Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler Perşembe günümüz,  Ay-İkizler burcu seyriyle başlamakta. Saat 05:05 Ay-Merkür görünümü, sizi rahatsız eden konular varsa, ben gayet akıllıca, dağılmadan, enine boyuna düşünmenizden yanayım. Kimsenin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Belirsizlik içeren konularda ise, netlik oluşana kadar yeni kararlardan kaçının.

Saat 14:35-21:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Partnerinizle alakalı meseleler üzerinde sakin olmanızdır. Çünkü birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda bu saate dek, hesabınızı iyi yapınız. Bir yere havale mi göndereceksiniz. Takibinizi yapınız. Bir ödemeniz mi var. Gecikme yaşanmaması için önleminizi alınız.

Saat 21:45 sonrası  Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında,  varmak istediğiniz hedef ve bu hedef için izlenmesi gereken yoldan eğer eminseniz  gönlünüz gayet huzurludur. Eğer sorunlarınız varsa bunların kendiliğinden hallolmasını dilersiniz. Eğer bir konuda karar vermekte zorlanıyorsanız, güvendiğiniz birini arayabilirsiniz. Ay-Yengeç geçişlerinde iç sesiniz size rehberdir. Sakin bir şekilde odaklandığınızda, kafanızın içindeki sorulara doğru yanıt alabilirsiniz.

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN