Erkeğin G Noktası Nerede?

Makale Okuyucu Puanı: 10/10       Oy sayısı: 1529

Erkeklerin g noktasını bulmak kolay. Ancak, çoğu zaman erkekler anüslerine yakın dokunulmasından hoşlanmadıklarından, buna izin vermiyorlar.

Peki nerede bu 'g noktası'?


• Erkeğin g noktası anüsten bir baş parmağı mesafe uzaklıkta. Kolayca ulaşmak için sırtüstü yatarak bacakların karın bölgesine çekilmesi tavsiye ediliyor.

• Baş parmakla ulaşılmak istenen bölge prostat. Dışarıdan g noktasını uyarmak için hayalar ile anüs arasındaki bölgeye baskı uygulamak yeterli.

• Haya altına yapılan basınç, olgunlaşmak için epididimis kanallarına geçmeyi bekleyen spermlere de etkide bulunur. Cinsellikte doruk noktası...

Erojen bölgede dolaşırken dikkatli olunmalı!


• Dairesel hareketler yapın.

• Kesinlikle çok yavaş olun, çok hassas bir bölge, kendinizi kaptırıp biraz sertleşirseniz can yakabilir. Bu da konsantrasyonu dağıtır.

• Hemen sekse başlar başlamaz erojen bölgede gezinmeyin! İlk zamanlar partneriniz boşalmaya çok yaklaştığı anlarda başlayın. Giderek öne çekin zamanı.

• Kesinlikle sert bir tenle yapmayın, onu zımparalıyormuş gibi olmasın. Kayganlaştırıcı veya o işlevi görebilecek kremler sürebilirsiniz. Ve tabi elleriniz de buz gibi olmasın.

İlerleyen aşamalarda şayet partneriniz de alışmış ve size bu kadar özel bir deneyimi 'birlikte' yaşayacak kadar güvenmiş olursa, ufak ufak penetrasyon turlarına da başlayabilirsiniz. Parmak uyarımı güzel ve doyurucu bir yöntem.

: 15-05-2013 12:05

sahsen g noktama doknundurtmam :))

: 12-05-2013 21:05

bu ne yahu koca alfabede harfmi kalmadıda G diyosunuz.yok böyle şeyler daha 28 harf var.

: 20-04-2013 16:04

bunlar erkekler için geçerli değil.erkek eğer erkekse bakışlardan bile zirve yapar... kişi kendinden bilir :)

: 12-04-2013 09:04

g.tünü elleterek rahatlayan erkeklerde varmış.

: 18-03-2013 12:03

nerde olacak g.tünün içinde bi orayı elletmed iğiniz kalmıştı

: 13-03-2013 05:03

Ben sadece kadında var sanıyodum demekki bizde de varmış bi bakıyım nerdeymiş bu g

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN