Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar,  23 Temmuz saat 00:41-23 Ağustos saat 07:46  tarihleri arasında Güneş burcunuzda ilerleyecek ve  sizler için yeni bir yaşa girmenin işaretçisi olacak. Kendinizi gayet güçlü güçlü bir şekilde dış dünyada ifade edebilmeniz, gösterebilmeniz mümkün.  Yaşamsal konularda kararlar alındığı, ilişkilerin gözden geçirildiği, girişim anlamında yapılması gerekenlerin saptandığı bu dönemde özgüveniniz bir hayli yüksektir. Hayat enerjiniz kuvvetlidir. Kararlısınızdır. Kafanıza koyduğunuz bir şeyi ne olursa olsun yapabileceğinizi düşünürsünüz. Neşeli, canlı, gayet aktif bir şekilde paylaşımlarda bulunursunuz. Genel etkilerini kısaca özetlediğim bu sürecin ilk etkili görünümü,  24 Temmuz tarihinde gerçekleşecek. Yenilik anlamındaki kararların, harekete geçmenin, yolculukların, görüşmelerin işaretçisi olabilir. 27 Temmuz tarihinde burcunuzda oluşacak Yeniay, kendinizi güçlü şekilde ifade etme, yeteneklerinizi  ortaya koyma, kişisel anlamda yön belirlemede size destek olacaktır.

Saat 03:29 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif davranabilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır.

Geçmişin bugünle, umudun gerçekle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Kadir Gecemizin insanlık alemi için, kutlu ve mutlu günlere vesile olması dileğimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN