Astroloji Danışmanı
İrem Su diyorki

İremSu Diyor Ki

 • 15 Aralık 2014 değişime hazır mısınız?

  Uranüs-Pluto mücadeleci görünümü, değişime kendini hazırla, gittiğin yolun neyi işaret ettiğini bilerek zamanı değerlendir. Kendinin farkında ol. Ufkumuzu geniş tutmakta ve artık bilinçli düşünmekte, evrensel yolumuzun işaretlerini iyi anlamakta yarar var. Biz istesek de istemesek de, önümüzde açılan yol, bizi farklı deneyimlerle karşılaştırarak, gelişmemizi sağlayacak. Uranüs özgürleşmemizi, Pluto dönüşümde bulunmamızı sağlarken, aslında bizi kendi gerçeğimizle buluşturuyor. Değişime direnemeyiz. Her ne pahasına olursa olsun, gelişimi seçmek bizi ileri noktalara taşıyabilir. Tabii ki kolay olduğunu söyleyemeyiz. Her doğum bir sancıdır. Ancak çekilen sancının işaret ettiği gerçeklere kayıtsız kalamayız. Önemli olan siz değişime hazır mısınız? İşte bu sorunun cevabı çok önemli.

  Neticeleri sebeplerden değil, sebepleri evrensel gerçeğinizin farkında olarak görmenizde yarar var. Bilinçli insanlar için bu çok kolaydır. Çünkü onlar, yaşadıkları olumlu veya olumsuz tecrübelerin kendileri için ne anlam ifade ettiğinin farkındadırlar. Bana ne olacak demek yerine, enerjilerini çok daha akıllıca kullanarak zamanı en iyi şekilde değerlendirmeyi bilirler. Astroloji kehanetlerle uğraşmaz, uğraşmamalıdır da. Şu gün, şurada, şu olacak demenin, astrolojik açıdan açılımını, astrolojik anlamda çok fazla bilgisi olmayan kişilerce panik ve korkudan başka ne anlamı olabilir. Böyle bir panik duygusuyla hareket eden kişi, nasıl başarılı olabilir. Olsa olsa, zamanı boş yere geçirmiş olur.

  Ancak şunu unutmayalım ki, gerek dış dünyada gerekse ülkemizde bir dönüşüm süreci 2012 tarihinde başlamıştır ve 2015 tarihinde yerine oturacaktır. Bizler de, kendi hayatlarımızda ve ülkemizdeki değişime, dönüşüme küresel anlamda bakarak, artık geçmişi yavaş yavaş geride bırakıp yeni şartlara göre hareket ederek hayatımızı restore edeceğiz. Dünyadaki gelişmeleri iyi takip etmek, ülkemizdeki değişimleri anlamak durumundayız.

  İnsanın yaşanılanları bir sürpriz gibi görmemesi için, kendine şöyle bir derinlemesine bakarak, "Ben değişime hazırım, evrensel yolumun farkındayım ve benim için gerekli olanla bütünleşiyorum" diyebilmesi gerekir. Bu değişimlerin tümü tamamlandığında göreceğiz ki, bizim için gerekliymiş. Bir kapı kapanmış, diğer bir kapı açılmış önümüzde. Endişeye hiç gerek yok. Çünkü bu gücümüzü hafife almamız demek olur ki, hiçbir işe yaramaz. Şimdi önemli olan, bundan sonraki gelişmeleri, değişimleri, fırsatları ilerisi adına kazanca dönüştürmektir diye eklemiştim.

  Bu görünüm,
  24 Haziran ve 19 Eylül 2012,
  21 Mayıs 2013 tarihlerinde üç kez oluştu.

  1 Kasım 2013 tarihinde dördüncü kez oluşacak.

  Bundan sonra,
  21 Nisan ve 15 Aralık 2014
  ve son olarak
  17 Mart 2015 tarihinde son kez gerçekleşecek ve yorumunuzda sözü edilen değişim ve dönüşümler tamamlanmış olacaktır.

  Uranüs-Pluto görünümünün burcunuza etkisini okumak için tıklayın.

  Mynet Astroloji Danışmanı İremSu

 • JÜPİTER GERİ HAREKET ETKİSİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

  8 Aralık 2014-8 Nisan 2015

  Niyet eşittir kısmet deriz ya...
  Bazen kısmet çalar kapıyı, buyur ederiz girer içeri. B,u hal dış destekler şeklinde gerçekleşebilir...
  Birileri tutar elinizden
  Birileri koyar önünüze altın tepsiyi
  Çıkar karşınıza biri aşarsın onunla engelleri...
  insanız ya, böyle desteklerdir bize göre şans ve lütuf...Tabii ki haklısınız.
  insan böylesini de arzular,kapılar açılsın ister önünde, dünya nimeti ya...
  Lutfu ya işte budur güzel olan bize göre...

  Bazen de iç zenginlik dediğimiz niyetimiz vardır.
  Hani şu kimsenin bilmediği belki de görmediği zamanlarda gönlünüzün zikri, fikri...
  İnsanlar için güzellikler düşünmek, kimse zorlamaz sizi bunun için...
  Siz öyle gün doğumunda, siz öyle gecenin karanlığında temizlersiniz, arındırırsınız kendinizi ve uyanırsınız sabaha.

  Her şey güzel olacak elbet, benim için de, sevdiklerim için de dersiniz ya
  Eh, demek de nasiptendir, olur insanız.
  Bazen de neler geçer aklımızdan, ne hinlikler, ne oyunlar, ne olumsuzluklar... Onu da arındırmak gerekir, onu da terbiye etmek gerekir.

  işte Jüpiter geri hareketinde döneriz içimize bakarız ne var, ne yok gönül hanemizde. Bakarız şöyle halimize, ahvalimize... Karşılaşırız kendimizle, karşılaşırız niyetimizle. O niyet ne ise döner geri gelir bize. O iç güzelliğidir, o iç huzurudur eğer böyle ise değmeyin keyfimize... Yok, tam tersine çok mu yoldan çıkmıştık, çok mu abartmıştık, çok mu haddimizi aşmıştık? Toparlanırız inşallah, pek de hoşumuza gitmeyen bu halden kurtuluruz inşallah...

  Hangi kanaldan hangi yoldan gelirse gelsin, insanın iç huzuru ve niyet güzelliği en büyük ganimettir bana göre. Dileriz ki, bu geri harekette Rabbim hepimize bu güzelliklerden ihsan eylesin...

  Ne varsa ara kendinde
  Ne orada ne başka yerde
  Cennet de sensin
  Cehennem de sensin kendine... iremSU

 • 6 Aralık saat 14.27 İkizler burcunda Dolunay

  Sadece kendi bakış açımızla hareket etmek, tek pencereli bir evden güneşi seyretmeye benzer; ışık cılızdır ve karanlık çoğunluktadır. Oysa ki farklı görüşlere açık olmak, güneşin ışığını kuşanmak demektir. işte o karanlığın bitişi, aydınlanmanın ta kendisidir. iremSU
  Bu Dolunayın yöneticisi Merkür Yay burcunda inanç özgürlüğü demektir. Bu da gösteriyor ki, farklı görüşlere saygı göstermeyen, dinlemeyen, aleme talkımı verip, kendileri salkımı yutanlar gerçek bir aydınlanmadan söz edemezler. Doğruya ulaşmak istiyorsak, doğrulmalıyız.
  Neyi ne kadar çok bildiğinizi,,,başkalarının yanlış bildiğini ifade ederek sunmaya çalışmak tek kişilik sofrada ego ziyafeti çektirse de size, bu sizin hazımsız bir cahil olduğunuz doğrusunu değiştirmeyecektir. Tabii ki duyduklarımızı araştıracağız, doğrusunu öğrenmeye çalışacağız. Sözün gümüş, sukutun altın olması susmak demek değildir, konuşmasını bilmek demektir. 

  Aydılık bir Dolunay olması dileğimle, iremSU

  Dolunayın bucunuza etkilerini okumak için tıklayın

 • 7 Kasım Boğa burcunda Dolunay saat 00:23

  Bilinmelidir ki çoğu zaman
  Kimseden kimseye yoktur fayda
  Bir dara düşmeye gör
  Anlarsın dostu da düşmanı da
  Büyükler ne güzel demişler
  Hiç bir şeyin garantisi yok bu dünyada
  Sen sen ol
  Atını sağlam kazığa bağla...

  Boğa-Akrep burç aksı üzerinde meydana gelecek Dolunay, maddi-manevi anlamdaki güvencemizi önemsediğimizi, kendi ayaklarımızın üzerinde durma çabamızı, kimseden kimseye fayda yok diyerek, paramıza, kendimize sahip çıkmamız gerektiğini vurguluyor. Geçtiğimiz iki hafta önceki tutulmada, çıkarlarımızı kollamamız gerektiğini, ilişkilerimize bu anlamda bakmanın önemi üzerine düşünmüştük. İşte bugünkü Dolunayda görüyoruz ki, hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. İnsan önce kendine sahip çıkmayı bilmeli, ona buna güvenmekten ziyade, kazanç elde edebileceği alanlara yönelerek veya kazandıklarının kıymetini bilerek, huzur ve güvenliğini kendi içinde tesis etmeyi başarmalıdır. Harcamalarımıza dikkat edeceğiz. İki kuruşu bir kenara koymayı bileceğiz. Hani eskilerin deyimiyle atımızı sağlam kazığa bağlamamız gerektiğini anladık, anlayacağız.

  Sabah ola hayırlar ola yine,
  Yaşanan her zorluk güçlenmek için insana olur vesile...

  Astroloji Danışmanı İremsu

  7 Kasım günlük burç yorumlarınızı okumak için tıklayın.

 • Şimdi ben bu yazıyı hazırladım, görenler de okuyorlar. Sizinle benim aramda köprü vazifesi gören bu yerde buluşuyoruz. Demek ki, farklı yerlerde yaşasak da, bizi bir araya getiren nedenler var. Çünkü bizler toplumsal varlıklarız. Dertleşeceğiz, konuşacağız, güleceğiz...
  Yarın Kova burcunda oluşacak ilkdördün, her ne kadar çıkarlarımıza düşkün olsak da eğer aynı havayı soluyorsak, aynı gökyüzünü paylaşıyorsak, toplu halde öfkeleniyor ve güzel bir şeyler olduğunda gülümsüyorsak, ortak kader birliğimiz olduğunu hatırlatıyor. Tekil sıkıntılar arttıkça toplumsal sorunlar büyür diyerek birbirimizi motive etmemiz gerektiğini işaret ediyor.
  Son bir haftadır maddi-manevi anlamda güçlenme arzumuz bir hayli yoğundu. Bireysel tatminin peşindeydik, sağlamlaştırmak istedik, kararlar verdik, ha gayret dedik, koşturduk, durduk...

  Geldik bugüne... Göreceğiz ki, tek başına işin içinden çıkmak çoğu zaman oluyor. Öyle kapıları kapatıp, sıcacık çayımızı demleyip, "oh be ne mutluyum" diyemiyoruz. İsteklerimizi elde etmek için adım attığımız dünya ne durumda, bireysel arzularımız için didinelim de bunları elde etmek için yine dışarıya çıkacağız, insan içine karışacağız. Peki ne verdik de ne isteyeceğiz?

  "Orada bir köy var, o köy bizimdir "diyerek sorunlardan kaçmak mümkün mü? Uzak dünya ile yakın temasımız devam etmek zorunda. İşte bizler bugün iç dünyamızda yaşanan çatışmanın giderilmesi için birbirimize yabancı gibi durmamalıyız. İlişkimizde de, iş ortamımızda da, aile yaşantımızda da durum bu. Talepte bulunurken, bunu bize sunacak olan kişi ve kişilerin de içinde bulunduğu şartlarına, koşullarına göz atarak, artı ile eksiyi tartmak durumundayız. Hayatı bir heybe gibi düşünürsek, oradan bir şeyler almak için, heybeye bir şeyler koyabilmemiz lazım. Yoksa isteyecek yüzümüz kalmayacak. Bu, hepimiz için geçerli.Bumerang gibi düşünelim; sunduğumuz bize geri yansır, unutmayalım.

  Bu ilkdördün, çevremize, topluma karşı duyarlı olmamız gerektiğini, insanca yaşamanın hepimizin hakkı olduğunu, ilgimizi birbirimizden esirgemememiz gerektiğini bize hatırlatan bir ses. Saat 14.58 sonrası bunu başarabileceğimiz enerjilere sahibiz.

  Sabah ola hayırlar ola diyelim...

  Astroloji Danışmanı İremsu

  31 Ekim günlük burç yorumlarınızı okumak için tıklayın.

 • Bizi bizden başkası zaten ayıramazdı,
  bize bunu bizden başkası yapamazdı;
  Ah be sevgili, hamdım belki, ama piştim, yandım,
  Zaten beni senden başkası yakamazdı...

  Mevlana'nın yine ünlü bir beyitinde olduğu gibi, bu tutulmanın tüm göstergeleri, aşkın ham halinden, pişmeye oradan yanmaya ancak gerçekten var olmaya bizi davet eden bir çağrı gibi... Epeyce tutuştuk, epeyce dillere düştük, sandık, kandık, dolandık durduk; ancak durulduk be dostlarım...Parçalı Güneş tutulması bir huzursuzluk, fiziksel ve zihinsel anlamda keyifsizlik dönemimize denk gelse de, emin olun ki, bu tutulma bize el olanı değil, yar olanı getirecek kadar olumludur. Tutulmanın yöneticisi Mars, şimdilerde Yay burcunda ve çözülmezmiş gibi duran her ne varsa abartıyla ele alınmakta, tam bir şeye odaklanmışken, bir başka mesele akla takılmakta. Ancak biz bu nitelikteki Mars geçişini 26 Ekimde yolcu ediyoruz. Demem o ki, bu gereksiz sınırı aşmalar, bu taşkınlıklar, bu geçmişle gelecek arasındaki haller yerini, hakikatlerin ışığında, sağlam bir hedef üzerinde ilerlemeye bırakıyor. "Aşk olsun da, aşkla gelene selam olsun" diyor. "Benden değilsen düşmanımsın" dediğimiz bir tutulma değil bu. "Benle var mısın bu yola?" diyen bir sesin, bir nefesin tezahürü oluyor. Hani olur ya, "tükendim yetti gayri" deriz bir feryatla işte bu tutulma, o feryadın duyulması oluyor. Anlıyoruz ki, giden de hayrımıza, gelecek olan da hayrımıza...

  Astroloji Danışmanı İremsu

  Akrep burcundaki parçalı Güneş tutulmasının etkilerini okumak için tıklayın.

AŞK UYUMU

Senin Burcun
Onun Burcu Karşılaştır

YÜKSELEN BURÇ

 • Doğum Tarihi:
 • Doğum Saati:
 • Hesapla

MOBİL’DE MYNET KADIN