Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar saat 01:41 Ay-Merkür görünümüyle cumartesi gününü karşılıyoruz. Siz bu enerji sayesinde, hedefinize göre bir yol ve yön tespitinde bulunabilir, gerekenleri tespit edebilirsiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, kısa süre içinde o fikrin nasıl uygulamaya döküleceğini ve bunun size sağlayabileceği yarar-zarar hesabını yapabilirsiniz.

Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı ister çalışma hayatımızda veya günlük yaşamda olsun özgür olmadığımızı düşünürüz. Neyin nasıl yapılması gerektiğini söyleyen insanlar canımızı sıkar.

Saat 08:22-18:37 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bitirilmesi  gereken işler bu zaman diliminde gözünüzde büyüyebilir. Hele birileri son anda engel çıkarmaya kalkışırsa, buna tepki gösterebilirsiniz.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, Ay-boşluk zaman dilimine denk geliyor. Geçtiğimiz Eylül ayındaki durumların benzeri yaşanabilir. İyimser düşünebiliriz. Ancak ben  alacağımızı vereceğimizi bilmemizden yanayım.  Kafamızda soru işaretleri varsa, önce bunlara cevap bulalım.

Saat 18:37 Ay-Balık burcu geçişi, hoşgörülü yaklaşımlarımızla insanları etkilememizi sağlamakta. Duygularımızı sözle ve şefkatli tavırlarımızla karşımızdakine hissettirmeye çalışabiliriz.  Sakinlik  ve huzur arzumuz da oldukça yoğundur. Bu enerji,  partnerimizle aramızdaki ilişkiyi güçlendirir, empatide bulunmamızı sağlar,  birbirimizden ne kadar farklı olsak da, aşkın birleştirici gücüne tanık olmamıza vesiledir.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN