Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

Akrep

(23 Ekim - 21 Kasım)
Akrep
Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

AKREP BURCU KASIM AYINA GENEL BİR BAKIŞ

Kasım ayında ilk etkili oluşum,  7 Kasım tarihinde karşıt burcunuzda oluşacak Dolunaydır. Bu Dolunay, ilişkinizin niteliğine göre anlam kazanıyor. Bir yanıyla huzur ve güvenlik arayışı beraberliğinizde çok kıymetlidir. Diğer yanıyla ise tutkunuz kendinizden yana bakmaya endeksli gibi duruyor. İlişkide maddi ve manevi anlamda doyuma ulaşamıyorsak, karşımızdaki insan sadece kendi rahatlığını düşünüyorsa, biz de doğal olarak çıkarlarımızı düşünmek zorunda kalacağız. Partnerin biraz daha net davranması istenebilir. Maddi ve manevi anlamda ortaklıklara da bakmak gereklidir. Akrepler burada da tepki koyabilirler.

9 Kasım tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Bu da iletişimsel anlamda kendinizle ilgili oluşuma daha çok önem vermektir. Akrepler güç bende diyecekler, maddi ve manevi anlamda alışverişin yerinde ve dengeli olmadığı bir hayata tahammül göstermekte pek iyimser olmayacaktır. Akrepler güçlenmeye başlıyor denebilir.

Venüs, 16 Kasım tarihinde Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu da mali anlamda bir hareketlilik getirecektir. Yabancı dil, yolculuk, yakın çevre ilişkileri, yeni insanlarla tanışma anlamında destekler göreceklerdir.

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcunda para evinde etkili olacaktır ve yeni ay doğacaktır. Bu yeni ay da, Akrepler için yeni gelirlerin ve getirilerin simgesi olacaktır, moraller düzelecek ve canlanma yaşanacaktır. 28 Kasım'da da Merkür Yay burcunda olacaktır. Bu üçlü paranın önemini ve Akrepler üzerindeki etkisini gösterecektir. İhtiyaçları almak, olumlamada bulunmak, kısa seyirli geziler, öğrenmek, deneyim sahibi olmak, sevdiklerle bir araya gelmek söz konusu olabilir. Ancak ne olursa olsun üzerimizde baskı kuran değil bizim de kendimizi ifade edebileceğimiz ilişkilere daha fazla önem veriyoruz.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

3-9 Kasım haftası:  7 Kasım tarihindeki Dolunay, ciddi ilişkiniz olmak üzere, evliliğiniz konularında etkili olup, sözleşme, iş ortaklığı veya yasal konularda da bağlayıcı durumların göstergesi. Dolunay zamanları genelde duygularla, isteklerin karşı karşıya geldiği için, partnerinizle veya iş anlamındaki ortaklarınızla aranızda yaşanabilecek uyuşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalar konusunda dikkatli olmak gerekiyor.

10-16 Kasım haftası:  12 Kasım tarihi haftanın güzel bir günü. Hem tutkulu hem de aşkla dolu bir gün. Sözler karşı tarafı etkileyici tarzda olacaktır. Partnerinizin de buna sevgiyle, bağlılıkla karşılık verecektir.

17-23 Kasım haftası:  20 Kasım tarihinde ilişkide kendi özgürlük alanınızı korumak yanlısı olacaksınız. Aslında bağlanmaya dünden razısınız ancak partnerinizin tepkilerini görmek isteyeceksiniz. Geri çekilir gibi yaptığınızda bakalım size yönelecek mi şeklinde bir durumdur bu. Ancak dozunu iyi ayarlamak gerekir. Fazlası da sıkabilir onu.

24-30 Kasım haftası:  27 Kasım tarihinde ilişkimizi gözden geçirelim. Eğer uzun vadeli bir beraberlik istiyorsak,  geleceğimizi düşünerek hareket etmemiz lazım. İyi niyetin dozunu ayarlamak, hayallerimizin gerçekleşebilir olanına bakmak lazım.

 

İŞ VE KARİYER

3-9 Kasım haftası:  İş ortaklıkları açısından dikkatli olunması gerekir. 7 Kasım tarihindeki Dolunay, karşılıklı çıkarların ön planda olması ve bu nedenle yaşanabilecek gerilimi işaret ediyor. 9 Kasım tarihinde bir tanıdığınız, iş ortağınız veya partnerinizden destek görebilirsiniz.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım Venüs-Yay burcu geçişi, Bir işe girebilir, maaşınızda yükselme görülebilir. Harcamalar da artabilir. İhtiyaçlar tabii ki belli ölçülerde yapılmalıdır. Bu geçiş, kazanma arzusu verir. Size ortaklaşa hareket edebileceğiniz yeni insanlar kazandırır. Kuruntular azalır, iyimserlik yükselir. İnançla ve kazanım potansiyeliniz artar. Hem işinizden zevk alırsınız hem de keyifli bir şekilde arzu ettiğiniz ihtiyaçları satın alırsınız. Sevdiklerinize küçük hediyeler almak onlara jest yapmak hoşunuza gider.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım tarihinde Yeniay, Yay burcunda oluşacak. Parasal konular üzerinde yeniliklerin işaretçisi olsa da, iki hafta içinde mutlaka sağlık ve kariyer hayatınızla ilgili meseleler üzerinde çok iyi düşünün. İş seçiminde bulunurken alacağınız ücreti, iş şartlarını mutlaka gözden geçirin.

24-30 Kasım haftası:  27 Kasım tarihi, doğru bir yatırım ve kazandırıcı bir iş ve mutlaka geleceğimizi düşünerek hareket etmemiz gerektiğinin işaretçisidir. Harcamaların da bu anlamda tedbirli yapılmasında yarar var.

 

PARA

3-9 Kasım haftası:  9 Kasım Merkür-Akrep burcu geçişinde ilişkilerimiz, amacımız ve maddi ve manevi ortaklıklarımız anlamında önem taşıyor. Bütün bunlar üzerinde bir hayli dikkatli, derinlikli, konulara hakim ve odaklanmış bir şekilde gözlemde bulunacağız. İlişkilerimize bir bakacağız. Bizim üzerimizde kimler tesirli, biz hayatta neleri önemsiyoruz, kimlerle iş birliğine yatkınız ve kimlerle birlik ve bütünlük anlamında sorunlar yaşıyoruz? Bütün bunlara bir bakacağız.

10-16 Kasım haftası:  16 Kasım tarihinde Venüs-Yay burcunda seyrine başlayacak. Maddi konularda harcamalara dikkat edelim.

17-23 Kasım haftası:  22 Kasım Güneş-Yay burcu geçişi, parasal meselelere bir an önce çare bulunması ve soruların çözüme kavuşmasını istediğimiz, bu yönde odaklandığımız zamanlardır. Bütün enerjimizi yenilikleri uygulamak, hayatımıza bir yön çizebilmek için paraya bağlayabiliriz. Bunun yanı sıra, iyimser düşünmeye çalışırız. Her şey kötü gitmez, mutlaka bir çare bulurum sözcüğü dilimizde dolanır. Çok kolay para harcayabiliriz.

24-30 Kasım haftası: 28 Kasım Merkür-Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu geçişi yöneten Jüpiter-Aslan burcunda. Cesaretlilik ön planda. Kazanmak adına kendinizi gösterecek,  fikirlerinizi ifade edecek, yaratıcı yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Bu anlamda güçlüsünüz.  Geniş alanlarda sanatınızı icra edebilirsiniz. Eğitim ve iş hayatını bir arada sürdürerek para kazanabilirsiniz. Tecrübe edinebilirsiniz. Bu yılki geçiş, büyümek adına akıllıca düşünmeyi, buna göre deneyim sahibi olma anlamı taşıyor. Parayı kazanıyoruz ama bunu çalışarak, kendimizi ifade ederek yapabiliyoruz.

 

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz


Pozitif Enerjili Günler                       : 2-11-16-20-21-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler             : 6-7-13-14-27-28
Aşkta En Şanslı Günler                    : 2-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler          : 23

Yeniay : 20-21-22
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

 

Dolunay : 5-6-7-8

(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

 

KASIM  ayında sizlere bol şans, huzur, başarı ve güzellikler diliyorum. Kalben sevgilerimle,AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

  • Doğum Tarihi:
  • Doğum Saati:
  • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN