Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 01:41 Ay-Merkür arasındaki görünümüyle cumartesi günümüz başlıyor. Kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın kafanıza takmayınız.  İç dünyanızda sizi rahatsız eden konular üzerinde eğer istemiyorsanız konuşmayınız. Önemli olan zihninizi rahatlamaksa, kitap okuyun, güne geç uyanın veya dilediğiniz gibi günü planlayın.

Saat 02:29 Ay-Jüpiter karşıtlığı sıra dışı bir yaşam sürmek,  özgür olmak arzumuz yoğunlaşıyor. Bir taraftan da, dış dünyada kendimizi ifade etmemiz, sorumluluk almamız gerekiyor.

Saat 08:22-18:37 arasında dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Kafanızın içinde birçok yeni proje, fikir veya plan belirir. Ancak bunları yürürlüğe koyamayız. Üzerinde düşünebiliriz. Eksiklerimizi gözden geçirebiliriz. Bu kısa zaman diliminde etrafınızla olan diyalogunuza dikkat ediniz.

Saat 14:46 Merkür-Jüpiter olumlu görünümü, gizli bazı meseleler üzerinde konuşulması anlamına geliyor. İletişimde bulunmaktan ziyade, sizinle kimler bağlantı kuruyor, kimler size dost olarak yaklaşıyor, kimler hesap kitap peşinde bunları anlamanız mümkündür. Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleşeceği için, aklımız yine de başımızda olsun. Enine boyuna bir bakalım gelişen durumlara.

Saat 18:37 Ay-Balık burcu geçişi, sevginin ne kadar büyük bir güç olduğunu, yüreğimizin derinliklerinde hissetmemizi sağlıyor. İstiyoruz ki, ayrılık dargınlık uzlaşmazlık ve kötülükler olmasın. İnsanlar şu iki günlük dünyada mutlu olsunlar.

Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN