Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler cumartesi günümüz, Ay-İkizler burcu seyir etkinliğinde başlayacak. Kafanızın içinde sizi rahatsız eden konular varsa, bu enerji altında iki şekilde tepki gösterebilirsiniz. Ya tümüyle mantıklı ve olumlu şekilde düşünüp elinizden geleni yaparsınız veya endişeli, kuruntulu hareket ederek tedirgin olursunuz.  Peki en doğru hareket nedir? Gerçekçi ve tarafsız şekilde düşünmektir.

Saat 05:22 Ay-Neptün zorlu görünümü uzun vadeli bir ilişkinin kurulmasının önüne geçiyor. İlişkisi sorunlu olanların zorluk  yaşamalarına neden olabilir. Genelde böyle bir görünüm altında insan gerçekçi düşünmeye çalışmalı.  Bu saatte  elden geldiğince yeni bir karar vermeyelim. İnsanlara, sözlere, durumlara iyice göz gezdirelim.


Saat 07:10 Ay-Merkür görünümü, ilişkilerde iki yönlü düşünmenin işaretçisi olurken, mali konuların aklımızı kurcaladığını gösteriyor. Duygularımız bazen tamam hayat bu diyor, bazen de neden böyle diyor. Yüzeysel bakmak isterken, derinlere dalıyoruz ister istemez.

Saat 12:54 itibariyle,  Ay(İkizler) ve Güneş(Başak) burçları arasında oluşacak sondördün günün geri kalanında etkilidir. Değişik insanlarla tanışmanız ve maddi konularda ilginç fikirlerle karşılaşmanız açısından etkilidir. Yeni tanışacağınız kişiler size bazı projelerden bahsederek, girişimde bulunmanız gerektiğinden söz edebilirler. Çünkü siz güçlü olmanın önemini oldukça iyi bilen burç mensubusunuz. Ancak ne olursa olsun temkinli olmanızı öneriyorum. Herhangi bir mesele üzerinde düşündüğünüzde gelişmeleri veya durumu olumlu buluyorsanız sorun yok. Bugün, parasal anlamda bağlantıda bulunacağınız kişileri çok dikkatli inceleyin ve bu kişiler hakkında iyice bilgi sahibi olun. Aileniz size destek çıkabilir. Onların güç veren sözleri, davranışları ve yardımları sayesinde ilerisi adına güven dolu düşünebilirsiniz. Belirsiz kalan bazı meseleleri gözünüzde büyütmeyin. Bunlar zamanla yerine oturacaktır.

Saat 16:15  itibariyle Ay-Venüs görünümü devreye girdiğinde, başkalarının değerinizi anlamasını, ona göre davranmasını, sizi takdir etmesini istersiniz. Etkileyici bir kişi olmaya çalışabilirsiniz. Değerinizin bilinmesinden yanasınız.

Mutlu, huzurlu, keyifli bir Cumartesi  günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN