Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler Perşembe günümüz Ay-Balık burcu geçiş etkinliği saat 09:55 itibariyle başlıyor. Bu enerji  sevgi, şefkat ve ılımlılık anlamına geliyor.  Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşma ihtiyacımız oldukça yoğun. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz. Sevgiyi yüreğimizde bir çiçek gibi büyütüyor, duygularımızın karşılık görmesini umuyoruz. Çevremizdeki insanlarla, çocuklarımız, sevgilimizle, can bildiklerimizle gönül gönüle kucaklaşmayı arzuluyoruz.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, fiziksel ve duygusal anlamda  rahatlamak doyuma ulaşmak isteriz. Düşüncelerimiz, sözlerimiz ve eylemlerimizin özünde ilişkimiz ve yaşamsal ihtiyaçlarımız yer alır.

Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.

Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında sevgi, şefkat ve ılımlı duygularla bizi olumlu yönde sarıp sarmalıyor ve biz duygularımızın karşılık görmesini umuyoruz.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN