Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler,  Yengeç burcunda ilerlemesini sürdüren Ay, derinliklerimizde saklı olan özel duyguları işaret ediyor. Ailemizin tüm üyeleri, sevdiklerimiz, özlediklerimiz tümüyle burnumuzda tütebilir. Yuva kurmak, hayatımızı güvence altına almak isteriz. Dıştan bakıldığında kimse anlamaz ama biz sert bir kabuk altında gibiyizdir. Hem sınırlarımızı korumak isteriz hem de bizi kimsenin üzmesin diye duvarlar öreriz.

Saat 05:34 Ay-Neptün görünümü, emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin farkındasınızdır. Sahip olduğunuz her şeyi  koruma altına alabilirsiniz.

Saat 16:05 Ay-Pluto karşıtlık etkisi altında,  inandığınız her şey için mücadele edebilirsiniz. Bir yandan huzur ve güven sağlamak diğer taraftan güçlü bir şekilde kontrolünüzü elinizde tutmak için çaba sarfedersiniz.

Saat 16:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, dışarıdan içe yönelerek, ilişkilerimizi elimizden geldiğince tarafsız bir şekilde gözlemlemeye çalışmanın doğru olacağını gösteriyor. Eğer beklentilerimiz bir ilişkide karşılanmıyorsa, bütünlük yoksa, gönül birliği kurulamıyorsa doğaldır ki, insan pek de olumlu düşünmez. Hatta bencil mi olmak gerekir diye içinden geçirir. Bu görünüm hayatın genelinde, beraberliklerde bir olmak ve bir arada olmak adına neler yapılması gerektiğini düşünmenin işaretçisidir. Bu sağlanacak mı, sağlanmayacak mı, ona bakacağız ve buna göre ilişkimize bir yön çizeceğiz. Ayrıca mali ilişkilerimiz, arkadaşlıklarımıza da bakacağız. Kendi içimizde süzgeçten geçirme günümüz diyebiliriz.

Saat 21:32 Venüs-Chiron karşıtlığında, bir yandan ilişki anlamında her şeyi titizlikle ele alıyorsunuz, kontrol ediyorsunuz, düzeltmeye çalışıyorsunuz. Diğer taraftan aşkta aşırı fedakarlıkta bulunuyor. Sonra da neden istediğim gibi olmuyor diye kendinize yükleniyorsunuz.  İş konularında da durum buna benziyor. -Hedefe mutlaka varmalıyım, değerlerime sahip çıkmalıyım, karmaşık durumlardan kurtulmalıyım diye düşünürken, diğer taraftan -Her şeyi kontrol edemem ki, ben de bir insanım, biraz rahatlamaya ihtiyacım var diyebilirsiniz.

Neylerse mevlam güzel eylesin. Gönlümüzdeki niyetimize göre dostlar, sevgili ve canlar nasip eylesin. Huzurlu bir gün dileğimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN