Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar, yeni haftamız parasal konularda özenli, ekonomik ve dikkatli bir şekilde düşünmenizi sağlayan Ay-Başak burcu seyriyle başlıyor.  Gelirinize göre giderlerinizi ayarlamak, asıl önemli olan ihtiyacınızı belirlemek bu enerji sayesinde mümkündür. Genelde ciddi ve belirli bir mesafe bırakarak konuşmayı tercih edersiniz. Öyle her şeyi beğenmezsiniz. İnceleyip, araştırıp, titiz bir şekilde analiz ederek karar verirsiniz.

Saat 00:41 Ay-Pluto görünümü uygulamak istediğiniz yenilikleri, uzun vadeli olarak planlamanız gerektiğini gösteriyor. Gelir-geçer tarzda, günü kurtarmak şeklinde olmamalı. Çünkü bu durum ileride sorun yaratabilir.

Saat 08:18 Venüs-Mars görünümü, dış dünya olan eğlenceli, zevkli, aktif paylaşımların göstergesidir. Karşı cinsi etkileme yönünde enerjiniz bir hayli yüksektir. Tanınmak, el üstünde tutulmak, takdir edilmek istersiniz. Çeşitli aktiviteler, internette yazışmalar, tanışmalar anlamında da bu enerji gayet etkindir. Aşkı kendinize bir mıknatıs gibi çekeceğiniz gündesiniz. Bu görünüm, sanatsal konularda, hukukla alakalı meselelerde de rahatlatıcıdır diyebiliriz.

Saat  23:32 Ay-Satürn  görünümü kendi dünyamızın içinde olanı muhafaza etme arzumuzu gösterir. Ne olursa olsun, kol kırılır yen içinde kalır diye düşünürüz. Birileri ilişkimiz veya bizi birebir ilgilendiren meseleler hakkında söz etmemelidir. Çünkü bizi bizden daha iyi kimsenin korumayacağını düşünürüz.

Saat 23:39 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü,  yolculukların  göstergesidir. Sevdiklerimizle bir araya gelmek, oturup konuşmak bize kendimizi iyi hissettirir. Akşam saatlerinin bir hayli aktif geçeceğini söylemek isterim. Etrafınızdaki insanlar sizin fikirlerinize hayranlık duyarlar.

Yeni haftamızda şansınız, bahtınız, yolunuz açık olsun.Her işinizde başarı ve mutluluk dileklerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN