Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar saat 00:12 Ay-Neptün mücadeleci görünümü, Salı günümüzün ilk enerji etkinliğidir. Aşk hayatımız ve güzel olan her şeyin zevkine varma yönünde etkileyicidir.  Ancak özel hayatımızda bizi rahatsız eden konular varsa akşam saatlerinde bunları düşünmeden edemeyiz.

Saat 13:20 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında çevremizdeki kişilerle uzlaşı içinde olmak, bastığımız yeri bilmek, ilişkilerimizde dikkatli olmamız  gerekiyor. Herkesin sizin gibi düşünmeyeceğini unutmayalım. Yakınımızda bulunan kişilerle adil ve tarafsız bir şekilde ilişkilerimizi düzenleyelim. Dış çevrelerde sabırsız davranmayalım. Risk altına girecek sözler sarfetmeyelim.

Saat 19:00 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

Saat 20:47 Ay-Venüs görünümü, akşamı canlandıran, paylaşımları güçlendiren, çevrenizle aranızdaki bağlantıyı sağlayan bir enerjidir. Aşk ilişkilerinde duygular gayet akışkan, gönüller bir o kadar şenliklidir. Kısa süreli bir etki de olsa, bu saatlerde ruhumuzu ışıklandıracağını söyleyebilirim.

Saat 21:18-1 Temmuz saat 12:11 arasında Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. İlişkilerde ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak yanlıştır. Sanatsal konularda size ilham gücü veren bu oluşum altında eserlerinizi dışarıya tanıtmanız, başka insanlarla bağlantı kurmanız daha kolay olabilir.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN