Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 11:30 olana dek   Ay-Boşluk etkisi altındayız. Salı gününe bu şekilde adım atıyoruz. Hassasiyet yaratması doğaldır. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da kıymet göstermesini istiyoruz. Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Tabii ki onların da bir sıkıntımız olduğunda en azından bir telefon açıp halimizi hatırımızı sormalarını bekliyoruz. Eğer bir iş veya özel meseleyle ilgili bu saatlerde  bir adım atacaksanız, üzerinde bir daha düşünelim. Eğer yardıma gereksinim duyan bir yakınınız olursa, yanında olun. Ancak gücünüzü aşan bir yükün  altına da girmeyin. Olaylara tek yanlı bakmayın. Etraflıca düşünün. Bu sizi stresten koruyacaktır. Birilerinin etkisi  altında kalmamaya çalışın. Birileri şöyle demiş, böyle demiş diye kendinizi üzmeyin.

Saat 11:30 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Bu enerji toplumsal ilişkilerde egonuz yüksek olacak demektir. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle iletişimde bulunurken olgun ve ılımlı bir şekilde davranmaya çalışmakta yarar vardır. Mantıklı bir insan oluşunuz kimlerle nasıl konuşmanız gerektiği yönünde yine en doğru yolu bulmanızı sağlayıcıdır.

Saat 11:53 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bizi içten içe üzmekte olan maddi, iş veya aşk hayatımızla ilgili konuları gerçekçi bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Biraz endişelerimiz var, ancak bu saatlerde kendimizi iyi hissedeceğiz.

Saat 14:23 Ay-Satürn görünümü, bazı meseleleri kimse bilmese de, gurur yaptığımızı, üzerimizde baskı yarattığını işaret ediyor. İlgi görmeye ve takdir edilmeye ihtiyacımız var. Bu yüzden de hassas düşünebiliriz.

Saat 17:14 Güneş-Pluto zorlu görünümü, uzun süren bir mücadelenin sizi bir hayli yorduğunu gösterir. Belki çocuğunuzla ilgili,  belki  iş hayatınız veya ilişkinizle  ilgili bir mesele yüzünden yorgunsunuz.  Sizin şu aralar bütçenizi düzenlemeniz için mutlaka bir desteğe ihtiyacınız var. Eğer beklediğiniz para gelirse, işler bir anda yoluna girecek. Ancak bürokratik engeller veya gereksiz yere uzayan davalar sizi rahatsız etmekte. Kendi hayatınızı yönlendirmeye çalışıyorsunuz. Fakat bu ilişki ve para meselelerinde bizi mücadele ve sabırlı olmaya sevkediyor.

Bütün işlerimizde kolaylıklar, ilişkilerimizde sevgi dolu paylaşımlar ve gün boyu güzellikler bizlerle olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN