Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar, Pazar günümüz,  saat 04:37 Ay-Jüpiter karşıtlık etkisiyle başlıyor. Bu enerji,  duygularımızı özgürce ifade etmemiz, kendimize yetmemiz, iradeli davranmamız pek kolay değil. İş hayatında veya özel yaşantımızda, tarafsız düşünmek ve bütünün hayrını gözetmek gerekiyor.

Saat 07:14 Ay-Merkür görünümü, zihnen ve bedenen kendimizi gözden geçirmenin işaretçisidir. Ailevi ve duygusal meseleleri bu saatlerde mantıklı bir şekilde ele alırsak, sıkıntılarımızın üstesinden gelebilecek çıkış yolları bulabiliriz.

Saat 07:32 Ay-Venüs karşıtlığı toplumsal haklarımız, dostluk ve özel ilişkilerimiz anlamında benzetme yerindeyse aslan kesildiğimizi gösteriyor. Kimsenin kimse üzerinde baskın olmasını istemiyoruz. Belki çok ortalarda görünmüyoruz diye düşünebilirler. Ancak biz nerde nasıl davranmamız gerektiğinin farkındayız. Susuyorsak bunun bir sebebi var.

Saat 11:20 Merkür-Venüs görünümü, aile içindeki ilişkilerin, iletişimle güçlenmesi halidir. Konuşarak anlaşmak, fikirlerinizi paylaşmak, düşüncelerinizi açıkça ifade etmek için uygundur. Ailenizin yakınları özellikle genç yaşta olan kişilerle veya çocuklarınız varsa onlarla alakalı konuların görüşülmesi anlamında etkilidir. Sanatsal anlamdaki uğraşılar, iletişim ve aktiviteye dayalı her türlü bağlantının, yolculuk ve haberleşmelerin de göstergesi olarak olumludur. Eğer yenilik anlamında bir şeyi uygulamak istiyorsanız,  saat 15:32 olana dek halletmenizde yarar var.

Saat 15:32-17:23 arasındaki Ay-Boşluk süresince, insanlara pek güvenmezsiniz. Çünkü duyduğunuz bazı haberler canınızı sıkmıştır. Parasal konularda ise dışarıdan destek bulmak ihtiyacınız yoğun olsa da, bunun karşılanması kolay olmaz. Boşluk  süresince, yaratıcı anlamdaki çalışmalara ağırlık verilebilir.

Saat 17:23 itibariyle burcunuz üzerinde seyrine başlayacak Ay etkinliğinde, hayal gücünüz genişler, sezgileriniz yükselir. Bu enerji merhamet ve şefkati büyütücü, içsel bütünlüğümüzü sağlayıcı ve şifalandırıcıdır.

Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN