Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe


Sevgili Balıklar, saat 06:48  itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, geleceğe dönük düşünmekten yana olan bireyin, temel ihtiyaçlarını karşılamak üzere verdiği mücadelenin göstergesidir. Bir yandan sahip olduğu değerlerine bir göz dahi değse katlanamayacak olan kişi,  diğer yandan ideallerini  gerçeğe dönüştürmek adına risk altına alabilir. Artık,  canına tak eden bastırılmışlık ve belirsizlik,  kendini istediği şekilde ifade edememek onu gerilime sürüklenmektedir. İşte bu gerilim gün boyu etkili olduğunda kişinin ne yaptığının farkında olması, mantıklı düşünmeyi bilmesi gerekir.

27 Ocak saat 16:59-20 Şubat saat 22:05 tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Venüs döneminde, sevgiye, şefkate, merhamete açığız. Bu olgular başımızın tacı olacak.  Negatif insanlar pek gözümüze gözükmesin isteyeceğiz. Bu geçiş, sizin en sevimli, en olumlu, en güzel yanlarınızı dış dünyada öne çıkartıcıdır. İnsanlar sizi zaten her zaman sevgi dolu bulmuşlardır. İlişkilerinize gösterdiğiniz özen, yardımseverliğiniz, halden anlayan ruhunuzla yine el üstünde tutulacaksınız. Çevrenizle olan ilişkinizi güçlendirici bu geçiş, haftanın en önemli enerji etkinliğidir. Ancak ben yine de, başkalarına yardım etmek, destek olmak anlamında lütfen biraz daha dikkatli olunuz diye minik bir tavsiyede bulunmak isterim. İyi niyetinizden kimsenin yararlanmasına da izin vermeyiniz. Tabii ki genel olarak hem rahatlatıcı, hem huzurlandırıcıdır bu geçiş, onu da göz ardı edemem. İnsan o kadar aşamalardan geçiyor ki, bazen hakikaten bunalıyor. Hayatı ve kimseyi yargılamak istemediği halde çaresiz ve hiç hesap etmediği durumlarla karşılaşıyor. Böyle hallerde bir şeylere sarılmak istiyor. Bunu anlıyorum. Anlıyorum da, Satürn-Yay burcunda geçiş yaptığı için, bir de Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ayarımızı da yapmamız gerekiyor. 30 Ocak tarihi bu açıdan önemlidir.

Saat 23:11 Merkür-Kuzey düğüm görünümü ikinci kez gerçekleşiyor. Birileriyle aramızdaki iletişim veya ilişkilerimizde  bizi tedirgin edici durumlar varsa, doğal olarak belli bir mesafe koyabiliriz.  Çünkü bakış açımız, diğerleriyle ortak bir noktada buluşmamızın önüne geçebilir. Maddi ve manevi anlamda durumumuz gereği zaten çetin şartlarla mücadele ederken, kendimizi yormamaya özen göstermemiz gerekecek. Mevcut şartlar öyle istediğimiz gibi bol keseden harcamamıza pek izin vermeyebilir.

Günün güzellikleri hepimizden yana olsun. Varsa eğer bir derdimiz, sıkıntımız şifa bulsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN