Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar dün akşamdan bu yana olduğu gibi bugün de, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sizin için manevi anlamda önemi olan değerlerinize, gözünüzde kıymetli olan insanlara karşı çok daha hassas düşünebilirsiniz. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da saygı  göstermesini bekleyebiliriz.  Eğer yardıma gereksinim duyan bir yakınınız olursa, yanında olun. Ancak gücünüzü aşan bir yükün altına da girmeyin.

Saat 17:55 Merkür-Uranüs olumlu görünümü,  çevremizdeki insanlarla  ilişkimize önem vererek, işlerimizi halletmekte yarar var. Bilgi ve deneyimlerimizi hangi alanda göstermek istiyorsak ve  hangi konuda çıkarımızı korumak niyetindeysek ona göre akıllıca ilerlemeliyiz. Hiddetlenerek, fazla titizlenerek, birileriyle çatışarak kendimizi boş yere üzmüş oluruz.

Saat 23:15 Merkür-Jüpiter karşıtlığı henüz tam olarak yerli yerine oturmamış, detaylarıyla ele alınmamış her tür meselenin gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Çalışma hayatımız veya günlük tempoda hangi işlerle uğraşıyorsak, hangi yolda ilerliyorsak, yeniliklere açık olmamız, kendimizi geliştirmemiz lazım. Bir yanımız değişimi istiyorsa, diğer yanımız inançla hevesle çalışarak o yolda ilerleyebilir. İç dünyanızda fiziksel ve ruhsal anlamda iletişimin önemi çok büyük. Bu görünüm Ay-boşlukta ve Jüpiter geri hareketinde gerçekleşiyor. Bu da gösteriyor ki, moralinizi güçlü tutarak, hedefinize inanarak yol alırsanız hiçbir zorluğun sizi engellemesine izin vermemiş olursunuz.

Dilden çıkmaya görsün bir SÖZ
Etkisi ulaştığı yerde anlaşılır
Kimi söz sahibinin güzelliğine yakışır, gönlü huzurlandırır
Kimi söz sahibinin zehrini taşır,,,,yüreğimizi acıtır......iremSU

Mutlu pazarlar dostlarım, Can yürekleriniz güzel sözlerle huzur bulsun. Kalben sevgilerim sizlerle olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN