Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Başak

(23 Ağustos - 22 Eylül)
Başak
Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

BAŞAK EYLÜL AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Yöneticiniz Merkür,  2 Eylül tarihinde kazanç evinizde seyrine başlıyor. Bu da demektir ki güzel alışverişler, gereksinimleri karşılama anlamında arzulu ve istekli olacaksınız. Estetik duygusu çok yüksektir, zihin tamamen elit ve kaliteli olana yönelecektir. Kazanmak isteyeceksiniz, çünkü güzel yaşamaktan yana olacaksınız.

5 Eylül tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başlıyor. Bu seyir boyunca hem mali konuları arka planda gözden geçiriyoruz, hem de bir yandan da kendimizin en olumlu yönlerimizle Başakçı kalitemizi öne alıyoruz. Kendimizi öne sürmek isteyeceğiz. Yeni bir ilişkiye adım atılabilir, eğer ilişkide mutluysak eşimizle bir sayfa açabiliriz, bir takım projelerde bulunabiliriz. Bekar Başaklar için de yeni bir tanışmanın vesilesi olabilir. En çok parasal konularda bu geçişin etkin olduğunu söyleyebilirim.

9 Eylül tarihinde karşıt burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay özellikle ilişkilerimizde birbirimize olan sevginin ve bağlılığın gözden geçirilmesi halidir. Kendimiz için girişimlerde bulunmak isterken, diğer taraftan eşimizin de bunu onaylıyor olması ya da ilişkimizin buna uygun olması gerekmektedir. Birbiriyle güzel bir ilişki kurmuş iyi anlaşan çiftler için bu dolunay hiçbir sorun çıkarmaz. Sorunlu ilişkilerde de bir taraf daha fazla eleştirel davranıyorsa, biraz dikkatli olunması gereken bir zaman dilimidir.

14 Eylül tarihinde yerleşim yeriyle ilgili konularda hem yolculuklar yapma, hem de şu anda oturduğumuz alanla ilgili bir hareketlenme vardır. Yeni projelerde bulunma hevesi çok yüksektir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda parasal kazançlarla ilgili konulardaki merkezde tutmamızı sağlayacaktır. Bir gün sonra da Terazi burcunda yine finansal alanda bir yeni ay meydana geliyor. Bütçeyi gözden geçireceğiz. Aileyle beraber yaşıyorsak daha fazla kazanma arzusu, eşle beraber bütçe yapılıyorsa onun mali durumu da önemlidir. Beklenmedik masraflar kendini hissettirebilir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Gölgeli günlerin de başlangıcının işaretçisidir. Burada dikkat edilecek nokta, çevre ilişkilerinde yeteneklerimize göre bir alana girmemiz gerekliliğidir. Daha önceden başlanmış projeler varsa, gölgeli günlerde bu projeler gözden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde Venüs kazanç evinizde seyrine başlıyor. Mali konular üzerinde yeni getirileri işaret ediyor. Sanatsal faaliyetlere, yetenekli olduğumuz alanlara kendimizi adapte ettiğimizde bize kazançlar getirebilir. Eylül ayının birçok şeylere fırsat getirici olduğunu söyleyebilirim, yeter ki hangi konularda arzulu olmak istediğimizi bilelim.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  5 Eylül tarihinde Venüs burcunuzda ilerleyecek. Bu geçiş sizler için hem dışarıda dengeli ve hoş paylaşımların önemini vurguluyor hem de doğanız gereği beli bir mesafeyi korumanızı. Çünkü karşınızdaki kişiyi bir hayli inceleyecek,  kusursuzluk arayacak,  kriterlerinize göre testten geçireceksiniz. Fiziksel açıdan giydiklerinize, nasıl göründüğünüze de önem vereceksiniz. Her zamanki stilinizi koruyacaksınız.

8-14 Eylül haftası:  3 Eylül tarihindeki Dolunay, ruhunuzla örtüşen, sizi aşkla sarıp sarmalayacak birine duyduğunuz ihtiyacın simgesidir. Artık yalnız başınıza yol almak istemediğiniz için, bir an önce hayatınıza girecek doğru insanın hayalini kurarsınız. Devam eden ilişkilerde çiftleri birbirine bağlayıcıdır. 14 Eylül tarihindeki Mars-Yay geçişinde başka bir yere taşınabilirsiniz. Ev alanında hızlı değişimler görülür.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta ilişkide ortaklaşa hareket etmek zor olabilir.  Bir hayli titizlenirsiniz. Her şeyin düşündüğünüz gibi olmasını istersiniz. Bu olmadığında endişelenirsiniz.  Ya, mantıklı bir şekilde ilişkinizi gözden geçirin veyahut bu denli kendinizden ödün vermeyin.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihinde eğitim, yerleşim, ailevi, özel hayatınızla ilgili bir konuda çok önemli bir yolculuk gerçekleşebilir. Bu yolculuk bir bilgi edinmek amaçlı veya çok daha önemli bir proje için yapılabilir. Yapmak istediğinizden eminseniz ve gerçekten bunun sizin için doğru olduğunu düşünüyorsanız yapınız. Ancak abartıyla düşünmeden karar vermeyiniz.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  Merkür-Terazi burcu geçişi 3 Eylül tarihinde başlıyor. Kariyer hayatımızla ilgili konularda hem maddi anlamda ilişkilerimizi gözden geçireceğiz hem de bağlantılarda bulunacağız. Bu bağlantıların hem çok akıllıca iletişime dayalı yapılması, ne konuşulacağının bilinmesi hem de fayda sağlıyor olması bizim için önemli. İşimizi bileceğiz dersek daha doğru olur. Nabza göre şerbet vermek hali.

8-14 Eylül haftası:  11 Eylül tarihinde planlarımızı, işlerinizi, girişimlerinizi karşınıza çıkan olumlu yöndeki fırsatlarla başarılı şekilde uygulayabilirsiniz. 13 Eylül tarihinde finansal her konuda, borçlar alacaklar, yatırımlar, ortaklıklarda lütfen sakin olunuz. Aklınız başınızda hesabınızın farkında olunuz.

15-21 Eylül haftası:  Bu hafta, iş girişimleri ve yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Piyasanın durumuna göre işlerimizi yoluna koymaya çalışacaksınız. Derinlikli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunacaksınız. Bir araya geldiğiniz kişiler sizin işinizdeki ciddiyetinizin ve ilişkilerinizdeki özenin farkına varırlar.

22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihindeki Jüpiter-Uranüs görünümü, farklı bilgiler, inanışlar, yenilikler ve zengin bir iç dünyanın kapıları açar. Sanattan felsefeye kadar geniş bir alanda gizli ve farklı öğretilerle uğraşma arzusu yoğundur.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Maddi konularda Merkür-Terazi geçişi, kurulan bağlantıların maddi anlamda faydalı olacağını gösteriyor. Giyim ve kuşama önem vermekte de yarar var. Çünkü mesleğimiz sanatla alakalı ise, kendimizi itina göstermemiz birçok açıdan ye kürküm ye misali bir sözle özetlenebilir. Başak genelde hesabını bildiği için, bunu ekonomik bir şekilde halletmenin yoluna gidecektir.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihindeki görünüm,  parasal ilişkiniz olan kişilerle doğru bir iletişimde bulunmanız çıkarlarınız gereği yararlıdır. Belki içimizden başka şeyler geçiyor olabilir. Ancak deyim yerindeyse çam devirmenin alemi yoktur.

15-21 Eylül haftası:  17 Eylül tarihinde gelirinizle alakalı bir konuda geleceğe dönük bir karar verebilirsiniz. Çok iyi düşünmeli, tarafsız bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Bu sizin hayatınızda gelişim yönünde çok önemli bir karardır. Gerçekçi olmanız, konusunda uzman kişilere danışmanız yararlı olur. Karşınıza bir teklif çıktığında mali ve diğer açılardan artı ve eksileriyle ele almalısınız. Hukuk davanızda uzlaşma sağlanabilir.

22-28 Eylül haftası:  23 Eylül tarihindeki Güneş-Terazi geçişi, parasal konularda strateji belirleme zamanıdır.  Dengeli bir bütçe için bu şarttır. Harcamaların bir kısmı kişisel ihtiyaçlarımızın alımı ve sevdiklerimizi memnun etmek isteğimizle yapılır. Ancak hesapta olmayan giderler de görülebilir. Ek kazançlarda eş veya ortaklarınızdan destek görebilirsiniz.

 

EYLÜL  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 4-5-12-13-17-18-22-23-27-28

Zayıf Enerjili Günler                                         : 2-3-8-9-14-15-29-30

Aşkta En Şanslı Günler                        : 4-5

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 24-25

Yeniay : 21-22-23-24

(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 8-9-10

(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN