Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar Cuma günümüz, saat 02:18 Ay-Satürn zorlayıcı görünümüyle başlıyor. Bu enerji, maddi konulardaki işlerimizi, alışverişlerimizi ekonomik yönde halletmeye çalışmanın göstergesidir. Ancak bu bizim için pek de hoş bir şey değildir. Belli ölçülere uymak Aslanlar gibi hayatın zevkli yanlarının tadına varmayı seven kişileri rahatsız edicidir. Çocuklarımız, kişisel ihtiyaçlarımız, evimizle ilgili ısınma, bakım, onarım gibi giderlerimizin bütçemize uygun şekilde düzenlenmesinde fayda var. Bizimle aynı görüşte olmayan kişilerle aramızdaki iletişimi, duygusal meseleleri bugün olgunlukla ele almamızda yarar görüyorum.

Saat 13:53 Ay-Neptün karşıtlığında, bütçe dışı harcamalar veya evdeki hesabın çarşıya uymaması gibi durumlar görülebilir. Aldığınız ile verdiğinize dikkat ediniz.

Saat 17:05 Ay-Mars kavuşumu parasal ve iş ile ilgili konularda güvenli olacak şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Böyle düşünüyorsanız, gayet iyi yapıyorsunuz. Şu aralar seçici olmakta yarar var.

9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda seyrini düz olarak sürdürecek. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız. Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir.

Bütün burçlar için genel Not:

Merkür geri hareketi bugün sona erse de,  önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıdaki yorumunuzda  sözü edilen konularda,  9-23 Ekim tarihlerinde yeni gelişmeler, haberler, görüşmeler gündeme gelebilir. Böylece daha net bir şekilde yolunuzu görmek mümkündür.

Tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN