Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


{"burc_id":"5","burc_ad":"Aslan","tarih":"2016-09-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Aslanlar Saat 04:42-16:48 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bir hayli  duygusal düşünebilirsiniz. Kırılgan, endişeli, sevdiklerinizin en ufak bir ters sözünü kaldıramazsınız. Eğer son günlerde bir şeyler sizi tedirgin ettiyse hassasiyetiniz daha yüksek olur. Ailemiz, çocuklar, para, iş v.b konular üzerinde bir hayli durabiliriz.  Bugün yenilik anlamındaki kararları beklemede tutalım ve gözden geçirelim. Eğer birileri özel hayatımızı yakından ilgilendiren bir konuda gereksiz yere bir söz ederse, hiç bulaşmayalım. Bekleyelim ve duruma bir bakalım.

Saat 16:48 itibariyle  burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde,  çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz.  Her konuda liderlik gücünüzü göstermek hoşunuza gidebilir. Sizi görenler veya sizinle olanlar kendinize has olan havanız karşısında etkilenebilirler. Dış dünyadaki bu güçlü ifade tarzı coşkunluk uyandırıcı olduğu için doğal olarak yenilmeniz, eğilmeniz bükülmeniz mümkün değildir. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız o yönde hareket edebilirsiniz.

Saat 21:36 Ay-Venüs görünüm etkisinde, bizden bir şeyler saklanıyor mu diye meraklanırız. O nedenle biraz gizemli davranırız. Kafamızda hangi mesele soru işareti uyandırıyorsa, onu anlamak, bilmek isteriz.

Saat 22:33 Ay-Güneş görünümü ve saat 23:14 Ay-Jüpiter görünümü, insanları kolaylıkla ikna etmemizi sağlar. Çevremizle ilişkimizde kontrolü elimizde tutan taraf oluruz.

Her dem var olsun yüreğimizin güzellikleri. Mutlu Pazarlar  Canlarım.  Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla