Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


{"burc_id":"5","burc_ad":"Aslan","tarih":"2016-10-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Aslanlar saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, sizi bir şeylere zorunlu kılan sorumluluklar veya sıkıntıları dışarıdan gelen güçlü desteklerle aşabilmenizde destekleyicidir. Ayrıca inancınız, güzel niyetleriniz sizi koruyucudur.

Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu rahatlatıcı bir enerjidir. Şöyle dışarıda bir yemek, dostlarla sohbet etmek, sevdiğimizle buluşmak veya hoşumuza giden bir şeyler yapmaktan zevk alırız. İlk buluşmalar için bu saat sonrası gayet olumludur. Dikkatleri üzerimize çekebiliriz.

Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerimizle huzurlu ve olumlu paylaşımların işaretçisidir. Gönlümüz ne istiyorsa onu yapmaktan yanayızdır. Aşk hayatımızda iletişim zevkli hale gelir. Günün bu saatlerinde kendimizi gayet olumlu ifade ederiz.

Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, ciddi düşünce, fikir ve kararlarımızı uygulamak adına bize kuvvet, sabır ve dayanıklılık verir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, bilgilenmemiz, daha fazla insana ulaşmamızda destekleyicidir. Aşkta tarafların birbiriyle fikirsel yöndeki uyumunu işarete eder. Hiçbir şey hafife alınmaz, önemsenir.

Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, günlük hayatta başarı, güç, kararlılık anlamında bir hayli etkin olma arzumuzun işaretçisidir. Bu anlamda derinlikli düşünürüz, her bir detayı önemseriz. Başarılı olmak isteğimiz, güce sahip olma arzumuz yoğundur.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2