Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler yeni haftamız, saat 04:51 Ay-Mars kavuşum etkisi altında başlayacak. Bu, çok güçlü bir enerjidir. Her konuya hakim olmak, her insan üzerinde etkin olmak istersiniz. Asla geri adım atmak, taviz vermekten yana değilsiniz.

Saat 10:16 Ay-Venüs görünümü, bizi yönetmeye, kendi isteklerini dayatarak baskın çıkmaya çalışan kişilerin işaretçisi olsa da, bir üst paragraftaki olumlu görünüm sayesinde durumu kendi lehimize çevirebiliriz.

Saat 18:39-20:16 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Aileniz veya sevgilinizin, size anlayışlı bir şekilde yanaşması gerekir.  Çünkü ani bir tepki gösterme veya tümüyle yalnız kalma ihtiyacınız  yoğundur. Bu zaman dilimi içinde,  şu  meseleyi halledeyim demeye kalkışmayın. Kendinizle yakından ilgilenin. Bazen bir şeyleri toparlamak için güce ihtiyacımız olur. O zaman bu kısa boşlukta siz de güçlenmek için kendinize gülümsemeyi unutmayın.

Saat 20:16 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu parasal anlamda güce susamışlığın işaretidir. Düşündüğünüz bir yenilik için kafanızın içinde hesaplar yaparsınız.

Not: Eylül aylık yorumunuz köşemize eklenmiştir. Arzu edenler aşağıdaki link aracılığıyla gözden geçirebilirler.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/akrep-burcu-aylik-yorumu.html

Eylül ayının ve yeni başlayan haftanın arzu ettiğiniz güzellikleri getirmesi dileğimle,

 


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN