Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, sınırlanmak yerine özgürce yaşamak, ne olursa olsun hayattan uzaklaşmamak, gönlünce arzularını gerçekleştirmek isteyen Aslanlara yol veriyor, ışık sunuyor, heveslendiriyor. Farklı olanın peşinden koşmayı bilenler, bu görünüm sayesinde yeniliklere bir çocuk gibi hevesle atılmaya hazırlar. Cesaret burada bir anahtar gibidir. Kapalı ve rutin hayatın kapılarını açmanızda bu olgunun önemi büyüktür. Siz farklı biri olduğunuzu biliyorsanız, o zaman farkınızı ortaya koymaktan kaçınmayın.

Saat 05:28 Ay-Güneş görünümü, ilişkimizin olumsuz yönleri üzerinde durmak yerine, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor. Aşk konusunda sonsuza dek beraber olmalıyız, demek yerine gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı,  bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü aşkta ideallerin peşinden gitme, size göre doğru olanı yaşama, fantezilerinizin önemi, sınırlanmadan özgürce hareket etme arzunuzu yükseltiyor. Ancak tabii ki yalnız olup olmadığınız, insanlara güvenip güvenmediğiniz, mali durumunuz ve bugüne dek yaşadıklarınız da önemli. İnsan ister de, öyle tecrübeler yaşamıştır ki, hayal kırıklığından korkar. Özlemlerimiz kimi zaman masumdur, ulaşabilirdir. Kimi zaman sislidir, şüphelidir kaygı yaratır. Hayatı çok da fazla kurcalamamak, kendimize özen göstermek gerekiyor. Tabii ki dikkatli de olacağız. Paramızı, duygularımızı, arzularımızı kiminle paylaşmamız gerektiğini bileceğiz.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, kendimizi ve güçlü olan arzularımızı ifade etmemiz için bizi itekliyor. Fiziksel ve duygusal anlamdaki isteklerimizi anlayacak, bize gerçek anlamda aşkı sunacak bir kişinin özlemi içindeyiz. Bu özlem öylesine yoğun ki, reddedilmemiz veya anlaşılmamamız halinde kolaylıkla tepki gösterebiliriz. Bilinmeyen her şeyi öğrenmek, hayatımızı kontrol altına almak niyetimiz oldukça yüksek. Özgürlük yürek atışlarımızda hissedilir halde. Eğer aşkla coşmayacaksak, aşkla el ele yürümeyeceksek yaşamın güzelliklerinin keyfine varabilmemiz kolay değil.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN