Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

ASLAN BURCU KASIM AYINA GENEL BİR BAKIŞ


7 Kasım tarihindeki  Boğa burcunda oluşacak Dolunayla,  aya adım atıyoruz. Bu Dolunay kariyer hayatımızla ilgili konularda ve ailevi meseleler üzerinde önem taşıyor. Toplum içerisindeki yerimiz, patronlarla olan ilişkimiz, mevcut işimizdeki tatminkarlık ele alınmalıdır. Çünkü bu dolunay bastığımı yeri bilmek ve tatmin olmak arzumuzu gösterir. İşimizde  sorun yoksa, iş ve ev arasındaki denge rahatlıkla kurulabilir. İşte mutlu değilsek doğal olarak buradaki huzursuzluk eve de yansır. Özellikle bir haftalık süreç çok önemlidir, taşınma, yeni bir yere yerleşim, konum değişikliği bu dolunayın maddi ve manevi anlamdaki gerginliğinin simgesidir. Ailevi ilişkilerde, yuvayla ilgili konularda mali anlamda bir baskı söz konusu olabilir. İş ve ev arasındaki denge çok iyi muhafaza edilmelidir.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu da yine ailevi konuları simgeliyor. İşimiz, sağlığımız, evimizin içerisindeki paylaşım çok önemlidir. Yuvayla ilgili konular üzerinde duracağız. Burada ailenin iletişim gücü de çok kuvvetlidir. Fiziksel ve psikolojik sağlığımız açısından ve çalışma hayatındaki verimliliğimiz anlamında ailenin önemi fazlasıyla ortaya çıkıyor.

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başladığı zaman, yüzünüzü gülümseten bir dönemin kapıları açılıyor. Bu tarih itibariyle Venüs Yay geçişini canlanma, hareketlenme, aktif olma, kendinizi güçlü bir şekilde ifade etme anlamında armağan olarak görüyorum. Özellikle ilişkilerde yolculuklar, iletişim, yeni tanışmalar çok kıymetlidir. Kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Özellikle bekar Aslanlar için yeni tanışmaları simgeliyor. İlişkisi devam edenler için çok güzel paylaşımlar söz konusu olacaktır. Hayatı birlikte keşfetmek bu geçişin etkileri arasındadır.

22 Kasım'da Güneş Yay burcu seyri gerçekleşecek ve yeni ay doğacaktır. Bu dönemler aşkı simgelemektedir. Kendimizi aşkla ifade etme gücümüzün işaretçisidir. Herkesle tanışmak, herkesle bağlantı kurmak, iletişime geçmek, harekete geçmek, insanlar tanımak ve insanlara kendimizi ifade etmek gibi fazlasıyla hareketlilik vardır. Üzerimizdeki bütün ağırlıkları atıyoruz. Ardından 28 Kasım'daki Merkür Yay burcu seyri enerjisi bir hayli olumludur. Aslanlar için Kasım ayının ikinci haftası güzel gelişmelere, temaslara, aşkla sarmaş dolaş olmaya açık bir dönemdir.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  Yeni tanışmaların işaretçisi olan bu hafta,  1 Kasım tarihi gayet olumlu. Heveslendirici, canlandırıcı ve devam eden ilişkileri de olumlu yönde besleyicidir.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişi, pozitif etkili, iyimser, coşkulu ve hevesli olunduğu zaman anlamına gelir. Hayallerin gerçeklere galip geldiği, hayatın eğlenceli, rahatlatıcı aktivitelerine yöneldiğimiz bir süreçtir. Söylenenler, etrafımızda olan bitenler hakkında iyimser düşünüldüğü bu dönemde aşkla buluşmak kolaydır. Karşımıza birisi çıkar, hayatımızdaki kişi aşkı bize hesapsızca sunar, ilişkideki problemler göz ardı edilir, sorgulamalar geride kalır, hevesle güne başlanılır.

17-23 Kasım haftası: 22 Kasım Güneş-Yay burcu geçişi,  yenilik arzumuzu işaret ediyor. İlişkisinde sorun olanlar bir an önce çözülsün ister. Etrafınızdaki her güzellik veya yeni bir gelişme sizi heyecanlandırır. Sorular sorarak öğrenme, ideallerinize uygun tercihlerde bulunma, sebep-sonuç ilişkisi kurarak durumları değerlendirme yönünde hareket edersiniz. Yol gösterici bir kişi olarak saygınlık kazanırsınız.

24-30 Kasım haftası:  28 Kasım tarihindeki Merkür-Yay burcu seyri ve Jüpiter-Aslan burcu geçişini göz önüne alırsak gayet olumlu buluyorum. Sürpriz yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir anda hayatınıza dahil olan bir kişi veya bir gelişme sizi canlandırır.  Hevesli olacaksınız. Tabii ki gerektiğinde olasılık hesabı da yapacağız.  Ancak bu yıl ki Merkür-Yay burcu geçişini çok beğendiğimi söylemeliyim. Yolculuklar, çocuk sahibi olmak, hedef belirlemek, büyümek gelişmek adına düşüneceğiz.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası: 7 Kasım tarihindeki Dolunayda, sakin ve kontrollü bir şekilde hareket ederseniz hem işinizde büyük problemler yaşamamış hem de aile yaşamınızda arzuladığınız huzura kavuşmuş olursunuz. Mesleki ve ailevi konularında sakin ve olgun yaklaşımlar içinde olmanız gerekir. Sizin değerlerinizle başkalarının istekleri arasında yaşanabilecek gerilimden uzak durunuz.

10-16 Kasım haftası:  11 Kasım günü iş yerinizde önemli bir dönüşüm için start verilir. Ancak çok yüksek odaklanmayı gerektiricidir. Yorucu bir enerjidir. Kaldıramayacağınız bir işin altına girmeyiniz.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Yay burcunda oluşan Yeniay aşk hayatınız, becerileriniz, kendinizi ifade gücünüz üzerinde olumlu bir tesirdir. İki hafta içinde çok önemli bir projede yer alabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Uzak yerlere seyahat edebilir, ticarette başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu sizin için gayet olumlu bir Yeniay. Dileklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşeceğini müjdeliyor.

24-30 Kasım haftası:  Bir görevin, bir projenin tamamlanması anlamına gelir. Bir işe başvuruda bulunmanın işaretçisidir. Çalıştığınız yerdeki büyük bir değişimin göstergesidir. Eğer iş ortamındaki sorunlar varsa,  yetkili kişiler kendi aralarında bir karar verebilirler. Birçok kişi işten ayrılabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir iş gerçekleşebilir.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım tarihindeki Merkür-Akrep burcu geçişi, ailevi yaşamdan, yuvamızla ilgili konulara kadar önem taşıdığı gibi hedefleriniz ve finansal konularda da bir hayli etkilidir. Öncelikle bu süreçte kişi ailesini ilgilendiren meseleler üzerinde bir hayli derinlikli düşünür. Problemler, yapılacaklar,  maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlar, köklü değişimler gözden geçirilir.

10-16 Kasım haftası:  12 Kasım tarihinde iş ortaklarınızla veya iş yerinizle olan sözleşmenizdeki finansal maddeler üzerinde çok dikkatlice durunuz. Harcamalarınızda ölçüyü kaçırmayınız.

17-23 Kasım haftası:  20 ve 21 Kasım tarihlerinde harcamalar yine ölçülü şekilde yapılmalıdır. Alışveriş isteği doğurucu enerjiler, farkında olmadan limitlerinizi aşmanıza neden olabilir.

24-30 Kasım haftası:  28 Kasım tarihinde kazanç konularında Merkür-Yay burcu geçişi hızlı bir akışın işaretçisidir. Sosyal yaşam canlanır, canlandığı gibi harcamalar da bir hayli artabilir.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                       : 4-5-8-9-13-14-18-19-23
Zayıf Enerjili Günler             : 6-7-20-21-27-28
Aşkta En Şanslı Günler                    : 23
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 16

Yeniay : 12-13-14-15

(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)Dolunay : 26-27-28-29
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN