Ön Sevişme Şart

Makale Okuyucu Puanı: 7/10       Oy sayısı: 33


Erkek ne kadar ön sevişme yaparsa vajinada da o kadar süre kalabilir

Ön sevişme cinsel ilişkinin en önemli kısmıdır. Erkeklerin 3 büyük korkusu vardır. Bunlar; “ya penisim sertleşmezse”, “ya önsevişme sırasında vajina içine girmeden penisim inerse” ve “ya partnerim boşalmadan erken boşalırsam” şeklindedir. Formda ve düzenli spor yapan bir erkeğin hem kendine hem de vücuduna olan güveninin artmasıyla birlikte, bu korkulardan zihni arınacak ve cinsel performansı da o düzeyde artacaktır. Yeterli bir ön sevişme sonrası vajina içersinde de aynı uzunlukta kalabilecektir.

 

Erkek önsevişmede başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgeleri uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir. Bize göre sağlıklı bir ilişkide erkeğin vajina içersinde kalma süresi ön sevişme süresi kadar olmalıdır. Erkek önsevişmede başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgelerini uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir.Bunun için de ortalama 10 dakika civarında bir önsevişme yeterlidir. Ön sevişmeyiboşalmadan uzun süre sürdürebilen bir erkek, vajinal ilişkiyi de o kadar süre devam ettirebilir.


on-sevisme_220
Spor yapan erkeğin cinsel performansı daha iyi olur

Düzenli egzersiz yapmak her yaştan kadın ve erkek için çok faydalıdır. Hem kişinin sağlığını korumasına ve daha formda bir vücuda sahip olmasına, hem de stresi yenmesine yardımcı olur. Düzenli spor yapmanın özellikle erkekler için cinsel açıdan da faydası çoktur. Spor yapan bir erkeğin cinsel performansı daha iyi olur.

HERKES BU SORULARIN CEVABINI ARIYOR!

 

: 28-09-2012 17:09

benım ıcın sevişmek cok eglenceli oynasmalar delirtmeler felan.içindeyken o kadar hosuma gitmiyor ama teninde gezinirken cok mutlu oluyoru. dokunmayı seviyorum. bencede boyle olmalı

: 13-06-2012 05:06

Herşeyden Önce Abaza Gibi Davranıp 3 Dakkalık Zevk Adı Altına Girceğine Hem Kendine Hemde Partnerini Hem Duygusal Hemde Cinsel Anlamda Bu Şekilde Yaklaşmak Bnce Daha Doğru

gecemavisi_0021 : 23-07-2012 16:07

her şeye rağmen bilinçli olmak lazım en iyi ve ideal bir şekilde sanatı gerçekleşrirmek lazım bence haz almanın temel felfesefesi budur.

SON YORUMLAR

MOBİL’DE MYNET KADIN