Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 00:20 Ay-Chiron görünüm etkisi altında Çarşamba gününü selamlayacağız. Bu enerji, aşka ve paraya ne kadar ihtiyacınız olduğunu hatırlatıyor. Hassas düşünüyoruz. Bazen içimizden, -Benim en zayıf noktam bu iki konu diye söyleniyoruz.

Saat 00:38 Ay-Uranüs olumlu görünümü, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz.

Saat 19:10 Güneş-Pluto olumlu görünümü,  amacınıza uygun şekilde ilerlemenin, kararlı bir şekilde bildiklerinizi ifade edebilmenin göstergesidir. Pluto öz yöneticiniz olduğu için hem fiziksel hem de iletişimsel anlamda bir hayli hırslı davranırsınız. Hedefinize odaklandığınızda elinizden hiçbir şey kurtulmaz. Bu görünüm insanları etkileme yönünde sizi kuvvetlendirir. Derinlemesine inceleme gerektiren konularda başarılı olursunuz. Memnun olmadığınız bazı durumlardan, bu enerji sayesinde kurtulmanız mümkündür.

Saat 21:06-4 Eylül saat 01:15 arasında Yay burcunda boşlukta ilerleyecek Ay, ilişkinize dikkat etmenin,  riskli kararlar almamanın işaretçisidir.  Mali durumunuz, alım-satım işleri için benim sizlere tavsiyem, durumunuzu mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz, temkinli olmanızdır.

Kendimizle barışık  ve hayata sevgiyle yanaştığımız bir gün olsun. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN