Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

AKREP EYLÜL AYINA GENEL BİR BAKIŞ

2 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcunda seyrine başlıyor. Geriye çekilerek ilişkilerimizi ele alacağız. Bazen yerinde olmayan, istediğimiz gibi ilerlemeyen, birlik ve beraberlik bilinci olmayan bir ilişkinin bizim içimizde yarattığı bir denge problemi olabilir. Bir taraf daha fazla sevgi doluyken, öteki taraf biraz daha kendini düşünüyor olabilir. İletişim bozukluğu yaşanabilir, fikirler birbirine uymuyor olabilir. Geriye çekilerek bunlar gözden geçirilmelidir.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Özellikle sosyal ilişkilerde biraz daha gözlemde kalacağız. İş görüşmeleri olabilir. Yeteneklerimize uygun bir alanda ortak bir projenin sürdürülmesi de mümkün olabilir. Arkadaşlıklarımız, sosyal ilişkilerimiz ele alınacaktır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda bir yanıyla aşkta ılımlı, sevgi dolu ve şefkatli paylaşımlara ihtiyaç duyacağız. Biraz hassasiyet vardır. Diğer taraftan da sosyal ilişkiler anlamında inceleyici ve titiz düşüneceğiz. Beklenmedik biçimde yaşanan problemler kafaya takılabilir. Sakin olmayı ve her konuyu kafaya takmamanızı tavsiye ediyorum.

14 Eylül tarihinde ikinci yöneticiniz Mars finans evinizde seyrine başlıyor. Bir hayli arzulu ve istekli olacağız, bazen bu isteklilik farkında olmadan fazla para harcamaya da neden olabilir. Diğer taraftan yetenekli olduğumuz konularda para kazanmaya dönük durumlar söz konusudur. Hesabı bilmeniz taraftarıyım. Gelir - gider dengesi bu ayda şaşabilir, bütçenin dışına çıkılmaması gerekir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bir gün sonra yeni ay oluşacaktır. Dış dünyaya hemen adım atamıyor olabiliriz, engelleyici bir duvar olabilir. Bunların hepsi çok da olumsuz değildir, çünkü yeni ayın arkasında çok güçlü bir görünüm olacaktır. Bunlar da hem kariyer hayatına etki edecek, hem de günlük hayattaki konuları ele almamızı sağlayacaktır. Sizi içten içe rahatsız eden duygusal konularda biraz duyarlı davranmanız, geçmişi ve şu andaki mevcut durumu ele almanız anlamında kıymet taşıyor. Ne kadar iyi odaklanabilirsek, hem kariyer hayatını düzene koyabilir, hem de gereksiz yere birçok mevzunun üzerinde durup vakit kaybetmemiş oluruz.

28 Eylül tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Aynı gün gölgeli günleri de devreye girmiş oluyor. Kişisel anlamdaki tüm kararların, çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının durumunu gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Yeni bir proje mutlaka analizden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu seyirle birlikte, kişisel girişimler gözden geçirilecek, ikili ilişkilerde bizi rahatsız eden şeyin ne olduğunun farkına varıyoruz.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-7 Eylül haftası:  5 Eylül tarihinde Başak burcunda ilerleyecek Venüs, öyle her karşımıza çıkanı beğenmek anlamına gelmez. Mesafeyi koruyarak, uzaktan uzağa bakarak, kimmiş neymiş anlamaya çalışarak beraberlik hakkında karar veririz. O kararı da vermek için epeyce düşünürüz. Baktı ki,  içimize sindi, aklımıza yattı, o zaman merhabadan öteye geçebiliriz. Arkadaşlık ilişkilerinde de güvendiğimiz, daha önceden zaten tanıdığımız insanlarla sohbet etmeyi isteriz. Öncesini bilmek, sonrasını görmektir niyetimiz.

8-14 Eylül haftası:  10 Eylül tarihinde, sosyal ilişkilerinizi, kimlerle bağlantılarınız var ve kimlerle arkadaşlık ediyorsunuz? Üye olduğunuz ve faaliyette bulunduğunuz dernekler, kulüpler var mı? İlişkilerinizde seçici misiniz? Bunlara gerçekçi bir şekilde yanıt veriniz. Aşk hayatınızla ilgili kriterlerinizi doğru biçimde belirlerseniz hayal kırıklığı yaşamazsınız. 13 Eylül tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda beklenmedik bir ters durum nedeniyle tartışmalar yaşanabilir.

15-21 Eylül haftası: Bu hafta, hedefleriniz ve aşk hayatınızla ilgili konularda hem titiz hem de özverili tarzda düşünebilirsiniz. Bir taraftan hiçbir şey istediğim gibi olmuyor dersiniz. Diğer taraftan her şey yolundaymış gibi davranırsınız. Bu gelgitler ne amacınıza ulaşmanızı sağlan ne de aşkta doğru tercihler yapmanızı. Bu tarihte her sözü kafanıza takmayın.  Bir problem varsa, mantıklı bir şekilde ele alın.

22-28 Eylül haftası:  23 Eylül tarihinde Terazi burcunda ilerleyecek Güneş, fiziksel ve ruhsal anlamda huzur ve uyum arzumuzun işaretçisidir. Bir takım olaylar nedeniyle belli bir güvensizlik, çelişki ve kararsızlık hissedebiliriz.  Ortayı bulayım derken, yoruluruz. Bulmadığımızda tadımız kaçar.

 

İŞ VE KARİYER

1-7 Eylül haftası:  3 Eylül tarihindeki görünüm, gayet olumludur. Kariyer hayatımızda hem hedefimize uygun şekilde planlar yaparız hem de derinlikli olarak düşünüp sağlam olana yöneliriz. Yavaş ve emin adımlarla yürürüz. Otoritelerle ilişkimize dikkat ederiz. Hangi işi yapıyor, hangi görevde bulunuyorsak, titizlikle yerine getiririz. Bir işe odaklandık mı, her engelin üzerinden geçip onu hallederiz. Hangi iş bizim için daha faydalı hangi iş bizi güçlendirir onun ayrımını iyi yaparız. Sezgilerimiz bize rehberlik eder. Diğer taraftan 2 Eylül tarihinde Merkür-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, başkaları hakkındaki düşüncelerimizi şöyle bir kendi içimizde düşünmemizi, tartmamızı sağlayacak.

8-14 Eylül haftası:  Balık burcunda 3 Eylül tarihinde oluşacak Dolunay, yaratıcı yeteneklerinizi ortaya koyma, çocuklarınızla alakalı konularda şefkatli ve ılımlı davranma, ruhsal açıdan rahatlama, sanat, edebiyat ve şifa anlamındaki mesleklere ilgi duyma ve bizzat uygulama, metafizik ve ritüel çalışmalarla ilgilenmek anlamındadır. Hedef belirleme, amacınızın peşinden gitme, sosyal ilişkilerinize, iş hayatınıza önem verme yönünde de tesirlidir.11 Eylül tarihinde karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. İşlerinizi başarılı bir şekilde halledebilirsiniz.

15-21 Eylül haftası: 17 Eylül tarihinde, çalışma hayatınız veya özel yaşamınızda ilerisi adına bir karar vermek için bir hayli düşüneceksiniz. Önemli olan sizin iç dinginliğinizdir. Bunu bozabilecek bir şeye izin vermezsiniz. Hangi konu olursa olsun yasalara uygun şekilde yapılmalıdır. Yapacağınız iş üzerinde çok iyi bilgi edininiz. İlerisini düşünerek karar veriniz.

22-28 Eylül haftası:  22 Eylül tarihinde Jüpiter-Uranüs arasında olumlu bir görünüm meydana gelecek. İş hayatınızdaki özgüven duygunuz yükselişe geçecektir. Artık sıradan, rutin bir görevde kalmak istemezsiniz. Sorumluluk almak yerine, kendi istediğiniz bir alana yönelirsiniz.

 

PARA

1-7 Eylül haftası:  Maddi konularda etkili olacak 3 Eylül tarihindeki paranın hangi alan ve işlerden gelebileceği yolunda güç kazandırır. Sezgilerimiz ve yaptığımız işe olan güvenimiz de bunda etkilidir. Ben bu işte ustayım diyenler için gelişmeler olumlu yöndedir. İşe başlayanlar için bu dönem sunulan ücret az miktarda olsa da, zamanla artış gösterecektir.

15-21 Eylül haftası:  Mevcut işinizden elde ettiğiniz geliri yetersiz bulduğunuz için, farklı bir şeyler yaparak kazanç elde etmek istersiniz. Ancak tam anlamıyla sağlam olmadıkça risk altına girmeyiniz.  Serbest çalışma fikri size daha cazip gelebilir.

22-28 Eylül haftası: 24 Eylül tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, mali konularda tatminkar gelişmelerin işaretçisidir. Arzu ettiğiniz yetenekli olduğunuz bir alanda başkalarından büyük fayda ve destekler görürsünüz. Bunlar 29 Eylül tarihi itibariyle görülmeye başlar.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                           : 4-5-8-9-17-18-22-23-27-28

Zayıf Enerjili Günler                                         : 6-7-12-13-19-20

Aşkta En Şanslı Günler                        : 8-9

Parasal Açıdan Şanslı Günler                           : 2-3-29-30

Yeniay : 26-27-28-29

(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 12-13-14

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

Eylül  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,


AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN