Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İremSu Diyor Ki

 • 19 Ağustos

  İster çiçeğini görelim
  İster dikenini
  Hayat bir gün öğretir
  Nasıl bakmamız gerektiğini... iremSU

  Farkına varacağımız günü beklemek yerine, önce ne istediğimizin bilinciyle hareket etmemiz dileğimle...

 • 15-24 Ağustos arası gelişmeler

  Sevgili Koçlar Hem yakın çevre hem de çalışma hayatınızla ilgili konular önem taşıyor. İş hayatınız aktif hale gelecek. Bir yandan iletişimde bulunacak, diğer taraftan işlerinizi organize edeceksiniz. Sıkı çalışmak, detaylar üzerinde durarak mükemmel işler çıkarmak mümkündür. Düzenleme, işlerlik kazanma yönünde de başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz.

  Sevgili Boğalar Maddi konularda akıllıca kararlar vermenizi, incelemede bulunmanızı sağlar. Yetenekli olduğunuz bir işten ek bir kazanç elde edebilirsiniz. Hesabınızı gayet iyi bilirsiniz. Eviniz ve sağlığınızla ilgili harcamaları ekonomik bir şekilde halledersiniz.

  Sevgili ikizler İletişim beceriniz, tavırlarınızla karşı cins üzerinde etkilisiniz. İş hayatınızla ilgili konularda gayet güçlü ve kendinizden emin şekilde hareket ederek işinize hakim olursunuz. Liderlik gücünüz yüksektir. Kimsenin size bir söz söylemesi veya karşı gelmesi mümkün olmaz. Çünkü siz zaten duruşunuzla buna izin vermezsiniz. İnsanları etkileme gücünüz, baskın karakteriniz, sezgileriniz sizi farklı kılar.

  Sevgili Yengeçler 15 Ağustos tarihinde tutkular ön planda. Bir yandan sevdiğimize arzuyla bağlıyız diğer yandan bazen üzerimizdeki güçlü etkisi bizi yorsa da, bir elmanın iki yarısı misali bu tarihte doğal karşılayacağız. Bir dönüşüm bir yenilenme güçlü bir şekilde aşkın derinliklerinde dolaşma günü olarak da özetleyebiliriz.

  Sevgili Aslanlar Hem ilişki anlamında sizi güçlendirici hem de hayatın lezzetli, keyifli yanlarını hissedebilmeniz yönünde renklendiricidir. Maddi konularda hesap kitap yapma zamanıdır. Paranızı nereye yatırdığınızdan, nasıl kazandığınıza kadar her girişimde mükemmele ulaşma çabanız yükselir. Bir muhasebeci gibi oturup bütçenizi ayarlama vaktidir. Nereye ne verdiğiniz, ne alacağınız, hangi alanlarda çalışıp kazanabileceğinizi düşünürsünüz.

  Sevgili Başaklar Yeni iş girişimleri, projeler, kendinizi dışarıda güçlü ve akılcı şekilde ifade etmeniz mümkün. Merkür, iş alanında verimli düzenlemelerin, gerekli ile gereksizleri ayırmanın, mantıklı şekilde düşünmenin, elle tutulur, gözle görülene yönelmenin işaretçisidir. İş tercihlerinde doğru seçeneği analiz yoluyla saptarsınız. Üretime katkıda bulunan aklınız, projeler için tercih edilmenizi sağlar. Bu tarih itibariyle önümüzdeki ay yapmak istediğiniz işleri planlarsınız. Her ayrıntıyı, olasılıklar dahilinde gözden geçirerek yanlışa izin vermezsiniz.

  Sevgili Teraziler Karşı cinsi etkileyecek tarzda iletişimde bulunursunuz. Sosyal çevre bağlantılarınız güçleniyor. Görüşmeler, toplantı ve etkinlikler başarılı geçer. Güçlü ilişkiler size yeni bir çevre kazandırabilir. mali konular üzerinde hem kişisel hem de ailevi bütçenizi düzenleme, güçlendirme, kararlar verme, derinlikli düşünme yönünde enerjiniz olumludur. Aileye ait bir mülk satışı veya kiralanması, ofis açılması gibi konularda parayı nasıl kullanacağınıza siz karar verirsiniz.

  Sevgili Akrepler Kontrolü sağlama ve gücünüzü yeniden kazanma, işleri titizlikle analiz etme, varılacak noktayı analiz ederek girişimlerde bulunma yönünde olumlu dönüşler mevcut. İsteklerinize göre çevreniz üzerinde etkilisiniz. Erk gücünüz sizi hakim partner haline getirir. Sevdiğiniz insanın her hareketini, sözünü, arzularını bilerek onun üzerinde etkin olmaya çalışırsınız. 18 Ağustos tarihi mali konularda kazanç getirici işlerin işaretçisidir. İlerisi adına düşünmenizi sağlar. Geleceğe atılan bir adım gibi diyebiliriz.

  Sevgili Yaylar görüş ve fikirlerinize uygun kişilerle ilişkiler kurmanızı ve olumlu yönde geliştirmenizi sağlayıcıdır. Kişisel anlamda kendinizi gayet güçlü şekilde ifade ettiğiniz dönemdir. Sosyal alanda kurulan iletişim, birçok insanının dikkatini çekmenizi sağladığı gibi, size yeni arkadaşlar kazandırır. Kariyere odaklanıyorsunuz. Bu odaklanma dağınık çalışmanın önüne geçicidir. Nelerin üzerinde durmanız, derleyip toparlamanız gerektiğini tespit ederseniz hem yorulmazsınız hem de amaca dönük şekilde işlerinizi düzenlersiniz. Tatil programı yapanlar için gayet uygun günlerdir.

  Sevgili Oğlaklar İşçi arı gibi çalışacak, kendinizi öne sürerek bilgi ve tecrübeleri ortaya koyacaksınız. Akılcı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Gözünüz bir hayli açık olacaktır. Olan bitenleri, samimi olmayan, arkadan çevrilen işleri, dostlarınızı, düşmanlarınızı gayet iyi tespit edersiniz. Fazla bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yanlış olan önünüze gelir. Çalışma hayatınızda başarılı işlere, insanların takdirini kazanmaya, detaylı bilgi edinmeye ve edindirmeye dönük olumlu gelişmeler mevcut.

  Sevgili Kovalar Sevgilinizle tatile çıkmak anlamında bu günleri olumlu buluyorum. Hayranlık uyandıracağınız, duygularınızı ifade ederek onu etkileyeceğiniz bu günleri ajandaya kaydetmekte yarar var. Tanışmalar açısından da bu tarihler aktif edicidir. Beraberlikte problemleri olanlar da, bu tarihlerde birbirlerine yönelerek sorunları gönül birliğiyle çözebilirler. Parasal konularda akıllı bir şekilde analizde bulunarak kendinize bir yatırım veya kazanç portföyü oluşturmanızı sağlar. Mali önem taşıyan evrakların tanzimi, ortaklaşa kazançların ele alınması yönünde de kıymetlidir.

  Sevgili Balıklar Sağlam bir ilişkide bu geçiş partnerin iş hayatı veya beraberliğiyle ilgili konularda sizinle paylaşmak istediklerinin simgesidir. Onun hayatındaki bir gelişim sizi de ilgilendiriyor olabilir. Eğer uzun zamandır yalnızsanız, karşınıza çıkan partnerin aklı başında ama açık ve dürüst davrandığına rastlayacağız. Beraberliklerde yapıcı ve çözümcü iletişimin, mantıklı düşünmenin mümkün. El becerilerimiz, iletişim, sanat, tiyatro, gösteri ve süsleme gibi yaratıcı alanlara yönelik çalışmaların ve bu anlamdaki sergi vb. faaliyetlerin işaretçisidir.

 • Engeller
  Potansiyel gücümüzün farkına varmak, onu harekete geçirmek ve doğru bir hedefe yönelik şekilde kullanmak için aslında bir lütuftur.

  Biz kızarız, içerleriz, isyan ederiz... "Nedir bu zorluklar, neden böyle, neden beni buluyor" deriz.

  Oysaki devası saklıdır yaranın içinde
  Her zorluk vesiledir aslında mücadele etmek isteyene... iremSU

  Bizler de gerek ilişkilerimizde gerek maddi ve gerekse yaşamımızı ilgilendiren konular üzerinde eğer bir zorluk ve baskı altında kalıyorsak, probleme takılıp kalmak, onu bunu suçlamak yerine çözüm bulmak için çaba sarfetmeliyiz.

  Kalben sevgilerimle
  GÜcünüz her daim kuvvetli ola
  Hak yardımcıdır kul darda kaldığında...iremSU

 • Aşk yüreğimizin kapılarını çalarken
  Akıl onu sorguya çekiyor.
  Kim haklı kim haksız önemi var mı
  Nasılsa her defasında
  Aşk kendini temize çıkarmaz mı... iremSU

  Venüs-Aslan burcu geçişini okumak için tıklayın

  12 Ağustos günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın

 • 10 Ağustos-Kova burcunda Dolunay

  Benim dedin de,
  Bizim demeyi bildin mi
  Verdi sana hüda bollukla
  Peki bölüşmeyi bildin mi
  Aç gözlüydün hani,
  Peki aç olanın halini bildin mi,

  Sahip olmanın padişahı oldun da
  Peki tevazuyu öğrendin mi
  ön yargıların vardı hani
  peki kendini yargılamayı da bildin mi

  Hani Mevlanın dediği gibi
  İnsan bilmiyorsa ne istediğini hem seni ziyan eder hem kendini...
  Hadi bakalım düşünelim
  Kime ettik de biçiyoruz şimdi... iremSU

  10 Ağustos günlük burç yorumlarınıza göz atın.

 • 2 ve 3 Ağustos

  Ayağım gaz pedalında hayatın, durmaya yok niyetim. Duygular coşmuş, aşk kaygısız bir çocuk ve arzularımız bayramlık giysiler gibi yepyeni... Rota bize göre belli, tam yol ileri… Durdurabilene aşk olsun.

  Aşk dedik de,
  Bazısı için tenden gönüle
  Kimi için rastgele
  Bir kısmı için pencüse
  Hani eskilerin deyimiyle, severler güzeli genç ise

  Şaka bir yana 2 ve 3 Ağustos tarihlerinde ben derim ki, abartmadan yerince nereye yol aldığımızı bilerek zekice ve gerekirse iç güveysinden hallice seçenekleri gözden geçirelim..

  Koçlar, aşk kapıdan baktırır, gönülde ne ateşler yaktırır. Ancak doğru mudur yanlış mıdır? Geçerken mi uğramıştır yoksa ömürlük müdür mutlaka bakalım.

  Boğalar, ev içinde bir hareketlilik, yolculuk, iş ortaklığında ve ilişkide her şey yolunda mı sizce?

  İkizler, bir hayli hızlısın, bir o kadar kararlısın. Sen de toparlanmışsın gidecek gibisin

  Yengeçler, gelsin paralar, gelsin de, biraz da kumbarada demlenseler ne güzel olur...

  Aslanlar, kararlısınız bu defa. "Tak etti artık canıma" diyorsunuz da, ev-aile meselelerini halledelim önce.

  Başaklar, içerlemeyin ne hayata ne kendinize elbet bir hayır var yaşanan her şeyde...

  Teraziler, haklısınız yetti tabii ki, bu sefer durmak yok ileri!

  Akrepler, gücünüz kuvvetiniz yerinde. Hadi bakalım şimdi sıra geldi size... Bol bol çalışın, hedefinizden şaşmayın.

  Yaylar, ne bu sinir bu öfke! Oysaki yenilikler tam önünüzde...

  Oğlaklar, hayat kursa da baskı üzerinizde işinizi bilirseniz epeyce para girer hanenize.

  Kovalar, iş mi, aşk mı? Yoksa hepsini aşıp enginlere taşmak mı? Görünen o ki, gönlünüz aşkla epeyce telaşlı.

  Balıklar, hamdım, piştim, oldum yolunda sabır gerekir hakka ve halka hizmet yolunda

  2-3 Ağustos günlük burç yorumlarınızı gözden geçirmeyi unutmayın.

  Astroloji Danışmanı İremsu

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

 • Doğum Tarihi:
 • Doğum Saati:
 • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN