Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Salı günümüz, saat 06:05 itibariyle etkili olacak Ay-Mars mücadeleci görünümüyle başlıyor ve ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu iki durum, ev içi aktivitelerinin ve yoğunluğunun işaretçisidir. Yolculuklar, iletişim ve haberleşmeler  artabilir ancak beraberinde dağılmalar görülebilir. İnandığınız konularda fanatik bir şekilde kendinizi savunmanız mümkündür. Ay-Boşluk etkisi altında,  etrafımızdaki gelişmeleri fazlaca inceleriz. Gözümüze bir şey hoş gelmiyorsa bunu dile getiririz.

Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, her türlü ilişkinin maddi manevi anlamdaki  yarar ve zararı  üzerine tarafsız düşünmenin işaretçisidir. Adil ve hakça, herkesin yararına olacak şekilde yapılan düzenlemelere ihtiyaç duyulduğunu işaret eder. Kişi, kendini destekleyen, güven içinde yaşamasını sağlayan ilişkilere yönelir. Kazanmak ve kazandığını bölüşmekten yanadır. Bunu da dışarıdan bekler. İşte bu görünüm, gerçekçi bir şekilde bütçemizi ele almakta, gerginlikten uzak bir şekilde ayarını yapmakta yardımcınızdır. Geciken alacakların tahsilatı için yapılacak görüşmelerin de işaretçisi olabilir. Ayrıca iş hayatınız ve kazancınızla ilgili meseleler de bugün gözden geçirilir.

Saat 14:11 itibariyle  Terazi burcunda ilerleyecek Ay, sosyal çevrenizde bulunan kişilerle bağlantı kurmanızı sağlayıcıdır. Nezaket ve hakkaniyet içinde hareket edilmesini istersiniz. Bazı belirsiz durumların çözüme kavuşmasını dilersiniz.  Siz adil bir paylaşım istiyorsunuz. Bencil tavırlardan hoşlanmıyorsunuz. Ne varsa açıkça ortaya konulmalı diye düşünüyorsunuz.

Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN