Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar Perşembe günümüz saat 00:42 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu seyriyle başlıyor. Genel olarak bugün insanlarla olan her türlü olumlu, hoş bağlantılar sizi rahatlatır.

Saat 03:16 Ay-Satürn görünümünde, insanların size karşı hangi konuda olursa olsun nazik şekilde yaklaşmasını beklersiniz. Bu samimiyetin sizi her anlamda güçlendireceğini bilirsiniz.

Saat 14:30 Ay-Güneş görünümü, paylaşımcı insanlara yönelişin işaretçisidir. Sizi ikilemde bırakan her ne varsa, bunları çözüme kavuşturacak kişilerle olmayı tercih edersiniz.

Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu, daha önce düşündüğümüz bir yolculuk için bütçemizin durumuna bakacağız.

Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü özellikle ailemizi, yaşadığımız mekanı, geleceğimizi ilgilendiren konularda başkalarıyla olan işbirliğinin önemini vurguluyor. Benden yana değilsen hiç bir şeyim değilsin mantığıyla hareket eden insanlarla karşılaşıyoruz. Bu insanların üzerimizdeki tesiri, verdikleri rahatsızlık yorucu oluyor. İşte bu görünüm bizim de ilişkilerimizdeki dengeyi yeniden kontrol etmemiz, gerektiğinde kendimizi korumamız, iç huzurumuz açısından önem taşıyor. Finansal konularda ise, borç-alacak, kredi, hukuksal meselelerin bir daha gözden geçirilmesinde yarar var. Bunları nasıl düzenleyebiliriz, neler yapabiliriz, bunları da ele alacağız.

Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN