Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler Cuma gününe, saat 09:42 itibariyle  oluşacak ilkdördün etkisiyle başlıyoruz. 20 Mart  tarihinden bu yana yaşanan veya alınan kararları gözden geçireceğiz.  Ardından ailenizle alakalı konular, eğitim hayatınız, mesleki uzmanlığınız, gönül meseleleriniz gibi geniş bir yelpaze içinde, sahip olduğunuz değerlerinizi koruma ve kollama ihtiyacınızı gayet önemli hale getiriyor.  Hedefinize varmak ve hak ettiğiniz konuma ulaşmak arzusu ister istemez içinizde büyük bir hırs yaratabilir.  Bu hırs doğal olarak sizi besler, büyütür ancak bir o kadar da hassaslaştırır. Acaba doğru yolda mıyım, gerçekten ne yapmak gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim türden sorular kafanızın içinde dönüp durur. Peki ne yapmak gerekiyor?

Kendinize güvenmekten asla vazgeçmeden, yeteneklerinizin farkında olarak duruma bakınız.  Yeniliklerde bulunmak için duygularınızın değil mantığınızın sesine kulak veriniz.  Geçmişte yaşananlar ters gitti diye veya tam tersine çok iyiydi de şimdi işleriniz bozuk diye gerilmeyiniz. Çünkü bilirsiniz ki, bunun gibi neler gördünüz, neler geçirdiniz. Sinirlerinize hakim olunuz ve bilinçli bir şekilde hareket ediniz.

Saat 13:13 Ay-Neptün görünümü, ilişkinizi güçlendirmek isterken, karşı tarafın rol yaptığını sanmanıza yol açabilir. Evet sizinledir ancak farklı bir dünyada yaşıyor gibidir.

Saat 21:29 Ay-Venüs arasındaki görünüm, sizden farklı düşünen ancak bir çok konuda anlaşabileceğiniz bir kişiyle karşılaşmanızı sağlayabilir. Ancak görünenlere değil, ne kadar sağlam olduğuna bakmanız gerekir. Amacınız,  yaşamınızı sağlam temeller üzerine oturtacak düzeni kurmaktır. Bunun için uzun vadeli düşünmek en doğrusudur.

Güven, sevgi ve huzuru hissedeceğimiz bir  gün geçirmemiz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN