Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

 

EKİM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

 

Burcunuz üzerinde gerçekleşecek ilk geri hareket 4-10 Ekim tarihleri arasındadır. Mali konuların dikkatli bir şekilde kişisel açıdan incelenmesi gereklidir. Ani kararlar vererek bir iş ortaklığını bitirmek yanlış olabilir. Geçmiş tecrübelere bakılmalı, şu andaki resim gözlenmeli, yeni bir bakış açısıyla yüzleşilmelidir. 

Merkür, 10-25 Ekim tarihleri arasında Terazi'ye gerileyecek. Burada da biraz geri plana çekilerek, ilişkilerin bize olan artı ve eksilerini ele alacağız. Gerçekçi bir şekilde mutlaka gözden geçirelim. Geri hareketler onarım süreçleridir. 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşiyor. Burada eğitim hayatından ticari konulara kadar birçok önemli konu vardır. Ara sıra iş ortamında ve ilişkilerde agresif tavırlar söz konusu olabilir, bu tavırlar dışa yansımayabilir. Bunların yarattığı sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Aslında bu duyguların yarattığı, başkalarının yarattığı baskın kimlikler nedeniyle olmaktadır. Bu tavırlarla kararlar verilmemelidir, sakin olunmalıdır. 

24 Ekim tarihinde burcunuz üzerinde parçalı güneş tutulması meydana gelecektir. Kariyer hayatınızla ilgili konular üzerindeki kişisel anlamdaki gelişimin yavaş yavaş tamamlanmak olduğunu göstermektedir. Çıkarların farkında olarak gelişimi çok önemsemeliyiz. Gelişime katkıda bulunan insanlarla ilişkilere dikkat edilmelidir. 

Mars, 26 Ekim'den sonra size destek verecektir. Ekim ayı, gelişimi tetikleyici ve resmi gösterici bir ay olacaktır.

 

Ekim ayı özel dosyası Aşk-İş-Para

Güneş ve Ay Tutulmaları ve

Merkür Akrep-Terazi geri hareketleri

 

1-5 Ekim haftası: 4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür burcunuz üzerinde gerileyecek. Tüm kişisel anlamdaki kararlarınızı gözden geçirirsiniz. Hiç kimseyle de bunları paylaşmazsınız. Bu bir planlama, araştırma, derinlikli ele alma zamanıdır. Odaklanma gücünüz gayet yüksektir. Sezgileriniz bir hayli artar. İnsanları, çevrenizde olan bitenleri gözlersiniz. Zaten geri hareket dönemleri içe yönelme ve insanın kendiyle olan söyleşisi gibidir. O nedenle aceleci kararlar vermemeniz yönünde bir ikazda bulunmak pek gerekmiyor. Ancak şu var, takıntılı düşünmemek gerekiyor. Araştırın ve soruşturun. Bu süreçte ekip liderliği, takım kaptanlığı, yaşam koçluğu, sosyal kulüp çalışmaları, geleceğe dönük bir hedef belirlemeniz, bir gruptan ayrılmanız, bir grup kurmanız, bağlı olduğunuz bir ortaklıktan ayrılmanız veya bir ortaklıkta başa geçmeniz gibi konular üzerinde derinlikli düşünmenin, beklemede kalmanın, ilişkilerinizi dikkatlice gözden geçirmenin işaretçisidir. Ayrıca ortaklaşa kazanç elde etmek amaçlı düşündüğünüz işler, maliye ile ilgili meseleleriniz, bir araştırma işi için görevlendirilme, alacağınızla ilgili konular üzerinde analizde bulunmak, miras, hisseli paralara alakalı meseleler üzerinde düşünmek ve kendiniz adına karar verme aşamasıdır. Ancak bu kararların yürürlüğe konmaması gerekir. Saydığım bu alan ve konulardaki işleriniz yavaşlayabilir.

 

6-12 Ekim haftası:  6-12 Ekim haftası:  8 Ekim tarihinde Koç burcunda oluşacak Ay Tutulması, çalışma hayatınızla ilgili konularda gerginliğin, yaptığınız işten zevk almamak nedeniyle yaşanan uyumsuzlukların, iç dünyanızda tepkili davranmanıza neden olan stresin işaretçisidir. Bu stres sağlığınız açısından pek iyi olmaz. Bazılarınız bu tutulmada düşünmeden etmeden bir karar verip işi gücü bırakabilirsiniz. Çalışma ortamında biriyle tartışabilir, gereksiz sözler sarf edebilirsiniz. Bir kısmınız bu tutulmada daha fazla kazanmak amaçlı bir girişimde bulunabilirsiniz. Ancak Merkür geri hareket dönemindeyiz. Çok iyi düşünmek lazım. Sizin iç dünyanıza şöyle bir çekilerek sakinleşmenizde yarar var. Fiziksel ve ruhsal anlamda bedeninize özen gösteriniz. Tutulmanın görünümleri de bunları işaret etmektedir.

 

10 Ekim-25 Ekim tarihlerinde Terazi burcuna gerileyecek Merkür süresince, şöyle bir geriye çekilip iş ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı, girişimlerinizi, eğitimden ticarete kadar olan tüm konuları ele alınız. Ani kararlar vermeyiniz. Eğer sakin, adil, mantıklı düşünürseniz gayet olumlu tespitlerde bulunursunuz.

 

24 Ekim Akrep burcunda oluşacak Güneş Tutulması kişisel anlamda yeni bir karar, girişim, adım atmak için 9 Kasım tarihini beklemenizin faydalı olacağını gösteriyor. 11 Kasım tarihi itibariyle eğitim, ticaret, iş girişimi ve yeni bir çevrede yaşama yönünde çok güçleneceksiniz.

 

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-14-15-19-20-24-25-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 4-10-17-18-31
Aşkta En Şanslı Günler                   : 6
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 26-27

Yeniay : 24-25-26
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 9-10-11
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

EKİM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN