Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar Pazar günümüz, saat 02:57 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında başlıyor ve güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret ediyor. Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz. Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmayı tercih edebilirsiniz. Bu iki farklı ruh halinizi doğal karşılamak gerekiyor.

Saat 10:03 Ay-Jüpiter görünümü, pozitif yönde güven aşılayan, iyi hissetmenizi sağlayan dostlara, gelişmelere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Günlük işlerimizi titizlikle takip edebiliriz. Etrafımızdaki dünyadaki gelişmelere anlamaya çalışırız. Hesabımızı biliriz. Moralimizi yüksek tutmaya çalışırız.

Saat 14:46 - 30 Kasım saat 02:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında temkinli olmak yapılacak en doğru harekettir. Sosyal hayatınız başta olmak üzere duygu dünyanızla ilgili konularda kendi temelinizi güçlendirmek ve güvenliğinizi sağlamak olgusu ön plandadır. Kafanızın içindekileri uygulamak yerine, üzerinde düşünmek yararlıdır. Fakat tam tersine, ani bir karar vermeye kalkışmanız sakınca doğurabilir. Benim tavsiyem Ay-boşluk süresince, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan rutin işlerinizi yapmanızdır.  

Saat 16:49 Güneş-Neptün görünümü bizim öncelikle yetişme tarzımız ve özel ilişkilere bakış açımız arasındaki çelişkileri bir hayli vurguluyor. Belki çok küçükken bağımsız yetiştirilmiştik ve bu yüzden de ilişkilerde bağlanma zorluğu çekiyoruz veya tam tersine çok fazla baskı altında kaldık ve ilişkilerde güven sorunu yaşamaktayız. Hangisi olduğu tabii ki her Başakta farklı yönde açığa çıkar. Ancak bu enerjinin etkisi altında genelde, ideallerimize göre ailevi ve beraberlikleri ele alacağımız için, ben derim ki gerçekçi olalım.

Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN