Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler saat 20:05 itibariyle Başak burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında Perşembe gününe adım atıyoruz. Bu Dolunay neleri işaret ediyor, nelere dikkatimizi çekiyor, bunları anlamak için, gün boyu etkili olacak görünümleri de hesaba katarak analizi yapmakta fayda görüyorum. Şimdi birlikte inceleyelim.

Saat 05:14 Ay-Neptün karşıtlığı, bu Dolunayda  aşk hayatınız çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması, titizlikle takip edilmesi anlamında yararlıdır.  Ancak paramızın hesabını da iyi yapalım. Açılmayalım.

Saat 05:17 Venüs-Pluto görünümü, bu Dolunayın,  size anlamlı gelen her şeyi elde etme yolundaki mücadelenizin göstergesi. Öylesine arzulunuz ki, önünüze çıkabilecek ve sizi yolunuzda alıkoyabilecek her türlü engelle savaşabilirsiniz. Belirsizlikler sizi öfkelendirebilir, beceriksiz insanlar sinirlendirebilir, size boş yere akıl verenler kızdırabilir. Sizin ihtiyacınız artık bir şeylerin görülebilir hale gelmesi. Zihin-beden arasındaki uyum için, bu Dolunayda yapılacak en iyi şey, moralinizi yükselten, endişelerinizi gideren, sizi motive edici güzelliklere yönelmenizdir.

Saat 20:05 itibariyle Başak burcunda oluşacak Dolunay,  gerek hedefleriniz ve gerekse aşk hayatınızla ilgili konularda bir yandan kaçış gösterirken diğer yandan bağımlılıklarınızın esiri olmamaya lütfen dikkat ediniz. Sorumluluklarınız ağır, önünüzde kocaman bir hayat duruyor. Kimi zaman aşkla terbiye olurken bazen hedeflerinizin ne kadar doğru olup olmadığıyla imtihan edilebilirsiniz. Kimi zaman yeter diye bağırmak gelir içinizden lakin hep ilerlemek durumundasınız. Geçmiş ve gelecek arasında durduğunuz şu anki noktada ihtiyacınız olanları iyice belirlerseniz, hangi oluşum veya hangi engel karşınıza çıkarsa çıksın üstesinden gelebilirsiniz.

Saat 20:36-7 Mart saat 02:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, dostlarınızla, sevdiklerinizle bir araya geliniz. Konuşun, yazışın, fikirlerinizi paylaşın. Bunlar sizi rahatlatıcı, canlandırıcı olabilir.

Bu Dolunayın, hepimiz için düzenleme, yeniden yapılanma, işlerimizi hale yola koymada ışığımız olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN