Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

 

EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcunda Merkür geri hareketi süreci yaşanacaktır. Özellikle ev içi ve ailevi konular üzerinde etkili olacaktır. İleriye dönük olarak düşünmemizi gerektirir. Yerleşim konuları, mülk paylaşımı, bakım ve tadilat olabilir. Mali anlamda ev içi konular ele alınmalıdır. Sosyal ilişkileri de önemseyelim.

Geri hareketin ikinci etkili tarihi 10-25 Ekim arasında Terazi burcunda gerçekleşiyor. Çevre ilişkileri, çevre değişimleri, eğitim hayatı, yakınlarla alakalı meselelerin ele alınmasını gerektiren bir zaman aralığıdır. Yakın akrabalarla ilişkiler ve sosyal ilişkiler mercek altına alınmalıdır. İş girişimlerini ve yolculukları belirli bir tedbir içerisinde değerlendirmekte de fayda vardır. Geçmiş işlerle ilgili meseleler, hukuki konular üzerinde etkilidir. Yeni girişimlerde ise dikkatli olmakta yarar vardır.

8 Ekim tarihinde Koç burcunda tam ay tutulması gerçekleşiyor. Elimizde olmayan, fiziksel ve psikolojik anlamda bizi rahatsız eden mevzuları bir hayli vurguluyor. Uzaklara açılmak ve yenilenmek istiyoruz. Burada fevri hareketler ya da bireysel davranışlarda bulunmaya çok açığız. Fakat sakince ilerlenmelidir. Şu an için sabırlı olunmalıdır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda parçalı güneş tutulması meydana gelecektir. Kişisel girişimlerimiz, kendimizi cesaretle öne sürmemiz, arzuları ve istekleri maddi ve manevi anlamda elde etme yolunda çabaları, baskıları ve birçok şeyi vurgulamaktadır. Yüzleşmelerde bulunma anlamında kıymetlidir. Aile içerisinde sizi baskı altına alan meseleleri zamanla aşabileceksiniz. Biraz sabırlı olup ilişkileri elden geçireceğiz. 

26 Ekim tarihinde de Mars Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Bu tamamen çalışma hayatıyla ilgili konuları vurguluyor. Hedefleri belirleyip yarım kalan işleri tamamlayacağız. İş ortamında disiplini ve sorumlulukları merkeze alacağız.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda gerileyecek. Bu süre içinde eviniz ve ailenizi ilgilendiren konular üzerinde odaklanarak, durumunuzu gözden geçiriniz. Ailenizle aranızda geçmişe dönük yaşanmış problemler, kayıplar, ayrılıklar varsa şimdi onları tekrar bir ele alınız. Bu süre içinde yerleşim yerinizle alakalı bir değişim, satış, kiralama, yatırım tarzında bir adım atmak yerine, her açıdan gözden geçiriniz. ,  bir projenin ofis veya ev ortamında ele alınması, üzerinde düşünülmesi, analiz edilmesi anlamında yararlıdır. Arkadaşlarınızla birlikte bir ortaklaşa bir ofis açmayı düşünüyorsanız bu tarihler arasında uygulamayınız. Üzerinde analiz yapınız. Geri hareketi maddi konularda da etkilidir. Kazancınızı ev yatırımı şeklinde değerlendirmek, ev satışı, aileden kalma miras ve hisseli paralar, aile işi ve ortak kazançlar, evin restore edilmesi, bir binanın temelinin atılması, bir arazide arama yapılması, kazı çalışmaları gibi paraya dayalı işlerde acele kararlar vermeyiniz. İncelemede bulununuz.

 

6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması yüksek eğitim, bir şehre veya ülkeye yerleşim, hukukla alakalı konular, ticaret, yolculuklar, akademik uzmanlık, sportif faaliyetler gibi konularda girişim arzunuzu ve harekete geçme hırsınızı yükseltir. Bu hırs gözünüzü döndürür ve vaktinden evvel kararlar almanıza sebep olabilir. Onun içindir ki, çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi ve iş birliğinizi mutlaka dengeli tutunuz. Olur olmaz hareket etmeyiniz.  Bu tutulmanın görünümlerine baktığımızda çevrenizin ve çalışma hayatınızın bir yapılanma sürecinden geçtiğini görüyoruz. Sabır şart. Zamanla oturacak bunlar. Bu tutulma aşk ve sosyal hayatınızda fırsatlar getirecektir size. Yeter ki, aceleci davranmayın. Çünkü Merkür geri hareket dönemindeyiz.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür çevrenizle alakalı konular, ilişkiler, kardeşlerinizle ilgili meseleler, eğitim, bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesi gerektiğini gösteriyor. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması ev ve ailevi konular, kiralama, satış, miras bölüşümü, yeni bir yuva kurmak gibi konularda 9 Kasım sonrası tekrar bir düşünmekte yarar var. 11 Kasım tarihinde çalışma hayatınızda önemli gelişmeler, güçlenmeler meydana gelecek. Ancak sağlığınızı da ihmal etmeyiniz.

 

 

EKİM  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 8-12-13-17-18-22-23-26-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 4-10-24-25-31
Aşkta En Şanslı Günler                   : 26-27
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 19-20

Yeniay : 16-17-18-19
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 3-4-5-30-31
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN