Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler, Çarşamba  günümüz  boyunca Ay-Oğlak burcunda ilerleyecek. Saat 07:41 itibariyle etkili olacak bu geçiş, çevremizle olan ilişkimiz  ciddi tarzda olacaktır.  Düşüncelerimizi, ancak bizi anlayabilecek kişilerle paylaşmak isteyeceğiz. Kendimizi güvende hissetmek isteyeceğiz. İç huzurumuz ve duygusal anlamdaki rahatlığımız, günün gelişmelere göre değişecektir. Çelişkili davranmayacağız. Fakat dış etkenler üzerimizde baskı kurarsa veya bir takım insanlar arzu etmediğimiz şekilde davranırsa keyfimiz kaçabilir. İşlerimizi planlama, başarılı bir şekilde halletme yönünde bugün gayet güçlüyüz.

Saat 10:37 Ay-Merkür  görünüm etkisi altında gelişmeleri, aldığımız duyumları akıllıca gözden geçirebiliriz. Ancak pire için yorgan yakmayalım.

Saat 10:51 Venüs, Ay ile zorlu bir görünüm oluşturacak. Etrafınızdaki kişilerin konuşmalarına,  davranışlarına karşı dikkatli olmamızda yarar var.  Baktınız ki, biri haksızlık yapıyor, tuhaf haller içinde, onu sakince uyarabilirsiniz.

Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü,  aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmelerin işaretidir.

Saat 22:32 itibariyle Güneş ve Ay arasında oluşacak ilkdördün, bir yandan sorumluluklarımızı hatırlatırken diğer taraftan işbirliğine davet ediyor. Sevdiklerimize, yakınlarımıza karşı bugün her anlamda sorumluluk duygusu içinde hareket etmemiz şart. Kendimizi biraz güvensiz, tam olarak ifade edemiyor, olan bitene seyirci kalıyor, birileriyle mecburen anlaşmaya çalışıyormuşuz gibi hissedebiliriz. Zaten dış dünyada ciddi bir şekilde işimize gücümüze bakmaya, elden geldiğince nazik olmaya, iş dünyasının kuralları içinde hareket etmeye çalışsak da, geri tarafta bizi bir şeyler rahatsız edebilir. İnsanlarla bağlantıda kopukluk, zoraki iyi geçinmeye çalışmak gibi tavırlarda bulunabiliriz. Enerjimiz biraz düşüktür. Elden geldiğince içsel olarak dengemizi korumaya gayret gösteririz. Ancak gelin görün ki, duygularımızı bastırırız, belli etmeyiz.

Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/akrep-burcu-aylik-yorumu.html

Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimleAŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN