Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar yöneticiniz Güneş ile Ay arasında saat 09:42 itibariyle meydana gelecek ilkdördün etkisi altında Cuma gününe  merhaba diyeceğiz. Bu oluşum bizi, yeni bir şeyler yapmaya itiyor. Bu arzu oldukça büyük. Artık eskimiş yapılar, alışkanlıklar,  aynı insanlar ve ortamlarda bulunmak bize yetmiyor. Güvende olmak istiyoruz. Bir yandan oldukça duyarlıyız. Nasıl karar vermeli, ne yöne doğru gitmeli, eskiye mi dönmeli, yeniye mi yer açmalı tam olarak bilemediğimiz için gerginiz. Dikkat edilmesi gereken nokta, bugüne dek yaşananlar ve sizde bıraktığı tüm izleri öfke içinde anmak yerine bir tecrübe olarak görmektir. Hatta ders almaktır. Size tavsiyem, geçtiğimiz 20 Mart tarihinden bu yana olan gelişmeleri şöyle bir düşünmeniz iyi olacaktır. Eksikler var mı, her şey yolunda mı, lütfen iyi bakınız. Buna göre durumları inceleyiniz.

Saat 13:33 Ay-Neptün görünüm etkisiyle, hayallerinizin peşinden gitme isteğiniz bir hayli yoğundur. Kişi sorunlardan uzak yaşamak ister.

Saat 21:29 Ay-Venüs olumlu görünümü, bizler üzerindeki tesirini şöyle açıklayabilirim. Hani bazen insan hayatın zorlukları ve üzerindeki sorumluluklar nedeniyle sanki her şey kendisine  karşıymış gibi düşünür ya. İşte bu enerji, ne kadar güvendeyim, ayaklarım sağlam olarak yere basıyor mu, yuvamda mutlu muyum, nelere gereksinimim var, neler beni hassas hale getiriyor diyerek düşünmenizi sağlar. Doğal olarak, yaş tahtaya pek ayak basmazsınız.

Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN