Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar Perşembe günümüz saat 00:42 Ay-Terazi burcu seyriyle başladığında, güzelliği, barışı, huzuru ve kaliteli olanı isteriz hayatımızda. Yakınlık ihtiyacınız nedeniyle, genelde bulunduğunuz ortamlarda sempatik davranmaya çalışırsınız. Bugün insanlar sizi hem fiziki hem de davranışlarınız anlamında bir hayli beğenirler.

Saat 03:16 Ay-Satürn görünümü, güzel ve nazik yaklaşımların gerek aşkta gerekse yaşamın tüm alanlarında bizi rahatlatıcı ve kendimizi özel hissetmemizi sağlayıcıdır.

Saat 14:30 Ay-Güneş görünümü, dostlarla bir araya gelmek, sohbet etmek, iletişimde bulunmak yönünde gayet olumludur. Ayrıca özel paylaşımların, güzelliklerin de işaretçisidir.

Saat  21:00 Ay-Merkür olumlu görünümü, daha önce düşündüğünüz bir yere gitmek, önceden karar verdiğiniz bir görüşmeyi yapmak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek yönünde gayet olumludur.

Saat 21:24 Güneş-Kuzey düğüm olumlu görünümü umut verici gelişmeleri ve işbirliğine dönük iletişimi simgeliyor. Demek oluyor ki, çevremizle olan temasımızda konuşmanın, tarafsız bir şekilde durumları ele almanın önemi büyük. Dostluklarda, kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla olan temasınızda birbirinize destek sunabilirsiniz.  Dengeleri korumak, bireysel hırstan uzak durmak, adil olmak gayet önemli. İşte bu anlamda size yardımcı olacak bu görünümle, paylaşmanın huzurunu, uyumlu olmanın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Günümüz, bundan sonraki güzel günlerin başlangıcı olsun. Güzellikler ve huzur duygusu içinde bir geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN