Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar 23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38 tarihleri arasında etkili olacak Güneş-Akrep burcu ilerleyişi, kendinizi her anlamda güven altına alma arzunuzun işaretçisidir. Aileniz, yuvanız, miras, mal, mülk, emlak ile alakalı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Kişi bu istekle,  ilerisi  adına bir yer satın almayı ve oraya yerleşmeyi düşünebilir. Ailemizle karşılıklı konuşacağız, neler yapacağımızı tespit edeceğiz. Şartları gözden geçireceğiz. Ilımlı ve paylaşımcı düşüneceğiz. Kendi geleceğimizi ilgilendiren bir durum söz konusu ise, evden ayrılmak, tekrar evimize dönmek v.b. Bunları da gözden geçireceğiz. Ancak adım atmayacağız. Bir dönüşüm ve yenilenme süreci olduğunu bilerek bilinçli şekilde hareket edeceğiz. Zaten şu aralar her birimiz farklı alanlarda bir dönüşüm testinden geçiyoruz. İşlemeyen her şeye bir bakmak, işler hale getirmek için gerçekçi olmak lazım.

Güneş-Akrep geçişinin en etkin görünümü, 18 Kasımda gerçekleşecek. Satürn ile kavuşum yapacak Güneş, ciddi ve sorumluluk duygusu çerçevesinde hareket ederek, hem ailevi hem özel yaşam hem de iş hayatımızla alakalı konular üzerinde durmamızı sağlıyor. Kimlerle birlikte yaşıyorsak, çalışıyorsak veya köklü bir bağlantımız varsa bu kişilerle olan ilişkimizi gözden geçireceğiz.  Onlar bizi veya biz onları uyarabiliriz. Sorumluluk yüklenebiliriz veya yükleyebilirler. Bizi kontrol edebilirler. Mecburen biz de, kendimizi korumak, çıkarlarımızı tehlikeye düşürmemek için mücadele edebiliriz. Bu kavuşum, yükseleninize mücadeleci bir görünüm yaptığı için sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Şu anda, çocukluk-yetişkinlik veya yaşlılık hangi dönemde olursanız olun,  geçmişten  bugüne dek yaşadıklarınızı düşünün. Sizi etkileyen koşulları, yuvanız sınırları içinde olan bitenleri,  ideallerinizi ve bugünkü durumunuzu. Memnun musunuz yoksa baskı altında mısınız, gerçekten huzurlu musunuz yoksa hayata kızgın ve kırgın mısınız. Cevabınız ister olumlu ister olumsuz olsun. Eğer cesaretle geçmiş ve bugünü gözden geçiriyorsanız, yanlışları doğruları, hataları veya eksiklerinizi biliyorsanız, inanınız ki, siz güçlüsünüz ve her şeyin altından kalkabilirsiniz.

23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönem, aile içindeki uyum ve paylaşımın bir hayli vurgulanacağı,  ev ortamınızla ilgili konuların hayatınızda baskın hale geleceği bir süreçtir. Bu geçişteki en etkin görünüm, 13 Kasım tarihinde gerçekleşecek  Venüs-Satürn kavuşumudur. Aile içi ilişkilerinin gözden geçirilmesi, karmaşa yaratan durumların ciddiyetle ele alınması veya bu konuda artık son raddeye gelmiş problemlerin ortaya çıkışını işaret edebilir. Eğer aile birliği bozulmuş, boşanmış bir kişiyseniz kendinizi yorgun ve bir hayli üzgün hissedebilirsiniz. Yalnızlık bazen ayrılık nedenli bazen bir kayıp yüzünden yoğun şekilde etkili olabilir. Burada asıl canınızı sıkan, geçiş süreci sancısıdır. Yani bir önceki yaşam stiliniz artık var olmadığı için, yeni yaşama adapte olmak güçlük çekiyor olabilirsiniz. İşte bu kavuşum sabırlı bir şekilde çevrenizle teması kesmeden, hem sağlığınızı hem de yeni sayfa açtığınız bu yolda kararlılıkla ilerlemenizde sizi itekler. Kolay mıdır derseniz uzun bir zaman alır ancak sonunda mutlaka her şey yerine oturur. Bir kısmınız için,  ev-emlak satış-alış, miras gibi  konularda  etkili olan bu kavuşum iyice derinlikli bir şekilde düşünülmesini, ilerisi adına sağlam kararlar verilmesi gerektiğini gösterir. Ayrıca eş, aile, çocuklarınızla ilgili konularda da ilişkilerin gözden geçirilmesi anlamında önem taşır. Baskılar yoğun, ancak insan kendinin ve şu anki durumun farkında olmayı bilmeli.

 

Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN