Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar Pazar günümüz saat 04:47 itibariyle  Akrep  burcunda ilerleyen  Ay, etkisi altında başlıyor. Bu enerji, size uygun şekilde derinlikli düşünmenizde, etrafınızda olan biteni gayet iyi fark etmenizde yardımcı oluyor. Her konuda geri adım atmadan, yolunuzda ilerlemekten yanasınız ve size ait değerleri korumak adına bir hayli güçlüsünüz. Ser verip sır vermezsiniz. Kimsenin sizinle ilgili bir konuda konuşmasına veya akıl vermesine pek izniniz yoktur. Güçlü olmak, gücünüzü kabul ettirmek isteğiniz hayli yüksektir.

Saat 11:35 Merkür-Satürn karşıtlığı, özellikle toplum içinde kendinizi ifade etmek arzunuzun hem özel hem mesleki anlamda bir hayli etkili olduğunu işaret ediyor. Aklınızı, yeteneklerinizi, belli alanda hızlı ve etkin biçimde kullanarak kendinizi ispat etmekten yanasınız. Size göre haklı çıkmak, başarılı olmak, hedefe varmak çok önemli.   Ancak önümüzdeki birkaç gün boyunca biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Çünkü  ailevi konularda sorumluluklar, baskı ve engeller artabilir. Yaşça sizden büyük kişilerle aranızda gerginlik görülebilir veya onlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. İş-ev arasında kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bunları doğal karşılayıp, kendinize ve başkalarına karşı yüklenmezseniz hem yanlış kararlar vermez hem de sinirlenmemiş olursunuz.

Saat 23:02  Ay-Neptün olumlu görünümü, özellikle karşı cinse olan ilginizi yükselticidir. Beraberlikte veya iş ortaklığınızla ilgili konularda kendinizi güçlü görme arzunuz yoğundur. İnancınıza uygun bir şekilde yaşamak istersiniz.

Keyif dolu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN