Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar 23 Ağustos saat 07:46-23 Eylül saat 05:29 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, parasal durumun ele alınması, hedef olarak belirlediğiniz işlerin yürürlüğe konması, gözden geçirilmesi anlamında etkilidir. Maddi açıdan doyurucu bir yaşam sürmek, arzu ettiğiniz yatırımları gerçekleştirmek istersiniz. Paranızı nereye harcadığınızın hesabını çok iyi bilirsiniz. Eğer bir iş girişiminiz varsa, bunun kazandırıcı olmasını istersiniz. İşe göre maaşınızı almak, kazandığınıza göre bütçenizi düzenlemek zamanıdır. Sosyal hayatınız, ilişkilerinizde seçici davranırsınız. Karşınızdaki insanı inceler, tutarsızlıktan hoşlanmazsınız. Şimdi dönemin etkin görünümlerinin siz Aslanlar açısından  nelere işaret olduğuna bir bakalım.

Güneş-Başak geçişinin etkin görünümleri: 25, 29 Ağustos ve  3, 8, 11 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek.  25 Ağustos tarihinde, ortaklaşa mal, mülk ve para konuları üzerinde duracağız.  Bir ayıklama dönemi gibi düşünelim. İşler olanla verimsiz olanı birbirinden ayıralım. Borçlarımızı temizleyelim, alacaklarımızı tahsil edelim. Elimize geçenlere göre ayarlamalarda bulunalım. Ailemize, sağlığımıza dikkat edelim.

29 Ağustos Güneş-Neptün karşıtlık etkisi altında parasal konularda ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde titiz bir şekilde düşünmemizde yarar var. Şu andaki kazancımız, elimizde olan miktar veya yapılan işlerden elde ettiğimiz gelirler hususunda bütçemizi mutlaka gözden geçirmeliyiz.

Gönlünüzce bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN