Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


{"burc_id":"6","burc_ad":"Ba\u015fak","tarih":"2016-07-02","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Başaklar Cumartesi günümüzün ilk etkin enerjisi, saat 09:03 Ay-Satürn karşıt görünümüdür. Bu enerji, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım.

Saat 10:26  Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi anlamda yaşanan sıkıntıları işaret ediyor. Bu nedenle gerginsinizdir. Tabii ki elden geldiğince sakin olmakta fayda vardır.

Saat 19:16 Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınızı ilgilendiren konularda önemli meseleleri kafanıza takabilirsiniz. Kendinizi farklı bir yerde görürsünüz. Bulunduğunuz durum sizi tatmin etmiyorsa sorunlarınızı abartabilir, eleştirel davranabilirsiniz.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla