Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar, Perşembe gününü gayet olumlu bir enerjiyle karşılıyoruz.  Saat 05:59  Ay-Yengeç burcu geçişi, gönlünüzün içindeki güzellikleri öne çıkartan, sevdiklerinizle kucaklaşmanızda rehberlik eden kuvvettir. Sizin için kıymet taşıyan her ne varsa, onu gözünüzde yüceltir. Çevrenizle aranızdaki bağı güçlendirir.

Saat 14:09 itibariyle Venüs-Neptün görünümü, gayet olumlu ve huzur vericidir. Bazılarınız için arkadaşlık teklifi, kimileri için sevgilisiyle geçirilen güzel bir gün, bir çoğunuz için mutluluk dolu bir gün anlamı taşıyabilir. İnanç verir, size ışık olur, yol gösterir.

Saat 20:42 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında sevdiklerinizi koruma ve kollama, inandığınız değerleri savunma gücünüz yükselir.

Saat 23:44 Güneş-Jüpiter kavuşumunu ben, kişinin çalışma hayatıyla ilgili konular üzerinde geliştirici buluyorum. Düzenlemek, verimli hale getirmek, hoşgörüyü geliştirmek, böbürlenmeden insanlara yol göstermek  sizi yüceltir ve başkalarına yardımcı olmanın manevi tatmin arzusuna ulaşmanızda rehberlik eder. Hepimiz hayatta öğrenciyiz. Hiç birimiz kendimizi kaf dağında göremeyiz. Öğrenmeye, hayatı anlamaya, özümüze ulaşmaya istekli olmalıyız. Yaşamı nasıl ele alıyoruz ve yaşamın özüne varabilmek için hangi yolları tercih ediyoruz. İster, öğretmenlik ister öğrencilik, ister hizmet ederek olsun. Yeter ki gönülden yapılsın. Bu çok önemli. Sizin gönlünüzün güzelliğinden, iyiliklerinizden yarar görecek kim bilir kaç insan var. İşte bugünkü kavuşum, size bütün bunları kazanmanızda ve kazandırmanızda ışıktır.

Gönlünüzden geçen her ne varsa, olumlu şekilde sizi güçlendirsin. Kalben sevgilerimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN