Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 03:15 Venüs-Pluto kavuşum etkisinde Cumartesi gününe adım atacağız. Venüs,  ilişkide paylaşım, sadakat, sağlamlığın önemi, Pluto ise değişim anlamındadır. Demek oluyor ki bu kavuşum aşk hayatınızla ilgili konularda yeni bir dönüşümün simgesi. Sorunlu birlikteliklerin tamir edilmesi anlamında etkili görüyorum. Devam eden sağlam ilişkileri benzetme yerindeyse birbirine yapıştırıcı bir yansıma. Yeni başlayacak olan ilişkilerde ise, temelin güçlü olmasını sağlayıcıdır. Fakat burada şunu da belirtmek isterim. Eğer ayrılmaya karar vermiş bir çiftseniz daha fazla birbiriniz üzerinde güç gösterilerinde bulunmayınız. Aranızdaki farklılıklar nedir? Karşınızdaki kişi nasıl biri? Aşk sizin için ne anlam ifade ediyor? Bunları gözden geçirin. İster yeni bir ilişkiye başlayın,  isterseniz eskiye dönün veya isterseniz ilişkinizi bitirmeyi düşünün hiç fark etmez. Size tavsiyem hiçbir şey için söz vermeyin. Gözünüzü bir takım şeylerin boyamasına müsaade etmeyin. Sadece mantıklı düşünün ve durumunuzu gözden geçirin, tutkularınızın esiri olmayın.

Saat 08:01 Ay-Pluto kavuşumu, güven duygunuzu yükseltiyor. Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayabilirsiniz.

Saat 09:52 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, aşkı sorgulamanıza, koşulların istediğiniz gibi olmaması sebebiyle parasal ve duygusal konularda kimi zaman öfke duymanıza sebep olabilir. Aşkı çok fazla ciddiye alıyor olmanız, ancak çoğu zaman da bu huyunuz nedeniyle kendinize kızmanız mümkündür.

Saat 10:21 Ay-Mars görünümü, hem ilişki, hem iletişim hem de güven anlamında rahatlatıcıdır. Endişeden uzak, zamanı gayet olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Saat 17:39 Ay-Merkür kavuşumu aşk hayatınızla ilgili konularda destekleyicidir. Ne istediğinizi belirlemenizde ve ona göre hayatınızı düzenlemenizde size yardımcıdır.

Saat 17:54-7 Şubat saat 07:59 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Önemsiz şeylerin üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Oysaki bu saat diliminde, olayları sakin ve mantıklı karşılamanız gayet önemlidir. Her şeyi kendi akışı içinde değerlendirmeli, sakin olunmalıdır.

Saat 18:39 Güneş-Uranüs olumlu görünümü işimizle alakalı konular üzerinde veya şu andaki mevcut sorumunuz her neyle alakalı ise, onu çözebilmek için mantıklı düşünmemiz gerekiyor. Öncelikle hedefimiz olmalı ve bu çok önemli. Ancak bu hedefe eskimiş yöntemlerle ulaşmamız zor olabilir. Onun için, yenilikçi bir bakış açısıyla işimizi, kendimizi, hayatımızı ele almalıyız. Çıkarlarımızın farkında olmamız lazım. Başkalarının bizim üzerimizdeki tesirleri veya onların bencillikleri, yolumuza taş koyuyorsa, artık buna son vermemiz gerekir.

Saat 20:45 Merkür-Jüpiter görünümü,  yeteneklerinize uygun iş ve alan tercihinde bulunmanın önemini gösteriyor. Sağlam ve uzun vadeli olana yönelmenin işaretçisidir.

 

İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN