Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz önemli enerjilerin etkisi altında başlıyor. İlki, saat 03:07 Merkür-Uranüs görünümüdür. Yenilikte bulunma ve özgür bir şekilde hareket etmek istersiniz. Ancak baskı altında kalabilirsiniz.  –Kimsenin  beni yönetmesine izin vermeyeyim diye düşünürsünüz.  Ancak üzerinizdeki baskı bir hayli yoğundur.  İnsanlara, olaylara, hatta en yakınlarınıza bile uyumlu davranmakta zorlanırsınız. Peki ne yapılmalıdır? Şu cümleyi tekrarlamak faydalı olabilir. Bugünler de  geçecek ve çok yakında gücümü yeniden elde edeceğim. Yaşadığım deneyimlerin bana kazandırdıklarını ileride gülümseyerek hatırlayacağım. İşte bugünkü gerilimi aşabilmenin en etkili yöntemi de budur.

Saat 05:11 Merkür-Satürn görünümü, ailemiz, yaşadığımız dünya, yuvamız ile alakalı konular üzerinde derinden derine her durumu hassasiyetle ele almamız anlamındadır. Dış dünyadan gelen tüm etkileri, kendi içimizde gözden geçirerek anlamak isteriz. Sevdiklerimizi, güvendiğimiz insanları korumak ve gözetmek isteriz. Değerlerimize fazlasıyla düşkün oluruz.

Saat 05:23 Ay-Pluto karşıtlığında, her şeyi kafanıza takabilir, geçmişe bağımlı kalabilir, kendinizi üzebilirsiniz. Bir yandan geçmişte yaşanılanların üzerinizdeki izlerini silmeye çalışmak diğer yandan  hayatınızı verimli hale getirmek için mücadele vermek zor olabilir.

Saat 12:42 Merkür-Chiron görünümü geçmişi ardında bırakmak isteyen bireyin arzuları gayet güçlüdür. Sizin akıl verene değil, size destek olana ihtiyacınız var. İnsan bazen kendi kendini engelleyebilir bazen de yaralarını sarabilir. İşte siz bu görünümle, bütün yüklerinizden arınmak için harekete geçersiniz. Bugüne dek ben herkese derman oldum. Artık kendi başımın çaresine bakarak ilerlemekten yanayım diyebilirsiniz. Eğer bunu yapmanıza bir engel varsa onu devre dışı bırakmaya çalışırsınız. Paranızın, zamanınızın tümünü artık kendinize ayırmaktan yanasınızdır. Başka türlü şifa bulmayacağınızı bilirsiniz.

Saat 14:49 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında,  hayatınıza renk getirecek sizi huzurlu kılabilecek değişimlerin bir an önce gerçekleşmesini istersiniz. Bir yanıyla hayata güvenir, şükredersiniz ancak bir yanınız beklemeye tahammüllünüz yoktur.

Saat 16:53-26 Temmuz saat 17:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Bugününüz dünden güzel, yarınlarınız her dem güzel olsun. Gönlümce sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN