Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında Perşembe günümüz başlıyor. Bu olumlu ışık sayesinde, kararlı olduğunuz konularda kimseye taviz vermeden ilerleme arzunuz yoğundur. Problemlerle karşılaşsanız dahi bunları mantıklı ve sakin bir biçimde ele alarak çözüme kavuşturabilir, karmaşık ve hiçbir işe yaramayan şeyleri ayıklayarak sağlam bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Saat 05:06 Ay-Güneş olumlu görünümüyle işlerinizi titiz ve gayet akıllı bir şekilde program yapabilirsiniz. Böylece güne, kuvvetli bir adım atmış olursunuz.

Saat 09:50 Ay-Pluto görünümü, kendimizi her anlamda derinlikli olarak gözden geçirmemizi sağlıyor. Nerdeyiz ve ne yöne gitmek niyetindeyiz. Elimizde olanlar nedir ve bunlarla yetinmek mümkün müdür. Bunları gözden geçireceğiz.

Saat 12:20 Ay-Venüs zorlu görünümü, her ne olursa olsun ilişkilerde güvenilirlik ilkesini gözetmenizi sağlar. Ancak bazı kişilerin, hiç de göründükleri olmayışı sizi rahatsız eder.

Saat 15:24 Ay-Mars arasındaki görünü, maddi ve manevi değerlerin hayatınızdaki önemini vurguluyor ve kazanmak için cesur olmalısın diyor. Ancak adım atmayı düşündüğümüz konular üzerinde iyi düşünmemiz gerekiyor.

Saat 20:53 Ay- Chiron destekleyici görünümü, yaşınızdan olgun tavırlarınızla dikkat çekersiniz.  Kendinizin farkına varmanız ve neler yapmanız gerektiğini bilerek eylemlerde bulunmanız kolay olabilir. Kişisel görünümünüze son derece önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edebilirsiniz.

İşlerimizi kolaylıkla halledebilmemiz, zorlukların üstesinden rahatlıkla gelebilmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN