Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Salı günümüz, Ay-İkizler burcu geçişiyle başlayacak. Bugün gerek iş gerekse ev yaşamınızla ilgili mevzular birbirinin içine geçebilir. Yani bir yandan görevlerinizi yapmaya çalışırken diğer yandan aklınız evde olabilir. Aksamalar oluşmaması için iyi bir planlama kesinlikle şarttır. Huzursuzluktan özellikle uzak duralım.

Saat 09:18 Ay-Neptün zorlu görünümü, birileri veya bir şeyler hakkında  erken karar vermememiz, önyargılı düşünmemiz gerektiğini hatırlatıyor.  Durumu iyice bir anlayalım ve sağlıklı bir karar verebilmek için olasılıkları inceleyelim. Bazen insan bir olayı taraflıca ele almaz. Sadece o an için, hissettikleriyle harekete geçer. Biz sakin kalalım ve gerçekçi düşünelim.

Saat 09:49 Merkür-Pluto karşıtlığı,  sizin düşündükleriniz ile başkalarının size dayatmaya çalıştıkları arasında kalmanıza yol açabilir. Size göre hassasiyet içinde ele alınması gereken meseleler vardır. Ancak partneriniz veya birilerinin  üzerinizde baskı oluşturmasına izin vermezsiniz. Çünkü bu hayatınızı zorlaştırmakta ve sizi sürekli hesap vermeye zorlayıcıdır. Siz artık hayatınızla ilgili  bir karar vermek, bunca zamandan sonra pişman olmak niyetinde değilsiniz. Yaşanılanları şöyle bir düşündüğünüzde, gereksiz bir çok mesele yüzünden vakit kaybettiğinizi biliyorsunuz. Onun içindir ki seçimlerinizi artık akıllıca yapmanız gerektiğinin farkındasınız.

Birbirimizin sesine kulak verelim, birbirimizi dinleyelim ve sevgiyle sarmaş dolaş olalım. Güzel bir gün geçirmemiz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN