Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

ASLAN BURCU ARALIK AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık'taki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş, özellikle ikili ilişkilerde önem arz ediyor. Bir yanıyla hayatımızdaki partnerin aktif kimliğinin göstergesi. Biraz özgür hareket etme arzusunun da işaretçisi oluyor. İlişkimizin niteliğine göre, sorunsuz bir beraberlik varsa partnerin aktif halleri bizi bir hayli mutlu edebilir. Ancak karşıt burcunuzda ilerlediği için sizin de bu süreçte ortaklaşa hareket etmeyi bilmenizde tabii ki fayda vardır. İlişkisinde problem yaşayan Aslanlar, bu dönemde partnerin kendisini biraz daha fazla öne almak istediğini görecektir. Kişi problemleri kaldıramayacağına dair sinyaller verebilir, bu da Aslanlar için yorucu olabilir. Bekar Aslanlar için de hayata bir hayli hızlı olan bir kişinin göstergesidir. Yenilikçi bir kişidir, ilişkiyi hemen ciddiyete dönüştürücü tarzda hareket etmez, soru işaretleri bırakır. 

6 Aralık tarihinde dolunay İkizler burcunda oluşacaktır. Geçtiğimiz iki hafta önceki tutulmada aşk hayatımızla ilgili meseleleri ele almıştık. Şimdi ise, bireysel yeteneklerimizi ve ifade gücümüzü nasıl etkili kullanabiliriz anlamında bir bakacağız. Aktif bir dolunaydır. İki yönlü düşünmeye de neden olabilir. Hızlı bir çevre değişikliği olabilir, arkadaşlıklar ve sosyal yaşam değişebilir. Birkaç proje karşımıza çıkabilir. Hepsi de bu dolunayın aktif bir etkisi olduğunu göstermektedir. 

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından da Merkür Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Bu geçişlerle birlikte Aslanlar için çalışma hayatıyla ilgili konular önemli olmaya başlar. Kendimizi hangi iş alanında ifade ediyorsak o bölgede liderlik arzumuz, sorumlulukları gerçekleştirme azmimiz yüksektir. Ancak bir o kadar da bazı belirsizlikler olmaktadır. Bu geçiş bazı konuların derlenip toparlanması gerektiğini işaret etmektedir. Karamsarlık söz konusu olabilir. Biraz sakin olup detaylara bakarak hareket etmekte fayda vardır. 

22 Aralık'ta Güneş Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Hemen o gün, yine çalışma hayatımızla ilgili konuları vurgulayan bir yeni ay meydana gelecektir. Bunların etkileri direkt olarak Satürn ile örtüşmektedir. Çünkü artık bu yeni ayın dispozitör gücü Satürn Yay burcunda 2,5 yıllık yolculuğuna başlıyor. Aslanlar, 2,5 yıllık süreç içerisinde aşk hayatı, çocuklarla alakalı meseleler gibi konular üzerinde restorasyon sürecine girecekler. Sorumluluklar artabilir. Hepsinin ötesinde verimli ve sağlıklı bir hayat sürmek çok önemlidir. 22 Aralık sabahı uyandığımızda, nasıl bir ortamda çalışmak istediğimiz üzerinde ve nasıl bir yerde yaşamak istediğimiz üzerinde duracağız. Bunun altında da ifade gücümüz ve hayatın güzelliklerini keşfetme arzumuz yatacaktır. Disiplinli çalışmak söz konusudur, sağlık kontrolleri yaptırılmalıdır.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Aralık haftası: 5 Aralık Mars-Kova burcu geçişinde, farklı ve genelde kurallara uymayan tarzda ilişkiler yaşanır. Böyle bir hayatınıza girebilir veya siz özgür hareket etmeyi tercih edersiniz. Kolayca aşık olan partner, ilişkinin sorumluluğu yüklenmek istemeyebilir. Bazen oldukça ateşli davranır bazen de varlığı ve yokluğu belli değildir. Keyifli zamanlar geçirilir. Ancak bu evliliğe veya uzun süreli beraberliğe dönüşmez. Uzun süredir birlikte olanlar dahi partnerinin farklı ve sıra dışı davrandığını hissedebilir.

8-14 Aralık haftası: 8 ve 14 Aralık tarihleri olumludur. Sevgilinizle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Aşkta hoş etkileşimler, çiftleri birbirine yaklaştırıcı gelişmeler ön planda. Aklınıza takılan bir şeyler olmaz. Hayat kendi akışında ilerler.

15-21 Aralık haftası: 21 Aralık haftanın hoş etkileşimli tarihidir. İlişkilerde heveslilik, hoş sürprizler ön plandadır.

22-28 Aralık haftası: 23 Aralık tarihinde, 2,5 yıllık Satürn-Yay burcu süreci başlayacak. Hepimiz farklı alanlarda yeni bir dersle karşı karşıyayız. Sizler aşk hayatınızla ilgili konularda bu dönemde baskı altında ve sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Eskisi gibi aşka hemen kapınızı açmazsınız. Çocuklarınızla çok yakından ilgilenmek durumundasınız. Çocuk sahibi olmak için mücadele verebilirsiniz. Hayata pek iyimser bakmakta, eğlenmekte zorlanabilirsiniz. Moralinizi yüksek tutacak hobilere ağırlık veriniz.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Aralık haftası: 4, 5, 6 Aralık tarihlerinde kendinizi iş hayatında, sanatsal konularda, her türlü ortamda gayet olumlu şekilde ifade edebilirsiniz. Günlük işlerinizin üstesinden gelmek kolaydır. Dolunay 6 Aralık tarihinde gerçekleşecek.  Sürpriz haberler alabilirsiniz. Bunlar gayet heyecan verici olacaktır.

8-14 Aralık haftası: 10 Aralık tarihinde Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatınızda ilişkilere önem vermek gerekiyor. Pek sevimli kişilerle karşılaşmazsınız. Çoğu mesafeli ve sadece iş münasebetiyle konuştuğunuz kişiler olacaktır.

15-21 Aralık haftası: 15 Eylül tarihinde gerçekleşecek Uranüs-Pluto görünümünde, kişi yeni bir sayfanın ortasında bulur kendini. İnancı, hayata bakış açısı farklı bir anlam kazanır. Teknolojik gelişmelerden bilgilenmeye, eğitimden yolculuklara kadar her alanda yaşanan deneyimler sayesinde artık eskisi gibi düşünmeniz mümkün değildir. Değişim sizi çağırır.

22-28 Aralık haftası:  Tüm hafta iş meseleleriyle yoğun geçecektir. Sağlık tetkikleri, işe başvuru için gerekli sağlık muayeneleri, görüşmeler bir hayli zamanınızı alacaktır.

 

PARA

1-7 Aralık haftası: 1 Aralık tarihinde bir alacağınız için koşturabilirsiniz. Hareketlisiniz. Ancak karşı taraf bir müddet daha sizden isteyebilir. Kredi veya farklı bir yerden destek almanızı gerektiren işiniz varsa, 6 Aralık tarihinde halletmenizi tavsiye ederim.

8-14 Aralık haftası: Mali konularda 8 Aralık tarihi olumludur. 14 Aralık tarihinde tetkik için sağlık raporu alabilir veya sigorta, vergi gibi işlerle ilgilenebilirsiniz.

15-21 Aralık haftası: 17 ve 20 Aralık tarihlerinde yine çalışma hayatınız ve sağlıkla ilgili konularda parasal işler ön planda olacaktır.

22-28 Aralık haftası: İşe girmek amaçlı yapılan sağlık masrafları, iş kuruyorsanız yanınızda çalışanların sağlık veya giderleri, bir yolculuğa çıkıyorsanız pasaport ve vize işlemeleri mali açıdan etkili olacaktır.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-11-15-16-20-21-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       :
3-4-18-19-24-25-31
Aşkta En Şanslı Günler                   :
20-21
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
13-14

Yeniay : 10-11-12
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 24-25-26
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

ARALIK ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN