Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 07:39 Ay-Neptün olumlu görünümüyle Çarşamba gününe adım atacağız. Bu enerji iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi  ve yaratıcılık gücü kazandırıyor. Bu sayede işlemeyen, aksaklık çıkartan her ne varsa onu tespit edebilirsiniz.

Saat 14:15 Merkür-Mars karşıtlık etkisi, çalışma hayatınızla ilgili konularda bazen gereksiz gerilim, çatışma ve uzlaşmazlıklar sizi yoruyor, geriyor. Fakat iç huzurumuz her şeyden önemli olmalı. Bir yandan haklı olduğumuzu düşünüyoruz ancak diğer yandan ödün veriyoruz. Ben derim ki, sakinlikle durumları ele alınız. Bunlar halledilmeyecek meseleler değil. Kendinizi bu denli üzmeyiniz.

Saat 16:08 Ay-Venüs olumlu görünümü size iyi gelecektir. Huzur vericidir. Kuşkularınızı giderir, rahatlatır, şifalandırır. İyi niyet, tutku, ılımlı yaklaşımlar sayesinde sorularınıza cevap bulabilirsiniz. En azından gerginlik sona erer.

Saat 18:47 Ay-Jüpiter görünümü sayesinde fikirlerimizi cesur bir şekilde ifade etmemizi sağlayacak. Moralimizi yükseltecektir.

Saat 19:46 Ay-Pluto görünümü de sizi destekleyicidir.  Çevrenizdeki insanlar üzerinde etkiniz bir hayli yüksektir.

Arzuladığımız şekilde huzurlu ve başarılı  bir gün geçirmeniz dileğimle,

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN