Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler Cuma gününe,  saat 00:57 itibariyle burcunuzda  oluşacak Parçalı Güneş Tutulmasının yansımalarıyla atım atıyoruz. Bu tutulmanın etkilerini, tüm görünümleriyle beraber açıklayacağım.

Saat 00:11 Ay-Venüs kavuşumu bu Tutulmada,  ilişkilerde güçlü taraf olmayı istediğinizi  hem tutkulu ve baskın kişi olmaya çalışacağınızı gösteriyor. Size oldukça çekicilik katıyor. Karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yükseliyor.

Saat 00:57 burcunuzda  oluşacak Parçalı Güneş Tutulması, kariyer hayatınızla ilgili konular üzerindeki gelişimin tamamlanmak üzere olduğunu göstermektedir. Çıkarlarınızın, ne yöne gitmek istediğinizin farkındasınız.  Gelişime katkıda bulunan insanlarla ilişkide bulunacağız. Bu Tutulma  yeni bir karar, girişim, adım atmak için gayet uygun ve olumludur. 9 Kasım tarihini bekleyin ve ondan sonra planlarınızı yürürlüğe koyun. 11 Kasım tarihi itibariyle eğitim, ticaret, iş girişimi ve yenilikler açısından olumlu yönde güçleniyorsunuz.

Saat 09:28 Ay-Neptün olumlu görünümü, bu tutulmanın güçlendirici etkisiyle şifalandığınızı gösteriyor.  Hani bazen öyle rüyalar görürüz ki, sanki gerçekmiş gibidir, kimi zaman öyle hayaller kurarız ki, gerçekleşmesi an meselesidir. İşte bu tutulma,  hem sezgilerinizi, mistik yönünüzü destekleyici hem de, ideallerinize sahip çıkmanız için kuvvetlendiricidir. Bir yanıyla güç aşılırken diğer yanıyla besleyici ve büyütücüdür. Neye inanırsak bizim olabilir.

Saat 21:15 Ay-Pluto olumlu görünümü, bu tutulmanın güçlendirici iksir olduğunu söylüyor. Dış etkenlere karşı sizi koruyor ve güven duygunuzu yükseltiyor. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlıyor.  Hayatınızı olumlu ve güçlü yönde değiştirmenizde size destek oluyor.

Bu tutulmanın önümüzde hayırlı kapılar açılmasında ve güçlenmemizde vesile olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN