Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar yeni haftaya canlı-hareketli-aktif bir görünümle uyanıyoruz. Saat 00:31 itibariyle Venüs-Uranüs arasında olumlu bir enerji alışverişi olacak. Sizin açınızdan gayet faydalı buluyorum. Hem dostlarınızla iş veya özel anlamda fikir alışverişinde bulunmanızı, ilişkilerde çok yönlü düşünmenizi sağlıyor. Yolculuklar özelikle etkili. Bu ister yeni tanışacağınız biriyle veya partnerinizle olabilir. Ayrıca bir arada olmaktan zevk aldığınız insanlarla da temasınız gayet olumlu yönde ilerler. Yenilikleri hem iş hem çevre edinme hem de özel hayatınızda öne alarak hareket edersiniz. Tanıştığınız veya bir arada olduğunuz insanlar sizin özel yanlarınızı yakından görme fırsatı bulurlar. İletişimin her türlüsü özellikle bilgilenme, bildiklerinizi iletme yönünde gayet olumludur. Sosyal ağları güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzak yerlere yolculuklar veya bu yöndeki planlamalarda bugünlerde yapılabilir.

Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünüm etkisi özgürlük duygusunu yüreğinizin derinliklerinde hissettiricidir. Bu güç sayesinde önünüzde duran engelleri aşabilirsiniz. Dikkat çekme isteği, kendini ifade edebilme yeteneği, alkış ve onaylanma arzusunun yükseldiği böyle bir günde davranışlarınızla, duruşunuzla ne kadar açık ve doğal bir insan olduğunuzu hissettirirsiniz.

Saat 03:22 Ay-Venüs faydalı görünümü sayesinde,  duygularınızı kolaylıkla dışa yansıtabilirsiniz. Sevilme arzunuz nedeniyle, ilgi ve dikkatleri üzerinize toplayacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk, kendinizi ifade etme şekliniz olarak ön plandadır.

Saat 06:34 Ay-Mars görünümü mesleki konularda daha fazla kazanmak ve yarınlarınızı garanti altına almak ihtiyacınız nedeniyle dürtüsel hareket etmenize neden olabilir.  Ancak girişimlerde bulunmak ve doğru adımı atmak isteğinizde dış etkenler sizi durdurabilir. Bu engellemeyi gözünüzden büyütmeyin ancak dikkatli olmayı da ihmal etmeyin.

Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı insanlara toleranslı davranmamız kolay olmayabilir. Kendimizden yana düşünebilir, başkalarına veya haksızlıklara karşı tepkili davranabiliriz. Bir meseleyi inatçı bir şekilde savunabiliriz.

Not: Mayıs aylık videolarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir

 

Yeni haftanın sizlere olumlu değişimlerde start olması dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN