Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar Saat 06:25-11:55 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu saatler boyu,  olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Kimi zaman kuruntulu veya tam tersine fazla iyimser olabiliriz. Harekete geçmekte zorlanabiliriz. Ay-Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları geç açmak, duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde  fazlaca etkilidir.

Saat 11:55 sonrası Koç burcunda ilerleyecek Ay, harekete geçirici, isteklerinizi elde etmek amacıyla heveslendirici bir zamanı işaret eder. Yolculuk kararı bu saatlerde verilebilir. Eylemlerde bulunma arzunuz yüksektir. Kendinizi hangi konuda öne sürmek, başarıyla ifade etmek istiyorsanız bu zaman size yardımcıdır. Sorunlardan, sorun çıkaran insanlardan pek hoşlanmaz, anında tepki gösterebilirsiniz.

Saat 21:58 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatınız, çevre ilişkileri, finansal konular, sağlıkla alakalı meseleler üzerinde önemle durmanızı ve yeni çıkış yolları bulmanızı sağlayıcıdır. Şu andaki mevcut sorunlarınızı çözebilmenin yolu, bugünün kaygı ve endişelerini bir yana koyarak, geleceğinizi düşünmekle mümkündür. Altından kalkamayacağınız bir şey yok aslında. İsterseniz her türlü zorluğun altından kalkabiliriz. Bu görünüm, kendine inananlar ve hedefine kilitlenerek yol alanlar için joker karttır.

Gün boyunca her işinizde kolaylık, şans ve huzur diliyorum. Can-ı gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN