Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler dün akşamdan bu yana Ay-Boşluk etkisi altındayız. Pazar günümüz boyunca da bu durum devam edecek. Elimizden geldiğince kafamıza bir şeyleri takmayalım. Eğer bir mesele  tartışmaya yol açacaksa kendimizi boşluk süresince üzmeyelim. Genelde ailevi konular üzerinde bir hayli durabiliriz.

Saat 17:55 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, kişisel özgürlüğümüze verdiğimiz önemin göstergesi. İnsanlar bizden sıkı çalışmamızı bekliyor. Ancak biz, kazancımıza göre işimizi değerlendirdiğimizde pek tatmin olmayabiliriz. Doğal olarak yeni bir iş arayışına girişebiliriz. Yazışmalarda bulunabiliriz. Eğer kafamıza yatan bir teklifle karşılaşırsak bunu değerlendirmekten kaçınmayız. Ancak ben dikkatlice düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Saat 23:15 Merkür-Jüpiter karşıtlığı ailemiz, iş hayatımızla ilgili konularda bizi iletişime, düşünmeye sevkeden bir etkidir. Abartısız bir şekilde şöyle bir bakarız duruma. Ailemizden uzakta isek, onlarla konuşmak, haber almak bizi mutlu eder. Eğer bir sorun varsa, bunu çözmek isteriz. Çünkü böylece huzur buluruz. İşimizde veya genel olarak toplumsal ilişkilerde kendimizi ifade etmek, yaptığımız işin beğenildiğini görmek, birilerinin bizi önemsediğini hissetmek zihnimizi rahatlatır, güven duygumuzu yükseltir. Tabii ki her bir detayı önemseyeceğiz. Bir yanımız toplumsal konuları önemserken, diğer yanımız kendimizden yana olacak. Güvenilir kişilerle konuşmak bizi rahatlatacak. Bu görünüm altında iş veya evimiz, ailemizle alakalı konularda hemen karar vermemek yerinde olur. Ne de olsa Jüpiter geri hareket dönemindeyiz. Olur olmazlarıyla her bir noktayı gözden geçirmekte yarar var.

Dilden çıkmaya görsün bir SÖZ
Etkisi ulaştığı yerde anlaşılır
Kimi söz sahibinin güzelliğine yakışır, gönlü huzurlandırır
Kimi söz sahibinin zehrini taşır,,,,yüreğimizi acıtır......iremSU

 

Mutlu pazarlar dostlarım, Can yürekleriniz güzel sözlerle huzur bulsun. Kalben sevgilerim sizlerle olsun.

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN