Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar, saat 07:41 itibariyle Ay-Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Çarşamba günümüz bu enerjinin etkisi altında geçecek. Doğaldır ki,  çevrenize  yaklaşım tarzınız ciddiyet ve mesafe içerecektir. Ancak  gücünüz yerinde olacaktır. Gayet aklınız başınızda düşünebilirsiniz. İşlerinizi gayet disiplinli bir şekilde yapabilirsiniz.  Yanlış bir karar vermemek için dikkatli olursunuz.  Etrafımızdaki kişilerin güvenilir ve olgun yaklaşımlarından hoşlanırsınız. Biraz üzerimizde baskı söz konusu olabilir. Aman, en güzeli olsun, aman bir eksik kalmasın diye titizlenebiliriz. Bu gayet doğal sayılmalıdır.

Saat 10:37 Ay-Merkür  olumlu görünüm etkisi altında kişi,  hayallerini gerçekleştirmek isteyen  şövalye gibi davranabilir. Ne pahasına olursa olsun onların peşinden gidecek ve elde edecektir. O denli kendine inanır.

Saat 10:51 Ay-Venüs arasındaki zorlu görünümün etkisi altında, yaşça büyük, aklı başında kişilerle dostluğunuza özel verirsiniz. Ancak sadece kendi çıkarını düşünen kişiler canınızı bir hayli sıkar. Hayat herkes için güvenli ve huzurlu bir yer olmalı diyerek etrafınızdaki insanlara serzenişte bulunabilirsiniz.

Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, şifalandırıcı, hayal dünyanızı renklendiricidir.

Saat 22:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak  ilkdördün, geçtiğimiz 24 Eylül tarihinden bu yana olan bitenleri ele almanın,  objektif düşünmemiz gerektiğinin işaretçisidir. Kriz yaratan ilişki sorunlarını, sıkıntı verici maddi konuları, kayıp ve kazançlarımızı,  tam olarak yerine oturmasa da bazı problemlerimizi kafamızın içinde belli bir dengeye oturması için neler yapabiliriz buna karar vereceğiz. Hedefimize varmaya, güvenliğimizi sağlamaya, sorumluluklarımızı gerçekleştirmeye çalışırken, maddi ve manevi belirsizliklerin üstesinden nasıl gelebiliriz bunu düşüneceğiz.  Başlattığımız girişimlerin ilk sonuçlarını görmek isteyeceğiz. Ortaya somut bir şeyler koymaya  çalışacağız. Tabii ki biraz gerilim yaratabilir. Ancak biz elimizden geldiğince sakin olalım canlarım.

Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/balik-burcu-aylik-yorumu.html

 

Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimleAŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN