Aslan

(23 Temmuz - 22 Ağustos)
Aslan
Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

ASLAN

AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

4 Nisan Terazi burcunda oluşacak Tam  Ay Tutulması ile Nisan ayına adımımızı atacağız. Bu tutulma yakın çevremizle alakalı mevcut ilişkilerimizle yeni hedef ve girişimlerimizle ilgili nezaket beklentimizi ortaya çıkaracak.Ay tutulmasının görünümlerine de baktığımızda hassasiyetin oldukça yüksek olduğunu göreceğiz.Sağlığa da özen gösterilecek bir dönem olmakla birlikte iş hayatınızda da yeni bir karar dönemi olabilir. 

11 Nisan tarihinde Venüs İkizler burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir özellikle ileriye dönük hedefler anlamında iki yönlü bir kararlık dönemi olduğunu vurguluyor. 

15 Nisan tarihinde Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacak. Daha akılcı daha güvenilir kararlar vermenizde yardımcı olacak bu etki sağlamcı düşünmenizi sağlayacak. Pratik düşünürken, kariyer anlamında boşa kürek sallamayacağınız, getiri sahibi olacağınız bir dönem olacak. 

18 Nisan tarihinde Yeniay Koç burcunda oluşacak. Bu etki kendinizi ifade etme anlamında size yardımcı olacak.Yenilik planı düşünürken kariyer anlamında getirisini inceleyeceksiniz. Hemen karar vermeyecek getiri götürü hesabı yapacaksınız. 

20 Nisan tarihinde güneş Boğa burcunda seyrine başlayacak. Şu andaki mevcut işinize bakacak, mali anlamda doyurucu olup olmadığını ele alacaksınız.

 

AŞK VE İLİŞKİLER


1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihindeki Venüs-Chiron olumlu görünümü,  çevre değişimi, iş hayatınız ve başkalarıyla olan her türlü ilişkinizi, paylaşımlarınızı tekrar gözden geçirerek doğru kararlar verebilmenizde yardımcı oluyor.

 

6-12 Nisan arası: 6 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü yolculuklar, görüşmeler, tanışmalar, değişik bir şeyler yapmak, yenilikçi düşünmek yönünde gayet olumludur. Eğer yeni biriyle tanışırsak, mutlaka onu görmeye veya o bizi görmek için yanımıza gelebilir. Bu görünüm ilişkisi olanların birlikte kısa bir seyahate çıkması, hoş vakit geçirmek, güzel haberler almak yönünde de gayet olumludur. 11 Nisan tarihindeki Venüs-İkizler geçişinin, 14 Nisan tarihine kadar ki bölümünde hızlıca bir ilişkiye başlamak, problemli bir ilişkiyi sonlandırmak gibi durumların işaretçisidir. Sosyal çevreniz aktif hale geldiği için, bir anda yeni biriyle tanışabilirsiniz. 14 Nisan sonrası bu ilişkinin devam edip etmeyeceği yönünde durum belli olur.

 

13-19 Nisan arası: 15 Nisan tarihindeki Venüs-Satürn karşıt görünümü nedeniyle, şu sıralar iş, eğitim, yolculuklar, yakınlarımızla ilgili konular nedeniyle hem sosyal hayatta hem de aşkta ilgisiz ve mesafeli davranabiliriz. Aklımız daha ciddi konulara takılmıştır. Hedefimiz vardır, başarılı olmak arzumuz yoğundur. Öylesine konuşmak, dışarı çıkmak, yeni biriyle tanışmak istemeyiz. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, iş hayatında huzurlu, mali açıdan doyurucu işlere yöneliyoruz. Eğer arzu ettiğimiz gelişmeler olursa, keyfimiz yerine gelecektir.

 

20-26 Nisan arası: 21 Nisan tarihindeki görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda baskı altında kalmaktan hoşlanmadığınızı gösteriyor. Zaten dış baskılar, iş hayatı veya başka sorunlarınız, aşkı şöyle bir rahat hissetmenizin önüne geçtiği için, moral verici sözcüklere ihtiyacınız var. Sevgilinizden bunu bekliyorsunuz. Ancak ertesi gün 22 Nisan tarihindeki görünüm, moralinizi yükseltici ve her şeyin istediğiniz şekilde gelişmesini sağlayıcıdır. Bekar Aslanlar yeni biriyle tanışabilirler.

 

İŞ VE KARİYER


1-5 Nisan arası: 4 Nisan tarihinde Terazi burcunda oluşacak Tam  Ay Tutulması, yakın çevreniz, eğitim hayatınız, yerleşim yeriniz ve uzak yerler, kişisel gelişiminiz, inancınızla ilgili konular üzerinde etkili. Bu tutulma bir yanıyla adil, tarafsız, dengeli bir şekilde çevrenizdeki insanlarla temas etme arzunuzu simgeliyor. Ancak diğer yandan çekip gitmek, başka yerler, başka insanlarla olmak isteğiniz de var. Ne zaman iş veya başka bir neden üzerinizde baskı kursa, ne zaman çalışma hayatınız veya iş sorunları problem olsa, o çekip gitmek isteği baskın geliyor. Bu tutulmanın yöneticileri Venüs ve Mars Boğa burcunda konumlanmış olduğundan şu aralar iş girişimleriniz maddi ve manevi anlamda istediğiniz şekilde gerçekleşirse, sizin de moraliniz yerine gelecektir. Biraz sabırlı ve soğukkanlı olmakta yarar var.

 

6-12 Nisan arası: Bu hafta tüm burçların farklı yaşam alanlarında hızlı değişimleri işaret eden 6, 8, 10 Nisan günleri, sizler için de eğitimden ticarete, bir başka şehir ve ülkeye yerleşim veya bir çevreye dahil olmak, hayatınızda yepyeni bir kapının açılması yönünde önem taşıyor. Birçoğunuz için bu değişimlerin, bu yeniliklerin faydalı olacağını söyleyebiliriz. Eğer sizler de haritanızdaki işaretler buna elverişli ise, zaten yenilikçi düşünen ve değişime açık bir Aslansınız demektir. Gelişmeler sizi şaşırtmaz. Bilakis mutlu olursunuz. Hayatınıza yeni girecek insanlar, dahil olacağınız sosyal çevre, adım atacağınız işler nicedir durgun yürümekte olan hayatınızı da renklendiricidir. Yüksek eğitime hazırlanalar, master düşünenler, uzmanlaşma ve iş tercihlerinde bulunmak isteyenler, tayin bekleyenler, yurt dışına gitmek isteyenler bu değişimler bir adım ötenizde sizi bekliyor.

 

13-19 Nisan arası: 14 Nisan tarihindeki Merkür-Boğa burcu geçişinde, iş hayatınızı ilgilendiren konularda veya işle alakalı meselelerde dediğim dedik tarzda düşünebilirsiniz. Bu sizin kendi bakış açınıza, fikirlerinize olan inanmışlığınızdır. Bildiğiniz şekilde uygulansın istersiniz. Ancak bu geçişin yöneticisi Venüs, ikizler burcunda ilerliyor. Doğal olarak, dışarıyla olan temasımızda farklı görüşte olan kişilerle karşılaşacağız. İnatçı olmamak, sosyal ilişkilerimizi de güçlü tutmakta yarar var.

 

20-26 Nisan arası: 20 Nisan tarihindeki Güneş-Boğa burcu geçişi, iş hayatınızla ilgili konularda maddi ve manevi güvence anlamında tabii ki önemlidir. 7 Mayıs tarihine kadar Venüs size iyi bir destek veriyor. Bu da gösteriyor ki, tanışacağınız yeni insanlardan destek görmek, yeni projelere başlamak, bunları ilerletmek, ekip halinde çalışmak, her ne kadar yorulsanız da, kafanız bazen sıkılsa da, bu hareketliliğin faydalı sonuçlarını alırsınız. 22 Nisan tarihindeki Venüs-Jüpiter görünümü bu anlamda gayet olumludur.

 

PARA


1-5 Nisan arası: 2 Nisan tarihinde, maddi ve manevi anlamda hayatınızı garanti altına alabilmek için öncelikle geçmişte yaşadığınız yanlış ilişkileri, kararları bir gözden geçiriniz. Çünkü bu gözden geçiriş, bundan sonrası adına doğruya yönelmenizde sizi şifalandırabilir.

 

5 Nisan tarihinde, girişim, iletişim ve fikirlerimizi paylaşım yönünde sakin ve aklı başında düşünmenin önemini vurguluyor. Aceleci değil, akıllıca ve de uzlaşıdan yana olursak hem ortaklaşa ilişkilerde hem de mali konularda işlerimizi hallederiz. Miras, kredi, hisseli paralar anlamında piyasanın durumuna bir bakmak lazım.

 

6-12 Nisan arası: 8 Nisan tarihindeki Merkür-Pluto zorlu görünümü, parasal konularda kazançlı çıkmak ve arzu ettiğiniz gelir düzeyine ulaşmak arzunuzu işaret ediyor. Şu anki mevcut durumdan pek hoşnut olmayabilirsiniz. İsteksiz bir şekilde çalışabilir, hatta çevresindeki kişilere gerilimli davranabilirsiniz. Güçlü olmak, kontrolümüzü sağlamak isteyeceğiz.

 

13-19 Nisan arası: 18 Nisan tarihinde Koç burcunda oluşacak Yeniay, cesaretinizi yükseltici, kişisel anlamda heveslendirici ve  teşvik edicidir. Eskiyi geride bırakmak  isteyen birey, bir şeylerin artık değişmesinden yanadır. Farklı bir yere yerleşeyim, eğitimde arzu ettiğim sonucu alayım, akademik kariyerimde beklediğim noktaya ulaşayım, maddi açıdan rahat edeyim diye düşünür. Buna göre kararlar almaktan yanadır. Ancak bu Yeniay, Mars-Jüpiter görünümüyle örtüşüyor. Bu da gösteriyor ki, iş ve kişisel girişimlerde abartılı davranmamak, şartlara bir bakmak gerekiyor.

 

20-26 Nisan arası: 21 Nisan tarihindeki Merkür-Jüpiter görünümü mali konularda dikkatli ve tutumlu olmanın önemini vurguluyor. Ödemeler, işimizden elde ettiğimiz gelir, çalışma hayatımızla ilgili gelişmelere göre hareket etmekte yarar var.

 

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

 

Pozitif Enerjili Günler                : 3-4-8-9-17-18-21-22-26-27
Zayıf Enerjili Günler                 : 6-7-13-14-19-20
Aşkta En Şanslı Günler            : 8-9

Parasal Açıdan Şanslı Günler    : 1-2-28-29

 

Yeniay : 25-26-27-28
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

 

Dolunay : 12-13-14
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

 

NİSAN ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN