Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar güne, hoş-olumlu ve gayet canlandırıcı enerjilerle merhaba diyoruz. Ay, burcunuz üzerinde ilerlemesini sürdürüyor  ve doğal olarak günün altın ışıkları sizleri sevgiyle kucaklıyor. Güler yüzünüz, yüce gönüllü halleriniz, sımsıcacık yüreğinizle  size hayran olmamak mümkün mü? Kendinize güven duyarak adımlar atmanızda, hayatın hoş ve güzel yanlarının tadına varmanızda bu enerji  size yoldaşlık ediyor.

Saat 10:29 Ay-Jüpiter kavuşumu, sizlere neşelenmeniz, canlanmanız, aktif bir şekilde günü değerlendirmenizde güçlü bir destek veriyor. Yolculukların da işaretçisi olan bu görünüm altında yeni bir şeyler yapmak, beğenilmek, ilgi görmekten bir hayli mutlu olabilirsiniz. Etrafınızda güzellikler yaratabilir, siz de bunların keyfine varabilirsiniz.

Saat 12:56 Ay-Uranüs görünümü, yenilik hevesinin, farklı bir şeyler yapma arzumuzu yükseltiyor. Bu enerji sayesinde yolculuklar, farklı kişilerle tanışma, hayatın güzel sürprizleriyle karşılaşma anlamında şansımız yüksek.  

Saat 21:46 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, ev içindeki sorumlulukların veya aileye ait bir takım işlerin sürekli sizi düşündürmesi ancak bir çıkış bulmakta zorlanmanız anlamına gelebilir. Aslında biraz esnek düşünseniz belki de bu saatlerde bu denli sıkılmazsınız.

Cumartesi günümüzün  keyifli paylaşım ve güzelliklerle dolu geçmesi dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN