Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

ASLAN EYLÜL AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Yakın çevre ilişkileri, yeni haberler, güzel görüşmeler anlamında 2 Eylül Merkür Terazi burcu geçişini olumlu buluyorum. Birileri sizi arayabilir, bir araya gelebilirsiniz, bazı konular üzerinde gözlemde bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin iletişim anlamında size yönelişinin işaretçisi olabilir. Kısa seyirli geziler olabilir.

5 Eylül tarihinde parasal konularda biraz ince eleyip sık dokuyoruz. Mali duruma bakılmalıdır. Girişimler de söz konusu olabilir. Demek oluyor ki para kazanma arzusu çok fazla ön planda olacaktır. Hem yeni ilişkiler kurarak mali anlamda getirilere önem vereceğiz, hem de daha fazla titiz biçimde gözlemde bulunarak bütçemizi ele alacağız.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bir yanıyla kazanç anlamındaki durumumuzu dikkatlice ele alıyoruz. Diğer taraftan da kredi, yatırımlar, alacaklar, ortaklıklar yönünden mali konulara gözlemde bulunuyoruz. Çok iyi bir bütçenin dengelenmesi şarttır. Eğer açıldık ve problemli bir dönem yaşıyorsak, fazlasıyla sıkıntı hali söz konusu olabilir. Girişimlerde bulunarak ve iş hayatına önem vererek, kendi bütçemiz çerçevesinde hali yola koymak gereklidir. Hayal kırıklığı yaşayıcı parasal işlere girişmemek faydalı olacaktır. Bütçemizin kontrolünü çok iyi yapmamız gereken bir dolunaydır.

14 Eylül tarihinde sizin çok sevdiğiniz Mars Yay burcu seyri meydana gelecektir. Bu seyirde özellikle aşk hayatı canlanacaktır. Çocuklarla olan ilişkiler bir hayli aktif hale geliyor. Yeni bir ilişkiye adım atabiliriz. Eğlenmek, gezmek, görmek, yeni insanlar tanımak ufku genişletecektir. Cesur ve kendimize güvenli oluyoruz.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bir gün sonra Terazi burcunda bir yeni ay meydana geliyor. Bunların ikisi de sizin için, özellikle çevre ilişkilerinde, iletişimde, yeni insanlarla tanışma anlamında da çok kıymetlidir. Kendinizi çok güçlü şekilde ifade edebileceğiniz bir dönemdir. Cazibenin ve çekiciliğin tavan yaptığı bir zaman dilimidir. Bu yeni ay hakikaten sizler için çok olumlu ilişkileri, aşkı ve gelişmeleri ifade ediyor.

28 Eylül tarihinde, Merkür ailevi konularda, yerleşim alanıyla ilgili mali konuların gözden geçirilmesi yönünden kıymetlidir. Aynı zamanda gölgeli günleri de başlıyor. Demek oluyor ki eski projeler, yerleşim yeriyle ilgili meseleler, geçmişe dair gözden geçirilmelidir. Yeni bir adım atmadan önce artıları ve eksileri hesap edilmelidir.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlayacak. Çevre ilişkilerinde güzel haberler ve görüşmeler olacaktır. Etrafınızdaki insanlar tarafından takdir görme yönünden önemlidir. Hayatımızda çok olumlu bir görüşmenin işaretçisi olarak görmekteyim.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  Merkür 2 Eylül tarihinde Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu çevremizle olan iletişimi hoş ve paylaşımcı hale getiriyor. Hem yakınlarımızla sıkça görüşeceğiz hem de kardeşlik, sevgi, uyum ve güzellikten yana olacağız. Değerlerimizin önemini bilerek, kiminle nasıl konuşmak ve nasıl anlaşmak gerektiğinin farkında olacağız.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihi yakın çevrenizde bulunan kişilerle iletişimde, sözcükleri iyi seçmek gerektiğini gösteriyor. Akıllı ve politik iletişim, dengeli paylaşım, uyumluluk size güç kazandırır.  İş görüşmeleri ve özel ilişkilerde etkiniz altına alamayacağınız kimse yoktur. 14 Eylül tarihindeki Mars-Yay geçişi, aşkta özgür hareket etmenizi ve maceralar yaşamanızı sağlayan güçlü bir zaman dilimidir. Hayatınıza birçok kişi girebilir.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta, ilişki konularında da etkilidir. Sen ve ben diyerek söze başlamayınız. Aşırı endişeli veya gereğinden çok özveri sorun yaratır. Beni doğru biri bulmaz zaten veyahut bu ilişki de sona erecek içime doğuyor gibi olumsuz cümleler kurmayınız. 17 Eylül tarihinde önemli bir görünüm oluşacak. Çevre değişimi, eğitim hayatınızla ilgili bir yenilik, iş girişimi, ortaklık, yakınlarınızla alakalı konularda ilerisi adına çok önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

22-28 Eylül haftası: 22 Eylül tarihinde aşkta şanslı ve kısmetlisiniz. 23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Ay,  uyum ve denge çerçevesinde, nezaket ölçülerinde, huzurlu paylaşımlarda bulunmanın zamanıdır. Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkiniz önem kazanır. Bir problem olduğunda, can bildiğimiz kişilerin bize destek olmasını bekleriz.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  Merkür-Terazi burcu geçişi, yetenekli olduğumuz konularda iletişimde bulunarak, insanlarla bir araya gelerek fikirlerimizi ifade etmemizde faydalıdır. Sanatsal becerilerimizi belli kişilerle paylaşacağımız faaliyetlerde bulunabiliriz. Güzellik eğitmenliği, ilişki danışmanlığı gibi. 5 Eylül tarihinde Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, ortaklaşa işlerde birlikte çalışmanın, bir ekip, grup içinde görev almanın da göstergesidir.

8-14 Eylül haftası:  13 Eylül tarihinde, akrabalarınız, iş hayatınızla ilgili girişimleriniz, eğitim hayatınız, yerleşim yerinizle ilgili konularda önemli kararlar verebilirsiniz.

15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihindeki görünüm, kazanç sağlayıcı bir iş görüşmesinin işaretçisidir. Ayrıca eğitim, halkla ilişkiler, sanat, söze dayalı meslekler, güzelleştirme alanlarında yeni bir çevreye dahil olmasını destekleyicidir.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihi sizin için özgürce kararlarınızı vermeniz ve kendinize yepyeni bir dünya kurmanızı sağlar. Güven duygunuz fazlasıyla yüksektir. İnançla, kendinizden emin, cesaretle ileri atılırsınız. Her türlü engelin üstesinden gelebilirsiniz. Zaman sizin lehinize işler. Eğitim, ticaret başta olmak üzere her alanda sizi görmek mümkündür.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Bu hafta mali konularda da etkili olacak Venüs-Başak burcu geçişinde, ortaklaşa işlerden para kazanabiliriz. Maddi konularda gelir getirici ufak tefek işler yapabiliriz. Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz.

8-14 Eylül haftası:  Balık burcunda 3 Eylül tarihinde oluşacak Dolunay, miras, gelirler, hayatınızı garanti altına almanızı sağlayacak destekler konusunda mutlaka akıllıca düşünülmesi gerektiği yolunda yardımcıdır. Kanuni işlerinizin, sigortayla alakalı konuların, merak ettiğiniz bir takım durumların sonuçlanmasında destekleyicidir. Metafizik, spritüel konular üzerinde çalışma arzunuzu yükselticidir. Nafaka, kredi ve ortak kazançlarınızı değerlendirmeniz yolunda ışıklandırıcıdır. 10 Eylül tarihinde, finansal tüm konularda lütfen ani kararlar vermeyin. Mali konularda bütçenize uygun hareket edin. Risk faktörünü gözetin. . 11 Eylül tarihinde, parasal konular başta olmak üzere ailevi meselelerde bilinçli şekilde düşünebilirsiniz.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta finansal konularda  endişeli düşünebilirsiniz. Ne yönde bir karar alacağınızı tam olarak bilemeyebilirsiniz. Öyle bir gün ki, hem ilişki, iş ortaklıkları ve hem de mali konularda önem taşıyor. 21 Eylül tarihindeki görünüm, maddi konularda bilinçli ve titiz bir şekilde düşüneceğimizi işaret ediyor. Hesabımızı bilerek hareket edeceğiz.

22-28 Eylül haftası:  28 Eylül tarihinde Akrep burcunda ilerleyecek Merkür aileniz veya aileye ait bir mülkün satışından elde edilecek paranın veya bir mülk satın almanın işaretçisidir.

 

EYLÜL  Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                           : 2-3-10-11-14-15-19-20-24-25-29-30

Zayıf Enerjili Günler                                         : 6-7-12-13-27-28

Aşkta En Şanslı Günler                        : 2-3-29-30

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 22-23

Yeniay : 19-20-21

(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 6-7-8

(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN