Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar, saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, fikirlerinizi kısıtlı bir alanda ifade etmenin kazandırıcı olmayacağını gösteriyor. Bilakis değişimde bulunmak istiyorsanız, farklı insanlarla temas etmelisiniz. Var olan sınırların dışına çıkmaktan korkuyorsanız, nasıl büyüyebilirsiniz. Eğer siz sürekli aynı noktadan bakmaya devam ederseniz, başkalarının ilerleyişini seyretmek zorunda kalırsınız. Yuvanızda mutlu değilseniz, birilerinin idaresi altında yaşıyorsanız ve bütün bunlardan şikayetçi iseniz, o zaman bir şeyler yapmanız, planlamanız ve artık bu kısır döngü içinde yaşamak istememeniz gayet doğal.

Saat 05:28 Ay-Güneş olumlu görünümü, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı iyi kullanmamız lazımdır. Kapris, gereksiz alınganlıkların, saplantılı düşüncelerin günü değildir. Karşılıklı diyalogla çözülmeyecek sorun yoktur.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü bizim öncelikle yetişme tarzımız ve özel ilişkilere bakış açımız arasındaki çelişkileri bir hayli vurguluyor. Belki çok küçükken bağımsız yetiştirilmiştik ve bu yüzden de ilişkilerde bağlanma zorluğu çekiyoruz veya tam tersine çok fazla baskı altında kaldık ve ilişkilerde güven sorunu yaşamaktayız. Hangisi olduğu tabii ki her Başakta farklı yönde açığa çıkar. Ancak bu enerjinin etkisi altında genelde, ideallerimize göre ailevi ve beraberlikleri ele alacağımız için, ben derim ki gerçekçi olalım.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, alışverişi maddi ve manevi anlamda kendimizi huzur ve güvende hissetme arzumuzu gösteriyor. Özellikle karşı cinsle olan ilişkilerimizde yarınlara dönük olarak düşünüyoruz. Hem sevgi hem cinsel anlamda yenileşmek, tazelenmek, canlanmak niyetindeyiz. Sevginin, saygı ve güvenin sağlanmadığı, istikrarsız ve şüpheli bir beraberlik bizi isyan ettirebilir. Gerektiği zaman sertleşebiliriz. Eğer yeni bir beraberlik yaşıyorsak en başından işi sıkı tutmak istiyoruz. Geçmişte yaşanmış kötü tecrübelerin izleri hala üzerimizdeyken bu sefer toleranslı davranmaya hiç niyetimiz yok.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN