Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar yeni haftamız, saat 01:34 itibariyle, burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz.  Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz. Kimsenin üzerinizde denetim uygulamasını istemediğiniz gibi, sıradan hiçbir şey hakkında da konuşmak istemeyebilirsiniz.

Saat 11:09 Ay-Satürn görünümü, gayet olumludur. Gönlünüzü şenlendirir. Ay, burcunuzda ilerliyor ve size yaşama hevesi, güzelliği sunuyor. Bu saatlerde keyifliyiz, hevesliyiz.

Saat 11:39 Venüs-Kuzey düğüm karşıtlığı ilişkilerimizde yeniliklere açık olmamızı, çabucak bağlantı kurmamızı, dünyayı tanıma arzumuzu, atılımda bulunma hevesliliğimizi, başka bir ülkeye, şehre yerleşme istekliğimizi gösteriyor. Ancak bütün koşulları da iyi incelemek lazım. Çok bencil, düşünmeden, sırf dürtülerimizle karar vermemeliyiz. Bir anda karşımıza çıkan birini hayatımızın merkezine oturtmak böyle bir görünüm altında yanlış olabilir. Onu tanıyalım. Yine hiç düşünmeden kararlar vermeyelim. Olur ve olmazları gözden geçirelim. Dengeli, ölçülü ve adil bir şekilde düşünelim, öyle karar verelim.

Saat 17:53 Ay-Mars görünümü, oldukça hareketli, enerjik, coşkulu saatlerin işaretçisi. Akşama doğru kendinizi bir hayli pozitif hissedebilirsiniz. Aşkta, tanışmalarda, aktivitelerde sizi ön sıralarda görmek mümkün. Hisleriniz sizi yönlendirir. Arzularınız itekler ve kendinizi her konuda lider olarak görürsünüz. Sınırları aşmak, gönlünüzce yaşamak isteğiniz bir hayli yüksektir.

Not:

Sevgili Aslanlar,  Mart aylık yorumunuzu alttaki link aracılığıyla gözden geçirebilirsiniz.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aslan-burcu-aylik-yorumu.html

Mutlu haftalar diliyorum. Güzellikler emrinize amade olsun. Kalben Sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN