Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar cumartesi günümüz, saat 01:41 Ay-Merkür olumlu görünümüyle başlayacak. Bu enerji,  zihnen rahatlatıcı ve çevrenizdeki insanlarla uyumlu tarzda konuşmanızı sağlayıcıdır. Sizi sakinleştirir, adil düşünmenizi sağlar. Zorlayıcı meseleleri farklı bir bakış açısıyla ele almanızda yardımcı olur.  

Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı sevgilimiz veya başkalarının farklı davranışları, bakış açıları ile uyuşmazlık yaşayabiliriz. Biz kendi isteklerimizi öne sürmekten yana olacağız. Ancak durumu,  tarafsız bir şekilde ele almak gerekiyor.

Saat 08:22-18:37 arası Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Normalde üstünde bile durulmayan konulara takılırsınız.  Oysaki yapılması gereken kendinizi  rahat bırakmaktır.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü,  yolculukların  göstergesidir. Sevdiklerimizle bir araya gelmek, oturup konuşmak bize kendimizi iyi hissettirir. Etrafınızdaki insanlar sizin fikirlerinize hayranlık duyarlar. Ancak bu saatte Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ani kararlardan da kaçınmakta yarar var. En azından olan bitene bir bakmamızda fayda var.

Saat 18:37 Ay-Balık burcunda  seyrine başladığında, hislerimiz güçleniyor.  Birlik-beraberlik arzumuz ön plana geçiyor. -Her şeye rağmen hayat güzel diyerek canla başla, güzel dileklerle günün geri kalanını geçirelim. İnancımızı yükselterek aldığımız her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızı sağlayan bu enerjinin ruhumuzu okşamasına izin verelim.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN