile Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji çıkarınız söz konusu olan her alanda fikirlerinizi dile getirmekten çekinmemeniz anlamına geliyor. Bazı olayları ve kişileri affetmek niyetinde değilsiniz. Hatta derinlerinizdeki intikam duygusu kimi zaman öylesine etkili ki, avınızı kıstırmak için sabırla bekleyebilirsiniz.

Saat 16:01 Merkür-Mars görünümü, işlerimizi düzgün bir şekilde halledebilmemiz, sağlamlaştırmamız, emin olduğumuz meseleleri yürürlüğe koymamız yönünde bize yardımcıdır. Eğer henüz bitmemiş ve tamamlanmamış olanlar varsa, bunların da gözden geçirilmesinde yardımcıdır. Aşk hayatımızla ilgili konularda da tutkulu, kararlı ve ne istediğimizi bilerek ilerlememizde destekleyicidir. Ayrıca derinlikli düşünmeyi, bir çözüm yolu bulmayı sağlayan konularda da  olumlu etkisi de vardır.

Saat 20:02 Ay-Mars olumlu görünümü ve saat 20:19 Ay-Merkür kavuşumu, sevdiğimiz değer verdiğimiz kişilerle güçlü bağımızın işaretçisidir. Onları kimsenin üzmesine izin vermeyiz. Önemli konuşmalar yapabiliriz.

Başarılı, verimli ve güven dolu  bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN