Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler, Ay-Oğlak burcu geçiş etkinliğinde Cuma günümüz başlayacak. Çevremizde bulunan kişilerle ciddi konular üzerinde konuşabilir, bağlantılar kurabiliriz. Ailemizle olan temasımız da bir hayli yoğunlaşır. Sorumluluk, hak bilirlik, saygı, dürüstlük gibi ilkelere önem vereceğiz.

Saat 13:38-15:21 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yakınlarımız, aile büyüklerimizle veya bizden yaşça büyük kişilerden destek ve sevgi görmek isteriz. Özellikle iş ortamımızda patron konumunda bulunan kişilerle aramızda garip bir huzursuzluk oluşabilir. Bu geçicidir. Kuruntu yapmayalım.

Saat 15:21 Ay-Kova burcu seyir etkinliği altında ilişkinizi, aile hayatınızı ve  iş konularını gözden geçirebilirsiniz. Zaten bu meseleler ister istemez öne çıkar. Eğer dışarıdan yönelen veyahut  kendi içinizde  sizi rahatsız eden mevzular  varsa, bunları çözüme kavuşturmak istersiniz. Hatta bir hayli sabırsız davranabilirsiniz. Çünkü, mali açıdan hayatınızı garanti altına almak, belki ailenize yardımcı olmak veyahut yeni bir yere taşınmak için güçlenmeniz gerekmektedir. Dışarıda bir ufak sorun oluşsa, hemen oturup düşünürsünüz. Şimdi ben bir tepkide bulunsam, işimi kaybederim, ondan sonra da parasız kalırım. En iyisi idare edeyim dersiniz. Fakat idare etmek de işinize gelmez.

Gönlünüzden geçen tüm güzellikler sizinle olsun. Gönülden sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN