Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

 

MART AYINA GENEL BİR BAKIŞ

5 Mart tarihinde Başak burcundaki Dolunay'la aya adım atıyoruz. Bu dolunay finansal ilişkilerimiz ve kazançlarımız anlamında son derece önemli. Bu dolunayın bir başka önemli yanı ise uzaklarla ilgili ilişkiler meseleler ve çalışma hayatımızla ilgili konuları da kapsıyor. Yurt dışı ile ilgili temaslarımız ve yeni iş arayışlarımız yeni kazanç kapılarını aralamak arzumuz çok önemli. Artık boş, gereksiz veya başkalarına bizi tabi tutan düzen içinde yaşamak istemiyoruz.

Kazanç kapılarını aralamak gerekiyor, şu an mevcut yeteneklerimizi değerlendirmek ve bundan edindiğimiz gelirle mutlu yaşıyor muyuz, buna da bakmak gerekiyor.

13 Mart tarihinde Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. Bu geçişin zararlı tarafları da olabilir. Hayali işlerden kaçınmak lazım.

14 Mart-2 Ağustos tarihleri arasında Satürn gerileme hareketinde olacak. Aralık ayından bu yana yaşanan, gerek aşk hayatı gerek iş hayatı gerekse dış meseleleri Haziran ayına kadar bir gözleme durumunda olacağız. Çocuklarımızla alakalı konularda da sorumluluk duygumuz yükselecek.

17 Mart tarihinde Venüs-Boğa burcunda kariyer evinizde seyrine başlayacak. Venüs geçişleri ilişkilerin simgesidir. Mali anlamdaki durum da önem kazanacak. Şu andaki mevcut işimizle ilgili durumları değerlendireceğiz.

20 Mart tarihinde Balık burcunda tam güneş tutulması meydana gelecek. Doğal olarak bir yanı ile finansal ilişkileri simgeliyor.

21 Mart'ta güneş Koç burcuna geçeceği için bu tutulma gerçekleştiği günün ertesi günü daha hareketli olma gereği duyacağız. Sizi suistimal eden ya da hayal kırıklığı yaşatan kişilerle ilgili durumları gerçekçi bir şekilde ele alırken bir taraftan da harekete geçeceksiniz.

31 Mart tarihinde Mars-Boğa burcunda seyrine başlıyor. Kariyer hayatımızla ilgili konulara ve ilişkilerdeki sadakat durumumuza önem vereceğiz. Biraz ağır hareket edeceğiz ama bunun nedeni yanlışa adım atmamak olacak.

AŞK VE İLİŞKİLER

2-8 Mart arası: 2 Mart tarihindeki görünüm,  ilişkilerimizde yeniliklere açık olmamızı, çabucak bağlantı kurmamızı, dünyayı tanıma arzumuzu, atılımda bulunma hevesliliğimizi, başka bir ülkeye, şehre yerleşme istekliğimizi gösteriyor. Ancak bütün koşulları da iyi incelemek lazım. Çok bencil, düşünmeden, sırf dürtülerimizle karar vermemeliyiz. Bir anda karşımıza çıkan birini hayatımızın merkezine oturtmak böyle bir görünüm altında yanlış olabilir. Onu tanıyalım. Yine hiç düşünmeden kararlar vermeyelim. Olur ve olmazları gözden geçirelim. Dengeli, ölçülü ve adil bir şekilde düşünelim, öyle karar verelim.

4 Mart tarihindeki görünüm, kişinin kendi adına belirlediği yüksek hedeflerinin peşinden gitme istekliliğinin işareti ve yenilik arzusunun önlenemez yükselişidir. Değişimi akıllı ve planlı bir şekilde gerçekleştirmeniz yararlı olur.

5 Mart tarihindeki zorlayıcı görünüm, partnerinizle aranızdaki gerginliğin işaretçisidir. Sanki hayat sizi test etmektedir.  Sabırlı olmak, öyle kolay bir şey değildir. Hem iş hem de genel olarak sizi biraz rahatsız edici bir gün diyebiliriz.

9-15 Mart arası: 10 Mart tarihindeki olumlu, aktif, bir hayli yüksek olan enerjiniz aşkta sizi hevesli, çekici, aktif ve bir hayli coşkulu kılacaktır. Bu öyle bir gün ki, size hayır denmesi mümkün değil. Karşı cinsin tercih ettiği, oldukça beğendiği kişi olarak, fikirlerinizle ikna edemeyeceğiniz kişi yoktur. Tüm olumlu özelliklerinizle göz önünde olduğunuz bugün, aşk size hem de çok yakından gülümseyecek.

16-22 Mart arası: 20 Mart tarihinde Balık burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, bugüne dek yaşanmış ve sizi bir hayli üzmüş, tedirgin etmiş, elinizi kolunuzu bağlamış durumların, ayrılıkların,  kayıpların yüreğinizdeki izlerini hatırlatıyor. Bunlar yaşandı, bunlar bir tecrübeydi ve aslında seni büyüttü diyor. Ve bundan böyle kiminle el sıkışacağını kiminle ilişki kurabileceğini bilmelisin diyor. Ortaklaşa mal, mülk, para bölüşümlerinde akıllıca hareket etmek gerektiğini, iyi niyetini suistimal edebilecek kişilere karşı dikkatli olmanın önemini vurguluyor. Atını sağlam kazığa bağlamanı söylüyor. Gökyüzünde tutulmanın gerçekleştiği güne baktığımızda zaten kariyer, toplumsal ilişkiler, girişimler yönünde enerjinizin gayet yüksek olduğunu görüyoruz.

23-31 Mart arası: 24 Mart tarihinde, Venüs-Neptün görünümü, parasal ve mesleki konularda ideallerinize sahip çıkmanın, yanlış seçimlerden uzak durarak ilerlemenin  önemini hatırlatır. Borçlarınızı borçla kapamak veya birilerinin eline muhtaç olmak yerine, gerçekten istediğiniz bir noktaya ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şey, kendinize güvenmektir. Bazen insan umudunu kolayca yitiriyor ve kendini güçsüz zannetme hatasına düşüyor. Oysaki siz Güneşin en güçlü enerjisiyle donatılmış insanlarsınız. Eğer bir şeyi istiyorsanız önce onu elde edeceğinize inanmalısınız. Bu şifalı enerjinin size çok hayırlı kapılar açabileceğinden kuşku duymayın.

İŞ VE KARİYER

2-8 Mart arası: 3 Mart tarihindeki görünüm, karşınıza çıkacak fırsatların, sürprizlerin hem iş hayatınız hem kişisel ilişkileriniz hem de dış dünya ile olan her türlü bağlantınızın güçlenmesini sağlıyor.  Girişimlerde bulunarak, farklı yerlere seyahatler ederek, yeni insanlarla tanışarak, cesur adımlar atarak hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz. Artık eskiye dur, yeniye buyur demek ve buna gönülden inanmak zamanıdır. Haberler gelir, harekete geçebilir, karşınıza çıkan fırsatlar sayesinde yeni bir sayfadan hayata bakabilirsiniz.

9-15 Mart arası: 11 Mart tarihindeki Mars-Uranüs kavuşumu, yüksek eğitimden, seyahatlere, ticaretten, akademik uzmanlığa kadar geniş bir alanda meydana gelebilecek yeni bir değişimin, kararın işaretçisidir. Bu bir sürpriz durum da olur. Karşınıza bir fırsat çıkar ve siz bir anda karar verebilirsiniz. Ancak ben derim ki, iyice bir düşünmeden hemen olur yanıtı vermeyiniz. Bu haftaki gelişmeler hakikaten insanı teşvik edici, itekleyici gibi görünse de, fikirleriniz, projeleriniz, düşündüğünüz yenilikler ve karşınıza çıkanların uygulanabilirliği, uzun vadeli olup olmadığına bakalım.

16-22 Mart arası: 17 Mart tarihi itibariyle Venüs-Boğa burcunda seyrine başlıyor. İşinizde huzur, maddi ve manevi anlamda güvence olguları bir hayli öne çıkıyor. Bu süreçte uzun vadeli düşünecek ve garantili işi tercih edeceksiniz.  Eğer mevcut işinizde gelecek görmüyorsanız veya yeni bir iş düşünüyorsanız, bu süreçte şöyle enine boyuna düşününüz. Bu dönemde işinizdeki saygınlığı karmaşadan uzak durmayı önemseyeceksiniz.  Sürekli baskı kuran, kendi bildiğinin doğru olduğunu düşünen kişilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz.

23-31 Mart arası: 25 Mart tarihindeki Güneş-Satürn görünümü, uygulamak istediğiniz planlarınızı, yürürlüğe koymak istediğiniz işleri, titizlikle gözden geçirmeniz yönünde önemlidir. Olumlu bir enerjidir. Özellikle eğitimden, ticarete, yurtdışıyla alakalı konularda da karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. İşlerinizi belli prensipler dahilinde halledebilirsiniz. Kişisel anlamda arzularınız bir hayli yoğundur. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Mars da iyi bir destek veriyor. 31 Mart tarihine kadar girişimde bulunmak için enerjileriniz bir hayli olumlu gözüküyor. Merkür Koç burcunda seyrini sürdürecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Aynı gün, Mars da Boğa burcunda seyrine başlayacak. Etrafınızdaki insanlarla ne denli kuvvetli bağlar kurabilirseniz, o denli başarılı olursunuz. İsteklerinizin gayet iyi bilincinde olduğunuzdan çatışmaya düşmeden görevlerinizi yerine getirebilir, işinize bağlı bir çalışan olarak sorumluluklarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

PARA

2-8 Mart arası: 6 Mart tarihindeki Dolunay, gerek dışarıdan gelecek maddi destekler gerekse kendi kazancınızla ilgili yaşanabilecek gelişmeler bir hayli önem kazanıyor.  Meydana gelen olaylar veya durumlar bundan sonrası adına etkili olacağından acil kararlar vermemek, temkinli hareket etmek gerekir. Ayrıca bu Dolunay finansal yaşamanızla ilgili mevzularda aksayan, sorun çıkaran ve problemlere neden olan her şeyin daha net görülmesi ve saptanması adına önemlidir.

9-15 Mart arası: 13 Mart tarihinde Merkür-Balık burcunda ilerleyecek. Mali konularda üzerinde zihnimizi şöyle bir odaklamamızda yarar var. Öylesine değil, bilakis aklımızı kullanarak çıkarlarımızı gözeterek hesabımızı bilerek hareket edersek, başkalarıyla ortaklaşa güzel paylaşımlarda bulunuruz. Ancak iyi niyetliliğin ölçüsünü de bilelim. Dimyata pirince giderken, evdeki bulgurdan olmayalım.

16-22 Mart arası: 16 Mart tarihinde, finansal anlamda hesaplarınızı, ilişkilerinizi, birileriyle olan paylaşımlarınızı dikkatlice gözden geçirmelisiniz. Çünkü bazı durumlar sizi sınırlayabilir. İstediğiniz gibi hareket etmenizin önüne geçebilir. Aşk hayatınız, çocuklarla alakalı meseleler, sosyal aktiviteler, zevk aldığınız konularda denetim altına alınabilirsiniz. Siz iyi niyetli düşündükçe, daha fazla zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bütün bunlar zihninizin karışmasına neden olabilir.

23-31 Mart arası: Kazanç evinizin yöneticisi Merkür-Koç burcunda 31 Mart itibariyle seyrine başlıyor. Bu yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir. Ancak aynı gün Mars-Boğa burcunda ilerleyecek. Eğer ortaklıklar, eş veya mali anlamda işlerimiz varsa, bunların sağlam ve uzun vadeli olmasına dikkat edelim.

MART Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 2-3-7-8-12-13-21-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       :
10-11-17-23
Aşkta En Şanslı Günler                   :
12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler         :
5-6

Yeniay : 2-3-4-29-30-31
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

MART ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN