Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

 

EKİM  AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

İki ayrı burçta geri hareket gerçekleşecek. İlki 4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcundaki gerileme hareketidir. Burada hem ailevi konuları, hem ikili ilişkileri hem de iş ortaklıklarını ele alacağız. Maddi ve manevi anlamda belirli bir yüzleşmeye ihtiyaç vardır. Eğitim hayatına özen gösterilmelidir. Çabuk kararlar vermeyelim, gözden geçirmede bulunalım. 

İkinci geri hareket 10-25 Ekim tarihleri arasında etkili oluyor. Burada da finansal ortaklıklar üzerinde duracağız. Bizi tatmin etmeyen konuları gözden geçireceğiz. İş ortaklıklarında bir ele alış süreci olacaktır. Yenilikten ziyade bulunulan durumu mercek altına almak gereklidir. Her gördüğümüze kanmamak, her durumu dünyanın sonu gibi görmemek faydalı olacaktır. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda meydana gelecek. Aşk hayatı ve mali konular üzerinde etkili olacaktır. Çıkarlarımızın farkındayız, istekliyiz, arzuluyuz ve kazanmak istiyoruz. Duygularımız ve isteklerimiz o kadar yüksek ki, para çok kıymetli bir hale gelecektir. 

24 Ekim tarihinde de Akrep burcunda parçalı güneş tutulması burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapıyor. Bu tutulmada da önemli konu akademik anlamdaki uzmanlıktır. Özellikle kendimizi ifade etme, aşk hayatıyla ilgili meseleler önemlidir. 

26 Ekim'de de Mars Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Yeni işleri ve yeni hedefleri getirebilir. Ailevi konulardan ilişkilere kadar sağlam, disiplinli, sorumluluk sahibi bir şekilde kendimizi öne sürmemizi sağlayacaktır.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasındaki Merkür-Akrep burcu geri hareket döneminde ekip halindeki çalışmalar, yaşam danışmanlığı, koçluk eğitimi, farklı bir yere taşınma, bilgilenme, akademik eğitim verme veya alma, gelişim yönünde bir öğreti edinme, araştırma, ileri eğitim görme yönündeki işlerinizi ve kararlarınızı gözden geçiriniz. Ayrıca evlilik, uzun süreli ilişki konularında da önem taşır. Sizler bu dönemde okulda, bir yolculukta, bir iş seyahatinde veya bir etkinlikte yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu ilişki hakkında hemen karar vermeyiniz, beklemede kalınız. Bu süreçte evlilik yoluyla başka bir şehre yerleşim durumunuzu gözden geçiriniz. İnanç,  kültürel farklılık,  hayata bakış açısı sizden farklı olan insanlarla ilişkilerinizi de tahlil ediniz. Geri hareket süresince kazanç anlamındaki iş ortaklıklarınızda acele etmeden duruma bir bakınız. Ailenizin, kendinizin veya iş ortaklığınızın gelişimi, verimli kazançların elde edilmesi, engellerin üstesinde gelinmesi, akademik uzmanlık, öğrenim veya bir başka sebeple yerleşim yerinizin değişimi gibi hususları da derinlikli bir şekilde analiz etmeden kararlar vermeyiniz.

 

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması,  maddi ve manevi kaynaklarınızı kullanma, denge ve istikrarlı bir şekilde düzenleme anlamında önem taşıyor. Ancak bu denge, bu Dolunayda zorlanıyor. Ya fazladan paralar harcanır veyahut riskli yatırımlara kalkışılabilir. Tutulma ile örtüşen görünümlere baktığımızda mali konularda bilhassa çok iyi bir analiz şart. Çünkü bu yapılmazsa borç ve alacaklarla bir hayli uğraşılır. Oysaki Merkür geri hareket dönemindeyiz. Bilhassa krize yol açabilecek kararlar verilmemeli. Elde olan korunmalıdır. Alacak-verecek hesabı dengeli olmalıdır. Yoksa bu bütçe şaşar.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür süresince, finansal meseleler üzerinde bütçenin şaşmaması gerekiyor. Beş liramız varken, on lira harcama yapılırsa durum tabii ki iç açı olmaz. Kaynaklarımızı nasıl kullanıyoruz, aldığımızı ne yapıyoruz, nelere harcıyoruz, nerelerden ne kazanıyoruz diyerek gözden geçirme zamanımızdır. Geri hareket onarım, yeniden ele alış ve tespitlerde bulunmak yönünde faydalıdır.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması yurtdışındaki işleriniz, yerleşim, ticaret, girişim, sosyal medya, iş ortaklıkları ve kazanç meselelerin 9 Kasım tarihi itibariyle olumlu yönde gelişeceğinin sinyalidir. 11 Kasım itibariyle çok önemli ve büyük bir projede yer alabilirsiniz. Bu karar sizi çok güçlendirecektir.

 

EKİM    Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-14-15-24-25-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 12-13-19-20-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 14-15
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 8

Yeniay : 5-6-7
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 19-20-21
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM   ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN