Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Cuma günümüz saat 04:19 Venüs-Jüpiter olumlu görünüm etkisi altında başlayacak. Eğer problemli bir ilişkimiz varsa, sorunları, tek tarafın anlayışlı olmasıyla çözemeyeceğimizi  ancak elbirliğiyle sonuç alabileceğimizi işaret ediyor. Bu konuda da sizlere destek sunuyor. İç huzuru, aynı pencereden hayata bakabilmek, ortaklaşa ilerlemek, sevgiyi birlikte büyütmek isteği bu görünüm sayesinde sağlanmış oluyor.

Saat 12:26 Venüs-Pluto görünümü,  sevdiğimiz kişiyle veya hayatımızda özel biri  olmasa da birlik ve bütünlük duygusu içinde hayatı ve ilişkileri ele almak isteğimizi gösteriyor. Hem bizi gerçekten sevecek ve hem de bize güç aşılayacak bir kişiye, yenilenmeye ihtiyacımız var. Yaşanan tatsızlıkları yine sevgiyle çözebileceğimize bu görünüm  sayesinde inanabiliriz.

Saat 19:39 Güneş-Kuzey düğüm karşıtlığında, kimlerle iş yapıyorsak, ilişkide bulunuyorsak, bir yatırım düşünüyorsak, mevcut şartları çok iyi gözden geçirmek lazım. Bireysel hareket ederek kararlar veremeyiz. Ani ve dürtüsel hareket edemeyiz. Bizim bütçemizin dengesini çok iyi korumamız lazım. Huzursuz olmamak için, ayarımızı bilmemiz gerekiyor. Bu görünüm, mali kazanımların güçlü işbirlikleri ve faydalı ortaklıklar yoluyla olabileceğini, bizim de buna uygun şekilde hareket etmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Mutlu gülümseyişlerle ve huzurla geçecek bir gün diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,

 

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN