Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz saat 10:08 itibariyle gerçekleşecek önemli bir görünümün etkisi altında başlıyor. Terazi burcunda gerileyen Mars, Uranüs ile gökyüzünde  karşı karşıya geliyorlar. Mars öz doğasından uzak bir nitelik taşıyor. Kararsız ve oldukça zayıf etkiler altında. Maddi ortaklıklar, ekonomik konular, miras, hukuk veya hisseli paralarla alakalı konularda gerginiz. Sınırlarımıza kimsenin girmesine müsaademiz yok. Bardağı taşıracak son bir damlada, kimseyi dinlemeden ne olacaksa olsun diyerek her şeyi koparıp atabiliriz. Paylaşım konusunda ise, güven duymadığımız insanlara tolerans gösterecek halde değiliz. Maneviyatımızı güçlü tutmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Çünkü bu sayede hem maddi hem de manevi açıdan dışa karşı ayakta durabileceğimizin farkındayız. Ancak bugün şu biraz önce bahsi geçen koparıp atma konusunda ben sakin olmanızı öneriyorum. Tabii ki son karar yine sizindir. Parasal mevzularda ise temkinli olmanızda yarar görüyorum.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Boğa burcunda seyredecek Merkür sakin ve aklı başında hareket edilmesi yönünde kuvvet sunuyor. Aile içi meseleler,  yakın çevrenizde bulunan kişiler yaşadığınız yerle ilgili konular üzerinde bir hayli düşüneceksiniz. Özellikle, 3 Mayıs tarihindeki  Merkür-Satürn arasındaki karşıtlığı eğitim, başka yere yerleşim, hukuk ve yasal konular, ticari meseleler üzerinde baskı yaratabilir. Aklımız başımızda ve sakin olmalıyız.

Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü, planlarınızı gerçekleştirmek için parasal kaynak bulma arayışınızı simgeliyor. Uygun krediyle borçlanmak, bir mülkün satışı, boşanma veya nafaka konularında hakkınızı almak için mücadele edebilirsiniz. Ancak bunları elde etmek pek kolay olmadığı gibi, birileri işinize karışarak önünüze engel çıkarabilir. Bu durum, sizi bir hayli sinirlendirebilir. Özellikle davacı olduğunuz insanlar sizi anlaşmaya zorlayabilirler. Alacağınızın yarısını önerebilirler. Kimi Balıklar alacaklıları  tarafından sıkıştırılabilir. Ödemede bulunmanız için size baskıda bulunabilirler. Tabii ki yasal haklarınızı mutlaka araştırınız ve soğukkanlı olmaya çalışınız.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN