Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba


Sevgili Başaklar saat 09:54 Ay-Satürn görünümüyle yeni haftamıza adım atıyoruz. Bu enerji, partnerimizle iletişimi ve ilişkinizi ciddi biçimde ele almanın önemini vurguluyor. Gerçekçi olunmalıdır. Sorumluluklar birlikte gözden geçirilmeli, aksaklıklar ele alınmalıdır.

Bu görünümün ardından saat 11:34 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde,  maddiyat, aşk hayatınız, çocuklar ve başkalarıyla olan ortaklıkların ele alınmasında ve düşünüp taşınılmadan kararlar verilmemesinde yarar var. İlişkinizle ilgili konularda yaşanması muhtemel hayal kırıklıkları birkaç gün etkili olabilir. Kararlarınızı bilinçli bir şekilde gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 11:34  Ay-Koç burcu geçişinde, kafamızın içindeki sorulara  cevap bulmak isteriz.  Hırslanırız ve bencilleşiriz. Halimize derman olanı, derdimize çare bulanı yanımızda görmek isteriz.  Eğer birileri her şey  yolundaymış gibi hareket ediyorsa, tepki gösterebiliriz.

Saat 19:06 Ay-Merkür karşıtlık etkisi, mali konularda birileri kendi payına düşeni daha fazla önemseyebilir. Ancak bizim asıl arzumuz, ortaklaşa bir şeyleri kotarmaktır. Hesabımızı iyi yapmalıyız ve duruma göre bir strateji belirlemeliyiz.

Not: Eylül ayı astroloji videolarımızı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

http://www.nasil.tv/uzman/astroloji-danismani-irem-su

 

Yeni haftanın sizlere arzu ettiğiniz mutlulukları yaşatması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN