Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 02:40 Ay-Güneş  etkileyici görünüm sayesinde yeni haftaya merhaba diyeceğiz. Fikirlerinizi dile getirmek ve kabul ettirmek istersiniz. Ancak dış dünyanın koşullarıyla uyumlu hareket etmeniz gerekebilir.

Saat 10:47 Venüs-Pluto arasındaki olumlu görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda tutkunuzu, güç arzunuzu ve dönüşümde bulunma istekliliğinizi yükseltici ve hayatınızı sağlam temellere oturtabilmeniz adına umutlandırıcıdır. Burada önemli olan kişinin  inandığı yolda kararlılık göstermesidir. Eğer bu varsa, korkmasına, ürkmesine gerek yoktur. Bu görünüm sizi zaten güvenli olana doğru yönelticidir. Ancak tam olarak bilmediğiniz hususlar varsa, bir daha inceleyiniz.

Saat 16:18 Ay-Venüs mücadeleci görünümünde, yenilikte bulunmak isteyen birey, öyle bir adım atmak ister ki, çekilen tüm sıkıntılara değsin ve geleceği garanti altında olsun.  İşte bu bakış açısı dürtüsel bir şekilde sizde baskı uyandırır. Ancak şartları gözden geçirmek ve bu enerjilere güvenerek değişimde bulunmamak gerekir.

Saat 16:56-31 Mart saat 21:12 arasındaki  Ay-Boşluk etkisi altında, içinde bulunduğumuz koşullar bizi zorluyorsa ve bir de hayal kırıklığı yaşatıyorsa dışa karşı gardımızı alabiliriz. En hoşumuza gitmeyen şey de, belirsizliktir. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Biri işimize karıştığında, canımızı sıktığında şöyle bir dik durup, -Ne söylemeye çalışıyorsun diyerek kendisine gelmesi gerektiğini hatırlatırız. İstemediğimiz bir şeyi  yapmaktan hiç hoşlanmayız. Ancak boşluk etkisi altında olduğumuz için tabii ki dikkatli olmalıyız. Yeni kararlar almak yanlış olacaktır. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğimiz alanlar hakkında bilgi edinelim. Ani kararlar vermekten kaçınalım.

Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN