Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Balık

(19 Şubat - 20 Mart)
Balık
Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi,turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

BALIK BURCU KASIM AYINA GENEL BAKIŞ

7 Kasım tarihinde  Boğa burcunda oluşacak Dolunay, burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapıyor. Ancak Dolunay olması sebebiyle de duyguların baş planda yer aldığı bir gün.  Çevrenizle olan ilişkiniz, eğitim, kısa seyirli yolculuklar, hayatı ele alış  biçiminiz bir hayli vurgulanıyor. Bu Dolunayda, güven duygusu çok önemlidir. Balıklar için maddi ve manevi anlamda rahat yaşamak istiyorlar. Son bir ay içinde atılan adımların, yaşananların aynası bir Dolunay olacak bu.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerleyecek. Bu da bizim biraz yeni ortaklar aradığımızı, ilişkilerimizde iletişimi önemsediğimizi, ancak çıkarlar söz konusu olduğunda bizi yorduğunu gösteriyor. Hayat şartları ve genellikle bağlantıda bulunduğumuz insanlar bizi biraz yormaktadır. Çevresel ilişkilerde, eğitimden ticarete kadar olan konularda, her türlü bağlantıda sizler için güzel gelişmeler vardır. Kesinlikle kendinize güvenmekten geri durmayın, çünkü; bu dolunay yeni projeleri ve planları, dış dünyadan da gelen olumlu tesirleri göstermektedir.

16 Kasım tarihinde kariyer hayatınızla ilgili konularda Venüs Yay burcu geçişi etkili olacaktır. Egomuzu öne sürebileceğimiz, yaratıcı yeteneğimizi rahatlıkla gösterebileceğimiz güven duygusunu veren bir Jüpiter söz konusudur. Venüs Yay geçişi de ön planda yeni işleri temsil eder. Yeni insanlarla bağlantılar kurmaya açığız fakat diğer yandan kimsenin baskısı olmadan kendimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Şu andaki mevcut duruma değil yeniye yoğunlaşmak gereklidir.

22 Kasım'da yeni ay kariyer hayatıyla ilgili alanda etkili olmaya başlayacak. Başka insanlarla temas çok güçlüdür, bu temaslar bize iş hayatında rahatlık sağlıyor. Yenilenmekten korkmayın, rutinleşmiş işler yerine ben de buradayım olgusunu rahatlıkla söyleyin.

28 Kasım tarihinde de Merkür Yay burcunda olacaktır. İş sorunu olanlar için yeni bir iş girişimi, verimli çalışabilmek adına yeteneklerinizi değerlendireceğiniz işlerde başarı, güçlü iletişim yönünde olumlu bir enerjidir.


AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunay, yakın çevrenizle olan ilişkinizde son derece dikkatli olmalı, sizi gerginleştirebilecek kişi ve ortamlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Kardeşleriniz, komşularınız, yeni çevrenizle alakalı olabilecek sorunlar karşısında, olgun ve mantıklı bir şekilde çözüm bulmaya çalışmanız faydalıdır.

10-16 Kasım haftası: Gayet olumlu bir haftadayız. Çevremizde güvenilir insanlarla bir arada olmak bizi mutlu edecek. Bağlantı kurduğumuz, tanıştığımız, iletişimde bulunduğumuz kişilerden destek göreceğiz. İlişkimizde her şey yolunda. Kısa yolculuklar, iletişim, moral açısından yüksek bir haftaya adım atıyoruz.

17-23 Kasım haftası:  18, 21 Kasım tarihleri gayet olumlu. Sevgilimizin ilgisini, eşimizin desteğini, arkadaşlarımızın sıcak yaklaşımlarıyla haftayı olumlu yönde geçireceğiz.

24-30 Kasım haftası:  26 Kasım tarihi dışındaki günler sadece iş konularında önem taşıyor. İlişkimizle ilgili bir mesele üzerinde biz haklı çıkacağız. Bu haklılık bizi güçlendirecektir. Kontrolü ele geçiren tarafız. İsteklerimizi kabul ettirmekte zorlanmayız.İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım Merkür-Akrep burcu geçişinde, kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz. Birilerine rehberlik edeceğiz veya birileri bize rehberlik ederek hayatımızda kilit rol oynayacak. Evrensel yolumuza bakacağız. Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişinde iş değişimleri, görevinizle alakalı bilgilenme, araştırma, yolculuklar sık sık gündeme gelebilir. Onun için,  ev-iş arasındaki düzenlemelerin mutlaka iyi yapılması lazımdır. Bazıları özgür hareket edebilecekleri işleri tercih edebilirler.  Kişisel önyargılarımızı bu süreçte geride bırakacağız. Yerli yerine oturmayan durumlar varsa, bunları akıllıca gözden geçireceğiz.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Güneş-Yay burcunda seyir halinde olacak. Mesleki konularda önümüzdeki bir ay boyunca keşif, bilgilenme ve deneyim sahibi olma zamanıdır. Yeni projeler üzerinde aktif şekilde çalışabilirsiniz. Yay süreçlerinde genelde dağınıklı, bir işten öbürüne atlamak, çabuk sıkılmak mümkündür. Buna göre tedbirinizi alınız. Sorumluluklar önemli. Bir yandan kendinizi ifade etmeli diğer taraftan araştırmalı, ancak işleri de belli bir düzen içinde yapmalısınız.

24-30 Kasım haftası:  28 Kasım Merkür-Yay burcu geçişinde bilgi ve tecrübemizi hedefimize varmak amacıyla kullanabiliriz. Fikirlerimizi dile getiririz veya iletişim alanında meslek sahibi olabiliriz. Sık sık işimiz için seyahatlere çıkabiliriz veya böyle bir görev üstleniriz. Bir müddet için bir iş yerinde çalışır, tecrübe ediniriz. Dayanıklı ve sabırlı olmayı öğreniriz. Merkür-Yay geçişi bilgece düşünmektir. Hayatın önünde olandan ziyade arka planındaki ruhu keşfederiz. Değişik öğretilere, ritüellere merak salarız. Fırsatlardan yararlanmak için özgüvenli ve kararlı olmak gerekir.PARA

3-9 Kasım haftası:  1 Kasım tarihinde görüşmeler sonuçsuz kalabilir. Mali konularda beklemede kalalım. 2 Kasım tarihi gayet olumludur. Beklediğimiz haber gelir veya elimize para geçer.

10-16 Kasım haftası:  Faydalı işler, girişimler, görüşmeler mali anlamda sağlam temelli olacaktır. 13 Kasım tarihinde biraz dikkatli olalım. Çabuk karar verip, üç kuruş dahi olsa paramızı risk etmeyelim.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreçte kariyer hayatınız ve yerleşim yerinizle ilgili konularda oluşan yenilikleri işaretliyor. Ancak bir yanıyla da, parasal konularda da dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor. Eğer yeni bir iş veya işinizde yeniliklerde bulunmak istiyorsanız sermayeniz, portföyünüz, yapılacak işin piyasadaki durumu önemli. Bu süre içinde yeni bir iş görüşmesinde bulunabilir, harekete geçebilirsiniz. Şimdiden hedefinizi belirlemenizde yarar var.

24-30 Kasım haftası:  Mali konularda ben yine dikkatli olmanızı söylemeliyim. Özellikle iş hayatında paraya dayalı hesaplarınızı çok iyi kontrol ediniz.KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler        : 2-6-7-11-20-21-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler        : 8-9-16-23
Aşkta En Şanslı Günler        : 11
Parasal Açıdan Şanslı Günler    : 4-5
Yeniay : 1-2-3-29-30
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)


Dolunay : 15-16-17
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN