Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar, saat 10:30 Güneş-Venüs kavuşumuyla Cumartesi gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, aşkın içinde hem ölüp hem yeniden dirilmenin işaretçisi gibi. Kangren olmuş bir ilişkiyi yeniden dönüştürme çabası. Ancak aynı acılara devam anlamında değil. Gitmesine izin vermek, belki de tümüyle onu kazanmak anlamına dahi gelebilir. Böylesine bir kavuşum, hem dünkü tutulmanın şifa gücünü arkamıza almamızı hem de birlikte yeniden doğmamızı sağlayabilir. İlişkilerde böylesine etkili olan bu kavuşum, bir insanı, bir hedefi, bir yolu benimsemek ve ona tutkun olmak halidir.  Kimi Balık için, yeni bir karşılaşma, bazısı için yeniden merhaba, bir çoğumuz için aşkı gönül dünyamızda ağırlama şeklinde de  gelişmeleri işaret edebilir.

Saat 12:44 Ay-Jüpiter görünümü, belli bir sınır içinde, kendi görüşlerimiz çerçevesinde durumları ele almamıza yardımcıdır. Bize uymayan kişilere sabır göstermekten yana değiliz. -Ben buyum kardeşim, işinize geliyorsa, daha fazla da canımı sıkmanıza izin veremem diyerek tepkide bulunabiliriz.

Saat 19:11-26 Ekim saat 07:40 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız üzerinizde öyle baskındır ki, mutlaka elde etmelisin diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır ve harekete geçirir. Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında duygularımızın esiri olmamak, mantığımızı devrede tutmak gerekiyor. Verilecek yeni bir karar yanlış olabilir. Tedbirli olmayı ihmal etmeyelim.

25 Ekim saat 22:16-9 Kasım saat 01:09  tarihleri arasında  Merkür-Terazi burcunda düz seyredecek. Geri hareketin bitimiyle birlikte başkaları kaynaklı gelirlerimizi şimdi yeniden gözden geçirme ve hesaplamalarda bulunma zamanıdır. Eğer bir ortaklık ilişkimiz varsa, kazanç-kayıp anlamında analizde bulunma vaktidir.  Sözleşme maddelerine uygun davranılıyor mu, anlaşmazlıklar var mı? Diyelim ki, bir iş teklifi adlınız ve sadece söze dayalı kabul ettiniz. Bu şekilde yapılan mali bağlantılardan kaçınınız. Sağlam iş için, sağlam bir sözleşmeyi tercih ediniz.

Not: Merkür geri hareketi bugün sona eriyor olsa da, önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıda sözü edilen konularda yine de dikkatli olmayı, tedbirli davranmayı bilmekte yarar var.

Günün güçlü yansımaları, her konuda size arzu ettiniz gücü sağlasın. Hayırlısı ne ise hepimizden yana olsun. Canı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN