Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar yeni haftaya Ay-Aslan burcu seyriyle uyanıyoruz. Saat 01:34 itibariyle etkili olacak bu enerji, egonuzu derinden derine  yükseltici etkisiyle, kendi bildiğiniz şekilde düşünmekten ve kabul edilmekten yana davranabilirsiniz. Öyle kafasını fazla kurcalayacak veya yoracak meselelerle uğraşmaktan yana değildir. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle iletişimde bulunurken olgun ve ılımlı bir şekilde davranmanız yararlı olabilir.  Kaldı ki bugün siz ne düşünürseniz düşünün karşınızdaki insanın yanlış anlama ihtimali fazladır. Mantıklı bir insan oluşunuz kimlerle nasıl konuşmanız gerektiği yönünde yine en doğru yolu bulmanızı sağlayıcıdır.
Saat 11:09 Ay-Satürn görünümü, bazı meseleleri kimse bilmese de, gurur yaptığımızı, üzerimizde baskı yarattığını işaret ediyor. İlgi görmeye ve takdir edilmeye ihtiyacımız var. Bu yüzden de hassas düşünebiliriz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığında maddi çıkar üzerine kurulu ilişkilerden kaçınmak gerekiyor. Çünkü sadece kendini düşünen ve kendinden yana olan kişilerle yapılan işbirliğinin faydası olmayabilir. Aynı şekilde biz de, ilişkilere bakış açımızı tekrar gözden geçirmeliyiz. İsteklerimizi elde edene kadar veya istedikleri olana kadar yüze gülmek, dostluğun belirtisi değildir. Finansal konularda da, dürtüsel hareket etmemek lazım. Ödenmesi zor bir borcun altına girmeyelim. Bütçemizin ayarını, dengesini, ölçüsünü mutlaka gözetelim.

Saat 17:53 Ay-Mars görünümü, birilerine belli etmeseniz de, duygusal anlamda bir hayli hırslısınız. Eylemde bulunmanızın önüne geçen tüm engelleri yıkmak istersiniz. Eğer bir amacınız varsa ve onu elde etmek istiyorsanız kafanızın içinde planlar yaparsınız. Hiç kimsenin sizi geçmesine tahammülünüz yoktur. Gizliden giziye sizi çekemeyen insanlar olduğunu düşünürsünüz.

Not:

Sevgili Başaklar,  Mart aylık yorumunuzu alttaki link aracılığıyla gözden geçirebilirsiniz.


http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/basak-burcu-aylik-yorumu.html

Mutlu haftalar diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN