Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

BALIK BURCU ARALIK AYINA GENEL BAKIŞ

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, 5 Aralık tarihinde yaşanacak Mars Kova geçişidir. Bu geçiş hedeflerimizi ele alma anlamında önemlidir. Biraz gerginlik yaratabilir, aktif olmak ve kendimizi ifade etmek istiyoruz. Bir takım projelerde bulunmak istiyoruz, hayatın beklenmedik gelişmeleri bizi hazırlıksız yakalayabilir. Bu da bizi sosyal ilişkilerimizden ve amacımızdan saptırabilir. Henüz yarım kalmış işler olabilir, bunlar için geri planda çalışmamız gerekebilir. Mars Kova geçişi kendimizi geliştirme anlamında ele alınırsa, daha hırslı çalışabilir ve kendimize yeni hedefler koyabiliriz.

6 Aralık tarihindeki dolunay İkizler burcunda gerçekleşiyor. Yerleşim alanındaki konumuzu gözden geçireceğiz, belki bir taşınma veya daha önceden taşınma gerçekleştiyse alışma süreci geçireceğiz. Duygularımız ailemizle uğraşmak ve onlarla bir arada olmak isteğini güçlü kılabilir. Bu dolunay aileye özlemi vurgulayabilir. Yeni bir iş girişiminin ön çalışmalarını yapabiliriz. Aktif, hüzünlendiren, gerginlikleri de olan fakat bilgiyi ve görüşmeleri vurgulayan, evin içerisinde de hareketliliği gösteren bir dolunaydır. 

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Sosyal anlamda daha aktif olma arzusu var ancak diğer yandan da takdir edilmek, saygınlık kazanmak, yapılan işle dikkat çekmek ve onore edilmek istiyoruz. Bilgileri özellikle gruplar içerisinde belirli insanlarla paylaşarak liderlik konularında daha çok hakimiyet kuracağız. 

22 Aralık tarihinde de Güneş seyrine başlıyor. Bu seyirde de etrafımızdaki insanlarla sağlıklı ve sağlam ilişkiler kurup etkinliğimizi göstermeye çalışacağız. Ağırbaşlı, ciddi ve sorumluluk sahibi bir insan olduğumuzu da göstermek için çaba sarf edeceğiz. Aynı gün bu bölgede yeni ay doğacak. Bu yeni ayın dispozitörü ise Satürn Yay'dır. Kariyer hayatımızla ilgili konularda etkili olacaktır. Bilgi ve deneyimlerimizi geliştirme anlamında bize bir ışık sunacaktır. Kısa süreli geçici işler yerine zirve hedeflenmelidir. Satürn Yay'ın zirveye gitme amaçlı 2,5 senelik yolculuğu da, sıkı çalışıldığı takdirde başlayacaktır. Ciddiyet ve disiplinin arzu edilen hedefe gitme anlamında eğitici bir yanı olduğunu söylemeliyim.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: İlişkide partnerin sizi yanıltmaya çalışabileceğini hesaba katınız. Bazı  durumları  mazeret gösterebilir veya gerçekten  sıkılıyor olabilir. Sözgelimi kafası bir şeylere takılıdır. Sizi idare etmek için yanlış bir bilgi verebilir. Oysaki siz sezgileriniz sayesinde bunu anlarsınız. Dolunay yuvanız sınırları ve iç dünyanızda gerginlik yaratabilir. Sürekli bir şeyleri konuşmak ihtiyacı duyabilirsiniz.

8-14 Aralık haftası:  Bu haftanın olumlu görünümü, 14 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Ayrıca 10 Aralık Venüs-Oğlak burcu geçişiyle daha ciddi düşünecek ve gerçekçi olacaksınız. Bu enerji sizi rahatlatır. Dağılan tüm zihniniz toparlanır. Gerçek ile yalan arasındaki farkı net şekilde tespit edersiniz.

15-21 Aralık haftası: Bu haftayı hem güçlü arkadaşlardan gelecek olumlu etkileşimler açısından yararlı buluyorum hem de ilişkilerde sağlam karakterde insanlarla karşılaşma yönünde faydalı görüyorum. 17 Aralık Merkür-Oğlak geçişi de bunu zaten göstermektedir. 20 Aralık tarihi ise muazzamdır. Dış dünyada gücünüz artar. İlişkiniz toplumsal tüm doğru ve kalıcı değerlerle donanır.

22-28 Aralık haftası: Tüm burçlar olarak yoğun enerjilere ev sahibi olan bir haftadayız. Sizler açısından 22 Aralık tarihi gayet olumlu. Zaten son iki haftadır sosyal yaşam ve ilişkilerde düzgün seçimlerde bulunma, güçlü insanlarla kontak kurmada kuvvetlendiniz. İşte yine bu anlamda büyük destek görüyorsunuz. Çevrenizde hiç kimsenin size zarar vermesi mümkün değil. Aşk, ilişki, arkadaşlık hepsinde güç ve kontrol sizden yanadır.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası:  Aktif fiziksel enerjinin ve hedefe ulaşmadaki yakıtımız olan Mars-Kova burcunda 5 Aralık tarihinde seyrine başladığında Balık burcu mensuplarında belli bir durgunluk oluşur. İç dünyalarında mali konuları gözden geçirmek veya bu anlamda neler yapabileceğinizi düşünmek yerinde olur. Kazanımlar, yeteneklerinize göre belirlenmelidir. Hangi iş kolu veya hangi alanda hedef belirlemek istiyorsanız bunlar üzerinde düşününüz. Karda yürüyüp izini belli etmeme sürecidir bu. Kişi kendine göre hedef belirler ve buna göre hareket eder. Bu yaşam stilinize, hayatı ele alış biçiminize göre değişir.

8-14 Aralık haftası:  10 ve 14 Aralık tarihlerini olumlu ve güçlendirici buluyorum. Hangi konularda? Toplumsal ilişkilerde, işiniz gereği yapılacak görüşmelerde, projelerde ve kurulacak bağlantılarda. İşleriniz bu tarihlerde sağlamlaşır ve başkaları tarafından da takdirle karşılanır.

15-21 Aralık haftası:  Bu haftayı da gayet olumlu buluyorum. İş teklifleri, mali anlamda görüşmeler, bazı tıkanan, engellenen, enerjinizi kesen durumların ortadan kalkması yönünde de faydalıdır. Siz çok önemli bir camiada görev alabilirsiniz. Çok önemli bir sosyal etkinlikte yer alabilirsiniz.

22-28 Aralık haftası: 23 Eylül tarihinde Satürn-Yay burcunda ilerleyecek. 2,5 yıllık dönem boyunca kariyer yaşamınızda birçok mücadele vermek zorundasınız. Yükselmek, ilerlemek öyle kolay değil. Sürekli bir çalışma, zaman alan işler, sorumluluklar yüksek olacak. Yurtdışı bağlantılı işlere dikkat ediniz. Ailenizin, patronunuzun veya dış dünyanın işleri, özel yaşamınızın önüne geçebilir. Özgür çalışmak, iş kurmak yerine bir yerde görev yapmak durumundasınız.

 

PARA

1-7 Aralık haftası:  Bu hafta size kazanç sağlayabilecek, destek verebilecek bazı kişilerle bağlantıya geçmeyi düşüneceksiniz. Sağlam işlere, projelere destek verebilirsiniz. Bu destek size başka gelirler kazandırabilir. Parasal anlamda biraz dikkatli olmayı da bilelim,

8-14 Aralık haftası:  8 ve 14 Aralık tarihlerinde iş ve projeler için alınabilecek miktar veya yapılacak işe göre bir fiyat belirleme şeklinde önem taşıyor. Ancak bu sizin belirleyeceğiniz bir şey değil. Karşı taraf, size sunmak için düşünüyor.

15-21 Aralık haftası: 15 Aralık Uranüs-Pluto görünümü 6.kez gerçekleşecek. Kazanç anlamındaki değişimleri işaret etmektedir. Daha hızlı kazanmak ve çabucak tüketmek yönünde yaşanabilecek gelişmelere dikkat ediniz. Elinizdekini tutmayı, değerlendirmeyi bilmelisiniz. Ancak ne fazla hırslı olun ne de tümüyle rahat davranın. Karşınıza çıkacak bazı kişiler size farklı bir bakış açısıyla hayatı ele almanızda yol gösterici olabilir. Kiminle huzur buluyorsanız, kim size gerçekten yol gösteriyorsa, değişimde bulunmanızda rehberlik ediyorsa o sese kulak veriniz.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık tarihinde sakin olunuz. Bilmediğiniz kişiler ile para alışverişinde bulunmayınız. 25 Aralık tarihinde size sunulan teklifteki miktar beklentinize uygundur.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-18-19-22-23-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler                       :
6-13-14-20-21
Aşkta En Şanslı Günler                   :
8-9
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
1-2-28-29

Yeniay : 26-27-28
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 12-13-14-15
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN