Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

4-10 Ekim tarihi arasında yönetici gezegeniniz geri hareket yapacaktır. Kariyer ile ilgili konular, öne sürmek istenen girişimlerle ilgili konular ve çevreyle ilgili meseleleri gözden geçirmeyi sağlayacaktır. Yeni bir iş düşünüyorsak, eğitim hayatında yer alıyorsak işi başından sıkı tutmak gerekiyor. Maddi ve manevi paylaşımlar konusunda yüzleşmede bulunup ilişkilere özen göstereceğiz. Yarım kalan işleri tamamlayıp onarım süreci olarak değerlendirilebilir.

10-25 Ekim tarihleri arasında ise Merkür Terazi burcuna geriliyor. İşten elde edilen gelir, çalışma ortamı, kariyerin doyuruculuğu ve çevre ilişkileri dikkatle incelenmelidir. İnsanların bize nazik ve ölçülü davranmaları için belirli bir mesafeyi koymakta yarar vardır. 

8 Ekim tarihinde Koç burcunda tam ay tutulması yaşanacaktır. Bu tutulma ileriye dönük hedefleri ele almada kıymet taşıyor. Kötü niyetli insanlar yüzünden yaşanan kayıpları vurgulayan bir ay tutulmasıdır. Duyguları bir hayli öne çıkartır. Kızgın ve kırgınız. Burada sakin olmanızı istiyorum, resme bakmanızda yarar vardır. 

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bu yılın son güneş tutulması meydana gelecektir. Farkında olmadan üstünü örttüğümüz ama karşılaştığımız, beklenmedik sıkıntılar yaratan birçok meselenin maddi ve manevi anlamda öne çıktığını görebiliriz. Dost ve düşmanlar, hedefler ele alınmalı, gelişim düşünülmeli ve gelişime katkıda bulunacak insanlarla ilişkiye girilmelidir. 

26 Ekim tarihinde de çok olumlu ve sizi destekleyici bir Mars Oğlak geçişi vardır. Bu geçişin ilerisi adına çok etkili olduğunu söylemeliyim.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu sürede bir iş üzerinde araştırma yapmak, eğitim ile alakalı bir konuda karar vermek, çevre değişimi, yakınlarınızla alakalı ilişkileriniz, dargınlıklar, kıskançlıklar, kötü niyetli sözler bunların hepsine dikkat ediniz. Herkese güvenmeyiniz ve sırlarınızı vermeyiniz. Sezgileriniz ve buna dayalı işleriniz, doğru bilgilenme ve yolculuklarda güvenliğinize özel önem veriniz. Bu süreç, iş hayatınızla ilgili konularda yapılacak görüşmeler, bir proje üzerinde düşünmek, iş için bilgilendirmeler, ticari anlamda kurulacak iş ortaklıkları, yeni bir iş için çevre araştırılması gibi konularda da acele edilmemesi, her türlü detayın gözden geçirilmesini gerektirmektedir. Ayrıca yakın çevrenizden birine yapılacak bir maddi yardımın veya kardeşlerinizle aranızdaki bir parasal iş ortaklığının gözden geçirilmesi gerekir. Eğer daha önce yapılmış bir ortaklık finansal anlamda sorun yaratmışsa şimdi bu meselelerin bir daha tetkik edilmesi gerekir.

 

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması ortaklaşa kazançlar, miras ve hisseli paraların bölüşümü, cinsel yaşamınız, ödenmesi gereken vergileriniz, krediler, partnerinizin mali durumları gibi konular üzerinde bencil düşünmenize, çabucak olsun diye paranızı yanlış değerlendirmenize, bir ortaklığın bozulmasına, taraflar arasında gerginliğe sebep olabilir. Tutulmanın oluştuğu günkü görünümlere baktığımda, maddi konularda bir yapılanma sürecinden geçilmektedir. Sabırlı olmanız lazım. Ev yatırımı, ev borçlanmaları, başka yere yerleşim, yuvadan ayrılma konularında lütfen aklı başında hareket ediniz. Bilmediğiniz kişilerle işlere kalkışmayınız. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Kazanç konularında dengeli, hukuka uygun, uzlaşmaya açık olmak zamanıdır.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür, işinizden elde ettiğiniz gelir veya kazanç anlamındaki ortaklıklar ve yatırımların mutlaka bilinçli bir şekilde ele alınması gerektiğini gösteriyor. Riskli ortaklıklardan kaçınmalı, sağlam olan işbirliğinizi sürdürmeli ve hesaplarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçirmelisiniz.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması yakın çevrenizle ilişkiniz, eğitim ve ticari girişimlerdeki düzelmeler 9 Kasım itibariyle görülecektir Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda 11 Kasım tarihi çok olumludur. Kuvvetleniyor ve yepyeni, güçlü adımlar atıyorsunuz.

 

EKİM  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-10-14-15-19-20-24-25-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-12-13-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 1-2-29
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 22-23

Yeniay : 19-20-21
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6-7
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN