Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar,  Ay-Yengeç burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Dış dünya ile hassas bir şekilde iletişimde bulunmanızı sağlar. Eski günleri anabilir, dostlarınızı arayabilir, sevdiklerinize olmak istersiniz. Size ait olan her şey bugün önemlidir.

Saat 00:29 Ay-Neptün görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit etmenizi sağlar.  Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır.

Saat 07:59 Ay-Merkür görünümü, yeni başlayan bir ilişki içindeyseniz, kendinizden gayet emin bir şekilde  karşınızdaki kişiye onu ne kadar beğendiğinizi açıkça belli edebilirsiniz. Hem sevdiklerinizi hem de kişisel anlamda yapmak istediklerinizi akıllıca gözden geçirebilirsiniz. Sezgileriniz ve aklınız hizmetinizdedir. Doğru olan her ne ise onu tespit edebilirsiniz.

Saat 10:07 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan güven içinde geleceğinizi çizmek diğer yandan aşk hayatınız, çocuklarınız veya bazı özel meselelerinizle ilgili konularda bir sorun varsa, bunları çözümleyecek gücü kendi içimizde bulabiliriz.

Saat 17:48 Ay-Mars olumlu görünümü de gayet olumludur. Hedeflerinizi bilinçli bir şekilde tespit edebilir, gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Amacına sadık, kendinize gayet güvenen bir kişi olarak, kararlar verebilirsiniz.

Saat 19:54 Ay-Uranüs görünümü,  güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder.   Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz.  Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız.

Saat 22:20 Merkür-Pluto olumlu görünümünü gayet olumlu buluyorum. Burcunuz üzerinde ilerleyen Merkür, düşüncelerinizi uygulama, dile getirme, hakkınız olana sahip çıkma anlamında destekleyicidir. Tutkularınızı yoğun hale getiren Pluto ise aşk evinizde ilerliyor. Bu iki enerji, aşkın derinliklerinde yol almanızı, sezgileriniz ve aklınız sayesinde her türlü problemi çözebilmenizi, güçlenmenizi sağlayıcıdır.

Saat 22:34-22 Ağustos saat 23:49 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN