Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 00:31 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümüyle başlıyor. İlişkinizle ilgili konularda geçmişte yaşanan bazı olumsuz gelişmeleri geride bırakmak ve yeniden kendinizi gözden geçirme yönünde etkili oluyor. Eğer çoktandır yalnızsanız bu görünüm, hayatınıza yeni birini alma konusunda kararsız kaldığınızı gösteriyor. Belki hala bitmemiş bir beraberliğiniz var veyahut sorunlarınız olduğu için yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Fakat şunu biliniz ki, üstü örtülen her şey geri planda işlemeye devam eder. İyice düşünün. Bu hayat sizin çünkü. Bu görünüm, mali konularda işin getirisinin az olduğunu ve sizin de daha fazla kazanmak mecburiyetinizi işaret ediyor. Bu nedenle, yeni iş arayışınızın göstergesi olabilir. Genelde gerginlik, biraz huzursuzluk yaratabilir. Fakat değişime olan hevesliliğiniz bir hayli yoğundur.

Saat 03:06 Ay-Uranüs olumlu görünümünde, fark edilme arzunuz, birileri tarafından kıymetli bulunma ihtiyacınız yükselir. O an birisi sırtınızı sıvazlasa veya iyi ki varsın dese kendinizi huzurlu hissedersiniz.

Saat 03:22 Ay-Venüs faydalı görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda hakim olmamızı sağlar. Aslında aşkı,  aşk gibi yaşamaktan yanayız. Öyle sorgulamak gibi bir niyetimiz yok.  Fakat karşınızdaki kişi size ilgi göstermez, bir de baskın davranmaya kalkışırsa kendi iç dünyanıza dönerek onunla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Her arzunuzun mutlak kabulünü bekleyebilirsiniz.

Saat 06:34 Ay-Mars görünüm etkisi altında  aklı başında hareket etmekte fayda var.  Bir anlık heves ve dürtülerin esiri olup, sonradan pişman olmak istemiyorsak bugün özellikle  önümüze ardımıza bir bakalım. Mesleki ve ilişki konularında şu aralar kiminiz  fazlasıyla umutsuz, bazılarınız ise bu sefer tamamdır  diyecek kadar  sevinçli.  Ancak ben yine de her şeyin dibini iyice kontrol etmenizden yanayım.

Saat 17:12-28 Nisan saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aile büyükleri başta olmak üzere sizden yaşça büyük kişilere  karşı ılımlı davranmak gerekiyor. Önemli işlerle ilgili start vermemek, hırslı davranmamak, toplum içindeki itibarınızı ön planda tutmak gerekiyor.

Not: Mayıs aylık videolarınız alttaki linktedir. Gözlerinize sağlık olsun.

http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir


Yeni haftanın sizlere olumlu değişimlerde start olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN