Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe, saat 10:08  itibariyle, Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlayacağız. Bugün üzerinde  duracağınız en önemli konu yakın çevrenizle olan ilişkinizde dikkatli olmak ayrıca farklı düşüncede olan kişilerle mümkünse tartışmaya girmemektir. Özellikle seyahatlerde çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü aşırı hız, çabucak bir yerden diğer yere ulaşma arzusu, gittiğiniz yerdeki gergin insanlar veya bir an önce işlerinizi yoluna koyma arzusu gibi durumlar hatalar yapmanıza ve zarar görmenize neden olabilir. Ayrıca yenilik anlamında düşündüğünüz işler için Mayıs sonuna kadar incelemelerde bulunmak gerekiyor. Ne de olsa Mars geri hareketi hala devam ediyor. İşler rayına oturmadan radikal kararlar almak oldukça sakıncalıdır. Yüksek eğitiminizle alakalı meselelerde bir başka şehirde okuma veya çalışmak gibi bir durumunuz varsa lütfen iyice düşününüz.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda ilerleyecek.  Gerek hedeflerimizi  ve gerekse mali konuları yerli yerine koyabilmek için öncelikle durumumuza bir bakmamız gerekecek. Çalışan bir kişiysek, tabii ki iş güvenliğimiz başta olmak üzere elde edeceğimiz kazancı önemseyeceğiz. Eğer çalışmıyorsak gelirimize göre yaşantımızı sürdürmek zorundayız. Eğer şartlar,  istediğimiz çerçevede değilse ve bizi tatmin etmiyorsa, istikrar yoksa, gelecek göremiyorsak 3 Mayıs tarihinde işi sonlandırma gibi bir durum yaşanabilir. İnatlaşmalar, gerginlik etkili olabilir. Ailevi ve toplumsal ilişkilerimize mutlaka dikkat edelim.

Saat 16:38 Mars-Pluto arasındaki zorlayıcı görünüm, biraz önce sözünü ettiğim konularda hem de iletişim ve iş hayatında  hırslı davranmaya, isteklerimizi zorla kabul ettirmeye yol açabilir. Çevresel faktörler, içinde yer aldığımız ortam bize doyurucu gelmeyebilir. Çalıştığımız alanda, emek sarfettiğimiz konularda kendimizi ve sistemi yetersiz görerek isyan edebiliriz. İster istemez psikolojik anlamda gergin davranabilir, yanlışa dur demek için kendimizce çözümler bulmaya kalkışabiliriz. Ben bilinçli hareket etmenizden yanayım. Eğer izlediğiniz yol, sonrasında sıkıntı yaratacaksa lütfen sakin olunuz.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

 

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN