Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler saat 00:10-22:50 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Eviniz, aileniz ve özel ilişkinizle alakalı konularda hoşgörülü davranınız.  Bir büyüğünüzle bir araya gelebilirsiniz. Eski ancak pek hoş olmayan meseleler üzerinde konuşabilirsiniz.  Ancak ben tavsiye etmiyorum.

8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında, Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. Bu dönemde, iş görüşmeleri olabilir. Yeteneklerimize uygun bir alanda ortak bir projenin sürdürülmesi de mümkün olabilir. Eğitim hayatını sürdürenler için, yeni arkadaşlıklar, yeni bir ortama alışmak dönemidir. Eğer bir iş ortaklığı kurulacaksa, her şey en ince detayına kadar konuşulmalıdır. Yeteneklerimize uygun bir alanda ortak bir projenin sürdürülmesi de mümkün olabilir. Bir müddet bu proje üzerinde ekip çalışması yapılır. Bir de bu dönemde, bazı kişiler hakkında düşündüklerinizi pek açığa vurmazsınız.

Saat 23:01 Ay-Venüs kavuşum etkisi altında, işiniz olmasa bile, iş yaratırsınız. Birileri sizden yardım istese gönüllü bir şekilde yerine getirirsiniz.  Boş yere konuşan, avare dolaşan kişileri acımasızca eleştirirsiniz. Sistemin çarklarının bozulmaması için insanların dikkatli ve sorumluluk sahibi olmaları gerektiğini düşünebilirsiniz. Aşk gibi derin bir konuda kimseyle konuşmaz, özel hayatınızın sırlarının bilinmesinden hoşlanmazsınız. Çünkü insanların sizi ve yaşadığınız ilişkiyi anlamalarının mümkün olmayacağını düşünürsünüz.

Kıymet bilen gönüllerle karşılaşmamız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN