Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı


Sevgili Akrepler Salı günümüz Ay-Aslan burcu seyriyle başlıyor. Başarılı olmaya, güvenli bir iş bulmaya, işimizde güçlenmeye ihtiyaç duyduğumuz bir gündeyiz. Dikkat çekmekten hoşlandığımız bugün, amacımıza ulaşmak niyetindeyiz.

Saat 10:27 Ay-Uranüs olumlu görünümü, birileri yardımıyla iş ve sağlık problemlerinizi çözebilmenizde yardımcıdır. Artık bazı durumlara katlanmakta zorlandığınız için, değişimden yanasınız. Sıkıntılı olduğunuz noktaları bazı kişilerle bir araya gelerek ılımlı konuşarak çözümleyebilirsiniz.

Saat 16:00 Merkür-Uranüs görünüm etkisiyle, isyan edebiliriz, kimi zaman tedirginlik içinde sağa sola koşturarak bir çıkar yolu bulmaya çalışabiliriz. Sevmek, sevilmek aşkla yol almak, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmektir arzumuz. Eğer bunları yapabilmemizin önünde engeller varsa sıkılabilir, sinirlenebilir, ne olacaksa olsun diyerek değişik yollara başvurabiliriz. İş arayışına geçebiliriz veya işimizi daha verimli hale getirmek için çabalayabiliriz. Para o denli önemlidir ki, biraz daha fazla kazanmak için önümüze çıkan bir teklifi apansız bir şekilde kabul bile edebiliriz. Ancak Merkür-Yay burcunda ilerliyor ve iyice düşünmek lazım.

Saat 18:01 Merkür-Chiron arasındaki görünüm, bizi yeni arayışlara sevk edebilir. Geleceğimi nasıl garanti altına alabilirim, nasıl daha istikrarlı yaşayabilirim, düzgün bir aşk bana nasip olabilir mi? gibi birçok soru kafamızın içinde dolanır durur.

Not: 2016 yılında gerçekleşecek Yeniay, Dolunay ve Tutulmaların analizini kapsayan özel dosyamız alttaki linktedir.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/astroloji-gundemi/27132-2016-yeniay-dolunay-ve-tutulmalar.html

52 Haftayı kapsayan 2016 YILLIK YORUMLARIMIZ ise, 20 Aralık tarihinde yayınlayacağız. Bilginize. Hürmetlerimle,

 

Yüzünüzü gülümseten, yüreğinizi ferahlandıran güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN