Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar cumartesi gününe Koç burcunda saat 21:57 de oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyoruz. Yeniayın ne gibi yansımaları işaret ettiğini anlamamız için, gün içindeki diğer görünümleri de hesaba katmamız gerekiyor. İlk enerjimiz saat 01:05 Ay-Pluto arasındaki zorlu görünümdür. Bize, hedefin için her türlü mücadeleyi vermekten kaçınma diyor.  Bazı formaliteler veya  birilerinin akıl vermeye çalışması seni  rahatsız edebilir. İçten içe seni yoran, gerginleştiren, enerjini alan meseleler veya insanlara vaktini harcamak yerine, amacına uygun kişilerle bağlantı içinde olmanın öneminden söz ediyor.

Saat 03:29 Mars-Jüpiter görünümü, bu Yeniayda çevre ilişkilerinin, kısa seyirli yolculukların, girişimlerin mutlaka verimli, planlı ve dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesinin önemini vurguluyor. Bu Yeniay size başarılı olma, her şeyin lehinize olacak şekilde gelişmesini isteme anlamında hırs kazandırıyor. Enerjinizi doğru işlere yöneltirseniz, günlük hayatınızda gerginlikten uzak durursanız, size yönelten eleştirileri dikkate alarak şöyle bir kendi içinizde gözden geçirirseniz tabii ki faydalı olur. Bazı kişiler egoları nedeniyle kendi çıkarlarını öne alarak düşünebilirler. Bu hayatın genelinde rastlanılan durumlardır. Bunların etkisi altında kalarak kendinize yüklenirseniz yanlış olur. Sonuçta moral çok önemli bir olgu. Bunu da unutmayalım. Abartılı davranışlara, gereksiz polemiklere kalkışmadan, sağlığımıza da dikkat ederek bu Yeniayı olumlu şekilde değerlendirelim.

Saat 03:36 Ay-Uranüs kavuşumu bu Yeniayın, maddi kazanımların göstergesi olacağı gibi harcamaların da işaretçisi olabileceğini işaret ediyor.  Kişi, farklılık yaratmak ister. Öyle bir şey olmalıdır ki, kimsede bulunması ve dikkat çeksin. Ancak biz dikkati de elden bırakmayacağız dostlarım.

Saat 21:57 itibariyle Koç burcunda oluşacak Yeniay genel olarak çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda, aşkta, maddi konularda  kazanmaya dönük, yeniliklere açık, hevesli bir şekilde ilerleme arzunuzu gösteriyor.  Yeni bir şeyler olsun, değişimler olumlu yönde gerçekleşsin istiyorsunuz. Paranın ne kadar önemli bir güç olduğunu biliyorsunuz. Birilerinin kulu kölesi olmadan, kendi ayaklarınızın üzerinde duracak kararlar almaktan yanasınız. Ancak bu Yeniay, Mars ve Jüpiter ile zorlu bir görünüm yaptığından, sağlam mı, değil mi, kazandırıcı olur mu olmaz mı diye bakmanızda yarar var.

Yeniayın gerçekten güven verici, uzun soluklu, temeli sağlam adımlar atmamıza vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN