Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar  Cuma günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Bu enerji, alıştığınız ve bildiğiniz her şeyin sizin için önemli olduğunun göstergesidir. Saat 13:20 olana dek, yetiştirilecek evraklar, hazırlanacak belgeler, iş görüşmeleri, toplantılar, girişimler yönündeki planların uygulanması yararlı olur.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıtlığı,  ihtiyaçlarımızı  karşılamak, kendi kendimize yetmek, kimseye de eğilmek niyetinde değiliz.  Toplumda parasıyla, gücüyle, duruşuyla, sahip olduğu güzelliklere adından söz ettirmek niyetinde olan Aslanlar, mutlu bir yuva, geleceğin teminat altına alındığı huzurlu bir ev, samimi bir aile çatısı altında olmak istiyorlar. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde anlayışlı olmak ve mümkün olduğunca şartlara ayak uydurmak, esnek düşünmeye çalışmak en doğrusudur. Önemli bir karar verme durumunda kalırsanız,  mümkünse beklemede kalınız.

Saat 14:48 Ay-İkizler burcunda ilerlediğinde, iletişim yoğunlaşır. Her söylenene inanmayın, kontrol edin. Bu enerji genel olarak haberleşmenin simgesidir. Birçok konuda insanlarla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. İlişkimizle alakalı konular üzerinde konuşmamız ve isteklerimizi dile getirmek sorunları halletmek isteriz.  İki gün boyunca renkli ve sıra dışı fikirlerimiz dikkat uyandırmamızı sağlayabilir. Yenilik hevesinin yüksek olduğu günlük aktivitede değişik kişilerle tanışma olanağı bulabiliriz.

Hepimizin anlayış, sevgi, barış ve kardeşlikte buluşması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN