Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"8","burc_ad":"Akrep","tarih":"2016-07-01","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Akrepler saat 06:31 itibariyle etkili, Venüs-Pluto karşıtlığı, ilişkide tutkumuzu yoğunlaştırıyor. Bir yandan bize ait olana, alıştığımıza sahip çıkmaya çalışıyoruz diğer yandan sahip olduğumuz hiçbir şey olmadığını fark ediyoruz. Sanki bir oyunu tek başına oynuyor gibiyiz. Senaryoyu yazan biz, oyuncuları tespit eden biz, ancak oynanan oyunun bizi tatmin etmediğini kabul etmekten kaçıyoruz gibi. Korkularımız var. Kaybetmekten, reddedilmekten, bilinmezlikten, yanılmaktan kaçıyoruz. Bile bile lades demeye hazırken bir anda geri dönüp kendimize kızıyoruz. Gerçeği kabul et diyen iç sesimize kulak vermek ise işimize gelmiyor. Doğal olarak  yine aynı çıkmaza sarılıyoruz. Günü olumlu geçirmenin yolu ise kendi kendimizle olan bağımızı koparmadan net bir gözlükle hayata bakabilmekten geçiyor.

Saat 14:45 Ay-İkizler geçişi, parasal konularda özgürce karar vermek isteğimizi vurguluyor. Azla idare etmek, sınırlanmak istemeyeceğiz.

Saat 22:18 Venüs-Jüpiter görünümü, inançla ilerlememizi, kendimize güvenmemizi, dış dünyadan destek görmemizi, çevremiz üzerinde etkili olmamızı sağlayan bir kuvvettir. Umutlu düşünürüz, kendimizi güvende hissederiz. Sorunlarımıza en yakın sürede çare bulabileceğimize gönülden inanırız.

Maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Kadir gecemizin  hepimiz için hayırlı gelişmelere vesile olması dua ve dileklerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla