Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz,  saat 12:02 olana dek  Ay-boşluk etkisi altında geçecektir. Bu  süre içinde, kazanmakta, ileri atılmakta, ifade etmekte zorlandığımız konularda hassas tepkilerde bulunuruz. İlgi görmek, değerli bulunmak, sevilmek arzumuz bir hayli yüksektir. Aşk, kendimizi ifade etmek adına önem verdiğimiz bir olgudur. Her şey bir yana Aşk bir yana diye düşünürüz. Boşluk süresince maddi konularda tabii ki tedbirli olmamızda yarar vardır.

Saat 12:02  itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay, Balıkların ruh dünyası ile  örtüşen bir enerjidir. Huzur, güvenlik, sakinlik getirir. Uzun ömürlü olana yönelmeyi sağlar. Meseleleri enine boyuna düşünürüz.  Güvenilir olanla olmayanı hissederiz. İşimizi sağlama almak isteriz ve ona göre kararlarımızı gözden geçiririz.

Saat 20:01 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkide mükemmeli arzularsınız. Detaylara bilhassa önem verirsiniz. Partnerinizin size karşı daha anlayışlı, eleştiriden uzak davranması gönlünüzü huzurlu kılar. Eğer yalnızsanız merak etmeyiniz. Jüpiter-Başak burcu sürecinde çok daha mantıklı seçimlerde bulunabilirsiniz.

Gün boyu  güzellikler sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN