Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"6","burc_ad":"Ba\u015fak","tarih":"2016-07-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Başaklar Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, ne olursa olsun ilişkilerde güvenilirlik ilkesini gözetirsiniz. Ancak bazı kişilerin, hiç de göründükleri olmayışı sizi rahatsız eder.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, içimizde yaşama sevinci uyandırıyor. Düzen, sağlamlık, mükemmellik arayışındayız. Verimli ve sağlıklı olana yöneliyoruz. Hayata inancımız, huzurumuzla alakalı. Kimsenin huzurumuzu kaçırmasına fırsat vermeyiz.

Saat 12:34 Ay- Chiron destekleyici görünüm etkisinde, yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz. Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, düşündüğümüz bir planı gerçekleştirmekte zorlanmanın işaretçisidir. Bu durum zihnimizi yorabilir. Sakin olalım ve bir daha duruma bakalım.

Saat 18:13-21:17 boşlukta olacak Ay etkisinde,  bulunduğunuz ortamın şartlarına göre hareket etmenizde fayda var.  Yeni tanışacağınız insanlar konusunda  dikkatli olmanız, hemen güvenmemeniz, kim olursa olsun hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir. Karşınıza çıkabilecek fırsatları hemen değerlendirmek, daha sonra problemlere neden olabilir.

Saat 21:17 itibariyle etkili olacak Ay-İkizler geçişi, yenilikte bulunmak,   yeteneklerimizi hayata geçirebilmeniz, değişik yollarla sonuca varabilmeniz anlamında sizleri  destekleyicidir. Ancak acele etmeden incelemek yararı olur.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla