Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar cumartesi günümüzün astrolojik olarak  en etkili görünümü, saat 10:30 itibariyle gerçekleşecek olan Güneş-Venüs kavuşumudur. En sıkı bağlantı kurduğumuz insanlarla ilişkimizde güçlü olan taraf olmayı tercih edeceğimiz bir gündeyiz. Gerek yazışmalarda veya gerekse konuşmalarımızda pek ılımlı bir kişi gibi davranmayabiliriz. Çünkü bizi anlamadıklarını düşünebiliriz. Bu görünüm, duygularımızı tutkulu bir şekilde ifade etmemizi sağlar. Ya benimle aynı telden konuşursunuz veyahut ben bildiğim gibi konuşmayı tercih ederim diyerek son noktayı koyabilirsiniz. Bu görünüm, sizi bir hayli etkileyecek bir kişiyle tanışmanızda etkendir. Bu kişinin baskın tavırları, kafasına koyduğunu yapacak bir yapıda oluşu sizi hayli etkiler. Bu kavuşum, neyi istiyorsanız, o konuyla ilgili konularda ikna kabiliyetinizin yükselmesini sağlar. Size fiziksel anlamda çekicilik kazandırır.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, bir yanıyla olumlu düşünmek istediğinizi gösteriyor. Ancak yine de bunun tek başına önemi olmadığını biliyorsunuz.  Dışarıdaki dünya acımasız ve ben kendime dikkat etmeliyim diye içinizden geçirirsiniz.  

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Doğal olarak herhangi bir şey için çözüm bulmaktan uzağız. Bu durum kimi zaman sizi rahatsız ettiği için, kiminle beraberseniz ona karşı biraz sertçe davranabilirsiniz. Amacınız kötü bir şey söylemek değildir. Ancak sizi dinlemesi gerektiğini düşünürsünüz.  Tabii ki bunun sonucunda bir tepkiyle karşılaşmamız mümkün. En iyisi esnek olalım.

Yöneticiniz Merkür-Terazi burcunda, 25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında düz seyirle ilerleyecek.  Bu da demektir ki güzel alışverişler, gereksinimleri karşılama anlamında isteklisiniz. Bu dönemde, kariyer hayatımızla ilgili konularda hem maddi anlamda ilişkilerimizi gözden geçireceğiz hem de bağlantılarda bulunacağız. Bu bağlantıların hem çok akıllıca iletişime dayalı yapılması, ne konuşulacağının bilinmesi hem de fayda sağlıyor olması bizim için önemli. İşimizi bileceğiz dersek daha doğru olur. Nabza göre şerbet vermek vaktidir.  Maddi konularda da etkili olan Merkür-Terazi geçişi, kurulan bağlantıların faydalı olacağını gösteriyor. Giyim ve kuşama önem vermekte de yarar var. Kendimizi itina göstermemizde yarar var. Başak genelde hesabını bildiği için, bu ihtiyaçların  ekonomik bir şekilde halledilmesi mümkündür.

Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.

Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN