Çiftler Seks Yapmıyor mu?

Ayşe Arman'a öyle bir okuyucu maili geldi ki, Arman da şaşırdı. İyi eğitimli ve yüksek gelir düzeyli kesimden olan bu okuyucu, bakın Arman'a neler diyor.

Cinsel Sorunİşte Arman'ın Hürriyet Gazetesi'ndeki köşesinde yer verdiği o mail....

Seni okuyorum, takip ediyorum ve beğeniyorum. Çok çok önemli bir konuyu gündeme getirmeni ve bunu incelemeni rica ediyorum. Bunu sana son bir aydır yazmak istiyordum ama iki çocuk, iş vesaire derken bir türlü fırsat olmadı. Tam "Artık yazayım" derken bir baktım Sabah'tan Şirin Sever, konuyu işlemeye çalışmış ama nedense havada kalmış gibi geldi bana, bir de sen el at istedim. Sen işlersen eminim biz mağdurlar, yararlanacak bilgiler buluruz içinde.

****

Etiler'de oturan, yurtdışında eğitim almış kişileriz. Bunu söyleme nedenim, belki bizim çevrelerde durum böyledir ama diğer sınıflarda farklı ilişkiler yaşanıyordur bilemiyorum. Minimum 30 evli arkadaşımla bu konuyu konuştum.

Sorun şu: Hiçbirimizin evliliğinde seks yok! Bu nasıl oluyor anlayamıyorum. İstersen önce kendi hikayemi anlatayım: 7 yıl önce evlendik hem de çok büyük bir aşkla, her şey yolundaydı, şehvetle sevişiyorduk. Evlendik ilk bir iki ay fena değil derken, bir anda kesildi. Bıçakla kesilmiş gibi. Daha çoluk çocuk yok ortada. Sekssiz geçen 8 ayın sonunda hasbel kader, bir kere oldu ve şanslıyız ki... Onda da çocuk oldu. Sonra yine tık yok! Aradan bir 3 yıl daha geçti, yine birlikte olduk, neyse ki ikinci çocuk oldu. Dışarıdan görenler, "Bunlar da her gün birlikte oluyor!" falan diyordur. Yok öyle bir şey. Ben bayağı bir bunalıma girdim, kimseye söyleyemiyorum. Kocamla tabii ki konuştuk bu konuyu, hem de defalarca, "Ne oluyor bize?" diye, "N'apalım, ne edelim?" "İstersen doktora git" dedim. "Neden olduğunu inan hiç bilmiyorum, canım istemiyor" dedi. Sonuç, elde var sıfır! Arada benim hareketlenmemle oluyordu bir şeyler ama artık ben hep "ilk hareketi" yapmaktan yıldım. Zaten ben yılınca, iş, tamamen sıfırladı.


Makale Okuyucu Puanı: 10/10       Oy sayısı: 205

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN