Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


{"burc_id":"5","burc_ad":"Aslan","tarih":"2016-07-29","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Aslanlar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizler açısından gayet hoş bir etkidir. Yakın arkadaşlar, sıkı dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hobilerinizle uğraşabilir,  hayatı güzel ve eğlenceli yanlarıyla ele alabilirsiniz. Bu görünüm sizi motive edicidir.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, aşk hayatınız, çocuk meseleleri, sosyal yaşantınız, yatırımlarınız, borsa ve spekülatif konularında belli bir dirençle karşılaşabileceğini işaret etmektedir. Ancak bunu, engellenmişlik gibi düşünmek yerine, durumunuzu daha ciddiyetle gözden geçirmek yönünde bir fırsat olarak görmeniz daha yararlı olur. Sorumluluklarımızı göz ardı etmeyeceğiz.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, kendinizi  ön planda tutmak ve rutin gidişata bir son vermek, yaşamın anlamını yeniden yüreğinizde hissetmek konusunda biraz tedirginlik yaratabilir.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü,  ev içinde veya aile arasında yaşanabilecek tartışmalara yol açabilir. Ne kadar iyimser düşünmeye çalışsanız da, bir arada olduğunuz kişiler agresif tavırlarıyla canınızı sıkabilir. Fikirsel anlaşmazlıklara dikkat etmek, sakin olmak, inatlaşmalardan kaçınmak lazım.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla