Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 11:51 olana dek etkili Ay-Boşluk ilerleyişinde, beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu zaman diliminde bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim.

Günün geri kalanında  burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, saat 11:51 itibariyle devreye giriyor.  Sorun yaratan noktaların tespit edilmesi, şüphe duyduğunuz konuların araştırılması, detayların farkında olunması yönünde önem taşıyor. Her işinizde mantığınızın sesini dinleyerek ve iyice gözlemde bulunarak  doğru şekilde ilerleyebilirsiniz.

Saat 20:09 Venüs-Uranüs zorlu görünümü, mali konular, cinsel hayatınız, miras, hisseli paralar, nafaka, duygusal ve fiziksel anlamdaki sorunlarınızı bir an önce çözüme bağlamak istersiniz.  Sizi bağlayan, zorlayan, beklemede tutan, ileriye gitmenize engel olan her türlü olumsuzluktan, takıntılardan bir hayli bıkmış durumdasınız. Bu bıkkınlık gün boyu belli bir stres yaratabilir.

Saat 20:18 itibariyle burcunuz üzerinde gerçekleşecek ilkdördün,   sizi mesleki açıdan en yüksek konuma getirecek hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz adına önemlidir.  Bu gözden geçirmede, en fazla dikkat etmeniz gereken nokta, emek verdiğiniz alanda tanınmak, parlamak ve isim sahibi olmaktır. Kişisel girişimlerinizde başarılı olmanın yolu ise, doğru insanlarla irtibatta bulunmaktan ve doğru bir ekiple çalışmaktan geçmektedir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bir yavaşlama söz konusu olsa da, yarım kalan işlerimizi tekrar ele almak, eksiklerimize basmak, kararlarımızı gözden geçirmek iyi olacaktır.

Yeni haftamızın hepimiz için  mutluluklara vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN