Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Jüpiter-Uranüs-Pluto gezegenleri arasında 20 ve 21 Nisan tarihlerinde oluşacak büyük kare görünüm,  etkilerini, tüm bu gezegen geçişlerinin açılımını yaparak izah etmek isterim. Böylece boşu boşuna gerilim yaşamaz, nasıl ele alınması gerektiğini anlamış olursunuz.  Uranüs-Koç burcu geçişi,  size yenilikçi düşünme, gelişim ve büyüme yönünde hız kazandırmakta. Eskiye bağımlı kalmamanızı sağlayan bu enerji, size değişim fırsatları getiriyor. Pluto-Oğlak burcu geçişi,  sağlığınız ve çalışma hayatınıza önem vermenizi söylüyor. Jüpiter-Yengeç burcunda  size hayata dair  farkındalık gücü aşılarken, değerlerinizin kıymetini anlamamızda rehberlik ediyor. Gördüğünüz gibi, bazı alanlarda zorlanıyoruz ancak bazı alanlarda gelişiyoruz, büyüyoruz.  Her yaşanan deneyimin bize kattığı bir ders ve ödül var. Bir de böyle bakarsak, neden bu böyle demek yerine, olana göre hayatımızı yaşamış oluruz.

Saat 03:27 itibariyle Ay-Uranüs arasındaki görünüm, özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyecek olan bireyin, istemediği bazı durumlar karşısındaki isyanıdır. Çünkü artık rutin bir yaşamın içinde soluklanması mümkün değildir. Bir işaret beklemektedir. İşte bu işaretin gecikmesi onu yormakta hatta kimi zaman öfkelendirmektedir.

Saat 03:32 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında, büyümek, gelişmek, dönüşmek isteğimizi yükseltiyor. Bizi derinliklerimizle temasa geçiriyor. Elimize batanları, yüreğimizi acıtanları temizleyip yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Ancak bunun kolay olmayacağının da farkındayız.

Saat 03:33 Ay-Jüpiter karşıtlığı iş hayatımız, sağlığımız, sorumluluklarımız, aile yakınlarımızla ilgili konular üzerinde bir hayli hassas düşünmemize neden olabilir. Bir şeylere mecbur edilmekten hoşlanmayız.

Saat 04:56  Ay-Mars görünümü, hayatınızla ilgili mevzularda özgürce ilişki yaşamak ve size ait değerleri korumak son derece önemlidir. Kendinizi ifade gücünüz yüksektir ve hedeflerinizi ele geçirme arzunuz büyüktür. Ancak hangi konuda olursa olsun, bu saatlerde sakin olmakta yarar var.

Not: 21-27 Nisan haftası yorumlarınızı aşağıdaki linkimiz aracılığıyla gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/22954-21-27-nisan-2014-haftalik-burc-yorumlari.html?start=4

Mutlu haftalar diliyorum. İşimizde huzur, gönlümüzde mutluluk daim olsun. Gönülden sevgilerimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN