Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler  Cuma günümüz,  Boğa burcunda ilerleyen,  sakin ve kararlı şekilde düşünmemizi sağlayan Ay etkisi altında başlıyor. Saat 13:20 olana dek, ilişkilerimiz, iş ortaklıklarımızla alakalı meseleleri halledebiliriz.

Saat 13:20 Ay-Satürn karşıt görünümü,  nakit para ihtiyacımızı, güvende olma arzumuzu ve huzurlu bir şekilde günü değerlendirme isteğimizi işaret ediyor.  İnsanız, doğaldır isteklerimiz  bitmiyor. Ancak istikrar önemli. Kazancımız bilmek geleceğimizi  garanti altına almak istiyoruz. Kimseye eğilip bükülmekten yana değiliz. Özel hayatımızda, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissetmekten yanayız. Bu görünümün ardından saat 14:48 olana dek, Ay-Boşluk etkisi altındayız. Sorumluluklarınızın, isteklerinizin önünde yer alması, hayatın güzel ve keyifli yanlarını hissetmeniz zor olabilir.  Yaşama bir kez geliniyor düşüncesi yüreğinizde hakimiyetini koruduğu halde, çevrenizdeki insanların sizi anlamamakta ısrar edebilirler.

Ay-İkizler burcu geçişi,  saat 14:48 itibariyle etkili olacaktır. Parasal konularda özgür hareket etme arzumuz iki gün boyunca  oldukça yüksek.  Değişiklik, yenilik hevesi içinde olan kişi, denetlenmeye veya azla idare etmeye mecbursa doğal olarak bazı konularda  tepkili davranabilir. Kuşku içinde ister istemez her şeyi enine boyuna öğrenmek için didikleyebilir. Olan  biteni analiz etmek ister, içinden gelmese de akılcı davranmanın onu koruyacağına inanır. Aslında kuşkularında haksız değildir. Görünen köy kılavuz istemez misali, gerçekler önünde durmaktadır. Fakat yüreği bunları kabul etmekten yana değildir.

Hepimizin anlayış, sevgi, barış ve kardeşlikte buluşması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN