Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler Salı gününe, saat 04:07 itibariyle etkili olacak Ay-Başak burcu geçişiyle adım atıyoruz. Günlük planlarımızın ve işlerimizin  bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi gerekiyor. Toplumsal konularda etrafınızdaki insanları iyi gözlemleyiniz. Endişeli veya aşırı eleştirel yaklaşımlardan kaçınmakta yarar görüyorum.

Saat 10:17 Mars-Chiron  olumlu görünümü ilişkinizle alakalı konularda veya genel olarak aşk hayatınızla ilgili meselelerde yanlış değerlendirmede bulunmamak için aklı başında düşünmeniz gerektiğini söylemektedir. Hayatın keyifli yanlarını hissetme arzunuz bu etki altında gayet yoğundur. Ancak bu arzunun gerçekleşmesi için inatlaşmalardan kaçınmak şarttır. Hele hele karamsar düşünmek size hiçbir yarar sağlamayacaktır. Umudunuzu yitirmeyiniz.

Saat 10:59 Ay-Satürn görünümü, arkadaşlarımıza maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya çalışmanın, bu yöndeki sorumlulukların işaretçisidir. Parasal anlamda kimseye sıkıntımızı dile getirmeyiz. Kendi görüşlerimizi hislerimizi başkalarıyla paylaşırken, onların aksi yöndeki fikirlerini anlamaya çalışmak kolay olmayabilir.

Saat 20:36 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm,  ilişkimizde huzur-istikrar-saygı ve güven olgusunu fazlasıyla önemsediğimizi gösteriyor.  Karşımızdaki kişi, bizden farklı düşünebilir. Buna bir sözümüz olmaz. Ancak karmaşık, dengesiz, inatçı, tuhaf davranışlarda bulunmasın yeter. Her türlü durumu gayet net analiz edebiliriz. Sorunlar varsa, bunları el birliğiyle çözmekten hoşlanırız.

Saat 22:59 Ay-Neptün karşıtlığı, aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Gününüz umduğunuz güzelliklerle dolu geçsin. Canı yürekten sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN