Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar Pazar günümüz, saat 05:47 Mars-Uranüs olumlu görünümü ile başlayacak. Bu etki altında geleceğe yönelik düşünmeniz, kendinizi yeniliklere açık tutmanız şart. Gerek ilişkinizde gerekse maddi konularda kısıtlanmamak için çaba sarf etmelisiniz. Hayatınızda yerli yerine oturmayan ne varsa, bunun size engel olduğunu biliniz. Sizi besleyip büyütecek olan tek gerçek, yenilikçi düşünmekte yatıyor. Eskiyen ve sizi zorlayan, dış dünyadan uzak tutan durumları artık lütfen hayatınızdan çıkarıp atınız.

Saat 12:03 Venüs-Chiron olumlu görünümü sadece birileri mutlu olsun diye çırpınan Balıklara, peki sen mutlu musun, bunu hiç kendine sordun mu diye uyarıyor. Aslında iyi de yapıyor. Çünkü Balıklar artık sosyal ilişkilerini, insanlarla olan alışverişlerini gözden geçirerek kendilerini düşünmek durumundalar. Sürekli vermek, birilerine anlayış göstermek, ona buna susmak, hatta bazen kendinizden vazgeçecek kadar başkalarına can olmak insana pek bir şey kazandırmayabilir. Hadi onun gönlünü edeyim, hadi şuna yardımcı olayım derken, bir bakmışız herkes almış yürümüş biz geride kalmışız. Bu görünüm, hem iş hayatınız hem ilişkileriniz hem de sağlam adımlar atabilmeniz yönünde sizi hayatınızı analize etmeye çağırıyor. Becerikli olduğun konularda öne çıkmalısın, kendine güvenmelisin, insanları iyi gözlemlemeli, ona göre seçimlerde bulunmalısın diyerek sizi güçlü olmaya teşvik ediyor. Kazandırıyor, yaranıza parmak basarak, orayı pansuman ediyor, şifalandırıyor.

Saat 14:35-22 Aralık saat 03:25 arası Ay-Boşluk etkisi altında olduğumuzdan bu süre içinde hayatla kaynaşmak, bütünlüğünüzü korumak, birilerinden etkilenmemek kolay değildir. İhtiyaçlarınız ve bedensel arzularınız öylesine yoğundur ki, kazanmalısın diyen iç sesiniz sürekli sizi uyarır. Sevilmek ve unutulmaz olmak istersiniz. Sizi üzen insanlara ders vermeyi arzularsınız.

Pazar gününüz mutlu, keyifli ve arzu ettiğiniz gibi geçsin. Yüzünüzden gülümseme hiç eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN