Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


{"burc_id":"8","burc_ad":"Akrep","tarih":"2016-10-28","zaman_tipi":"Gunluk"}

Sevgili Akrepler saat 05:50 Mars-Chiron görünümü, moral duygunuzu yükseltici ve sizi sorumluluktan bir parça  kurtarıcı, zayıflıklarınızı güçlendiricidir.

Saat 13:42 Ay-Jüpiter kavuşumu, şöyle geriye yaslanıp güzel bir ortamda dinlenme arzunuzun işaretçisidir. Sohbetinden zevk aldığınız biriyle konuşmak veya sevdiğiniz bir şeyleri yapmak için bu saat gayet olumludur.

Saat 17:44 Ay-Venüs görünümü, ilişkimizle alakalı bir sorun varsa bunu bir an önce aydınlığa kavuşturmak isteriz. Canımızı sıkabilecek her şeyden uzak durmaya çalışırız. Maddi ve manevi anlamda özgür olmaktan yanayız.

Saat 20:54 Ay-Satürn görünümü, maddi konuların biraz düşündürücü olduğunu, kazanmak adına yapılacakları gözden geçirme yönünde önemlidir. İsteyen bilgilenmeye zaman ayırabilir, dileyen kendini gözden geçirmeye. Amacımız gelişmek ve büyümek olmalı.

Saat 23:11 Ay-Pluto görünümü, ilgilendiğimiz alan ve konularda başarılı olmak adına özenle ve dikkatle çalışmanın önemini vurguluyor. Ne olursa olsun, kendinize inanmaktan, güvenmekten vazgeçmeyin. Kimsenin sizi hafife almasına izin vermeyin. Stres yaratıcı insan ve durumlardan uzaklaşın.

Gün boyunca her konuda güzellikler yanınızda olsun. Kalben sevgilerimle,

 AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN

 
LOCAL-2