Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler saat 05:00  Ay-Uranüs  olumlu görünüm etkisinde Salı gününe merhaba diyoruz. Bu enerji, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz.

Saat 16:37-21:47 arasında kısa süreli  Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir. Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız yoğundur.

Saat 21:47 itibariyle Ay-Oğlak burcu geçiş etkinli altındayız. Yakın çevremizde bulunan yaşça büyüklerimizin veya sözü geçen bazı kişilerin üstümüzdeki etkisini vurgulayıcıdır. Onların bizden beklentileri vardır. Bizim de aynı şekilde ihtiyaçlarımız olduğu için, karşılıklı anlayışa en fazla gereksinim duyduğumuz saatlerdir. İşlerimizi planlı bir şekilde ve ciddiyetle yapmamızda yarar vardır.

Saat 22:44 Ay-Venüs görünümü, problemlerinizi mantıklı bir şekilde çözmeniz son derece önemlidir. Venüs geri hareket dönemindeyiz. Ailevi sorumluluklar üzerinizde baskınlık oluşturabilir. Problemlerinizin çoğu, sizi ve bizzat ailenizi yakından ilgilendirebilir. Bunları mantıklı şekilde ele almak, tekrar gözden geçirmek yararlı olur.

Huzurlu  bir gün geçirmenizi  diliyorum. Gönlümüzde mutluluk daim olsun. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN