Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"6","burc_ad":"Ba\u015fak","tarih":"2016-10-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Başaklar saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, ciddiyetle üzerinde durduğunuz ve sizin için hayati önem taşıyan konularda güçlenmek, desteklenmek istersiniz. Evet belki birilerine bağımlıyız veya iyi niyetle yaklaşıyoruz. Bu bizim zayıflığımız gibi görünse de, en azından bugün, bir şeylerin düzeleceğini ve rahatlayacağınızı düşünürsünüz.

Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu, maddi konforumuz, iç huzurumuz bizim için önemli. Özellikle bize karşı nazik ve anlayışlı davranan, bizi düşünen kişileri memnun etmekten kaçınmayız.

Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerimizle olumlu paylaşımların işaretçisidir. Evimizin ve kişisel ihtiyaçlarımızın karşılanması amaçlı alışverişlerde bulunuruz.

Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, evinizin ihtiyaçlarını veya ailenizi ilgilendiren harcamaların ciddiyetle yapıldığı, hesaba uygun şekilde halledilmesini sağlanacağını işaret ediyor. Taşınma, satın alma, evinizi güzelleştirme yönünde uzun vadeli düşünmekte yarar vardır.

Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, çocuk sahibi olmak yönündeki kararların mutlaka iyi düşünülmesi lazım. Farkında olmadan açılabiliriz. Bu da sonrasında bütçemizi zorlar. Bir de eğlenceye, keyifli bir şeyler almaya yönelik harcamaların da dikkatlice ele alınmasında yarar var.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

 

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2