Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"8","burc_ad":"Akrep","tarih":"2016-07-25","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Akrepler Saat 08:46 Ay-Satürn görünümü, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı bir şekilde yerine getirmenizi ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanız mümkün olur. Eğer iş sorunlarınız varsa bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor, sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayınız. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor.

Saat 18:30 Ay-Pluto görünümü, iş konularında ve çevrenizle olan ilişkinizde mutlaka ılımlı hareket etmek gerektiğini işaret ediyor. İş girişimlerinde şartlara, alacağınız ücrete, nasıl bir konumda olacağınıza en başından dikkat ediniz.

Saat 19:49 Ay-Venüs olumlu görünümü mutluluğu  hak etmiş biri olarak neden ilişkide hep olgun davranmak  zorunda kaldığınızı düşünürsünüz.  Ancak düşüncelerinizi gergin bir şekilde ifade etmek yerine belli bir ılımlılıkta izah etmeye çalışmanız size çok şey kazandırabilir. Yani hangi konuda sesinizi yükselteceğinizi hangisinde durup bekleyeceğinizi iyi bilmelisiniz. İşte o zaman kazanan taraf siz olursunuz.

Yüzünüzde gülücüklerin çiçek çiçek açtığı güzel  bir hafta geçirmeniz dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla