Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar, saat 03:26-19:16 arasında Ay-boşlukta ilerleyecek. Çarşamba günümüz bu etki altında başlarken, etrafımızda olan bitene ve içinde bulunduğumuz duruma bir bakalım. İnatçı davranmayalım. Güvencemizi önemseyelim. Bir şeyleri kafamıza takıp,  altında bir şey aramayalım. Ancak bastığımız yeri de bilelim.

Saat 06:57 Merkür-Satürn kavuşumu, iş hayatımız, toplumla birebir alakalı konularda, sorumluluk bilinci içinde çalışmanın göstergesidir. Bilgimizi ve tecrübelerimizi işverenlerimize, hizmet götürdüğümüz insanlara veya diğerlerine sunmak için gayret ederiz. Bazen gerçekten yoruluruz, sıkılırız, üstümüzdeki baskıdan bunalırız. Ancak bilmeliyiz ki, ilerlemek için mücadele etmek durumundayız. bir hedefimiz ve idealimiz varsa, gayret etmeliyiz.

Saat 09:15 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, mesleki girişimlerin veya düşündüğünüz yeniliklerin dış piyasa şartları anlamında ele alınmasını gerektiriyor. Şu andaki mevcut işiniz veya konumunuz sizi pek tatmin etmediği için şevkiniz kırılıyor.

Saat 18:31 Merkür-Mars görünümü, finansal veya iş anlamında birileriyle ortak çalışmanın göstergesidir. Ancak burada önemli olan iyi bir analizde bulunmaktır. Gerçek manada başarılı olmak için derinlemesine duruma bakmakta, hesabımızı iyi yapmakta yarar var.

Ay-İkizler burcu seyri, saat 19:16 itibariyle etkili olacak. Bu enerji  içimizdeki, ruhumuzun derinliklerindeki farklı yanlarımızı ortaya koyma hevesimizi canlandırıyor. Bir şeyler olmalı, bir şeyler hayatımda artık değişmeli diyen iç sesimiz akşam saatlerinde  bize rehberlik ediyor. Dilediğimiz şekilde kendimizi ifade edeceğiz. Özellikle ev sınırları içinde yapılan konuşmalar bir hayli etkili olacaktır.

Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN