Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar


Sevgili Aslanlar problemlerinizin altından kalkabilmenizde ışığınız olabilecek, Ay-Yay burcu geçişi ile güne başlıyorsunuz. Bilirsiniz, sizin gibi hayatın güzelliklerinin tadına varmaktan hoşlanan kişiler her zaman önde olmak isterler ve geri planda kalmaktan hoşlanmazlar. Hatta böyle bir ihtimal bile sizi huzursuz etmeye yeter de artar bile. Sıradanlaşmak bir Aslan için oldukça keyifsiz bir durumdur. İşte Yay burcundaki Ay, sizin gibi pırıltılı kişiler için harika bir enerjidir.

Saat 08:57  Ay, Neptün ile  zorlu görünüm yaptığında,  iç dünyamızda yaşadığımız gelgitlerin, anlaşılması zor olan duygularımızın, ideal bir yaşam arzumuzun peşine düşüyoruz. Birileri ne derse desin, yanlış veya doğru hiç fark etmiyor. Bizim ne gördüğümüz önemli hale geliyor. Yanılsak bilsek bile bu saatlerde pek umurumuzda olmaz. Yeter ki biraz olsun rahatlamamızı sağlasın. -Gerçek benim yüreğimde hissettiğimdir diyerek ilerliyoruz.

Saat 11:31 Merkür-Neptün görünüm etkisi altında, hassasiyet oldukça yüksektir. Kişi bir yandan kendi değerlerine sahip çıkmak, onları korumak ve kollamak için iç dünyasında dengeleri yerine oturtmaya çalışırken, diğer yandan bazı nedenler yüzünden anlayışlı olmak zorundadır. Her iki durum da bir Aslan için kısıtlayıcı ve endişe doğurucu bir durum yaratabilir. Kendini ifade etmekten bu denli hoşlanan bir burcun insanı için, duyarlılığın bugün böylesi yüksek oluşu tabii ki zordur. O yüzden de merhamet duygusunu öne alır ve karşısındaki kişi veya durumu bu olgu çerçevesinde ele almaya çalışır.

Saat 19:08 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs arasındaki mücadeleci görünümü, ilişki sorunlarını veya aranızda düzeltilmesi gereken meseleleri gösterebilir. Hızlı ve oldukça sıra dışı bir şekilde bunları çözmekten yanasınızdır. Çünkü yeni bir sayfa açmak için bunların mutlaka ele alınması gerekiyordur. İş-eğitim hayatı-ticari konular-yeni bir yere yerleşim-akademik kariyer-yasal davalar gibi geniş bir yelpazeyi gösterebilir. Ancak sabırsızlıktan uzak durmakta yarar var.

Saat 21:52 Ay-Uranüs görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

Saat 23:33 Venüs-Pluto kavuşumu,  günlük hayatta  karşılaştığınız insanlarla olan ilişkinizin önemini işaret etmektedir. Ayrıca hangi alanda ilerlemek istiyorsanız o alan üzerinde kendinizi geliştirmenin gerekli olduğunu belirtmektedir. Bunun için kurs veya staj görebilirsiniz. Bu gibi eğitimler sizin pratiğinizi geliştirir ve ustalaşmanızı sağlar. Usta olanlar ise, diğerlerine eğitmenlik yaparak bilgi ve deneyimlerini test etmiş olurlar. Sabırlı olmak şarttır. Performansınız diğerleri tarafından takip edilir. Benim önerim sakin bir şekilde kendinizi gözden geçirmeniz ve eğer gerçekten emek sarf ettiyseniz, bu noktaya gelinceye kadar işinizi düzgün bir şekilde yaptıysanız karamsar düşünmek yerine rahat olmanızdır.

Zamanı en olumlu şekilde değerlendireceğiniz bir gün diliyorum. İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN