Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar saat 12:33 olana dek Ay boşluk etkisi sürecek.  Bu etki yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır.

Boşluk etkisinin ardından saat 12:33 itibariyle Akrep  burcunda ilerleyecek Ay, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır.  Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz.  Kimseye  uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir.

Saat 19:56 Güneş-Merkür kavuşumu, ümitleriniz, dilekleriniz, yarınlarınız adına öncelikle eskiyle alakalı konular hakkında düşünmek, yeniden gözden geçirmek anlamında kıymetlidir. Hedeflerinizi tekrar mantıklı bir şekilde ve dağılmadan gözden geçiriniz. Daha önce verilmiş kararlarınızı ele alarak, olur ve olmazlarını tespit etmeye çalışınız. Amacınız hangi alanda ilerlemekse ona göre bilgi edinmeye çalışınız. İşinizle ilgili ani kararlar vermeyiniz. Huzur ve emniyetiniz, maddi ve manevi açıdan durumunuz tatmin edici mi? Buna bir bakınız. Ayrıca, mali işlerinizi, hesaplarınızı, alacaklarınızı ve kazanç konularını dikkatli bir şekilde gözden geçirmekte yarar var. Parasal hiçbir meselede, ani karar vermeyiniz. Risk altına girmeyiniz.

Mutlu, huzurlu ve keyifli bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN