Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 00:03 Venüs-Uranüs arasında oluşan zorlu görünümle, risk içeren ve sonrasında rahatsız edici olan durumların gerek ilişki gerekse parasal konularda dikkatli bir şekilde ele alınmasını gerektiriyor. Çünkü eğer yolunda gitmeyen bir ilişkiniz varsa bugün sıkıntı yaşanabilir.

Saat 07:59 itibariyle, Kova burcunda ilerleyen  Ay etkisinde, birileriyle  anlaşabilmek zor olabilir. Sizin doğrularınızla diğerlerinin bakış açısı arasındaki fark kimi gerginliğe neden olabilir.  Böyle durumlarda sabırlı olmak tabii ki kolay değil. Ancak çatışarak günü keyifsiz geçirmektense, her zamanki gibi mantıklı düşünmekte fayda var.

Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü, özgür çalışmak ve hiç kimseye uymamak için verilen mücadelenin göstergesidir. Şartlar ve zaman olgusu belki şu an isteklerimizi gerçekleştirmemizde bizi zorluyor olabilir. Ancak bizim de burada yapmamız gereken, kendimize bir bakmak olmalıdır. İşimize mi geliyor bazı şeyler yoksa içimizden mi gelmiyor mücadele etmek. Bu sorulara içtenlikle yanıt vermeliyiz. Birileri veya sistemin kendisi üzerimize geliyorsa,  şikayet etmek yerine, mücadele etmek vakti gelmiş demektir. Mars-Akrep burcunda sizi güçlendirirken, Güneş, yeniye yer açmanız için sizi teşvik ediyor. Gerisi size kalıyor dostlarım.

Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü, gayet olumlu etkidir. İsteklerinizi elde edebilmeniz için sizi yüreklendiriyor. Bir şeyleri arzu ediyorsak, onu elde etmek için mücadeleye hazır olmalıyız. Bu görünüm o mücadelede size kuvvet aşılıyor.

Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

http://kadin.mynet.com/kadintv/Basak-burcu-2016-Subat-ayi-yorumlari-nelerdir

 

Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN