Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz, saat 00:20 Ay-Chiron görünümüyle başlıyor. Bu enerji, birilerine bağımlı veya zorunlu yaşamaktan dolayı sıkıldığınızın göstergesi. Sanki yaşamınız hep böyle devam edecekmiş gibi düşünüyorsunuz. Ne olacaksa olsun, şimdiki durumdan daha iyidir diye içinizden geçirebilirsiniz.

Saat 00:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor.

Saat 19:10 Güneş-Pluto olumlu görünümü, kazançlı çıkabileceğiniz, verimli bir şekilde çalışabileceğiniz, gücünüzü kanıtlayabileceğiniz,  iş olanakları araştırmanın işaretçisi olduğu gibi, hünerlerinizi geliştirme yönünde sabırlı olmanın önemini gösteriyor. Siz bu güçlü enerjiden faydalı yönde yararlanmak istiyorsanız, sabırlı çalışmayı, düzenli olmayı, kötümser düşünmemeyi bilmelisiniz.

Saat 21:06-4 Eylül saat 01:15 arasında Ay-Yay burcunda boşlukta ilerleyecektir. İlişkilerde ve ilk  buluşmalarda yanıltıcı bir etki yaratabilir. Karşınızdaki kişiyi tam olarak tanımadan veya  olayları anlamadan dinlemeden, sözler vermeye kalkmak yanlıştır. Sanatsal konularda size ilham gücü veren bu oluşum altında eserlerinizi dışarıya tanıtmanız, başka insanlarla bağlantı kurmanız daha kolay olabilir.

Kendimizle barışık  ve hayata sevgiyle yanaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN