Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 05:26 Ay-Merkür karşıtlığı düşünmek dahi istemediğiniz ancak bir şekilde zorlandığınız meselelerin sizi yorması anlamındadır. Hiç kimseyle hiçbir şey konuşmak istemezsiniz. Kendi dünyanıza çekilerek düşünmeyi tercih edebilirsiniz.

Saat 10:12 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeniliklerde bulunmak için sıkı çalışmanız gerektiğinin göstergesidir. Maddi konularda hızlı bir şekilde işlerinizi halletmek istersiniz. Problemleri sakince, herkesin yararı ancak çıkarlarınızın farkında olarak akıllıca çözmeye çalışınız.

Saat 22:16 Ay-Jüpiter karşıtlığı, kendimizi çalışma hayatımızda olsun veya günlük yaşamda olsun istediğimiz gibi ifade etmekte  zorlandığımızı düşünebiliriz. Neyin nasıl yapılması gerektiğini söyleyen insanlar veya bir takım engeller yüzünden zorlandığımızı düşüneceğiz.

Saat 22:50 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, yeteri kadar özgür olamadığımızı, yakın çevremiz, iş hayatımız ve toplumsal ilişkilerde baskı altında kaldığımızı işaret ediyor. Bu da bizi bir hayli hırslandırıyor.

Keyifli paylaşımlarda ve sevgilerde buluşmak dileğimle,

Not: Ağustos aylık yorumlarımız video ve detaylı yorumlar aşağıdaki linktedir.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aylik-burc-yorumlari.htmlAŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN