Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar yeni bir haftaya adım atıyoruz. Ay-Başak burcu geçişi gün boyu etkili olacak. Mantığınızın sesi,  bugün sizin en büyük destekçinizdir. Her konuda planlı davranmanızı sağlar. Seçtiğiniz özenli sözler,  güven duygunuz,  insanları kolaylıkla etkiniz altına almanızda joker kartınızdır. Giyim stiliniz, titizliğiniz, her ayrıntıya önem vermeniz, çevrenizdeki insanlar tarafından epeyce beğenilir.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü aşk hayatınızla ilgili meselelerde bir hayli tutkulu olduğunuzu gösteriyor. Bir an önce rahatlamak, güçlenmek, arzu ettiklerinize kavuşmak isteyebilirsiniz. Beklemek,  sabretmek eskisi gibi kolay değildir.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, sevdiklerimizi, ailemizi, kendimizi mutlu etmenin işaretçisidir. Hoşumuza giden bir şeyler almak, evimize harcamalarda bulunmak, yaşadığımız yeri güzelleştirmek isteriz. Yeni bir yere taşındıysak dekorasyon işlerine ağırlık veririz. Ofis ve evde hareketlilik göze çarpar. İlişkilerimizi güçlü tutmayı, paylaşımda bulunmayı seçeriz.

Saat  23:32 Ay-Satürn  zorlu görünümü, ilişkinizle alakalı konularda her şeyi olduğu haliyle kabul etmek veya tam tersine harekete geçerek mücadele etmek arası çelişkili tepkilere neden olabilir. Aslında içinizdekileri tam anlamıyla söze dökebilmeniz mümkün değildir. Bazen kelimeler boğazınızda düğümlenir kalır. Ancak bir şey var ki, tutkularınız oldukça derindir.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, elimizde olmayan bazı meseleleri iyimser bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Ancak bizim asıl arzumuz, maddi anlamda güçlenmek. Alacağımızı vereceğimizi bilmekten yanayız. Kafamızda soru işaretleriyle yaşamak istemiyoruz.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN