Erkeğin Hayalindeki Kadın Nasıl?

Makale Okuyucu Puanı: 10/10       Oy sayısı: 678

Dudaklar Önemli Bir Detay

Kadınların dudak yapısı ve kullandığı ruj erkeklerin ilgisini çok fazla çeker. Bir şey anlatırken kullandığınız dudak mimikleri ve hareketleri erkekleri bir anda alıp bambaşka yerlere götürebilmekte.

Elbetteki sırf mimikler değil, dudağınızda kullandığınız renkte çok önemli.

Erkekler genellikle parlak rujları daha çekici bulurlar. Konuştuğu sırada dudağını ıssıran bir kadından etkilenmemek çok zor, ancak bunu yaptığınızda bizi etkilemek istediğinizi de biliyoruz.

Saçlarınıza Dikkat Ediyoruz

Kadın denince akla gelen ilk maddelerden biri güzel saçlardır. Kısa saçtan hoşlanan erkekler yok değil ancak ilk tercihimiz elbette uzun saçlar. En azından omuzlarınıza değmeli. Bakımsız, dip boyası gelmiş, rastgele toplanmış bir saça sahipseniz ilgimizi çekmeniz gerçekten zor. Hee yağlı saçlara tahammülümüz sıfır.

İDEAL KADIN ÖRNEĞİ NASIL OLUR, TEST EDİN!

BENZER MAKALELER

: 09-10-2013 15:10

siz mi içinize kapanıyorsunuz.. daha çok dışarı açılıyorsunuz bunları bahane edip.. yanında gezdirecek ele güne çıkaracak diye bakımlı kadın istiyorsanız gidin bir vitrin mankeni bulun kendinize... zevkinize göre giydirir dolaştırırsınız..

: 28-03-2013 02:03

türk bayanları burada yazılanların onda birini yapsalar gönül fethederler ama anlamıyorlar erkeklerin dilinden bizde kapanıyoruzda kapanıyoruz içimize...

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN