Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar, Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde yeni haftaya  uyanıyoruz. Ortaklaşa amaçlar bazı kişilerle bir araya gelebilir, görüşebilirsiniz.  Bilmek, öğrenmek, meraklılık olgularında aktif bir gün gibi dursa da, ben söylenen sözlere, görüştüğünüz kişilere dikkat etmemiz, akıllı hareket etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Saat 07:16 Ay-Venüs görünümü, insanlarla olan ilişkileri ve bazı önemli işlerin halledilmesini gerektiriyor. Paramıza dikkat edelim. Bir de hesapçı, kurnaz insanlara karşı dikkatli olalım.

Saat 09:44 Ay-Jüpiter görünümü, dostlarla bir arada olmaktan, konuşmaktan, ilgi görmekten hoşlanmanızı sağlar. Keyiflisinizdir. Yeni yerler görmek, yeni insanlarla tanışmak, bulunduğunuz ortamda sevilmek arzunuz yükselir.

Saat 14:12 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle dikkati çekmeniz gayet kolaydır. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilir, aşk hayatınız ve yaşamsal alanlarda aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bu enerji sizin özellikle yaşıtlarınızla aranızda güçlü bir diyalog kurmanızı sağlayıcıdır.

Saat 19:52 Ay-Merkür görünümü, akşam saatlerinde dostlarla muhabbet etmek için gayet güzel bir fırsat sunuyor bizlere. Ayrıca düşüncelerimizi nazik bir şekilde dışarıya yansıtmamız için ışık oluyor. Konuşmak, anlaşmak, bilmek, öğrenmek istiyoruz. Hani olur da birisiyle bir mesele üzerinde anlaşmak istiyorsunuzdur. Buyurun size güzel bir enerji. Sizi anlayacaktır ve dinleyecektir. Özellikle bir arkadaşınız veya yakınınız ise, çok daha başarılı olursunuz.

Yeni eğitim hayatında tüm ailelere ve öğrencilerimize başarılar dileğimle, Mutlu haftalar ve can-ı gönülden sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN