Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar saat 02:36 Ay-Venüs olumlu görünümü fırsatları doğru iş ve doğru zamanda değerlendirerek hayatımızı, ilişkilerimizi düzenleme arzumuzun işaretçisidir. Tabii ki para en başta önem taşıyor. Çünkü şu anda tüm gayretimizle kazanmaya dönük şekilde durumumuzu ele alıyoruz. Başka türlü kendimizi güçlü hissetmemiz kolay olmadığı gibi, geleceğimizle ilgili kararlar vermemiz, önümüzü görmemiz de mümkün değil. Hırsla, canla başla gayret etmeliyiz.

Saat 06:46 Ay-Uranüs olumlu görünümü bazı kişileri yüreğinizin içinde affedebilir ve sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer yanlış ilişki ve hatalı  kararlarınız  nedeniyle  kendinize kızıyorsanız o zaman lütfen sakin olunuz.

Saat 06:51 Ay-Jüpiter kavuşumu,  zorluklar olsa dahi,  kendimize güvenmenin, inanmanın ne kadar önemli olacağını hatırlatıyor. Bizi ışıklandırıyor ve yüreğimizi ısıtıyor.

Saat 10:47-4 Mart saat 13:57  arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Etrafımızdaki kişilerden pek övgü gelmeyebilir. İnsanların hal ve tavırları tuhafımıza gidebilir. Dilimizin ucuna gelse de bazı sözler, dışa yansıtmayız. Her şeyin bir zamanı var elbet diyerek kafamızın bir yerine not edebiliriz.

Saat 14:25  Jüpiter-Uranüs olumlu görünümü, iş yoğunluğunun artışı ve gündelik hayatın temposunun yükselişidir. Oradan oraya koşturursunuz. Hem sıkı çalışırsınız hem de mali açıdan güçlenmek için karşınıza çıkan fırsatları çabucak değerlendirirsiniz. Bunlar yorucuymuş, vaktinizi alırmış, sizi bazen bir hayli zorlarmış diye düşünmezsiniz. Yeter ki, değişim olsun, yeter ki kazanç getirsin istersiniz. Tabii ki ben sağlığınıza da özen göstermenizden yanayım.   Bu görünüm, belki kariyer anlamında sizi zirveye taşımak ancak şunu belirteyim ki, canlandırır, güven duygunuzu yükseltir, kendinizi geliştirmenizde yardımcı olur ve yeteneklerinizi değerlendirmenizi sağlar. Ancak küçük bir tavsiyede bulunayım. Mutlaka finansal konularda akıllı davranmayı unutmayın. Geleni iyi değerlendirin.

Güzelliklerin sizin için  her dem varolmasını sağlayan fırsatlarla karşılaşmanız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN