Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler Cumartesi günümüzün ilk etkili görünümü, saat 03:10 Güneş-Ay arasında gerçekleşiyor. Bu enerji,  bir problemin kökten çözümü için kollarınızı sıvadığınızı gösteriyor. Bilinçli bir şekilde pürüzleri gidermek niyetindesiniz. Kendinizi güven içinde hissetmek için şu aralar gerek sağlığınıza gerek çalışma hayatınıza fazlasıyla ağırlık verebilirsiniz. Hayatın eğlenceli yanları azalmış gibidir. Ancak elinizden pek bir şey gelmediği için katlandığınızı düşünürsünüz.

Saat 05:15 Ay-Venüs olumlu görünümü ilişkiniz yoluyla kendinizi ve birlikte olduğunuz kişiyi gözden geçirmenizi sağlıyor.  Aslında böyle günler beraberliği denetimi, sorunların düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi açısından gayet etkilidir. Huzur ve  güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer sorunlar varsa,  aranızdaki farklılıkların daha bir ortaya döküldüğü, her iki tarafın da şapkasını önüne koyduğu zamandır. Kimse kimseye rol yapmak zorunda olmadan kendini ortaya koyar. Fakat dikkat edilmesi gereken, böyle zamanlarda ne sen ne de ben demek yerine, biz diyebilmeyi başarmaktır.

Saat 12:32-13:36 arasındaki kısa süreli Ay-Boşluk etkisi altında, bazı insanlara mecburen anlayışlı olmanız gerekir. Aynı şekilde onların da size karşı, hassasiyetinizi göz önüne alarak hareket etmeleri gerekecektir. Özellikle toplumsal anlamdaki düşünceleriniz bir hayli hassastır. Durumları kontrol etmek istedikçe daha fazla yorulursunuz. Sevdiğiniz kişilerden destek beklersiniz.

Saat 13:36 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir.  Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez.  Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir.

Cumartesi gününün her birimiz için olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN