Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar saat 11:29 Ay-Chiron kavuşum etkisinde yeni haftamıza merhaba diyoruz. Bu enerji, eşimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan her türlü maddi ve manevi ilişkilerimizin bizi duyarlı hale getirmesine yol açıyor. Birilerine destek olmak kadar, bize karşı da anlayışlı olmalarını bekliyoruz. Tabii ki biz de davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Eğer sadece dışarıdan bir şeyler bekliyorsak, bize ihtiyacı olanları ihmal ederiz. Her şey yerli yerinde olursa güzel. Bu kavuşum, maddi anlamdaki durumumuzu bilinçli yönde ele almamız, hesabımızı bilmemiz yönünde önem taşıyor.

Saat 13:37 Jüpiter-Satürn görünümü, kişisel kararlarımızı, ailevi yaşantımızı, parasal ilişkilerimizi dikkatle ele almamız gerektiğini işaret ediyor. Bizim isteklerimizi elde etme çabamız ancak buna karşın dış dünyadan gelen baskılarla, engellemelerle karşılaşmamız. Zaten Venüsün burcunuzdaki geri hareketi, bir daha bu konulara dönüp bakmanız gerektiğini işaret ediyor. Sizi hizaya çekiyor diyebiliriz. Aynı evde yaşadığınız eşiniz, büyükleriniz veya aynı ortamda soluklandığınız kişiler, geleceğiniz, evinizdeki huzur ve emniyetin sorgulanma halidir bu. Her şeyi denetlemek, kılıfına uydurmak, bildiğiniz gibi yapmak pek kolay değildir. Hayat size, bir daha dön ve bir bak demektedir. Hayır benim arzularım,  istediklerim olacak diye direttiğinizde daha azıyla yetinmeniz için sizi ikaz edecektir.

Saat 23:35 Ay-Satürn görünümü, kredi, miras, hisseli paralar, eş ve iş ortağımızın durumu, finansal konuların ciddiyetle ele alınmasını gerektiriyor. Nasıl ilişkiler içindeyiz, ne gibi alışverişlerimiz var, ortaklıklarımız ne durumda. Bunlara bakmamız lazım. Bu görünümün ardından 4 Ağustos saat 02:34  olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Yeni hafta boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizlerle olsun. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN