Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


{"burc_id":"12","burc_ad":"Bal\u0131k","tarih":"2016-05-29","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Balıklar, Saat 00:06  itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayacak Ay geçişinde, hayal gücünüz genişler, sezgileriniz yükselir. Bu enerji ruhsal çalışmaları teşvik edici, merhamet ve şefkati büyütücü, içsel bütünlüğümüzü sağlayıcı ve şifalandırıcıdır.

Saat 10:48 Ay-Venüs zorlu görünümü altında, çelişkili hareket edebilirsiniz.  Kendi isteklerinizi ikinci plana atarak problemlere çözüm bulunmayacağını biliniz.

Saat 15:12 itibariyle sondördün oluşacak. Taşınma, yolculuk, ailevi konular, iletişim ve haberleşme anlamındaki enerjinizi doğru şekilde yönlendirmek için akıllıca plan yapmanızda yarar var. Bugün bir yandan aktif olmak diğer yandan dış dünya ile ılımlı bir şekilde irtibatta bulunmak gerekecek. Bu sizi biraz yorabilir.

Saat 21:12 Ay-Neptün kavuşumunda ruhumuz huzur buluyor. Hayata ve sevdiklerimize karşı güzel duygular besliyoruz. Maneviyatımız yükseliyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak gayet kolaylaşıyor. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını verebiliriz.

Saat 23:45 Ay-Satürn görünümü, iş hayatında bizimle aynı görüşte olmayan kişilerin üzerimizdeki baskısı bizi yorabilir. Aynı dilden konuşmadığımızı fark edebiliriz. Ancak bu düzenin içinde yer aldığımız için mecburen katlanmaya çalışıyoruz.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla