Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler, Çarşamba günümüz Ay-Koç burcu geçişiyle devam ediyor. Yuvanız sınırları içindeki sıkıntılardan kurtulmak ve kendinize yeni bir dünya kurmak arzusu yine yoğun olacak.

Saat 11:16 Ay-Mars görünümü, hem iş hayatımızla ilgili meseleler yüzünden  hem de istemediğimiz bir takım zorunluluklar nedeniyle sıkılabiliriz.  Aslında tüm isteğimiz biraz kafamızı boşaltmak, rahatlamak, sevdiklerimizle olmak. Bunun için planlar yapabiliriz.

Saat 19:44 Ay-Pluto arasındaki enerji alış verişi,  baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

8-23 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor.  Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir. Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.

Saat 23:24 itibariyle Koç burcunda oluşacak  sondördün, inandığınız değerlere sahip çıktığınızı,  ülkünüzü, hayat görüşünüzü, sevdiklerinizi koruma altına aldığınızı gösteriyor.  Diğer taraftan çalışma hayatında bir hayli aktifsiniz. Ancak sabırsız davranabilirsiniz. Oysaki yapılması gereken işi iyice öğrenmek, iş ilişkilerinde dikkatli olmak, huzursuzluktan uzak durmaktır. Bunu yaptığınız takdirde hem zarar görmemiş olursunuz hem de amacı belli bir hedef üzerinde verimli bir şekilde kendinizi geliştirirsiniz.

Çıkarılıp toplanan, çarpılıp bölünen  şu dünyada, hesap kitap yapmadan sevmek ve sevilmek en güzeli.........iremSU

Hesapsız sevgilerde buluşmamız dileğimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN