Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 05:05 Ay-Merkür görünümüyle Perşembe günümüz başlıyor. Ay-İkizler seyri devam etmekte. Bugün gerek iş gerekse ev yaşamınızla ilgili mevzular birbirinin içine geçebilir. Yani bir yandan görevlerinizi yapmaya çalışırken diğer yandan aklınız evde olabilir. Aksamalar oluşmaması için iyi bir planlama kesinlikle şarttır. Ben iş ve ilişkinizle ilgili meselelerde  aceleci veya endişeli düşünmenizi istemiyorum. Keşke söylemeseydim, ah şunu yapmasaydım tarzında sözler sarfetmemek için, akıllıca hareket etmenizde yarar var.

Saat 14:35-21:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. İlişkiniz ve parasal konularda eğer kafanız karışıksa beklemede kalıp, durumları gözden geçiriniz. Günlük iş planlamanızı boşluk etkisini göz önüne alarak yapmamızda yarar var. Öncelikle rutin işlerimize ağırlık verelim. Bitirilmesi gereken işlerimizi tamamlayalım.

Saat 21:45 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında  aktif hareket etmeseniz de, iç huzurunuz tamdır.  Değerlerinizi elinizde bulunanları koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedersiniz. Olumlu değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.  Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN