Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"8","burc_ad":"Akrep","tarih":"2016-08-24","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Akrepler Saat 01:44 Ay-Pluto görünümü, kendimize önem vereceğiz. İlişkinin hayatımızdaki anlamını, gerçek sevginin paha biçilmez kıymetini ve aşkın insanı dönüştürme gücünü yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğiz.

Saat 14:26 Mars-Satürn kavuşumu, finansal anlamda durumumuza, iş hayatımıza, eğitimden tüm yaşantımıza kadar durumumuzu, hedefimizi, yolumuzu sorguladığımız bir gündeyiz. Bizi bir yandan itekleyen diğer yandan durduran şartlar nedeniyle yorgunuz. Hangi konuda olursa olsun, öyle kolayca karar verebilecek durumda değiliz. Ancak bir çok meseleyi gerçekçi şekilde görebilmek, tespitlerde bulunmak mümkün.

Saat 15:06 Ay-Venüs görünümünde, geleceğe dönük düşündüğümüz için, hem özel ilişkimizde hem de tercihlerimizde maddi ve manevi yönden tatmin olmak istiyoruz. Birlikte olduğumuz veya olacağımız kişinin bizimle aynı doğrultuda düşünmesi ve hareket etmesinden yanayız. Ayrılık, gayrılık olsun istemeyeceğiz.

Saat 16:21 Ay- Chiron olumlu yansıması, ilişkinizle alakalı problemlerin düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında şifalıdır. Zaten Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri yine ön planda olacak.

Saat 21:06 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkimizde güven, sadakat, huzur olguları bizim için kıymetli olduğunun işaretçisidir. Hem bugünümüz  hem de ilerisi adına düşündüğümüzde bunu bize yaşatabilecek bir partnerin ve beraberliğin özlemi içinde, seçimlerimizi gözden geçireceğiz.

Saat 22:38-25 Ağustos saat 02:40 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında net olarak bir şeyleri görebilmek, anlamak pek kolay değildir. Genellikle sağlamlık, kalıcılık gerektiren doğru kararlar almak güç olabilir. Onun içindir ki, sert çıkışlarda bulunmamalı, kendinize yüklenmemelisiniz.

Zorlukları güce dönüştürmeyi bilenler, hayattan şikayetten etmezler. Hepimiz için olumlu bir gün geçmesi dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla