Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar güne, Ay-Yengeç burcu geçişiyle adım atacağız. Bu enerji, aşk hayatınızla ilgili konularda,  bayanların anaç duygularla sevdiklerini kucaklamasını, bayların da eşlerine karşı şefkat hisleri içinde hareket etmelerini sağlayabilir. Gün boyu, kendinizi koruma, yaşadığınız ilişkiyle alakalı hassasiyet içinde olma duygunuz yüksektir. Dünya ile bütünleşmek, aşkla  tek vücut olmak istersiniz.

Saat 00:29 Ay-Neptün görünüm etkisi altında,  sezgileriniz ışığınız, olumlu düşünceleriniz rehberinizdir. Sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan bu görünüm rahatlatıcı ve sakinleştiricidir.

Saat 07:59 Ay-Merkür görünümü, her meseleyi titizlikle ele almamızı sağlar. Duygularımız da, aklımız da birbiriyle uyumludur. Neyin doğru neyin bizim için yararlı olduğunu tespit edebiliriz. Özellikle ailevi, ilişki ve iş meselelerinde bu ön plandadır.

Saat 10:07 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla  aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor.

Saat 17:48 Ay-Mars olumlu görünümünü yararlı buluyorum. Aşk hayatınız, çocuklarınız veya sizi bizzat ilgilendiren bir sağlık veya bir iş ile alakalı bir görüşmenin, kararın göstergesi olabilir. Kendinize bir amaç belirleyerek, bu amacı gerçekleştirmek üzere odaklanmanızı sağlayıcıdır.

Saat 19:54 Ay-Uranüs görünümü,  kişisel arzu ve isteklerinizi elde etme-sosyal yaşamda ilgi görme,  idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu işaret ediyor.

Saat 22:20 Merkür-Pluto olumlu görünümü, partnerinizle görüş birliğine varmanızı, birbirinizi anlamanızı, duygularınızı ifade etmenizi sağlar. Amacınızı gerçekleştirme yolunda sizi kuvvetlendirir. Şüphelerinizden, endişelerinizden kurtulmanızda yardımcı olur. Güçlü insanların desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz bir hayli yoğunlaşır.

Saat 22:34-22 Ağustos saat 23:49 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN