Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, kendimize güvendiğimiz konularda girişimci gücümüzü sağlıyor. Özellikle işe ihtiyacı olan veya bazı meseleleri artık hızlı bir şekilde yerli yerine koymak isteyen kişiler için enerji vericidir diyebiliriz. Özellikle sağlığınızla ilgili yenilenme türündeki uygulamalar, önemli ameliyatların başarılı geçmesini, uygulanacak yeni tedavi usullerinin denenmesinde başarı sağlanabilir. Zeka oyunları, kas gücüne bağlı aktiviteler, televizyon medya dünyasıyla alakalı işler, metafizik çalışmaları ve astrolojiyle ilgilenenler açısından da yararlı ve kazandırıcıdır. Parasal açıdan olumlu gelişmeler yaşanabilir. Sevdiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili bir haber alabilirsiniz.

Saat 05:28 Ay-Güneş görünümü altında, bazen sessiz bazen neşeli, bazen de sanki kimseyi umursamıyormuş gibi davranabilirsiniz. Bu gelgitler arasında, eğer birileri hoşunuza gidecek bir şeyler söylerse hemen kolayca ortama ayak uydurur ve sanki hiç bir şey olmamış gibi havadan sudan konuşabilirsiniz. Aşk iliklerinize kadar işlemiştir.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü, parasal konular başta olmak üzere mesleki alanda da, abartılı hareket etmeye müsait olduğunuzu, aşırılıklara kaçma eğiliminizin aşk hayatınızla ilgili konularda da size hayal kırıklığı yaşatabileceğini işaret ediyor. Aslında ne istediğinizi veya ne yapmanız gerektiğini bilemediğiniz oluyor. İdeallerimiz ne ise, onların peşinden gideceğiz ancak boş fantezilerin de kurbanı olmayacağız. Yoksa tatminsizliğimizi para harcayarak gidermeye devam ederiz veya her şeyi parayla ölçmeye çalışırız. Aşkta ve parada aklımız başımızda olmalı.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlayıcı görünüm, bizi içten içe üzmekte ve kimi zaman tedirgin ederek elimizi kolumuzu bağlamakta olan durumlara, hem aşk hem de para anlamındaki zayıflıklarımızı işaret ediyor.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN