Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler 1 Ağustos saat 01:46-15 Ağustos saat 19:44 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Aslan burcu seyir süresince, iş hayatınızdaki ifade gücünüz ve zekanız bir hayli önem taşır. Akıllı olan kazanır diyelim. İnsanların ilgisini çekebilmek için sözleriniz, fikirleriniz etkileyici olmalıdır. Yetenek ve becerilerinizi mutlaka gösteriniz. Ancak şunu da ekleyeyim. Konuşmak kadar dinlemeyi bilmek de faydalıdır. 2 ve 3 Ağustos tarihlerinde iş hayatımızla ilgili önemli bir karar verebiliriz.  Kendi istediğimiz bir işi kabul edebiliriz. Ancak ben işin şartları ve  çalışma ortamına dikkat etmenizi tavsiye ediyorum. Bu geçiş, özel ilişkilerde paylaşımın ciddi anlamda ele alınmasını gerektiriyor. Gerçekten her iki kişi de, yaşamsal hedefleri anlamında ortak mı düşünüyorlar. Bu soru çok önemli. Ayrıca mali konularda da bu geçişin önemi var. Başkalarına bağımlı olmak yerine, kendi gücünüzle ayakta durmanız gerekiyor. Hedef belirlemeniz veya belirlenmiş bir hedefiniz varsa, buna ulaşmak için cesur olmalısınız.

Saat 07:43 Venüs-Uranüs görünümü,  iş hayatınızla ilgili konular üzerinde sabırsız davranmanıza neden olabilir. Çalışma ortamındaki kişilerle olan irtibatınızda tahammülünüz düşük olabilir. Serbest çalışmak, dilediğiniz gibi hareket etmek istersiniz. Bazılarınız bu etki altında, iş koşullarınız nedeniyle ailenizden uzak kalmanın tedirginliğini yaşayabilirsiniz. Sakince gözlemde bulunmamız gayet iyi olur.

Saat 13:22 Venüs-Satürn görünümü, ideallerimizi, arzularımızı, etrafımızdaki insanlar ve yaşadığımız ülkeyle alakalı konuları bir hayli önemsiyoruz. İnandıklarımızdan taviz vermeye niyetimiz yok. Değerlerimizi risk altına alabilecek her türlü meseleye odaklanıyoruz. Araştırıyoruz, derinlemesine ele alıyoruz ve gerçeğe ulaşmaya çalışıyoruz. İlişkilerimizde de bir hayli dikkatliyiz.

Yıllar sonra anladım ki,
Bağırıp çağırmaya gerek yok
Sesini duymak isteyene
Bir fısıltın yeter..................iremSU

 

Merkür-Aslan burcu süresince dilerim ki, kendi sesimizi duymaktan öteye de geçebilelim ve gönüllere ulaşabilelim. Kaldı ki iki günlük dünya, kimseye kalmıyor. Bir hoş seda bırakabilirsek ardımızda ne ala.


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN