Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar saat 04:28 Ay-Oğlak burcu geçişi, Pazar günü boyunca etkilidir. Her konuda  sağlamlık ve güvenilirlik sizin için kıymetlidir. Her durumu bu prensipler çerçevesinde ele alırsınız.

20 Nisan saat 06:55-21 Mayıs saat 05:59 arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, yakın çevrenizdeki kişilerle, iş hayatınızla ilgili konularda ve genel olarak ilişkilerinizde sağlamlık, güvenilirlik, sakinlik, garanti, istikrar, para olguları ön planda yer alacaktır. Bu geçiş, işinizi sağlama almanızı, ustalaşmanızı, iş sorunlarınız varsa çözüme kavuşturmanızı hem de vizyonunuzu güçlendiricidir. Huzur sizin için vazgeçilmez bir olgudur.

Saat 16:16 Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgilerinizi güçlendiricidir. Kısa süreli etkisi olan bir görünümdür. Hayal dünyanızı renklendiricidir.

Saat 20:40 itibariyle Venüs-Chiron kavuşumu burcunuzda gerçekleşiyor.  Bizi yüzleşmelerde bulunmaya, ilişki tercihlerimizi, kararlarımızı, beklentilerimizi, problemlerimizi, mevcut durumumuzu ele almaya çağırıyor. Eğer problemler varsa, üstünü kapatmamak gerekiyor. Biz ne kadar dürüst bir şeklide hareket edersek, bu kavuşum o denli işinize yarar ve şifalandırır.

Not:

Jüpiter-Uranüs-Pluto arasında 20 ve 21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek büyük kare görünüm,  değişim ve dönüşümün işaretçisi olarak son derece önemlidir.  Bu oluşumun etkili olduğu  alanları ve niteliğini  bilirsek, ona göre hayatı bilinçli bir şekilde ele alabiliriz. Bakınız Jüpiter burcunuzla gayet olumlu bir görünüm yapıyor. Hayatın tüm değerli olan güzelliklerini yüreğimizin içinde, inançla büyütüyor ve umudumuzu yükseltiyor. Evet belki Uranüs nedeniyle mali konularda bazen oldukça sürprizler yaşıyoruz. Hatta gelirimizden çok harcamalarda bulunuyoruz ama yeteneklerimizi kullanarak daha fazla kazanmanın yollarını keşfediyoruz. Pluto, burcumuzla uyumlu görünüm yaparak bizi sosyal hayatta güçlü insanlarla bağlantıya geçiriyor. Derinliklerimizdeki güce duyduğumuz ihtiyaçla, eskiye göre şimdi çok daha baskınız. Demek ki, bir yanımız zorlansa da, diğer taraftan güçlüyüz, umutluyuz. Yeter ki, hayatın bize ne söylemeye çalıştığını, karşılaştığımız olaylar ve deneyimlerle anlayalım, farkında olalım.

Huzurlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN