Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"8","burc_ad":"Akrep","tarih":"2016-07-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Akrepler Saat 03:23 Ay-Venüs zorlu görünümü, partnerinizin  inatla bir şeyleri size kabul ettirmesine neden olabilir. Bir çoğu kabul edilir şeyler değildir. Bu tavırlarından hiç hoşlanmazsınız.

Saat 06:44 Ay-Jüpiter görünümü, gerçek anlamda mutluluk ve tatmin duygusunun güvenle eşdeğer olduğunu vurguluyor. Biz karşımızdakine inanıyorsak bu ilişkinin geleceğinden şüphe duymayız.

Saat 12:34 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu boşluk saatlerinde huzur ve güvenlik olguları son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 15:17 Ay-Merkür görünümü, iş ve toplumsal ilişkilerimizde birileriyle anlaşmakta zorlanabiliriz. Kendimize uymayan bir şeye tepki gösterebiliriz.

Saat 18:13-21:17  arasında Ay boşlukta kalacaktır.  Amacınız içsel olarak huzur ve güvenlik hissetmek olduğundan, problemleri kulak arkası yapmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü mücadele etmeniz halinde bir çıkış yolu bulamayacağını hissedersiniz. Zaten boşluktaki Ay etkisi  altında bir şeyleri yoluna koymak,  hele bu duygusal bir mesele ise  oldukça zordur. Parasal konularda ise dikkatli olmakta fayda vardır.

Saat 21:17 Ay-İkizler geçiş etkinliğinde, değişiklik, yenilik hevesimiz yükselir. Sıkıntıya gelemeyiz.

Niyeti ve düşüncesi BİR olan insanlarla karşılaşmamız, huzurlu bir gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla