Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


{"burc_id":"5","burc_ad":"Aslan","tarih":"2016-08-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Aslanlar Saat 06:41 itibariyle, yöneticiniz Güneş ile Ay arasında meydana gelecek sondördün etkisi altındaki  Aslanlar,  dış dünyanın daha eğlendirici, sürükleyici güzelliklerini yaşamak isteyebilirler. Bu her zamanki gibi, yeni insanlar tanımak amaçlı olabileceği gibi, hobilerinizle ilgilenmek tarzında da gelişebilir. Yeni bir çevre edinmek amaçlı sohbetlerde bulunabilirsiniz. Yalnız şunu baştan söyleyeyim ki, bunlar sadece oyalanmak amaçlı geçici uğraşılardır. Çabucak sıkılabilirsiniz. Hele bazı insanlarla tanışma durumunuz olursa özellikle dikkatli olmalısınız. Sizin ne kadar sıcakkanlı ve eğlendirici biri olduğunuzu biliyoruz. Ancak bugün yeni biriyle tanışırsanız, buluşursanız karşınızdaki kişiyi iyice gözlemleyiniz.

Saat 19:29 Ay-Satürn karşıtlığı, aşk hayatınız, çocuk meseleleri, sosyal yaşantınız, yatırımlarınız, borsa ve spekülatif konularında belli bir dirençle karşılaşabileceğini işaret etmektedir. Ancak bunu, engellenmişlik gibi düşünmek yerine, durumunuzu daha ciddiyetle gözden geçirmek yönünde bir fırsat olarak görmeniz daha yararlı olur. Sorumluluklarımızı göz ardı etmeyeceğiz.

Saat 20:34 Ay-Mars karşıtlığı, sizleri her konuda aktif hale getiriyor. İstediğiniz, planladığınız şekilde hedeflerinizi gerçekleştirebilecek gücü kendinizde bulursunuz. Aşk hayatınız, çocuklarınız, sosyal ilişkileriniz bu enerji sayesinde güçleniyor.

Saat 21:06 Ay-Neptün zorlu görünümü, bu saatte çok akıllıca düşünmemizi gerektiriyor. Çünkü gelişmeler, farklı bir yön kazanabilir. Biz buna hazırlıklı olmadığımız için, üzerinde bir plan yapmadıysak, yanlış bir karar verebiliriz. Durumumuza bir bakalım. Ona göre hareket edelim.

İşlerinizde başarı, özel hayatınızda huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla