Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar Pazar gününe,  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde merhaba diyeceğiz.  Uzun vadeli olana yönelten bu enerji,  hedeflerimiz anlamında güven tazelememizi sağlıyor. Kimi zaman geçmişe bizi götürebilir bazen de şu andaki durumu kararlı bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayabilir. Şartlar bizi ne kadar zorlasa da, biz kendimizde eminsek önümüzdeki engellerin tek tek aşılacağından şüphemiz olmaz. Tabii ki güven çok önemli. Sizler de bu enerji sayesinde kimlere güvenip güvenemeyeceğinizi şöyle bir düşünürseniz belki de seçimlerinizi ona göre yaparsınız ve tedirgin olmazsınız.

Saat 10:52 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.   Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz.  Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan  tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmayı tercih edebilirsiniz. Bu iki farklı ruh halinizi doğal karşılamak gerekiyor.

Saat 12:41 Ay-Pluto karşıtlığı, karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz.  

Saat 15:57-2 Şubat saat 19:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sizin için manevi anlamda önemi olan değerlerinize, gözünüzde kıymetli olan insanlara karşı çok daha hassas düşünebilirsiniz. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da saygı  göstermesini bekleyebiliriz.  Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Tabii ki onların da bir sıkıntımız olduğunda en azından bir telefon açıp halimizi hatırımızı sormalarını bekliyoruz. Eğer bir iş veya özel meseleyle ilgili bugün bir adım atacaksanız, ben beklemenizi tavsiye ediyorum. Hiç acele etmeyiniz. Eğer yardıma gereksinim duyan bir yakınınız olursa, yanında olun. Ancak gücünüzü aşan bir yükün altına da girmeyin.

Saat 19:36 Venüs-Neptün kavuşumu gayet olumludur. Aşkı yüceltir, ruhsal anlamda rahatlatır. Partnerinizin hayatınızdaki yerini, önemini, hayallerinizi, en derin isteklerinizi, duygularınızı iç görünüzü ve maneviyatınızı  yükselterek  ele almanızda rehberlik eder.

Mutlu ve keyifli gülüşlerle geçecek bir Pazar günü dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN