Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar saat 04:48 itibariyle Kova burcundaki ilkdördün, ilişkiniz, partneriniz, evliliğiniz, yasal davalarınız, sözleşmeleriniz, iş ortaklığınız konularında özgür kararlar almak, hayatınızı kendi bildiğiniz şekilde sürdürmek istersiniz. Gerçekten arzuladığınız şekilde bir ilişki yaşıyor muyum veya ne kadar mutluyum sorusunu kendinize sorabilirsiniz. Burada önemli olan yaşadığınız beraberliğin kalitesi ve sizin kendinizi güvende hissetmenizdir.

Eğer yaşadığınız ilişki ile iç dünyanızdaki güvence arzunuz birbiriyle çelişiyorsa, beraberliğiniz nedeniyle kendinizi huzurlu hissetmiyorsanız, yaşadığınız ilişki büyükleriniz tarafından kabullenilmiyorsa, ilişkinizden memnunsunuz ancak şartlarınız gereği bir yuva kurmanız zor ise, gün boyu gerilim yaşamanız mümkündür. Bu durumda her şeyi bir kez daha gözden geçirerek kendiniz için en doğru kararı vermeye çalışabilirsiniz. Hatta bu karar için bir müddet evinizden uzak durmak, kimseyle bir şey paylaşmadan kendi dünyanıza çekilmek arzunuz yoğunlaşabilir.

Saat 07:34 Ay-Venüs zorlu görünümü, iç dünyanızda endişe yaratıcı olabilir. Çevre ile aramızdaki irtibatı bir şekilde uzlaşı içinde yürütmemiz gerekebilir. Bu saatlerde,  gelecek, ilişki, yuva, iş hayatımız söz konusu olduğunda bir hayli tepkide bulunabiliriz.  Bunlar düzelmediği takdirde pek tadımız tuzumuz olmaz.

Saat 14:58 Ay-Uranüs olumlu görünümü, bir etkinliğe katılmanın işaretçisi olduğu gibi,  sürpriz bir yakınlaşmanın da göstergesi olabilir. Coşku verir, heyecanlandırır, çabuk hareket etmeyi sağlar. Kişiyi aktif edicidir.

Gün boyunca, arzu ettiğiniz gelişmelerle karşılaşmanızı tüm kalbimle temenni ediyorum. Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun.

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN