Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar saat 06:37 Ay-Başak burcu geçişiyle  bayramın ikinci gününü selamlıyoruz. Duygularımızın ibresi, özellikle ilişki meselelerini gösteriyor. Eğer her şey yolunda gidiyorsa gün boyu partnerimizle farklı görüşlerimizi paylaşıyor olmanın huzurunu duyabiliriz. Yok, eğer sorunlar varsa, iki tarafın da birbirine karşı eleştirel yaklaşmaması, anlayışlı davranmalı. Ancak şunu belirteyim ki, olumlu bir güne adım atıyoruz ve enerjiler sizden yana gelişimleri işaret ediyor.

Saat 10:02 Ay-Mars görünümü, ilişkide hem ortak bir amaç  hem de görüş birliği olmalı diye düşüneceğiz. Bu yoksa eğer, partnerimiz veya diğer insanların baskı uygulaması veya neyi nasıl yapmamız gerektiğini dayatmaları hoşumuza gitmez. Gereken yerde tavrımızı belli ederiz. Kendimizden eminiz.

Saat 20:46 da, Ay-Neptün karşıtlığı meydana geliyor. İlişkinizi gözlem altına almanızı  ve eğer bir problem varsa bunları mutlaka çözüme kavuşturma arzumuzun işaretçisi oluyor. Bir yandan eleştiririz, diğer taraftan vazgeçemediğimizi düşünürüz. Genel olarak hayata tutunmaya, gayretle bir şeylerin üstesinden gelmeye  ve de huzura kavuşmayı da dileriz.

Huzurlu bir bayram  günü geçirmenizi temenni ederim. Her güzellik sizinle olsun.


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN