Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar Perşembe günümüz saat 00:42 Ay-Terazi burcu seyriyle başlıyor. Genelde bu enerji, alışverişlerin en fazla yapıldığı zamanlardır. Güzel giyinmesini bilen, titiz Başaklar ihtiyaçları olsun veya olmasın kendimizi mutlu etmek isteriz. Malum ay sonu, belki biraz daha dikkatli olacağız bu konuda. Ancak şu var ki, Ay-Terazi günlerinde gönlümüze hoş geleni isteriz yanı başımızda.  Ayrıca aileniz, sevdiklerinizi memnun etme çabamız da yükselir.

Saat 03:16 Ay-Satürn görünümü, ailemizin desteğini veya onlara olan yardımımızı maddi ve manevi anlamda güçlendiricidir. Birbirimize karşı sorumluluklarımız olduğunu biliriz ve elimizden geleni katkıyı sunabiliriz.

Saat 14:30 Ay-Güneş görünümü, genelde kazandırıcı işlere, ilişkilere, paylaşımlara verilen önemin göstergesidir. Kafamız rahatlasın, gönlümüz huzur bulsun isteriz.

Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu görünümü mesleki ve parasal konularda daha önce başvuruda bulunduğunuz veya düşündüğünüz girişimler açısından önemlidir. Bazı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü iş hayatınız ve toplumsal ilişkilerinizi gözden geçirmenizde ve de  finansal anlamda başarılı girişimlerde bulunmanızda destekleyicidir. Eşit haklar çerçevesinde anlaşma sağlanması, bütçenize göre düzenlemelerde bulunulması yönünde de bu görünüm faydalıdır. Patron konumunda kişilerle görüşmelerde karşılıklı olarak işbirliğinde bulunulabilir. Biz olgusuyla hareket edilmesi, bireysel hırstan uzak durulması tabii ki yararlıdır.

Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN