Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


{"burc_id":"12","burc_ad":"Bal\u0131k","tarih":"2016-10-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Balıklar, saat 06:16 Ay-Başak burcu seyir etkinliğinde Salı günümüz başlıyor. Bu enerji, partneriniz, iş ortağınız veya diğer kişilerle olan iletişiminize önem vermeniz gerektiğini işaret ediyor. Bağlanmak, huzur bulmak, mutluluğu yakalamak, anlaşılmak istersiniz. Bu hassasiyetiniz nedeniyle en ufak bir problemi dahi, gözünüzde büyütebilirsiniz.

Saat 07:16 Ay-Merkür görünümü, ilişkinizi, ileriye dönük hedeflerinizi, mevcut durumunuzu en ince ayrıntısına kadar analiz edebilirsiniz. Amacınız, yönünüzü tayin etmek. Kafanızın içindeki sorulara cevap bulmak ve huzursuzluktan uzak durmak olacaktır. İş hayatınız açısından huzurlu  bir gün geçirmek için birkaç noktaya dikkat etmek gerekiyor. Birincisi, uğraştığınız konu üzerinde yoğunlaşmak ikincisi, ayrıntıları önemsemek Üçüncüsü ise, gerekli kişilerle işbirliğine yanaşmak olmalıdır.

Saat 10:43 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü, titizlikle mali ve duygusal konuların üzerinde düşünülmesini sağlıyor. Uzun vadeli olanı tercih etmenizde yarar var.

Saat  23:55 Ay-Venüs zorlu görünümü altında ilişkiniz, iş hayatınız, evlilik, boşanma gibi meseleler üzerinde bilinçli bir şekilde olanı biteni gözlemleyiniz. Benim bir sözüm vardır. Her aşk kendi tarihini yazar diye. Sizin de ilişkiniz size özeldir. Burada önemli olan kazanç ve kayıplarınızı mantıklı bir şekilde doğru bir terazide tartmak olmalıdır.

Dilerim ki, hepimiz için huzurlara vesile bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2