Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar Çarşamba gününe Ay-Koç burcu etkisi altında başlıyoruz. Yakın çevreniz, partneriniz, kardeşleriniz veya sürekli karşılaştığınız insanlarla aranızdaki iletişimde, sırf suya sabuna dokunmayayım diye problemlerin üstünü kapamak yanlış olabilir.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, bir yolculuk, aktivite ve kendinizi ifade etme anlamında güçlendiriyor. Ancak diğer taraftan bazı meseleler, istediğiniz gibi hızla ilerlemenizin önüne geçtiği için sıkılmaktasınız.

Saat 19:44 Ay-Pluto görünümü, uygulamak istediğiniz yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, ruhsal anlamda içe yönelmenin işaretidir. Birçok mesele  gözden geçirilir. Eskiye ait anılar bunların içinde  yer alır. Neler yaşamıştınız, nasıl dersler almıştınız, şimdi ne durumdasınız? Hisler öylesine geçmişle alakalıdır ki, kişi eskiyi hatırlar, bütün bir hayat film şeridi zihninden akıp geçer. Özelini kimseye açmaz, sahip olduklarını korur ve gözetirsiniz. Şiir, söz, sanat, müzik veya ritüellerle uğraşma zamanıdır. En büyük zenginlik kişinin kendiyle olan temasıdır sözü, böyle zamanlar için söylenmiş olabilir. Ancak duyarlılık bazen fazlaca yükselir. Dalgınlık sonucu yanlışlıklar yapabilirsiniz. Takıntılı düşünülebilir. Güvendiğiniz insanlarla konuşmalı, paylaşımda bulunmalısınız. Ruh ve beden sağlığınız bu dönemde önemlidir.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, bir yandan değerlerini kollayan, sakin sessiz bir şekilde yaşayan,  suya sabuna dokunmadan  elindekileri korumaktan yana olan bireyin aslında bir hayli gergin olduğunu gösteriyor. Çünkü dış dünya tarafından baskı altına alınıyor,  mesleki alanda cesur hareket etmesi gerekiyor,  toplumsal anlamda öne çıkması lazım. Kişi bu iki farklı dürtü arasında doğal olarak gerilim yaşıyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, öncelikle kendinize güven duymak ve endişeli olmamak. Ancak hırsla, sırf atak olayım, cesur davranıp öne çıkayım diye de, yanlışa sürüklenmemek. Ne istediğinizi iyi bilirseniz hem sakince yol alırsınız hem de mesleki alanda doğru hedef tayininde bulunabilirsiniz.

Çıkarılıp toplanan, çarpılıp bölünen  şu dünyada, hesap kitap yapmadan sevmek ve sevilmek en güzeli.........iremSU

Hesapsız sevgilerde buluşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN