Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler saat 01:02 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Bu rahatlatıcı, huzur verici, aşkı ruhumuzda hissetmemizi sağlayıcı bir enerjidir. Sizlerin, sakinleşmenizi, olumsuz duygulardan uzak kalmanızı, romantik ve ılımlı yaklaşımlarla çevrenizi kucaklamanızı destekleyicidir. Aşık olmak isteriz veya aşkı ruhumuzun derinliklerinde kucaklamaktan yana oluruz.

Saat 09:54 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişki meselelerinde iletişim, paylaşım ve aynı yöne bakabilmenin önemini vurguluyor. Ayrı yolların yolcusu olduğumuzu geç de olsa anlayıp zaman kaybetmekten yana olmayacağız. Bu görünüm, hayatımızla ilgili her konuda doğru bir tercihte bulunmamızı sağlıyor. Seçiciyiz, dikkatliyiz ve güven unsurunu çok daha fazla önemsemekteyiz. Yaş tahtaya ayak basmamak için önce önümüze bakmamız gerektiğini artık çok iyi biliyoruz. Buna göre geleceğimizi tasarlayacağız.

Saat 11:00 Ay-Satürn görünümü, hayatın tüm güzelliklerini huzurla, sevgiyle yaşamak varken, para kazanmaya ve hayatımızı garanti altına almaya çalışıyoruz. Buna mecbur olmak dahi bizi yoruyor çoğu zaman. Duygusal anlamda sıkıntılı olabiliriz.

Saat 13:34 Ay-Pluto görünüm etkisiyle,  partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz.

Saat 18:56 Ay-Mars görünümü, size aşkta cesaret, özgüven, kendinizden eminlik ve bir o kadar ılımlılık katıyor. İsteklerinizi elde etmek amaçlı gücünüz yüksek. Romantik duygularınız yükselişte. Ancak neyi istediğinizi gayet iyi biliyorsunuz.

Saat 21:56 Ay-Jüpiter karşıtlığı, sosyal ve özel yaşam arasındaki dengenin sağlanışıdır. Hem arzu ettiğiniz gibi özel hayatınıza, hobilerinize, sevdiklerinize zaman ayırırsınız hem de sosyal yaşamınıza önem verirsiniz.

Güvenilir, sağlam ve verimli tercihlerde bulunmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN