Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İremSu Diyor Ki

 • Venüs istemeye görsün, arzu etti mi, htirasla bir şeye yöneldi mi, Mars daha farklı daha iştahla harekete geçer, amacı vardır çünkü... Öyle bir haldir ki bu, hani derler ya "arzular şelale" diye, aynen öyle... Ne olmazdan anlar Mars, ne engelden ne de durdurulmaktan korkar. Venüsün arzu ettiğini elde etmek adına koşar adımlarla onu memnun etmek için gözünü budaktan sakınmaz.

  Yaşadığımız son olaylar hepimizi yordu, hepimizi oldukça hırpaladı. Venüs ve Mars-Koç geçişleri gökyüzünde aynı gün yarın başlıyorlar. Hani desem ki, her ikisi de bir hayli sert, bir hayli kızgın... Mars ile arkadaşlıklarında onlara yan bakmak dahi zor. Bu iki geçiş devam ederken merkür balık burcuna 13 Mart tarihinde geçiş yapacak. Zihin karışık, hayal kırıklığı yaşamış insanlara özgü bir hal içinde...

  Gücü istiyoruz aslında,,kimseye de pabuç bırakmaya yanaşmayacağız bugünlerde. Ancak şöyle kendi kendimize kaldığımızda neden bu dünya böyle, neden insanlar huzurlu ve mutlu değil diye aklımızın ucundan geçeçek. Gerginiz, kimseye güven olmuyor diye düşüneceğiz. Doğal olarak da gard alacağız, "ben" diyeceğiz, "hey beni ne sandın sen?".

  Diyeceğiz de, gerekli yerde durmayı da bileceğiz. Ben aslında bu gökyüzü geçişlerini hele hele şu son durumlardan sonra biraz da insanlar olarak kendimizi koruma içgüdüsü olarak da görüyorum.Fakat ayarı bilmezsek, hani olur ya kaşımda gözün var gibilerinden bir gerginlikle ona buna çıkışırsak, takdir edersiniz ki pek hoş olmaz...

  Bu iki geçişi aktif güç olarak hedefimize uygun ilerlemede, arzularımıza uygun amaca dönük sağlıklı şekilde kullanmayı bilirsek, az bir eforla çok büyük engellerin üstesinden gelebiliriz dostlarım.

  Biz nerede durmayı, nerede harekete geçmeyi bilecek kişileriz değil mi? O zaman hoşgeldin Mars ve hoşgeldin Venüs diyelim.

  Alttaki linkimiz aracılığıyla 20 Şubat günlük yorumlarınızda bu iki geçişin etkilerini gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

  http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/gunluk-burc-yorumlari.html

  Astroloji Danışmanı İremsu

 • 5 Şubat Perşembe

  Geçtiğimiz 6 Ocak tarihinde adım attığınız veya başlamak isteyip ertelediğiniz işleriniz varsa, bugün ikinci bir şansımız olacak. O işleri şimdi yeni bir bakış açısıyla bugün yeniden ele alabilir, ilerletebilir, eksikleri giderebilir, geliştirebiliriz. Bu anlamda olumlu bir gün.

  Yine bugün diyelim ki, bir adım attınız, bir iş için görüştünüz, bir haber aldınız veya bir girişimde bulundunuz. Ancak beklemeniz gerektiği söylendi, bizden haber bekleyin dendi, bekleyin sakın sabırsız, umutsuz olmayın. Çünkü 11 Şubat tarihinde bugünkü konularla ilgili bir geri dönüş olur, bu olumlu yöndedir.

  Diyelim ki, yine bugün 6 Ocak tarihi ve civarı günlerde, ilişkinizi ilgilendiren bir konuda aranızda bir sorun yaşanmıştı, siz veya partneriniz keskin bir karar almış, araya mesafe koymuştunuz. O günden bu yana kafanız karışık... O zaman bugün bir gelişme yaşanabilir, oturup konuşursunuz. Ancak bu konuşmada belli bir obsiyon bırakınız. İş tatlıya bağlanıyor gibi gözükse de gözlemde kalın. Bakalım, bu gelişmenin devamı olan bir hafta içinde hakikaten olumlu seyir devam edecek mi? Ederse yapılan konuşma etkili ve kalıcı demektir.

  Diyelim ki, yine bugün bir plan ve projenizi uygulamak istiyorsunuz. Tamam, herşey süper. Ancak son anda bir eksik gözünüze çarptı... Sakın moralinizi bozmayın, çünkü o eksik dediğimiz nokta,,aslında işin ileride daha iyi şekilde ilerlemesi anlamında hayırlı demektir. yürürlüğe koyamadınız belki ama işin sağlamlığı anlamında aslında güç ve zaman kazandınız. bunu böyle görelim...

  Bu konuda, 5 şubat günlük yorumunuzu gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

  iremSU
  Mynet Astroloji Danışmanı

 • 27 Ocak-20 Şubat Venüs Balık süreci; hoş, iksirli, şifalı, rahatlatıcı... Bu geçişte tek dikkat edilecek tarih 30 Ocak (Onu haftalıklarda işlemiştim). Bu geçişte olumlu tarihler 1, 8 ve 9 Şubat. Satürn testinden geçmiş, yücelmiş bir Venüs rahatlığıdır bu. Kısa bir özet, ancak cevaplar haftalık yorumlarda.

  Özellikle 30 Ocak tarihi önemli. Arzu edenler aşağıdaki linkte detayları okuyabilirler.

  26-31 Ocak 2015 haftalık burç yorumunuzu okumak için tıklayın

  Sadece Venüs-Balık geçişi değil, bugün, geçtiğimiz 15 Ocak tarihinde Kuzeydüğüm noktasıyla ilk kez görünüm yapmış Merkürün, tekrar bu noktayı uyarışı söz konusu. Ayrıca ilkdördün etkisi bu da önemli. Severim Balık geçişlerini, ağırlıktan kurtarır insanı, başka bir dünyaya götürür. Gitmek ister yüreğimiz, yorulduk hakikaten yorulduk... Belki biraz huzur verir, belki biraz alır yükümüzü sırtımızdan. Hoş, geçtiğimiz yıllara göre gözümüz açık artık. Ne hayal ne gerçek farkındayız. O farkındalığı da Merkür geri hareketi zihnimize sinyaller göndererek sağlıyor bir çok açıdan. Bu anlamda 27 Ocak tarihli günlük burç yorumunuzu gözden geçirmenizde fayda görüyorum.

  27 Ocak 2015 günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın

 • Yaşam yolunda her bir deneyim, insanın gelişiminde, büyümesinde, farkındalık kazanmasında eşsiz bir öğretidir. Her tarih, o yılın rehber zamanları olup  tesadüfi değil, çok önceden belirlenmiş öğretileridir. Arzu edenler, deneyimin hangi konu ve alanlarda gerçekleşeceğini aşağıdaki linkler aracılığıyla gözden geçirebilirler.

  Yolcunun yolu belli aslında yolcu da bu yoldan geçecektir bir gün mutlaka... Hayrımız olsun her şey...

  21 Ocak saat 17.54 – 11 Şubat saat
  3 Mart
  4 Nisan
  20 Mart
  19 Mayıs-12 Haziran
  15 Haziran-2 Ağustos
  22 Haziran
  25 Temmuz-31 Temmuz
  31 Temmuz-6 Eylül
  11 Ağustos 2015-9 Ekim 2016
  13 Eylül
  17 Eylül-9 Ekim
  18 Eylül 2015-25 Mart 2016
  28 Eylül
  10 Ekim 2015-28 Nisan 2017
  12 Ekim

  Koç burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Boğa burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  İkizler burcu yıllık burç yorumlarını okumak için tıklayın

  Yengeç burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Aslan burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Başak burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Terazi burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Akrep burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Yay burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Oğlak burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Kova burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

  Balık burcu yıllık burç yorumunu okumak için tıklayın

   

 • 13 Ocak

  Bazen model roller üstlenmemiz ve bunlara uymamız için hayat tarafından kıskaç altına alınıyoruz... Cici çocuk, delikanlı adam, hoşgörülü insan, çalışkan memur, tonton dede v.s... Sonunda "Sessizce gitti ne iyi insandı, kimseyi kırmazdı" denilene kadar bir ömür gelip geçiyor...

  Peki, bu rol modeller içine dar bir elbiseye sığar gibi zorlanan insan mutlu mu, cici çocuk oyuncağını kıramaz mı, delikanlı halim selim davranamaz mı, hoşgörülü insan kızamaz mı, memur bir işi daha geç yapamaz mı, tonton dede şöyle dik dik bakamaz mı?

  Kime, neye, hangi kurala dayanıyor bu şartlanmalar? İnsan eğer başkalarına göre yol alıyorsa, bundan da memnun değilse, el ayak çekildiğinde ne hissedecek? Bu sefer de bütün görevlerini yerine getirmiş bir insan rolune bürünüp kendine mi yabancılaşacak?

  Boşluk etkisi altında gerçekleşecek Terazi sondördün, sınırlar, kurallar içinde çemberlenen insanın ilişki modelleri içinde kendini nasıl hissettiğini soracak, "Hey nasılsın bakalım?" diyecek.

  Dünya sahnesi diyoruz da sahnelenen oyunda bile bir mola verilir değil mi? Saat 22.12 sonrası hayat sahnesinden kulise geçiş yapacağız, bu bize nasıl da iyi gelecek...

  Gün ola hayırlar ola diyelim,

  Astroloji Danışmanı iremsu

  13 Ocak günlük burç yorumunuzu okumak için tıklayın

 • 12 Ocak-20 Şubat Mars-Balık seyri

  Genel anlamıyla döneme baktığımızda, kendimizi suyun üstünde sakince, bazen taşların etrafından süzülerek akışa göre yol alan bir yaprağa benzetebiliriz Çatışmak, mücadele etmek, yorulmak istemeyiz. Aşk, hedefimiz, amacımız güven duygumuz için gereklidir.

  Tüm isteğimiz hayal kırıklıklardan uzak, sorunlardan olabildiğince kaçarak kendimize bir dünya yaratmaktır. İdeallerimize ulaşmak istiyoruz ama mücadele gerekiyorsa beklemeye razıyız.

  Endişelerimiz böyle bir etki altında azalır; rüyalar, fanteziler yükselir, sınırlardan kurtularak sınırsız bir aşkın dehlizlerine dalınır... Aile içi ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konularda sakin ve uyumlu, çatışmak yerine anlaşmaya gönüllü olduğunuz bir zaman dilimidir.

  Bilinçaltınızda veya kişisel derinliklerinizde huzur duygusu bir hayli önem kazanır. Mahremiyetinize verdiğiniz önem belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Olumsuz hiçbir şeye tahammülünüz yoktur.

  Mücadele gücümüzün temsilcisi olan bir gezegeninin, böylesi ılımlı hale gelmesi aslında bir işin, bir yanlışın üzerine giderek hakkımızı almamızda pek yoldaşlık etmez bize...Girişimde bulunmak yerine, bekleyelim görelim tarzında düşünebliriz sessizce... Balık burcunda ilerlemesi hedefe direkt olarak varmak yerine, hedefin etrafında dolanarak zaman kaybetmek anlamına da gelir.

  Bu dönemde esasen dikkat edilmesi gereken nokta, kimlerle parasal alışveriş içinde olmamız gerektiğini bilmek ve kazancımızı akıllıca değerlendirmektir. Birilerine güvenerek nasıl alırım diyerek para kaptırmayalım. Bizi iyi niyetimizi kullanmalarına izin vermeyelim. Söz ile değil sözleşme ile işlerimizi bağlayalım. Yanlış kararlar vermeyelim.

  Unutmayalım ki, Merkür gölgeli günlerine yaklaşıyoruz ve ardından geri hareketin etkin olduğu bir döneme adım atacağız. İş, girişim ve finansal konularda önümüzü tam net görmeden, hayali işlere kalkışmayalım. Tabii ki bazı meslek erbapları, ulemaları için bu dönem hoş olabilir. Sözgelimi mistik uğraşılar, şifa alanında çalışanlar gibi. Onların da ehil olanlarına rastlamamız dileğimle,

  Astroloji Danışmanı İremsu

  Mars-Balık burcu seyrinin burcunuza etkisini okumak için tıklayın

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

 • Doğum Tarihi:
 • Doğum Saati:
 • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN