Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler Cuma günümüz,  Ay-İkizler burcu seyriyle başlamakta. Saat 02:02 Ay-Mars, görünümü, başkalarıyla olan finansal alışverişlerinizde dikkatlice hesabınızı gözden geçirmeniz gerektiğini gösteriyor. Kimsenin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Belirsizlik içeren konularda ise, netlik oluşana kadar yeni kararlardan kaçının. Güvenmediğiniz kişilerle işbirliğinde bulunmayın.

Saat 10:23 Venüs-Satürn görünümü, aşk hayatımız, beklentilerimiz, çocuklarımız, yaşamı ele alış biçimimiz, mali konular üzerinde gerçekçi olunması gereken günlerdeyiz. Bazen sınırlarımızı zorlayan alışverişler veya  iyi niyetimizi kullanan bazı kişiler tarafından zorlandığımız halde, kıyamayız  ve susarız. Ancak bu suskunluğun da bir sınırı var. Bir bakalım etrafımızdaki insanlara, bir inceleyelim bütçemiz şartlarını. Gücümüzü aşan işlerden, ilişkilerden kaçınalım. Bu görünüm, bir ilişkide duygudaşlığın önemini vurguluyor. Birbirimizi anlamanın, zorlukları birlikte aşabilmek için, tarafların ortaklaşa hareket etmeleri gerektiğini vurguluyor. Tek taraflı fedakarlığın sizi zamanla yorabileceğini işaret ediyor. Sorunlar varsa, sürekli affetmek veya yeni başlamış bir ilişki ise, uzun vadeli mi, değil mi diye bakmak mutlaka şart. Bunlara dikkat edersek, bu görünümü başarılı şekilde kullanmış oluruz.

Saat 11:24-31 Ocak saat 09:08 arasıda Ay-Boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda hesabınızı iyi yapınız. Bir yere havale mi göndereceksiniz. Takibinizi yapınız. Bir ödemeniz mi var. Gecikme yaşanmaması için önleminizi alınız. Birisiyle önemli bir meselede görüşmek mi istiyorsunuz. Bu saatler arasında randevulaşmayınız. Paranıza sahip çıkınız.

Saat 15:39 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, aşka bakış açınızı, hedeflerinizi, hayatı verimli kılabilmek adına düşündüklerinizi, planlarınızı ele almanızda size kararlılık gücü veriyor. Ben şunu istiyorum, bunu istemiyorum, bu gereksiz, şu gerekli diyerek bir yol belirlemeniz için, bu görünüm size yardımcı olacaktır. Dağılmadan, gereksiz yere zaman kaybetmeden, işinizi, gücünüzü, hayatınızı mutlaka uzun vadeli olacak şekilde düzenlemek lazım. Eğreti, hiçbir umut içermeyen, ciddi olmayan bir olgu içinde yer almamanız gerektiğini size hatırlatacaktır. Ben bu görünümü gayet faydalı buluyorum. Soruların kafanızın içinde cevapsız kalması  yerine  -Evet böyle olmalı diyerek bir yol belirlemenizde ışık olacaktır.

Saat 15:47 Güneş-Merkür görünümü  geri hareket dönemine rastlıyor. Ailevi ilişkiler, yuvanızla alakalı meseleler, mali konular, ileriye dönük hedefleriniz yönünde düşünmeden kararlar vermemek gerekiyor. Başka bir yere taşınmak, ev satın almak, borç altına girmek, paranızı yanlış alanlarda değerlendirmek konusunda lütfen iyice düşününüz. Ev sahibinizle veya kiracınızla olan problemlerinizi tekrar bir ele alınız. Geri hareketten önce bir yere taşındıysanız geri harekette bazı aksaklıklar gözünüze çarpabilir. Bunları not ediniz.

Esenlik dolu bir gün diliyorum. Her şey umduğunuz yönde gelişsin. İşlerinizde kolaylıklar dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN