Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İremSu Diyor Ki

 • 27 Ocak-20 Şubat Venüs Balık süreci; hoş, iksirli, şifalı, rahatlatıcı... Bu geçişte tek dikkat edilecek tarih 30 Ocak (Onu haftalıklarda işlemiştim). Bu geçişte olumlu tarihler 1, 8 ve 9 Şubat. Satürn testinden geçmiş, yücelmiş bir Venüs rahatlığıdır bu. Kısa bir özet, ancak cevaplar haftalık yorumlarda.

  Özellikle 30 Ocak tarihi önemli. Arzu edenler aşağıdaki linkte detayları okuyabilirler.

  26-31 Ocak 2015 haftalık burç yorumunuzu okumak için tıklayın

  Sadece Venüs-Balık geçişi değil, bugün, geçtiğimiz 15 Ocak tarihinde Kuzeydüğüm noktasıyla ilk kez görünüm yapmış Merkürün, tekrar bu noktayı uyarışı söz konusu. Ayrıca ilkdördün etkisi bu da önemli. Severim Balık geçişlerini, ağırlıktan kurtarır insanı, başka bir dünyaya götürür. Gitmek ister yüreğimiz, yorulduk hakikaten yorulduk... Belki biraz huzur verir, belki biraz alır yükümüzü sırtımızdan. Hoş, geçtiğimiz yıllara göre gözümüz açık artık. Ne hayal ne gerçek farkındayız. O farkındalığı da Merkür geri hareketi zihnimize sinyaller göndererek sağlıyor bir çok açıdan. Bu anlamda 27 Ocak tarihli günlük burç yorumunuzu gözden geçirmenizde fayda görüyorum.

  27 Ocak 2015 günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın

 • Yaşam yolunda her bir deneyim, insanın gelişiminde, büyümesinde, farkındalık kazanmasında eşsiz bir öğretidir. Her tarih, o yılın rehber zamanları olup  tesadüfi değil, çok önceden belirlenmiş öğretileridir. Arzu edenler, deneyimin hangi konu ve alanlarda gerçekleşeceğini aşağıdaki linkler aracılığıyla gözden geçirebilirler.

  Yolcunun yolu belli aslında yolcu da bu yoldan geçecektir bir gün mutlaka... Hayrımız olsun her şey...

  21 Ocak saat 17.54 – 11 Şubat saat
  3 Mart
  4 Nisan
  20 Mart
  19 Mayıs-12 Haziran
  15 Haziran-2 Ağustos
  22 Haziran
  25 Temmuz-31 Temmuz
  31 Temmuz-6 Eylül
  11 Ağustos 2015-9 Ekim 2016
  13 Eylül
  17 Eylül-9 Ekim
  18 Eylül 2015-25 Mart 2016
  28 Eylül
  10 Ekim 2015-28 Nisan 2017
  12 Ekim

  Koç burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Boğa burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  İkizler burcu yıllık burç yorumlarını okumak için tıklayın

  Yengeç burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Aslan burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Başak burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Terazi burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Akrep burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Yay burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Oğlak burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Kova burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Balık burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

   

 • 13 Ocak

  Bazen model roller üstlenmemiz ve bunlara uymamız için hayat tarafından kıskaç altına alınıyoruz... Cici çocuk, delikanlı adam, hoşgörülü insan, çalışkan memur, tonton dede v.s... Sonunda "Sessizce gitti ne iyi insandı, kimseyi kırmazdı" denilene kadar bir ömür gelip geçiyor...

  Peki, bu rol modeller içine dar bir elbiseye sığar gibi zorlanan insan mutlu mu, cici çocuk oyuncağını kıramaz mı, delikanlı halim selim davranamaz mı, hoşgörülü insan kızamaz mı, memur bir işi daha geç yapamaz mı, tonton dede şöyle dik dik bakamaz mı?

  Kime, neye, hangi kurala dayanıyor bu şartlanmalar? İnsan eğer başkalarına göre yol alıyorsa, bundan da memnun değilse, el ayak çekildiğinde ne hissedecek? Bu sefer de bütün görevlerini yerine getirmiş bir insan rolune bürünüp kendine mi yabancılaşacak?

  Boşluk etkisi altında gerçekleşecek Terazi sondördün, sınırlar, kurallar içinde çemberlenen insanın ilişki modelleri içinde kendini nasıl hissettiğini soracak, "Hey nasılsın bakalım?" diyecek.

  Dünya sahnesi diyoruz da sahnelenen oyunda bile bir mola verilir değil mi? Saat 22.12 sonrası hayat sahnesinden kulise geçiş yapacağız, bu bize nasıl da iyi gelecek...

  Gün ola hayırlar ola diyelim,

  Astroloji Danışmanı iremsu

  13 Ocak günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın

 • 12 Ocak-20 Şubat Mars-Balık seyri

  Genel anlamıyla döneme baktığımızda, kendimizi suyun üstünde sakince, bazen taşların etrafından süzülerek akışa göre yol alan bir yaprağa benzetebiliriz Çatışmak, mücadele etmek, yorulmak istemeyiz. Aşk, hedefimiz, amacımız güven duygumuz için gereklidir.

  Tüm isteğimiz hayal kırıklıklardan uzak, sorunlardan olabildiğince kaçarak kendimize bir dünya yaratmaktır. İdeallerimize ulaşmak istiyoruz ama mücadele gerekiyorsa beklemeye razıyız.

  Endişelerimiz böyle bir etki altında azalır; rüyalar, fanteziler yükselir, sınırlardan kurtularak sınırsız bir aşkın dehlizlerine dalınır... Aile içi ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda sakin ve uyumlu, çatışmak yerine anlaşmaya gönüllü olduğunuz bir zaman dilimidir.

  Bilinçaltınızda veya kişisel derinliklerinizde huzur duygusu bir hayli önem kazanır. Mahremiyetinize verdiğiniz önem belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Olumsuz hiçbir şeye tahammülünüz yoktur.

  Mücadele gücümüzün temsilcisi olan bir gezegeninin, böylesi ılımlı hale gelmesi aslında bir işin, bir yanlışın üzerine giderek hakkımızı almamızda pek yoldaşlık etmez bize...Girişimde bulunmak yerine, bekleyelim görelim tarzında düşünebliriz sessizce... Balık burcunda ilerlemesi hedefe direkt olarak varmak yerine, hedefin etrafında dolanarak zaman kaybetmek anlamına da gelir.

  Bu dönemde esasen dikkat edilmesi gereken nokta, kimlerle parasal alışveriş içinde olmamız gerektiğini bilmek ve kazancımızı akıllıca değerlendirmektir. Birilerine güvenerek nasıl alırım diyerek para kaptırmayalım. Bizi iyi niyetimizi kullanmalarına izin vermeyelim. Söz ile değil sözleşme ile işlerimizi bağlayalım. Yanlış kararlar vermeyelim.

  Unutmayalım ki, Merkür gölgeli günlerine yaklaşıyoruz ve ardından geri hareketin etkin olduğu bir döneme adım atacağız. İş, girişim ve finansal konularda önümüzü tam net görmeden, hayali işlere kalkışmayalım. Tabii ki bazı meslek erbapları, ulemaları için bu dönem hoş olabilir. Sözgelimi mistik uğraşılar, şifa alanında çalışanlar gibi. Onların da ehil olanlarına rastlamamız dileğimle,

  Astroloji Danışmanı İremsu

  Mars-Balık burcu seyrinin burcunuza etkisini okumak için tıklayın

 • 15 Aralık 2014 değişime hazır mısınız?

  Uranüs-Pluto mücadeleci görünümü, değişime kendini hazırla, gittiğin yolun neyi işaret ettiğini bilerek zamanı değerlendir. Kendinin farkında ol. Ufkumuzu geniş tutmakta ve artık bilinçli düşünmekte, evrensel yolumuzun işaretlerini iyi anlamakta yarar var. Biz istesek de istemesek de, önümüzde açılan yol, bizi farklı deneyimlerle karşılaştırarak, gelişmemizi sağlayacak. Uranüs özgürleşmemizi, Pluto dönüşümde bulunmamızı sağlarken, aslında bizi kendi gerçeğimizle buluşturuyor. Değişime direnemeyiz. Her ne pahasına olursa olsun, gelişimi seçmek bizi ileri noktalara taşıyabilir. Tabii ki kolay olduğunu söyleyemeyiz. Her doğum bir sancıdır. Ancak çekilen sancının işaret ettiği gerçeklere kayıtsız kalamayız. Önemli olan siz değişime hazır mısınız? İşte bu sorunun cevabı çok önemli.

  Neticeleri sebeplerden değil, sebepleri evrensel gerçeğinizin farkında olarak görmenizde yarar var. Bilinçli insanlar için bu çok kolaydır. Çünkü onlar, yaşadıkları olumlu veya olumsuz tecrübelerin kendileri için ne anlam ifade ettiğinin farkındadırlar. Bana ne olacak demek yerine, enerjilerini çok daha akıllıca kullanarak zamanı en iyi şekilde değerlendirmeyi bilirler. Astroloji kehanetlerle uğraşmaz, uğraşmamalıdır da. Şu gün, şurada, şu olacak demenin, astrolojik açıdan açılımını, astrolojik anlamda çok fazla bilgisi olmayan kişilerce panik ve korkudan başka ne anlamı olabilir. Böyle bir panik duygusuyla hareket eden kişi, nasıl başarılı olabilir. Olsa olsa, zamanı boş yere geçirmiş olur.

  Ancak şunu unutmayalım ki, gerek dış dünyada gerekse ülkemizde bir dönüşüm süreci 2012 tarihinde başlamıştır ve 2015 tarihinde yerine oturacaktır. Bizler de, kendi hayatlarımızda ve ülkemizdeki değişime, dönüşüme küresel anlamda bakarak, artık geçmişi yavaş yavaş geride bırakıp yeni şartlara göre hareket ederek hayatımızı restore edeceğiz. Dünyadaki gelişmeleri iyi takip etmek, ülkemizdeki değişimleri anlamak durumundayız.

  İnsanın yaşanılanları bir sürpriz gibi görmemesi için, kendine şöyle bir derinlemesine bakarak, "Ben değişime hazırım, evrensel yolumun farkındayım ve benim için gerekli olanla bütünleşiyorum" diyebilmesi gerekir. Bu değişimlerin tümü tamamlandığında göreceğiz ki, bizim için gerekliymiş. Bir kapı kapanmış, diğer bir kapı açılmış önümüzde. Endişeye hiç gerek yok. Çünkü bu gücümüzü hafife almamız demek olur ki, hiçbir işe yaramaz. Şimdi önemli olan, bundan sonraki gelişmeleri, değişimleri, fırsatları ilerisi adına kazanca dönüştürmektir diye eklemiştim.

  Bu görünüm,
  24 Haziran ve 19 Eylül 2012,
  21 Mayıs 2013 tarihlerinde üç kez oluştu.

  1 Kasım 2013 tarihinde dördüncü kez oluşacak.

  Bundan sonra,
  21 Nisan ve 15 Aralık 2014
  ve son olarak
  17 Mart 2015 tarihinde son kez gerçekleşecek ve yorumunuzda sözü edilen değişim ve dönüşümler tamamlanmış olacaktır.

  Uranüs-Pluto görünümünün burcunuza etkisini okumak için tıklayın.

  Mynet Astroloji Danışmanı İremSu

 • JÜPİTER GERİ HAREKET ETKİSİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

  8 Aralık 2014-8 Nisan 2015

  Niyet eşittir kısmet deriz ya...
  Bazen kısmet çalar kapıyı, buyur ederiz girer içeri. B,u hal dış destekler şeklinde gerçekleşebilir...
  Birileri tutar elinizden
  Birileri koyar önünüze altın tepsiyi
  Çıkar karşınıza biri aşarsın onunla engelleri...
  insanız ya, böyle desteklerdir bize göre şans ve lütuf...Tabii ki haklısınız.
  insan böylesini de arzular,kapılar açılsın ister önünde, dünya nimeti ya...
  Lutfu ya işte budur güzel olan bize göre...

  Bazen de iç zenginlik dediğimiz niyetimiz vardır.
  Hani şu kimsenin bilmediği belki de görmediği zamanlarda gönlünüzün zikri, fikri...
  İnsanlar için güzellikler düşünmek, kimse zorlamaz sizi bunun için...
  Siz öyle gün doğumunda, siz öyle gecenin karanlığında temizlersiniz, arındırırsınız kendinizi ve uyanırsınız sabaha.

  Her şey güzel olacak elbet, benim için de, sevdiklerim için de dersiniz ya
  Eh, demek de nasiptendir, olur insanız.
  Bazen de neler geçer aklımızdan, ne hinlikler, ne oyunlar, ne olumsuzluklar... Onu da arındırmak gerekir, onu da terbiye etmek gerekir.

  işte Jüpiter geri hareketinde döneriz içimize bakarız ne var, ne yok gönül hanemizde. Bakarız şöyle halimize, ahvalimize... Karşılaşırız kendimizle, karşılaşırız niyetimizle. O niyet ne ise döner geri gelir bize. O iç güzelliğidir, o iç huzurudur eğer böyle ise değmeyin keyfimize... Yok, tam tersine çok mu yoldan çıkmıştık, çok mu abartmıştık, çok mu haddimizi aşmıştık? Toparlanırız inşallah, pek de hoşumuza gitmeyen bu halden kurtuluruz inşallah...

  Hangi kanaldan hangi yoldan gelirse gelsin, insanın iç huzuru ve niyet güzelliği en büyük ganimettir bana göre. Dileriz ki, bu geri harekette Rabbim hepimize bu güzelliklerden ihsan eylesin...

  Ne varsa ara kendinde
  Ne orada ne başka yerde
  Cennet de sensin
  Cehennem de sensin kendine... iremSU

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

 • Doğum Tarihi:
 • Doğum Saati:
 • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN