Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar Salı günümüz, saat 07:19 Ay-Neptün  zorlu görünüm etkisi altında başlıyor ve iç dünyamızda olan biteni  birilerinin anlamasının mümkün olmadığını düşünüyoruz. Bu yüzden,  biraz geriye çekilip, kendimizle baş başa kalmayı tercih edebiliriz.  Bu gayet doğaldır. Hatta rahatlatıcıdır.

2 Eylül saat 08:38-28 Eylül saat 01:39 tarihleri arasında etkili olacak, Merkür-Terazi burcu geçişi, başkaları kaynaklı gelirlerimizi gözden geçirme ve hesaplamalarda bulunma zamanıdır. Eğer bir ortaklık ilişkimiz varsa, kazanç-kayıp anlamında analizde bulunma vaktidir.  Sözleşme maddelerine uygun davranılıyor mu, anlaşmazlıklar var mı? Diyelim ki, bir iş teklifi adlınız ve sadece söze dayalı kabul ettiniz. Bu şekilde yapılan mali bağlantılardan kaçınınız. Sağlam iş için, sağlam bir sözleşmeyi tercih ediniz.

Saat 14:11 itibariyle Yay burcunda oluşacak ilkdördün, hem ilişki hem de iş konularında yaşanan hayal kırıklıklarınızdan dolayı bir hayli gerginleşmenize sebep olabilir. Umduklarınız ile bulduklarınız arasındaki farklılık canınızı sıkar. Ne düzgün bir beraberlik yaşıyorum ne de istediğim gibi bir işe sahibim diye söylenirsiniz.

Saat 15:10 Ay-Jüpiter görünümü, tüm gücümüzle kendimizi iş hayatımızla ilgili konulara odaklamamızı sağlıyor. Yaratıcı yönlerimizi, bilgi ve tecrübemizi ortaya koymak için elimizden geleni yapmalıyız. Aşkta, sorumluluk olgusuna önem vermeliyiz. Karşımızdaki kişi bizde soru işaretleri uyandırmamalı diye düşüneceğiz.

Gönlünüzden geçen dilekler gerçekleşsin. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.  Can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN